Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » duna technickou

pitrman (Člen)
04.03.2007 21:54:37
Offline

duna technickou

cus brambory, muj vypeceny, smradlavjejsi a hloupjesi bratr de futery s banditem na technickou. je nejakej problem treba kdys tam ma votevrenej lauf a nejakej jinej menci tjuning?? hal. svjetlo ve predu, ciry blinkry atak?dikcus


in God we trust
KOVAL (Člen)
04.03.2007 22:00:08
Offline

Re: duna technickou

v pohodě,jako všude na světě když nenarazíš na kokota tak je všechno OK...
a když na něj náhodou narazíš tak jedeš na technickou někam jinam a je to...smile1

osiris (Člen)
04.03.2007 22:02:41
Offline

Re: duna technickou

...spis jo, ale kdyz nenarazi na uplnyho vocasa, tak by to mohlo treba i vyjit

...este to boli ?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
04.03.2007 22:06:13
Offline

Re: duna technickou

Vsune mu pár bagů..

Nebo jsi neposlalsurprised


God Save The Queen!
PALOUS (Člen)
04.03.2007 22:07:12
Offline

Re: duna technickou

Spíš mě u nás připadá že jsou rádi že si můžou potáhnout heft a pokochat se páč těch schnilejch plechovek maj asi plný zubybigsmiletakže good


Jebat motorky :-)
Prdik (Člen)
04.03.2007 22:18:02
Offline

Re: duna technickou

Kdyz ja byl na technicke, tak jsem chytil nejakeho cyfrspiona, bo lozil, kde se dalo a dokonce si skousel i raditsurprisedasi jako pro jistotu, jestli to vubec jde, a jestli jsem k nim asi nahodou neprijel na jednicku nebo nedejboze se neodrazel nohamaidontknow.No ale motorku nastartovat nechtel(coz me udivilo,kdyz tak vesel řadil).Svetla zkontroloval dukladne-postavil se pred motocykl a zahlasil: "rozsvitte potkavaci" a ja zapnul dalkovy, pak rek "ted dalkovy" na to ja vypl dalkovy a nechal sviti potkavaci ... on znalecky pokynul hlavou jako ze je secko good, podival se do technicaku a jal se patrat dal ... pokracovalo to blinkry, brzdovym svetlem, rozmerem pneumatik a na zaver po me chtel lekarnicku a pojistkysurprised ... no lekarnicka 7 let prosla a pojistky nikdesurprised ... tak nekomprosmisne dodal, ze je treba tyto nedostatky doplnit!
Na zaver teto nasi seance se usnesl, ze pro me bude nejlepsi, kdyz mi do kolonky "lehke zavady" napise "lekarnicka" - sikovny chlapecgood
Na tvuj dotaz ve strucnosti:
-svetlo nepozna
-blinkry pokud mozno na sklicku vyrazene E jako homologace
-vyfuk nevimidontknow

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr