Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » optimalni velikost kufru

plachtak 1978 (Člen)
07.02.2010 14:47:08
Offline

optimalni velikost kufru

zdravim vas banditaky,poradite mi nekdo jakou velikost kufru koupit na bandourka??? drzak uz mam. tet tapu o velikosti kufru??? jezdim na 99%ve dvou. dekuji za raduidontknow


tuk tuk, bud te radi ze jdu kolem...
HynekC (Člen)
07.02.2010 14:55:19
Offline

Re: optimalni velikost kufru

zdar
koupil sem 52litrů...pro někoho moc velký pro mě komfort na dovolený(jezdim sám) + ostatní zavazadlabigsmile

Bedřich (Člen)
07.02.2010 14:58:21
Offline

Re: optimalni velikost kufru

To je mi dotazidontknow
já kupovat akový, aby se mi tam vešli dvě helmy a stejně jsem je tam nikdy nedalbigsmile

kup co se ti líbí a je to.good


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
plachtak 1978 (Člen)
07.02.2010 14:58:41
Offline

Re: optimalni velikost kufru

dekuji za odpoved. pramyslim take o necem okolo 50litru.potrebuju tam narvat civil na vecerni kalbysmokin


tuk tuk, bud te radi ze jdu kolem...
stvrto1 (Člen)
07.02.2010 15:35:37
Offline

Re: optimalni velikost kufru

kúp minimálne na dve prilby. Mám starší model Givi maxia 52 litrov a je akurát na dve prilby a nejaké drobnosti k tomu. nembudeš musieť potom vláčiť prilby všade so sebou. A na dlhšiu trasu sa dvaja v pohode zbalíme do kufra a tankvaku good


Suzuki Bandit 1250SA
bobule (Člen)
07.02.2010 15:46:13
Offline

Re: optimalni velikost kufru

začni jezdit sám a stačí ti batůžekgoodsmokin


to jebu
Rostyk (Člen)
07.02.2010 15:50:31
Offline

Re: optimalni velikost kufru

Určitě vyzkoušet jestli se ti vlezou obě přilby.Se potom nemusíš někde na výletě tahat s přilbama.Hodím na hlídané parkoviště k budce a pohodasmokin


Dohnat a předehnat
Koldan (Člen)
07.02.2010 19:35:15
Offline

Re: optimalni velikost kufru

plachtak 1978 psal:

dekuji za odpoved. pramyslim take o necem okolo 50litru.potrebuju tam narvat civil na vecerni kalbysmokin

nejlepší na večerních kalbách je promenádovat se v bundě z mašiny a džínových tříčtvrťákách to sice na mašině nejedeš, ale furt si užíváš toho, že seš na pařbě na mašině a ta za rohem stojí. Ale nepřehánět to, minulej tejden sem potkal maníka v brněnské Olympii, co používal bundu z mašiny místo klasické zimní, včetně všech slajdrů a velkýho nápisu jamahabigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Luk (Člen)
08.02.2010 07:37:16
Offline

Re: optimalni velikost kufru

presne jak radi kuci, at se tam vejdou dve prilby, strkam je tam furtgood
nejmensi od Kappy, kam se 2 vejdou, je K46

jo a bacha, nekde treba uvadi ze se tam dve vlezou, ale mysli tim JETky, integralky se tam pak nevejdouheadshake


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
faitík (Člen)
08.02.2010 07:38:07
Offline

Re: optimalni velikost kufru

mam kappa 46 ltr. a vejdou se tam v pohodě 2 helmy. (do helem dam jseště rukavice...)smokin


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
VikecB12 (Člen)
08.02.2010 10:11:28
Offline

Re: optimalni velikost kufru

Jediná optimální velikost kufru je ta nejvěčí,bo jak fšichni víme,objem ničím nenahradíšsmokingood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
moto moto (Člen)
08.02.2010 17:49:35
Offline

Re: optimalni velikost kufru

Měl sem Givi 47litrů a když sem jel tenkrát s mou drahou polovičkou jenom do Jeseníků do chatky tak se nám tam nevešlo všechno protože slečna musela vést: žehličku na vlasy, fén, malovátka good (všechno potřebný věci). Takže teď mám Kappu 52litrů a jinou přítelkyni bigsmile

nicola.foxx (Člen)
08.02.2010 18:04:13
Offline

Re: optimalni velikost kufru

moto moto psal:

Měl sem Givi 47litrů a když sem jel tenkrát s mou drahou polovičkou jenom do Jeseníků do chatky tak se nám tam nevešlo všechno protože slečna musela vést: žehličku na vlasy, fén, malovátka good (všechno potřebný věci). Takže teď mám Kappu 52litrů a jinou přítelkyni bigsmile

goodgoodgood
Gdyz se kaci les, tak litaj trisky.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Banditatom (Člen)
08.02.2010 18:06:12
Offline

Re: optimalni velikost kufru

moto moto psal:

Měl sem Givi 47litrů a když sem jel tenkrát s mou drahou polovičkou jenom do Jeseníků do chatky tak se nám tam nevešlo všechno protože slečna musela vést: žehličku na vlasy, fén, malovátka good (všechno potřebný věci). Takže teď mám Kappu 52litrů a jinou přítelkyni bigsmile

dobr řešenígoodgood já to podchytil hned na začátku kufr ee ale tankva+brašny a nikdy se nestalo že by byli přeplněnýevilsmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
moto moto (Člen)
08.02.2010 18:56:38
Offline

Re: optimalni velikost kufru

Banditatom psal:
moto moto psal:

Měl sem Givi 47litrů a když sem jel tenkrát s mou drahou polovičkou jenom do Jeseníků do chatky tak se nám tam nevešlo všechno protože slečna musela vést: žehličku na vlasy, fén, malovátka good (všechno potřebný věci). Takže teď mám Kappu 52litrů a jinou přítelkyni bigsmile

dobr řešenígoodgood já to podchytil hned na začátku kufr ee ale tankva+brašny a nikdy se nestalo že by byli přeplněnýevilsmile1

No pak sem jel s tou slečnou a tím kufrem 47L do Alp, to sem měl už aji boční
kufry 44litrů takže to bylo super good a vezli sme už jenom, malovátka a fén kterým sem si pak sušil durch mokrý boty ale zase se nám nikam nevešel stan smile2

Ondráš (Člen)
08.02.2010 20:34:22
Offline

Re: optimalni velikost kufru

moto moto psal:

Měl sem Givi 47litrů a když sem jel tenkrát s mou drahou polovičkou jenom do Jeseníků do chatky tak se nám tam nevešlo všechno protože slečna musela vést: žehličku na vlasy, fén, malovátka good (všechno potřebný věci). Takže teď mám Kappu 52litrů a jinou přítelkyni bigsmile

Zabalil si jí saky paky do 47litrového kufru a šla... smile1

Neposlal si jí sousedovi a nevzal si jeho, že ne... bigsmile

Jaryn: redfacegoodsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
plachtak 1978 (Člen)
08.02.2010 20:46:10
Offline

Re: optimalni velikost kufru

tak to jam mam batoh v pohode. jeji tat je motorkar tak je od mala zvikla brat jen potrebne veciidontknow


tuk tuk, bud te radi ze jdu kolem...
jaryn (Člen)
09.02.2010 11:08:20
Offline

Re: optimalni velikost kufru

Ondráš psal:
moto moto psal:

Měl sem Givi 47litrů a když sem jel tenkrát s mou drahou polovičkou jenom do Jeseníků do chatky tak se nám tam nevešlo všechno protože slečna musela vést: žehličku na vlasy, fén, malovátka good (všechno potřebný věci). Takže teď mám Kappu 52litrů a jinou přítelkyni bigsmile

Zabalil si jí saky paky do 47litrového kufru a šla... smile1

Neposlal si jí sousedovi a nevzal si jeho, že ne... bigsmile

Jaryn: redfacegoodsmile1

bigsmileevil


God Gave me Everything I want
ross (Člen)
09.02.2010 19:15:22
Offline

Re: optimalni velikost kufru

moto moto psal:

Měl sem Givi 47litrů a když sem jel tenkrát s mou drahou polovičkou jenom do Jeseníků do chatky tak se nám tam nevešlo všechno protože slečna musela vést: žehličku na vlasy, fén, malovátka good (všechno potřebný věci). Takže teď mám Kappu 52litrů a jinou přítelkyni bigsmile

ty jsi chodil s RadkouB6? bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Filous (Člen)
10.02.2010 08:07:45
Offline

Re: optimalni velikost kufru

ross psal:
moto moto psal:

Měl sem Givi 47litrů a když sem jel tenkrát s mou drahou polovičkou jenom do Jeseníků do chatky tak se nám tam nevešlo všechno protože slečna musela vést: žehličku na vlasy, fén, malovátka good (všechno potřebný věci). Takže teď mám Kappu 52litrů a jinou přítelkyni bigsmile

ty jsi chodil s RadkouB6? bigsmile

...bigsmilebigsmilebigsmile...já s ní teda nigdy nic neměl, ale párkrát sem jí po ránu potkal f umyvárce..........no a uš se nedivim, že Raduš jezdí s nařachanejma sattel taškama a tangbáglem i dyš jede samabigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
moto moto (Člen)
10.02.2010 14:55:13
Offline

Re: optimalni velikost kufru

ross psal:
moto moto psal:

Měl sem Givi 47litrů a když sem jel tenkrát s mou drahou polovičkou jenom do Jeseníků do chatky tak se nám tam nevešlo všechno protože slečna musela vést: žehličku na vlasy, fén, malovátka good (všechno potřebný věci). Takže teď mám Kappu 52litrů a jinou přítelkyni bigsmile

ty jsi chodil s RadkouB6? bigsmile

Ne ne s RadkouB6 sem nechodil, ale vidim že holky maj prostě trošku víc
věcí sebou  když někam jedou no headshake

kojaksro (Člen)
10.02.2010 16:12:41
Offline

Re: optimalni velikost kufru

...se ani nedívím

...když jela Ivča se mnou poprové....tak jsem jí řekl, věci nutné na postel, no mazec. Tak sem jí předal tankvak se slovy to je tvoje co tam dáš to vemu....sice málem omdlela, ale funguje to. Já mám kufr ( páč mám velký boty bigsmile ) a Ivča tankvak.

...a vod tý doby to fungujegood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
nicola.foxx (Člen)
10.02.2010 16:41:53
Offline

Re: optimalni velikost kufru

Jezdil jsem v drtivy vetsine pripadu sam. Mel jsem kufr 37l GIVI.
Narval jsem do toho veci na celej vikend a jeste chlast pro kamarady.
Ted uz budu vozit max bocni tasky, pac jak na Bandita, tak na jebku mi prijde top case hnusnej. Helma se mi do toho vesla, ale zavrel jsem ji do toho asi dvakrat a jinak jsem ji tahal sebou.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Billy (Člen)
10.02.2010 18:49:43
Offline

Re: optimalni velikost kufru

kojaksro psal:

...se ani nedívím

...když jela Ivča se mnou poprové....tak jsem jí řekl, věci nutné na postel, no mazec. Tak sem jí předal tankvak se slovy to je tvoje co tam dáš to vemu....sice málem omdlela, ale funguje to. Já mám kufr ( páč mám velký boty bigsmile ) a Ivča tankvak.

...a vod tý doby to fungujegood

bigsmilegood


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
barynek (Člen)
11.02.2010 00:48:30
Offline

Re: optimalni velikost kufru

Luk psal:

presne jak radi kuci, at se tam vejdou dve prilby, strkam je tam furtgood
nejmensi od Kappy, kam se 2 vejdou, je K46

jo a bacha, nekde treba uvadi ze se tam dve vlezou, ale mysli tim JETky, integralky se tam pak nevejdouheadshake

přesně jak říkáš. Když jsem kupoval kappu 44l, tak říkal že se tam dvě intergálky vlezou. No a vleze se tam jedna maximálně s jetkoubad Takže rozhodně vyzkusit a nedat vždy na kecy prodejce, že to jde, páč to neni vždy pravda.


Bandit 4EVER!!!
Brkos (Člen)
11.02.2010 07:45:01
Offline

Re: optimalni velikost kufru

Já vozil brašny. Jednu brašnu já jednu žirafa...Jenže v tý mojí byl ještě stanbigsmile Tak jsem přikoupil kufr 37L a spokojen...už nic víc nepotřebuju tohle nám bude bohatě stačit...A kufr na dvě helmy mi přijde zbytečnej stejně když někam pojedu tak v něm budu něco mít takže bych je tam nedal a tu helmu už v ruce unesu, přinejhoršim je zamknu k motorce...

Kožak (Člen)
11.02.2010 08:22:19
Offline

Re: optimalni velikost kufru

kojaksro psal:

...se ani nedívím

...když jela Ivča se mnou poprové....tak jsem jí řekl, věci nutné na postel, no mazec. Tak sem jí předal tankvak se slovy to je tvoje co tam dáš to vemu....sice málem omdlela, ale funguje to. Já mám kufr ( páč mám velký boty bigsmile ) a Ivča tankvak.

...a vod tý doby to fungujegood

Pán tvorstva bigsmile


MRDAT!!!
Ondráš (Člen)
11.02.2010 13:38:38
Offline

Re: optimalni velikost kufru

Čím více kufrů, tím více sebou člověk může vést zbytečností.smokingood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
zdenda67 (Člen)
11.02.2010 15:08:48
Offline

Re: optimalni velikost kufru

Koukni na můj a třeba se ti bude líbitgood


Žiješ jen jednou:-p:-)
PFremer (Člen)
12.02.2010 08:15:12
Offline

Re: optimalni velikost kufru

Tak včera jsem se byl kouknout na E 41N902 Keyless...
Píšou na 2 helmy, tak to ani náhodoubad.

Ale jinak se mi líbí.smokin


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
K.a.s.y.m. (Člen)
12.02.2010 08:22:08
Offline

Re: optimalni velikost kufru

ass na kufr


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
PALOUS (Člen)
17.02.2010 21:27:31
Offline

Re: optimalni velikost kufru

Tak tohle je optimální velikost kufrugood

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/91_wurstkoffer.jpg

Jebat motorky :-)
Banditatom (Člen)
18.02.2010 09:42:27
Offline

Re: optimalni velikost kufru

PALOUS psal:

Tak tohle je optimální velikost kufrugood
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … koffer.jpg

kladívko sikovky nastrčkáče nějaké ty ořechy no vše jak má bítbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
18.02.2010 15:40:58
Offline

Re: optimalni velikost kufru

Ještě by to chtělo něco příručního na svačinu kam by se dal chleba a křen spolu s hořčicej, cibulej a octej.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr