Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Prodej vraku - kde, kdo???

Póla (Člen)
28.02.2007 08:10:04
Offline

Prodej vraku - kde, kdo???

Ahoj Bandiťáci a Bandiťačky. Tak nadešla chvíle kdy potřebujeme prodat vrak našeho Banditka. Fotky všichni jistě důverně znáte.

Včera nám úspěšně vyplatili náhradu škody za motorku a oblečení. Ještě nás čeká další štace za bolestné a ušlý příjem. Když už to ale jednou prošlo i bez soudního rozhodnutí, tak to snad projde i podruhé.
No a až se penízky sejdou, tak bude motorka nová. Pro Datla i pro mě = 2 kousky v garáži !!!! Už aby to bylo.
Jaro už nestihneme, ale léto bude možná reálné ....

Děda stále trvá na svém a jdeme k soudu. Kdy  to se neví. Nicméně pojišťovna po několika telefonátech vyplatila náhradu škody na základě závěrečné zprávy Policie a vypracování obžaloby.

No to znamená, že se prodává vrak. Vzhledem k tomu že nám domá nefunguje internet, je Datel nahraný a bez možnosti komunikace. PRoto se na všechny obracím s prosbou.

Dejte mi prosím typ kde by se dal vrak udat.

Díky všem.

Lidičky Bandit....BUDE !!!

Kuba B12 (Člen)
28.02.2007 09:00:24
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

já bych koupil kryt řetězu, ten plastovej.


honda je honda
Bedřich (Člen)
28.02.2007 09:29:30
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Ale jestli se pamatuji, tak datlíci maji B6. B12 má tuším jiný rozteče šroubů, nepasovalo by to. Jinak já má B6 a plastovej bych vyměnil plechovejsmile1


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Mour (Člen)
28.02.2007 09:38:48
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Bedřich: Rozteče jsou stejné, mám od Koldana z nové B12 na staré B6 vyleštěný pákistánský krytgood. Ovšem není jisté že z B6 kryt půjde na B12, důvod bude pravděpodobně "tvar" ( jiný "sklon") umělohnotného krytu B6.

Póla (Člen)
28.02.2007 09:41:27
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Tak, tak. Vrak je Bandit 600 N, rok 2001.
Prodat jej chceme jako celek .
Ráda bych dostala typ na bazar, či odkup vraků co kde kdo znáte. Datel si to potom už obvolá....
Nečekám že si jej koupí někdo z nás.

Mour (Člen)
28.02.2007 09:43:01
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

zavolej si do www.motopuzzle.cz

Koldan (Člen)
28.02.2007 10:06:33
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

tak pokud to někdo vykůpí jako vrak,tak to vykůpí s tím,že chce vydělat na rozprodeji jednotlivých dílů,tudiž sa ptám,estli by nebylo lepčí toho někoho vynechat a rozprodat to sám a až případné špeky,keré nejsů potřeba tag často, hodit do bazáru s náhradníma dílamasurprised jedině,že by sa vám to nechtělo si s tím hrát,to pag potom jó a to ně zas napadá,že ste na tomasi vydělali strašně moc peněz,že je důchodce vlastně chudák,dyž teho Datlíka sundal a že by ste ně nějaký ty love mohli dat,abych si moh kůpit eště jednu motorku a Pákistánce nechat jen na leštění.bigsmilebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
28.02.2007 10:21:16
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Ono taky záleží co je ještě použitelné idontknow

šmidaN (Člen)
28.02.2007 10:21:52
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

taky si myslim že by se vam spiš vyplatilo to rozprodat na díly ...goodbad

Mour (Člen)
28.02.2007 10:31:40
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Rozprodat na díly není žádná prdel, bo Ti pak zbydou doklady (TP) a jak je potom zrušit, že ano? Ekologické potvrzení o likvidaci (které je potřeba k odhlášení na magistrátu) firma nevystaví pokud nemá vrak.

Póla (Člen)
28.02.2007 11:10:05
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Tak jak píšeš Moure. Prodat to chceme jako celek a vydělat asi především na těch papírech. Technickou má chudáček až do května 2007.

Kdo měl zájem, tak si drobnosti už odebral. Zbytek půjde jako jeden kus. Není čas a teď ani možnost komunikace jak to rozprodat po kusech.

TAkže čekám na další návrhy, nápady a možnosti....
Uvidíme.....

Mour (Člen)
28.02.2007 11:28:29
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Póla: Techničák na Bandasku je prodejný? Na co? Dyť motorku si přece běžně přihlásím, ne?

Fik-B6S (Člen)
28.02.2007 11:36:21
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Mour psal:

Póla: Techničák na Bandasku je prodejný? Na co? Dyť motorku si přece běžně přihlásím, ne?

a není to jak s autama že co bylo starší než nějaký ten rok tak se nedalo po dovozu přihlásit? byla tam nějaké lhůta a když to bylo starší tak to nešlo...
2 Pola: asi to nemá v TP 25Kw?


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Petr J. (Člen)
28.02.2007 11:36:55
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

to Mour: na legalizaci čorky.....i za prodávání papírů bych sekal ruce......

Mour (Člen)
28.02.2007 12:01:58
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

FíkB6: ...ta 8 letá lhůta padla ....musíš mít pouze homologaci z členského státu EU ....jinak snad pro dovoz ze Švajcu nebo USA či Japonska ....ale datli měli snad 00 a výš.

Nebo jak píše PetrJ bad

Póla (Člen)
28.02.2007 13:22:51
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

25 kW to nemá.

To P: Sekej si doma dříví .... třeba se ti uleví.

Na morálku si nehraju.
Dědula nemá tu slušnost aby přiznal vinu a o tom že chtěl z míst havárie odjet ani nemluvím.
Hodláme  z toho vytřískat co to půjde a nemáme problémy s tím že se prodá vrak s papíry. Koneckonců si to pojišťovna odečetla od plnění.

Takže prosím  o typy kde by se dal vrak udat.
Jinak si morálku nechte na doma a k pivu.

Mour (Člen)
28.02.2007 13:51:02
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Póla: Ale prodej TP a štítku přímo svádí k legelizaci krad. motorky .... kdysi jste se tady čílili nad tímto ....kázat vodu a pít víno bigsmile

Jiřina (Člen)
28.02.2007 14:00:22
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Mour a PtrP: na jednu stranu máte pravdu a boužel je to nový typ, kterého se to ofiko netýká. Ale dám příklad. Motorka traší 8 let, dovezená, pánove držtě si kloubouky ze Švýcar. A jste namydlení jak prase na porážku, bo takovou motorku už oficiálně nepřihlásíte, bo nejni z členského státu bigsmile


Tož tak:-D
Póla (Člen)
28.02.2007 14:01:04
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Naposledy...

Prodáváme vrak motorky jako celek s technickým průkazem.

Jestli toho kupující využije a papíry se štítkem použije na legalizaci krádeže jde to  mimo nás.
Blbě by se měl cítit ON a ne my.
My jsme ti POŠKOZENÍ kteří kvůli debilitě druchých řeší problém co s vrakem...
Naštěstí.... mohla jsem už taky nosit kytičky na hrob a dědula by se stále cítil nevinen.


HAU...

Mour (Člen)
28.02.2007 14:07:09
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Jiřina psal:

Mour a PtrP: na jednu stranu máte pravdu a boužel je to nový typ, kterého se to ofiko netýká. Ale dám příklad. Motorka traší 8 let, dovezená, pánove držtě si kloubouky ze Švýcar. A jste namydlení jak prase na porážku, bo takovou motorku už oficiálně nepřihlásíte, bo nejni z členského státu bigsmile

...přečti si o víc řádků výš co jsem psal goodbigsmile

Mour (Člen)
28.02.2007 14:13:56
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Póla: Celou dobu tady brečíš jak jste ukřivdění a ublížení a pak tímto prodejem možná!! přivedeš do podobného stavu někoho jiného a jde!! to  mimo Vás.idontknow To mi hlava nebere.

Póla (Člen)
28.02.2007 14:46:57
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Moure, Moure....co ti hlava nebere?
Proč rýpeš? To ti tak ležíme v žaludku?
Žiješ v ČR, což je Kocourkov a to co si nevyboxuješ to nemáš.
Já se starám jen o svůj "chleba" ....

Cítíme se poškozeni. Cítil by ses jinak na našem místě?
Život se nám obrátil  naruby vinou jiného.

Prodávám vrak s TP. Jestli ho někdo opraví nebo rozprodá na díly je na něm.
A jestli někdo zneužije TP je to jeho trestní rejstřík.
NA koho mám pořád brát ohledy... a kdo je bere na nás...
Neděláme nic nelegálního. Nikdo neříká že to není neopravitelné...otázka je za kolik a kdo do toho půjde.

Proč si asi tak pojišťovna od plnění odečítá hodnotu zbytků?
No asi proto že je majitel může dále zhodnotit.

Nepruď a běž si dát panáka na zdraví, protože o to tady jde. Ostatní jsou jen kecy.

Petr J. (Člen)
28.02.2007 15:08:26
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

krade soused? proč bych nekradl já....

uplácí soused? proč bych neuplácel já....

beres soused úplatky? přece se nebude mít líp, než já....

....ohánět se Kocourkovem mohou jenom slabí jedinci....jen ten, kdo si sám snaží odůvodnit PROČ on taky.....

to Mour: když jsme u těch koček a kocourkova.....něco pro vás máme, že zdavím ženu....bigsmile

Póla (Člen)
28.02.2007 15:30:40
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Tahle diskuze ztrácí veškerý smysl a administrátor by ji měl zavčasu odsranit. Komentář ale ještě napíšu.

To PetrJ.: nemám žádné výčitky když prodám vrak motorky.
           To ze mně nedělá zloděje. 
Označuj si za slabého jedince koho chceš... morální hodnoty si nosíme všichni v sobě a je to o tom jak se zachováš v krizových situacích.
A pokud nejde o život jde o hovno. Doslova a do písmene.

Pokřivenou morálku má ten kdo ten vrak využije k trestné činnosti a ne ten kdo ji plně dle zákona prodá.

Nevidím důvod proč se mám cítit jako zloděj jenom proto že si hájím svá práva a "boxuju" o místo na slunci. Vždy v mezích zákona a slušně.
Nenechám se sebou jen tak zametat.
Takový srab ale nejsem abych facku oplácela fackou.
Jsou i jiné zbraně a je jen o tom umět je využít a nebít se toho. No a jestli takové lidi označuješ za slabé jedince, respektive za zloděje, je to tvá noční můra.

To all: Tímto končím tuhle diskuzi, protože je to jen o vzájemném napadání.
Nikdo z Vás nebyl schopen poradit kde prodat. Až na první vyjímku.
Jen se utrhujete jak je nemorální vrak prodat.
Co byste s tím vrakem dělali vy?
Určitě zaplatili likvidaci na vrakovišti...už vás všechny vidím...moralisty

škardík (Člen)
28.02.2007 15:36:41
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

JÁ VÁM NEVÍM, ALE JÁ ROZBÍT MAŠINU A NECHTÍT JÍ OPRAVOVAT, TAK JÍ TAKY PRODÁM JAK JE, TZN VČETNĚ PAPÍRŮ.. PROSTĚ JAKO CELEK. KDYBY JÍ NĚKDO CHTĚL JEN KVŮLI PAPÍRŮM, TAK SE MU PŘECE NEVYPLATÍ KOUPIT CELEJ VRAKidontknow


viz avatar:)
levap (Člen)
28.02.2007 15:40:36
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Panove pokud se nepletu tak Póla se ptala kde se da prodat jejich VRAK !!!
Tak co tu resite co je a neni moralne !!!
Tak tedy na jednoduchou otazku jednoducha odpoved.
mpr, www.moto-mp.cz

Pólo pokud najdu jeste neco jineho dam vedet.


"Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme rádi." (WOODY ALLEN)
Ondráš (Člen)
28.02.2007 16:23:09
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

škardík psal:

JÁ VÁM NEVÍM, ALE JÁ ROZBÍT MAŠINU A NECHTÍT JÍ OPRAVOVAT, TAK JÍ TAKY PRODÁM JAK JE, TZN VČETNĚ PAPÍRŮ.. PROSTĚ JAKO CELEK. KDYBY JÍ NĚKDO CHTĚL JEN KVŮLI PAPÍRŮM, TAK SE MU PŘECE NEVYPLATÍ KOUPIT CELEJ VRAKidontknow

Souhlas. Mě to přijde stejné, jako když někdo prodává motorku s tím, že jí rozebral a neumí jí dát zpátky dohromady (tzv. v krabici). Měl jsem s tím zkušenostbigsmile
Tohle je podle mě stejněj případ. Nevidím na tom nic špatného.
Vaše myšlení mi přijde trochu paranoidní.surprised
Když to hodím na auta, tak by někdo stejně tak mohl koupit nějakého... třeba Passata za 100 tis, který jezdí, má technickou, ale prostě je to šunt (500 tis km, neservisovaný, omlácený...) a čísla hodit na vyšperkovaného krasavce za milion, který byl ukradený někde v Německu.

2 Pola: Možná bych si vzal motor a udělal si kárugood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
28.02.2007 16:37:19
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

No tak to asi budu za největšího zmrda (opět) já!surprised
Nijak bych se s tim nesral a taky už jsem to podobně udělal kdysi se simsonem...
Je to vrak-prodat díly,papíry zvlášť-a je mě uplně u prdele,co s tim pak bude dotyčnej dělat!
Co na tom?
Takových případů jsou jen u nás statisíce!
Ten simsom doteď jezdí a nikdo nic není a všichni jsou spokojený...Je to jen stroj...
A když někde splašim motku bez PP,tak si k tomu od někoho ty papíry klidně koupim,přeflákám čísla a jedu dál!
Je to uplně podobnej system jak se softwarem-kolik z vás má legální windows???surprised
Sám bych nikdy nic neukrad,ale než něco eko.likvidovat a starat se,tak to raději "dobře" prodám,ikdyž budu vědět,že na těch papírech bude čorka!surprised


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
28.02.2007 16:47:20
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

...soft neukradnes druhymu, ale billovi bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bedřich (Člen)
28.02.2007 16:57:51
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Já bych to udělal jinak(myslím právně) pojišťovna uzná totálku a auto či moto se zlikviduje a s TP, basty a fidli. Prodej samotných  papíru bych zatrh. Máš vrak který u kterýho nerentuje oprava? chceš se ho zbavit, tak ho prodej ho fimně na likvidaci na ND a  TP  a štítky zrušit. Mě ostatně prodávání holých papírů sere. Kdo to koupí??? Ten co něco ukrad nikdo jinej memá důvod to kupovat. Když ti nekdo ukradne stroj, tak máš papíry. Nahlásíš krádeš, moto se nenajde, případ se uzavře a seberou ti papíry. K čemu ti jako doma budou??? Na ho....   ... ač je to smutný...

Možná semnou někdo nasouhlasí....

... a neni to nic proti Datlíků, jen můj názor na problematiku TP a čórek.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Newada (Člen)
28.02.2007 17:17:41
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Koldan: pokud chceš druhou motku tak se pouč ve vlastních řadách: http://www.novinky.cz/koktejl/pakistane … 5mjv6.html


jak dlouho ještě?
Kelly01 (Člen)
28.02.2007 17:17:54
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Taky fandím těm co prodávají jako celek..
Taky to tak dělám..

A podle úvodního příspěvku už jsou Datlovi víc než zahojeni a toto má být třešnička na dortusurprised


God Save The Queen!
Prase (Člen)
28.02.2007 17:20:32
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Doufám,že ta motyka bez PP nebude ta mojesick bo bych jí chtěl potkat na srazu a majitele takyfuck.Stojim za Mourem.Jaký Vám dala zbytky pojišťovna?Při odhlášení vozu z registru mot.vozidel pojišťovna snižuje cenu zbytků na min.viz Allianz


Čau Prase
Meloun (Člen)
28.02.2007 17:37:50
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

šlo mi spíš o tenhle případ:
Jeden simson na kaši se zadřeným motorem a s PP.
Druhej ve stodole po strejcoj,kterej ho snad někde kdysi koupil v hospodě bez PP.
Co mam raději dělat?Narvat X tisíc do vraku,nebo přeházet čísla a jezdit vesele dál?
Osobně jsem volil a volit budu to druhý!surprised
Navíc motorka neni nic jinýho než ráma papíry-ostatní je spotřební zboží...
Jak říkám,sám nemam žaludek a zřejmě ani povahu něco krást,ale takový prkotiny jako je přehazování papírů a vyrážení čísel jsem zažil už jako očumující dítě dost...nejspíš to bude v tomidontknow


PURE NAKED BIKE!
hans (Člen)
28.02.2007 17:38:41
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

vidím, že tady se fakt vždycky každá diskuze obrátí proti tomu, kdo jí rozpoutal....a vždycky směrem úplně do háje...

póla s datlem prodávaj zbořeninu s TP a každej z nich hned udělá překupníky a kdo ví co ještě....idontknowidontknow

myslím, že v pravidlech diskuze je, ať každý přispěje tím, na co se ho někdo ptá a nekecá o blbostech (i když v některých tématech to ani jinak nejde smile1, ale zrovna tohle mi takový nepřijde...)
takže kdo ví ať poradí kde to střeli a je to....idontknowsurprised

nikomu nic ve zlým bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Bedřich (Člen)
28.02.2007 17:41:08
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

A naco ti bude kradená motorka, když ty papíry nikde nekoupíš??? Na pussy proto to pak nikdo krást nebude(skoro).


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Drak (Člen)
28.02.2007 17:45:23
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Moure stojím za TEBOU. good


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
bobule (Člen)
28.02.2007 17:48:16
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???


to jebu
Meloun (Člen)
28.02.2007 17:52:53
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

No nevim,ale třeba na motoinzerci se motyky bez papírů objevujou poměrně často...idontknow
Přece by nebyl zloděj tak blbej,aby si dal inzerát i s ůdajema atd. na veřejný stránky?!surprised
Takže když to někdo(a nemusí to bejt zrovna nepoctivej zmetek)koupí,pak si koupí něco bez PP a nechá to přeflákat a bude to užívat jako vlastní motorku-proč ne?
Je to jeho věc...dokud se to nějakým způsobem nedotýká mě,tak to neřešim...a i kdyby-to,co někdo šlohne,se v drtivý většině případů už nenajdebad


PURE NAKED BIKE!
hans (Člen)
28.02.2007 17:55:46
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

tohle téma by stálo za to otevřít jako nový.....
je to celkem dobrý k diskuzi...


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Meloun (Člen)
28.02.2007 18:06:38
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Raději ne-už teď mě budou beztak všici mít za zloděje a podvodníka!surprisedsmile2
Kdybych viděl lapku,jak mi něco krade,tak ho snad rozčtvrtim heveremfuckAle co se týče drobnejch "nemorálních" přestupků jako je rychlejší jízda,kouření v nevyhrazeném prostoru a přerážení čísel-nejsem matka Tereza!bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Kuba B12 (Člen)
28.02.2007 18:38:00
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

kryt řetězu   mám hliníkovej,   chci plastovej.......    máte nebo ne?

a jinak zakázal bych vstup robám na diskuzi. Rozpoutávaj akorát rozepřeidontknow


honda je honda
Meloun (Člen)
28.02.2007 18:41:57
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Dej fotku...
Mam plastovej ,ale jen ze stará B6 a rozhodně ho tam zpátky dávat nemíním...


PURE NAKED BIKE!
vOjTaB6 (Člen)
28.02.2007 18:49:56
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Klucí serte na to, rejem tady do sebe kvůli takový pussyvině. Co má asi tak Póla s Datlem s tou zbořeninou dělat? Postavit do obýváku?bigsmile


Bandit rulezz!!!
Kuba B12 (Člen)
28.02.2007 19:01:06
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

meloune,  změř jak sou daleko díry od sebe


honda je honda
MartysN6 (Člen)
28.02.2007 19:30:51
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Kuba B12 psal:

meloune,  změř jak sou daleko díry od sebe

kubo taky bych poměnil ze svý 6ky 2001

Kuba B12 (Člen)
28.02.2007 19:34:13
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

marty, nechci měnit,   chci 2 smile1


honda je honda
Meloun (Člen)
28.02.2007 19:41:52
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Nemůžu měřit-nejsem doma,ale v práci a to až do pátkusmile2


PURE NAKED BIKE!
Michal GSX (Člen)
28.02.2007 20:12:53
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Póla psal:

Tahle diskuze ztrácí veškerý smysl a administrátor by ji měl zavčasu odsranit. Komentář ale ještě napíšu.

To PetrJ.: nemám žádné výčitky když prodám vrak motorky.
           To ze mně nedělá zloděje. 
Označuj si za slabého jedince koho chceš... morální hodnoty si nosíme všichni v sobě a je to o tom jak se zachováš v krizových situacích.
A pokud nejde o život jde o hovno. Doslova a do písmene.

Pokřivenou morálku má ten kdo ten vrak využije k trestné činnosti a ne ten kdo ji plně dle zákona prodá.

Nevidím důvod proč se mám cítit jako zloděj jenom proto že si hájím svá práva a "boxuju" o místo na slunci. Vždy v mezích zákona a slušně.
Nenechám se sebou jen tak zametat.
Takový srab ale nejsem abych facku oplácela fackou.
Jsou i jiné zbraně a je jen o tom umět je využít a nebít se toho. No a jestli takové lidi označuješ za slabé jedince, respektive za zloděje, je to tvá noční můra.

To all: Tímto končím tuhle diskuzi, protože je to jen o vzájemném napadání.
Nikdo z Vás nebyl schopen poradit kde prodat. Až na první vyjímku.
Jen se utrhujete jak je nemorální vrak prodat.
Co byste s tím vrakem dělali vy?
Určitě zaplatili likvidaci na vrakovišti...už vás všechny vidím...moralisty

Ty krávo sem to musel voprásknout celýbigsmileto nemá chybugood
myluju tydle diskuzesurprised
ať žije bandit forum, přístupné všem!

ps:esli nebude problém jinde než vtom vrakupussy


jen chlap ví,co chlap potřebuje !
huskyb12 (Administrator)
28.02.2007 20:19:56
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Po totální škodě a pokud si dobře pamatuju ty fotky co tu byly, to rozhodně totální škoda byla, se odečítá od obvyklé ceny před poškozením obvyklá cena VYUŽITELNÝCH zbytků, rozdíl je pak majetková újma vniklá poškozením vozidla.
Vzhledem k tomu, že opět podle těch fotek co si matně pamatuju, byly využitelný zbytky bezmála rovny nákladům na likvidaci vraku, by pojišťovna žádný zbytky vodečítat neměla. Pokud nebudeš moc prodat za tu hodnotu co ti vodečetli, zdokladuješ to
( kopie inzerátů ) a můžeš pak reklamovat výpočet. Podle mého názoru, Ti vrakovištník stejně kloudnou cenu nedá.
Nakonec se může stát, že místo odečtu zbytků naopak pojišťovna zaplatí likvidaci vraku ...

Myslel sem, že v tom děláš a tudíž to znáš ...


ale di, Ty brepto ...
Kelly01 (Člen)
28.02.2007 20:27:20
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Na mém kreši 2001 mi určili zbytky do 10000kč a motorka šla do světa za férových 90000kč..
A jak jsem psal:
Hovno jí bylo,stála na kolech a dodnes jezdígood

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/M2.jpg

God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
28.02.2007 21:27:03
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

vogo Kelly, cos stim delal? jaks boural?surprisedsurprisedidontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
28.02.2007 22:17:58
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Jak co sem dělal?

Standartní udržovací crash po předepsaném počtu ujetých kmidontknow

Čeká to každýho,nebojtesmile1


God Save The Queen!
KOVAL (Člen)
28.02.2007 22:21:52
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Co se tady serete,že byste sekali ruce a jak je všechno kolem kradenejch motorek zmrdovský atd?
Hlavně že si všichni do jednoho chodíte kupovat nový díly do zastoupení a značkovejch servisů,že jo?
Jeden jako druhej nakupujete na inzeráty a na motovrakovištích použití díly a teď budete chytrý,že jo? Kde se asi ty díly použitý berou? No jasně přece z bouranejch motorek...
A tomu věří akorát DEBIL a alibista...
To se jako musim dneska Póly zastat,proč vona by to mněla řešit co si s tim kdo udělá!

Newada (Člen)
28.02.2007 22:23:24
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

To byla jiná doba a jiný ceny.


jak dlouho ještě?
Kelly01 (Člen)
28.02.2007 22:24:28
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Koval

My tu neřešíme co a jakidontknow

My řešíme jak by se měl svazák zachovatsmile1


God Save The Queen!
Mour (Člen)
28.02.2007 22:27:25
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

A taky akorát DEBIL si koupí techničák a štítek k motorce, kterou může úplně normálně  a oficiálně přihlásit, byť je motorka odkudkoliv, bo je mladší 8-smi let

KOVAL (Člen)
28.02.2007 22:28:44
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Jo,jo,tak to máš pravdu,jestli je to vo tom jak by se mněl svazák zachovat,tak to jo.smile1
Jinak se to ale jeví že místní odhodlaní svazáci za rohem šoustaj svazačky a hulej trávu,ale jen pokud je nikdo nevidí..

hans (Člen)
28.02.2007 23:20:26
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

KOVAL psal:

Jo,jo,tak to máš pravdu,jestli je to vo tom jak by se mněl svazák zachovat,tak to jo.smile1
Jinak se to ale jeví že místní odhodlaní svazáci za rohem šoustaj svazačky a hulej trávu,ale jen pokud je nikdo nevidí..

satanví že máš recht good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Palino (Člen)
28.02.2007 23:24:40
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

KOVAL psal:

Co se tady serete,že byste sekali ruce a jak je všechno kolem kradenejch motorek zmrdovský atd?
Hlavně že si všichni do jednoho chodíte kupovat nový díly do zastoupení a značkovejch servisů,že jo?
Jeden jako druhej nakupujete na inzeráty a na motovrakovištích použití díly a teď budete chytrý,že jo? Kde se asi ty díly použitý berou? No jasně přece z bouranejch motorek...
A tomu věří akorát DEBIL a alibista...
To se jako musim dneska Póly zastat,proč vona by to mněla řešit co si s tim kdo udělá!

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilegood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
KOVAL (Člen)
28.02.2007 23:29:10
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Nevšim sem si že by Póla nabízela nějaký doklady a štítek?!

Nabízí k prodeji havarovanou motorku a to tak jak stojí či spíš leží!!!!!!!!

Co s ní kdo udělá je jeho věc a je uplně jedno jestli si u toho bude třeba jen honit vocas a stříkat  na ten vrak ....

PetrK (Člen)
01.03.2007 00:34:50
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

to Pola: nevim sice která pojišťovna Vám to likvidovala ale jak už tady někdo psal.. při totální škodě pojišťovna určuje obecnou cenu vozidla na základě průzkumu trhu, a tabulek. Pak určí cenu za využitelné zbytky tzn. co z vraku se dá použít např. pneu motor, DOKLADY atd. Tyto využitelné zbytky se odečtou od obecné ceny vozidla a to by po nějakých drobných úpravách měla být částka pro Vás. Pokud se Ti cena za využitelné zbytky zdá být nereálná, podej si písemnou stížnost na postup likvidace této PU a žádej její nové přešetření. Dále máš právo nahlédnout do spisu kde uvidíš jak a načem pojišťovna postavila svůj výpočet. Dále existuje možnost odprodání vraku pojišťovně, surprised(je to sice nestandartní služba, nicméně tady je) pojišťovna pak tento vrak prodává na veřejné aukci. Takže pro všechny svaté a bezúhoné moralisty SORRYfuck, ale je to naprosto legální obchod a možná by jste se divily co všechno se na podobných aukcích prodává, komu a za jaké peníze...
to pro případ že nevíš co s vrakem a nechceš stím zabíjet čas...
pokud to děláš pro peníze, tak se snaž vytřískat z toho co nejvíc, souhlasím s Tebou a dalšími podobně uvažujícími bandity. Není přece Tvůj problém co a kdo s tím vrakem udělá. jen Ti doporučuji dobře napsat kupní smlouvu, aby jsi se později vyhnula zbytečným předvoláním k podání vysvětlení, a někde motyka s Vaším jménem v odhlášce něco vyvede...
hodně štěstí...

Drak (Člen)
01.03.2007 06:08:20
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Ducati Monster S4R (2006)
nabídka bez dokladu legalni puvod! JEN SMS

http://bazar.motorkari.cz/?cId=inzerat- … atu=130201

fuck


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
yello (Člen)
01.03.2007 07:04:27
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

...surprised koukam,tady je to samej svetec.idontknow

Nevim proc tady nekteri stavi na stejnou uroven zlodeje,a nekoho kdo prodava vrak s doklady?!!!!surprised
...chcete byt papezstejsi nez papez?idontknow

Draku,nevim na co sem davas  takovy odkazysick, to co prodavaji Datlovci,neni prece to same,co dela nekdo kdo prodava,nebo se snazi zlegalizovat corku...si sakra pletes pojmy a dojmy...fuck


...che palle !!!
Mour (Člen)
01.03.2007 07:14:22
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Asi to málokdo pochopil, mě je úplně jedno co s tím Datlovci udělají. Akorát jsem chtěl poukázat na to, že když si někdo koupí téměř nepoužitelný vrak a hlavně použitelné doklady k motorce, která jde při dovozu z jakékoliv země úplně normálně!!!! a oficiálně !!! přihlásit, tak k čemu je má??? Kdyby byly aspoň na 25 kW, tak to bych snad pochopil, ale takhle. Chápete tu podstatu věci???
Doufám, že pak tady ti hrdinní nesvazáci nebudou pak brečet.
Jo a vy nesvazáci, viděli jste ty fotky motorky, pamatujete se na ně?

Drak (Člen)
01.03.2007 07:15:51
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

yello psal:

...surprised koukam,tady je to samej svetec.idontknow

Nevim proc tady nekteri stavi na stejnou uroven zlodeje,a nekoho kdo prodava vrak s doklady?!!!!surprised
...chcete byt papezstejsi nez papez?idontknow

Draku,nevim na co sem davas  takovy odkazysick, to co prodavaji Datlovci,neni prece to same,co dela nekdo kdo prodava,nebo se snazi zlegalizovat corku...si sakra pletes pojmy a dojmy...fuck

Neřekl jsem že je to to samé, jen je to prostě příležitost. Asi to není chyba Datlovců, ale systému. Jestliže to byla totálka tak pojišťovná má vyplatit škodu a dokladit zabavit a zrušit. Přeci jak můžu mít doklady na motorku která není???


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Billy (Člen)
01.03.2007 07:36:08
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

osiris psal:

...soft neukradnes druhymu, ale billovi bigsmile

Me ??idontknowsmile1smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
SLUGI (Člen)
01.03.2007 07:56:47
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

...chvílema mě to připadá že prostě chcete překročit hranici 100 příspěvků v této diskuzi idontknow
...nevím co furt řešíte, Póla se na začátku na něco ptala a tady se to "zvrtlo" k něčemu co s tou první otázkou tak nějak nesouvisí idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Kelly01 (Člen)
01.03.2007 08:01:02
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Fuck..

Ještě 32smile2

Škoda že musím makatfuck


God Save The Queen!
osiris (Člen)
01.03.2007 08:15:25
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Billy psal:
osiris psal:

...soft neukradnes druhymu, ale billovi bigsmile

Me ??idontknowsmile1smile1

bill gates woe smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
01.03.2007 08:18:43
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Kuba B12 psal:

meloune,  změř jak sou daleko díry od sebe

změřil sem ti to woe,asi tak mezi ukazováčkem a prostředníčkemsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
01.03.2007 08:19:18
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Newada psal:

Koldan: pokud chceš druhou motku tak se pouč ve vlastních řadách: http://www.novinky.cz/koktejl/pakistane … 5mjv6.html

dobrej nápad,du na tom pracovatgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Jarken (Člen)
01.03.2007 09:10:29
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Draku díky za ten odkaz - už jsem s tím něco provedl, bať tohle v Ostravě trpět nebudufuck


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
šmidaN (Člen)
01.03.2007 09:50:42
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

200 litru za čorku a ještě k tomu maji tu drzost to hodit na net ,,to už je troufalost ...sicksicksicksicksick

jinak pro polu ,tady na moravě tak fakt jedině motopuzzle  v bohumíně ,majitelje celkem rozumny človek ,měl jsem od neho svojeho banditka ,a byl jsem spokojen

Zdenda (Člen)
01.03.2007 14:13:19
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Koval: mluvíš mi z dušegood To víš tady je každej chytlavej jak hovno a s těma dílama si to vystihl naprosto přesně. Každej se pídí jak a kde co koupit v bazaru, hlavně ne z ofiko krámu a pak je každej chytrej.idontknow Vim, že ten sytén neni úplně nejlepsší, ale mít vrak a papíry prodal bych to taky tak. A mimo jiné, kdybych tu rozhodil info, že prodám skoro nové věci jako laďák, svody, gumy, světla atd. atd. za třetinové ceny, hrozně by mě zajímalo kdo by se zajímal hrozně moc o původ.

PS: tři roky zpátky jsem rozstřeli Toledo a následně prodal jako vrak i s papíry a co jako? Jednal jsem protizákoně? Nejednal! A jestli to v nějakém případě (papíry) mohlo být použito k trestné činnosti, není moje věc, od toho tu máme naší Policii, zákony atd. aby se takovéhle věci nestávaly. Co mi je do toho! To abych se bál prodat auto, že v něm taky může někdo vykrást banku, nebo že do něj sedne 15letej parchant a někoho zabije.idontknow Někteří máte fakt dost někdyidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Peca (Člen)
01.03.2007 15:17:15
Offline

Re: Prodej vraku - kde, kdo???

Techničák nemusí nutně někdo potřebovat jen k přihlášení kradené mašiny. Vlastní zkušenost - dovezl jsem  si mašinu ze Států a poněvadž jsem ji posílal až po mém odjezdu do Čech, musela mi techničák ve Státech odhlašovat ta spedička, která mi mašinu vezla. Odhlášený techničák mi měli ti pitomci poslat doporučeně domů, ale poslali to normálně a techničák se ztratil. A bylo to v prdeli. Tak jsem se začal taky pídit po papírech na 12ku Bandita, ale nebyly k mání. Nakonec se vše vyřešilo přes dealera, u kterého jsem mašinu koupil - poslali mi duplikát a mašinu jsem úspěšně přihlásil.
Tím chci jenom říct, že ne každý,kdo shání papíry, shání je na kradenou motorku. Plus Póla s Datlem neprodávají jen papíry, ale to tu již bylo řečeno.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr