Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Rukavice

Jiřina (Člen)
31.12.2009 08:44:18
Offline

Rukavice

Určitě už se to tady párkrát řešilo, něco jsem i procházel, ale nějak nejsem úplně chytrý. POraďte rukavice kolem tojky. Zatím v bližšším výběru 4SR a Clover RS4. Něco dalšího?


Tož tak:-D
Ondráš (Člen)
31.12.2009 09:40:38
Offline

Re: Rukavice

Koupil jsem tenkrát asi za 2,5 v BikersCrownu rukavice Biker.
Píšu to jen proto, abys nekupoval v Bikersu a nekupoval Bikery.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
SLUGI (Člen)
31.12.2009 09:58:07
Offline

Re: Rukavice

... sice nejsou za "trojku" ale od 4SR se mě líbí tyhle

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/39_rukavice_4sr.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Petys B12 (Člen)
31.12.2009 10:34:50
Offline

Re: Rukavice

Já koupil rukavice od Halvardssonsu, stály okolo 2,5 tis.,vypadají podobně, jen na dlani mají kozinku, mám je už 7 let a naprostá spokojenost. Příště stejná volba.good


"Není potřeba jezdit rychle, ale dlouho."
VikecB12 (Člen)
31.12.2009 11:14:06
Offline

Re: Rukavice

Vono kozinka na rukavicích není žádná výhra. Je sice krásně měkoučká,ale zároveň má nulovou odolnost na prodření. Kdešto klokan je podobně měkej,ale na prodření je lepší neš hovězina....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Libor nx (Člen)
31.12.2009 11:16:24
Offline

Re: Rukavice

corimec (Člen)
31.12.2009 11:34:40
Offline

Re: Rukavice

rukavice za trojku?idontknowidontknow
neblbni je krize za pulku koupíš suprový rukavicegoodsmile1

PALOUS (Člen)
31.12.2009 11:44:42
Offline

Re: Rukavice

Jedině klokan s člunkovejma prstamagood http://www.zbozi.cz/items?r=hint&it … r+rukavice


Jebat motorky :-)
stoner (Člen)
31.12.2009 11:58:18
Offline

Re: Rukavice

PALOUS psal:

Jedině klokan s člunkovejma prstamagood http://www.zbozi.cz/items?r=hint&it … r+rukavice

potvrzuju. Mám je a maximální spokojenost good

SLUGI (Člen)
31.12.2009 12:07:29
Offline

Re: Rukavice

... a nebo

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/39_rukavky.jpg



... co vím tak dřív se s nima jezdilo evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Jiřina (Člen)
31.12.2009 12:50:23
Offline

Re: Rukavice

To Petys: Halvardsony jsem mel doted a paráda. Ale změna je život.

To Palous: Koukal jsem na ně, ale nějak mne neoslovily.

To all: nejde o pohodlí, stejně jsou hlavn+ na okruhsmokin


Tož tak:-D
Pšán (Člen)
31.12.2009 13:10:04
Offline

Re: Rukavice

..mám 4SR dvě sezóny a bez problémů..
..za mě good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
PALOUS (Člen)
31.12.2009 13:31:17
Offline

Re: Rukavice

Jiřina psal:

To Petys: Halvardsony jsem mel doted a paráda. Ale změna je život.

To Palous: Koukal jsem na ně, ale nějak mne neoslovily.

To all: nejde o pohodlí, stejně jsou hlavn+ na okruhsmokin

Jasněgoodjá je mám a super měkoučký a hlavně super na zrcátkabigsmilehlavně nekoukej po nazranu i kdyš ty seš rozumnej a tak asi tušíš pročsickna ně se jen kouknu a uš sou rozpáraný a černý hnátybigsmileje fakt že je nám taky asi uš 5let ale držej jen proto že jim mastnota nedovolí aby se rozjelybigsmileale uš je mám tak max.na 4kolu a stejně mě serou jak barvjejsickto uš radši lepší pracovníbigsmile


Jebat motorky :-)
Jiřina (Člen)
31.12.2009 13:35:43
Offline

Re: Rukavice

PALOUS psal:
Jiřina psal:

To Petys: Halvardsony jsem mel doted a paráda. Ale změna je život.

To Palous: Koukal jsem na ně, ale nějak mne neoslovily.

To all: nejde o pohodlí, stejně jsou hlavn+ na okruhsmokin

Jasněgoodjá je mám a super měkoučký a hlavně super na zrcátkabigsmilehlavně nekoukej po nazranu i kdyš ty seš rozumnej a tak asi tušíš pročsickna ně se jen kouknu a uš sou rozpáraný a černý hnátybigsmileje fakt že je nám taky asi uš 5let ale držej jen proto že jim mastnota nedovolí aby se rozjelybigsmileale uš je mám tak max.na 4kolu a stejně mě serou jak barvjejsickto uš radši lepší pracovníbigsmile

Tak o tom jsem ani neuvažoval. Jak jsem psal, jdu do nějaké osvědčené firmy. Dal bych klidně ALPIN, ale to koštuje už jakože hodně i po mých slevách. P¨roto ten výběr, ale každé něco chybí. U CLOVERU bych uvital spojený malíček s prsteníčkšm, u 4SR zase jejich zpracování. Tak uvidíme, no ;)


Tož tak:-D
nety (Člen)
31.12.2009 13:37:53
Offline

Re: Rukavice

ALPINESTARS SP1. TADY U NÁS SE DALI SEHNAT ZA BEZKONKURENČNÍ CENU. MAM TYHLE černobílý.

http://www.motorkari.cz/motobazar/prisl … 82794.html

ALE pssttt. už je má i faitík a brooklynspeddy tak a´t z toho není masovka bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
hans (Člen)
31.12.2009 14:20:44
Offline

Re: Rukavice

nějak mi uniká smysl těch spojenejch prstů....redface


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Jiřina (Člen)
31.12.2009 14:35:42
Offline

Re: Rukavice

nety psal:

ALPINESTARS SP1. TADY U NÁS SE DALI SEHNAT ZA BEZKONKURENČNÍ CENU. MAM TYHLE černobílý.

http://www.motorkari.cz/motobazar/prisl … 82794.html

ALE pssttt. už je má i faitík a brooklynspeddy tak a´t z toho není masovka bigsmile

Jo ty myslíš tu kauzu ALPINESTAS? bigsmile


Tož tak:-D
Jiřina (Člen)
31.12.2009 14:37:17
Offline

Re: Rukavice

hans psal:

nějak mi uniká smysl těch spojenejch prstů....redface

Měla by se díky tomu zlepšit ochrana malíčku při pádu. Prostředníček ho má podržet před otočením a podobně.


Tož tak:-D
Filous (Člen)
31.12.2009 15:14:08
Offline

Re: Rukavice

...lookwell sniper...na dlani klokan, nahoře hovjezina s karbonem...krásně mňeký, pohodlný, sou šitý jakože na zavřenou ruku, prostě za mě naprostej luksus...cena něco přes dvojku??? ...jo a krešem křtěný, jel sem po dlani a ten skippy přežil naprosto bes úhonygood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jardagsf (Člen)
31.12.2009 15:17:40
Offline

Re: Rukavice

hans psal:

nějak mi uniká smysl těch spojenejch prstů....redface

bo dva prsty se zlomi hur nez jeden - vlastne integrovana dlaha bigsmile
jinak prvni rukavice jsem dostal k banditu a jezdim v nich jeste i ted - po nejakych padech se obrousily ( ne moc smile1) a trochu rozparaly a tak jsem koupil probiker - tehdy ve sleve 20 nebo 30 E - race s vetranim - taky se trochu rozparaly - koupil jsem nejakou kevlar nit a byl doma za svadlenku smile1 , jinak pady prestaly oboje vcelku dobre - podreny kevlarove kryty na klouby , sedrene vetraky , nejake kosmetaky na dlani - bo jsem vzdycky jel po prdeli a ne po dlanich bigsmile
takze na race bych koupil radeji 2xhovezi za litr  nez klokana za 2 , a Jirino i na okruh musi byt pohodli bigsmile , bo az konecne najdu rukavice ve kterych budu jak v pokojicku tak je vezmu bez ohledu na cenu.. bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Filous (Člen)
31.12.2009 15:22:31
Offline

Re: Rukavice

jardagsf psal:
hans psal:

nějak mi uniká smysl těch spojenejch prstů....redface

bo dva prsty se zlomi hur nez jeden - vlastne integrovana dlaha bigsmile
jinak prvni rukavice jsem dostal k banditu a jezdim v nich jeste i ted - po nejakych padech se obrousily ( ne moc smile1) a trochu rozparaly a tak jsem koupil probiker - tehdy ve sleve 20 nebo 30 E - race s vetranim - taky se trochu rozparaly - koupil jsem nejakou kevlar nit a byl doma za svadlenku smile1 , jinak pady prestaly oboje vcelku dobre - podreny kevlarove kryty na klouby , sedrene vetraky , nejake kosmetaky na dlani - bo jsem vzdycky jel po prdeli a ne po dlanich bigsmile
takze na race bych koupil radeji 2xhovezi za litr  nez klokana za 2 , a Jirino i na okruh musi byt pohodli bigsmile , bo az konecne najdu rukavice ve kterych budu jak v pokojicku tak je vezmu bez ohledu na cenu.. bigsmile

...taky mam eště dvoje Probiker po 30 €  a jedny Polednik za litr, ale s tema Lookwellama se co do pohodlí nemůžou měřit ani náhodou, vůbec nelituju tech peněs...voskoušej je něgde a uvidíš...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jiřina (Člen)
31.12.2009 15:26:07
Offline

Re: Rukavice

Filous psal:

...lookwell sniper...na dlani klokan, nahoře hovjezina s karbonem...krásně mňeký, pohodlný, sou šitý jakože na zavřenou ruku, prostě za mě naprostej luksus...cena něco přes dvojku??? ...jo a krešem křtěný, jel sem po dlani a ten skippy přežil naprosto bes úhonygood

Když mě se nelíbí smile2badsmile1


Tož tak:-D
SLUGI (Člen)
31.12.2009 15:32:13
Offline

Re: Rukavice

Jiřina psal:
hans psal:

nějak mi uniká smysl těch spojenejch prstů....redface

Měla by se díky tomu zlepšit ochrana malíčku při pádu. Prostředníček ho má podržet před otočením a podobně.

... hele a nemá ten malíček podržet spíš prsteníček idontknow evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
31.12.2009 15:33:11
Offline

Re: Rukavice

Jiřina psal:
Filous psal:

...lookwell sniper...na dlani klokan, nahoře hovjezina s karbonem...krásně mňeký, pohodlný, sou šitý jakože na zavřenou ruku, prostě za mě naprostej luksus...cena něco přes dvojku??? ...jo a krešem křtěný, jel sem po dlani a ten skippy přežil naprosto bes úhonygood

Když mě se nelíbí smile2badsmile1

...jo jo, sou málo race, jen černý, ale v mý lechce podřený varijantě f kombinaci s mojí bundou ideálně pasujou k vágusoj jako sem jágood
bigsmile
...a ať ti nemusim volat...hledal sem pumpu na dílně a fspoměl sem si, že sem ji přibalil Inkvizoj ke spoustě vostatních zbytků z Berty, tagže zaútoč na něj, ať se f chlívje pohrabe v bednách, má je popsaný, aby dlouho netápalbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jiřina (Člen)
31.12.2009 15:52:07
Offline

Re: Rukavice

Filous psal:
Jiřina psal:
Filous psal:

...lookwell sniper...na dlani klokan, nahoře hovjezina s karbonem...krásně mňeký, pohodlný, sou šitý jakože na zavřenou ruku, prostě za mě naprostej luksus...cena něco přes dvojku??? ...jo a krešem křtěný, jel sem po dlani a ten skippy přežil naprosto bes úhonygood

Když mě se nelíbí smile2badsmile1

...jo jo, sou málo race, jen černý, ale v mý lechce podřený varijantě f kombinaci s mojí bundou ideálně pasujou k vágusoj jako sem jágood
bigsmile
...a ať ti nemusim volat...hledal sem pumpu na dílně a fspoměl sem si, že sem ji přibalil Inkvizoj ke spoustě vostatních zbytků z Berty, tagže zaútoč na něj, ať se f chlívje pohrabe v bednách, má je popsaný, aby dlouho netápalbigsmile

Tak to já mu čoveče napíšu. No jináč už jsme se včera domluvili. Akorát že vono mu zasej bude trošku dýl trvat bigsmile


Tož tak:-D
Grizly (Člen)
31.12.2009 16:03:58
Offline

Re: Rukavice

lookwell sniper nemá chybu, kupoval jsem je vloni a sednou jak hrnek na prdel.
Klokánek na dlani a pak tam mají ochranu člunkový kosti(zespodu na zápěstí)
Doporučuju


Hlavně si z toho nemuset převlíkat spoďáry
kazan (Člen)
31.12.2009 16:27:15
Offline

Re: Rukavice

Rukavice za 1000,-Kč: ujeto s něma 30 000km a jednu sezonu ještě dají. Co významného získám s materiálem za 3 - 4 tis. ?idontknow  Jen se ptám movitých


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
Banditatom (Člen)
31.12.2009 16:33:02
Offline

Re: Rukavice

jsem socka mam ZAMO za 1000kč už dva rokygood dešť, jeden pádečekredface,nebarví a jehlu s nití taky ještě nevidělismile1 a furt ok. jinak stejnej dotaz jak kazan? že by klokan?idontknow (ne koldanbigsmile)


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hans (Člen)
31.12.2009 17:45:35
Offline

Re: Rukavice

Banditatom psal:

jsem socka mam ZAMO za 1000kč už dva rokygood dešť, jeden pádečekredface,nebarví a jehlu s nití taky ještě nevidělismile1 a furt ok. jinak stejnej dotaz jak kazan? že by klokan?idontknow (ne koldanbigsmile)

přidávám se s nazranem cool


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Filous (Člen)
31.12.2009 18:37:04
Offline

Re: Rukavice

kazan psal:

Rukavice za 1000,-Kč: ujeto s něma 30 000km a jednu sezonu ještě dají. Co významného získám s materiálem za 3 - 4 tis. ?idontknow  Jen se ptám movitých

...pohodlí a vochranu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
John (Člen)
31.12.2009 20:14:37
Offline

Re: Rukavice

Filous psal:

...lookwell sniper...na dlani klokan, nahoře hovjezina s karbonem...krásně mňeký, pohodlný, sou šitý jakože na zavřenou ruku, prostě za mě naprostej luksus...cena něco přes dvojku??? ...jo a krešem křtěný, jel sem po dlani a ten skippy přežil naprosto bes úhonygood

Ty Lookwelly mám taky, najeto na nich asik 9000 a už mi z toho začíná vylejzat dlaň a prsty, smile2ale jinak sou pohodlný to zase joo.Asi slabej Skippy bo cobigsmile

barynek (Člen)
01.01.2010 03:41:03
Offline

Re: Rukavice

FLM GP3, 50éček a vydržely dva pády uplně bezproblémůgood

http://www.polo-motorrad.de/shop/Beklei … ils.0.html

má je i pussy (jakože Luig) a taky si nestěžuje. Za ty prachy... A pohodlný jsou taky jako dost goodgoodgood


Bandit 4EVER!!!
Jaster (Člen)
01.01.2010 10:30:15
Offline

Re: Rukavice

Mám rukavice od Padany Blue Race 2, klokaní kůže... jsou za 1600kč, teď je má v akci za 1360kč. jsem s nimi spokojen. Parádně sedli na ruce po pár jízdách. jen prvních pár jízd mě trochu dřeli, ale vytvarovali se a jezdí se v nich skvěle. Mě to za ty prachy stačí.
http://obchod.moto-doplnky-jomax.cz/ruk … ;detail=47


motto "Vem za heft a val"
Petr J. (Člen)
01.01.2010 11:34:29
Offline

Re: Rukavice

to Jiřina: doma těch rukavic máme vícero, záleží co od nich člověk čeká, k čemu je chce mít...
Máme:
- Padana Clasic - cena odpovídá, levné kožené rukavice
- Fox Bomber Glove - enduro rukavice s karbonem - zvládly 30metrů po asfaltu se ctí, pořídím brzo další pár
- Lookwell Artic Pro - do velké zimy, i kolem nuly je v nich ještě horko, kombinace textil+kůže +karbon
- Reusch K-Sport - silniční klokan v kombinaci s karbonem - silniční špičková rukavice, vnější švy, mám druhý pár, nedám na ně dopustit
- Held Gore-Tex - dámské spíše letní rukavice, nepromokavé, pohodlné
- Rukka Mars Thermo - špičkové kožené gore-texové rukavice - jaro+podzim - teplejší

cool

Fik-B6S (Člen)
01.01.2010 12:12:45
Offline

Re: Rukavice

hans psal:
Banditatom psal:

jsem socka mam ZAMO za 1000kč už dva rokygood dešť, jeden pádečekredface,nebarví a jehlu s nití taky ještě nevidělismile1 a furt ok. jinak stejnej dotaz jak kazan? že by klokan?idontknow (ne koldanbigsmile)

přidávám se s nazranem cool

Mám ty samá zamo co Tom ale asi o 3  roky dýl. za deště pustily barvu jen jednou ale co mu vadilo že po 10 minutých je v nich rybník... z venku už vybledaj do přírodní barvy.bad ale zo bych chtěo za 1000 tgeď plánuju nové nějakého klokánka...good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Koldan (Člen)
01.01.2010 12:41:29
Offline

Re: Rukavice

to Jiřina: kuwa hájtechufo, né woe? http://www.motorkari.cz/katalog-firem/c … 15084.html


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
PALOUS (Člen)
01.01.2010 12:56:27
Offline

Re: Rukavice

Koldan psal:

to Jiřina: kuwa hájtechufo, né woe? http://www.motorkari.cz/katalog-firem/c … 15084.html

gooda koukám že v diskusi vo nich je aj jeden co na nás tadyassbigsmile


Jebat motorky :-)
Filous (Člen)
01.01.2010 13:51:04
Offline

Re: Rukavice

John psal:
Filous psal:

...lookwell sniper...na dlani klokan, nahoře hovjezina s karbonem...krásně mňeký, pohodlný, sou šitý jakože na zavřenou ruku, prostě za mě naprostej luksus...cena něco přes dvojku??? ...jo a krešem křtěný, jel sem po dlani a ten skippy přežil naprosto bes úhonygood

Ty Lookwelly mám taky, najeto na nich asik 9000 a už mi z toho začíná vylejzat dlaň a prsty, smile2ale jinak sou pohodlný to zase joo.Asi slabej Skippy bo cobigsmile

...čéče Husky s nima měl stejnej trablidontknow ...ale mě držejgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jiřina (Člen)
01.01.2010 14:08:24
Offline

Re: Rukavice

Koldan psal:

to Jiřina: kuwa hájtechufo, né woe? http://www.motorkari.cz/katalog-firem/c … 15084.html

Kurva ale ta cena...to už raději alpiny...


Tož tak:-D
Smoula.koumak (Člen)
01.01.2010 14:18:27
Offline

Re: Rukavice

nevíte někdo něco o těhlech?
http://www.motoobchod.cz/obleceni/rukav … veno-cerna

měl jsem je na ruce a seděly hezky...


Bandit v lese :-))
Roman :) (Člen)
01.01.2010 14:37:22
Offline

Re: Rukavice

John psal:
Filous psal:

...lookwell sniper...na dlani klokan, nahoře hovjezina s karbonem...krásně mňeký, pohodlný, sou šitý jakože na zavřenou ruku, prostě za mě naprostej luksus...cena něco přes dvojku??? ...jo a krešem křtěný, jel sem po dlani a ten skippy přežil naprosto bes úhonygood

Ty Lookwelly mám taky, najeto na nich asik 9000 a už mi z toho začíná vylejzat dlaň a prsty, smile2ale jinak sou pohodlný to zase joo.Asi slabej Skippy bo cobigsmile

Mam rukavice od SPIDY, vydrzely i pad a 25.000km a prsty a dlane uplne deravy, jinak jsou porad v celku. Myslim jako ze se nikde neparou a pod. Otazkou zustava, kdyby byli z tlustsi kuze, asi by vic vydrzely, ale byli by zas tak pohodlny?


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
nety (Člen)
01.01.2010 14:38:23
Offline

Re: Rukavice

Jiřina psal:
nety psal:

ALPINESTARS SP1. TADY U NÁS SE DALI SEHNAT ZA BEZKONKURENČNÍ CENU. MAM TYHLE černobílý.

http://www.motorkari.cz/motobazar/prisl … 82794.html

ALE pssttt. už je má i faitík a brooklynspeddy tak a´t z toho není masovka bigsmile

Jo ty myslíš tu kauzu ALPINESTAS? bigsmile

nevim co za kauzu, já mam ty samé co maj na jarově, žádný alpinestas nebo pod.hold asi klikař. půl sezuny a furt jak nový.good


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Datel (Člen)
01.01.2010 14:58:39
Offline

Re: Rukavice

Pár sem jich taky vyzkoušel a nejlepčejší co sem měl, tak od Hubíka ve výprodeji kvůlivá špatnému obšití spodního lemu. Byly to moje první a hned sem se trefil.
Už je bohužel neprodává, tak musím zkoušet jiné značkysmile2
Bohužel mě ve všech trnou prsty........

VikecB12 (Člen)
01.01.2010 15:36:38
Offline

Re: Rukavice

Datel psal:

Pár sem jich taky vyzkoušel a nejlepčejší co sem měl, tak od Hubíka ve výprodeji kvůlivá špatnému obšití spodního lemu. Byly to moje první a hned sem se trefil.
Už je bohužel neprodává, tak musím zkoušet jiné značkysmile2
Bohužel mě ve všech trnou prsty........

Vot hubíka sem sjezdil troje,cenofka byvala lehce přes litr a pokaždé sem v nich dal 20-30tis.kmgood Ale ty poslední,co mám momentálně už sou z nějakýho horšího matroša,protože se brzo prodřeli na prstech a dlani a v dešti barvísmile2 a ty první dvoje to nedělalygood Další budou asi Alpinestarsgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
huskyb12 (Administrator)
01.01.2010 15:53:31
Offline

Re: Rukavice

Jiřina: měl sem ty snajpry, jak píše Filous a po roce šel klokan srát, kluci je bez keců a okamžitě vyměnili za jinej model, taky s klokanem, ten šel srát hned po záruce - asi mam ňákej agresivní pot, páč hovězí lokvely sem měnil po dvou sezónách kvůli smradu a ne vopotřebení ...
Teď sem nasál ty rojče, co vo nich píše Jelen sou vo malinko míň pohodlný než lokvel ale třeba povolí - zkušenosti nemám, eště sem v nich nejel ...


ale di, Ty brepto ...
Grizly (Člen)
01.01.2010 19:57:20
Offline

Re: Rukavice

Datel psal:

Pár sem jich taky vyzkoušel a nejlepčejší co sem měl, tak od Hubíka ve výprodeji kvůlivá špatnému obšití spodního lemu. Byly to moje první a hned sem se trefil.
Už je bohužel neprodává, tak musím zkoušet jiné značkysmile2
Bohužel mě ve všech trnou prsty........

to není rukavicema ale zkurvenejma karpálama. mám to samý


Hlavně si z toho nemuset převlíkat spoďáry
Hanz (Člen)
01.01.2010 22:43:13
Offline

Re: Rukavice

Grizly psal:
Datel psal:

Pár sem jich taky vyzkoušel a nejlepčejší co sem měl, tak od Hubíka ve výprodeji kvůlivá špatnému obšití spodního lemu. Byly to moje první a hned sem se trefil.
Už je bohužel neprodává, tak musím zkoušet jiné značkysmile2
Bohužel mě ve všech trnou prsty........

to není rukavicema ale zkurvenejma karpálama. mám to samý

Hlasím se do klubu zkurvenejch karpálpussy...goodsmile1, vystřídal jsem jich taky pár a prsty pořád trnou a trnousmile2bad


WD club member...
Koldan (Člen)
01.01.2010 23:50:22
Offline

Re: Rukavice

PALOUS psal:
Koldan psal:

to Jiřina: kuwa hájtechufo, né woe? http://www.motorkari.cz/katalog-firem/c … 15084.html

gooda koukám že v diskusi vo nich je aj jeden co na nás tadyassbigsmile

koukám taky, teho klučinu vlasatýho už sem neviděl ani nepamatujusmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Datel (Člen)
02.01.2010 11:04:34
Offline

Re: Rukavice

Hanz psal:
Grizly psal:
Datel psal:

Pár sem jich taky vyzkoušel a nejlepčejší co sem měl, tak od Hubíka ve výprodeji kvůlivá špatnému obšití spodního lemu. Byly to moje první a hned sem se trefil.
Už je bohužel neprodává, tak musím zkoušet jiné značkysmile2
Bohužel mě ve všech trnou prsty........

to není rukavicema ale zkurvenejma karpálama. mám to samý

Hlasím se do klubu zkurvenejch karpálpussy...goodsmile1, vystřídal jsem jich taky pár a prsty pořád trnou a trnousmile2bad

....a čo si mám predstaviť pod takovým pojmom "karpál"?surprised

hans (Člen)
02.01.2010 11:17:13
Offline

Re: Rukavice

Datel psal:
Hanz psal:
Grizly psal:


to není rukavicema ale zkurvenejma karpálama. mám to samý

Hlasím se do klubu zkurvenejch karpálpussy...goodsmile1, vystřídal jsem jich taky pár a prsty pořád trnou a trnousmile2bad

....a čo si mám predstaviť pod takovým pojmom "karpál"?surprised

http://www.lekari-online.cz/ortopedie/z … alni-tunel


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Datel (Člen)
02.01.2010 11:58:12
Offline

Re: Rukavice

hans psal:
Datel psal:
Hanz psal:


Hlasím se do klubu zkurvenejch karpálpussy...goodsmile1, vystřídal jsem jich taky pár a prsty pořád trnou a trnousmile2bad

....a čo si mám predstaviť pod takovým pojmom "karpál"?surprised

http://www.lekari-online.cz/ortopedie/z … alni-tunel

Zajímavégood

Hanz (Člen)
02.01.2010 12:06:45
Offline

Re: Rukavice

Datel psal:
Hanz psal:
Grizly psal:


to není rukavicema ale zkurvenejma karpálama. mám to samý

Hlasím se do klubu zkurvenejch karpálpussy...goodsmile1, vystřídal jsem jich taky pár a prsty pořád trnou a trnousmile2bad

....a čo si mám predstaviť pod takovým pojmom "karpál"?surprised

Ani nechtěj vědětsick...smile1


WD club member...
cooogi (Nový člen)
02.01.2010 12:08:32
Offline

Re: Rukavice


Když ji miluješ, není co řešit ...
killerrebel (Člen)
02.01.2010 12:55:54
Offline

Re: Rukavice

Filous psal:
John psal:
Filous psal:

...lookwell sniper...na dlani klokan, nahoře hovjezina s karbonem...krásně mňeký, pohodlný, sou šitý jakože na zavřenou ruku, prostě za mě naprostej luksus...cena něco přes dvojku??? ...jo a krešem křtěný, jel sem po dlani a ten skippy přežil naprosto bes úhonygood

Ty Lookwelly mám taky, najeto na nich asik 9000 a už mi z toho začíná vylejzat dlaň a prsty, smile2ale jinak sou pohodlný to zase joo.Asi slabej Skippy bo cobigsmile

...čéče Husky s nima měl stejnej trablidontknow ...ale mě držejgood

Taky mam Lookwely sniper, mě se akorat rozjel šev na hřbetu ruky, ale nic duležiteho spíše esteticka chybička, vyměnili bez řečí za nove.. ale spíše si myslím že to se sem tam natrefi ne určity kus kde švy jsou volnější a časem se mužou rozjet takže bych se pořadně zaměřil na tohle při koupi.. Jinak ja jsem jsem s nima spokojen sednou, pohodlne vzdušné žadny rybník uvnitř nebyl bigsmile .. Jinak ted se mi libi ty od Knox co ukazovali na motorkařích ale cena tam je skoro o 3 litry víc než u sniperu... idontknow ale asi budou namakane..

0cool (Člen)
02.01.2010 16:36:21
Offline

Re: Rukavice

hele mam tito:
http://www.maxrpm.cz/zbozi/260/buse-sup … -rukavice/

klokan plus dalsi cena jdegood


Libertad se dice Bandit
Petys B12 (Člen)
04.01.2010 20:16:20
Offline

Re: Rukavice

To Vikec12: citace od 4sr -Kůže
Materiál dostupný v množství druhů, tlouštěk, povrchových úprav...  Co je pro rukavice asi nejdůležitější je odolnost proti otěru. Proto jsou 96ky vyrobeny z Anilin Goat Skin v úpravě Digital. Ano, kvalitní rukavice se dělají z kozinky, která je stejně jako klokaní kůže pevnější než hovězina stejné tloušťky, výborně odolává otěru je vláčná a tím pádem velmi pohodlná.

Tak ti nevím, kde je pravdaidontknow


"Není potřeba jezdit rychle, ale dlouho."
Billy (Člen)
04.01.2010 21:11:15
Offline

Re: Rukavice

Mam tady ty rukavice, akorat v cerne s bilou kombinaci, delaj je v ruznejch barvach, koupeno v PSI v Tlumacově, znacka jakasi KORE, prvni reklamacka po 2 mesicich, kdy praskly svy na klokanu mezi prsty, uznano ihned druhy a tedka drzej a maj 13 tis nalitano, nevim jestli je to dost nebo ne, ale nekdy dest, mazu je lederkremem, me moc dlouho zadny rukavice nevydrzej. Co dve sezony novy

http://www.motorkari.cz/motobazar/prisl … 48829.html


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Jiřina (Člen)
04.01.2010 21:43:50
Offline

Re: Rukavice

Billy psal:

Mam tady ty rukavice, akorat v cerne s bilou kombinaci, delaj je v ruznejch barvach, koupeno v PSI v Tlumacově, znacka jakasi KORE, prvni reklamacka po 2 mesicich, kdy praskly svy na klokanu mezi prsty, uznano ihned druhy a tedka drzej a maj 13 tis nalitano, nevim jestli je to dost nebo ne, ale nekdy dest, mazu je lederkremem, me moc dlouho zadny rukavice nevydrzej. Co dve sezony novy

http://www.motorkari.cz/motobazar/prisl … 48829.html

Jj, zkoušel jsaem tam od nich tu vyšší řadu, prý je to rejnok či jaká havěť ;)


Tož tak:-D
Frodo89 (Člen)
05.01.2010 12:20:25
Offline

Re: Rukavice

Nevim zda je tu někdo už daval ale před rokem jsem si je kupoval v JS Moto. musim řici že pohoda smile1 Moc padu nezažily, maximalně mi spadly z ruky" ale to se nepočitá"

FLM GP3
http://www.hadrynamoto.cz/detail/flm-gp3/


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Billy (Člen)
05.01.2010 13:27:25
Offline

Re: Rukavice

Jiřina psal:
Billy psal:

Mam tady ty rukavice, akorat v cerne s bilou kombinaci, delaj je v ruznejch barvach, koupeno v PSI v Tlumacově, znacka jakasi KORE, prvni reklamacka po 2 mesicich, kdy praskly svy na klokanu mezi prsty, uznano ihned druhy a tedka drzej a maj 13 tis nalitano, nevim jestli je to dost nebo ne, ale nekdy dest, mazu je lederkremem, me moc dlouho zadny rukavice nevydrzej. Co dve sezony novy

http://www.motorkari.cz/motobazar/prisl … 48829.html

Jj, zkoušel jsaem tam od nich tu vyšší řadu, prý je to rejnok či jaká havěť ;)

Tedka je hajn-end ta kozinka nebo klokan ? se uz preslo na tulene ? idontknowsmile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
05.01.2010 13:38:57
Offline

Re: Rukavice

SLUGI psal:

... sice nejsou za "trojku" ale od 4SR se mě líbí tyhle

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ce_4sr.jpg

jsou na ruce příjemný ale ten sešitej malíček a prsteníček by mě docela sral.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Pšán (Člen)
05.01.2010 13:50:07
Offline

Re: Rukavice

K.a.s.y.m. psal:
SLUGI psal:

... sice nejsou za "trojku" ale od 4SR se mě líbí tyhle

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ce_4sr.jpg

jsou na ruce příjemný ale ten sešitej malíček a prsteníček by mě docela sral.

..taky jsem si říkal,jestli mi to nebude vadit (to sešití),ale vůbec o tom nevím..nijak to neomezuje..a mám přesně tyhle..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
qwerty (Člen)
05.01.2010 13:56:08
Offline

Re: Rukavice

ja mam vyhlidnuty tyhle a do zacatky sezony je chcu mit bigsmilebigsmilegood

hold sem zvedavej co je ten klokan zac evil

" target="_blank">http://eshop.motofaktor.cz/prod--blue-r … 139/cool


WD club member.
K.a.s.y.m. (Člen)
05.01.2010 14:08:23
Offline

Re: Rukavice

Pšán psal:
K.a.s.y.m. psal:
SLUGI psal:

... sice nejsou za "trojku" ale od 4SR se mě líbí tyhle

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ce_4sr.jpg

jsou na ruce příjemný ale ten sešitej malíček a prsteníček by mě docela sral.

..taky jsem si říkal,jestli mi to nebude vadit (to sešití),ale vůbec o tom nevím..nijak to neomezuje..a mám přesně tyhle..good

za jízdy to asi nevadí,ale jen při nandaní je to takový divný


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Pšán (Člen)
05.01.2010 15:18:00
Offline

Re: Rukavice

..ono to není sešité nabeka..
 

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/88_dsc00341.jpg


..s tím malíkem se nezávisle na prsteníčku hýbat dá..
  sorry za kvalitu pikčru..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
K.a.s.y.m. (Člen)
05.01.2010 15:26:59
Offline

Re: Rukavice

jo jo vim měl jsem je na ruce..a přišlo mi to takový divný..ale ta kůže byla úžasně měkkágood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Hanz (Člen)
05.01.2010 16:05:57
Offline

Re: Rukavice

Pšán psal:

..ono to není sešité nabeka..
  http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c00341.jpg
..s tím malíkem se nezávisle na prsteníčku hýbat dá..
  sorry za kvalitu pikčru..

Hovno sešitý, bůh ví co s těma rukavicema dělal za tfujtajbl věci, že se mu takhle slepily prstysurprised.....bigsmile


WD club member...
osiris (Člen)
05.01.2010 17:40:48
Offline

Re: Rukavice

Hanz psal:

.........Hovno sešitý.........

...myslels slávistu ? :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ross (Člen)
05.01.2010 18:05:38
Offline

Re: Rukavice

mám Padany za 1200,-

barvěj, rozjel se na nich i jeden šev..

tak jsem ho umělecky zašil...

ale jsou pohodlný a až se na mě rozloží, tak koupím nový

mrdám na tosmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ton@l (Člen)
05.01.2010 18:10:17
Offline

Re: Rukavice

K.a.s.y.m. psal:
SLUGI psal:

... sice nejsou za "trojku" ale od 4SR se mě líbí tyhle

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ce_4sr.jpg

jsou na ruce příjemný ale ten sešitej malíček a prsteníček by mě docela sral.

tydle uz v nabidce nemajsmile2 chtel jsem si je koupithelp


Vzdy muze byt hur :-)
Hanz (Člen)
05.01.2010 19:36:30
Offline

Re: Rukavice

osiris psal:
Hanz psal:

.........Hovno sešitý.........

...myslels slávistu ? :))

bigsmilebigsmilebigsmile
Omlouvám se a redface, při psaní sem si nevšim, že sem v technický....redface


WD club member...
zdenda67 (Člen)
07.01.2010 21:24:05
Offline

Re: Rukavice

kuwa za trojkusmile1..si asi bohatej co good..já mám ruky kajsik za 1200kč z motodomu v OV a pohoda


Žiješ jen jednou:-p:-)
Jiřina (Člen)
08.01.2010 18:31:00
Offline

Re: Rukavice

zdenda67 psal:

kuwa za trojkusmile1..si asi bohatej co good..já mám ruky kajsik za 1200kč z motodomu v OV a pohoda

Bohatý nejsem. Ale chci to hlavně na ježdění na okruhu a tam Vážně šetřit nebudu. Aneb obecně, na výbavě jsem šetřil jen jednou. A to mi stačilogood


Tož tak:-D
XJelen (Člen)
08.01.2010 21:27:22
Offline

Re: Rukavice

zdenda67 psal:

kuwa za trojkusmile1..si asi bohatej co good..já mám ruky kajsik za 1200kč z motodomu v OV a pohoda

no vono hlavně tu pohodu máme každej asik hozenou trochu jinam bigsmile


Strýcfajtr !!!
WenzelB6 (Člen)
09.01.2010 14:00:50
Offline

Re: Rukavice

cooogi (Nový člen)
10.01.2010 13:08:16
Offline

Re: Rukavice

já mám tyto vanucci chalenger 2, a zatím naprostá spokojenost.:

http://www.mtt-brno.cz/sportovni-rukavice-challenger-ii



kupoval jsem je před vánoci za cca 2800kč....

Editoval osiris (10.01.2010 14:55:16)


Když ji miluješ, není co řešit ...
K.a.s.y.m. (Člen)
16.07.2013 21:07:28
Offline

Re: Rukavice

nebudu zakládat nový vlákno tak se zeptám tady..potřebuju rukavice a jelikož se mi za dva roky vždycky rozsypou na dlaních asi přišel čas na klokana líběj se mi třeba lookwell sniper ,ale jestli někdo ví i o jinejch rád se poučim..na rovinu na e-shopu nekupuju takže i prodejny poblíž Prahy atd beru to je v dojezduj..aspoň spojim příjemný s užitečnym.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
John (Člen)
16.07.2013 22:40:30
Offline

Re: Rukavice

K.a.s.y.m. psal:

nebudu zakládat nový vlákno tak se zeptám tady..potřebuju rukavice a jelikož se mi za dva roky vždycky rozsypou na dlaních asi přišel čas na klokana líběj se mi třeba lookwell sniper ,ale jestli někdo ví i o jinejch rád se poučim..na rovinu na e-shopu nekupuju takže i prodejny poblíž Prahy atd beru to je v dojezduj..aspoň spojim příjemný s užitečnym.

Ty mám a na dlaních se mi rozsypaly za tři roky bad nechal sem tam našít záplaty u sedláře, takže tam teď mám dlaně z hověziny a zatím držej.

Filous (Člen)
21.07.2013 19:04:55
Offline

Re: Rukavice

...mam uš druhý Snajpry a nic jinýho zatím nechci...na dlani se mi prodřeli po pjeti sezónách a to beru jako dobrý...stejně byli po kreších takový vágusoidníbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
21.07.2013 21:51:50
Offline

Re: Rukavice

Filous psal:

...mam uš druhý Snajpry a nic jinýho zatím nechci...na dlani se mi prodřeli po pjeti sezónách a to beru jako dobrý...stejně byli po kreších takový vágusoidníbigsmile

to by šlo...teď ještě kde je koupit bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
huskyb12 (Administrator)
21.07.2013 22:08:18
Offline

Re: Rukavice

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:

...mam uš druhý Snajpry a nic jinýho zatím nechci...na dlani se mi prodřeli po pjeti sezónách a to beru jako dobrý...stejně byli po kreších takový vágusoidníbigsmile

to by šlo...teď ještě kde je koupit bigsmile

Esli se Ti prožerou kravský, tak na klokana vod Lookwelu ser.
Pohodlnější rukavice než Sniper sem neměl, ale za rok byly samá díra, poprvé sem je bez problému vyreklamoval, za rok už mi to bylo blbí, páč Filousoj evidentě držej - prostě mam agresivní pot. Ten samej model v krávě je u mě v pohodě.
Teď mam klokana vod Reusch a drží čtvrtej rok good fakt je, že jezdim míň :(


ale di, Ty brepto ...
Petr J. (Člen)
21.07.2013 22:22:11
Offline

Re: Rukavice

huskyb12 psal:

Teď mam klokana vod Reusch a drží čtvrtej rok good fakt je, že jezdim míň

...asi nejezdíš vůbec....kloktana od Reuche jsem měl dvakrát a ani jednou nedaly víc než dva roky...

...a Svatej potvrdí, že to byly krásné rukavice bigsmilebigsmilebigsmile

vendous (Člen)
21.07.2013 22:23:56
Offline

Re: Rukavice

To je pořád sezóna dvě tři ale nikde žádný kilometry. Někdo najede za sezónu 5000km jiný 15000km a to už je rozdíl.


Smrt je ze všeho to poslední.
Petr J. (Člen)
21.07.2013 22:33:14
Offline

Re: Rukavice

Ke kilometrům: já mám ročně na GSA průměr 13tis. km, na mopedu 10tis. a něco k tomu na zbytku....Reuche jsem vozil na GSA a před tím na FZ1...tedy daly zhruba 20tis. km než byly skrz

Dnes mám rukavic vícero a střídám je, tak nedokáži říct, co vydrží kilometrově... idontknow

Americkej (Člen)
22.07.2013 09:58:38
Offline

Re: Rukavice

Na těch REUSCH-ích už mám přes 30 tkm a pořád tak nějak držej, i když už nejsou tak panenský jak bejvaly. good Jenom mi vadí, jak mají protiskluzový částečný zdrsnění dlaní, tak mi sjely gripy na bajku.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Jaster (Člen)
22.07.2013 10:26:50
Offline

Re: Rukavice

já teď taky vybírám nový rukavice. ve výběru mám od Difi Pole Position (klokan) okolo 2500-3000kč nebo od modeky Race tech (hovězina) okolo 1500kč.
Ale nejspíš to vyhrajou ty od difi.good o těch lookwell jsem taky přemýšlel, ale kámoš po roce taky rozdrbaný. někomu vydrží a někomu ne


motto "Vem za heft a val"
Stiegl (Člen)
22.07.2013 11:16:54
Offline

Re: Rukavice

Já jsem před dvěma lety koupil Alpinestars GP-Pro http://www.motostar.cz/cz/eshop/11586-a … ack-white/ . Lepší jsem doposud nejel a ani bych je neměnil, naprostá spokojenost. Jen ta cena...

K.a.s.y.m. (Člen)
22.07.2013 12:06:31
Offline

Re: Rukavice

Když to tak čtu tak je asi jedno co koupim hlavně když budou pohodlny...3500 za rukavice nedám když je dvě sezony zase vyhodim.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
22.07.2013 13:15:58
Offline

Re: Rukavice

Jojo,pokud se nerozpadávají ve švech,jako třeba dřív nazrany a podobný sračky tak je to jedno. Já sem jezdíval dlouho ty co prodávali v PSI,cenovka kolem litru,karbon na kloubech. Vždycky dali 2-3sezony a dopiče s nima,teďka jedu třetí,nebo štvrtou sezonu clovery,cenovka kolem 3tisíc a sou asi vo chlup pohodlnější než ty laciný,ale nijak zásadní rozdíl v tom není. No a nedávno sem našel doma jedny funglovky vot psička,co sem kdysi nakřečkoval "na sklad" za výprodejovou cenu 499kč(je na nich ještě štítek),takže až se clovery rozpadnou,tak mám na další dvě sezony pokoj. Nebo na ně zase zapomenu a nějaký koupímbigsmile Teďka dost jezdím v motokrosových,ale tam je ochrana proti pádu na silnici téměř nulová,ale líbí se mě,jak větrají a není v nich horko,tak přemejšlím vo nějakejch kračích,letních,perforovanejch silničníchgood Už sem se naučil vozit rukavice dvoje,kdyš jedu někam dál a je to gut,kdyš nemusíš trávit den v promočenejch koženejch kdyš někde zmoknu.good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Marián (Člen)
22.07.2013 15:26:58
Offline

Re: Rukavice

mam na nazranech najeto 70tisic kilometru, sice je vobcas nekde zasiju, ale celkove vydrzely slusnou porci km...good
jen tak pro informaci pro ty, co maj rukavice za 3500 a po dvou sezonach je menejbigsmile


...sam mezi jebkarema...
huskyb12 (Administrator)
22.07.2013 19:59:27
Offline

Re: Rukavice

vendous psal:

To je pořád sezóna dvě tři ale nikde žádný kilometry. Někdo najede za sezónu 5000km jiný 15000km a to už je rozdíl.

je to špatný hochu, když dám za rok volej, tak sem jezdil dost :(


ale di, Ty brepto ...
Honzik8719 (Člen)
22.07.2013 20:15:06
Offline

Re: Rukavice

Ja ted koupil 4sr v akci za 2tis stihnul jsem v nich jen vysocinu a zpet takze zadny velky recenze ale na ruce jsou prijemny a za ty prachy...good


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
22.07.2013 20:30:37
Offline

Re: Rukavice

Marián psal:

mam na nazranech najeto 70tisic kilometru, sice je vobcas nekde zasiju, ale celkove vydrzely slusnou porci km...good
jen tak pro informaci pro ty, co maj rukavice za 3500 a po dvou sezonach je menejbigsmile

kdyby to byli švy tak pohoda to si opravim si sám,ale průser je ,že mě se rozerve kůže v dlaních a švy zůstanou netknutý smile2 navíc celkově ty rukavice už vypadaj hooodně jetě bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Koldan (Člen)
22.07.2013 22:06:25
Offline

Re: Rukavice

huskyb12 psal:
vendous psal:

To je pořád sezóna dvě tři ale nikde žádný kilometry. Někdo najede za sezónu 5000km jiný 15000km a to už je rozdíl.

je to špatný hochu, když dám za rok volej, tak sem jezdil dost :(

někeří sů na tem eště hůř, to je samý fitko, box, pivánko, grilovačka, děcka a na bajk už tag nějak nejni časuidontknow vo to horší je, dyž pak čověk vyjede na dovolenů na Vysočinu, nebo do Jižních či Severních Čech a zistí, že my tady na Moravjě si sice umíme vypit a umíme víno, ale cesty tu máme na piču, že to ani nestojí za to vytahovat. Projel sem celů ČR a zistil sem, že dyž sa sceš svést, nejezdi sem k námsmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
22.07.2013 22:17:12
Offline

Re: Rukavice

Tak já kdybych stihl za sezonu vyměnit volej,tak su taky spokojenej,báwo má totiž interval 15 000kmbigsmile Ale letos to asi dám,pokud to nezválím,protože zatím jezdím asi nejvíc co sem kdy jezdívalgood Co taky domabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
22.07.2013 22:18:32
Offline

Re: Rukavice

Koldan psal:
huskyb12 psal:
vendous psal:

To je pořád sezóna dvě tři ale nikde žádný kilometry. Někdo najede za sezónu 5000km jiný 15000km a to už je rozdíl.

je to špatný hochu, když dám za rok volej, tak sem jezdil dost :(

někeří sů na tem eště hůř, to je samý fitko, box, pivánko, grilovačka, děcka a na bajk už tag nějak nejni časuidontknow vo to horší je, dyž pak čověk vyjede na dovolenů na Vysočinu, nebo do Jižních či Severních Čech a zistí, že my tady na Moravjě si sice umíme vypit a umíme víno, ale cesty tu máme na piču, že to ani nestojí za to vytahovat. Projel sem celů ČR a zistil sem, že dyž sa sceš svést, nejezdi sem k námsmile2

přesně jak říkáš... všude v ČR jsou lepší cesty, jak tady bad


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Petr J. (Člen)
22.07.2013 22:47:27
Offline

Re: Rukavice

VikecB12 psal:

.....báwo má totiž interval 15 000km.........

který?

VikecB12 (Člen)
22.07.2013 22:57:10
Offline

Re: Rukavice

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

.....báwo má totiž interval 15 000km.........

který?

dvouventilbigsmile Ale na tom budu volej dělat klasicky jednou za sezonu a tolik na něm nedám,vodhaduju tak 6-7tisíc a budu rát. Zbytej vobjezdím na advíkovi


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
23.07.2013 07:17:52
Offline

Re: Rukavice

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

.....báwo má totiž interval 15 000km.........

který?

no tak nejak..spis nez kvalite asfaltu bych se bavil zabavnosti silnice.protoze pokud clovek po silnicich po kterejch je zvyklej jezdit i doma tak to stoji za hovno skoro vsude..i kdyz najdou se i vyjimky.pokud ale neni clovek horal ta za jezdenim misi vzdycky do kopcu a tam pak i ne uplne OK asfalt odpoustim kdyz je tam zabavna silnice.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr