Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » Nový odkaz na spřátelené firmy domácích...

jaryn (Člen)
08.01.2010 15:24:55
Offline

Nový odkaz na spřátelené firmy domácích...

Napadlo mě: Když nám nabízí svoje služby Póla s pojištěním, Kojaksro s dílama i pneu,co dát do Odkazů kapitolu navíc. Byly by tam přesně tyhle adresy na cokoli. Každej,kdo by měl zájem nabídnout svý služby by tam měl odkaz na svý stránky, třeba i nějakou Pičoslevu místním. Reaguji tak na nabídku vzduchotechniky Radečkovi. (Viz Forum - A je to...) Třeba i ten Radečkův komplex by byl fajn odkaz,třeba pro ty,kteří plánujou dovču,nebo jen na přespání po cestě...


God Gave me Everything I want
Ondráš (Člen)
08.01.2010 15:57:38
Offline

Re: Nový odkaz na spřátelené firmy domácích...

Nápad to není špatný... Jen by to chtělo nějakou selekci, aby se tu neregistrovali nějaký floutkové jen pro reklamu.help
To by znamenalo reference od místních...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
inkvizitorr (Administrator)
08.01.2010 16:01:41
Offline

Re: Nový odkaz na spřátelené firmy domácích...

sem zagood


doba je temná...
osiris (Člen)
08.01.2010 16:15:27
Offline

Re: Nový odkaz na spřátelené firmy domácích...

...kristovanoho, to bude žroutů času, slevařů a těch s desetikorunovejma zakázkama helpbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jaryn (Člen)
08.01.2010 17:12:35
Offline

Re: Nový odkaz na spřátelené firmy domácích...

osiris psal:

...kristovanoho, to bude žroutů času, slevařů a těch s desetikorunovejma zakázkama helpbigsmile

nemyslel jsem vyloženě reklamy,ale něco ve stylu: pojištění motorových vozidel,pomoc při řešení pojistných událostí - Póla,její mail,www... A hotovo... Žádný čísla mobilů,adresy,jen odkaz.


God Gave me Everything I want
osiris (Člen)
08.01.2010 17:27:21
Offline

Re: Nový odkaz na spřátelené firmy domácích...

jaryn psal:
osiris psal:

...kristovanoho, to bude žroutů času, slevařů a těch s desetikorunovejma zakázkama helpbigsmile

nemyslel jsem vyloženě reklamy,ale něco ve stylu: pojištění motorových vozidel,pomoc při řešení pojistných událostí - Póla,její mail,www... A hotovo... Žádný čísla mobilů,adresy,jen odkaz.

...myšleno že se zesere ten dotyčnej kterej nabídne svý služby a bude vyřizovat poptávky na dva a půl kusu, celkem za 28 kačen bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
08.01.2010 17:28:44
Offline

Re: Nový odkaz na spřátelené firmy domácích...

tohle už mě kdysi taky napadlo, je fakt, že tu jsou doktoři, zedníci, elektikáři, právníci a nevím kdo ještě a občas nejni od věci se na někoho obrátit o radu. Akorát aby pak člověk nedělal nic jiného než neodpovídal na dotazy půlku republicebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
jaryn (Člen)
08.01.2010 17:50:34
Offline

Re: Nový odkaz na spřátelené firmy domácích...

osiris psal:
jaryn psal:
osiris psal:

...kristovanoho, to bude žroutů času, slevařů a těch s desetikorunovejma zakázkama helpbigsmile

nemyslel jsem vyloženě reklamy,ale něco ve stylu: pojištění motorových vozidel,pomoc při řešení pojistných událostí - Póla,její mail,www... A hotovo... Žádný čísla mobilů,adresy,jen odkaz.

...myšleno že se zesere ten dotyčnej kterej nabídne svý služby a bude vyřizovat poptávky na dva a půl kusu, celkem za 28 kačen bigsmile

jen záležitosti týkající se motorkaření. Ostatní "jebat".


God Gave me Everything I want
Banditatom (Člen)
08.01.2010 18:32:54
Offline

Re: Nový odkaz na spřátelené firmy domácích...

Koldan psal:

tohle už mě kdysi taky napadlo, je fakt, že tu jsou doktoři, zedníci, elektikáři, právníci a nevím kdo ještě a občas nejni od věci se na někoho obrátit o radu. Akorát aby pak člověk nedělal nic jiného než neodpovídal na dotazy půlku republicebigsmile

a poč to neudělat pouze pro registrované?idontknow tím zamezíš otravování "půl republikou"evil

jinač ten nápad je dobrejgood někdy by se kvůli rádobě blbosti (podle modederatizatoruevilbigsmile)nezasíralo forum.
samo pokud budou souhlasit žegood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zdenek 1 (Člen)
08.01.2010 21:25:00
Offline

Re: Nový odkaz na spřátelené firmy domácích...

Klidně se hlásím do těch kolonek (jako třeba póla na pojištění) mi tam napište taky můj email,a do kolonky dejte "nepojebu jen tu ,která si o to neřekne....bigsmile"...


když to jede,je to OK
Banditatom (Člen)
09.01.2010 12:13:29
Offline

Re: Nový odkaz na spřátelené firmy domácích...

zdenek 1 psal:

Klidně se hlásím do těch kolonek (jako třeba póla na pojištění) mi tam napište taky můj email,a do kolonky dejte "nepojebu jen tu ,která si o to neřekne....bigsmile"...

...ty josurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile ty bavíšbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honza (Člen)
09.01.2010 12:59:25
Offline

Re: Nový odkaz na spřátelené firmy domácích...

osiris psal:

...myšleno že se zesere ten dotyčnej kterej nabídne svý služby a bude vyřizovat poptávky na dva a půl kusu, celkem za 28 kačen bigsmile

Ty to píšeš jak kdybys to někdy zažil, mi příjde...surprisedbigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr