Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » Změna nicku

Meloun (Člen)
27.02.2007 11:25:34
Offline

Změna nicku

Prosím adminy o radu...help
Potřebuji zachoval veškerá data v profilu:E.mail,fotky,avatar,heslo,čísla atd...
Po objektivním náhledu na sebe sama jsem usoudil,že už nejsem tím Divokým Melounem jako za mlada...smile2
Potřebuji tedy nějak ošetřit tuto věc,popř.poradit jak a smáznout slůvko Wild a zanechat pouze Meloun.
Mnohokráte díky!!good


PURE NAKED BIKE!
syky (Administrator)
27.02.2007 15:41:44
Offline

Re: Změna nicku

Tak už jseš Meloun ...


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
Meloun (Člen)
27.02.2007 16:01:09
Offline

Re: Změna nicku

Tisíceré díky!!!good


PURE NAKED BIKE!
bečka (Člen)
27.02.2007 17:10:41
Offline

Re: Změna nicku

tywoe Meloune, nebyl si na vojně v Janovicích?


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Meloun (Člen)
27.02.2007 17:25:35
Offline

Re: Změna nicku

Nestraš s vojnou!bigsmile
Dokážu ze sebe,když chci,udělat takovýho hypochondra,že modrá knížka to jistíbigsmilegood
Ne teď vážně...na vojně jsem fakt nebyl a to ze čtyř důvodů:
1)V tu dobu po maturitě(začátek vojny) jsme začínali rozjíždět firmu.
2)Nedokázal jsem si představit bydlet a bejt "živenej" rodičema
3)Opravdu se mi tam vůbec nechtělo.
4)Zdravotní stav modrou skutečně potvrzuje(koleno v pussy a záda takysmile2)
Občas mě v nich loupne,ža chodim tejden jak qasimodo a v koleni nějakej zkostnatělej vaz nebo coidontknow
Doktor jasně napsal:Zákazaný-klek,dřep,běhy na delší traťe a zvedání těžších břemen...bigsmile
Takže tohle bohatě stačilo k tomu,abych tam nemusel šaškovat a abych mohl pro změnu šaškovat v prácisurprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
bečka (Člen)
27.02.2007 17:36:06
Offline

Re: Změna nicku

ja sem tam byl právě taky s nějakým Baňasem. Neobvyklý ménosmile1
bandit pičo!


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Meloun (Člen)
27.02.2007 17:50:59
Offline

Re: Změna nicku

To je teda neobvyklý-taky jsem si s nim vytrpělbigsmile
Je to slovenský-tam je Baňasů mrtě-od slova Báň,neboli důl,takže něco jako dolník,horník...


PURE NAKED BIKE!
Inženýrek (Člen)
13.05.2010 09:54:09
Offline

Re: Změna nicku

Jestli by to šlo, žádám administrátory o změnu loginu za tento trapný, vůbec nerozmyšlený zkrat, kterej mě napadl, když jsem byl asi nějak v rauši a vyhecován smile1
Hloupejch vtipů od inženýrka už bylo dost.
Po sáhodlouhém rozmýšlení jsem dospěk jedinému žešení a to takovému, jak mi už každej říká snad už 15 let.
Snad tahle změna nikoho zásadně neovlivní  smile1
Prosím o změnu loginu na: Čahoun


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Kukii (Člen)
13.05.2010 09:59:23
Offline

Re: Změna nicku

Inženýrek psal:

Jestli by to šlo, žádám administrátory o změnu loginu za tento trapný, vůbec nerozmyšlený zkrat, kterej mě napadl, když jsem byl asi nějak v rauši a vyhecován smile1
Hloupejch vtipů od inženýrka už bylo dost.
Po sáhodlouhém rozmýšlení jsem dospěk jedinému žešení a to takovému, jak mi už každej říká snad už 15 let.
Snad tahle změna nikoho zásadně neovlivní  smile1
Prosím o změnu loginu na: Čahoun

inženýrku zůstaň inženýrkem, kdo si na to má zvykat smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
Ondráš (Člen)
13.05.2010 11:33:00
Offline

Re: Změna nicku

Kukii psal:

[
inženýrku zůstaň inženýrkem, kdo si na to má zvykat smile1

Jo.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
13.05.2010 12:28:09
Offline

Re: Změna nicku

Ondráš psal:
Kukii psal:

[
inženýrku zůstaň inženýrkem, kdo si na to má zvykat smile1

Jo.good

good


Strýcfajtr !!!
nicola.foxx (Člen)
13.05.2010 12:56:49
Offline

Re: Změna nicku

XJelen psal:
Ondráš psal:
Kukii psal:

[
inženýrku zůstaň inženýrkem, kdo si na to má zvykat smile1

Jo.good

good

good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
PALOUS (Člen)
13.05.2010 12:59:43
Offline

Re: Změna nicku

Jako změnu nicku bych nepodporoval bo f tom je bordelbigsmilekua dyš vidím inženýrek tak vidím hňupa a jesi není tak ať se někde vokáže a přesvědčí vostatníbigsmile


Jebat motorky :-)
nicola.foxx (Člen)
13.05.2010 13:02:10
Offline

Re: Změna nicku

PALOUS psal:

Jako změnu nicku bych nepodporoval bo f tom je bordelbigsmilekua dyš vidím inženýrek tak vidím hňupa a jesi není tak ať se někde vokáže a přesvědčí vostatníbigsmile

Ja bych nebyl ani pro zmeny AVATARU!!!!
Pac v tom ma clovek bordel. Driv jsem vedel zes to ty a ted se mi motas se Spidysembad


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
ross (Člen)
13.05.2010 13:03:08
Offline

Re: Změna nicku

co je weo, tě vyhodili nebo cosurprisedbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
PALOUS (Člen)
13.05.2010 13:05:39
Offline

Re: Změna nicku

nicola.foxx psal:
PALOUS psal:

Jako změnu nicku bych nepodporoval bo f tom je bordelbigsmilekua dyš vidím inženýrek tak vidím hňupa a jesi není tak ať se někde vokáže a přesvědčí vostatníbigsmile

Ja bych nebyl ani pro zmeny AVATARU!!!!
Pac v tom ma clovek bordel. Driv jsem vedel zes to ty a ted se mi motas se Spidysembad

A to není jedinej s kým se motámbigsmile


Jebat motorky :-)
ross (Člen)
13.05.2010 13:14:54
Offline

Re: Změna nicku

PALOUS psal:
nicola.foxx psal:
PALOUS psal:

Jako změnu nicku bych nepodporoval bo f tom je bordelbigsmilekua dyš vidím inženýrek tak vidím hňupa a jesi není tak ať se někde vokáže a přesvědčí vostatníbigsmile

Ja bych nebyl ani pro zmeny AVATARU!!!!
Pac v tom ma clovek bordel. Driv jsem vedel zes to ty a ted se mi motas se Spidysembad

A to není jedinej s kým se motámbigsmile

ještě se často motáš s jointemsmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
mr.BSE (Člen)
13.05.2010 16:21:17
Offline

Re: Změna nicku

Tak tak, avatary se tady mění jak vo život, kdo se v tom má vyznat idontknowbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
13.05.2010 16:53:55
Offline

Re: Změna nicku

mr.BSE psal:

Tak tak, avatary se tady mění jak vo život, kdo se v tom má vyznat idontknowbigsmile

Jak kdosmokincool Přece nebudu nějaká jitrnicebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
PALOUS (Člen)
13.05.2010 19:49:37
Offline

Re: Změna nicku

VikecB12 psal:
mr.BSE psal:

Tak tak, avatary se tady mění jak vo život, kdo se v tom má vyznat idontknowbigsmile

Jak kdosmokincool Přece nebudu nějaká jitrnicebigsmile

Zalez zmetkubigsmile


Jebat motorky :-)
VikecB12 (Člen)
13.05.2010 19:56:13
Offline

Re: Změna nicku

PALOUS psal:
VikecB12 psal:
mr.BSE psal:

Tak tak, avatary se tady mění jak vo život, kdo se v tom má vyznat idontknowbigsmile

Jak kdosmokincool Přece nebudu nějaká jitrnicebigsmile

Zalez zmetkubigsmile

bigsmilebigsmilesmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Inženýrek (Člen)
13.05.2010 20:17:18
Offline

Re: Změna nicku

Dobrá tedy, tak ruším původní žádost.

to ross: ještě a snad se jim to nepodaří, i když se snažej.

to Palous: ať už jsem hňupem takovým jaký jsem, tak takovým hňupem zůstanu a nepotřebuju o tom nikoho přesvěsčovat. Doufám, že ti jsem alespoň stejně u ass, jako ty mě, aby to bylo tak trochu vyrovnaný.
No ale tak netušil jsem, že jsem tady jako hňup pro ostatní...budu se snažit omezit své příspěvky na minimum abych neobtěžoval.
Každopádně akce klubu jsem navštívil dvě, minulý rok v Sosnové a rok předtím v Jedovnici. Bohužel při těhle akcích mi příjde, že nový členové se mezi starou gardu nepřibírají, respektive zájem se neprojevuje. To ale samo že chápu v takové skupině a na nic si nestěžuju. Rozhodně nejsem takový, abych se někde vnucoval.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
nicola.foxx (Člen)
13.05.2010 20:25:56
Offline

Re: Změna nicku

Ty woe studovanej nehrot to. Prijedes na akci a normalne se bavis s ostatnima.
Vo tom to je.good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Meloun (Člen)
13.05.2010 20:29:01
Offline

Re: Změna nicku

Přijedeš na akci,vemeš s sebou hulení a hned se kolem tebe seběhnou "kamarádi"..bigsmile
Vem s sebou kamarádky a taky budeš oblíbenej..bigsmile
Jsou to všechno hovada, alkoholíci a feťácisurprised


PURE NAKED BIKE!
Inženýrek (Člen)
13.05.2010 20:32:13
Offline

Re: Změna nicku

nicola.foxx psal:

Ty woe studovanej nehrot to. Prijedes na akci a normalne se bavis s ostatnima.
Vo tom to je.good

Vidíš, to je přesně to proč jsem si řekl, že bych mohl změnit nick. Takových lidí, kteří chodí do školy, nebo jí mají za sebou je tady snad houf...
Jinak si nemyslím, že bych něco hrotil. Jsem naprosto v klidu.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
XJelen (Člen)
13.05.2010 20:47:58
Offline

Re: Změna nicku

Inženýrek psal:
nicola.foxx psal:

Ty woe studovanej nehrot to. Prijedes na akci a normalne se bavis s ostatnima.
Vo tom to je.good

Vidíš, to je přesně to proč jsem si řekl, že bych mohl změnit nick. Takových lidí, kteří chodí do školy, nebo jí mají za sebou je tady snad houf...
Jinak si nemyslím, že bych něco hrotil. Jsem naprosto v klidu.

ser na něj... von ti závidí bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
moc to řešíš headshake


Strýcfajtr !!!
nicola.foxx (Člen)
13.05.2010 20:48:57
Offline

Re: Změna nicku

A uz to praskloredfaceredfaceredfacebigsmilebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
VikecB12 (Člen)
13.05.2010 21:08:33
Offline

Re: Změna nicku

Inženýrek psal:

Dobrá tedy, tak ruším původní žádost.

to ross: ještě a snad se jim to nepodaří, i když se snažej.

to Palous: ať už jsem hňupem takovým jaký jsem, tak takovým hňupem zůstanu a nepotřebuju o tom nikoho přesvěsčovat. Doufám, že ti jsem alespoň stejně u ass, jako ty mě, aby to bylo tak trochu vyrovnaný.
No ale tak netušil jsem, že jsem tady jako hňup pro ostatní...budu se snažit omezit své příspěvky na minimum abych neobtěžoval.
Každopádně akce klubu jsem navštívil dvě, minulý rok v Sosnové a rok předtím v Jedovnici. Bohužel při těhle akcích mi příjde, že nový členové se mezi starou gardu nepřibírají, respektive zájem se neprojevuje. To ale samo že chápu v takové skupině a na nic si nestěžuju. Rozhodně nejsem takový, abych se někde vnucoval.

Čahoune,podle fotek cos semka nedávno dával jak dávals dokupy bandita seš mě sympatickej,protože nejseš trouba co si na mašině neumí dotáhnout ani šroubek,takže na Palousa ser,je to stará troskabigsmile co už ani bandita neudržel a musel se ho zbavitbigsmile Piš dle libosti dál,někerý ftipy sou gutgoodbigsmile A přiště až dojedeš na nějakou akci,tak se pořádně zrej a zapadneš razdvagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Luk (Člen)
13.05.2010 21:14:23
Offline

Re: Změna nicku

jsem pro nemenit nicky a avatarygood
inzenyrek: tomu cos psal tak nak rozumin, ale uz je nas proste velka grupa a dost dobre nejde aby se kamaradil kazdej s kazdym...tezko muzes chtit po Osim, Inkvizovi, Filousovi...(dopln dle vlastni uvahy) aby mel 2000 kamaradu. Nakonec si na tej akci stejne par lidi s kterejma dobre zakalis najdes...goodbeersmokinsickbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Michal Dk (Člen)
13.05.2010 21:21:01
Offline

Re: Změna nicku

Inženýrek psal:
nicola.foxx psal:

Ty woe studovanej nehrot to. Prijedes na akci a normalne se bavis s ostatnima.
Vo tom to je.good

Vidíš, to je přesně to proč jsem si řekl, že bych mohl změnit nick. Takových lidí, kteří chodí do školy, nebo jí mají za sebou je tady snad houf...
Jinak si nemyslím, že bych něco hrotil. Jsem naprosto v klidu.

Buď dál sám za sebe stejně se všem nezalíbíš,ani to není třeba.S někým si padneš do oka a s jiným ne.Nechal bych to v klidu.Vtip nevím ale pořekadlo: Jeden strom les nedělá.smile1

Marián (Člen)
13.05.2010 21:49:39
Offline

Re: Změna nicku

Michal Dk psal:
Inženýrek psal:
nicola.foxx psal:

Ty woe studovanej nehrot to. Prijedes na akci a normalne se bavis s ostatnima.
Vo tom to je.good

Vidíš, to je přesně to proč jsem si řekl, že bych mohl změnit nick. Takových lidí, kteří chodí do školy, nebo jí mají za sebou je tady snad houf...
Jinak si nemyslím, že bych něco hrotil. Jsem naprosto v klidu.

Buď dál sám za sebe stejně se všem nezalíbíš,ani to není třeba.S někým si padneš do oka a s jiným ne.Nechal bych to v klidu.Vtip nevím ale pořekadlo: Jeden strom les nedělá.smile1

no jo lesak,ten se pozna hnedbigsmile


...sam mezi jebkarema...
osiris (Člen)
13.05.2010 21:59:05
Offline

Re: Změna nicku

Michal Dk psal:
Inženýrek psal:
nicola.foxx psal:

Ty woe studovanej nehrot to. Prijedes na akci a normalne se bavis s ostatnima.
Vo tom to je.good

Vidíš, to je přesně to proč jsem si řekl, že bych mohl změnit nick. Takových lidí, kteří chodí do školy, nebo jí mají za sebou je tady snad houf...
Jinak si nemyslím, že bych něco hrotil. Jsem naprosto v klidu.

Buď dál sám za sebe stejně se všem nezalíbíš,ani to není třeba.S někým si padneš do oka a s jiným ne.Nechal bych to v klidu.Vtip nevím ale pořekadlo: Jeden strom les nedělá.smile1

...good bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Inženýrek (Člen)
13.05.2010 22:13:50
Offline

Re: Změna nicku

Luk psal:

jsem pro nemenit nicky a avatarygood
inzenyrek: tomu cos psal tak nak rozumin, ale uz je nas proste velka grupa a dost dobre nejde aby se kamaradil kazdej s kazdym...tezko muzes chtit po Osim, Inkvizovi, Filousovi...(dopln dle vlastni uvahy) aby mel 2000 kamaradu. Nakonec si na tej akci stejne par lidi s kterejma dobre zakalis najdes...goodbeersmokinsickbigsmile

Ale vždyť já taky nic takovýho nechci, ani jsem nikdy nechtěl. Navíc jsem už vejš psal, že mi nijak nevadí jak to na srazech chodí, respektuji to a absolutně nic nečekám...
Reagoval jsem spíš na to, že abych se někde vokázal...ukázal jsem se. Ale nějak nechápu, proč bych měl automaticky dokazovat, jestli jsem, nebo nejsem hňup. A jestli teda jó, tak ať si mě příště dotyčtej kterej to chce vědět a vidět vodchytne, a já mu teda ukážu, že mám obě gule v pytli a podle toho i mečím jak správnej kozel.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
spidys (Člen)
13.05.2010 22:34:56
Offline

Re: Změna nicku

Inženýrek psal:

Ale vždyť já taky nic takovýho nechci, ani jsem nikdy nechtěl. Navíc jsem už vejš psal, že mi nijak nevadí jak to na srazech chodí, respektuji to a absolutně nic nečekám...
Reagoval jsem spíš na to, že abych se někde vokázal...ukázal jsem se. Ale nějak nechápu, proč bych měl automaticky dokazovat, jestli jsem, nebo nejsem hňup. A jestli teda jó, tak ať si mě příště dotyčtej kterej to chce vědět a vidět vodchytne, a já mu teda ukážu, že mám obě gule v pytli a podle toho i mečím jak správnej kozel.

Jééé neřeš pussy-oviny headshake
Tak řek, že seš hňup, mně takle řiká furt itrnice jedna bigsmile bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Inženýrek (Člen)
13.05.2010 23:26:59
Offline

Re: Změna nicku

spidys psal:

Tak řek, že seš hňup, mně takle řiká furt itrnice jedna bigsmile bigsmile

No já nevim ale mě příjde trochu jiný, když se takhle hecujou dva kámoši a něco jinýho když ti někdo tak řekne zcela vážně (aspoň mi to tak prostě příjde) bez jakýhokoliv důvodu - nikdy jsem snad na něj nereagoval, natož pak negativně.
Jsem sice flegmouš jak prase, ale srát na hlavu si nenechám, to ať se na mě teda každej zlobí jak chce.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
spidys (Člen)
13.05.2010 23:34:12
Offline

Re: Změna nicku

Inženýrek psal:
spidys psal:

Tak řek, že seš hňup, mně takle řiká furt itrnice jedna bigsmile bigsmile

No já nevim ale mě příjde trochu jiný, když se takhle hecujou dva kámoši a něco jinýho když ti někdo tak řekne zcela vážně (aspoň mi to tak prostě příjde) bez jakýhokoliv důvodu - nikdy jsem snad na něj nereagoval, natož pak negativně.
Jsem sice flegmouš jak prase, ale srát na hlavu si nenechám, to ať se na mě teda každej zlobí jak chce.

surprised headshake idontknow dělej si co chceš evil smokin


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Ondráš (Člen)
13.05.2010 23:48:20
Offline

Re: Změna nicku

Inženýrek psal:

Ale vždyť já taky nic takovýho nechci, ani jsem nikdy nechtěl. Navíc jsem už vejš psal, že mi nijak nevadí jak to na srazech chodí, respektuji to a absolutně nic nečekám...
Reagoval jsem spíš na to, že abych se někde vokázal...ukázal jsem se. Ale nějak nechápu, proč bych měl automaticky dokazovat, jestli jsem, nebo nejsem hňup. A jestli teda jó, tak ať si mě příště dotyčtej kterej to chce vědět a vidět vodchytne, a já mu teda ukážu, že mám obě gule v pytli a podle toho i mečím jak správnej kozel.

Nauč se imitovat ovci a když jí uděláš líp než on, tak tím ho nejvíc znemožníš...bigsmile
Jo a musíš při tom popíjet Koruní z Lídloj. cool
Lesní směs, páč ta je nejvíc. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
14.05.2010 07:42:55
Offline

Re: Změna nicku

VikecB12 psal:
Inženýrek psal:

Dobrá tedy, tak ruším původní žádost.

to ross: ještě a snad se jim to nepodaří, i když se snažej.

to Palous: ať už jsem hňupem takovým jaký jsem, tak takovým hňupem zůstanu a nepotřebuju o tom nikoho přesvěsčovat. Doufám, že ti jsem alespoň stejně u ass, jako ty mě, aby to bylo tak trochu vyrovnaný.
No ale tak netušil jsem, že jsem tady jako hňup pro ostatní...budu se snažit omezit své příspěvky na minimum abych neobtěžoval.
Každopádně akce klubu jsem navštívil dvě, minulý rok v Sosnové a rok předtím v Jedovnici. Bohužel při těhle akcích mi příjde, že nový členové se mezi starou gardu nepřibírají, respektive zájem se neprojevuje. To ale samo že chápu v takové skupině a na nic si nestěžuju. Rozhodně nejsem takový, abych se někde vnucoval.

Čahoune,podle fotek cos semka nedávno dával jak dávals dokupy bandita seš mě sympatickej,protože nejseš trouba co si na mašině neumí dotáhnout ani šroubek,takže na Palousa ser,je to stará troskabigsmile co už ani bandita neudržel a musel se ho zbavitbigsmile Piš dle libosti dál,někerý ftipy sou gutgoodbigsmile A přiště až dojedeš na nějakou akci,tak se pořádně zrej a zapadneš razdvagood

...mam to stejně jag Vikec, na tituly seru, ale lidí kerý uměj rukama si vážim a to ty umíš, tagžegood ...no a navíc budeš mít třeba i ten titulbigsmile ...sice mě niknejm "Inženýrek" přišel ze začátku pro bikera trochen divnej, ale zvyk sem si a proč ne, lidi se menujou i hůřbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bobule (Člen)
14.05.2010 08:46:31
Offline

Re: Změna nicku

nic neměň woegood


to jebu
Newada (Člen)
14.05.2010 08:58:56
Offline

Re: Změna nicku

Meloun psal:

Přijedeš na akci,vemeš s sebou hulení a hned se kolem tebe seběhnou "kamarádi"..bigsmile
Vem s sebou kamarádky a taky budeš oblíbenej..bigsmile
Jsou to všechno hovada, alkoholíci a feťácisurprised

Nechceš mluvit za sebe.headshake Co já poznal tak je to skupina zodpovědných fotrů. bigsmilebigsmilebigsmile


jak dlouho ještě?
PALOUS (Člen)
14.05.2010 14:26:54
Offline

Re: Změna nicku

Inženýrek psal:
spidys psal:

Tak řek, že seš hňup, mně takle řiká furt itrnice jedna bigsmile bigsmile

No já nevim ale mě příjde trochu jiný, když se takhle hecujou dva kámoši a něco jinýho když ti někdo tak řekne zcela vážně (aspoň mi to tak prostě příjde) bez jakýhokoliv důvodu - nikdy jsem snad na něj nereagoval, natož pak negativně.
Jsem sice flegmouš jak prase, ale srát na hlavu si nenechám, to ať se na mě teda každej zlobí jak chce.

Ty voe gdo ti sere na hlavuidontknowsi na ni tvou reakcí sereš sámbigsmilety asi nejseš moc ftipnej člověk co?napsal sem hňup bo přezdívka inženýrek mě prostě přijde jak vod hňupa.Nemyslel sem to tak že se hnet naserešbigsmilea víš co?neřeš hlavně pičoviny tři dnybigsmilejinak samo že proti tobě nic nemámgood


Jebat motorky :-)
Inženýrek (Člen)
14.05.2010 15:31:17
Offline

Re: Změna nicku

PALOUS psal:
Inženýrek psal:
spidys psal:

Tak řek, že seš hňup, mně takle řiká furt itrnice jedna bigsmile bigsmile

No já nevim ale mě příjde trochu jiný, když se takhle hecujou dva kámoši a něco jinýho když ti někdo tak řekne zcela vážně (aspoň mi to tak prostě příjde) bez jakýhokoliv důvodu - nikdy jsem snad na něj nereagoval, natož pak negativně.
Jsem sice flegmouš jak prase, ale srát na hlavu si nenechám, to ať se na mě teda každej zlobí jak chce.

Ty voe gdo ti sere na hlavuidontknowsi na ni tvou reakcí sereš sámbigsmilety asi nejseš moc ftipnej člověk co?napsal sem hňup bo přezdívka inženýrek mě prostě přijde jak vod hňupa.Nemyslel sem to tak že se hnet naserešbigsmilea víš co?neřeš hlavně pičoviny tři dnybigsmilejinak samo že proti tobě nic nemámgood

Hele srandu mám rád a sám si často do někoho rejpnu. Člověk ftipnej teda asi nejsem, když to řikáš. Někdy je ale den prostě na hovno, smůla.
Sám to vim, že ta přezdívka je prostě na pussy a proto jsem chtěl řešit její změnu. Říkáš, že taky jediný co se ti na mě nelíbí je nick a přesto jsi proti tomu aby se změnil.
Mohl jsem to udělat jednoduše, na inženýrka se vysrat a založit si nový účet, ale neudělal sem to ani nehodlám.
Kauza uzavřená.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Kukii (Člen)
14.05.2010 15:36:39
Offline

Re: Změna nicku

Inženýrek psal:
PALOUS psal:
Inženýrek psal:


No já nevim ale mě příjde trochu jiný, když se takhle hecujou dva kámoši a něco jinýho když ti někdo tak řekne zcela vážně (aspoň mi to tak prostě příjde) bez jakýhokoliv důvodu - nikdy jsem snad na něj nereagoval, natož pak negativně.
Jsem sice flegmouš jak prase, ale srát na hlavu si nenechám, to ať se na mě teda každej zlobí jak chce.

Ty voe gdo ti sere na hlavuidontknowsi na ni tvou reakcí sereš sámbigsmilety asi nejseš moc ftipnej člověk co?napsal sem hňup bo přezdívka inženýrek mě prostě přijde jak vod hňupa.Nemyslel sem to tak že se hnet naserešbigsmilea víš co?neřeš hlavně pičoviny tři dnybigsmilejinak samo že proti tobě nic nemámgood

Hele srandu mám rád a sám si často do někoho rejpnu. Člověk ftipnej teda asi nejsem, když to řikáš. Někdy je ale den prostě na hovno, smůla.
Sám to vim, že ta přezdívka je prostě na pussy a proto jsem chtěl řešit její změnu. Říkáš, že taky jediný co se ti na mě nelíbí je nick a přesto jsi proti tomu aby se změnil.
Mohl jsem to udělat jednoduše, na inženýrka se vysrat a založit si nový účet, ale neudělal sem to ani nehodlám.
Kauza uzavřená.

řešíš pussy sis měl dát hned na začátku jinej nick, ale ted to řešit.. to jsou fakt nepodstatný pussy evil náš tu zásobuješ supr vtípkama a ted děláš hérečku idontknowsmile1


Život je boj-mašina je nej!!!
ross (Člen)
14.05.2010 15:52:48
Offline

Re: Změna nicku

tohle už by byla druhá změna inženýrskej

tak nebuď chytlavej ani nerozhodnej woe


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Inženýrek (Člen)
14.05.2010 15:57:22
Offline

Re: Změna nicku

Vím, měl jsem přemejšlet dřív. Holt sem udělal chybu a dal sem první pussyvinu co mě napadla.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
hans (Člen)
14.05.2010 19:46:52
Offline

Re: Změna nicku

Inženýrek psal:

Vím, měl jsem přemejšlet dřív. Holt sem udělal chybu a dal sem první pussyvinu co mě napadla.

a mě se zas líbí, že ses vozval....
já bych toho kluka podporoval smokin


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Zdenák (Člen)
14.05.2010 21:35:33
Offline

Re: Změna nicku

Ser na ně fuckbigsmile
Taky sem nikdy nezapadl a co ??
Vlastně když už tady pár lidí znám tak ani zapadnout kolikrát nechci. smile1
A jmenovat je nebudu .... oni veděj... evil


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
hlemejzd999 (Člen)
13.08.2010 15:26:46
Offline

Re: Změna nicku

když si tak čtu todle vlákno , tak se sám sobě divim , co sem si dal za krutopřísnou bikerskou přezdívku bigsmilebigsmilebigsmile ....a nikam nikdy nejedu - nenechám se přece zavřít kůli takovýhle pussypartě bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
barynek (Člen)
13.08.2010 17:37:12
Offline

Re: Změna nicku

Inženýrek psal:

Vím, měl jsem přemejšlet dřív. Holt sem udělal chybu a dal sem první pussyvinu co mě napadla.

dyk je to dobrý, woe. Se nestyd za to, že jsi Ing, ne? Na to se vyser, máš nick, tak ho neřeš a používejgood


Bandit 4EVER!!!
Zdenek (Člen)
14.08.2010 22:25:24
Offline

Re: Změna nicku

A já mám rád voba,, Palouse i inženyra. Zdenek.goodbigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr