Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » dotaz k výměně voleje

peter (Nový člen)
03.04.2010 17:20:20
Offline

dotaz k výměně voleje

když mi vyteče starej volej,tak mám nejdřív zašroubovat vanu?Nebo to nechat otevřený a nalejt tam novej volej?cool

Koldan (Člen)
03.04.2010 17:28:55
Offline

Re: dotaz k výměně voleje

Vorle už sa na to vyserbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
peter (Nový člen)
03.04.2010 17:31:01
Offline

Re: dotaz k výměně voleje

já nejsem Vorel,ale fuckt sem si dělal prdelbigsmile

hans (Člen)
03.04.2010 18:11:54
Offline

Re: dotaz k výměně voleje

peter psal:

když mi vyteče starej volej,tak mám nejdřív zašroubovat vanu?Nebo to nechat otevřený a nalejt tam novej volej?cool

nech to otevřený a ten novej olej nalej do tý nádobky co je na pravým řidítku....a pak už tomu jen nasaď krutou pilu, ať si to sedne....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Paladin86 (Člen)
03.04.2010 18:22:54
Offline

Re: dotaz k výměně voleje

peter psal:

když mi vyteče starej volej,tak mám nejdřív zašroubovat vanu?Nebo to nechat otevřený a nalejt tam novej volej?cool

Zašroubuj to nahoře. pak otoč motorku vzhůru nohama a nalej tam zespoda olej. Takhle to dělaj i v moto GP bigsmile

Zdenek (Člen)
03.04.2010 23:08:51
Offline

Re: dotaz k výměně voleje

Taky se mě to jednou stalo, a blbě se v tom chodí. Zdenek.bigsmile

zdenek 1 (Člen)
04.04.2010 09:09:12
Offline

Re: dotaz k výměně voleje

Hoši vy jste amatéři....vy nevíte že se olej lije ze zadu do té plechové roury?co jim to tady radíte za voloviny....surprisedbigsmile jo a vleze tam 6litrů...


když to jede,je to OK
david (Člen)
04.04.2010 09:50:19
Offline

Re: dotaz k výměně voleje

nech to dole otevřený a nalej ho až po rysku good


livet är en kamp...
Ondráš (Člen)
06.04.2010 08:43:35
Offline

Re: dotaz k výměně voleje

hans psal:

nech to otevřený a ten novej olej nalej do tý nádobky co je na pravým řidítku....a pak už tomu jen nasaď krutou pilu, ať si to sedne....

Vogo, ale musí to nejdřív odvzdušnit.surprisedhelp

smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
06.04.2010 09:28:27
Offline

Re: dotaz k výměně voleje

Jeden ze života:Kámoš mi povídal..tak jsem byl u zákazníka a ten mi říká tak jsem na mašině(marauder 800) vyměnil olej a ono to teď čoveče nějak nejede nedá se to vytočit přes 3000 jako by se to dusilo.A jak jsi to měnil?No normálné vyndal jsem olejovej filtr nechal to vytéct potom jsem tam dal novej filtr a nalil jsem tam 1,7 lit kolik tam má bejt.A kámoš mi povídá..tak jsem nad tim chvilku přemejšlel a nějak mi tam chyběl jeden krok....kterej pak asi bigsmile...tak mu prej povídá..a měl jsi vyndanej vypůšťák dole z vany????Nééé neměl to se má??mě se zdálo ,že toho oleje z toho vyteklo nějak máloredface
Takže v motoru měl přiblížně 2x tolik oleje plus ještě od odvětrání motoru zasranej celej vzducháč bigsmile a to se vyplatí bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hans (Člen)
06.04.2010 11:10:35
Offline

Re: dotaz k výměně voleje

Ondráš psal:
hans psal:

nech to otevřený a ten novej olej nalej do tý nádobky co je na pravým řidítku....a pak už tomu jen nasaď krutou pilu, ať si to sedne....

Vogo, ale musí to nejdřív odvzdušnit.surprisedhelp

smokin

to jsem bral jako samozřejmost evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Billy (Člen)
06.04.2010 12:22:07
Offline

Re: dotaz k výměně voleje

Ja uz na to seru, mam scotoilmaster a mycham si olej do benzinu primo, proc ho porad menit po nekolika tisicich idontknow idontknow mazu primo, motorka si chrochta, co bych pro ni neudelal smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
hans (Člen)
06.04.2010 16:22:38
Offline

Re: dotaz k výměně voleje

Billy psal:

Ja uz na to seru, mam scotoilmaster a mycham si olej do benzinu primo, proc ho porad menit po nekolika tisicich idontknow idontknow mazu primo, motorka si chrochta, co bych pro ni neudelal smile1

takhle to mám na fichtlovi smokin
člověk se musí nějak odlišit......


Sapere Aude
www.gunlex.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr