Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » bandit-elektrika (startování, baterie?)

juri (Nový člen)
01.03.2010 19:23:49
Offline

bandit-elektrika (startování, baterie?)

Zdarec..mám problém se startováním.Protočím to tak 2krát a baterka je hned vybitá..občas je slyšet,jak se naprázdno protáčí startér.Musím startovat přes autobaterku a aji tak to točím docela dlouho,jinak ju nenakopnu.Proměřovali sme dobíjení a baterku a všechno ukazuje správný hodnoty.Něco tu baterku rychle vybíjí a já nemám tucha co..poradí někdo..?

Editoval osiris (02.03.2010 00:18:43)

juri (Nový člen)
01.03.2010 19:25:23
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

jo de o bandita 400

Banditatom (Člen)
01.03.2010 19:49:07
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

kolik ti to dobíjelo??? jak jsi měřil baterku??? jak stará je baterka!!!můj názor baterka je v pussy neudrží napětí! musím na vás bejt hodnýsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Paladin86 (Člen)
01.03.2010 19:55:56
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

Ty zkusíš 2x za sebou nastartovat a baterka je vybitá? Pokud jí máš nabitou tak to musí bejt baterkou.  Nevim jak dobře startuje B4 ale to že to trvá dlouho bych přičítal spíš tim že zima a dlouho stála.

juri (Nový člen)
01.03.2010 19:58:09
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

naměřilo se 14,3 na dobíjení a měřilo se to multimetrem baterka je cca rok stará

Paladin86 (Člen)
01.03.2010 20:00:05
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

za jak dlouho ti to tu baterku vybije?

XJelen (Člen)
01.03.2010 20:22:33
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

baterka může bejt po smrti dřív než se naděješ...


Strýcfajtr !!!
WenzelB6 (Člen)
01.03.2010 21:10:28
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

rok stará nemuže být po smrti. 14,3V po nabití?
To vypadá na gelovkuidontknow nech ji dýl vodpočinout

Paladin86 (Člen)
01.03.2010 21:26:08
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

WenzelB6 psal:

rok stará nemuže být po smrti. 14,3V po nabití?
To vypadá na gelovkuidontknow nech ji dýl vodpočinout

Může bejt po smrti! Všechno jde zničit! bad

Fidzi (Člen)
01.03.2010 21:29:16
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

Zvlášť když se nechá na mraze, ale už mlčímbigsmile

4Fun.cz (Člen)
01.03.2010 23:44:32
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

Stav se někde v autoservisu ať ti ji proklepne zátěžákem a uvidíš..smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
kangalik (Člen)
02.03.2010 08:10:03
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

Těbuch,loni v létě mi baterka šla taky do pussy,to samý,byla necelej rok stará,měl sem ty samý problémy,koupil jsem novou a mám klidsmokin

Ton@l (Člen)
02.03.2010 08:58:14
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

to bude baterka vlastni zkusenost, tvari se mrcha nabite zatizis ji a je po nigood


Vzdy muze byt hur :-)
juri (Nový člen)
02.03.2010 09:53:35
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

Taky jsem si myslel že je baterka v háji ale nejde mi do hlavy proč když chci nastartovat ráno tak musím přes baterku s auta a trvá to někdy i 15minut než vubec chytne takže se musí nastartovat i auto.Ale po hodině jízdy na motorce musí být baterka dobitá a normálně nastartovat jenže to nejde mám trochu obavy aby nebyl startér ve skratu.Už mě nebaví pořád roztláčet motorku když chci někde nastartovat a jet připadám si jako vul.Podle miltimetru vypadá že to nikde baterku nežere když je vypnutá motorka začínám být zoufalej.

Paladin86 (Člen)
02.03.2010 10:25:17
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

juri psal:

Taky jsem si myslel že je baterka v háji ale nejde mi do hlavy proč když chci nastartovat ráno tak musím přes baterku s auta a trvá to někdy i 15minut než vubec chytne takže se musí nastartovat i auto.Ale po hodině jízdy na motorce musí být baterka dobitá a normálně nastartovat jenže to nejde mám trochu obavy aby nebyl startér ve skratu.Už mě nebaví pořád roztláčet motorku když chci někde nastartovat a jet připadám si jako vul.Podle miltimetru vypadá že to nikde baterku nežere když je vypnutá motorka začínám být zoufalej.

Jak jsou starý svíčky?

ross (Člen)
02.03.2010 10:31:04
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

juri psal:

Taky jsem si myslel že je baterka v háji ale nejde mi do hlavy proč když chci nastartovat ráno tak musím přes baterku s auta a trvá to někdy i 15minut než vubec chytne takže se musí nastartovat i auto.Ale po hodině jízdy na motorce musí být baterka dobitá a normálně nastartovat jenže to nejde mám trochu obavy aby nebyl startér ve skratu.Už mě nebaví pořád roztláčet motorku když chci někde nastartovat a jet připadám si jako vul.Podle miltimetru vypadá že to nikde baterku nežere když je vypnutá motorka začínám být zoufalej.

tohle mi taky dělala baterka a byla prostě v prdeli


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ton@l (Člen)
02.03.2010 10:34:02
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

juri psal:

Taky jsem si myslel že je baterka v háji ale nejde mi do hlavy proč když chci nastartovat ráno tak musím přes baterku s auta a trvá to někdy i 15minut než vubec chytne takže se musí nastartovat i auto.Ale po hodině jízdy na motorce musí být baterka dobitá a normálně nastartovat jenže to nejde mám trochu obavy aby nebyl startér ve skratu.Už mě nebaví pořád roztláčet motorku když chci někde nastartovat a jet připadám si jako vul.Podle miltimetru vypadá že to nikde baterku nežere když je vypnutá motorka začínám být zoufalej.

nespekuluj proste zkus jinou baterkusmile1


Vzdy muze byt hur :-)
pavlikbary (Člen)
02.03.2010 10:59:20
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

videl bych to taky na tu baterku nelezela ti nekde nenabita? to je pak v pussy klido za mesic headshake
jo a jeste mrkni na kostru jestli nejni povolenej sroub u ramu

Ondráš (Člen)
02.03.2010 12:39:24
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

juri psal:

Taky jsem si myslel že je baterka v háji ale nejde mi do hlavy proč když chci nastartovat ráno tak musím přes baterku s auta a trvá to někdy i 15minut než vubec chytne takže se musí nastartovat i auto.Ale po hodině jízdy na motorce musí být baterka dobitá a normálně nastartovat jenže to nejde mám trochu obavy aby nebyl startér ve skratu.Už mě nebaví pořád roztláčet motorku když chci někde nastartovat a jet připadám si jako vul.Podle miltimetru vypadá že to nikde baterku nežere když je vypnutá motorka začínám být zoufalej.

Takhle jsem doma nastartoval přes kabely, ujel 50 km, vzal benzín a už nenastartoval. smile1

Prostě baterka v hajzlu.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
juri (Nový člen)
02.03.2010 18:58:00
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

Ahoj děkuji za poznatky závada je vyřešena tedy alespon z větší části samozdřejmě baterka bude KO ale hlavní problém byl ve svíčkách a kabeli na svíčky ted startuje super teda až na tu baterku a dokonce to aji lépe jede takže děkuji za názory a rady a doufám že se tady setkáme za lepších okolností.

Paladin86 (Člen)
02.03.2010 19:43:58
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

juri psal:

Ahoj děkuji za poznatky závada je vyřešena tedy alespon z větší části samozdřejmě baterka bude KO ale hlavní problém byl ve svíčkách a kabeli na svíčky ted startuje super teda až na tu baterku a dokonce to aji lépe jede takže děkuji za názory a rady a doufám že se tady setkáme za lepších okolností.

good

pavlikbary (Člen)
02.03.2010 19:55:51
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

to je parada, tak at ti to lita jak debilgoodevil

roman.v (Člen)
15.03.2010 16:35:15
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

Zeptám se (možná) blbě, ale je možný natvrdo připojit nabíječku k baterce a zkusit nastartovat? Nehází mi jiskru, tak chci zkusit, jestli to není slabou baterkou. Ale abych něco ještě nedokurvil...
Díky


Don´t worry, be Bandit!
osiris (Člen)
15.03.2010 16:56:14
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

...nabíječka toho moc nezvládne, musíš připojit druhou baterii (auto přes kabely)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
15.03.2010 17:13:12
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)


God Save The Queen!
nicola.foxx (Člen)
15.03.2010 17:22:09
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

To by se nejakejm skupinam mohlo i libit.goodbigsmilebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
15.03.2010 20:20:36
Offline

Re: bandit-elektrika (startování, baterie?)

roman.v psal:

Zeptám se (možná) blbě, ale je možný natvrdo připojit nabíječku k baterce a zkusit nastartovat? Nehází mi jiskru, tak chci zkusit, jestli to není slabou baterkou. Ale abych něco ještě nedokurvil...
Díky

jestli máš nabiječku se STARTBOOSTem tak to pomůže..jinak přes kabeli autobaterii.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr