Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Hledám zručného opraváře ze severu....

maarty.2 (Nový člen)
04.03.2010 18:25:28
Offline

Hledám zručného opraváře ze severu....

Zdravím...
Chtěl bych se zeptat zdali je tu někdo z okolí šluknovského výběžku, nebo Českolipska, kdo by uměl u mě nebo u sebe v garáži vyměnit na Inazumě rozvoďák, seřídit ventily a podtlaky ?

Možná trochu blbej dotaz, asi mě ukamenujete a pošlete do ass , ale jde mi o to, že nemám moc dobré zkušenosti se servisama, a navíc ty kvalitní, kterým se dá případně věřit, jsou dost daleko... Takže raději než za cestu na převoz tranzitem, nebo na vleku, zaplatím zručného mechanika.
Takže pokud se tady někdo takový nachází, budu jen rád... V opačném případě to hold odvezu do servisu.


SUZUKI GSX 750 Inazuma
Milouš (Člen)
04.03.2010 19:19:22
Offline

Re: Hledám zručného opraváře ze severu....

V obci Okrouhlá u Nového Boru , což nemáš daleko, je starší chlapík co servisuje motorky. Jméno nevím, ale je tam ve vsi jediný. Kámošovi dělal bandita , domluva skvělá, ceny solidní.

MiKu (Člen)
05.03.2010 07:16:42
Offline

Re: Hledám zručného opraváře ze severu....

Lenicka1313 (Nový člen)
04.02.2011 17:53:31
Offline

Re: Hledám zručného opraváře ze severu....

Určitě je dobré zabrousit do nějakého rozsáhlého katalogu řemeslníků (jedním z největších je http://www.seznamremeslniku.cz/) a tam si každý určitě vybere. Takže zkuste to tam;)

Libor nx (Člen)
04.02.2011 18:04:35
Offline

Re: Hledám zručného opraváře ze severu....

MiKu psal:

http://suzuki-mejtsky.cz/?uvod

No zrovna na tento servis jsem neslyšel moc chvály.idontknow

zdenek 1 (Člen)
04.02.2011 21:00:45
Offline

Re: Hledám zručného opraváře ze severu....

Lenicka1313 psal:

Určitě je dobré zabrousit do nějakého rozsáhlého katalogu řemeslníků (jedním z největších je http://www.seznamremeslniku.cz/) a tam si každý určitě vybere. Takže zkuste to tam;)

Kdo jsi tajný cizinče  (cizinko)???


když to jede,je to OK
jaryn (Člen)
04.02.2011 22:18:49
Offline

Re: Hledám zručného opraváře ze severu....

brnkni mi,mobil mám v profilu.j


God Gave me Everything I want
PALOUS (Člen)
04.02.2011 23:51:36
Offline

Re: Hledám zručného opraváře ze severu....

Lenicka1313 psal:

Určitě je dobré zabrousit do nějakého rozsáhlého katalogu řemeslníků (jedním z největších je http://www.seznamremeslniku.cz/) a tam si každý určitě vybere. Takže zkuste to tam;)

zas další co votravujou lidi aby jim cpaly prachy za to,že je nikdo nikdy nenajdeidontknowuš mě takový lidi seroufuckjedině seznam ten má grádygoodco by na tedle stránkách tak našel?dyk tam je hofnosickkurva sem se zas nasralbigsmile


Jebat motorky :-)
Ondráš (Člen)
05.02.2011 22:54:44
Offline

Re: Hledám zručného opraváře ze severu....

PALOUS psal:

zas další co votravujou lidi aby jim cpaly prachy za to,že je nikdo nikdy nenajdeidontknowuš mě takový lidi seroufuckjedině seznam ten má grádygoodco by na tedle stránkách tak našel?dyk tam je hofnosickkurva sem se zas nasralbigsmile

Vogo dědku, to že tam nejsi ty, neznamená, že je to na hovno.smokin

Ono platilo (a myslím, že stále ještě platí).
Seznam, najdu tam co neznam, Google najdu tam co potřebuju.
Takové řeči jako najdu tam co hledam... Bych bral s rezervou.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
06.02.2011 09:01:22
Offline

Re: Hledám zručného opraváře ze severu....

Ondráš psal:
PALOUS psal:

zas další co votravujou lidi aby jim cpaly prachy za to,že je nikdo nikdy nenajdeidontknowuš mě takový lidi seroufuckjedině seznam ten má grádygoodco by na tedle stránkách tak našel?dyk tam je hofnosickkurva sem se zas nasralbigsmile

Vogo dědku, to že tam nejsi ty, neznamená, že je to na hovno.smokin

Ono platilo (a myslím, že stále ještě platí).
Seznam, najdu tam co neznam, Google najdu tam co potřebuju.
Takové řeči jako najdu tam co hledam... Bych bral s rezervou.help

tak zas na dědkovo obranu ten seznam pokavaď máš solidního jejich zástupce jako my paní Janičkubigsmile tak dokážou pěkný kouzlaevil kdyby to tak stejně chodilo i u gůglusmile2 ale to jenom z pohledu klienta, jako uživatel taky preferuju gůgl redface
jinak různé registry firem a poptávkový servery mě nikdá k ničemu nepomohly bad akorát zamrdaly emailovou schránku absolutně nepužitelným materiálemsick


Strýcfajtr !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr