Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Kelly01 (Člen)
18.12.2006 20:16:28
Offline

Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Beru to že někteří zbaběle couvaj..

Jo,zvyknout se dá..

Eremi a podobní co sem vlezou jednou za uherskej rok mne svými blbými názory nepřesvědčí...

Kydy těch co píšou kdo sem chce přispívat bude,a kdo ne tak nebude jsou úlisné a trapné,jsou mi v podstatě u prdele...

Úpravy Lihyho beru jako směrodatné s jemnými nuancemi..

Hlavně mi není jasné jak tímhle systémem zabránit aby sem nelezla každápussy



Inkviz a Syky to možná mysleli dobře ale fúru věcí posrali a přehnali..

Je třeba založit forum úpravy, a v něm přihlédnout k zásadním připomínkám..
Některá tlačítka ubrat,jiná přidat,zrevidovat a zvýraznit informace v hlavičce příspěvku,ubrat to zvýrazněnýsick "napsal".. atd. ..

Takže mělo by se udělat forum se základními body a nechat o nich hlasovat, bral bych hranici 75% jako směrodatnou k úpravě...

To je ovšem můj názor na který se můžete vykašlat...

Ale myslím že kdyby se tohle zrealizovalo a vyjímečně bychom se v tématu opravdu všichni(včetně mne a dalších černých ovcí) věnovali stroze jen úpravám bez dalších vtipných připomínek(myslet si můžem cokoliv) tak by to mohlo vyústit k přijatelnému kompromisu..

Bohužel mi i tak zůstane názor že stará diskuze byla celorepublikově vyjímečná a nenahraditelnásmile2


God Save The Queen!
bobule (Člen)
18.12.2006 20:27:21
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

pane světovej jestli si myslíš že mije příspěvky jsou kydy tak v pořádku ale uvědom si kwa že tu nejsi sám a každej neni takovej inteligent jako tysickfuck


to jebu
Kelly01 (Člen)
18.12.2006 20:46:25
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Právě tomu jsem se chtěl vyhnout...

Vidím že je to opravdu o ničem..

Ať se tvé generaci daří...


God Save The Queen!
bobule (Člen)
18.12.2006 20:52:07
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Kelly01 psal:

Právě tomu jsem se chtěl vyhnout...

Vidím že je to opravdu o ničem..

Ať se tvé generaci daří...

Víš kelly fakt nechápu co vlastně chceš. Jednak si stěžuješ na sortování lidí a vzápětí je roźsortuješ sám na debily s kydama a na pár vyvolených kteří dle tebe konverzují na úrovni. Moc dobře nevim co si s toho vzít, tak trochu sem se tě snažil pochopit ale fakt mi to nejde. A asi je nás víc co neví co vlastně očekáváš od diskuzí. Toť můj názor, tak mě kvůli tomu neurážej jelikož mam asi pomalý chápání tvého myšlenkového pochodu, Nic ve zlym.


to jebu
inkvizitorr (Administrator)
18.12.2006 20:57:13
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

stařec:

tak teda věcné připomínky
1.strašlivě velký mezery mezi řádky při použití Entru, celá diskuze je pak moc roztahaná
nevim co tím básník mínil, řek bych že spíš nadával na to, že vynecháváš tři řádky mezi větama, opravit to lze tím, že budeš psát normálně jako vostatní

2. Když už je tlačítko "nahoru" dost bych uvítal tlačítko "dolu" neboť to asi využiju častěji bo dole sou nové příspěvky.
to nebude problém, máš ho mít

3. Moc se mi nelíbí sestava informací ve formátu:
Včera 15:22:57
osiris (Člen)
Offline
to kdo to píše by dle mně měl být první v pořadí a pokud možno tučně, pod jméno (nebo někam) bych dal jméno místnosti (nevim jak se tomu odborně nadává...proste např.: Prasárna....) jako to bylo ve starym fóru. Protože pokud mám otevřeno víc oken lehce se spletu a vyjíždět pořát nahoru kde je to jednou napsaný je dost na hovno (vono vůbec celej vzhled se mohl víceméně převzít z motorkářů, stejně sou ty fóra na jedno brdo)
no a poslední informace je datum a čas. To jestli je ten kterej on nebo offline je mi srdečně u prdele bo to vidim hned na hlavní stránce s miliónem dalších nepodstatných informací (v tomhle sem jak Kelly, tabulek a statistik mám dost v práci...)
kdo to píše už je tučně, pořadí by mělo jít změnit taky a jestli si onlajn a oflajn mě tam opravdu nevadí, a příde mi to docela zajímavý i když nepodstatný. pokud je to pro vás tak odpuzující, taky by to šlo vyhodit, to s tou místností nevim, zeptam se sykyho

4. NUTNÁ REGISTRACE tahle věc mě neskutečně sere, nic to neřeší, proč bych nemohl přispívat pod 2, 3, nebo 4 nickama? neni problém, prostě se víckrát zaregistruju....dáš ban? no a zaregistruju se znovu pod jinym jménem....stačí se kouknout na motorkáře jak jim to banování funguje, nejlepší je zaměřit se na přispěvatele jménem Číkus (kvůli rasistickejm kecům ho už banovali několikrát a vždy se hned vrátil s jemně upraveným nickem) Takže kokotů se nezbavíš.
To proč mě to sere nedokážu vysvětlit, prostě mě to sere. Asi mi to příde jako nějaký nařízení nebo omezení nebo nevim a takovejch věcí je dost v běžnym životě, ten net mi přišel takovej svobodnej, ale už i tady se zaváději nějaký pravidla, který sou stejně na houby. Jediný co platí je ignorovat a nereagovat.
co se registrace týče nechápu, v čem je to tak složitý, ráno se zaregistruju a pak už na to celej den nehrábnu. to že kokotů, který to budou chtít vochcat se nezbavíš je fakt, ale né všichni sou tak trpěliví aby byli jako nějakej číkus. šlo mi spíš vo lidi typu kissmans, který během jednoho dne zablejou fórum tunama reklam na nějaký stránky a my pak neděláme nic jinýho, že všude čtu odkaz na motoblázny (mimo jiné jestli sou tam všichni jako ten typ, tak si klub pojmenovali celkem správně). takže registrace zůstane.

na druhou stranu, je to uživatelsky nepřehledný se zbytečně velkym počtem nastavení a funkcí (ale to je jaksi IN protože všechno má dneska mraky funkcí, který nikdo nepoužívá..viz mobily). Stará diskuze mi vyhovovala víc.
nesmyslná připomínka, nastavíš jednou a je to. dneska tady někdo chtěl nastavení pro gprs, takže si může ve svým profilu vypnout zobrazování obrázků a celá diskuze se mu načítá rychlejš, opět vychytávka pro lidi, co si to nastavit chtěj

no a to je snad vše, i když to je můj první příspěvek bo sem to nejdřív jen pozoroval a uspořádával si myšlenky....včéra bych tu akorát kvílel a nadával jak kelly (se kterym se ve většině toho co napsal ztotožňuju ač mi ovládání problém nedělá)
jinak ostatní diskuze zůstanou taky a to kvůli těm, co chtěj využívat diskuzi jako chat (už sem vysvětloval včéra a je to kvůli čemu se lihoměr urazil). pokud chceš aby diskuze vypadala stejně jako dříf, nastav si bookmark jenom do tý jedný konkrétní a pohybuj se jenom tam, už sem to tady dneska taky vysvětloval, myslim palousoj někde


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
18.12.2006 21:08:00
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Ty mezery mi to dělá samosmile2
Registrace je opravdu v téhle podobě podobě o ničem,mohlo to zůstat po staru,nic se tím nevyřešilo...
Jak chcete ochránit FTP?
V podstatě si tam může každý dělat co chce,měly by být základní složky s přístupem na heslo nebo nějak chráněný..
Kdokoliv ti ho vymaže,zaviruje nebo si tam udělá v podstatě cokoliv.?
A přehlednost a základní informace u příspěvků a starých fór opravdu výrazně přehlednější..
Ovšem píši to za sebe,a pokud to většině vyhovuje tak se budu muset přizpůsobit nebo odejít..
Zatím je to opravdu proti bývalé diskuzi extrémně nudné..


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
18.12.2006 21:21:23
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Ty mezery mi to dělá samo
Registrace je opravdu v téhle podobě podobě o ničem,mohlo to zůstat po staru,nic se tím nevyřešilo...
to se pleteš, vyřešilo se tím všechno, akorát to pozná jenom admin a nebo moderátor, kterej bude v budoucnu dohlížet na fóra technika a cestování, ty to jako běžnej člen nepoznáš, vysvětlim osobně někdy...

Jak chcete ochránit FTP?
V podstatě si tam může každý dělat co chce,měly by být základní složky s přístupem na heslo nebo nějak chráněný..
Kdokoliv ti ho vymaže,zaviruje nebo si tam udělá v podstatě cokoliv.?
ftp je dost problematický ochránit, je to dost unikátní věc právě kvůli rizikům vo kterejch píšeš, mělo by to zůstat mezi "parťakama". jakmile se poprvé stane, že to někdo zaviruje, smaže nebo jinak zneužije tak to okamžitě zrušim. pak si bude každej moct koupit svoje přihlašovací jméno a heslo za stovku, protože právě tolik stojí u providera vytvoření nového účtu pro ftp

A přehlednost a základní informace u příspěvků a starých fór opravdu výrazně přehlednější..
Ovšem píši to za sebe,a pokud to většině vyhovuje tak se budu muset přizpůsobit nebo odejít..
Zatím je to opravdu proti bývalé diskuzi extrémně nudné..
na přehlednost si zvykneš, dneska sem koukal do starýho fóra a s tim současnym je vizuálně téměř shodný, to jestli byla změna k něčemu zjistíme tak za měsíc až si všichni tak nějak zvyknou a přestanou se zaobírat novinkama na fóru nebo někteří věčně jenom mektat jako kelly třeba bigsmile a začnou se zase zabejvat tim co dříf


doba je temná...
SLUGI (Člen)
18.12.2006 21:43:18
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

...nejsem zrovna vodvázanej z tohoto "systému",sem měl raděj ty klasický BANDIT stránky který pro mě byly tak nějak přehlednější.
Ale pomalu se tím tak nějak prokousávám a jsem rád že tady můžu bejt protože BANDIT je BANDIT !!  goodgood

Jo sice ho už nemám,ale Bandit je něco na co se nazapomíná.


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
osiris (Člen)
18.12.2006 21:51:05
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

...vis kelly uz mi pripadas jak maly decko ktery uz ted chodi s nesmyslnejma navrhama (jeste vic pussyovin proti nimz ostatne brojis) a reknes udelejte tohle a ja se pak vratim - budes mit pak klidny svedomi se vratit s cistym stitem a vzprimenej
...ty tady pises o zrizeni specialniho fora k doladeni veci to je prave od zacatku tohle :
takhle se jmenuje: otázky, náměty připomínky k provozu serveru a tady je:
http://www.suzukibandit.cz/openforum/viewforum.php?id=5
...dal pises o vyrceni konkretnich a vecnych poznamek, to uz tady ale taky je: jmenuje se: ...vecný podněty pro admina a tady je:
http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … .php?id=77
proc jsi to sem kua nenahulil a nenapsal neco konkretniho misto knuceni a vztekani
....pises ze nekteri zbabele couvaj, nerekl bych, pochopili, ze si na to uz postupem zvykaji - nebud uz z principu proti a pojd zpatky at se spolu muzem "zase kockovat ;) jako driv"
...tak pojd uz jako za starejch casu, serem uz na to a napisem uz jen konkretni pripominky at ma syky s inkvizem nafouklou hlavu bigsmile

...kua a vopovaz se mi napsat, ze jsem blb a na moje dementni nazory seres a jsou ti u prdele fuckbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
yello (Člen)
18.12.2006 22:19:13
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

V podstate nemam vyhrady,i kdyz si taky zanadavam,kdyz me to pokazde vyplivne na zacatek ulice,kdyz uz jsem v nejakem baraku byl.Ale na to jsou tady snad ty pripominky.Eliminovat tohle,pridat nejake ty tlacitka nahoru na ovladaci listu,a...pokud de o mne,asi bych zmenil font,je takovy ...hranatyidontknow
Na druhou stranu se mi libi,ze link je mozno vpravit primo do textu prispevku.
Zatim si zvykam.


...che palle !!!
gapa (Člen)
18.12.2006 23:07:10
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Dovolím si taky pár (snad konstruktivních) připomínek:

- Okamžitě změnit font písma! Pro lepší čitelnost je zapotřebí použít téměř jakýkoliv patkový font písma (Times nebo podobný, ideální je Minion Web od Adobe - netuším ovšem jak je to s autorskými právy...). Helvetika (Arial) se hodí akorát na nadpisy. Nebude to sice vypadat tak hezky, technicky, ale bude to daleko víc čitelnější. Chápu, že Syky není grafik, ale toto je učivo prvního ročníku polygrafické školy....

- V každém případě zvětšit velikost písma! I kdyby nedošlo ke změně fontu, je přednastavená velikost textu žalostně malá. Ještě k tomu patkovému písmu - při stejné velikosti písma zabírá daleko méně prostoru. Z toho vyplývá, že  na stejné ploše můžeš použít daleko větší znaky = lepší čitelnost.

- Zúžit šířku sloupce pro diskuzi alespoň o 15% (možná až 20%). Opět lepší čitelnost = méně unavuje oči.

tak toť vše z mé strany....


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
osiris (Člen)
18.12.2006 23:12:06
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

gapovi: a to vypada dobre good, sice tomu hovno rozumim, ale umim si to predstavit bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
WenzelB6 (Člen)
18.12.2006 23:48:06
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Taky sem nad tím písmem mžoural a nadával . Přecejenomzvykjezvyk . Dá se ale třeba ve Firefoxu písmo zvětšit ( View / Text size ) nebo vůbec vnutit svoje písmo ( Tools /Options /Content /Fonts  ) . Určitě něco takového maj i jiný prohlížeče.

Jarken (Člen)
19.12.2006 08:32:01
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Kelly - napsal jsi v úvodu tohoto příspěvku, že - cituji :

" Kydy těch co píšou kdo sem chce přispívat bude,a kdo ne tak nebude jsou úlisné a trapné,jsou mi v podstatě u prdele..."

Vzhledem k tomu, že já jsem včera v jiném diskus.příspěvku naprosto obecně napsal - cituji :
"Kdo chce bude tady dál, kdo nechce najde si cestu jinde, takže jaký problémsurprised?",
vztahuji Tvůj úvodní názor tak trochu na sebe, pročež mi prosím vysvěli
a)čím je to podle Tebe úlisné?
b) v čem vidíš mou trapnost?

Jsi -li vztahovačný a vztáhnul jsi mou poznámku přímo na sebe, tak prosím, to je Tvoje věc.Nicméně já si ale nepamatuji, že bych tady někoho za ta léta slovem, či písmem urazil za to, že napsal něco co si myslí (nepočítám-li to, že jsem někoho oslovilpussy v tom našem významubigsmile ), proto mi je proti srsti býti označen jen za vyjádřený názor za "úlisného a trapného"!Nevím o tom, že bych se někomu tady vtíral a v tomto směru máš asi přesnější informace než já, tak se o ně prosím se mnou poděl!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Kelly01 (Člen)
19.12.2006 08:44:09
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Jarken
Neboj,ty máš svou hubu a tebe se to netýká..
Žes to napsal tak jsem to jen použil..
Kdo dělá s lidma tak ví že 70% z nich raději drží hubu a krok než by se ozvali a způsobili si sebemenší problém..
A téměř celých 70% většinou za zády pomlouvá s podobnými...
Pokud tu jsou k něčemu výhrady je třeba to říct(vzhledem k tomu že mne Syky a Inkviz osobně znají tak si to přeberou nebo mi zdělí svůj postoj a já ho od nich budu respektovat,na rozdíl od těch co pořádně neznám),pokud tu někdo někomu nevyhovuje(třeba já) není problém mu to zdělit a on se buď přizpůsobí aby mohl zůstat(já bych to nedělal) nebo odejde...

Nepředpokládám že by složení zde bylo nějak odlišné od většina obyvatelstva..


God Save The Queen!
Filous (Člen)
19.12.2006 08:44:16
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

...souhlasim s Gapou a sem za změnu písma, bo sem zjistil, že ze čtení tady toho mě bolej voči...a navíc se mi todle písmo nelíbí...ale to uš sem psal dříf, jendže čolky nigdo neposlouchá smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
19.12.2006 08:47:45
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Filous
A taky mne sere že když někomu odpovím tak on to z úvodní stránky pořádně nepozná..
Např. teď Jarkenovi,tys něco připsal a mu nezbývá než se proklikat do podtémat jestli tam je něco k tomu co on napsal...

Na to by se měl brát ohled..


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
19.12.2006 08:56:15
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

stařec:
stačí když budeš používat horní tlačítka "zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy" a když dočteš tak "označit všechna témata jako přečtená".


doba je temná...
Jarken (Člen)
19.12.2006 08:56:24
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

O.K.bramboro, mám Tě úlisně rádbigsmile, ale někdy mne serešpussybigsmile!

P.S.Neklikám, nechávám si zobrazovat pouze nové příspěvky.


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
syky (Administrator)
19.12.2006 09:02:44
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

gapa psal:

Dovolím si taky pár (snad konstruktivních) připomínek:

- Okamžitě změnit font písma! Pro lepší čitelnost je zapotřebí použít téměř jakýkoliv patkový font písma (Times nebo podobný, ideální je Minion Web od Adobe - netuším ovšem jak je to s autorskými právy...). Helvetika (Arial) se hodí akorát na nadpisy. Nebude to sice vypadat tak hezky, technicky, ale bude to daleko víc čitelnější. Chápu, že Syky není grafik, ale toto je učivo prvního ročníku polygrafické školy....

- V každém případě zvětšit velikost písma! I kdyby nedošlo ke změně fontu, je přednastavená velikost textu žalostně malá. Ještě k tomu patkovému písmu - při stejné velikosti písma zabírá daleko méně prostoru. Z toho vyplývá, že  na stejné ploše můžeš použít daleko větší znaky = lepší čitelnost.

- Zúžit šířku sloupce pro diskuzi alespoň o 15% (možná až 20%). Opět lepší čitelnost = méně unavuje oči.

tak toť vše z mé strany....

Cago, máš recht nejsem grafik a nemám vystudovanej ani první ročník polygrafie. smile1
* s velikostí fontu bysme asi mohli něco udělat
* se zůžením souhlasím, už to pár dní zvažuju
* akorát jsem nepobral pojem patkové písmo. A co bys řekl třeba na Verdanu/Tahomu použité v předešlém fóru?


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
Filous (Člen)
19.12.2006 09:03:57
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Kelly01 psal:

Filous
A taky mne sere že když někomu odpovím tak on to z úvodní stránky pořádně nepozná..
Např. teď Jarkenovi,tys něco připsal a mu nezbývá než se proklikat do podtémat jestli tam je něco k tomu co on napsal...

Na to by se měl brát ohled..

...a ve starý diskuzi s to poznal??? ...já ne, pokut přet příspjevek ten dotyčnej nenapsal nick...tady je aspo citace...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
19.12.2006 09:05:16
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

...a jinag sem se to naučil dělat jak vostatní, zobrazuju si enem nový příspjefky vot poslední náfštěvy a mažu přečtený...jen to písmo mě sere, bo mě fuck bolej voči...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
19.12.2006 09:19:13
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

mě se líbí Georgia z patkovejch...Verduna je taky gut,i když je hladká.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Kelly01 (Člen)
19.12.2006 09:30:50
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Du ty vaše tlačítka zkusit..
Dejte je ale i dolůhelp


God Save The Queen!
Marián (Člen)
19.12.2006 09:36:30
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

ja bych byl taky pro zmenu pismagood
a jeste kdyz uz se tam objevuje tabulka nekdo napsal,jestli by nemohla bejt vic zvyraznena,pac ja si ji vsimnul az dnes a nikdy sem nevedel co napsal ten co pise a vzdycky sem precet nejdriv to co psal ten predtim a po dlouhym hledani nasel treba jen ty dve tri slova co napsal ten konkretni clen nebo novy clen atd...smile2
jinac doufam ze se to casem vychyta,budu se zas moct kouknout do profilu apod.good


...sam mezi jebkarema...
syky (Administrator)
19.12.2006 09:41:26
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Marián psal:

ja bych byl taky pro zmenu pismagood
a jeste kdyz uz se tam objevuje tabulka nekdo napsal,jestli by nemohla bejt vic zvyraznena,pac ja si ji vsimnul az dnes a nikdy sem nevedel co napsal ten co pise a vzdycky sem precet nejdriv to co psal ten predtim a po dlouhym hledani nasel treba jen ty dve tri slova co napsal ten konkretni clen nebo novy clen atd...smile2
jinac doufam ze se to casem vychyta,budu se zas moct kouknout do profilu apod.good

Jestli ti můžu poradit změň browser, tohle je problém IE


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
osiris (Člen)
19.12.2006 10:20:42
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

syky psal:

Jestli ti můžu poradit změň browser, tohle je problém IE

...jj mariane, to je asi ten problem o kterym mi rikal jak palous, tak koval, v IE to fakt nezobrazuje ramecek a pak v tom mas hokej, treba ja mam netscape a zrovna tak jako ostatni alternativni prohlizece to zobrazuje, coz je pak krasne prehledny


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Marián (Člen)
19.12.2006 10:57:14
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

aha,tak to sem nevedel,diky za radu


...sam mezi jebkarema...
Eremi (Člen)
19.12.2006 11:03:10
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

kelly: no a co, že sem vlezu jednou za čas? Proto jsou moje názory blbé? A co je na nich blbého? Že řeknu něco, co se ti nelíbí? Že furt jenom na střídačku brečíš jak je to tu hrozný a pak že ti v podstatě každej může políbit prdel?
Máš pravdu, já u toho nesedím denně pořád jako ty, protože na to nemám čas, mě sere to, že bez toho aby sis přečet jak fórum ovládat, tak jsi sem hned nablil spoustu stupidních dotazů, ktrerý jsou zodpovězený všechny v tom "manuálu". Jo a taky jak už psal inkviz, čem je tahle diskuze jiná, když si dáš zobrazit příspěvky od poslední návštěvy? Je to to samý v bledě modrým jako to bylo předtím.
Takže příště nenazývej moje názory blbými a nejdřív se zamysli nad některýma svýma cintama a nesnaž se být za každou cenu středem pozornosti.


S úsměvem jde všechno líp :o)
Kelly01 (Člen)
19.12.2006 11:17:45
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Máš blbý názory a navíc začínáš být nervově labilnísmile1


God Save The Queen!
Eremi (Člen)
19.12.2006 11:18:32
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

jo a co se týče těch mezer, "který ti to dělá samo", když přestaneš po každý větě mlatit do enteru tak ono je to dělat přestane, ale jak vidím, tak na to už jsi přišel.


S úsměvem jde všechno líp :o)
Eremi (Člen)
19.12.2006 11:25:26
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

přestaň kecat blbosti a řekni kterej můj názor je blbej a o tom se můžem bavit.
z čeho usuzuješ že jsem nervově labilní? konkrétně, opět si nech bokem svoje nicneříjkající obecný kecy a hlášky.


S úsměvem jde všechno líp :o)
Kelly01 (Člen)
19.12.2006 11:39:14
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Kdo zažil tvoje hysterickolabilní stavy kvůli pičovinám ví o čem mluvím..smile1

Sám víš že tvoje rozrušení je kolikrát na hranici infarktu....


God Save The Queen!
yello (Člen)
19.12.2006 12:43:27
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

..tak na tuto odpoved si rad pockam...smile1


...che palle !!!
Marián (Člen)
19.12.2006 12:45:46
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

kuwa chlapi nehadejte se,stejne sem porad budem vsichni lizt at to je jaky chce...smile1


...sam mezi jebkarema...
Eremi (Člen)
19.12.2006 13:01:26
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

co se týče mejch stavů, jo jasně, máš pravdu, někdy jsem byl opravdu nasranej, ale tebe jsem taky zažil v situacích, kdy jsi nebyl zrovna cool a in...
za druhý nějak jsi mi tady pořád neřekl který blbý kecy jsi měl na mysli a vypadá to, že ani neřekneš....
za třetí, my se nehádáme, to je naše konstruktivní diskuze, jo, stejně sem budou chodit pořád všichni, jen kelly kolem toho nadělá nejvíc hysterie a keců, když už tak užbigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Ondráš (Člen)
19.12.2006 13:28:04
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

A tak to má být, aby nebyla nuda smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
19.12.2006 13:29:23
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

eremimu: buď rád, že si máš s kým psát woe bigsmile , mě kňoural neodpověděl, nenapsal mi nic smile2 ...jsem na tom asi s tou labilitou a debilitou ještě hůř idontknownestojím ani za řeč bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
19.12.2006 15:23:01
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

prej vogo nervově labilní vogo, prej eremi vogobigsmile


řikám si hurikán
syky (Administrator)
19.12.2006 17:04:32
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Gapa:

Definici bezpatkového písma ukazuje níže uvedený jednoduchý zápis. Prohlížeč zvolí výchozí bezpatkové písmo operačního systému (nejčastěji Arial nebo Helvetica). Obecně se dá říci, že na obrazovce bezpatkové písmo méně unavuje oči.

Zdroj:
http://www.typomil.com/typografie-na-we … -fontu.htm

Tak nevím, asi se v každý škole probírá něco jinýho...


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
Datel (Člen)
19.12.2006 18:08:07
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Já raději nic psát nebudu, aby se Eremimu ze mě neudělalo znovu zleidontknow

gapa (Člen)
19.12.2006 23:49:08
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Ok, Syky,

"obecně" máš  ty i autor odkazovaných stráne pravdu. Poukazoval jsem jen na to, že obecně nejpoužívanější písmo pro rozsáhlé dokumenty (knihy. noviny) je Times Roman a nejlépe se čtě.....

Jelikož jsem člověk velmi zvídavý (i zvědavý), tak mi to nedalo a říkal jsem si, že tomu musím přijít na kloub.... Ta čitelnost je opravu velmi špatná....

Projel jsem ruzné weby, které navštěvuji, otevřel zaprášený typografický manuál a porovnával a porovnával...... a snad jsem na něco přišel......

Podle typografického manuálu se uvedený font řadí do skupiny: Lineárních bezserifových konstruovaných písem - Konstrukce písmových znaků je koncipována do geometrického tvaru (v tomto případě čtyřúhelníku). V principu je základem každého znaku tohoto druhu písma čtverec s oblými rohy (dá-li se to tak nazvat). Proto například písmena:  n o p e d q g b u mají téměř shodný tvar (obrys) lišící se jen nepatrnými detaily. Lidské oko nečte jednotlivé znaky nýbrž celé skupiny znaků.... jesliže si tyto znaky jsou příliš podobné, je jejich rozpoznání daleko náročnější a mozek a oči dostávají zabrat.... Příliš těsné "prostrkání" (mezery mezi jednotlivými znaky) navíc způsobují, že se slova slévají dohromady....

Klidně tedy zůstaň u bezpatkového, ale jiného! Mrkni na ten odkaz, který jsi sem vložil a všimni si, že jejich stránky jsou daleko čitelnější. Optimální je třetí odstavec: "Základní bezpatkové písmo (Arial, Helvetica)" - ten se čte nejlépe. Domnívám se, že to je proto, že používají štíhlejší znaky (např. písmenko "o" je užší a vyšší) a volnější prostrkání (větší mezery mezi znaky) ......

Toť vše....


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
syky (Administrator)
20.12.2006 08:41:53
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

Gapa:

ok, rád si nechám poradit, ovšem ne na úkor vzhledu. Zkušel jsem dost písem a s většinou z nich to vypadá příšerně. Ještě teda prubnu tu Helvetiku


P.S.
Všiml sis, že už teď je použit jiný font?


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
Marián (Člen)
20.12.2006 09:40:15
Offline

Re: Syky a Chromová kulička... Teď už vážně,snad se to doladí...

myslim ze tenhle font uz je good,dobre se to cte a lip to i vypadagood


...sam mezi jebkarema...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr