Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » prasklej rozvodak

svobodakT (Člen)
01.04.2010 20:34:36
Offline

prasklej rozvodak

zdar chlapy dneska jsem nastartoval B12 normalne bezela na sitic pak jsem ho vypnul a po chvilce najednou chcipla tak jsem zkousel znovu startovat a nic ,strater bezel jakoby naprazdno tak jsem spekuloval co se deje a zjistil jsem ze se pretrh rozvodak, vypada to ze se to nepotkalo, jeste nez jsem vytah prasklej rozvodak tak jsem protocil motor golou prez sroub u snimace otacek a sel v pohode ale tet nevim jak nasadit novej, kdyz starej rupnul nekde dole v motoru takze jsem ho vytah a nemuzu prez nej natahnout do motoru novej , pujde to vymenit kdyz sundam hlavu a valce ? nebo jak na tohelphelphelp

K.a.s.y.m. (Člen)
01.04.2010 21:00:43
Offline

Re: prasklej rozvodak

svobodakT psal:

zdar chlapy dneska jsem nastartoval B12 normalne bezela na sitic pak jsem ho vypnul a po chvilce najednou chcipla tak jsem zkousel znovu startovat a nic ,strater bezel jakoby naprazdno tak jsem spekuloval co se deje a zjistil jsem ze se pretrh rozvodak, vypada to ze se to nepotkalo, jeste nez jsem vytah prasklej rozvodak tak jsem protocil motor golou prez sroub u snimace otacek a sel v pohode ale tet nevim jak nasadit novej, kdyz starej rupnul nekde dole v motoru takze jsem ho vytah a nemuzu prez nej natahnout do motoru novej , pujde to vymenit kdyz sundam hlavu a valce ? nebo jak na tohelphelphelp

Přesně to co potřebuješ najdeš v servisnim manuálu tady na stránkách tam je totiž tenhle postup výměny popsanej.a zkontroluješ si aspoň ventily jestli neni nějakej přihnutej.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Koldan (Člen)
01.04.2010 21:07:00
Offline

Re: prasklej rozvodak

svobodakT psal:

zdar chlapy dneska jsem nastartoval B12 normalne bezela na sitic pak jsem ho vypnul a po chvilce najednou chcipla tak jsem zkousel znovu startovat a nic ,strater bezel jakoby naprazdno tak jsem spekuloval co se deje a zjistil jsem ze se pretrh rozvodak, vypada to ze se to nepotkalo, jeste nez jsem vytah prasklej rozvodak tak jsem protocil motor golou prez sroub u snimace otacek a sel v pohode ale tet nevim jak nasadit novej, kdyz starej rupnul nekde dole v motoru takze jsem ho vytah a nemuzu prez nej natahnout do motoru novej , pujde to vymenit kdyz sundam hlavu a valce ? nebo jak na tohelphelphelp

kolik to má nalítáno?prasklej rozvoďákidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
01.04.2010 21:09:56
Offline

Re: prasklej rozvodak

...sundej vanu a ventilový víko

ps: a nevkládej dotaz dvakrát


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
01.04.2010 22:20:28
Offline

Re: prasklej rozvodak

osiris psal:

ps: a nevkládej dotaz dvakrát

No tak byl chudák vystresovaný, no. Ty s tím taky naděláš!bigsmile

Kdyby se to stalo mě, tak na to taky budu čučet, jak prso z trnísurprised a pak bych sa šel ožrat betónofků od Koldanasmokin

KOVAL (Člen)
01.04.2010 22:27:11
Offline

Re: prasklej rozvodak

sundej hlavu,páč potkaný to je,to že de votočit motorem neznamená že nejsou vohlý ventily..
mam to za sebou a to mi rozvod jen přeskočil vo pár zubů díky napínáku v pussy..
a to že prasknul rozvod značí že něco je špatně..

svobodakT (Člen)
02.04.2010 08:19:40
Offline

Re: prasklej rozvodak

KOVAL psal:

sundej hlavu,páč potkaný to je,to že de votočit motorem neznamená že nejsou vohlý ventily..
mam to za sebou a to mi rozvod jen přeskočil vo pár zubů díky napínáku v pussy..
a to že prasknul rozvod značí že něco je špatně..

no prendaval jsem vacky a pak jsem na ty motorce normalne jezdil takze rozvody jsem mel nastaveny dobre , na tachometru je natocino 23 tis je to rok 01 tet uz vim ze se tomu neda verit surprised

svobodakT (Člen)
02.04.2010 08:21:16
Offline

Re: prasklej rozvodak

takze pokud sundam vanu a ventilovy viko ta uz tam ten rozvodak dostanu ?

VikecB12 (Člen)
02.04.2010 08:28:35
Offline

Re: prasklej rozvodak

svobodakT psal:

takze pokud sundam vanu a ventilovy viko ta uz tam ten rozvodak dostanu ?

Ještě vytáhni napínák....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
02.04.2010 08:31:18
Offline

Re: prasklej rozvodak

Jestli ti prdl retez za chodu motoru tak se ti to roztocilo jak rika Koval tak sundej palici dolu bo udelas vic jeste skody jak uzitku bad


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
osiris (Člen)
02.04.2010 08:32:45
Offline

Re: prasklej rozvodak

VikecB12 psal:
svobodakT psal:

takze pokud sundam vanu a ventilovy viko ta uz tam ten rozvodak dostanu ?

Ještě vytáhni napínák....

good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
02.04.2010 08:46:05
Offline

Re: prasklej rozvodak

vytáhni si motor ven, ta hoďka navíc už tě při tomhle nezabije..


God Save The Queen!
Filous (Člen)
02.04.2010 09:01:58
Offline

Re: prasklej rozvodak

Kelly01 psal:

vytáhni si motor ven, ta hoďka navíc už tě při tomhle nezabije..

...mě to trvá trochu dýlejc neš hoťku, ale taky bych ho vytách na ponk...a palici sundat určitě, bo se to potkalo stopro, nalejt petrákem a uvidí sa...jag řikaj kucí, to že se motor točí nic neznamená...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
02.04.2010 11:04:55
Offline

Re: prasklej rozvodak

Dobře, zestárl jsem, 2 hodiny mohou být nebo mám přidatsurprised

Nikdy jsem to neměřiredface

Ovšem přecvakáním veškerých přívodů, kabelů atd. se to dá urychlit, nesurprised


God Save The Queen!
svobodakT (Člen)
02.04.2010 12:17:33
Offline

Re: prasklej rozvodak

tak sem sundal hlavu ctyri ventily narazily jeden je urcite ohlej ostatni vypadaj v poradku ale stim sem byl uz smirenej jenomze jsem jeste zjistil ze jeden sroub co drzi ozubeny kolecko na vacce chybi spadnul nekam dolu ke klice kam az se moh dostat ? je mozny ze bych ho vyndal az sundam vanu ?help

Billy (Člen)
02.04.2010 12:37:53
Offline

Re: prasklej rozvodak

bude ve vane smile1, takze zavada odhalena, spatne dotazenej sroub na ozubenym kole a proto retez spadl, daval si ten sroub na loktajd nebo si ho jen tak dotahnul ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
02.04.2010 12:50:43
Offline

Re: prasklej rozvodak

no určitě ho najdeš až sundáš vanu...jen bych se docela bál co to udělalo dole...protože jestli prdnul rozvodák díky šroubu..jako že se dostal do spodního řetězového kola na klice..tak to potěš koště co tě dole čeká. jestli tam budou vylámaný zuby tak to docela smolíksmile2 dej sem pak případně foto


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
svobodakT (Člen)
02.04.2010 17:07:32
Offline

Re: prasklej rozvodak

tak urcite to prdlo kvuli tomu sroubu ja blbec ho jen dotah a nezalepil zitra sundam vanu a kouknu co mi tam ten sroubek napachal kdyby jste mel doma nekdo hlavu s ventilama tak nejaky budu  potrebovat tet zrovna nevim jestli saci nebo vyfukovy

Filous (Člen)
02.04.2010 20:20:39
Offline

Re: prasklej rozvodak

svobodakT psal:

tak urcite to prdlo kvuli tomu sroubu ja blbec ho jen dotah a nezalepil zitra sundam vanu a kouknu co mi tam ten sroubek napachal kdyby jste mel doma nekdo hlavu s ventilama tak nejaky budu  potrebovat tet zrovna nevim jestli saci nebo vyfukovy

...opjet kontaktuj Inkvize, má ve chlívje kompletní vosazenou palici na B12...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
svobodakT (Člen)
03.04.2010 19:05:47
Offline

Re: prasklej rozvodak

tak jsem sundal vanu a sroubek nikde takze vyndam motor a zacnu ho rozebirat a hledat doufam ze toho chcipaka najdu nevite nejakej tip kde by se moh zachytit nerad bych kvuli tomu pulil motorhelphelp

Zdenousek (Člen)
04.04.2010 08:22:19
Offline

Re: prasklej rozvodak

svobodakT psal:

tak jsem sundal vanu a sroubek nikde takze vyndam motor a zacnu ho rozebirat a hledat doufam ze toho chcipaka najdu nevite nejakej tip kde by se moh zachytit nerad bych kvuli tomu pulil motorhelphelp

zkus se mrknout do těch dvou plechovejch trubiček, taky jsem tam našel, co jsem hledal a to už jsem byl bezradnej a chtěl vyndavat motor....

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1297_bez_nazvu1.jpg

My letci máme ocelové ptáky...
VikecB12 (Člen)
04.04.2010 11:22:29
Offline

Re: prasklej rozvodak

Nebo bude někde šprajclej kolem vodítek rozvoďáku. Sundat hlavu,vanu,vzít si nějakou baterku/čelovku a hledat jako jeskyňářbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
04.04.2010 12:01:09
Offline

Re: prasklej rozvodak

VikecB12 psal:

Nebo bude někde šprajclej kolem vodítek rozvoďáku. Sundat hlavu,vanu,vzít si nějakou baterku/čelovku a hledat jako jeskyňářbigsmile

...taky teleskopickej magnet ja na takovýdle akce dobrejbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
04.04.2010 13:49:28
Offline

Re: prasklej rozvodak

Do šroubku - rozložit - ultrazvuksmile1 - vyfotit - složitsurprised?


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
04.04.2010 16:55:04
Offline

Re: prasklej rozvodak

Filous psal:
VikecB12 psal:

Nebo bude někde šprajclej kolem vodítek rozvoďáku. Sundat hlavu,vanu,vzít si nějakou baterku/čelovku a hledat jako jeskyňářbigsmile

...taky teleskopickej magnet ja na takovýdle akce dobrejbigsmile

Já bych na pár lidí rači použil teleskopickej vobušekevilbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
svobodakT (Člen)
04.04.2010 22:05:44
Offline

Re: prasklej rozvodak

tak sem sundal vanu,  prozkoumal motor baterkou profoukal kompresorem a nic ,tak sem zacal vyndavat motor a zrovna kdyz jsem ho pokladal na stul tak ten sroubek vypadnul takze to byla zbytecna prace ale aspon uz sem ho naselgood

Filous (Člen)
05.04.2010 10:10:16
Offline

Re: prasklej rozvodak

svobodakT psal:

tak sem sundal vanu,  prozkoumal motor baterkou profoukal kompresorem a nic ,tak sem zacal vyndavat motor a zrovna kdyz jsem ho pokladal na stul tak ten sroubek vypadnul takze to byla zbytecna prace ale aspon uz sem ho naselgood

...jag vypadá vozubení na klice???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
05.04.2010 11:07:01
Offline

Re: prasklej rozvodak

Filous psal:
svobodakT psal:

tak sem sundal vanu,  prozkoumal motor baterkou profoukal kompresorem a nic ,tak sem zacal vyndavat motor a zrovna kdyz jsem ho pokladal na stul tak ten sroubek vypadnul takze to byla zbytecna prace ale aspon uz sem ho naselgood

...jag vypadá vozubení na klice???

no to by mě taky zajímalo?!?!?!??


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
svobodakT (Člen)
05.04.2010 15:14:25
Offline

Re: prasklej rozvodak

je vylomenej jeden zub zbytek vypada dobre  necham to tak jeden neni tak hrozny a schanet kvuli tomu novou kliku nechci, jakej na to mate nazor ?

Filous (Člen)
05.04.2010 15:23:34
Offline

Re: prasklej rozvodak

svobodakT psal:

je vylomenej jeden zub zbytek vypada dobre  necham to tak jeden neni tak hrozny a schanet kvuli tomu novou kliku nechci, jakej na to mate nazor ?

...já bych to tag nenechával, ale je to tvuj boj...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Billy (Člen)
06.04.2010 07:45:22
Offline

Re: prasklej rozvodak

Bych to rekl tak neni jednodusi v tuto chvily uz sehnat druhej motor ? a tady ten rozebrat a prodat na dily idontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
06.04.2010 07:46:57
Offline

Re: prasklej rozvodak

Billy psal:

Bych to rekl tak neni jednodusi v tuto chvily uz sehnat druhej motor ? a tady ten rozebrat a prodat na dily idontknow

...good...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
06.04.2010 08:06:20
Offline

Re: prasklej rozvodak

Billy psal:

Bych to rekl tak neni jednodusi v tuto chvily uz sehnat druhej motor ? a tady ten rozebrat a prodat na dily idontknow

a co z něj prodáš???převodovku a víka?Klika je nepoužitelná..hlava sice jo,ale zase jí chybí pár ventilů.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdenousek (Člen)
06.04.2010 08:09:59
Offline

Re: prasklej rozvodak

Dneska bych se snad i bál si koupit jetej stroj, protože bych trnul hrůzou, co mě vevnitř bude čekat za překvápko. Jó to když jsem kupoval béčko, to jsem o ničem takovym nepřemejšlel, naivně a s radostí ho zaplatil a přivez domu. Naštěstí na mě žádnej kostlivec ze skříně zatim nevypad smile1


My letci máme ocelové ptáky...
Billy (Člen)
06.04.2010 10:55:21
Offline

Re: prasklej rozvodak

Nevim ja bych uz hledal druhej motor, klidne s tim at je ocecesanej o spojku vika, altik, starter a dalsi drobny veci co ma tedka doma, jedine lip na cene. a co mu zustane muze rozprodat tak jak treba Kryskak se zbavil cele motyky


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
svobodakT (Člen)
06.04.2010 14:24:59
Offline

Re: prasklej rozvodak

zdar shanet druhej motor nebudu nemam na nej prachy a  jelikoz ho mam do gsxr 1100 tak bych musel zase prerazet cisla a pak to nechavat zastrikavat aby mi to sedelo podle TP a to uz znova nechci podstupovat je mi jasny ze to neni idalni nechat tam tu kliku s vystiplim zubem ale kdyz je na ni rozvodak tak je prece provliknutej pod klikou takze je porad ve styku s polovinou  zubu ktery na ty klice jsou tak jeden zub preci nemuze bejt takova zavada aby se mi to podelalo nebo to nejak spatne slapalo

zzzmrzlinar (Člen)
06.04.2010 14:31:54
Offline

Re: prasklej rozvodak

svobodakT psal:

zdar shanet druhej motor nebudu nemam na nej prachy a  jelikoz ho mam do gsxr 1100 tak bych musel zase prerazet cisla a pak to nechavat zastrikavat aby mi to sedelo podle TP a to uz znova nechci podstupovat je mi jasny ze to neni idalni nechat tam tu kliku s vystiplim zubem ale kdyz je na ni rozvodak tak je prece provliknutej pod klikou takze je porad ve styku s polovinou  zubu ktery na ty klice jsou tak jeden zub preci nemuze bejt takova zavada aby se mi to podelalo nebo to nejak spatne slapalo

no židli když uřízneš jednu nohu tak tě taky ty vostatní tři neudržej smile1 takže já budu držet palce aby to jezdilo.

Onehdá jsem měl uštíplej zub na zpátečce na škodě hundrtcvancig, jako jelo to, ale že by tam vyloženě nechyběl to nemůžu říct.

hans (Člen)
06.04.2010 16:30:54
Offline

Re: prasklej rozvodak

svobodakT psal:

zdar shanet druhej motor nebudu nemam na nej prachy a  jelikoz ho mam do gsxr 1100 tak bych musel zase prerazet cisla a pak to nechavat zastrikavat aby mi to sedelo podle TP a to uz znova nechci podstupovat je mi jasny ze to neni idalni nechat tam tu kliku s vystiplim zubem ale kdyz je na ni rozvodak tak je prece provliknutej pod klikou takze je porad ve styku s polovinou  zubu ktery na ty klice jsou tak jeden zub preci nemuze bejt takova zavada aby se mi to podelalo nebo to nejak spatne slapalo

si nech číslo motoru vymazat z TP...dneska už to jde, pokud se nemýlim help


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Ton@l (Člen)
06.04.2010 17:31:10
Offline

Re: prasklej rozvodak

hans psal:
svobodakT psal:

zdar shanet druhej motor nebudu nemam na nej prachy a  jelikoz ho mam do gsxr 1100 tak bych musel zase prerazet cisla a pak to nechavat zastrikavat aby mi to sedelo podle TP a to uz znova nechci podstupovat je mi jasny ze to neni idalni nechat tam tu kliku s vystiplim zubem ale kdyz je na ni rozvodak tak je prece provliknutej pod klikou takze je porad ve styku s polovinou  zubu ktery na ty klice jsou tak jeden zub preci nemuze bejt takova zavada aby se mi to podelalo nebo to nejak spatne slapalo

si nech číslo motoru vymazat z TP...dneska už to jde, pokud se nemýlim help

melo by to jit bez problemu dnes se bere motor jako nahradni dilsmile1


Vzdy muze byt hur :-)
VikecB12 (Člen)
06.04.2010 18:10:14
Offline

Re: prasklej rozvodak

Ton@l psal:
hans psal:
svobodakT psal:

zdar shanet druhej motor nebudu nemam na nej prachy a  jelikoz ho mam do gsxr 1100 tak bych musel zase prerazet cisla a pak to nechavat zastrikavat aby mi to sedelo podle TP a to uz znova nechci podstupovat je mi jasny ze to neni idalni nechat tam tu kliku s vystiplim zubem ale kdyz je na ni rozvodak tak je prece provliknutej pod klikou takze je porad ve styku s polovinou  zubu ktery na ty klice jsou tak jeden zub preci nemuze bejt takova zavada aby se mi to podelalo nebo to nejak spatne slapalo

si nech číslo motoru vymazat z TP...dneska už to jde, pokud se nemýlim help

melo by to jit bez problemu dnes se bere motor jako nahradni dilsmile1

Nenbejvá problém v čísle motoru,ale v typu. A ten zůstává aji tedka,kdyš už čísla nepíšou...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
06.04.2010 20:01:53
Offline

Re: prasklej rozvodak

Ton@l psal:
hans psal:
svobodakT psal:

zdar shanet druhej motor nebudu nemam na nej prachy a  jelikoz ho mam do gsxr 1100 tak bych musel zase prerazet cisla a pak to nechavat zastrikavat aby mi to sedelo podle TP a to uz znova nechci podstupovat je mi jasny ze to neni idalni nechat tam tu kliku s vystiplim zubem ale kdyz je na ni rozvodak tak je prece provliknutej pod klikou takze je porad ve styku s polovinou  zubu ktery na ty klice jsou tak jeden zub preci nemuze bejt takova zavada aby se mi to podelalo nebo to nejak spatne slapalo

si nech číslo motoru vymazat z TP...dneska už to jde, pokud se nemýlim help

melo by to jit bez problemu dnes se bere motor jako nahradni dilsmile1

to jo,ale to nesmíš dávat motor z Bandita do GSXR bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
svobodakT (Člen)
06.04.2010 20:10:48
Offline

Re: prasklej rozvodak

K.a.s.y.m. psal:
Ton@l psal:
hans psal:


si nech číslo motoru vymazat z TP...dneska už to jde, pokud se nemýlim help

melo by to jit bez problemu dnes se bere motor jako nahradni dilsmile1

to jo,ale to nesmíš dávat motor z Bandita do GSXR bigsmile

presne tak typ motoru musi sedet, vyrobni cislo uz se neeviduje to sem nechal original

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr