Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Titanový hadice

Bedřich (Člen)
23.12.2009 22:35:08
Offline

Titanový hadice

Chtěl bych si dopřát trochu update Žibéra a pořídit brzdový hadice, ale trochu se v tom neorientuji. Narazil jsem na hadice co si musim zalepit-jakože nejsou lisovaný konce od výroby. Prý to tahle firma dělá pro DUCATI.idontknow  Je to normální? Mám se toho bát? Co radíte? Na co si dát "bacha"? Díky good


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
K.a.s.y.m. (Člen)
24.12.2009 00:21:16
Offline

Re: Titanový hadice

toho se neboj...skládaj se normálně...jen je s tim víc práce.ale na to tvoje žebradlo nebo jak tomu říkáš koupíš už i komplet hotový jen namontovat.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
24.12.2009 13:01:15
Offline

Re: Titanový hadice

...Beďo, né že by to bylo nepoužitelný, ale budeš se s tym srat a ve finále se ti to třeba nepovede uplně na stopro a bude to za čas rosit...třeba já na to seru a nakupuju u Goldfrenu lisovaný hotový, bo na tuctofku jako je Bandaska ti je pošlou f poho do tejdne a ani nemusíš nic mňeřit...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
24.12.2009 13:47:16
Offline

Re: Titanový hadice

já mám odsud a maximální spokojenost good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Fulltank (Člen)
24.12.2009 18:35:55
Offline

Re: Titanový hadice

tak jestli je to jako normalni pancerky nebal bych se je udelat doma. Sam je mam a v pohode good

Bedřich (Člen)
25.12.2009 10:29:56
Offline

Re: Titanový hadice

OK, díky za rady, uvidíme jak to bude vypadat.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Marťas (Člen)
28.12.2009 11:07:23
Offline

Re: Titanový hadice

Mám podobný problém jako Beďa - původní origo hadice už mají 6let, tak je nejvyšší čas je vyměnit a narazil jsem na toto:
http://www.motops.cz/cz/katalog-produkt … kusy/c4034

Nějaké zkušenosti s výrobcem? Jít do toho nebo je za podobnou sumu něco lepšího? Díky


"Diesel bietet Kraft ohne Ende, im sportlichen Einsatz ist er gegen den Benziner aber chancenlos"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr