Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Tak kdo už vypálil???

Koldan (Člen)
08.04.2010 20:46:21
Offline

Re: Tak kdo už vypálil???

tak sem to konečně vytáhl aj ja, pár poznatků:
-je paráda dyž po té co mašina od loňskýho října stála, vám po vložení baterky na potřetí naskočí a šlape jak hodinky a vy se jen tlemíte a nevíte, čím jste si to zasloužiligood
-není paráda sa navléct do mundůru a zistit, že sa srazil, že to na sobě máte jak černoch azijskou šprckubad
-je paráda potkávat motorkáře a mávat na ně, dokonce ňáký i na béčkách po cestě do Buchláků a v kopcíchgood
-není paráda zistit v zatáčce, že máte seklý plyn a mašina drží otáčky na 5000 a ne a ne jít dolůbad
-je paráda mít kamoša z Koryčan, kerej servisuje mašiny a je furt v garage a opraví co sa dá včetně zaseklýho plynugood. Mimochodem je aj paráda, že během krátké návštěvy mám domluvený i odbrždění, páč si kůpil novů brzdugood
-není paráda že člověk kerej nejezdí, je pak jak ucho a v zatáčce ho se šťastným úsměvem trhne misubiši s mladým frajírkem, šťastným, že natrhl prdel motorkáři
-je paráda, že mi bylo jedno, že mě trhnul v zatáčce mladej frajírek v misubišigood

a konečně je paráda slýzt z mašiny a tlemit sa jak debil co dostal lízátkogoodgoodgoodgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Luk (Člen)
09.04.2010 07:38:24
Offline

Re: Tak kdo už vypálil???

-je parada, kdyz to sem pak ten vytlemenec muze napsat a podelit se s ostatnimagood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Filous (Člen)
09.04.2010 07:46:19
Offline

Re: Tak kdo už vypálil???

ross psal:
Ondráš psal:
Honzik8719 psal:

mě snad vezmou od září na ČVUT strojní good

Vezmou neboj.good

Pokud umíš derivaci sin(x) a víš, co je druhá derivace dráhy podle času, tak nemáš problém.smokin A možná budou brát i bez přijímaček, páč se tam lidi nějak moc poslední dobou nehrnou.help

já bych uměl destilacibigsmile

...a já bych to pag uměl vychlastatsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Marián (Člen)
09.04.2010 08:40:34
Offline

Re: Tak kdo už vypálil???

Ondráš psal:
Honzik8719 psal:

mě snad vezmou od září na ČVUT strojní good

Vezmou neboj.good

Pokud umíš derivaci sin(x) a víš, co je druhá derivace dráhy podle času, tak nemáš problém.smokin A možná budou brát i bez přijímaček, páč se tam lidi nějak moc poslední dobou nehrnou.help

na strojarnu brali bez prijimacek uz pred 10 lety a myslim, ze se na tom dodnes nic nezmenilo...smile1


...sam mezi jebkarema...
K.a.s.y.m. (Člen)
09.04.2010 08:41:14
Offline

Re: Tak kdo už vypálil???

Marián psal:
Ondráš psal:
Honzik8719 psal:

mě snad vezmou od září na ČVUT strojní good

Vezmou neboj.good

Pokud umíš derivaci sin(x) a víš, co je druhá derivace dráhy podle času, tak nemáš problém.smokin A možná budou brát i bez přijímaček, páč se tam lidi nějak moc poslední dobou nehrnou.help

na strojarnu brali bez prijimacek uz pred 10 lety a myslim, ze se na tom dodnes nic nezmenilo...smile1

lehce naberou lehce vyhodí bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
09.04.2010 15:52:21
Offline

Re: Tak kdo už vypálil???

Marián psal:

na strojarnu brali bez prijimacek uz pred 10 lety a myslim, ze se na tom dodnes nic nezmenilo...smile1

Za mě to bylo jen do nějakého studijního průměru. Jenže teď už to není "velká fakulta". Sice třeba oproti dopravce jo, ale co tak prosákly nějaké informace, tak v systému je asi 900 přihlášek na strojárnu, což je docela velký pokles.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PALOUS (Člen)
11.05.2010 19:20:05
Offline

Re: Tak kdo už vypálil???

By mě zajímalo kdo má míň jak jágoodsamo že letos,300km ještě nemámbigsmile


Jebat motorky :-)
Ondráš (Člen)
11.05.2010 20:17:09
Offline

Re: Tak kdo už vypálil???

PALOUS psal:

By mě zajímalo kdo má míň jak jágoodsamo že letos,300km ještě nemámbigsmile

Páč všude jezdíš oktávijej.
asssmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr