Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jo vánoce a novej rok

PALOUS (Člen)
22.12.2009 09:39:27
Offline

Jo vánoce a novej rok

Takže na vánoce seru a na novej rok jak by smetsickjak může někdo mět rát takovej humáčidontknownepovinně povinně někomu kupovat dárky a dělat ze sebe vocasa na půlnoční dyš zbytek roku chodí vožralej kolem kostela a chčije na něj.Novej rok?ten mě sere ještě víc bo kupa dementů střílí petardy uš kupa dní dopředu a pak máme vystresovaný pesi 14 dnífucktakže za mě se svátkama děte někambigsmilezačněte psát radši kolik vám to žere to se človjek aspoň zatlemígood


Jebat motorky :-)
Loser (Administrator)
22.12.2009 10:21:25
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

podepisuju v plnem rozsahu goodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
gerrik (Člen)
22.12.2009 10:41:16
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Jaký si to uděláš, takový to máš, ne? Nikdo tě přece nemůže nutit cool

Žirafa (Člen)
22.12.2009 10:48:47
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

gerrik psal:

Jaký si to uděláš, takový to máš, ne? Nikdo tě přece nemůže nutit cool

Nutit tě nemůže ale ať svátky ignoruješ jak koliv tak přeci jen musíš rodině něco dát, protože se to očekává... teda tak nějak to mám já no... Na druhou stranu je fakt že když mi dávaj dárky tak nějak nemám na to říct že nic nechci že vánoce nemam ráda bigsmile a když jim to řikam dopředu že nic nechci tak stejně něco dostanu, tzn "musím" i dát... naštěstí silvestr můžu mít fakt celej podle sebegood


Jaký si to uděláš, takový to máš...
hladovépedro (Člen)
22.12.2009 10:51:37
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Jo, přesně!!! před týdnem jsem nakoupil tolik piva,abych až do ledna nemusel do obchodu(aspoň jsem si myslel), jenže pivo došlo v nedělisurprised, tak jsem strategicky naplánoval,že v pondělí ráno 8-9h bude v obchoďáku nejmíň lidí, chyba!!!přes úplně ucpaný město jsem jel hodinu, u obchoďáku jsem hledal místo další půl hoďky.Vlez jsem dovnitř,a myslel, že mne omejou.Bylo to peklo!!!Takže když mne cokoliv dojde, TAK SI JEDU JÍDLO, NEBO CHLAST KOUPIT NA PUMPU. smokinsmokin

Lihy (Člen)
22.12.2009 10:55:01
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

pro nás to letos nevypadá na pěkný vánocesmile2

Tak aspoň Vám ať se to špatný vyhýbá teď i v novym rocewine

Hanz (Člen)
22.12.2009 12:09:19
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

To PALOUS:
Máš rechtgood, kreténi už včera večer dělali rádoby ohňostroj a dnes ráno zkoušeli petardyfuckfuckfuck, budu muset pesovi asi zalít uši voskem, bo to ty kurvy hážou přimo pod okna a pod auta, který mají alarm, takže furt dokola....zabítsick.
A ať si každej říká co chce, mě na vánocích nejvíce serou lidisick, ty masy zběsile pobíhajících, čumících, rádoby kupujících a popojíždějících v kolonách, člověk jede 10km hodinu. Bydlím kousek od obchoďáků a celý dny se nemůžu normálně dostat domfuck, pak že je krize, hahaha.....


WD club member...
Marián (Člen)
22.12.2009 12:31:06
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

zas to tak neprozivejte,dejte klapky na voci a usi a bude to v pohodegood
kdyz nakupovat darky tak pekne pres net nebo jeste tak do listopadu,v prosinci me nikdo do vobchodaku nedotahne ani parem volusmile1


...sam mezi jebkarema...
Fresh Man (Člen)
22.12.2009 13:05:56
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

nesnášim šechny svátky !!! vánoce asi nejvíc !!! uš jen pro to že je to původně náboženský !!! a ted komerční... a lidi sou jak debilní ovce!!! sicksicksick
a vo těch kokotech s petardama... ani nemluvte... neštěstí naši psi sou v pohodě a nevadí jim to ale labrador Mireček se moch chudák posrat a klepal se dicky ve vaně... smile2

Mám rád čarodejnice !!!goodgoodgood


Bandit pičo
hans (Člen)
22.12.2009 13:15:37
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

5-8 l evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
4Fun.cz (Člen)
22.12.2009 13:16:59
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Aby bylo jasno.... http://www.posliprani.eu/viewcards.php?cid=5678

Editoval osiris (22.12.2009 19:01:19)


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
svistouka (Člen)
22.12.2009 13:21:16
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

proč se na ten kostel nevychcat dyž už du vokoloidontknowneni to vo moc jinači stavba než vostatni,a za mě,chlastá se celej rok bezduvodně,tak proč si to ted neužitgoodwineing.silvestr ne může polibitassbigsmile


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
ross (Člen)
22.12.2009 13:53:22
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

PALOUS psal:

Takže na vánoce seru a na novej rok jak by smetsickjak může někdo mět rát takovej humáčidontknownepovinně povinně někomu kupovat dárky a dělat ze sebe vocasa na půlnoční dyš zbytek roku chodí vožralej kolem kostela a chčije na něj.Novej rok?ten mě sere ještě víc bo kupa dementů střílí petardy uš kupa dní dopředu a pak máme vystresovaný pesi 14 dnífucktakže za mě se svátkama děte někambigsmilezačněte psát radši kolik vám to žere to se človjek aspoň zatlemígood

seš starej protivnej dědekbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Honza (Člen)
22.12.2009 14:14:47
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

ross psal:

seš starej protivnej dědekbigsmile

Ale mluví mi z duše...bigsmile Já ještě jako bonus k těmto popussyným svátkům ležím už druhej tejden...fuckidontknowbad


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
ross (Člen)
22.12.2009 14:38:48
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Honza psal:
ross psal:

seš starej protivnej dědekbigsmile

Ale mluví mi z duše...bigsmile Já ještě jako bonus k těmto popussyným svátkům ležím už druhej tejden...fuckidontknowbad

tak máš čas se mrknout na TTsmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
PALOUS (Člen)
22.12.2009 14:58:51
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

svistouka psal:

proč se na ten kostel nevychcat dyž už du vokoloidontknowneni to vo moc jinači stavba než vostatni,a za mě,chlastá se celej rok bezduvodně,tak proč si to ted neužitgoodwineing.silvestr ne může polibitassbigsmile

hovnóóóbigsmile


Jebat motorky :-)
Koldan (Člen)
22.12.2009 15:08:14
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

tak sem asi divnej, mně vánoce nevadí a užívám si je. Shánění dárků mě sice taky moc nebere, na druhou stranu, když se podaří trefit něco z čeho je ten druhej nadšenej, je to satisfakce. A pak ta pohoda, nemusím do práce, plná lednička žrádla, čtrnáct dnů volna kdy si kdykoliv zajdu na pivečko a neřeším, že mě bude ráno bolet palice, do toho pohádky, které mám rád, na stole pořád nějaké dobroty, co víc chtít.
Co se týče Silvestra, tak ten mě bavil dokáď zme létali po pařbách, teď mám raději své pohodlí, takže z toho taky nejsem nějak extra unešenej


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
pavel dolínek (Člen)
22.12.2009 15:22:42
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

souhlas s betonarem,slifka,vino doma,krocani,kachny a vseljeka stetinata a pernata zver v mrazaku,pani vyborna kucharka,holky se vo mne starajgood,vo silvestra se zmazem v ramci vesnickeho posezeni ja si nestezuju a kazdej rok se tesimgood


"una storia italiana"
svatej (Člen)
22.12.2009 15:56:27
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

pavel dolínek psal:

souhlas s betonarem,slifka,vino doma,krocani,kachny a vseljeka stetinata a pernata zver v mrazaku,pani vyborna kucharka,holky se vo mne starajgood,vo silvestra se zmazem v ramci vesnickeho posezeni ja si nestezuju a kazdej rok se tesimgood

surprised Pavlíku,máš vedle sebe volno na gauči? Ja jen,že bych se taky takhle nechal vopečovávat.cool


Amen. . .
Hanz (Člen)
22.12.2009 17:58:44
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

PALOUS psal:
svistouka psal:

proč se na ten kostel nevychcat dyž už du vokoloidontknowneni to vo moc jinači stavba než vostatni,a za mě,chlastá se celej rok bezduvodně,tak proč si to ted neužitgoodwineing.silvestr ne může polibitassbigsmile

hovnóóóbigsmile

goodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


WD club member...
PALOUS (Člen)
22.12.2009 18:12:21
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Koldan psal:

tak sem asi divnej, mně vánoce nevadí a užívám si je. Shánění dárků mě sice taky moc nebere, na druhou stranu, když se podaří trefit něco z čeho je ten druhej nadšenej, je to satisfakce. A pak ta pohoda, nemusím do práce, plná lednička žrádla, čtrnáct dnů volna kdy si kdykoliv zajdu na pivečko a neřeším, že mě bude ráno bolet palice, do toho pohádky, které mám rád, na stole pořád nějaké dobroty, co víc chtít.
Co se týče Silvestra, tak ten mě bavil dokáď zme létali po pařbách, teď mám raději své pohodlí, takže z toho taky nejsem nějak extra unešenej

hele lez si s těma žvejkama s dolínkem do inýho vlákna jofucktady to je pro prudičebigsmile co na tom je hezkýho,že zas budu mět salát aspoň 7x?smile2a vyhodit to?to zas teda neeevil


Jebat motorky :-)
Fresh Man (Člen)
22.12.2009 18:20:33
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Koldan psal:

tak sem asi divnej, mně vánoce nevadí a užívám si je. Shánění dárků mě sice taky moc nebere, na druhou stranu, když se podaří trefit něco z čeho je ten druhej nadšenej, je to satisfakce. A pak ta pohoda, nemusím do práce, plná lednička žrádla, čtrnáct dnů volna kdy si kdykoliv zajdu na pivečko a neřeším, že mě bude ráno bolet palice, do toho pohádky, které mám rád, na stole pořád nějaké dobroty, co víc chtít.
Co se týče Silvestra, tak ten mě bavil dokáď zme létali po pařbách, teď mám raději své pohodlí, takže z toho taky nejsem nějak extra unešenej

14 dní volna ?????????????surprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedhelphelphelphelphelp


Bandit pičo
fidoB6 (Člen)
22.12.2009 18:40:36
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Koldan psal:

tak sem asi divnej, mně vánoce nevadí a užívám si je. Shánění dárků mě sice taky moc nebere, na druhou stranu, když se podaří trefit něco z čeho je ten druhej nadšenej, je to satisfakce. A pak ta pohoda, nemusím do práce, plná lednička žrádla, čtrnáct dnů volna kdy si kdykoliv zajdu na pivečko a neřeším, že mě bude ráno bolet palice, do toho pohádky, které mám rád, na stole pořád nějaké dobroty, co víc chtít.
Co se týče Silvestra, tak ten mě bavil dokáď zme létali po pařbách, teď mám raději své pohodlí, takže z toho taky nejsem nějak extra unešenej

Souhlas v plnym rozsahugood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
fidoB6 (Člen)
22.12.2009 18:41:08
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

hans psal:

5-8 l evil

Furt kolem 6bigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
jaryn (Člen)
22.12.2009 18:58:00
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

jeden pro Palouse...good


God Gave me Everything I want
osiris (Člen)
22.12.2009 19:07:46
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Koldan psal:

............na druhou stranu, když se podaří trefit něco z čeho je ten druhej nadšenej........

...goodsmile1

pavel dolínek psal:

..........slifka,vino doma,krocani,kachny a vseljeka stetinata a pernata zver v mrazaku,pani vyborna kucharka.............ja si nestezuju..........

...goodsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
23.12.2009 00:47:49
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Svátky vánoční mě taky nic moc neříkají, ale ta pohoda, klídek, nohy nahoře nebo společné procházky.......to je to na co se těšímgood

..a do toho něco pěkného čím můžu potěšit své blízké good.....nemusí toho být moc ani drahé.
S Pólou si dáváme malé dárky po celý rok.............akorát si teď nějak nemůžu.....a jó, nová barva na jebce, stupačky, brzdová páčka goodbigsmile......

barynek (Člen)
23.12.2009 05:10:52
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Buďte wogové rádi, že máte aspoň něco, co vám ty svátky připomíná!!! Tady ve Whistleru to nepřipomíná NIC!!! Není tu jediná výzdoba, kromě pár světel kolem stromu, dneska začli hrát na sjezdovkách vánoční songy, ale..! Když jsem z domova zvyklej, že tu atmosféru cítím, a prostě všechno nasvědčuje tomu, že ty Vánoce jsou přítomný, tak je to prostě fajn. To, že jsou Vánoce tady vím akorát z toho, že je v regále v supermarketu krocanfuckfuckfucksicksmile2
Mě to chybí, rodina, TV s pohádkama, papání a bumbání a prostě neřeším nic, jen se válímgood Silváč jakbysmet. Zajdu s klucima na pár beerbeerbeer nebo u někoho vyvalíme bečku a je to - pohoda!
Navíc jsou to první Vánoce mimo bez rodiny domovbadsmile2 (jen s drahou polovičkou).
jo a ještě něco - 23.12. až 1.1.2010 hákuju od rána do večera, takže taky bomba! Ale svátky jsou 2,5 x standart taxa za hodinu, což je zase dobrýgoodgood


Bandit 4EVER!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
23.12.2009 07:27:31
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

na vánoce ass a sick jen je blbý to ,že okolí to žere, tak se musim přizpůsobit...kdyby to aspoň bylo jen ty tři dny v roce,ale ono ne, ono to musí bejt všude už do řijnafuckfuck


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
svistouka (Člen)
23.12.2009 09:55:11
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

pro děcka sou vánoce dobrý,spousta dárků,ale stejně toho přes rok dostanou 3assassasstagže zbytečnost,i gdyž žrádlo bejvá dobrýgoodsalát se nemíchá v dřezu ale už ve vaně,pač je ta krize tedkonc na vrcholu,a fšici tak nějak fšeobecně dbáme na tu stravou (pod)výživubigsmile


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
Fresh Man (Člen)
23.12.2009 11:29:02
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

barynek psal:

Buďte wogové rádi, že máte aspoň něco, co vám ty svátky připomíná!!! Tady ve Whistleru to nepřipomíná NIC!!! Není tu jediná výzdoba, kromě pár světel kolem stromu, dneska začli hrát na sjezdovkách vánoční songy, ale..! Když jsem z domova zvyklej, že tu atmosféru cítím, a prostě všechno nasvědčuje tomu, že ty Vánoce jsou přítomný, tak je to prostě fajn. To, že jsou Vánoce tady vím akorát z toho, že je v regále v supermarketu krocanfuckfuckfucksicksmile2
Mě to chybí, rodina, TV s pohádkama, papání a bumbání a prostě neřeším nic, jen se válímgood Silváč jakbysmet. Zajdu s klucima na pár beerbeerbeer nebo u někoho vyvalíme bečku a je to - pohoda!
Navíc jsou to první Vánoce mimo bez rodiny domovbadsmile2 (jen s drahou polovičkou).
jo a ještě něco - 23.12. až 1.1.2010 hákuju od rána do večera, takže taky bomba! Ale svátky jsou 2,5 x standart taxa za hodinu, což je zase dobrýgoodgood

kyčovytý blikátka z plastu vot čínana? ! banda vyšinutejch kretenů co ti akurát šlapou na nohy dyš pobíhaj v krámě??? to ti chybí ??? sračky fšude okolo místo sněhu ??

se prober ! bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
Ondráš (Člen)
23.12.2009 11:50:49
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Fresh Man psal:

kyčovytý blikátka z plastu vot čínana? ! banda vyšinutejch kretenů co ti akurát šlapou na nohy dyš pobíhaj v krámě??? to ti chybí ??? sračky fšude okolo místo sněhu ??

se prober ! bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Takhle je to v Čurákově...
Třeba u nich v Sudetech je to jinak.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Fresh Man (Člen)
23.12.2009 12:00:21
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Ondráš psal:
Fresh Man psal:

kyčovytý blikátka z plastu vot čínana? ! banda vyšinutejch kretenů co ti akurát šlapou na nohy dyš pobíhaj v krámě??? to ti chybí ??? sračky fšude okolo místo sněhu ??

se prober ! bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Takhle je to v Čurákově...
Třeba u nich v Sudetech je to jinak.cool

jak by bylo blaze v čurákově dyby šicky bydleli podle místa narození ...bigsmilebigsmilebigsmile

ty větnámcí byly do teť f sudetech s trpajzlema cool


Bandit pičo
Ondráš (Člen)
23.12.2009 12:18:01
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Fresh Man psal:

jak by bylo blaze v čurákově dyby šicky bydleli podle místa narození ...bigsmilebigsmilebigsmile

goodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Smoula.koumak (Člen)
23.12.2009 12:59:28
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Fresh Man psal:
Ondráš psal:
Fresh Man psal:

kyčovytý blikátka z plastu vot čínana? ! banda vyšinutejch kretenů co ti akurát šlapou na nohy dyš pobíhaj v krámě??? to ti chybí ??? sračky fšude okolo místo sněhu ??

se prober ! bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Takhle je to v Čurákově...
Třeba u nich v Sudetech je to jinak.cool

jak by bylo blaze v čurákově dyby šicky bydleli podle místa narození ...bigsmilebigsmilebigsmile

ty větnámcí byly do teť f sudetech s trpajzlema cool

už nejsou, aspoň něco pozitivního na tom bahně co tu zbylo po hlavní silnicisick  ani chudinky šlápoty nemají kde stát bigsmile


Bandit v lese :-))
Fresh Man (Člen)
23.12.2009 13:08:24
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Smoula.koumak psal:
Fresh Man psal:
Ondráš psal:


Takhle je to v Čurákově...
Třeba u nich v Sudetech je to jinak.cool

jak by bylo blaze v čurákově dyby šicky bydleli podle místa narození ...bigsmilebigsmilebigsmile

ty větnámcí byly do teť f sudetech s trpajzlema cool

už nejsou, aspoň něco pozitivního na tom bahně co tu zbylo po hlavní silnicisick  ani chudinky šlápoty nemají kde stát bigsmile

ha tagže za chvilku je můžete taky čekat f praze...
smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2


Bandit pičo
karlos100 (Člen)
23.12.2009 13:10:42
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Smoula.koumak psal:

už nejsou, aspoň něco pozitivního na tom bahně co tu zbylo po hlavní silnicisick  ani chudinky šlápoty nemají kde stát bigsmile

Copá inšpektóre,ubejvá Ti klientelabigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Koldan (Člen)
23.12.2009 13:45:47
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

ste jelitabigsmile kuwa teď je to parádička, kam dondu na náfštěvu, tam maj plné stoly žrádla, to, že se fšade vypije nějaká ta flaštička vína nebo půlčák slifky je jasný, doma to furt krásně voní po žrádle, celej den sa válím na gauči, po ruce fšechny možné maškrty, pot stolem pivečko a flašu vína, to gdyby sa ně měnily chutě a dyž drahá polovička začne prudit, že by zme sa mohli jít aj projít ven, tag deme na náměstí, gde maj bramboráky, svařák a medovinu a ve chvíli gdy promrzne, tak na čaj do hospody, já samo na pívo. A dyž si uvědomím, že díky 14 denní dovolené mi eště dost slušně naskočí vejplata, tož su v nebi. Kuwa miluju sfátkygoodgoodgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
23.12.2009 14:08:26
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

... a abych nezapomněl, za poslední tři pracovní dny jsem měl jen tři telefonáty, z toho dva od bráchy, estli pudem na pivogoodgoodgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
ross (Člen)
23.12.2009 15:45:55
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

taky vod 15. prosince přímám jen hovory, kde vím, že mě zvou na nějakou akci smile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
kazan (Člen)
23.12.2009 16:05:51
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

N a  m a š i n ě   m ě    s p o t ř e b a   n e z a j í m á,  t o  s l e d u j uheadshake  u  a u t a   i    k d y ž ................................

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1814_13022009226.jpg

Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
Fresh Man (Člen)
23.12.2009 16:08:19
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

kazan psal:

N a  m a š i n ě   m ě    s p o t ř e b a   n e z a j í m á,  t o  s l e d u j uheadshake  u  a u t a   i    k d y ž ................................http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 009226.jpg

co je to za papundekl ??? se za ten motor styděj asi badbadbadbadbadbad


Bandit pičo
Baltazar (Člen)
23.12.2009 16:34:34
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Koldan psal:

tak sem asi divnej, mně vánoce nevadí a užívám si je. Shánění dárků mě sice taky moc nebere, na druhou stranu, když se podaří trefit něco z čeho je ten druhej nadšenej, je to satisfakce. A pak ta pohoda, nemusím do práce, plná lednička žrádla, čtrnáct dnů volna kdy si kdykoliv zajdu na pivečko a neřeším, že mě bude ráno bolet palice, do toho pohádky, které mám rád, na stole pořád nějaké dobroty, co víc chtít.
Co se týče Silvestra, tak ten mě bavil dokáď zme létali po pařbách, teď mám raději své pohodlí, takže z toho taky nejsem nějak extra unešenej

goodgoodgood


The father of the little princess of the dawn
nicola.foxx (Člen)
23.12.2009 21:55:08
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Zboznuju vanoce. Salat mam hotovej, vjetve svitej, madej spi, zena spi, krkovice na rizky vyndana, kureci na rizky vyndany, ryba vyndana, polivka prijede zitra, cukrovi vyborny, dovolena v plnym proudu a posrany sms o svatcich jeste zaplat satan nechodi. Vokostoval jsem nejaky ledovy vino a akorat jsem zapomel na Kelta, jinac fsechno richtig.

Dekuji za svatkygoodgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
PALOUS (Člen)
23.12.2009 22:33:24
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

děte do hajzlu aj se svátkama zaměstnancisickfuckfuckfuckevilbigsmile


Jebat motorky :-)
Hanz (Člen)
23.12.2009 23:06:13
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

PALOUS psal:

děte do hajzlu aj se svátkama zaměstnancisickfuckfuckfuckevilbigsmile

jj, souhlasgood
A když už budete v tom hajzlusurprised, tak prosím prkénko dolů a spláchnout, ať není na svátky bordel v bytě...bigsmile


WD club member...
Pšán (Člen)
24.12.2009 00:36:45
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

..jsem se,koukám že již včera,krááásně prásknul,a proto mi celá tahle šaškárna leží tam,kde má kohout nejdelší péří..
..přeji Všem,zachovávající tyto tradice,pěkné Svátky..(a myslím to bez jakékoliv impertinence)


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Marián (Člen)
24.12.2009 11:02:43
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

na dnesek se koukam pozitivne z toho pohledu,ze se kooonecne zacne zase prodluzovat den,protoze tma ve 4 me fakt prudi a uz zbejvaj cca jen 3 mesice do zacatku sezony,no neni se nad cim tesit?bigsmile


...sam mezi jebkarema...
Filous (Člen)
24.12.2009 13:10:13
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

...Palousi, di si za stodolu vdechnout špíčka a zas to bude veselejšísmokinbigsmile ...du na salát, zaleju se trochu portugalem a du s psicí vengood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Borák (Člen)
24.12.2009 13:26:08
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

jak říká Koldan
vobcházim kamarády, láduju se cukrovím a chlebíčkama popíjim vaječnňák pivo víno kořku a sem spokojenej parchant.
akorát volno mám jen dneska smile2
no a nadruhou stranu fšichni mířej na hory utrácet korunky takže se vod zetřka začne rejžovat smokin
at žijou vánoce a silvestr bigsmile

sem přežranej du se projít aby mi trošku vytrávilo bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
faitík (Člen)
24.12.2009 13:35:18
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

taky přeju všem hezký Vánoce!

Du se teď taky projít, aby mi slehlo na kapra se salátem, chlebíčky, cukroví, atdgoodsmile1


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
PALOUS (Člen)
24.12.2009 13:46:40
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

človjek si tady fakt nemože založit vlákno aniš by mu ho někdo nezprznil ůchylkamasickbigsmile


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
24.12.2009 14:10:02
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

prosil bych přehrát aš do odchodu všech ouchylůbigsmile http://www.vysmatevanoce.cz/5227672056841


Jebat motorky :-)
bubák (Člen)
24.12.2009 15:29:13
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

PALOUS psal:

prosil bych přehrát aš do odchodu všech ouchylůbigsmile http://www.vysmatevanoce.cz/5227672056841

poslechni si tohle...dej si panáka bude gutbigsmilebigsmile
http://www.acapela.tv/good-old-times-93 … b59b5.html


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
VikecB12 (Člen)
24.12.2009 15:42:05
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Vánoce mrdám do ucha,fčera sem dojel z německa,dneska sem vod rána vyšíval na autě,aby bylo nachystaný na další vydělávánígood a ted začínám pomalu polívat jazykgoodbigsmile  Nekupoval sem žádný dárky,akorát sem kópil dom noťas,tak se tady s ním trápím a mám vo zábavu postaranýsurprised


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
24.12.2009 16:09:47
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

PALOUS psal:

prosil bych přehrát aš do odchodu všech ouchylůbigsmile http://www.vysmatevanoce.cz/5227672056841

noo, to sem si nasral do botfuck
Zrovna tam tajtrlíkoval Supermuž, když šla kolem máti a velice se jí to líbí... no a pak si to přečetla bigsmilebigsmile

Prej, "kterej debil toto napsal ?" bigsmile

tak říkám, že PALOUS bigsmile... už už chtěla zase peskovat a pak sem ji uzemnil větou "bydlí kousek od vás" bigsmile (pochází z Úpice)
Abyl klid bigsmile bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Honza (Člen)
24.12.2009 21:48:28
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Je to deeeemonsmokinbigsmilebigsmilebigsmilegood


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
nicola.foxx (Člen)
25.12.2009 00:19:53
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Tak vecir fakt prima. Ke stolu prezranej uz z chlebicku cukrovi vanocky a uzirani salatu.
Jedna lahev ledovyho vina pred veceri SUPER. Pak dalsi lahev s kaprem a salatem. Pak dalsi lahev po rozdavani daru (jsem f pussy dostal jsem novou lopatu NO KDE TO KURVA SMEfuck) No a ted jsem zmrskal posledni. Takze za dary spousta penez. Jsem utahanej az tak, ze nemam silu usnout a jeste jsem vyborne prochlastal talir v ledovym, ALE LUXUSNIM VINECKU. No a pak ze sou ty svatky na hovno. No a jeste to byly prvni vanoce se synem, takze ja jsem spokojenej jako svine.goodgoodgoodgoodgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Fresh Man (Člen)
25.12.2009 08:58:22
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

nicola.foxx psal:

Tak vecir fakt prima. Ke stolu prezranej uz z chlebicku cukrovi vanocky a uzirani salatu.
Jedna lahev ledovyho vina pred veceri SUPER. Pak dalsi lahev s kaprem a salatem. Pak dalsi lahev po rozdavani daru (jsem f pussy dostal jsem novou lopatu NO KDE TO KURVA SMEfuck) No a ted jsem zmrskal posledni. Takze za dary spousta penez. Jsem utahanej az tak, ze nemam silu usnout a jeste jsem vyborne prochlastal talir v ledovym, ALE LUXUSNIM VINECKU. No a pak ze sou ty svatky na hovno. No a jeste to byly prvni vanoce se synem, takze ja jsem spokojenej jako svine.goodgoodgoodgoodgood

sou na hovno !!!etě ted sem přežranej ... :(
a jak mužeš vypít tolik ledovího??? je to slatký jak cecek surprisedhelp


Bandit pičo
PALOUS (Člen)
25.12.2009 11:21:00
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

bubák psal:
PALOUS psal:

prosil bych přehrát aš do odchodu všech ouchylůbigsmile http://www.vysmatevanoce.cz/5227672056841

poslechni si tohle...dej si panáka bude gutbigsmilebigsmile
http://www.acapela.tv/good-old-times-93 … b59b5.html

děkujůůredfacebigsmile


Jebat motorky :-)
Janna (Člen)
25.12.2009 12:56:05
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Filous psal:

...Palousi, di si za stodolu vdechnout špíčka a zas to bude veselejšísmokinbigsmile ...du na salát, zaleju se trochu portugalem a du s psicí vengood

goodgood

huskyb12 (Administrator)
25.12.2009 12:58:28
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Asi svuj vztah k vánocům přehodnotim a stanu se nerudnym gerontem jako Palous ...
Pani mi dala zastřihávač chlupů v rypáku, vůbec nevim, co tim chtěla naznačit, ci fix !


ale di, Ty brepto ...
Janna (Člen)
25.12.2009 13:08:02
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

huskyb12 psal:

Asi svuj vztah k vánocům přehodnotim a stanu se nerudnym gerontem jako Palous ...
Pani mi dala zastřihávač chlupů v rypáku, vůbec nevim, co tim chtěla naznačit, ci fix !

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

PALOUS (Člen)
25.12.2009 14:39:09
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

huskyb12 psal:

Asi svuj vztah k vánocům přehodnotim a stanu se nerudnym gerontem jako Palous ...
Pani mi dala zastřihávač chlupů v rypáku, vůbec nevim, co tim chtěla naznačit, ci fix !

není to na uši?surprisedbigsmile


Jebat motorky :-)
Filous (Člen)
25.12.2009 15:05:12
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

huskyb12 psal:

Asi svuj vztah k vánocům přehodnotim a stanu se nerudnym gerontem jako Palous ...
Pani mi dala zastřihávač chlupů v rypáku, vůbec nevim, co tim chtěla naznačit, ci fix !

...tys ho eště neměl???surprised ...divný, já to mam uš dávnobigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
25.12.2009 17:01:23
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

vánocegood všude chaos, lidi magoří, ucpaný cesty, plný obchoďáky žlučníkové záchvaty no parááááááááádaevilgoodgoodgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fresh Man (Člen)
25.12.2009 17:02:58
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Filous psal:
huskyb12 psal:

Asi svuj vztah k vánocům přehodnotim a stanu se nerudnym gerontem jako Palous ...
Pani mi dala zastřihávač chlupů v rypáku, vůbec nevim, co tim chtěla naznačit, ci fix !

...tys ho eště neměl???surprised ...divný, já to mam uš dávnobigsmile

ale ty si s tim holíš hlavu---bigsmile


Bandit pičo
Banditatom (Člen)
25.12.2009 17:15:24
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Fresh Man psal:
Filous psal:
huskyb12 psal:

Asi svuj vztah k vánocům přehodnotim a stanu se nerudnym gerontem jako Palous ...
Pani mi dala zastřihávač chlupů v rypáku, vůbec nevim, co tim chtěla naznačit, ci fix !

...tys ho eště neměl???surprised ...divný, já to mam uš dávnobigsmile

ale ty si s tim holíš hlavu---bigsmile

prej je to dobrý i na prdel respektive kolem ďouryevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fresh Man (Člen)
25.12.2009 17:39:10
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Banditatom psal:
Fresh Man psal:
Filous psal:


...tys ho eště neměl???surprised ...divný, já to mam uš dávnobigsmile

ale ty si s tim holíš hlavu---bigsmile

prej je to dobrý i na prdel respektive kolem ďouryevil

nerozebírej tady svoje praktiky .... moc na to nejsem ...sicksicksicksick

bigsmileouchyle :)


Bandit pičo
osiris (Člen)
25.12.2009 17:54:56
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

huskyb12 psal:

Asi svuj vztah k vánocům přehodnotim a stanu se nerudnym gerontem jako Palous ...
Pani mi dala zastřihávač chlupů v rypáku, vůbec nevim, co tim chtěla naznačit, ci fix !

...že seš stará chlupatá tykev, já ti to povím ;) :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nicola.foxx (Člen)
25.12.2009 18:45:52
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Fresh Man psal:

sou na hovno !!!etě ted sem přežranej ... :(
a jak mužeš vypít tolik ledovího??? je to slatký jak cecek surprisedhelp

No normalne jsem to pil hubou. A kdyz to popijis celej den, tak je to zvladnutelny. Jen co votevrou vobchod, tak doplnim zasoby.good No a jeste k tomu zkusim ten vyber s Bobuligood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
svistouka (Člen)
25.12.2009 20:14:30
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

slušný videjko s těma teletabíz,ale pivko je k tomu málo:-D:smokin:pak se dá i pěkně na tu muziku trsat:-D


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
Ondráš (Člen)
25.12.2009 20:41:51
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

huskyb12 psal:

Asi svuj vztah k vánocům přehodnotim a stanu se nerudnym gerontem jako Palous ...
Pani mi dala zastřihávač chlupů v rypáku, vůbec nevim, co tim chtěla naznačit, ci fix !

No vogo... Já zas dostal šampón proti padání vlasů... Přemýšlím, jestli to taky nemělo nějakej skrytej význam.. helpsurprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PALOUS (Člen)
25.12.2009 22:08:02
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Ondráš psal:
huskyb12 psal:

Asi svuj vztah k vánocům přehodnotim a stanu se nerudnym gerontem jako Palous ...
Pani mi dala zastřihávač chlupů v rypáku, vůbec nevim, co tim chtěla naznačit, ci fix !

No vogo... Já zas dostal šampón proti padání vlasů... Přemýšlím, jestli to taky nemělo nějakej skrytej význam.. helpsurprised

no a co potom já,dostal sem čtyry tělový šamponybadkua co sem nějakej humusák?surprisedale zas možná lepčí neš mejdlabigsmile


Jebat motorky :-)
nicola.foxx (Člen)
25.12.2009 22:56:13
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

PALOUS psal:
Ondráš psal:
huskyb12 psal:

Asi svuj vztah k vánocům přehodnotim a stanu se nerudnym gerontem jako Palous ...
Pani mi dala zastřihávač chlupů v rypáku, vůbec nevim, co tim chtěla naznačit, ci fix !

No vogo... Já zas dostal šampón proti padání vlasů... Přemýšlím, jestli to taky nemělo nějakej skrytej význam.. helpsurprised

no a co potom já,dostal sem čtyry tělový šamponybadkua co sem nějakej humusák?surprisedale zas možná lepčí neš mejdlabigsmile

No to asi nebudes, ale moc nedrzkuj, at priste nedostanes na miti Jelena a nebo Heladuevil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
barynek (Člen)
26.12.2009 06:09:06
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Fresh Man psal:
barynek psal:

Buďte wogové rádi, že máte aspoň něco, co vám ty svátky připomíná!!! Tady ve Whistleru to nepřipomíná NIC!!! Není tu jediná výzdoba, kromě pár světel kolem stromu, dneska začli hrát na sjezdovkách vánoční songy, ale..! Když jsem z domova zvyklej, že tu atmosféru cítím, a prostě všechno nasvědčuje tomu, že ty Vánoce jsou přítomný, tak je to prostě fajn. To, že jsou Vánoce tady vím akorát z toho, že je v regále v supermarketu krocanfuckfuckfucksicksmile2
Mě to chybí, rodina, TV s pohádkama, papání a bumbání a prostě neřeším nic, jen se válímgood Silváč jakbysmet. Zajdu s klucima na pár beerbeerbeer nebo u někoho vyvalíme bečku a je to - pohoda!
Navíc jsou to první Vánoce mimo bez rodiny domovbadsmile2 (jen s drahou polovičkou).
jo a ještě něco - 23.12. až 1.1.2010 hákuju od rána do večera, takže taky bomba! Ale svátky jsou 2,5 x standart taxa za hodinu, což je zase dobrýgoodgood

kyčovytý blikátka z plastu vot čínana? ! banda vyšinutejch kretenů co ti akurát šlapou na nohy dyš pobíhaj v krámě??? to ti chybí ??? sračky fšude okolo místo sněhu ??

se prober ! bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

ty wogo, žárovky máme alte čekoslovak (teda jako doma, tady máme ass...)
banda kretenu v krámě nebo banda nenažranejch turistů, který na tebe šlapou v arbeitu??? není rozdíl..
sníh tady mám, nepotřebujucoolevil

chybí hlavně ta atmosféra, už seš na to starej, tak tomu nerozumíš, nás mladý to ještě bavíevilassbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Fresh Man (Člen)
26.12.2009 10:33:56
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

barynek psal:
Fresh Man psal:
barynek psal:

Buďte wogové rádi, že máte aspoň něco, co vám ty svátky připomíná!!! Tady ve Whistleru to nepřipomíná NIC!!! Není tu jediná výzdoba, kromě pár světel kolem stromu, dneska začli hrát na sjezdovkách vánoční songy, ale..! Když jsem z domova zvyklej, že tu atmosféru cítím, a prostě všechno nasvědčuje tomu, že ty Vánoce jsou přítomný, tak je to prostě fajn. To, že jsou Vánoce tady vím akorát z toho, že je v regále v supermarketu krocanfuckfuckfucksicksmile2
Mě to chybí, rodina, TV s pohádkama, papání a bumbání a prostě neřeším nic, jen se válímgood Silváč jakbysmet. Zajdu s klucima na pár beerbeerbeer nebo u někoho vyvalíme bečku a je to - pohoda!
Navíc jsou to první Vánoce mimo bez rodiny domovbadsmile2 (jen s drahou polovičkou).
jo a ještě něco - 23.12. až 1.1.2010 hákuju od rána do večera, takže taky bomba! Ale svátky jsou 2,5 x standart taxa za hodinu, což je zase dobrýgoodgood

kyčovytý blikátka z plastu vot čínana? ! banda vyšinutejch kretenů co ti akurát šlapou na nohy dyš pobíhaj v krámě??? to ti chybí ??? sračky fšude okolo místo sněhu ??

se prober ! bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

ty wogo, žárovky máme alte čekoslovak (teda jako doma, tady máme ass...)
banda kretenu v krámě nebo banda nenažranejch turistů, který na tebe šlapou v arbeitu??? není rozdíl..
sníh tady mám, nepotřebujucoolevil

chybí hlavně ta atmosféra, už seš na to starej, tak tomu nerozumíš, nás mladý to ještě bavíevilassbigsmilebigsmilebigsmile

to je kurva rozdíl... dyš na tebe šlapou f arbajtu tak můžeš bejt spokojenej parchant že ti s toho něco kápne...


Bandit pičo
nicola.foxx (Člen)
26.12.2009 22:48:14
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

A rizky jsou f prdeli salatu posledni porce, vsechno vino taky v hajzlu. Jeste ze se do zasobovani vlozila pani a mame jeste cukrovi. Uff


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
barynek (Člen)
27.12.2009 04:38:22
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Fresh Man psal:

to je kurva rozdíl... dyš na tebe šlapou f arbajtu tak můžeš bejt spokojenej parchant že ti s toho něco kápne...

no tak kápne z toho maximálně někomu nahořefuck mě rozhodně nesickbadbad


Bandit 4EVER!!!
Fresh Man (Člen)
27.12.2009 06:41:20
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

barynek psal:
Fresh Man psal:

to je kurva rozdíl... dyš na tebe šlapou f arbajtu tak můžeš bejt spokojenej parchant že ti s toho něco kápne...

no tak kápne z toho maximálně někomu nahořefuck mě rozhodně nesickbadbad

dyš kape na hoře kape i dole... dyš nekape nahoře... doole uš vůbec ne ...


Bandit pičo
barynek (Člen)
28.12.2009 04:07:30
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Fresh Man psal:
barynek psal:
Fresh Man psal:

to je kurva rozdíl... dyš na tebe šlapou f arbajtu tak můžeš bejt spokojenej parchant že ti s toho něco kápne...

no tak kápne z toho maximálně někomu nahořefuck mě rozhodně nesickbadbad

dyš kape na hoře kape i dole... dyš nekape nahoře... doole uš vůbec ne ...

mam fixni plat, žádný bonusy. Prostě fixní plat. Konec tečka - nad limit ani pussy
tos vzal kde, že když kape nahoře tak že dole taky???surprisedidontknow žádnou přímou úměru v tom nevidím...idontknow


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
28.12.2009 12:27:20
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

2 barynek: Koukej makat, než někdo zavolá cizineckou policii.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
28.12.2009 16:20:06
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

huskyb12 psal:

Asi svuj vztah k vánocům přehodnotim a stanu se nerudnym gerontem jako Palous ...
Pani mi dala zastřihávač chlupů v rypáku, vůbec nevim, co tim chtěla naznačit, ci fix !

tag sa prej pozná že stárneš woe, to cos měl na temeni se stěhuje do uší a nosubigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
huskyb12 (Administrator)
29.12.2009 09:52:53
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Koldan psal:
huskyb12 psal:

Asi svuj vztah k vánocům přehodnotim a stanu se nerudnym gerontem jako Palous ...
Pani mi dala zastřihávač chlupů v rypáku, vůbec nevim, co tim chtěla naznačit, ci fix !

tag sa prej pozná že stárneš woe, to cos měl na temeni se stěhuje do uší a nosubigsmile

no dyk to řikam, že z vodpornýho šovinisty se stávam nerudnym gerontem :(


ale di, Ty brepto ...
Fresh Man (Člen)
29.12.2009 11:40:43
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

barynek psal:
Fresh Man psal:
barynek psal:


no tak kápne z toho maximálně někomu nahořefuck mě rozhodně nesickbadbad

dyš kape na hoře kape i dole... dyš nekape nahoře... doole uš vůbec ne ...

mam fixni plat, žádný bonusy. Prostě fixní plat. Konec tečka - nad limit ani pussy
tos vzal kde, že když kape nahoře tak že dole taky???surprisedidontknow žádnou přímou úměru v tom nevidím...idontknow

dys nekape nahore tak nemaj duvod te vubec zamestnat ... tomu se rika kapitalizmus...  delej neco pro firmu a pak te mozna ohodnoti a nevyhodi...

taky nejsem placenej vot pacose bigsmile


Bandit pičo
Banditatom (Člen)
29.12.2009 16:34:44
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

spussynej svátkos jsem se dneska vážil a zjistil jsem že ještě pár dní nic neděláníredfacebigsmile a půjdu se vážit na nádražíbigsmile

pssst ještě si na něj vidímevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
barynek (Člen)
29.12.2009 17:11:51
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Fresh Man psal:
barynek psal:
Fresh Man psal:


dyš kape na hoře kape i dole... dyš nekape nahoře... doole uš vůbec ne ...

mam fixni plat, žádný bonusy. Prostě fixní plat. Konec tečka - nad limit ani pussy
tos vzal kde, že když kape nahoře tak že dole taky???surprisedidontknow žádnou přímou úměru v tom nevidím...idontknow

dys nekape nahore tak nemaj duvod te vubec zamestnat ... tomu se rika kapitalizmus...  delej neco pro firmu a pak te mozna ohodnoti a nevyhodi...

taky nejsem placenej vot pacose bigsmile

jenze nahore kape jak svina, ale neni duvod aby kapalo i dole, proto to tyhle zahranicnci firmy delaj, najimaj levnou pracovni silu jinde, aby mohli dat minimum a tím to hasne. Tohle dělaj všechny firmy, který provozujou outsourcing jinde, víme?


Bandit 4EVER!!!
Fresh Man (Člen)
29.12.2009 17:19:35
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

tak to ses u blby firmy smile2 svine...


Bandit pičo
barynek (Člen)
30.12.2009 00:26:26
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

Fresh Man psal:

tak to ses u blby firmy smile2 svine...

no tak celej tenhle pobyt ve Whistleru není o vydělání peněz, to je podstatný vědět. Je to o tom, že makáš, něco vyděláš, a lyžuješ jak magorsmile1 každý den když máš volnogoodbigsmile a můžeš pocestovat a všechno legálně. To je dobrý. Ta nevýhoda je v těch penězích. Jednou jsi levná pracovní síla, tak jsi podle toho placenej. Btw., po 80hod v práci mi zvedli plat o 50centůsick. Jestli je tohle to kapání, tak to tedaass fuck

Ale jednou sem jedeš kvulivá lyžím a zkušenostem, tak holt nemůžeš nadávat na prachy, nohelp. Zase mě v práci živí, což se taky počítá. Je toho víc, ale chtělo by to aspoň o dolar dva na gáži za hodinu víc a to bych byl spokojenej parchant největšígood


Bandit 4EVER!!!
Luk (Člen)
30.12.2009 11:35:21
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

...nefňukej veverkobigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Fresh Man (Člen)
30.12.2009 17:44:43
Offline

Re: Jo vánoce a novej rok

barynek psal:
Fresh Man psal:

tak to ses u blby firmy smile2 svine...

no tak celej tenhle pobyt ve Whistleru není o vydělání peněz, to je podstatný vědět. Je to o tom, že makáš, něco vyděláš, a lyžuješ jak magorsmile1 každý den když máš volnogoodbigsmile a můžeš pocestovat a všechno legálně. To je dobrý. Ta nevýhoda je v těch penězích. Jednou jsi levná pracovní síla, tak jsi podle toho placenej. Btw., po 80hod v práci mi zvedli plat o 50centůsick. Jestli je tohle to kapání, tak to tedaass fuck

Ale jednou sem jedeš kvulivá lyžím a zkušenostem, tak holt nemůžeš nadávat na prachy, nohelp. Zase mě v práci živí, což se taky počítá. Je toho víc, ale chtělo by to aspoň o dolar dva na gáži za hodinu víc a to bych byl spokojenej parchant největšígood

taky se tu družím s jazykovýmy studentkami a užívám tepla a  potápění ... a peníze sou jenom plus... to víš milijón éček ročně ...


Bandit pičo

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr