Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » pár dotazů k brzdám....

hans (Člen)
02.03.2010 18:35:24
Offline

pár dotazů k brzdám....

1. jak dlouho vám vydržej (přibližně) desky vepředu na B12?? dneska jsem rozdělal třmeny a čumim jak puk...sintrmetal bendixy (ikona jak prase fuck) po necelých 8 tisících na sračky....a to jsem krajinář...pro srovnání vydržely stejně jako přední pneu contiforce...surprised....a brzdily i lehce zajetý beztak na hovno....

2. jedna z těch 4 destiček (myslim že z levýho třmene, ale to je fuck) byla bez odhaduju 0,1 mm až na kov...ten zbytek měl krapet víc...jak to že je takhle zdrbaná jen jedna?? zkoušel jsem pístky a ty choděj všechny dobře, kotouče nejsou hrbatý a řek bych že ani neházej (aspoň při brzdění nic necejtim)....

3. když už to mám venku, mažou se něčím pístky, nebo to můžu nechat nasucho jako dycky....jen tak pro klid duše....

4. sláva bendixu.....................evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
02.03.2010 19:18:48
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

ad 2) to neni pístkama,ale tim ,že zůstává viset destička..ta tam musí chodit opravdu zvolna..jak na čepech tak v drážkách.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hans (Člen)
02.03.2010 19:46:21
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

K.a.s.y.m. psal:

ad 2) to neni pístkama,ale tim ,že zůstává viset destička..ta tam musí chodit opravdu zvolna..jak na čepech tak v drážkách.

ha!!! ...provedu kontrolu....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
pavlikbary (Člen)
02.03.2010 19:58:36
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

a pistky v zadnym pripade nicim nemazgood

huskyb12 (Administrator)
02.03.2010 20:04:52
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

jezdim sintr EBC a sežeru je taky do 10 ...
nejsem krajinkář evil


ale di, Ty brepto ...
Hanz (Člen)
02.03.2010 20:12:29
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

huskyb12 psal:

jezdim sintr EBC a sežeru je taky do 10 ...
nejsem krajinkář evil

To všeci víme, žes vobchodník....bigsmile


WD club member...
XJelen (Člen)
02.03.2010 20:37:10
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Jezdím Bendixy už třetí sadu... výdrž jak říkáš... cca co sezonu, to desky, za těch pár kaček mi to přijde lepší, než kdyby desky držely a žralo to kotouč... krom těch vodících ploch vyčistit i pístky samosebou, bo se ti ta jedna strana nevrací jak má, měl jsem to stejný...jinak ten oučinek mě přijde dobrej, oproti těm sračkám co tam byly při koupi (Goldfren - zánovní - směr popelnice)...


Strýcfajtr !!!
Brejn (Člen)
02.03.2010 22:36:35
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

XJelen psal:

Jezdím Bendixy už třetí sadu... výdrž jak říkáš... cca co sezonu, to desky, za těch pár kaček mi to přijde lepší, než kdyby desky držely a žralo to kotouč... krom těch vodících ploch vyčistit i pístky samosebou, bo se ti ta jedna strana nevrací jak má, měl jsem to stejný...jinak ten oučinek mě přijde dobrej, oproti těm sračkám co tam byly při koupi (Goldfren - zánovní - směr popelnice)...

Já bych je dojezdil... musel jsem kupovat Bendix.. a teďka mi je tady haníte jaký to jsou sračky.. mám na nich najeto cca 5000 km, v jakym stavu jsou nevim, radši ani nebudu koukatbigsmile. Já brzdim převážně motorem a před zastavením podrážkama cool


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
Filous (Člen)
02.03.2010 22:39:58
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

...jezdim sintr EBC a taky je sežeru vokolo vosmi...a to se snažim nebrzdit, bo gdo brzdí, ten strácí, to je snat jasnýsurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
02.03.2010 23:21:32
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Hanz psal:

To všeci víme, žes vobchodník....bigsmile

jj, moje méno je šu-lin :)))


ale di, Ty brepto ...
XJelen (Člen)
03.03.2010 08:44:55
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Brejn psal:
XJelen psal:

Jezdím Bendixy už třetí sadu... výdrž jak říkáš... cca co sezonu, to desky, za těch pár kaček mi to přijde lepší, než kdyby desky držely a žralo to kotouč... krom těch vodících ploch vyčistit i pístky samosebou, bo se ti ta jedna strana nevrací jak má, měl jsem to stejný...jinak ten oučinek mě přijde dobrej, oproti těm sračkám co tam byly při koupi (Goldfren - zánovní - směr popelnice)...

Já bych je dojezdil... musel jsem kupovat Bendix.. a teďka mi je tady haníte jaký to jsou sračky.. mám na nich najeto cca 5000 km, v jakym stavu jsou nevim, radši ani nebudu koukatbigsmile. Já brzdim převážně motorem a před zastavením podrážkama cool

nikdo je nehanísurprised jiný desky nekupuju, kdyby mi přišli na hovno tak je znova nedámsurprised ale jezdím jak mrdal redface


Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
03.03.2010 11:06:52
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Vím o čem mluvíš... smile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/40_desky.jpeg



Vydržely tam asik sezonu a něco, takže cca 10 tis. SBS SE
Pístky se promazávají a ne že ne. Některý můžou bejt zatuhlý. Zjistíš pohledem. Bacha aby ti nevyskočil až budeš mazat.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
1langos (Člen)
03.03.2010 11:26:29
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Jak říká ondráš pístky určitě namazat.Já používám kapky od Lucasu Breox BCF 7good

Jo a když už píšu nemáte někdo zkušenosti s deskyma od Bremba (Sinter)idontknow


Život je boj ale né válka
pavlikbary (Člen)
03.03.2010 11:27:29
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

dovolim si odporovat pistky se mazou samy brzdovkou a tesnici gumicky nejsou stavene na jakekoli mineralni oleje atp. pri jejich pouziti bobtnaji puchri... pokud se pistky nevracej je nacase vymenit gumicky bo uz jsou nejspis unavene evil

Ondráš (Člen)
03.03.2010 11:29:13
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

pavlikbary psal:

dovolim si odporovat pistky se mazou samy brzdovkou a tesnici gumicky nejsou stavene na jakekoli mineralni oleje atp. pri jejich pouziti bobtnaji puchri... pokud se pistky nevracej je nacase vymenit gumicky bo uz jsou nejspis unavene evil

Myslím, že pokud jsou pístky jen zatuhlé od bordelu, tak není potřeba je měnit. Stačí vyčistit a namazat.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
pavlikbary (Člen)
03.03.2010 11:32:22
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

panove omlouvam se a sypu si popel na hlavu ja netusil ze existuje nejakej breox nas ucily pred montazej vymachat v brzdovce celej pistek (cinnou plochu) a gumicky jeste jednou se omlouvamidontknowredfacepussy

1langos (Člen)
03.03.2010 11:32:42
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Ta kapalina je přímo na to dělaná a doporučují na ošetření právě gumiček pro delší životnost a na "rozhýbání" pístků


Život je boj ale né válka
pavlikbary (Člen)
03.03.2010 11:35:05
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

ja o ni prave slysel prvne v zivote ale hned jsem se zeptal strejdy googla a mate rechtredface

kojaksro (Člen)
03.03.2010 14:00:51
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

1langos psal:

Jak říká ondráš pístky určitě namazat.Já používám kapky od Lucasu Breox BCF 7good

Jo a když už píšu nemáte někdo zkušenosti s deskyma od Bremba (Sinter)idontknow

...pár lidu je tu jezdí a až na Ondrášeevil spokojenost, na starej model jsou teď v akcismokin
http://www.abmoto.cz/cz/sell/9529/shop/ … tem=122332


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Ondráš (Člen)
03.03.2010 19:12:15
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Neříkám, že jsou špatný, ale na to, jak se nad tím všichni rozplývaj, jsem od toho čekal víc. Ale třeba je to rukama. smokinass


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kakac (Člen)
03.03.2010 19:18:22
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Ondráš psal:

Neříkám, že jsou špatný, ale na to, jak se nad tím všichni rozplývaj, jsem od toho čekal víc. Ale třeba je to rukama. smokinass

Jestli to není tím že máš eNko bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Ondráš (Člen)
03.03.2010 19:25:47
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Kakac psal:

Jestli to není tím že máš eNko bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Nebo jsem se s Kojakem nějak blbě domluvil a dal mi ty co ve výrobě pokurvěj a tak je dávaj jen na Ska.evilsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
huskyb12 (Administrator)
03.03.2010 19:39:03
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Ondráš psal:
Kakac psal:

Jestli to není tím že máš eNko bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Nebo jsem se s Kojakem nějak blbě domluvil a dal mi ty co ve výrobě pokurvěj a tak je dávaj jen na Ska.evilsmile1

pičovina, eSka maj na předku bubny a vzadu nic :)))


ale di, Ty brepto ...
Kakac (Člen)
03.03.2010 19:44:31
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Ach jo, kluci eNkařský mám ja to s Váma těžký bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
I když vy se mnou asik taky bigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
1langos (Člen)
03.03.2010 20:49:27
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Tak to jsem nahranej mě to brzdit také nebude mám Nkobigsmilebigsmile
Né vážně sehnal jsem je nové za 500kč a nevěděl jsem jestli budou fungovat.
Dám je tam good


Život je boj ale né válka
mazo (Člen)
03.03.2010 21:02:41
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

mam jednu pribuznu, pri tejto teme:
Vysvetli mi niekto vyznam v znaceni TRW platniciek? idontknowredface
http://www.trwmoto.com/suzuki/disc-brak … 4-123.html

zadne chapem (sintr/organic), ale pri tych prednych su tri druhy a v katalogu som nasiel dokonca styri surprised
napr:
MCB681 (organic)
MCB681SV (sinter)
MCB681SRQ (sinter race)
(MCB681SH) (???)


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
VikecB12 (Člen)
03.03.2010 21:41:15
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Origo desky sem měnil tedka v zimě při 24000km a ještě by něco málo najely. Dal sem ferodo sintr,ale jestli fšechny neorigo desky vydrží vokolo těch 10000km,tak to není žádná sláva a asi se vyplatí koupit origo a mít dvě sezony pokojidontknow
Poslední dobou se kloním k origo věcem aji u auta,bo věčinou to fakt vydrží dýlsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Martin1200 (Člen)
03.03.2010 22:36:55
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

mazo psal:

Vysvetli mi niekto vyznam v znaceni TRW platniciek? idontknowredface

http://moto.hmoto.cz/cz/trw-brzdove-dil … y-a-pakny/

KOVAL (Člen)
03.03.2010 22:51:13
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Vikec,woe,fakt ti to i věřim že na 24 byly pěkný páč moje loňkská K8 na tom byla s brzdama tak,že v životě jsem neměl horší motorku co se brždění týče,to i moje 86 gixro s origo 25 letejma hadicema co se při brždění nafukujou jak dětskej balonek voproti tomu brzdí jak víno. Čili jako je jasný že desky u K06 a vejš vydržej po dobu životnosti motorky by se dalo říct.good

Filous (Člen)
04.03.2010 07:59:18
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

KOVAL psal:

Vikec,woe,fakt ti to i věřim že na 24 byly pěkný páč moje loňkská K8 na tom byla s brzdama tak,že v životě jsem neměl horší motorku co se brždění týče,to i moje 86 gixro s origo 25 letejma hadicema co se při brždění nafukujou jak dětskej balonek voproti tomu brzdí jak víno. Čili jako je jasný že desky u K06 a vejš vydržej po dobu životnosti motorky by se dalo říct.good

...máš recht, já vyhazoval u mý K6 origa na vosumnácti nesjetý, bo to byla tragédijesmile2 ...teť sice měnim jednou za sezónu, ale mam motorku co brzdí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ABik (Člen)
04.03.2010 08:08:20
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Jsme měnili desky na CBR třikrát za sezónu a to jsme najeli 4000km bigsmile SBS vydržely 1000km, pak nevím co jsme tam dali, ale mám dojem, že to vydrželo cca 60 minut, poslední jsou tam myslím Vesrah a něco na nich ještě zbylo.
Nutno podotnknout, že se jezdilo víceméně jenom na okruhu cool

Na B jsou druhé desky, SBS street excell a brzdí to jak nikdy a masa je tam ještě dost. Ale jsou tam asi tak 2000km bigsmile

Filous (Člen)
04.03.2010 08:13:34
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

ABik psal:

Jsme měnili desky na CBR třikrát za sezónu a to jsme najeli 4000km bigsmile SBS vydržely 1000km, pak nevím co jsme tam dali, ale mám dojem, že to vydrželo cca 60 minut, poslední jsou tam myslím Vesrah a něco na nich ještě zbylo.
Nutno podotnknout, že se jezdilo víceméně jenom na okruhu cool

Na B jsou druhé desky, SBS street excell a brzdí to jak nikdy a masa je tam ještě dost. Ale jsou tam asi tak 2000km bigsmile

...poněvač jezdíte s prstem na páčce, imrvére si přibržďujete, uvaříte kapalinu, pag to nebrzdí a chudinka Peťula se s tym pag povaluje f kačeru jag ňáká taková...mnooo...lechká holkabigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
04.03.2010 08:18:05
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

mě tam Nissiny vydrželi asi 30 000,ale já jsem turista...mě pojede i ženskásmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
04.03.2010 08:33:55
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Filous psal:
KOVAL psal:

Vikec,woe,fakt ti to i věřim že na 24 byly pěkný páč moje loňkská K8 na tom byla s brzdama tak,že v životě jsem neměl horší motorku co se brždění týče,to i moje 86 gixro s origo 25 letejma hadicema co se při brždění nafukujou jak dětskej balonek voproti tomu brzdí jak víno. Čili jako je jasný že desky u K06 a vejš vydržej po dobu životnosti motorky by se dalo říct.good

...máš recht, já vyhazoval u mý K6 origa na vosumnácti nesjetý, bo to byla tragédijesmile2 ...teť sice měnim jednou za sezónu, ale mam motorku co brzdí...

Uvidím jakej bude rozdíl v brzdách,ale pokud to nebude nějakej supr zázrak,tak na to příště mrdám a dám origo a to mě nějak do těch 80 000km vyjde,pak hold kopim ještě jednycoolbigsmile Ale je fakt že se mě zdály brzdy daleko horší,než na 01ce co sem měl předtím,furt sem to připsuzoval těm čtyřpístkům,ale vzhledem k tomu že na starcovi sou taky čtyřpístky a brzdí líp jak K6,tak na těch deskách asi něco budegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ABik (Člen)
04.03.2010 09:51:07
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Filous psal:
ABik psal:

Jsme měnili desky na CBR třikrát za sezónu a to jsme najeli 4000km bigsmile SBS vydržely 1000km, pak nevím co jsme tam dali, ale mám dojem, že to vydrželo cca 60 minut, poslední jsou tam myslím Vesrah a něco na nich ještě zbylo.
Nutno podotnknout, že se jezdilo víceméně jenom na okruhu cool

Na B jsou druhé desky, SBS street excell a brzdí to jak nikdy a masa je tam ještě dost. Ale jsou tam asi tak 2000km bigsmile

...poněvač jezdíte s prstem na páčce, imrvére si přibržďujete, uvaříte kapalinu, pag to nebrzdí a chudinka Peťula se s tym pag povaluje f kačeru jag ňáká taková...mnooo...lechká holkabigsmilebigsmilebigsmile

Fialový kotouče nám prodali s motorkou a kapalinu už kupujeme rovnou vařenou bigsmile Jsme v tom nevinně bigsmile A na motorkářích a motoinzerci se můžeš podívat jak se to hezky opravilo cool

Marián (Člen)
04.03.2010 10:28:04
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

ja ma na 650 taky stale origo,vepredu sou jeste dobry a zadek budu menit ted na 42tis.

jo a sem krajinkar.


...sam mezi jebkarema...
Progear 650 (Člen)
04.03.2010 14:14:07
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Marián psal:

ja ma na 650 taky stale origo,vepredu sou jeste dobry a zadek budu menit ted na 42tis.

jo a sem krajinkar.

já dával předek pryč po 40tis. na zadku jsou origo a jejich víc jak půlka bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
huskyb12 (Administrator)
04.03.2010 16:47:58
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

Marián psal:

ja ma na 650 taky stale origo,vepredu sou jeste dobry a zadek budu menit ted na 42tis.

jo a sem krajinkar.

páč furt brzdíš kolenem, jantare :))))


ale di, Ty brepto ...
Marián (Člen)
04.03.2010 17:01:53
Offline

Re: pár dotazů k brzdám....

huskyb12 psal:
Marián psal:

ja ma na 650 taky stale origo,vepredu sou jeste dobry a zadek budu menit ted na 42tis.

jo a sem krajinkar.

páč furt brzdíš kolenem, jantare :))))

ani ne tak kolenem, jako stupackou...bigsmile


...sam mezi jebkarema...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr