Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Zkušenosti s firmou LASER

Zdenousek (Člen)
23.03.2010 06:25:51
Offline

Zkušenosti s firmou LASER

Nadá mi to, abych se s váma nepodělil. Je tomu nejmíň rok, co jsem z laďáku ztratil hliníkovej štítek nalepenej na vejfuku smile2. Nejdřív jsem na to ass , ale po čase jsem si řek, že ho zkusim sehnat jako náhradní díl. Našel jsem si prodejce LASER v čr, čili RD moto, seznámil je s problémem a odpovědí mi bylo, že to problém není, že štítek stojí 490,- Dost peněz, říkám si. Píšu do holandska do fabriky, co se mi přihodilo (kostrbatou angličtinou). Odpověď byla rychlá, chtěli fotku, aby věděli, jakej štítek jsem tam měl a adresu, aby to měli kam poslat. Včera mi přišla obálka z holandska s krásnym novym samolepícim štítkem bigsmile . Včetně komunikace mu cesta trvala cca 14 dní a byl grátis. Jsem z toho hodně mile překvapenej good . Už jsem čet podobné zkušenosti lidí se zahraničními firmami a obchodníky a je to paráda, když se takhle postarají o své zákazníky. Za mě LASER good


My letci máme ocelové ptáky...
cikin (Člen)
23.03.2010 06:30:46
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

Tak to u nás chodí. Na všem vydělat. Mám podobnou zkušenost s Fiskarsem.

Datel (Člen)
23.03.2010 08:54:52
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

..no to mě podělsurprised

Hele vlašťovko za mě velkégood

vOjTaB6 (Člen)
23.03.2010 10:19:28
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

Tatkovi na jeho Uvex Boss 3000 popraskalo to dvojity hledi. Byla koupena u Lujze, ale po tech x letech jsme uz uctenku nenasli, nehlede na to, ze dvouleta zaruka uz byla davno fuc. Cesky zastoupeni vedelo ho..o a tak tatka napsal na Uvexacky stranky co ma za problem a kde by se dalo hledi sehnat a tak... Behem nekolika hodin uz mailovali a volali a do tydne mel novy hledi doma. Nezaplatil ani korunu a jeste dostal omluvnej dopis, ze se to u tech Boss 3000 obcas stava a ze kdyby neco, ma se znovu ozvat...


Bandit rulezz!!!
hans (Člen)
23.03.2010 10:39:12
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

no já jsem si jednou objednal z bikerscrownu helmu a poslali mi jí bez bradovýho deflektoru. tak jsem jim napsal mail, dva dny na to jsem měl deflektor doporučeně doma ještě s omluvou a klíčenkou navíc.
na krámě v písku jsem se pak ptal na další (chtěl jsem si ho dát do sharka) a dostal jsem ho zadarmo. a když se tam ptal kámoš pár dní potom, tak pej že za 150,- mu ho prodaj surprised ... tak jim tam vynadal do vydřiduchů a dostal ho taky grátis smile1

když jsme byli nakupovat v lujzovi, tak si tam kámoška zapomněla na kase bednu s botama. zjistili jsme to až doma, bo toho v autě byla hromada. tak jsme tam volali a oni že tam nic neni, že nic nenašli a prostě že bude mít hovno bad. tak tam zajel její známej čech, kterej maká kousek odtud, vyřval si tam vedoucího prodejny a během 5 minut urputnýho vyhrožování se najednou boty našly surprised ... to jen zase opačná zkušenost evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Ondráš (Člen)
23.03.2010 11:02:54
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

hans psal:

no já jsem si jednou objednal z bikerscrownu helmu a poslali mi jí bez bradovýho deflektoru. tak jsem jim napsal mail, dva dny na to jsem měl deflektor doporučeně doma ještě s omluvou a klíčenkou navíc.

S Bikerscrownem mám zkušenosti opačný.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
23.03.2010 11:20:44
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

Ondráš psal:
hans psal:

no já jsem si jednou objednal z bikerscrownu helmu a poslali mi jí bez bradovýho deflektoru. tak jsem jim napsal mail, dva dny na to jsem měl deflektor doporučeně doma ještě s omluvou a klíčenkou navíc.

S Bikerscrownem mám zkušenosti opačný.help

jo... jako onehdá sem tam kupoval pro pani spoďáry s logem suzuki a povídám tý čůze že chci elko... ok vše v cajku akorát doma když to rozbalila bylo tam esko bad ... výslech ... tichý týden ... pak zas dobrý good
bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
23.03.2010 11:39:50
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

XJelen psal:
Ondráš psal:
hans psal:

no já jsem si jednou objednal z bikerscrownu helmu a poslali mi jí bez bradovýho deflektoru. tak jsem jim napsal mail, dva dny na to jsem měl deflektor doporučeně doma ještě s omluvou a klíčenkou navíc.

S Bikerscrownem mám zkušenosti opačný.help

jo... jako onehdá sem tam kupoval pro pani spoďáry s logem suzuki a povídám tý čůze že chci elko... ok vše v cajku akorát doma když to rozbalila bylo tam esko bad ... výslech ... tichý týden ... pak zas dobrý good
bigsmilebigsmilebigsmile

řekni pravdubigsmile žes koupil dvoje S a L ,
jenomže jsi prohodil dárky pro manželku a milenkuidontknowbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
spidys (Člen)
23.03.2010 11:51:45
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

Tů hans: s bradovym deflektorem mám stejnou zkušenost. Když sem kupoval svýho Caberga, tak tam nebyl. Věděl sem pussy esli tam má bejt bo ne, tak sem po tom nepídil. Pak tu někdo psal, že ho tam měl, ale to už sem se na to vyass lítat tam.
No a pak když sem pani kupoval toho samýho Caberga k narozeninám, tak mi ho k tomu přibalili...
Tak sem se zmínil, že já ho nemám, jak je to možný, tak sem ho dostal jako "dárek". Jinak za něj chtěj kilo sick

S reklamací v BikersCrownu zkušenost, že když sem reklamoval helmu pani, co s ní vyjela na první vyjížďku a ulomila se jí taková plastová pussyovina, měl sem představu, že tam dám helmu, vycvaknou plast, zacvaknou jinej a wiedersehn...
Omyl. Reklamace trvala přesně 30 dnů. Už sem se tam chystal volat, že si jedu pro bankovky, když ten den telefon, že mám reklamaci vyřízenou. Jel sem tam a ejhle, dostal sem uplně novýho Caberga.
Bohužel plastová pussyovina už je zase ulomená smile2


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
hans (Člen)
23.03.2010 12:12:32
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

spidys psal:

Tů hans: s bradovym deflektorem mám stejnou zkušenost. Když sem kupoval svýho Caberga, tak tam nebyl. Věděl sem pussy esli tam má bejt bo ne, tak sem po tom nepídil. Pak tu někdo psal, že ho tam měl, ale to už sem se na to vyass lítat tam.
No a pak když sem pani kupoval toho samýho Caberga k narozeninám, tak mi ho k tomu přibalili...
Tak sem se zmínil, že já ho nemám, jak je to možný, tak sem ho dostal jako "dárek". Jinak za něj chtěj kilo sick

S reklamací v BikersCrownu zkušenost, že když sem reklamoval helmu pani, co s ní vyjela na první vyjížďku a ulomila se jí taková plastová pussyovina, měl sem představu, že tam dám helmu, vycvaknou plast, zacvaknou jinej a wiedersehn...
Omyl. Reklamace trvala přesně 30 dnů. Už sem se tam chystal volat, že si jedu pro bankovky, když ten den telefon, že mám reklamaci vyřízenou. Jel sem tam a ejhle, dostal sem uplně novýho Caberga.
Bohužel plastová pussyovina už je zase ulomená smile2

tipuju že myslíš ten bazmek, jak se s ním otvírá clonka, ne??
to je pěknej šit bad


Sapere Aude
www.gunlex.cz
spidys (Člen)
23.03.2010 12:15:35
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

hans psal:

tipuju že myslíš ten bazmek, jak se s ním otvírá clonka, ne??
to je pěknej šit bad

No takovej ten plastovej proužek pod tim šoupátkem, aby se nepodřela helma, ale jezdí to po něm. tak ten v půlce rupnul a odpad už teda podruhý. Pochybuju, že by to bylo v rukách smile1


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Marián (Člen)
23.03.2010 13:53:04
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

spidys psal:
hans psal:

tipuju že myslíš ten bazmek, jak se s ním otvírá clonka, ne??
to je pěknej šit bad

No takovej ten plastovej proužek pod tim šoupátkem, aby se nepodřela helma, ale jezdí to po něm. tak ten v půlce rupnul a odpad už teda podruhý. Pochybuju, že by to bylo v rukách smile1

no kdyby to bylo v tvejch rukach, tak tomu snad i verim,ze to  neni tou helmoubigsmile


...sam mezi jebkarema...
Zdenda (Člen)
23.03.2010 13:57:55
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

cikin psal:

Tak to u nás chodí. Na všem vydělat. Mám podobnou zkušenost s Fiskarsem.

Třeba to delaerovi účtujou co ty víš. smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Paladin86 (Člen)
23.03.2010 14:44:50
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

Ondráš psal:
hans psal:

no já jsem si jednou objednal z bikerscrownu helmu a poslali mi jí bez bradovýho deflektoru. tak jsem jim napsal mail, dva dny na to jsem měl deflektor doporučeně doma ještě s omluvou a klíčenkou navíc.

S Bikerscrownem mám zkušenosti opačný.help

Kamarád taky... koupil si sedlový brašny, prodejce mu je osobně namontoval na motorku. Až doma zjistil že jsou obě pravý. Tak je byl reklamovat a řekli že to je jeho problém že zboží je už použitý a že mu je nevymění. bad

Inženýrek (Člen)
23.03.2010 14:49:30
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

Paladin86 psal:
Ondráš psal:
hans psal:

no já jsem si jednou objednal z bikerscrownu helmu a poslali mi jí bez bradovýho deflektoru. tak jsem jim napsal mail, dva dny na to jsem měl deflektor doporučeně doma ještě s omluvou a klíčenkou navíc.

S Bikerscrownem mám zkušenosti opačný.help

Kamarád taky... koupil si sedlový brašny, prodejce mu je osobně namontoval na motorku. Až doma zjistil že jsou obě pravý. Tak je byl reklamovat a řekli že to je jeho problém že zboží je už použitý a že mu je nevymění. bad

Tak to je ale asi jeho chyba, že si toho nevšimnul hned. Ovšem za takový jednání bych jim to tam asi rozkopal...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Lihy (Člen)
23.03.2010 16:56:01
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

Inženýrek psal:
Paladin86 psal:
Ondráš psal:


S Bikerscrownem mám zkušenosti opačný.help

Kamarád taky... koupil si sedlový brašny, prodejce mu je osobně namontoval na motorku. Až doma zjistil že jsou obě pravý. Tak je byl reklamovat a řekli že to je jeho problém že zboží je už použitý a že mu je nevymění. bad

Tak to je ale asi jeho chyba, že si toho nevšimnul hned. Ovšem za takový jednání bych jim to tam asi rozkopal...

no nevim jestli je to tak uplně jeho chyba...vogo to je jako by sis koupil dvě pravý boty a voni ti řekli že sis je měl zkusit vobě a ať táhnešsurprised

Inženýrek (Člen)
23.03.2010 17:06:12
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

Lihy psal:
Inženýrek psal:
Paladin86 psal:


Kamarád taky... koupil si sedlový brašny, prodejce mu je osobně namontoval na motorku. Až doma zjistil že jsou obě pravý. Tak je byl reklamovat a řekli že to je jeho problém že zboží je už použitý a že mu je nevymění. bad

Tak to je ale asi jeho chyba, že si toho nevšimnul hned. Ovšem za takový jednání bych jim to tam asi rozkopal...

no nevim jestli je to tak uplně jeho chyba...vogo to je jako by sis koupil dvě pravý boty a voni ti řekli že sis je měl zkusit vobě a ať táhnešsurprised

Taky že jo..když kupuju boty, tak si je zkoušim obě ;-) evil


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
PALOUS (Člen)
23.03.2010 18:06:41
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

Lihy psal:
Inženýrek psal:
Paladin86 psal:


Kamarád taky... koupil si sedlový brašny, prodejce mu je osobně namontoval na motorku. Až doma zjistil že jsou obě pravý. Tak je byl reklamovat a řekli že to je jeho problém že zboží je už použitý a že mu je nevymění. bad

Tak to je ale asi jeho chyba, že si toho nevšimnul hned. Ovšem za takový jednání bych jim to tam asi rozkopal...

no nevim jestli je to tak uplně jeho chyba...vogo to je jako by sis koupil dvě pravý boty a voni ti řekli že sis je měl zkusit vobě a ať táhnešsurprised

Pak uš jedině sehnat tu jitrnici co má vobje levýidontknowbigsmile


Jebat motorky :-)
Michal Dk (Člen)
23.03.2010 18:20:10
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

PALOUS psal:
Lihy psal:
Inženýrek psal:


Tak to je ale asi jeho chyba, že si toho nevšimnul hned. Ovšem za takový jednání bych jim to tam asi rozkopal...

no nevim jestli je to tak uplně jeho chyba...vogo to je jako by sis koupil dvě pravý boty a voni ti řekli že sis je měl zkusit vobě a ať táhnešsurprised

Pak uš jedině sehnat tu jitrnici co má vobje levýidontknowbigsmile

Co natom že jsou obě pravý.No nekupte to když to bylo tak výhodný.bigsmile

Ondráš (Člen)
23.03.2010 18:22:26
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

Michal Dk psal:

Co natom že jsou obě pravý.No nekupte to když to bylo tak výhodný.bigsmile

http://www.youtube.com/watch?v=0RG6qAWHsoY

bigsmile
good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Paladin86 (Člen)
23.03.2010 18:42:36
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

Inženýrek psal:
Paladin86 psal:
Ondráš psal:


S Bikerscrownem mám zkušenosti opačný.help

Kamarád taky... koupil si sedlový brašny, prodejce mu je osobně namontoval na motorku. Až doma zjistil že jsou obě pravý. Tak je byl reklamovat a řekli že to je jeho problém že zboží je už použitý a že mu je nevymění. bad

Tak to je ale asi jeho chyba, že si toho nevšimnul hned. Ovšem za takový jednání bych jim to tam asi rozkopal...

Tam je problém že tyhle jsou skoro stejný takže na první pohled to nepoznáš... Poznali jsme to až podle oček na ty malý popruhy že neseděli.

Hanz (Člen)
23.03.2010 21:09:01
Offline

Re: Zkušenosti s firmou LASER

Po zkušenostech s českými prodejci, bohužel nakupuju zásadně v zahraničí, většinou lepší ceny a o postupu reklamací ani nemluvím, by se mohli čeští učit....good
Výše napsané neplatí na Kojaka, toť vzácná vyjímka, jen kdyby bylo takových více....good


WD club member...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr