Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

inkvizitorr (Administrator)
16.01.2010 12:49:58
Offline

pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

se v tom snažim už asik tejden zorientovat a upřímně furt z toho nejsem úplně moudrej...idontknow potřeboval bych účet z kerýho budu moct platit, ale i tam přijímat platby...helphelphelp


doba je temná...
Hanz (Člen)
16.01.2010 14:10:59
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

Záleží jestli chceš aby ti chodili i platby z platebních/kreditních karet a jestli to chceš pro soukromé nebo firemní účely.help


WD club member...
inkvizitorr (Administrator)
16.01.2010 14:24:20
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

Hanz psal:

Záleží jestli chceš aby ti chodili i platby z platebních/kreditních karet a jestli to chceš pro soukromé nebo firemní účely.help

no ideálně bych potřeboval jeden firemní kam by bylo možo platit pokud možno čimkoliv (aby mohli skopčáci posílat mě platby za okruhy třeba) a pak jeden soukromej na běžný e-bay platby....help


doba je temná...
Hanz (Člen)
16.01.2010 15:39:41
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

Osobní účet: (personal account)
Je jednodušší, neplatíš nic za příchozí ani odchozí platby, zřízení zdarma, nejde na něm platba z karet: Na www.paypal.com , klepneš na SignUp a založíš personal account, ten je zdarma a není to nic složitýho, zadáš pár udajů (email, heslo, číslo karty/účtu) atd...good

Premier account:
Používá se jak pro odchozí, tak příchozí platby. Za odchozí neplatíš, za příchozí(pokud je přijmeš) se už platí(poplatky se pohybují  v rozmezí 1,9 % až 3,4 % z částky + 0,35 €). Používají ho většinou ti co nakupují a prodávají třeba na ebay pod svým osobním jménem.

Bussines account:
To samý co premier, ale můžeš prodávat a nakupovat pod obchodním jménem/firmou.

!!! Můžeš mít na jedno jméno a kartu max  jeden personal a jeden premier/bussines účet !!!


WD club member...
Bedřich (Člen)
16.01.2010 16:02:26
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

Já mám osobní už asi 5let jsem spokojený, bez problémugood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
inkvizitorr (Administrator)
16.01.2010 16:21:17
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

A je nějakej rozdíl v tom, když si k PP účtu připojíš kartu nebo účet u banky (v poplatcích nebo v obsluze)? Aby mi chodily platby od lidí, tak bude asi potřeba tam zadat ten účet...


doba je temná...
Hanz (Člen)
16.01.2010 16:24:32
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

účet..good(dá se to i později změnit)


WD club member...
Bedřich (Člen)
16.01.2010 16:34:01
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

PLATBA:
PAYPAL jedeš přes kartu. Při registraci navážeš svůj mail na svojí kartu- zadáš čísla na kartě. Pak platíš přes net, ale  prakticky je to jako když  platíš kartou. Tedy ti odpadají poplatky bance za příkaz účtu. U ČSOB cca 200,- Kč za CKZ na EURfuck

příjem přes PP nevím, nemám zkušensot, ale můžem testnout bigsmile

tady je pár písmenek...

http://www.cz-ebay.cz/platba-za-vas-nakup.htm


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
spidys (Člen)
16.01.2010 17:00:17
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

Mám účet u mBank. Vedení účtu grátis, karta embosovaná grátis. Kartu mám spárovanou na PayPal, takže na PayPalu disponuju tou částkou, kterou mám v danou chvíli na účtu mBanku. Příjem platby sem přes PayPal nezkoušel.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Bedřich (Člen)
16.01.2010 17:08:53
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

spidys psal:

Mám účet u mBank. Vedení účtu grátis, karta embosovaná grátis. Kartu mám spárovanou na PayPal, takže na PayPalu disponuju tou částkou, kterou mám v danou chvíli na účtu mBanku. Příjem platby sem přes PayPal nezkoušel.

Chceš to testnout? Ti pošlu 1Kč   bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
spidys (Člen)
16.01.2010 17:14:42
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

Bedřich psal:
spidys psal:

Mám účet u mBank. Vedení účtu grátis, karta embosovaná grátis. Kartu mám spárovanou na PayPal, takže na PayPalu disponuju tou částkou, kterou mám v danou chvíli na účtu mBanku. Příjem platby sem přes PayPal nezkoušel.

Chceš to testnout? Ti pošlu 1Kč   bigsmile

bigsmile klidně
Můj PayPal email: spidys (zavináč) volny.cz


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Bedřich (Člen)
16.01.2010 19:00:32
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

spidys psal:
Bedřich psal:
spidys psal:

Mám účet u mBank. Vedení účtu grátis, karta embosovaná grátis. Kartu mám spárovanou na PayPal, takže na PayPalu disponuju tou částkou, kterou mám v danou chvíli na účtu mBanku. Příjem platby sem přes PayPal nezkoušel.

Chceš to testnout? Ti pošlu 1Kč   bigsmile

bigsmile klidně
Můj PayPal email: spidys (zavináč) volny.cz

Dlužíš mi korunu bigsmilebigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
spidys (Člen)
17.01.2010 00:55:30
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

Jj dorazila, tak se pak na nějakym srazu o ní přihlaš good
A na úroky zapomeň bigsmile bigsmile bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
PALOUS (Člen)
17.01.2010 09:22:50
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

spidys psal:

Jj dorazila, tak se pak na nějakym srazu o ní přihlaš good
A na úroky zapomeň bigsmile bigsmile bigsmile

Do tej doby zrušej jednovoči a dvojvoči a bude se začínat bůrembigsmilea tím pádem to bude zavokrouhlený dolů,takže seš f pohodě bo nebudeš muset sebou tahat prachy a schovávat se a nebrat mu telefony kvůli dluhuevilbigsmile


Jebat motorky :-)
inkvizitorr (Administrator)
17.01.2010 09:51:31
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

tag začnem tim jednoduššim, zjdu si na to dneska založit ten embank oučet a pak budem pokračovat bigsmilesmokin


doba je temná...
spidys (Člen)
17.01.2010 11:32:10
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

inkvizitorr psal:

tag začnem tim jednoduššim, zjdu si na to dneska založit ten embank oučet a pak budem pokračovat bigsmilesmokin

Nezapomeň si k tomu vobjednat i tu embosovanou kartu, která je grátis. Bez ní PayPal nedáš smokin
A pak teda, dle odzkoušení s Béďou, nepotřebuješ nic víc. Můžeš platby posílat i přijímat good


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
mr.BSE (Člen)
17.01.2010 11:45:07
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

MBank dává embosovanou defaultně, nemusíš vo nic říkat.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
WenzelB6 (Člen)
17.01.2010 13:03:49
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

Mam to podobne jako spydis,osobni pres embank, zatim sem akurat kupoval z ibaje. Prej ale muze byt trabl s prevodem penez z pejpolu na svuj ucet

inkvizitorr (Administrator)
17.01.2010 14:42:47
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

WenzelB6 psal:

Mam to podobne jako spydis,osobni pres embank, zatim sem akurat kupoval z ibaje. Prej ale muze byt trabl s prevodem penez z pejpolu na svuj ucet

ha, to mě zajímá, v čem by tam měl bejt trouble???help čet sem o nějakejch limitech pro převod???help


doba je temná...
inkvizitorr (Administrator)
17.01.2010 17:41:18
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

tag mam založenej oučet u mbank a karta dorazí někdy v tejdnu... co dál? helphelphelp


doba je temná...
Bedřich (Člen)
17.01.2010 18:18:32
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

inkvizitorr psal:

tag mam založenej oučet u mbank a karta dorazí někdy v tejdnu... co dál? helphelphelp

teď musíš počkat až ti dorazí ta kartabigsmile protože na ní jsou tyhle čísla co, potřebuješ při registraci PayPal účtu.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/158_karta-kasa.gif



tady je to popsaný...
Abyste se mohli zaregistrovat, otevřete si stránku http://www.paypal.com/ a klikněte na »Sign up«. Dostanete se na další stránku, ve které je třeba zvolit zemi, ve které žijete. Zvolte tedy »Czech Republic«. V části Personal klikněte na »Get started«. Zobrazí se dlouhý formulář, který je třeba vyplnit. PayPal chce vědět vaše jméno, adresu, telefon a e-mail. Nakonec si ještě musíte zvolit heslo. To zvolte opravdu zodpovědně, protože jen se znalostí e-mailu a hesla je možné provádět transakce. Naštěstí PayPal je přísný a nepovolí heslo kratší než osm znaků. Pro případ zapomenutí hesla si ještě zvolte záchranné otázky a odpovědi - takové, které nikdo jiný neuhodne.
Embosovaná karta vám není k ničemu.

Nakonec je třeba odsouhlasit zobrazené licenční podmínky - kliknutím na »Yes I hereby«. Kvůli spamovým robotům je třeba opsat kód z rámečku a pokračovat kliknutím na »Sign Up«.

V dalším kroku budete do systému přidávat svoji platební kartu. Pro přidání je třeba do formuláře opsat jméno, na které je karta vystavena, typ karty, její číslo, datum, do kdy karta platí, a ověřovací číslo. Všechny tyto informace najdete na kartě. Ověřovací číslo je speciální třímístný kód, který najdete na druhé straně karty, nejčastěji bývá vedle proužku pro podpis.

V dalším kroku dojde k potvrzení vámi zadané e-mailové adresy. Do vaší schránky vám přijde e-mail od PayPal a vy musíte kliknout na uvedený odkaz a zadat heslo, které jste vyplnili při registraci.

http://www.chip.cz/cs/clanky/vyzkouseno … -ebay.html


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
spidys (Člen)
17.01.2010 23:05:27
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

inkvizitorr psal:

tag mam založenej oučet u mbank a karta dorazí někdy v tejdnu... co dál? helphelphelp

No každopádně budeš muset letět na pobočku, abys podepsal smlouvu néé? Aspoň já musel.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
inkvizitorr (Administrator)
17.01.2010 23:07:29
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

spidys psal:
inkvizitorr psal:

tag mam založenej oučet u mbank a karta dorazí někdy v tejdnu... co dál? helphelphelp

No každopádně budeš muset letět na pobočku, abys podepsal smlouvu néé? Aspoň já musel.

tam už sem byl, už mam založenej oučet, nasypal sem na něj nějakou vatu a čekam na tu kartu kerá má dorazit v tejdnusmokin pak budem asik laborovat dál? ha? e? help


doba je temná...
hladovépedro (Člen)
18.01.2010 10:30:47
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

Příspěvek trochu mimo mísu-ale nedá mi to,to sem nenapsat.Přes PayPal to je vše fajn,ale minulý týden dost zvláštní zkušenost. Jeden den jsem platil večer za nějaký věci z Anglie(cca 35 Liber), a druhý den ráno telefon z call centra mojí banky, že mají podezření na nějakou transakci ve výšši 148,-Kč z toho večera, Tak jsem mrknul na internet banku a ejhle -kromě 148,-Kč ještě cca -26.300,-Kč,(ekvivalent 1000 Eur),tak následovali telefony,s bankou,moje 3xstavení se v bance a reklamace platby.Teď běží ta 30dení lhůta na jejich vyjádření.Každopádně podle časů ta platba byla uskutečněná asi 1minutu po té platbě přes PayPal.A má veškeré údaje(konstantní, specifický, variabilní symbol,) stejné  jako u té PayPal platba.Zatím neoficiální verdikt mojí banky je, že se někdo naboural na určitou chvíli do veškerých plateb které šly po celém světě přes PayPal.  Pro rejpaly: Kartu používám jen!!!!! pro PayPal,nikomu jinému jsem číslo karty neposlal, nedal.headshake

Ondráš (Člen)
18.01.2010 12:11:11
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

Zlatej štrozok. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Hanz (Člen)
18.01.2010 12:44:00
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

hladovépedro psal:

Příspěvek trochu mimo mísu-ale nedá mi to,to sem nenapsat.Přes PayPal to je vše fajn,ale minulý týden dost zvláštní zkušenost. Jeden den jsem platil večer za nějaký věci z Anglie(cca 35 Liber), a druhý den ráno telefon z call centra mojí banky, že mají podezření na nějakou transakci ve výšši 148,-Kč z toho večera, Tak jsem mrknul na internet banku a ejhle -kromě 148,-Kč ještě cca -26.300,-Kč,(ekvivalent 1000 Eur),tak následovali telefony,s bankou,moje 3xstavení se v bance a reklamace platby.Teď běží ta 30dení lhůta na jejich vyjádření.Každopádně podle časů ta platba byla uskutečněná asi 1minutu po té platbě přes PayPal.A má veškeré údaje(konstantní, specifický, variabilní symbol,) stejné  jako u té PayPal platba.Zatím neoficiální verdikt mojí banky je, že se někdo naboural na určitou chvíli do veškerých plateb které šly po celém světě přes PayPal.  Pro rejpaly: Kartu používám jen!!!!! pro PayPal,nikomu jinému jsem číslo karty neposlal, nedal.headshake

Proto mám speciální účet jenom určený pro platby přes internet (paypal) a vložím si na něj jenom určitou částku peněz, kterou chci utratit za nákupy, které mám v plánu. Vždycky mi tam akorát zůstanou nějaký drobáky na rohlíky...surprisedgood


WD club member...
hladovépedro (Člen)
18.01.2010 13:18:02
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

To Hanz. Jo přesně tak jsem si to už udělal ten minulý týden, vždy převedu těsně předtím jen o malinko navíc.

Bedřich (Člen)
18.01.2010 13:44:19
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

hladovépedro psal:

To Hanz. Jo přesně tak jsem si to už udělal ten minulý týden, vždy převedu těsně předtím jen o malinko navíc.

Nad tímhle přemýšlím taky, spešl  oučet na tyhle platby. Zatím ale nemám/neplatím tolik transakcí, tak mě to moc netrápí. Vvšechny větší zlaťáky stejnak hned lifruju na ING oučet. Ale každopádně myšlenka je to dobrá.good


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Billy (Člen)
18.01.2010 14:05:24
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

surprised a to porad vsechny pobizej platte pres internet a podobny veci, pak te nejakej cicmunda vyzobe ucet sick


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
mazo (Člen)
22.01.2010 21:02:43
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

hele inkviz funguje ti uz ten ucet? Chcem nieco z banditkramu a husky mi ta odporucil ako platobneho dostojnika bigsmile
...zahranicne prevody by to poriadne predrazili a tak platby cez pay pal su lacnejsiou variantou.


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
inkvizitorr (Administrator)
22.01.2010 22:39:34
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

mazo psal:

hele inkviz funguje ti uz ten ucet? Chcem nieco z banditkramu a husky mi ta odporucil ako platobneho dostojnika bigsmile
...zahranicne prevody by to poriadne predrazili a tak platby cez pay pal su lacnejsiou variantou.

nie pretože nedorazila karta tak hned ako ju budu mať tu, tak to vyzkůšamesmokin


doba je temná...
mazo (Člen)
23.01.2010 10:43:40
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

o.k. good


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
inkvizitorr (Administrator)
26.01.2010 20:40:03
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

tagsmokin podle toho bedřichovo manuálu pro dementi sem to šecko zrychtoval, mam paypal oučet (premium)smokin no a co teď dál help jag tam přesypat vatu vod maza helpsurprised


doba je temná...
Bedřich (Člen)
26.01.2010 21:00:14
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

inkvizitorr psal:

tagsmokin podle toho bedřichovo manuálu pro dementi sem to šecko zrychtoval, mam paypal oučet (premium)smokin no a co teď dál help jag tam přesypat vatu vod maza helpsurprised

pošli mazovi svůj mail (ten s tim paypalem) + kolik zlaťáků má nasypat a on ti je tam foukne good


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
26.01.2010 21:01:25
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

jo jestli to chceš tesnout, tak ti pošlu kábli, ale musíš mi vrátit dvě, prorože jednu už mám u Spidysebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Hanz (Člen)
26.01.2010 21:07:36
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

no comment.......už se do toho nebudu srát....smokin


WD club member...
inkvizitorr (Administrator)
26.01.2010 22:04:10
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

Bedřich psal:

jo jestli to chceš tesnout, tak ti pošlu kábli, ale musíš mi vrátit dvě, prorože jednu už mám u Spidysebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

dobrej kšeftgood pošli jednu, vrátim dvě, stejně dlužim spidisoj asi za 23 bombónkůch z hornbachubigsmile


doba je temná...
mazo (Člen)
27.01.2010 20:47:16
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

co? ako? surprised
pocuvam prikazy bigsmile


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
mazo (Člen)
27.01.2010 21:03:21
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

ja mam teraz cakat na poziadavku od inkviza?
Uz si nepamatam ako som kupoval od náckov... idontknow

Neviem ci sa sem dostane Husky, ale chcel som od neho:
2x PIČO nášivka (kurwa, dve posledne) (2x 60 Kačen)
2x PIČO kľúčenka (2x 60)
1x matny zapalovac (100)

Suma sumarum: 340 CZK + poštovne + prevod (ak nieco bude). Urci Husky  smile1
340CZK = 13,5 EUR ( http://www.google.sk/search?client=oper … p;oe=utf-8 )

Dakujem


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
mazo (Člen)
27.01.2010 21:05:17
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

este ma napadlo, ze zajo chcel nejake triko. No neviem aku velkost, kedze je to viacmenej vypredane...
a tiez by to zmenilo moju koncepciu balika ako obalky idontknow


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
inkvizitorr (Administrator)
27.01.2010 21:12:28
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

mazo psal:

co? ako? surprised
pocuvam prikazy bigsmile

vim taky velkou pussy co dál help


doba je temná...
mazo (Člen)
27.01.2010 21:42:09
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

tak sa mi mari, ze ty by si mal zatazit moj paypal ucet ciastkou, ktoru pozadujes a ja ju potom schvalim... idontknow
ak sa mylim, tak ma niekto opravte


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
mr.BSE (Člen)
27.01.2010 21:48:07
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

Kua zabalte love do vobálky a je... bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mazo (Člen)
28.01.2010 22:30:39
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

takze mam ciastku od Huskyho. Neviem ci si chces nieco pripocitat, no spravime to inak a ja ti skusim prachy poslat.
V paypale som nasiel tu moznost a potrebujem len tvoj mail. To by malo byt vsetko :)


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
mazo (Člen)
29.01.2010 17:31:50
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

inkvizi čekuj email :)


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
inkvizitorr (Administrator)
29.01.2010 18:25:18
Offline

Re: pay pal účet pro příjem plateb.... máte někdo?

mazo: hotovésmokin akurát mi eště někdo vysvětlete ten limit 2500/měs na stažení si peněz z pp účtu do banky???help když bych potřeboval stáhnout víc tak bude asik potřeba ten lepčejší paypal a placenej? he? e? že? helphelphelp


doba je temná...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr