Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » karburatory B12 rok 01

svobodakT (Člen)
15.03.2010 15:20:47
Offline

karburatory B12 rok 01

Cus chlapy potreboval bych poradit chci dat do B12 rok 01 vacky a karburatory z gsxr 1100 rok 91 vacky i karburatory tam jdou to jsem uz nasel tady na strankach ale nevim co udelat s tim konektorem co je pripojenej k original karburatorum B12 muzu ho normalne odpojit a nechat volnej ? jde mi o to aby po namontovani vacek a krbcu motorka normalne jela a nebyl problem s eletrikou myslim ze to ovlada klapky v karburaci takze podle me by to melo byt v pohode ale radsi se zeptam. Dik za rady

K.a.s.y.m. (Člen)
15.03.2010 15:23:11
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

pokud já vim tak je to jen polohovej potenciometr kterej má něco společnýho se zapalováním,ale určitě to neni servomotor na ovládání klapek.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
15.03.2010 17:37:52
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

...je to jen snímač, co se bude dít, dyš vod něj nebude mozek dostávat informace netušim, ale myslim, že by mu to vadit nemělo...já dycky dával enem vačky a karbce nechával původní...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
15.03.2010 17:41:22
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

To je novej model, aspoň karbce ze starýho a tím pádem tam má i konektor, ty nový jsou naprd, a kontrolní otázka proč ?
(Ne pro Filouse ten to víbigsmile)


God Save The Queen!
svobodakT (Člen)
15.03.2010 18:07:55
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Filous psal:

...je to jen snímač, co se bude dít, dyš vod něj nebude mozek dostávat informace netušim, ale myslim, že by mu to vadit nemělo...já dycky dával enem vačky a karbce nechával původní...

jj taky me to napadlo ale musely by se asi pretryskovat karburatory podle myho a kdyz ty karbce mam doma tak jsem je tam chtel dat i s tema vackama nebudu totiz predelavat bandita ale jen motor kterej mam i s eletrikou v ramu gsxr 1100 tak chci aby tam byly karbce i vacky gsxrsmile1
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/? … muid=43189

svobodakT (Člen)
15.03.2010 18:12:29
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Kelly01 psal:

To je novej model, aspoň karbce ze starýho a tím pádem tam má i konektor, ty nový jsou naprd, a kontrolní otázka proč ?
(Ne pro Filouse ten to víbigsmile)

sem asi blbej a nepochopil jsem co si tim myslel az na tu otazku proc bigsmile mam ten ram s eletrikou v gsxr 1100 misto puvodniho zadrenyho motoru a zkurveny eletriky a kabelaze, takze chci zachovat original vacky a karbce

Filous (Člen)
15.03.2010 18:47:48
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

svobodakT psal:
Filous psal:

...je to jen snímač, co se bude dít, dyš vod něj nebude mozek dostávat informace netušim, ale myslim, že by mu to vadit nemělo...já dycky dával enem vačky a karbce nechával původní...

jj taky me to napadlo ale musely by se asi pretryskovat karburatory podle myho a kdyz ty karbce mam doma tak jsem je tam chtel dat i s tema vackama nebudu totiz predelavat bandita ale jen motor kterej mam i s eletrikou v ramu gsxr 1100 tak chci aby tam byly karbce i vacky gsxrsmile1
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/? … muid=43189

...a proč nenecháš i gixeří eletriku??? ...normálně to udělej jako já...motor B12+zapalování GSX-R+vačky GSX-R+karbce GSX-R...a fertig...jo a i dybys tam nechal bandití karburaci, tag na gixrový vačky nic přetryskovávat nemusíš, bude to normálně fungovat...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
svobodakT (Člen)
15.03.2010 19:38:16
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Filous psal:
svobodakT psal:
Filous psal:

...je to jen snímač, co se bude dít, dyš vod něj nebude mozek dostávat informace netušim, ale myslim, že by mu to vadit nemělo...já dycky dával enem vačky a karbce nechával původní...

jj taky me to napadlo ale musely by se asi pretryskovat karburatory podle myho a kdyz ty karbce mam doma tak jsem je tam chtel dat i s tema vackama nebudu totiz predelavat bandita ale jen motor kterej mam i s eletrikou v ramu gsxr 1100 tak chci aby tam byly karbce i vacky gsxrsmile1
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/? … muid=43189

...a proč nenecháš i gixeří eletriku??? ...normálně to udělej jako já...motor B12+zapalování GSX-R+vačky GSX-R+karbce GSX-R...a fertig...jo a i dybys tam nechal bandití karburaci, tag na gixrový vačky nic přetryskovávat nemusíš, bude to normálně fungovat...

samozrejme ze pokud bych mel eletriku z gsxr tak ji tam necham ale ta co jsem tam mel byla pretrhana s urezanyma konektorama motorku jsem koupil za par korun nepojizdnou, pouzitelnej byl akorat tak ram na kolech a original eletriku jsem nesehnal takze mam natahanou z B12

K.a.s.y.m. (Člen)
15.03.2010 20:11:37
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

no když mluvíš o tý katastrofální elektro tak taky jsem to na gsxr 1100 dělal a dá se smile1 http://kasym.rajce.idnes.cz/Suzuki_GSXR … 2/#004.JPG
ale je fakt ,že natáhnout jinou hotovou je jednodušší smile1
zkus ten konektor nezapojit a uvidíš...já si myslim,že se taky prd stane..případně koukni ještě do manuálu je tam na kolik Ohmu se potenciometr nastavuje..případně bych konektor nahradil odporem,ale taky si myslim,že se bude prd dít.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
15.03.2010 20:20:47
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Karburátory ze starýho modelu s vačkama z GSXR udělaj nemlich to samé a bez starostí..
Otázka je, který jsou dostupnější...


God Save The Queen!
svobodakT (Člen)
15.03.2010 21:24:04
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Kelly01 psal:

Karburátory ze starýho modelu s vačkama z GSXR udělaj nemlich to samé a bez starostí..
Otázka je, který jsou dostupnější...

co myslis tim starym modelem mam karburotory gsxr 1100 rok 91 a B12 rok 01 je teda mozny tam nechat ty z B12 a hodit tam jen ty vacky gsxr ? a jaky je asi rozdil  kdyz bych mel vacky gsxr +karburatory gsxr nebo vacky gsxr + karburatory B12 chi se co dostat co nejbliz vykonu stary gsxr ale nevim co to udela pokud tam dam ty karbce gsxr a necham volnej ten konektor kterej vede do kabcu  B12

Kelly01 (Člen)
15.03.2010 21:28:56
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Karbce z 01 jsou napussybigsmile

To bys musel mít z 96-2000..

Takže raději ty z GSXR vč. zapalka...


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
15.03.2010 21:31:26
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

a včetně hlavy...dostaneš se na vyšší kompresi.akorát ztratíš průžnost bandita


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
15.03.2010 21:43:24
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

K.a.s.y.m. psal:

a včetně hlavy...dostaneš se na vyšší kompresi.akorát ztratíš průžnost bandita

No jo,ale ty už mají věčinou taky svoje vodježděnýsmile2
Kolik měla vubec puvodní stará gixxera hřebců?
Pamatuju jak kdyš sem byl ještě mladej klučina bez vobčanky tady na moravě vobrážel fšechny srazy jeden maník na GSXR11 rok vokolo 90týho,měl ju kurefsky našlapanou a na fšemožnejch sprintech na něho nikdo neměl,ani s novějšíma ninjama9,cbr9....Lítal aji vokruhy a aji tam byl kurefsky rychlejgoodbigsmile To byla krásná doba,dneska už mě to tak nebavísmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
15.03.2010 21:51:17
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

VikecB12 psal:
K.a.s.y.m. psal:

a včetně hlavy...dostaneš se na vyšší kompresi.akorát ztratíš průžnost bandita

No jo,ale ty už mají věčinou taky svoje vodježděnýsmile2
Kolik měla vubec puvodní stará gixxera hřebců?
Pamatuju jak kdyš sem byl ještě mladej klučina bez vobčanky tady na moravě vobrážel fšechny srazy jeden maník na GSXR11 rok vokolo 90týho,měl ju kurefsky našlapanou a na fšemožnejch sprintech na něho nikdo neměl,ani s novějšíma ninjama9,cbr9....Lítal aji vokruhy a aji tam byl kurefsky rychlejgoodbigsmile To byla krásná doba,dneska už mě to tak nebavísmile2

no já jel loni na drag day na roku 92 a celkově jsem byl čtvrtej. pojela mě jen busa,gixero upravený na sprinty a ted už Spidysovo FZ1.ten rok 92 má 150 koníků a ty starší na tom byli podobně.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
15.03.2010 21:53:31
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Na tu dobu to byl kurefskej masakrgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
15.03.2010 21:57:44
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

VikecB12 psal:

Na tu dobu to byl kurefskej masakrgoodbigsmile

no vono vzhledem k tomu jakej to má podvozek je to masakr i dneska bigsmile..vo i lehkym přibržděni v zatáčce si nech jen zdát bo se okamžitě rovná..charakteristika motoru je hodně blízká šestikilu...krok plynu je tak asi 20° a máš plnej...no masakr...a abych nezapomněl brzdy jsou spíš zpomalovací než brzdící..takže motorka z dnešního pohledu fakt pro srdcaře..no rád si jí půjčuju bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Standa 2 (Člen)
16.03.2010 08:53:47
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

svobodakT psal:

Cus chlapy potreboval bych poradit chci dat do B12 rok 01 vacky a karburatory z gsxr 1100 rok 91 vacky i karburatory tam jdou to jsem uz nasel tady na strankach ale nevim co udelat s tim konektorem co je pripojenej k original karburatorum B12 muzu ho normalne odpojit a nechat volnej ? jde mi o to aby po namontovani vacek a krbcu motorka normalne jela a nebyl problem s eletrikou myslim ze to ovlada klapky v karburaci takze podle me by to melo byt v pohode ale radsi se zeptam. Dik za rady

Jen si hřeju políFčičku, kdyby jsi chtěl prodat původní karbce z B12 2001, dej vědět. Děkuju. staku@centrum.cz

svobodakT (Člen)
16.03.2010 18:39:34
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Tak zkusim to jak jste rikaly karbce ,vacky a zapalko gsxr jen to zapalko bude asi problem sehnat pokud by ste nekdo o necem vedel tak se ozvete ,nevi nahodou nekdo k cemu slouzi ten konektor u karburatoru B12 rok 01 ? netusim co mi to bude delat az ho odpojim a necham volnej. Jinak ty karburatory urcite budu prodavat az to predelam .

Banditatom (Člen)
16.03.2010 18:42:15
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

už ti to tu kluci psalisurprisedidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ton@l (Člen)
17.03.2010 21:21:51
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Banditatom psal:

už ti to tu kluci psalisurprisedidontknow

nevim kde vsichni berou ten kurevsky dobrej matrosbigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
Filous (Člen)
18.03.2010 08:24:44
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

svobodakT psal:

Tak zkusim to jak jste rikaly karbce ,vacky a zapalko gsxr jen to zapalko bude asi problem sehnat pokud by ste nekdo o necem vedel tak se ozvete ,nevi nahodou nekdo k cemu slouzi ten konektor u karburatoru B12 rok 01 ? netusim co mi to bude delat az ho odpojim a necham volnej. Jinak ty karburatory urcite budu prodavat az to predelam .

...zapalko sundej s toho původního gixrovýho motoru, cos zadřels...pot malym pravym víčkem sundáš palec a na dvouch šroupkách ti drží celý zapalování i s kabeláží...a ten konektor???...uš sem řikal, snímač natočení klapky karburátoru, ale co to bude dělat votpojený netušim, ale můžu to skusit, aš se dostanu večír k mašině...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Billy (Člen)
29.04.2010 08:23:38
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

To Filous: a na K6 vrazit stary karbce nejdou ? v cem tam muzou vzniknout problemy ? napada me treba delkove ze nebudou pasovat na airbox, pak jestli budou pasovat na priruby gumovy mez hlavou a karbcema, napojeni plyn lanek a sytice nebude stejny ( delky bovden-lanko) ? Pokud beru teda ze karbce jsou funkcne v poradku. Airbox by se dal druhej asi vyrobit do K6.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
29.04.2010 08:43:17
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Billy psal:

To Filous: a na K6 vrazit stary karbce nejdou ? v cem tam muzou vzniknout problemy ? napada me treba delkove ze nebudou pasovat na airbox, pak jestli budou pasovat na priruby gumovy mez hlavou a karbcema, napojeni plyn lanek a sytice nebude stejny ( delky bovden-lanko) ? Pokud beru teda ze karbce jsou funkcne v poradku. Airbox by se dal druhej asi vyrobit do K6.

na box se vyser dej košíkygoodevil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
29.04.2010 08:57:19
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Billy psal:

To Filous: a na K6 vrazit stary karbce nejdou ? v cem tam muzou vzniknout problemy ? napada me treba delkove ze nebudou pasovat na airbox, pak jestli budou pasovat na priruby gumovy mez hlavou a karbcema, napojeni plyn lanek a sytice nebude stejny ( delky bovden-lanko) ? Pokud beru teda ze karbce jsou funkcne v poradku. Airbox by se dal druhej asi vyrobit do K6.

...dou, proč by nešli...průměry sacích přírub mezi motorem a karbcem budou stejný, ofšem esi bude starej karburátor pasovat na érboks K6 netušim, ale možu to změřit...lanka tam pudou taky...spíš vidim trabl sehnat starý karbce v dobrym stavu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Billy (Člen)
29.04.2010 12:08:13
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

a na sklade s Inkvizem nic nemate ? karbce evil , no kdyz by ses nudil tak to pomer :) aspon zas bude vo cem premejslet :)


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
29.04.2010 12:25:55
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Billy psal:

a na sklade s Inkvizem nic nemate ? karbce evil , no kdyz by ses nudil tak to pomer :) aspon zas bude vo cem premejslet :)

...jedny starý karbce navíc by sme mít mělibigsmile ...dyš fspomenu, tag poměřimgood ...a pag by sme měli mít i karbce na gixero 1100...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Billy (Člen)
29.04.2010 13:12:07
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

to sou ty jak ste nema prolivaly toluen ? bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
osiris (Člen)
29.04.2010 13:29:41
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

filousoj: uplně mimo, má aleš skladem O kroužek do palivovýho kohoutu ? že bys mi ho v sobotu vzal ? cool


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
29.04.2010 13:31:29
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Billy psal:

to sou ty jak ste nema prolivaly toluen ? bigsmile

goodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
29.04.2010 13:32:24
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

osiris psal:

filousoj: uplně mimo, má aleš skladem O kroužek do palivovýho kohoutu ? že bys mi ho v sobotu vzal ? cool

...čéče to mít asi nebudu, ale skusim něco, vydrš...přetpokládam na B6???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
29.04.2010 13:40:39
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

osiris psal:

filousoj: uplně mimo, má aleš skladem O kroužek do palivovýho kohoutu ? že bys mi ho v sobotu vzal ? cool

...nechcu bejt skeptik, ale O kroužek do kohoutu se samostatně neprodává, esi teda myslíš kroužek do kohoutu a ne těsnění mezi kohout a nádrž...esi teče, tag vopčas pomáhá ho votočit...asi tě budu muset vodkázat na ňákou specijálku gumičkárnu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Billy (Člen)
29.04.2010 13:46:28
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

osiris psal:

filousoj: uplně mimo, má aleš skladem O kroužek do palivovýho kohoutu ? že bys mi ho v sobotu vzal ? cool

Nepomuze toto ? me to nejak uvizlo v hlave z posledni diskuze nejakej dobrak to tam nahodil, taky sem o tom nevedel.
http://www.probiker.cz/oprav-sady-na-be … -4760.html


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
29.04.2010 13:48:02
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Filous psal:
Billy psal:

to sou ty jak ste nema prolivaly toluen ? bigsmile

goodbigsmile

No a v jakym sou stavu ? Jako jaky investice by byly potreba do nich aby frceli ? smile1 jeste pomer kdyz si vzpomenes teda bigsmile, kua a zima neni a vymejslim zas ptakoviny evil


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
29.04.2010 13:59:37
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Billy psal:
Filous psal:
Billy psal:

to sou ty jak ste nema prolivaly toluen ? bigsmile

goodbigsmile

No a v jakym sou stavu ? Jako jaky investice by byly potreba do nich aby frceli ? smile1 jeste pomer kdyz si vzpomenes teda bigsmile, kua a zima neni a vymejslim zas ptakoviny evil

...investice??? ...asi žádný, sou komplet, možná uš budou trochen povolený membrány a jetý šoupata, ale to dybys chtěl nový, tag je to desítkasmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
29.04.2010 14:05:42
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Filous psal:
osiris psal:

filousoj: uplně mimo, má aleš skladem O kroužek do palivovýho kohoutu ? že bys mi ho v sobotu vzal ? cool

...nechcu bejt skeptik, ale O kroužek do kohoutu se samostatně neprodává, esi teda myslíš kroužek do kohoutu a ne těsnění mezi kohout a nádrž...esi teče, tag vopčas pomáhá ho votočit...asi tě budu muset vodkázat na ňákou specijálku gumičkárnu...

...v gumičkárně už je objednaný mám, jen jsem myslel že bych je měl vod aleše dřív ...no dobře, tak neměl no bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
29.04.2010 14:11:44
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

osiris psal:
Filous psal:
osiris psal:

filousoj: uplně mimo, má aleš skladem O kroužek do palivovýho kohoutu ? že bys mi ho v sobotu vzal ? cool

...nechcu bejt skeptik, ale O kroužek do kohoutu se samostatně neprodává, esi teda myslíš kroužek do kohoutu a ne těsnění mezi kohout a nádrž...esi teče, tag vopčas pomáhá ho votočit...asi tě budu muset vodkázat na ňákou specijálku gumičkárnu...

...v gumičkárně už je objednaný mám, jen jsem myslel že bych je měl vod aleše dřív ...no dobře, tak neměl no bigsmile

...neměl, bo se prostě nedodávajsmile2 ...musel bycvh pohledat v naší kouzelný krabičce s gumičkama, ale neznam rozměr a nezaručim, že ten kroužek bude vodolávat benzínusmile2 ...no tagže nemělsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
29.04.2010 14:17:41
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Filous psal:
osiris psal:
Filous psal:

...nechcu bejt skeptik, ale O kroužek do kohoutu se samostatně neprodává, esi teda myslíš kroužek do kohoutu a ne těsnění mezi kohout a nádrž...esi teče, tag vopčas pomáhá ho votočit...asi tě budu muset vodkázat na ňákou specijálku gumičkárnu...

...v gumičkárně už je objednaný mám, jen jsem myslel že bych je měl vod aleše dřív ...no dobře, tak neměl no bigsmile

...neměl, bo se prostě nedodávajsmile2 ...musel bycvh pohledat v naší kouzelný krabičce s gumičkama, ale neznam rozměr a nezaručim, že ten kroužek bude vodolávat benzínusmile2 ...no tagže nemělsmile2

...né, tím se vůbec netrap, jak jsem psal, mám je vobjednaný, jen mě napadlo že by to bylo dřív, ale ani dřív to není vlastně nutný, protože jsem si dočasně poradil, takže to vlastně ani nepotřebuju, ale znáš to, musí to bejt pořádně a hlavně musí to bejt hned bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
29.04.2010 14:19:07
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

osiris psal:
Filous psal:
osiris psal:


...v gumičkárně už je objednaný mám, jen jsem myslel že bych je měl vod aleše dřív ...no dobře, tak neměl no bigsmile

...neměl, bo se prostě nedodávajsmile2 ...musel bycvh pohledat v naší kouzelný krabičce s gumičkama, ale neznam rozměr a nezaručim, že ten kroužek bude vodolávat benzínusmile2 ...no tagže nemělsmile2

...né, tím se vůbec netrap, jak jsem psal, mám je vobjednaný, jen mě napadlo že by to bylo dřív, ale ani dřív to není vlastně nutný, protože jsem si dočasně poradil, takže to vlastně ani nepotřebuju, ale znáš to, musí to bejt pořádně a hlavně musí to bejt hned bigsmile

...rozumim, chápubigsmile ...to máš mladýmu nebo do GSXa??? ...mladej už pojede do Sosnový na velký???good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
29.04.2010 14:23:02
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

všechny možný gumičky je možno i tady bigsmile http://www.rubena.cz/


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
29.04.2010 14:28:56
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Filous psal:
osiris psal:
Filous psal:

...neměl, bo se prostě nedodávajsmile2 ...musel bycvh pohledat v naší kouzelný krabičce s gumičkama, ale neznam rozměr a nezaručim, že ten kroužek bude vodolávat benzínusmile2 ...no tagže nemělsmile2

...né, tím se vůbec netrap, jak jsem psal, mám je vobjednaný, jen mě napadlo že by to bylo dřív, ale ani dřív to není vlastně nutný, protože jsem si dočasně poradil, takže to vlastně ani nepotřebuju, ale znáš to, musí to bejt pořádně a hlavně musí to bejt hned bigsmile

...rozumim, chápubigsmile ...to máš mladýmu nebo do GSXa??? ...mladej už pojede do Sosnový na velký???good

...woe mladýmu, copak bych s tym ďál u gsxa smile1
...už by na tom moh, ale nevím jestli parchanta vezmu evilbigsmile ...navíc von bude zduňenej z čarodejnic a já ho nepotáhnu jak ruskej práporwinebeerbigsmile ty mladý maj hovno vůli a sebekázeň, to já dyš byl v jeho letech...bigsmile ...a taky chci naložit kuňkvaka bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
29.04.2010 14:58:03
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

osiris psal:
Filous psal:
osiris psal:


...né, tím se vůbec netrap, jak jsem psal, mám je vobjednaný, jen mě napadlo že by to bylo dřív, ale ani dřív to není vlastně nutný, protože jsem si dočasně poradil, takže to vlastně ani nepotřebuju, ale znáš to, musí to bejt pořádně a hlavně musí to bejt hned bigsmile

...rozumim, chápubigsmile ...to máš mladýmu nebo do GSXa??? ...mladej už pojede do Sosnový na velký???good

...woe mladýmu, copak bych s tym ďál u gsxa smile1
...už by na tom moh, ale nevím jestli parchanta vezmu evilbigsmile ...navíc von bude zduňenej z čarodejnic a já ho nepotáhnu jak ruskej práporwinebeerbigsmile ty mladý maj hovno vůli a sebekázeň, to já dyš byl v jeho letech...bigsmile ...a taky chci naložit kuňkvaka bigsmile

...sem si neuvjedomil, že tam kohout nemášredface ...mladej se taky dušuje, že pude brzo domu a že nebude lejt, aby moch ject, ale sem na něj zvjedavejidontknow ...to my byli jiný, vo tom žádnágoodbigsmilebigsmilebigsmile ...co je zas kuňkvak prosatanasurprised ...mysliš kinkkvata???surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
29.04.2010 15:05:08
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

...jj, kynkvada ...a že sme blili jiný, vo tom žádná bigsmile ...pívo hustý jak melasa, půlkilový rohlíci, retka bez filtru a sekáná byla z masa bigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
29.04.2010 15:10:12
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

osiris psal:

...jj, kynkvada ...a že sme blili jiný, vo tom žádná bigsmile ...pívo hustý jak melasa, půlkilový rohlíci, retka bez filtru a sekáná byla z masa bigsmilebigsmile

hele a už si taky mažeš kolena francovkou..nebo to ty dobytku ještě lemtáš???bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
29.04.2010 15:19:45
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

osiris psal:

...jj, kynkvada ...a že sme blili jiný, vo tom žádná bigsmile ...pívo hustý jak melasa, půlkilový rohlíci, retka bez filtru a sekáná byla z masa bigsmilebigsmile

...a pamatuješ tu hořtici, ta bejvávala, coooo???goodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
29.04.2010 15:36:18
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

...francovku na kostku cukru ...a hořčice jak malej průjem, no jó bigsmile a kór ta se zrníčkama cool


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Billy (Člen)
29.04.2010 17:53:14
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

kremzska horcice v kelemku je jeste dneska, aspon teda v asijej se prodava v nasem civilizovanem svete bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
osiris (Člen)
29.04.2010 19:14:56
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

billymu: tys to jenom nepochopil bigsmileredfacesmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Billy (Člen)
30.04.2010 07:24:57
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

ja si to myslel taky ze nechapu vase sifrovany zpravy bigsmile, hold jinej kraj jinej mrav ass


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
huskyb12 (Administrator)
30.04.2010 09:02:50
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

jj, a deset deka salámu, to bylo ňákýho salámu, ci fix ! :)))


ale di, Ty brepto ...
osiris (Člen)
30.04.2010 20:34:17
Offline

Re: karburatory B12 rok 01

Filous psal:
osiris psal:
Filous psal:

...rozumim, chápubigsmile ...to máš mladýmu nebo do GSXa??? ...mladej už pojede do Sosnový na velký???good

...woe mladýmu, copak bych s tym ďál u gsxa smile1
...už by na tom moh, ale nevím jestli parchanta vezmu evilbigsmile ...navíc von bude zduňenej z čarodejnic a já ho nepotáhnu jak ruskej práporwinebeerbigsmile ty mladý maj hovno vůli a sebekázeň, to já dyš byl v jeho letech...bigsmile ...a taky chci naložit kuňkvaka bigsmile

...sem si neuvjedomil, že tam kohout nemášredface ...mladej se taky dušuje, že pude brzo domu a že nebude lejt, aby moch ject, ale sem na něj zvjedavejidontknow ...to my byli jiný, vo tom žádnágoodbigsmilebigsmilebigsmile ...co je zas kuňkvak prosatanasurprised ...mysliš kinkkvata???surprisedbigsmile

...tywe, centimetrová záležitost helpsurprised, ale je to tam voboje bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_kqb1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_kqb2.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_kqb3.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr