Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ..od rána bez retek..

Meloun (Člen)
25.01.2010 09:23:27
Offline

..od rána bez retek..

helphelp

Naposled jsem si zapálil včera v 11 večer a dnes už od půl 6 zkoušim abstinovat..no povim vám, že tenhle stav nekuřákům vůbec nezávidim!surprisedidontknowhelpbigsmile

Do pussysmile2help


PURE NAKED BIKE!
Loser (Administrator)
25.01.2010 09:25:04
Offline

Re: ..od rána bez retek..

no tak drzim pesti. Ale ses dobrej - uz 3 a pul hodky bez cigara goodgoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
XJelen (Člen)
25.01.2010 09:36:07
Offline

Re: ..od rána bez retek..

držim palec...já to mám v březnu 14 let good


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
25.01.2010 09:40:19
Offline

Re: ..od rána bez retek..

já v březnu 28 bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
25.01.2010 09:46:31
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Já jako neppočítám,že s tim skončim..jen si sám na sobě zkoušim,jakej je absťák a mám z toho prdel(zatim)..taková forma masochismu..bigsmile
Kdybych pálil 10 denně,tak na to seru..ale však mě znáte..zapaluju jednu vod druhý a to už je na pováženou..bigsmile
Kdyby tam nebylo tolika sraček,jen ten nikotin..ale takhle když udělám stojku,tak ze mě vyteče dehet..a to prej není zdravý..surprisedidontknowbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Petr (Člen)
25.01.2010 09:49:34
Offline

Re: ..od rána bez retek..

tak ji nedělej - myšleno tu zákeřnou stojkusmile1


tož tak..
osiris (Člen)
25.01.2010 09:50:49
Offline

Re: ..od rána bez retek..

...máš recht, přece nechcípneš zdravej :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bubák (Člen)
25.01.2010 09:53:41
Offline

Re: ..od rána bez retek..

ty vee gratuluju....esli najdeš nějakou fintu jak na to tak dej vědět, já to vydržel nejdýl 23hodin...před operací ramene abych se prej nezeblil z narkozy...jediný co se mi povedlo je že už hulím ty nejlehčí petry...ale furt je to ta dvacka denně kuabadbad


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
fidoB6 (Člen)
25.01.2010 10:08:15
Offline

Re: ..od rána bez retek..

já to držim teď 9 měsíců a je to fakt na hovno a nejradši bych zas začal...zkus si pořídit to elektrický cígo, v ňom je jen nikotin a sračky ne...ale nevim jak bude šmakovatbigsmile...jinak přeju pevný nervygood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Filous (Člen)
25.01.2010 10:12:02
Offline

Re: ..od rána bez retek..

...akorát sem si ubalil a du spálit draka...příjemnej apsťáček vinšujucoolsmokin


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
25.01.2010 10:37:23
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Filous psal:

...akorát sem si ubalil a du spálit draka...příjemnej apsťáček vinšujucoolsmokin

Ty jsi hovno kuřák vee..občas si dát do papírku..bigsmileMi to v práci vychází na každejch 30 minut cigáro..idontknow..To už je kurva moc..smile2
Je mi zle..tak mě neserte radějifucksurprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Polo (Člen)
25.01.2010 10:56:39
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Jak řikal Jack London: "Přestat kouřit? žádnej problém - mě osobně se to povedlo už aspon osmdesátkrát..."


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
fidoB6 (Člen)
25.01.2010 11:11:18
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Polo psal:

Jak řikal Jack London: "Přestat kouřit? žádnej problém - mě osobně se to povedlo už aspon osmdesátkrát..."

..za den ledabigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Lihy (Člen)
25.01.2010 11:14:10
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Tak co už sis dal?bigsmile
Já jo a bylo to krááásnýsmokin

Dajda (Člen)
25.01.2010 11:31:54
Offline

Re: ..od rána bez retek..

..já už 8 let bez cigár,předtím krabka denně,bylo to těžký,ale dopadlo to,teď se mi dejchá do kopců vo moc líp,takže to nevzávej,vono to dopadnesmile1

Meloun (Člen)
25.01.2010 11:54:29
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Nedal..surprised..šel jsem si lehnout raději a nemoh ani zabrat..surprised
Drogy jsou špatné..helpbigsmile


PURE NAKED BIKE!
nicola.foxx (Člen)
25.01.2010 12:32:52
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Nikotin neni navykovej a fertig. Cely je to jen posrana mozkova zavislost. To si takhle sedim doma(doma totiz hulim akorat v kotelne) cumim na bednu a je to v pohode.
Pak kouknu na hodiny a rikam si, ze uz je to 3 hodiny co jsem nebyl a taky se za to pochvalim. Jenze pak si zacnu rikat, ze bych si jedno dal a do peti minut co jsem zjistil, jak dlouho jsem nebyl na cigu, tak letim do kotelny.
Nebo se vratim z ciga koukam si tak na tu bednu a najednou si tam nejakej blbec zapali no a neubehne ani tech pet minut a uz letim znova.
Takze jak rikam, houno zavislost na nikotinu, ale mentalni slabost s tim jen tak prasknout.
Jo a je ouplne jedno jestli hulis lehky nebo super lehky a nebo proste normalni dobry vembloudy. Z kazdy ty sympaticky kulatoucky cigaretky do sebe dostanes sracek co plice zadaj. Tak jsem se tu vyblil a jdu na jedno ke kaficku.redface


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Loser (Administrator)
25.01.2010 12:47:56
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Dajda psal:

..já už 8 let bez cigár,předtím krabka denně,bylo to těžký,ale dopadlo to,teď se mi dejchá do kopců vo moc líp,takže to nevzávej,vono to dopadnesmile1

woe, a neni lepsi prestat chodit do kopcu a v klidecku si hulit dal??? idontknowidontknowidontknowbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
25.01.2010 12:54:23
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Nicola: Nesouhlasim..zkus si najít nějakej pořádnej odbornej a hlavně nestranej web..je to chemická záležitost..co to v těle produkuje..co se u toho děje..atd..
Nečumim na hodiny..zkrátka dokouřim..a po cca půl hodině už se cejtim nesvůj..a to i na motorce..surprisedbigsmile..a je mi buřt, jestli zrovna všichni okolo pálej..idontknow
Nebo když mě někdo nasere..tak to parádně uklidňuje..smokin

Největší prdel je, že tady mám před sebou pytel s tim tabákem a čumim na to..jsem na sebe tak zlejsickbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Loser (Administrator)
25.01.2010 13:01:43
Offline

Re: ..od rána bez retek..

ty vole, tak si jeste ubal, vodpal to a nech to lezet v popelniku, aby ti to slo pod cumak ... to bude ten spravnej masochizmus good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
25.01.2010 13:03:45
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Meloun psal:

Nicola: Nesouhlasim..zkus si najít nějakej pořádnej odbornej a hlavně nestranej web..je to chemická záležitost..co to v těle produkuje..co se u toho děje..atd..
Nečumim na hodiny..zkrátka dokouřim..a po cca půl hodině už se cejtim nesvůj..a to i na motorce..surprisedbigsmile..a je mi buřt, jestli zrovna všichni okolo pálej..idontknow
Nebo když mě někdo nasere..tak to parádně uklidňuje..smokin

Největší prdel je, že tady mám před sebou pytel s tim tabákem a čumim na to..jsem na sebe tak zlejsickbigsmile

ty seš dobrej masochysta bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Myšák (Člen)
25.01.2010 13:05:40
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Lihy psal:

Tak co už sis dal?bigsmile
Já jo a bylo to krááásnýsmokin

good taky taky smokin


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
nicola.foxx (Člen)
25.01.2010 13:18:12
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Ty woe gynekologu. Celej den prsty f pussy a jeste nehulitheadshake.
Ty sam sebe masakralne terorizujes. Akorat jestli to jako delas kvuly tomu zdravi a nebo prachy a nebo se ti jen zamlouva se takhle mucitevil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Mour (Člen)
25.01.2010 13:20:33
Offline

Re: ..od rána bez retek..

A já už skoro dva roky bez smokinbigsmile ...jen mě muselo jebnout bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
25.01.2010 13:23:40
Offline

Re: ..od rána bez retek..

nicola.foxx psal:

Ty woe gynekologu. Celej den prsty f pussy a jeste nehulitheadshake.
Ty sam sebe masakralne terorizujes. Akorat jestli to jako delas kvuly tomu zdravi a nebo prachy a nebo se ti jen zamlouva se takhle mucitevil

šak psal ,že masochysita takže varianta 3 bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fresh Man (Člen)
25.01.2010 13:37:41
Offline

Re: ..od rána bez retek..

hulim dyš mam chut , ted chut nemam tak nehulim... cígo sem si dal naposet fčera a dotet mi to nechybí... ale odpolko třeba až potkám kámoše,,,, tak si dám :)ale že by mi hubu trhalo že už sem 4h bez žvára tomu nerozumim...surprisedhelp


Bandit pičo
Ondráš (Člen)
25.01.2010 13:47:15
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Meloun bez cigarety?surprised
To je jak Tom bez Jerryho, Vlk bez Zajíce, Čuk bez Geka, čtyři v tanku bez psa, Ota Pavel bez ryb, Topolánek bez Dalíka, Jyrka bez sexy mozku, Kojak bez vodky, Sujazuwaki bez rumu... Životní jistoty se začínají vytrácet...helpsmile2

Ale držím ti palce.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
25.01.2010 13:51:11
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Ondráš psal:

Meloun bez cigarety?surprised
To je jak Tom bez Jerryho, Vlk bez Zajíce, Čuk bez Geka, čtyři v tanku bez psa, Ota Pavel bez ryb, Topolánek bez Dalíka, Jyrka bez sexy mozku, Kojak bez vodky, Sujazuwaki bez rumu... Životní jistoty se začínají vytrácet...helpsmile2

Ale držím ti palce.good

no a až začne mluvit o celibátu a životě v kláštěře tak to bude teprve špatnýhelpbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
25.01.2010 13:53:04
Offline

Re: ..od rána bez retek..

No chci zkusit, jestli jsem opravdu závislá sračka, která si neumí říct ne..Pak taky chci vědět jaký jsou příznaky,až to budu zkoušet příště..bigsmile
Celej den jen přemejšlim o cigáru..proč kouřit,proč ne..a co kdybych si teda jen potáh a hned to típnul..nebo si zapálil jen to hnusný třešňový,co mi tady jedno zbylo..fakt zážitek tohle..bigsmile..a to píšou,že prej jsou abst.příznaky tři tejdny a dýl..surprisedhelp

A teď to nejhorší..jdu na hajzl a bez cigára!surprised


PURE NAKED BIKE!
Luk (Člen)
25.01.2010 14:06:15
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Ondráš psal:

Meloun bez cigarety?surprised
To je jak Tom bez Jerryho, Vlk bez Zajíce, Čuk bez Geka, čtyři v tanku bez psa, Ota Pavel bez ryb, Topolánek bez Dalíka, Jyrka bez sexy mozku, Kojak bez vodky, Sujazuwaki bez rumu... Životní jistoty se začínají vytrácet...helpsmile2

Ale držím ti palce.good

hezky metaforygood

koukam, ze vo dost prichazim, kdyz sem smokin ani nezacalsurprisedbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Loser (Administrator)
25.01.2010 14:26:27
Offline

Re: ..od rána bez retek..

hele Meloun, tak ja budu kamos a budu drzet hladovku s tebou. Jdu si jeste zapalit posledni cutku a dalsi si dam az za dve hodky (jak jsem zvyklej bigsmile)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
25.01.2010 15:00:30
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Ale mě to nevadí..jen palte jak můžete..good
Kdybych ale nebyl takovej kokot a vydržel třeba ty dvě hodinky bez cigára..takových 10 kousků za den, tak to beru..ale skoro dvě krabky už je kurva dost..a to nemluvim,když se chlastá..kdo to má furt platitsmile2sick


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
25.01.2010 15:43:58
Offline

Re: ..od rána bez retek..

To Meloun: žiješ ještěsurprised? já se držel minulej týden 4dny! ale!!!ale! Druhej den při pivu jsem to dohnalsmile2 je to maras už se snažím přestat 3rokysick. JJ jsem sračkabad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
25.01.2010 16:03:33
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Jo žiju..jsem na lízátkáchbigsmile
Mi je jasný,že jak zasednu do knajpy,tak je zle..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
25.01.2010 16:06:58
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Meloun psal:

Jo žiju..jsem na lízátkáchbigsmile
Mi je jasný,že jak zasednu do knajpy,tak je zle..bigsmile

Tož se drž chlapegoodgood první dva dny jsem měl v poho třetí už jsem byl nervníbad ale kdybych nešel na pívo držel bych se délesmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
25.01.2010 16:24:34
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Pro mě nejhorší první hodiny..bigsmilesurprised
Teď už jsem víc v klidu se dá říct..good


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
25.01.2010 16:35:21
Offline

Re: ..od rána bez retek..

nechcu ti kazi radost ale dočkej času jako husa ksalubigsmilebigsmilebigsmile počkej večer já se potil jakpussysmile1 celou noc to taky přešlo po pár dnechsmile1 myslím že se tomu říká absťák
Držím palecgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
25.01.2010 16:38:29
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Žádná radost,ale už teď si můžu říct a pochválit se, že jsem vydržel z vlastní vůle den nekouřit..goodbigsmile
To,že si zase zapálim je jasná věc..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
bery (Člen)
25.01.2010 16:45:01
Offline

Re: ..od rána bez retek..

před 5ti rokama sem dostal astmatickej záchvat a z minuty na minutu sem přestal. položil sem si je na stůl a denně jsem kolem nich chodil jak mlsnej pes. taky sem si říkal že s tim můžu kdykoliv praštit.
no a co sem přestal, tak sem nabral 15kg a funim do kopce ještě vícbigsmilebigsmile
tak ti meloune držim palce


momentalně zavostalej
Banditatom (Člen)
25.01.2010 16:48:34
Offline

Re: ..od rána bez retek..

ty voe tady s toho vznikne slušný forumsurprisedbigsmile přestaneme kouřit!!! přestaneme pít!!! a budesurprised to v pussybigsmile

už vidím ty srazybigsmile: prosím tě podáš mi tu kofolu vedle toho zákusku? ne už je deset musíme jít spát ráno máme rozcvičkubigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kim (Člen)
25.01.2010 17:16:30
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Meloun psal:

Pro mě nejhorší první hodiny..bigsmilesurprised
Teď už jsem víc v klidu se dá říct..good

vydrž aspon tejden a dej vědět jak Ti jebigsmile,já už to zkoušel několikrát a nikdá nevydrželidontknow,akorát jsem byl vzteklej jak pesbigsmile,tohle musí přijít samo
od sebe a ne se trápit,počítat kolik to stojí apod.smile1


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Kim (Člen)
25.01.2010 17:28:30
Offline

Re: ..od rána bez retek..

...jo a ještě jsem zapomněl na kafete,jak ho budeš pít tak jseš v tu ránu vass


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Meloun (Člen)
25.01.2010 17:32:56
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Kim psal:

...jo a ještě jsem zapomněl na kafete,jak ho budeš pít tak jseš v tu ránu vass

Mám dnes už třetísurprisedidontknow
Jestli ono to není tím, že já kouřim naprosto ke všemu a všude a při všem..nejen ke kafi a po jídle..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
ross (Člen)
25.01.2010 18:17:09
Offline

Re: ..od rána bez retek..

já mám cykly po 2 letech

teď mám půl roku ten s cigárama

jinak jsem vždycky přestal po nějakým hustým večírku, kdy proletělo krkem 40 cigaret

vím, že s tím za rok a půl zase seknusmokin

smile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
zdenek 1 (Člen)
25.01.2010 18:37:42
Offline

Re: ..od rána bez retek..

bery psal:

před 5ti rokama sem dostal astmatickej záchvat a z minuty na minutu sem přestal. položil sem si je na stůl a denně jsem kolem nich chodil jak mlsnej pes. taky sem si říkal že s tim můžu kdykoliv praštit.
no a co sem přestal, tak sem nabral 15kg a funim do kopce ještě vícbigsmilebigsmile
tak ti meloune držim palce

Já sice bez záchvatu (ale sám od sebe ze dne na den) jsem přestal,a přesně jak bych viděl sebe 15kiláčů nahoru,bachor jak bych do něj nalil dvacet litrů vody,a do toho kopce taky funím jak lokomotíva..... ale 6.5 roku bez jediného potáhnutí good


když to jede,je to OK
Ondráš (Člen)
25.01.2010 18:58:58
Offline

Re: ..od rána bez retek..

ross psal:

jinak jsem vždycky přestal po nějakým hustým večírku, kdy proletělo krkem 40 cigaret

40/večer?surprised
Tak to bych se asik zesral a zeblil jak Alík a tejden nemohl popadnout dech. redface
Já když už mám nabráno a dám si za večer třeba 2-3 cigarety, tak pak druhej den skučím jak podsvinče.helpsmile2


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
25.01.2010 19:07:47
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Ondráš psal:
ross psal:

jinak jsem vždycky přestal po nějakým hustým večírku, kdy proletělo krkem 40 cigaret

40/večer?surprised
Tak to bych se asik zesral a zeblil jak Alík a tejden nemohl popadnout dech. redface
Já když už mám nabráno a dám si za večer třeba 2-3 cigarety, tak pak druhej den skučím jak podsvinče.helpsmile2

Jen 40 za večer?surprised..slabý..evil


PURE NAKED BIKE!
ross (Člen)
25.01.2010 19:09:45
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Ondráš psal:
ross psal:

jinak jsem vždycky přestal po nějakým hustým večírku, kdy proletělo krkem 40 cigaret

40/večer?surprised
Tak to bych se asik zesral a zeblil jak Alík a tejden nemohl popadnout dech. redface
Já když už mám nabráno a dám si za večer třeba 2-3 cigarety, tak pak druhej den skučím jak podsvinče.helpsmile2

však jsem taky potom vždycky přestal


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
kenny (Člen)
25.01.2010 19:32:56
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Meloun psal:
Ondráš psal:
ross psal:

jinak jsem vždycky přestal po nějakým hustým večírku, kdy proletělo krkem 40 cigaret

40/večer?surprised
Tak to bych se asik zesral a zeblil jak Alík a tejden nemohl popadnout dech. redface
Já když už mám nabráno a dám si za večer třeba 2-3 cigarety, tak pak druhej den skučím jak podsvinče.helpsmile2

Jen 40 za večer?surprised..slabý..evil

Mám to stejný sobota-nějaké pivko nevím kdy přestat a 3 nebo 4 dny cíga ani vidět.Dojde na další sobotu a situace je stejná a někdy ještě horší sicksmokinsmokinsmokin

Marián (Člen)
25.01.2010 19:44:37
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Meloun psal:
Ondráš psal:
ross psal:

jinak jsem vždycky přestal po nějakým hustým večírku, kdy proletělo krkem 40 cigaret

40/večer?surprised
Tak to bych se asik zesral a zeblil jak Alík a tejden nemohl popadnout dech. redface
Já když už mám nabráno a dám si za večer třeba 2-3 cigarety, tak pak druhej den skučím jak podsvinče.helpsmile2

Jen 40 za večer?surprised..slabý..evil

to se snad ani nemas cim chlubit...idontknowsmile1


...sam mezi jebkarema...
Meloun (Člen)
25.01.2010 19:52:46
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Marian: No právě-totální závislák,jen co dokouřim,už mam chuť na dalšísurprisedsmile2

Ale už je to nějakých 14 hodin a to by si zasloužilo odměnu..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
tlustoch (Člen)
25.01.2010 20:21:09
Offline

Re: ..od rána bez retek..

za ty bažanty bude ;-)


čtyři kola jsou super, ale dvě mnohem lepší
Progear 650 (Člen)
25.01.2010 20:30:07
Offline

Re: ..od rána bez retek..

děláš mi radost, že ses na to vysral...goodbigsmile myslim na to NEkouřit....bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Meloun (Člen)
25.01.2010 20:34:33
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Progear 650 psal:

děláš mi radost, že ses na to vysral...goodbigsmile myslim na to NEkouřit....bigsmilebigsmilebigsmile

Nevysral kurvafix!evil Jen to zkoušim..jestli to bude zejtra ještě horší jak teď,tak na to seru..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
25.01.2010 20:47:37
Offline

Re: ..od rána bez retek..

no jsem taky zvědavej jak dlouho vydržíš bigsmilebigsmile
kámoš přestal letos před vánocema...něco podobnýho jako ty taky víc jak krabku denně...pak začal mít problémy s plícema..a i když chuť byla tak prostě nemoh..a dneska už mu to ani moc nechybí bigsmilebigsmilebigsmile a jako vedlejší důsledek má něco přes 3000 v kapse měšíčněsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Progear 650 (Člen)
25.01.2010 20:50:22
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Meloun psal:
Progear 650 psal:

děláš mi radost, že ses na to vysral...goodbigsmile myslim na to NEkouřit....bigsmilebigsmilebigsmile

Nevysral kurvafix!evil Jen to zkoušim..jestli to bude zejtra ještě horší jak teď,tak na to seru..bigsmile

Však woe já to tak myslel... woe....bigsmilebigsmilebigsmile jdu na smokin.... heč bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Progear 650 (Člen)
25.01.2010 20:53:46
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Progear 650 psal:
Meloun psal:
Progear 650 psal:

děláš mi radost, že ses na to vysral...goodbigsmile myslim na to NEkouřit....bigsmilebigsmilebigsmile

Nevysral kurvafix!evil Jen to zkoušim..jestli to bude zejtra ještě horší jak teď,tak na to seru..bigsmile

Však woe já to tak myslel... woe....bigsmilebigsmilebigsmile jdu na smokin.... heč bigsmile

Aby to bylo uplně pochopitelné, tak od začátku to myslím tak, že je hloupost přestávat, když ti to chutná....good kdyby to tak nebylo, je to jiná že...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Marián (Člen)
25.01.2010 21:15:01
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Progear 650 psal:
Progear 650 psal:
Meloun psal:


Nevysral kurvafix!evil Jen to zkoušim..jestli to bude zejtra ještě horší jak teď,tak na to seru..bigsmile

Však woe já to tak myslel... woe....bigsmilebigsmilebigsmile jdu na smokin.... heč bigsmile

Aby to bylo uplně pochopitelné, tak od začátku to myslím tak, že je hloupost přestávat, když ti to chutná....good kdyby to tak nebylo, je to jiná že...smile1

ty voe dela dobre a este zbyde vic na motorkugood


...sam mezi jebkarema...
bobule (Člen)
25.01.2010 21:37:07
Offline

Re: ..od rána bez retek..

neni nad ranní kafíčko, 3 retka a pěkný vysránígood


to jebu
Meloun (Člen)
25.01.2010 21:42:49
Offline

Re: ..od rána bez retek..

bobule psal:

neni nad ranní kafíčko, 3 retka a pěkný vysránígood

good

Kuuuuuurva,to mi děláte naschvál!fucksmile2


PURE NAKED BIKE!
mr.BSE (Člen)
25.01.2010 22:14:17
Offline

Re: ..od rána bez retek..

nejhorší je přejít kvůli "přestávání" na lehký... bad

Jinak já sem přestal na rok a něco, naráz. A de to. Ale kouřil sem tak do těch 10 denně (když se nepilo).

Každopádně po tom roku, sem si dal prda a myslel sem, že se sick

No a teď sem tam příležitostně evilgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
K.a.s.y.m. (Člen)
26.01.2010 07:27:03
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Meloune.....jak jsi na tom?bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
inkvizitorr (Administrator)
26.01.2010 07:52:52
Offline

Re: ..od rána bez retek..

K.a.s.y.m. psal:

Meloune.....jak jsi na tom?bigsmilebigsmilebigsmile

taky mě to zajímá helphelphelpbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Meloun (Člen)
26.01.2010 07:58:26
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Děte do prdele!fuck
Jsem na nervy...táhnu makat..žeru bonparisickbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Marián (Člen)
26.01.2010 08:26:55
Offline

Re: ..od rána bez retek..

jako malej sem mel nejradsi zeleny,o ty sem se ve skolce vzdycky popralgoodbigsmile


...sam mezi jebkarema...
Ondráš (Člen)
26.01.2010 08:47:04
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Meloun psal:

Děte do prdele!fuck
Jsem na nervy...táhnu makat..žeru bonparisickbigsmile

A co zkusit žvejkací tabák?smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
bobule (Člen)
26.01.2010 08:55:02
Offline

Re: ..od rána bez retek..

to byli časy co? pivko, cígo.......bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/storage/2007 … 080050.jpg


to jebu
Myšák (Člen)
26.01.2010 09:26:09
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Dyk mas pravdu...vyser se na to.
Dneska sem konecne pochopil, proc vsichni porad rikaj, ze je koureni nebezpecnysurprised
Ono kdyz rano nestihas, mas jeste dvojku v zile a prodiras se autem skrz curakov s cigarem v jedny ruce a holicim strojkem v druhy, tak to je o hubu idontknow


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Loser (Administrator)
26.01.2010 09:34:00
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Myšák psal:

Dyk mas pravdu...vyser se na to.
Dneska sem konecne pochopil, proc vsichni porad rikaj, ze je koureni nebezpecnysurprised
Ono kdyz rano nestihas, mas jeste dvojku v zile a prodiras se autem skrz curakov s cigarem v jedny ruce a holicim strojkem v druhy, tak to je o hubu idontknow

presne tak - koureni skodi zdravi .... a zvlast v techto mrazech. Vona to nejni zadna prdel chodit porad kourit na ten mrazbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Rum-cajs (Člen)
26.01.2010 09:57:40
Offline

Re: ..od rána bez retek..

drz se Meloun, pred 14 dnema je to 20 let co byla moje posledni bigsmile

voser je zacatek, pak se mi jeste tak 3-4 roky obcas v noci zdalo ze jsem si zapalil a kopal se doass ze po takovy dobe...

a pak jeste asi 15 let jsem musel v hospode davat obcas ruce do kapes, ale ted uz naprosta pohoda smokin

Mour (Člen)
26.01.2010 10:02:23
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Rum-cajs psal:

drz se Meloun, pred 14 dnema je to 20 let co byla moje posledni bigsmile

voser je zacatek, pak se mi jeste tak 3-4 roky obcas v noci zdalo ze jsem si zapalil a kopal se doass ze po takovy dobe...

a pak jeste asi 15 let jsem musel v hospode davat obcas ruce do kapes, ale ted uz naprosta pohoda smokin

Takže víceméně poslední rok si v klidu bigsmile

nicola.foxx (Člen)
26.01.2010 10:22:07
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Hele ještě to můžeš šidit doutníkama. Je to lepší než nagelovanej chlap s lízátkem a pytlíkem bonparů.evil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Meloun (Člen)
26.01.2010 10:27:45
Offline

Re: ..od rána bez retek..

To už mě napadlo dávno..nekonečněj doutník nakonec zahazuju a hrabu po klasickým cigárubad

Však já začnu zase..to je jasný..jen to chci nějak udržet na uzdě..vždyť já už nepřežíval na kyslíku,ale na kouřisurprisedbigsmilesmokin


PURE NAKED BIKE!
Newada (Člen)
26.01.2010 11:24:51
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Kup si náplast a je to.


jak dlouho ještě?
Loser (Administrator)
26.01.2010 12:39:19
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Newada psal:

Kup si náplast a je to.

tak ty naplaste jsou fakt dobra vychytavka, kdyz si chces zvednout davku. Kolega z prace bafal taky jak meloun a chtel prestat. Tak si koupil naplaste. Prvne nosil jednu, pak dve a pak zase zacal hulit, ale ty dve naplaste mel porad goodgoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Newada (Člen)
26.01.2010 12:49:09
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Loser psal:
Newada psal:

Kup si náplast a je to.

tak ty naplaste jsou fakt dobra vychytavka, kdyz si chces zvednout davku. Kolega z prace bafal taky jak meloun a chtel prestat. Tak si koupil naplaste. Prvne nosil jednu, pak dve a pak zase zacal hulit, ale ty dve naplaste mel porad goodgoodgoodbigsmile

Ja si vzpomenu na Krastyho ze Simsnů, polepenej jak plakátovací plocha. good


jak dlouho ještě?
mr.BSE (Člen)
26.01.2010 16:44:44
Offline

Re: ..od rána bez retek..

žiješ Meloune?smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
26.01.2010 16:57:22
Offline

Re: ..od rána bez retek..

mr.BSE psal:

žiješ Meloune?smile1

žije určitěgood už vypaluje tajně zobák někde na WCbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mamutek (Člen)
26.01.2010 17:03:00
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Máte super diskusi bigsmile, jen připomínka: Tomík se nesnaží přestat 3 roky, ale už více než 7... smile2
Mimochodem, na trhu je nová vychytávka na odvykání kouření: přípravek Champix, balení asi za tisícovku, předepíše to praktický doktor. Normálně se u toho kouří, ale stejně to přestane chutnat.
Je to založeno na tom, že ta účinná látka postupně obsadí receptory v mozku místo nikotinu... Je to osvědčené, kolegyně z práce kouřila 60 denně a je v klidu.good


Mamuti ještě nevymřeli, tak bacha na ně!!!
Meloun (Člen)
26.01.2010 17:03:02
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Banditatom psal:
mr.BSE psal:

žiješ Meloune?smile1

žije určitěgood už vypaluje tajně zobák někde na WCbigsmile

Pičusurprised Nekouřim..ale trpim jak pes tedasickbigsmile

Ráno jsem si teda tajně zapálil tu třešňovou sračku..redface..takový hnědý cigárko to je..po dvou práscích jsem to típnul,páč se mi začal motat květák a bylo mi z toho blbě..surprisedgood


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
26.01.2010 17:05:31
Offline

Re: ..od rána bez retek..

mamutek psal:

Máte super diskusi bigsmile, jen připomínka: Tomík se nesnaží přestat 3 roky, ale už více než 7... smile2
Mimochodem, na trhu je nová vychytávka na odvykání kouření: přípravek Champix, balení asi za tisícovku, předepíše to praktický doktor. Normálně se u toho kouří, ale stejně to přestane chutnat.
Je to založeno na tom, že ta účinná látka postupně obsadí receptory v mozku místo nikotinu... Je to osvědčené, kolegyně z práce kouřila 60 denně a je v klidu.good

nedělej chytrou jooevilbigsmile

To Meloun: Tak to čumím já už bych měl absťákbigsmilebigsmilebigsmile držím palec.

jinak ty třešňový sračky to je humus bad funguje to líp než gutalaxbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mamutek (Člen)
26.01.2010 17:10:20
Offline

Re: ..od rána bez retek..

To Banditatom: My se tady budem jako veřejně hádat jo? Tak a dneska seš bez večeře a zítra bez oběda smrade! evil


Mamuti ještě nevymřeli, tak bacha na ně!!!
Banditatom (Člen)
26.01.2010 17:10:48
Offline

Re: ..od rána bez retek..

mamutek psal:

To Banditatom: My se tady budem jako veřejně hádat jo? Tak a dneska seš bez večeře a zítra bez oběda smrade! evil

hospoda?smokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mamutek (Člen)
26.01.2010 17:11:37
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Banditatom psal:
mamutek psal:

To Banditatom: My se tady budem jako veřejně hádat jo? Tak a dneska seš bez večeře a zítra bez oběda smrade! evil

hospoda?smokin

Jsem zvědavá, kde vezmeš prachy, ha!cool


Mamuti ještě nevymřeli, tak bacha na ně!!!
Meloun (Člen)
26.01.2010 17:16:00
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Ty vole a já ten absťák asi nemam,viď??bigsmile
Furt jen přemejšlim,co s rukama a děsim se toho, co budu dělat v hospodě u piva!!surprised
Ty nekuřáci jsou o tolik vochuzený!bad Úplně prázdnej život maj!surprised

Ten champix už jsem četl..mohlo by to bejt fajn..zkusim to teda nejdřív vydržet vlatní vůlej..když to nepůjde, zajedu za felčarem..good


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
26.01.2010 17:18:17
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Meloun psal:

Ty vole a já ten absťák asi nemam,viď??bigsmile
Furt jen přemejšlim,co s rukama a děsim se toho, co budu dělat v hospodě u piva!!surprised
Ty nekuřáci jsou o tolik vochuzený!bad Úplně prázdnej život maj!surprised

Ten champix už jsem četl..mohlo by to bejt fajn..zkusim to teda nejdřív vydržet vlatní vůlej..když to nepůjde, zajedu za felčarem..good

u piva nic! přestaneš chodit na pivosurprisedbigsmile

jo taky to furt říkám že ti nekuřáciheadshake havět umíraj zdraví bez infarktu furt nadávaj když vedle nich bafáš bych je zakázalgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zdenek 1 (Člen)
26.01.2010 17:25:18
Offline

Re: ..od rána bez retek..

mamutek psal:
Banditatom psal:
mamutek psal:

To Banditatom: My se tady budem jako veřejně hádat jo? Tak a dneska seš bez večeře a zítra bez oběda smrade! evil

hospoda?smokin

Jsem zvědavá, kde vezmeš prachy, ha!cool

bigsmilebigsmilebigsmile nikdy žádné neměl...má tebe ne ? bigsmilebigsmilebigsmile


když to jede,je to OK
Banditatom (Člen)
26.01.2010 17:34:09
Offline

Re: ..od rána bez retek..

To zdenoj: jo no ta mi od nich možná tak akorát pomáhabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ross (Člen)
26.01.2010 17:38:23
Offline

Re: ..od rána bez retek..

mamutek psal:

Normálně se u toho kouří, ale stejně to přestane chutnat.

blbý je, že se mu bude chtít blít i v hospodě u pivasmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
zdenek 1 (Člen)
26.01.2010 17:56:35
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Banditatom psal:

To zdenoj: jo no ta mi od nich možná tak akorát pomáhabigsmile

nekecej,není to naopak???evil


když to jede,je to OK
Banditatom (Člen)
26.01.2010 18:03:59
Offline

Re: ..od rána bez retek..

zdenek 1 psal:
Banditatom psal:

To zdenoj: jo no ta mi od nich možná tak akorát pomáhabigsmile

nekecej,není to naopak???evil

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile akurát drží kasusmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
26.01.2010 18:09:53
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Meloun psal:

Ten champix už jsem četl..mohlo by to bejt fajn..zkusim to teda nejdřív vydržet vlatní vůlej..když to nepůjde, zajedu za felčarem..good

Jak za felčarem?
Dyť to jen zkoušíš, ne? evil


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
26.01.2010 18:12:10
Offline

Re: ..od rána bez retek..

mr.BSE psal:
Meloun psal:

Ten champix už jsem četl..mohlo by to bejt fajn..zkusim to teda nejdřív vydržet vlatní vůlej..když to nepůjde, zajedu za felčarem..good

Jak za felčarem?
Dyť to jen zkoušíš, ne? evil

však zkouší ne! co mu hercna vydržísurprisedbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zdenek 1 (Člen)
26.01.2010 18:14:05
Offline

Re: ..od rána bez retek..

Banditatom psal:
zdenek 1 psal:
Banditatom psal:

To zdenoj: jo no ta mi od nich možná tak akorát pomáhabigsmile

nekecej,není to naopak???evil

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile akurát drží kasusmokin

s tím bych se teda nechlubil bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


když to jede,je to OK
Meloun (Člen)
26.01.2010 18:22:07
Offline

Re: ..od rána bez retek..

mr.BSE psal:
Meloun psal:

Ten champix už jsem četl..mohlo by to bejt fajn..zkusim to teda nejdřív vydržet vlatní vůlej..když to nepůjde, zajedu za felčarem..good

Jak za felčarem?
Dyť to jen zkoušíš, ne? evil

Zkoušim..ale jednou budu muset přestat..třeba za rok..dva..smokin


PURE NAKED BIKE!
Luk (Člen)
26.01.2010 18:41:24
Offline

Re: ..od rána bez retek..

jasny...hlavne zadny ultimata a pevny terminy...smokinbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Banditatom (Člen)
26.01.2010 18:45:46
Offline

Re: ..od rána bez retek..

i prd příjde první stres v arbeitu a uvidíš!!!bigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
huskyb12 (Administrator)
26.01.2010 18:48:09
Offline

Re: ..od rána bez retek..

mě tenkrát helflo totok ...
zaměstná to pačmáky a pysk i prázdný a když bylo nejhůř, tak sem tam vrazil tu patrónu a motala se mi šiška jak na základce :)))

http://andropharm.cz/Zbozi/nicorette-in … 10mg-11832


ale di, Ty brepto ...
kenny (Člen)
26.01.2010 18:55:42
Offline

Re: ..od rána bez retek..

huskyb12 psal:

mě tenkrát helflo totok ...
zaměstná to pačmáky a pysk i prázdný a když bylo nejhůř, tak sem tam vrazil tu patrónu a motala se mi šiška jak na základce :)))

http://andropharm.cz/Zbozi/nicorette-in … 10mg-11832

Tak to mi trochu nahání strach.
Je lepší na to jít pomalu.A hlavně nic neslibovat a pak se nemusí nikomu nic vysvětlovat

Marián (Člen)
26.01.2010 19:55:14
Offline

Re: ..od rána bez retek..

ja melounoj fandim!good

a nejvic me sere,kdyz me nakej kokot s cigaretou votravuje a ja mu slusne reknu,jestli by si to nemoh jit vykourit treba ven a clovek je hned omezuje...sicktakovouhle logiku proste nepochopim.
kdyz uz si chce kurvit plice,tak at si je nici sobe a ne vostatnimidontknow
a takovÿ kecy typu ,,do hrobu musi jit telo zhuntovany" ty neberu,pac az hosi budete u doktora sipat a budete na chcipnuti,tak vo tom zacnete premejslet jinac...

jo pokud cloveku jeste nic neni,tak dela frajera.good
pak se posere do plinek jak miminosmile1


...sam mezi jebkarema...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr