Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pomůže mi někdo ??

zdenek 1 (Člen)
26.02.2010 17:51:53
Offline

Pomůže mi někdo ??

Zdar chlopi,myslíte že by mi tady od nás někdo mohl okouknout tydle dvě motorky??? někdo kdo by bydlel někde poblíž,abych tam nejel zbytečně! prosím,prosím..... http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/1 … t-abs.html
a tady druhá...    http://motobazar.miramoto.cz/motorky/ba … abs/72099/

doufám,že ty odkazy fungují idontknow

Editoval osiris (26.02.2010 17:56:43)


když to jede,je to OK
rick (Člen)
26.02.2010 18:04:32
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

No k tý druhý suze,můžu jen napsat,že prodejce znám-kámoš od něj má GSX 1400-dovoz z Francie už třetí rok a je naprosto spokojenej.Ale já ti nejsem schopnej poradit-moc tomu nehovim,kupuji vždycky novotu.Takže prodejce celkem v pohodě.good

zdenek 1 (Člen)
26.02.2010 18:18:55
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

rick psal:

No k tý druhý suze,můžu jen napsat,že prodejce znám-kámoš od něj má GSX 1400-dovoz z Francie už třetí rok a je naprosto spokojenej.Ale já ti nejsem schopnej poradit-moc tomu nehovim,kupuji vždycky novotu.Takže prodejce celkem v pohodě.good

tak pokud je to kámoš , tak by ti mohl říct pravdu ( bouraná-nebouraná,nějak opravovaná) a tak,byl bych ti vděčen !


když to jede,je to OK
rick (Člen)
26.02.2010 18:55:47
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

Volal sem mu a bouraná stopro nebyla,měl rozhozenej předek kvůli xenonům,motor prej v pohodě,má 2003 a jak sám řiká,bez jediný chyby.jediný co samo neví jsou nalítaný km.
Ptal sem se ho,jestli by se tam nedojel kouknout,ale už měsíc marodí s prasklým kloubem
v rameni,potom co se mu sekla vrtačka,když leštil ráfky a neví kdy budě ok.

Hanz (Člen)
26.02.2010 19:06:57
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

...jak to tak vidím, ti pomoh závěr mejlu v rozhodování, co ??...bigsmile


WD club member...
ross (Člen)
26.02.2010 19:10:13
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

rick psal:

Volal sem mu a bouraná stopro nebyla,měl rozhozenej předek kvůli xenonům,motor prej v pohodě,má 2003 a jak sám řiká,bez jediný chyby.jediný co samo neví jsou nalítaný km.Ptal sem se ho,jestli by se tam nedojel kouknout,ale už měsíc marodí s prasklým kloubem
v rameni,potom co se mu sekla vrtačka,když leštil ráfky a neví kdy budě ok.

tohle bych nějak osvětlilidontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
bolek009 (Člen)
26.02.2010 20:22:04
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

Já mám úplně jinou, ale můj sen, ke kterému se blížím, je 1250SA.
Objektivita je tedy v trapu.bigsmile


GSF1250SA K7
nicola.foxx (Člen)
26.02.2010 20:30:51
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

zdenek 1 psal:

Zdar chlopi,myslíte že by mi tady od nás někdo mohl okouknout tydle dvě motorky??? někdo kdo by bydlel někde poblíž,abych tam nejel zbytečně! prosím,prosím..... http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/1 … t-abs.html
a tady druhá...    http://motobazar.miramoto.cz/motorky/ba … abs/72099/

doufám,že ty odkazy fungují idontknow

Obe vypadaj dobre a na Miramoto jsem nekde cetl dobry ohlasy. Kazdopadne ta druha uz tam u nej v bazaru byla na jare 2009. A stala o par klacku vic.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
mi (Člen)
26.02.2010 20:56:54
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

K Mírovi do Lišova ti můžu dojed kouknout v pondělí a pokecat snim o tom béčku smile1


svět je cirkusovej stan
rick (Člen)
26.02.2010 21:06:34
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

to ross-co chceš osvětlitsmile1 chtěl sem jen říct,že odtuď koupená moto je v pohodě,a nekoupil žádnej šit,a s jednáním byl spokojenej.

mi (Člen)
26.02.2010 21:13:07
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

rick psal:

to ross-co chceš osvětlitsmile1 chtěl sem jen říct,že odtuď koupená moto je v pohodě,a nekoupil žádnej šit,a s jednáním byl spokojenej.

ja ja, kdyby byl každej obchod jako u Míry tak sme všichní spokojení parhanti good


svět je cirkusovej stan
ross (Člen)
26.02.2010 21:36:50
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

rick psal:

to ross-co chceš osvětlitsmile1 chtěl sem jen říct,že odtuď koupená moto je v pohodě,a nekoupil žádnej šit,a s jednáním byl spokojenej.

stačí napsat, že už je řeč o jiný motorce a nebudu tak čumětsurprised


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
zdenek 1 (Člen)
27.02.2010 14:21:24
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

Hanz psal:

...jak to tak vidím, ti pomoh závěr mejlu v rozhodování, co ??...bigsmile

bandit asi jasná volba bigsmile...


když to jede,je to OK
Rendy (Člen)
27.02.2010 15:12:04
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

... u mě vítězí klasika , čili ta druhá smile1good


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
zdenek 1 (Člen)
27.02.2010 21:16:19
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

u mě zatím ta první...čili červená 1250 bigsmile


když to jede,je to OK
Pajk (Člen)
27.02.2010 21:43:46
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

pro pána boha co pan Suzuki s tím zamýšlel udělat rám jinou barvou.  A ještě v tejhle kombinaci to vypadá jak mašina vod pouťáků. Wogo měli by k tomu dávat zdarma kolotočidontknowbigsmile

Bedřich (Člen)
28.02.2010 11:15:11
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

Tak přesně tohle jsem řešil loni Béčko voda VS vzduch. Dost se to tu probíralo zleva i zprava.

Obě maj fotky k ničemu, z těch nic nelze poznat. Té 1250 chybí okrasné krytky hlav šroubů na řidítkách, ale to může být čímkoliv. Přední guma vypadá D208 a dost zmydlená tak ty km asi nic moc... co třeba tohle - tedy jestli to ABS není podmínkou. je tam dost dlouho, třeba by s cenou cuknul, navíc  je to z CZ ty km asi bodou sedět.
http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html

Ten vzducháč jsem někde viděl loni v bazaru v JČ. Chybí tak krytka uložení kyvky, ale to nic taky neříká. Dost málo najeto na 4roky starou. Divnej je ten tankpad na bandě u krku řízenéidontknow
Chce to vidět...

U mě vyhrála 1250, krouťák odpodu (max 2900ot/min) plus že to má 6kvaltů, černý vydle+kyvka... Vím že není z čeho moc vybírat, ale tak barevné kombinace té K6 je nic moc...

tuhle taky prodává už rok, třeba...
http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/1 … 0-abs.html


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
osiris (Člen)
28.02.2010 11:57:57
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

...ten krouťák dole je fajn, už jsem se ani moc neošíval (jako u starší B12), když jsem na ni sed z autobusu smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zdenek 1 (Člen)
01.03.2010 20:27:59
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

Tak jsem dneska najel 798km po naší krásné zemi,a přišel jsem na to,že tato krásná na fotce vínově červená  http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/1 … t-abs.html  byla padlá (odstín barvy nádrže vůbec neseděl s kapotou ) , no pak jsem byl na nějakou modrou.......(děs a hrůza)  ,  no a pak jsem se stavil v miramoto na tu tmavě stříbrnou   http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/1 … t-abs.html  .....pokecali jsme , ale stav této motorky sick jako by někde stála dva roky na venku (prozezavělé,z oxidované,podřené,prostě děs! ) .....idontknow tak jsem zrovna dojel z prázdným vozíkem....ale zítra je taky den ! pomalu začínám upouštět od svojí vysněné vínové barvy i ABS , ale rači bych s jasným původem ,nelehlou pokud možno a zánovní !!!tak uvidíme...


když to jede,je to OK
zdenek 1 (Člen)
01.03.2010 20:32:59
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??


když to jede,je to OK
nety (Člen)
01.03.2010 20:36:27
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

zdenek 1 psal:

http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/148414-gsf-1250-bandit-abs.html    toto je ta první

a pak kup dneska motorku. Hnus velebnosti...


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
XJelen (Člen)
01.03.2010 20:56:24
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

zdenek 1 psal:

http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/148414-gsf-1250-bandit-abs.html    toto je ta první

to je nějak moc ne? help teďkonc je tady v bazaru šestka v enku 2005 za devadesát idontknow

bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
Hanz (Člen)
01.03.2010 21:21:35
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

To Zdenek 1: : tak to pěkně nasere, tři na výběr a ani jedna pořádnábad....počkej chvilkuidontknow, tak 3-15let a prodám(daruji) ti tu mojí......nepadená panna s jasným původem....bigsmilebigsmilebigsmile


WD club member...
KOŽON (Člen)
01.03.2010 21:28:46
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

Hanz psal:

To Zdenek 1: : tak to pěkně nasere, tři na výběr a ani jedna pořádnábad....počkej chvilkuidontknow, tak 3-15let a prodám(daruji) ti tu mojí......nepadená panna s jasným původem....bigsmilebigsmilebigsmile

...slíbyl jsi ji mě pičobigsmile

Hanz (Člen)
01.03.2010 22:28:46
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

KOŽON psal:
Hanz psal:

To Zdenek 1: : tak to pěkně nasere, tři na výběr a ani jedna pořádnábad....počkej chvilkuidontknow, tak 3-15let a prodám(daruji) ti tu mojí......nepadená panna s jasným původem....bigsmilebigsmilebigsmile

...slíbyl jsi ji mě pičobigsmile

...pussy woe kua, co ste mi do té kofoly nalili parchanti fuck, si nic nepamatuju, nikde sem s váma nebyl, ani babičku sem nečetlidontknow....a vůbec......kdo jste, co chcete.........si mě s někým pletete......bigsmilebigsmilebigsmile


WD club member...
zdenek 1 (Člen)
03.03.2010 20:33:24
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

To  - HANZ  tak jsi mě teda nasral,a nakonec jsem včera koupil taky!!! není to sice zase ta moje barva , ale zase je jen rok stará ještě v záruce,nic nenajeto,prostě nová......

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1168_pb290119.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1168_pb290123.jpg

když to jede,je to OK
Bedřich (Člen)
03.03.2010 20:47:26
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

Tak vítej bazénáři v klubu. goodgoodgood
ta stříbrná je fakt stříbrnásmile1

Ta K6 měla totálně dobitej lak na nádrži? Tak tu jsem viděl takybadgoodsicksick


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Hanz (Člen)
03.03.2010 21:34:11
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

Pěkná...good, gratulacej...goodgood
A ku.va, už tu f kraji nebudu za machrejsmile2, sem vždycky potkával jenom jednu s bazénem a teď už tu mám v revíru dvě škodnýfuck.....bigsmilesmokin


WD club member...
zdenek 1 (Člen)
03.03.2010 21:45:44
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

Díky hošani akorát mě mrzí,že nemá ABS .......ale snad to přežiju bigsmile ještě jsem s ní nic nenajel,ale při zkušební jízdě se mi zdálo že to snad jede ještě líp,nežli ta moje bývalá B12...idontknow good tak uvidíme...


když to jede,je to OK
Hanz (Člen)
03.03.2010 21:50:42
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

zdenek 1 psal:

Díky hošani akorát mě mrzí,že nemá ABS .......ale snad to přežiju bigsmile ještě jsem s ní nic nenajel,ale při zkušební jízdě se mi zdálo že to snad jede ještě líp,nežli ta moje bývalá B12...idontknow good tak uvidíme...

Si piš, že to jede lípgood.Ani sem si nevšim, že nemá ABS, to přežiješ a já apoň můžu vzít zpět co sem předtím říkalsurprised......stále sem machrej v týdle čtvrti...bigsmilebigsmilebigsmile


WD club member...
zdenek 1 (Člen)
03.03.2010 22:37:35
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

Hanz psal:
zdenek 1 psal:

Díky hošani akorát mě mrzí,že nemá ABS .......ale snad to přežiju bigsmile ještě jsem s ní nic nenajel,ale při zkušební jízdě se mi zdálo že to snad jede ještě líp,nežli ta moje bývalá B12...idontknow good tak uvidíme...

Si piš, že to jede lípgood.Ani sem si nevšim, že nemá ABS, to přežiješ a já apoň můžu vzít zpět co sem předtím říkalsurprised......stále sem machrej v týdle čtvrti...bigsmilebigsmilebigsmile

nemáš origo padáky,tak nemachruj...bigsmile


když to jede,je to OK
VikecB12 (Člen)
03.03.2010 22:41:02
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

Pjeknejgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Hanz (Člen)
03.03.2010 23:28:26
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

zdenek 1 psal:
Hanz psal:
zdenek 1 psal:

Díky hošani akorát mě mrzí,že nemá ABS .......ale snad to přežiju bigsmile ještě jsem s ní nic nenajel,ale při zkušební jízdě se mi zdálo že to snad jede ještě líp,nežli ta moje bývalá B12...idontknow good tak uvidíme...

Si piš, že to jede lípgood.Ani sem si nevšim, že nemá ABS, to přežiješ a já apoň můžu vzít zpět co sem předtím říkalsurprised......stále sem machrej v týdle čtvrti...bigsmilebigsmilebigsmile

nemáš origo padáky,tak nemachruj...bigsmile

fuck, s tím hodlám jezdit, ne padat...bigsmile


WD club member...
barynek (Člen)
04.03.2010 03:16:32
Offline

Re: Pomůže mi někdo ??

stříbrná a ještě v eSkugoodgoodgoodgood
ale ten stříbrnej motor by mohl bejt černejevilbigsmile
dobrá volba, super stroj. Ať sloužígood


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr