Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » K zamyšlení

bobule (Člen)
05.04.2010 21:14:10
Offline

K zamyšlení

Tak nějak mě je tady poslední dobou smutnosmile2

Přídu z háku, zapnu komp, vlítnu na stránky a odevírám témata od poslední návštěvysurprised

Mé poznatky:

1) častá buzerace kvůli profilu (polovina lidí kteří tu už nějakej pátek jsou nemaj profil taky úplně redy)surprised

2) buzerace ve smyslu " hledej kundo a neptej se" (beru to ze svého pohledu když jsem začínal a potřeboval něco vědít)

3) hlasování o "exotech" fora (nikdo učenej z nebe nezpad a každej sme holt jinej a každej má jinej pohled na svět, nebuďme maséři)

4) je tu spoustu témat vo hovně a tak když mě to nezajímá, tak nečtu a neodpovídám( tim že se hned do někoho naseru nic neřešim)

5) přihlásí se spoustu novejch lidí s kterejma by mohlo bejt fajn ježdění a pokec ale po několika příspěvcích už sem radši nevlezou

Když sem se zaregistroval a poprvé sem vlez před cca.3 rokama, tak to mělo úroveň a připadalo mi to tu jako fajn parta lidí.good

Tímhle přístupem s toho můžem udělat chatovací místnost a blejt hovna vo 106.headshake

PS: Sem střízlivej, a teď do mě.smokin


to jebu
Kuba B12 (Člen)
05.04.2010 21:20:13
Offline

Re: K zamyšlení

než sem dočet nakonec, myslel sem že seš vopilej.   Na mě lezou tyhle myšlenky po pár pivech


honda je honda
Filous (Člen)
05.04.2010 21:26:41
Offline

Re: K zamyšlení

...máš rechtgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Inženýrek (Člen)
05.04.2010 21:29:20
Offline

Re: K zamyšlení

Kuba B12 psal:

než sem dočet nakonec, myslel sem že seš vopilej.   Na mě lezou tyhle myšlenky po pár pivech

Na mě taky. Někdy pro příspěvky na jedný a někdy na druhý straně. A pak sem za exota help smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
inkvizitorr (Administrator)
05.04.2010 21:29:57
Offline

Re: K zamyšlení

tak tak bobulákugoodsmokin


doba je temná...
KOŽON (Člen)
05.04.2010 21:45:14
Offline

Re: K zamyšlení

..není to tak hroznégood
..ale bylo lípidontknow

Paladin86 (Člen)
05.04.2010 22:01:23
Offline

Re: K zamyšlení

To je tim jarem... všichni jsou nadržený jezdit a jsou nervozni bigsmile Ale jinak to tu mám rád. Nejdřív jsem si řikal co to tu je za pussy , ale kdy to bereš jako srandu! A nakonec ti někdo vždycky poradí! good Já bych dal do registrace upozornění na rejpavost místních uživatelů. good

Kelly01 (Člen)
05.04.2010 22:06:41
Offline

Re: K zamyšlení

Nemyslíš - zaplatíšcool


God Save The Queen!
hans (Člen)
05.04.2010 22:07:17
Offline

Re: K zamyšlení

souhlas s bobulí....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
bobule (Člen)
05.04.2010 22:09:34
Offline

Re: K zamyšlení

Paladin86 psal:

To je tim jarem... všichni jsou nadržený jezdit a jsou nervozni bigsmile Ale jinak to tu mám rád. Nejdřív jsem si řikal co to tu je za pussy , ale kdy to bereš jako srandu! A nakonec ti někdo vždycky poradí! good Já bych dal do registrace upozornění na rejpavost místních uživatelů. good

řek bych že to s jarem nemá nic splečnýhoheadshake

jdi ne jakýkoliv server a pošli jim dotaz na konkrétní věc(z95ti% ti odověděj i když po tisícátý)

nikoho nenapadám, každej ať si zamete před svym prahemsmokin

ne každej to pobere jako ty, když ti hned z první řekne pussy hledej

srát na to, jen sem napsal co mě sere


to jebu
bobule (Člen)
05.04.2010 22:12:29
Offline

Re: K zamyšlení

Kelly01 psal:

Nemyslíš - zaplatíšcool

Tebe neřešim, ty by jsi měl bejt ve složce "starý pán z alzheimrem, nebrat vážně"bigsmile


to jebu
Libor nx (Člen)
05.04.2010 22:24:07
Offline

Re: K zamyšlení

bobule psal:

Tak nějak mě je tady poslední dobou smutnosmile2

Přídu z háku, zapnu komp, vlítnu na stránky a odevírám témata od poslední návštěvysurprised

Mé poznatky:

1) častá buzerace kvůli profilu (polovina lidí kteří tu už nějakej pátek jsou nemaj profil taky úplně redy)surprised

2) buzerace ve smyslu " hledej kundo a neptej se" (beru to ze svého pohledu když jsem začínal a potřeboval něco vědít)

3) hlasování o "exotech" fora (nikdo učenej z nebe nezpad a každej sme holt jinej a každej má jinej pohled na svět, nebuďme maséři)

4) je tu spoustu témat vo hovně a tak když mě to nezajímá, tak nečtu a neodpovídám( tim že se hned do někoho naseru nic neřešim)

5) přihlásí se spoustu novejch lidí s kterejma by mohlo bejt fajn ježdění a pokec ale po několika příspěvcích už sem radši nevlezou

Když sem se zaregistroval a poprvé sem vlez před cca.3 rokama, tak to mělo úroveň a připadalo mi to tu jako fajn parta lidí.good

Tímhle přístupem s toho můžem udělat chatovací místnost a blejt hovna vo 106.headshake

PS: Sem střízlivej, a teď do mě.smokin

taky mám ten pocit

KOŽON (Člen)
05.04.2010 22:33:00
Offline

Re: K zamyšlení

Poradím jediné, dělejte tak aby to tak nebylo.
..ale je pravda, že než něco napíšu, tak si to sakra rozmýšlím, abych nebyl vypičovánhelp

Janna (Člen)
05.04.2010 22:35:07
Offline

Re: K zamyšlení

Souhlasím good

Meloun (Člen)
05.04.2010 22:59:19
Offline

Re: K zamyšlení

Už budem všichni hodnýsmile2Luwuju vás wshechny:-*bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Koldan (Člen)
05.04.2010 23:10:44
Offline

Re: K zamyšlení

beztak je nás tady jak hoven, tagže pokud nepřibudou další, nebo někeří uražení zmizí, plakat nebudubigsmile je fakt, že honba za vyplňováním profilu je už vo ničom, na druhou stranu je na volbě každýho,jestli s dotyčným bude komunikovat a jak. co se týče hledání, souhlasím s bobulí, i já jsem kolikrát lenivej procházet starý diskuze zasekaný žblechtama a raději se zeptám znovu, šak co, beztak byzme se tu nudilibigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
barynek (Člen)
05.04.2010 23:16:16
Offline

Re: K zamyšlení

Na jednu starnu máš bobule pravdu, člověk se může trochu krotit a jít hned k věci bez těch známejch vofuků - žádnej učenej z nebe nespadnul..
Na stranu druhou, jak tu někdo psal, je třeba zapojit mozek, než něco napíšu a i to tlačítko hledat, který je dobře vidět, má taky asi svůj smysl, ne? Já jsem dostal hned po registraci sodu, ale vydržel jsem tosmile1. Profil jsem měl taky vyplněný hnedka, což mi přijde jako to minimum, když chce člověk po někom nějakou radu, pokud nepočítám "prosím". Prostě když něco dělám, tak nad tím přemejšlím. A to, že se tu najde pár rejpalů... neříkej, že na jinejch fórech jsou všichni vážní a seriózní..idontknow
toť můj názor.


Bandit 4EVER!!!
ross (Člen)
05.04.2010 23:38:56
Offline

Re: K zamyšlení

bobule psal:

Tak nějak mě je tady poslední dobou smutnosmile2

Přídu z háku, zapnu komp, vlítnu na stránky a odevírám témata od poslední návštěvysurprised

Mé poznatky:

1) častá buzerace kvůli profilu (polovina lidí kteří tu už nějakej pátek jsou nemaj profil taky úplně redy)surprised

2) buzerace ve smyslu " hledej kundo a neptej se" (beru to ze svého pohledu když jsem začínal a potřeboval něco vědít)

3) hlasování o "exotech" fora (nikdo učenej z nebe nezpad a každej sme holt jinej a každej má jinej pohled na svět, nebuďme maséři)

4) je tu spoustu témat vo hovně a tak když mě to nezajímá, tak nečtu a neodpovídám( tim že se hned do někoho naseru nic neřešim)

5) přihlásí se spoustu novejch lidí s kterejma by mohlo bejt fajn ježdění a pokec ale po několika příspěvcích už sem radši nevlezou

Když sem se zaregistroval a poprvé sem vlez před cca.3 rokama, tak to mělo úroveň a připadalo mi to tu jako fajn parta lidí.good

Tímhle přístupem s toho můžem udělat chatovací místnost a blejt hovna vo 106.headshake

PS: Sem střízlivej, a teď do mě.smokin

to těžký myšlení máš z řízků nebo svíčkovýsurprised

žádnou křeč v tom nevidímidontknow i když určitý žblechty se furt vopakujouidontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Datel (Člen)
05.04.2010 23:57:17
Offline

Re: K zamyšlení

Mám pocit, že se problém zbytečně zveličuje.
Takže přestaňte brečet........ ale uznávám, že na každého to někdy přijde a potřebuje si vylít srdce a napsat pár canců...

To, že by si měl každý vyplnit profil beru jako povinnost už i proto abych dotyčnému mohl relevantně poradit...

Že dostanu sodu, když se ptám na pussy-vinu? No a? Stejně na to odpověď nakonec dostanu akorát si vyslechnu milión věcí okolo, které ale patří ke koloritu těchto stránek a bez nich by to byl heřmánkový odvárek...
Aj já se někdy ptám jak debilbigsmile Nikdo nemáme patent na rozumidontknow

Fresh Man (Člen)
06.04.2010 00:15:47
Offline

Re: K zamyšlení

dyš sem sem přišel já bylo to tu stejný jen vo pár lidí mín ... proto sem tu... nikdy sem nevlez na motorkáře a jiný sračky... dyš na to nemáš sem neles...


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
06.04.2010 00:21:48
Offline

Re: K zamyšlení

motorku má dneska gdejakej kokot ,, já jezdím silný motorky vot 16cti CBR1500... ZRX 16000 a těšilo mně dyš lidi koukali jak sem vodjížděl po zadním z benízknky a pálil gumu a dělal šou ... ted má každej kokot bandita a v stroma a nikdo na mně nekouká :(


Bandit pičo
4Fun.cz (Člen)
06.04.2010 00:31:59
Offline

Re: K zamyšlení

Před rokem jsem se regnul a potkal fůru good lidí.Nelituji v žádném případě.100x raději pojedu na komorní pičoakce než se někde koukat na bandu mladejch kokotů sick co jim papá koupil mašinu.Chodím sem často a rád.Už pro ty lidi a jejich názory...evil


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Fresh Man (Člen)
06.04.2010 00:50:19
Offline

Re: K zamyšlení

Janna psal:

Souhlasím good

neboj tebe by tu fšichni vítali  a pomáhali ti ... goodgoodbigsmile


Bandit pičo
Zdenek (Člen)
06.04.2010 05:09:20
Offline

Re: K zamyšlení

To Freš,,,máš pravdu, jak se jedná vo babu tak se radama můžou všici strhat, ale starýmu dědkoj aby někdo poradil kolik mu to žere, nebo voznámili, že Kelly bydlí s nějakým němcem, to né, já se snad projedu po zábradlý s hřebíkem. Zdenek.bigsmile

huskyb12 (Administrator)
06.04.2010 08:33:57
Offline

Re: K zamyšlení

Bobule: eště vloni kořala a smažka a teď mudrc ! Dobře Ty, stáří ? :)))

Freš: "CBR1500... ZRX 16000" to vole, to byly mašiny, ty sem taky dycky chtěl !


ale di, Ty brepto ...
jaryn (Člen)
06.04.2010 08:50:21
Offline

Re: K zamyšlení

muj nazor: prave kvuli tomu,co se Bobulovi nelibi se odlisujeme od ostatnich for. (motorkari.cz,cumbajspil). Tim,ze predpokladame a svym zpusobem i vyzadujeme pri komunikaci mezi sebou duvtip,slusnost a selsky rozum. Pokud sem nekdo novej prijde,je snad slusnost se predstavit-vyplneni profilu je ten nejjednodussi zpusob. Dale: na blby otazky blba odpoved (viz dotaz novacka na rozdil mezi N a S). Pokud nekdo napise rovnou,ze se mu nechce hledat v archivu,nebo to nemuze najit,tak mu tu vzdycky nekdo znovu poradi... Chapu lehke rozcarovani a nostalgii starych kocouru nad rozsirujici se clenskou zakladnou. (zlaty jadro zakladatelu je holt minulosti).  Co me nebere,nebo tomu nerozumim,tak tam se necpu... Nejsem zadnej starej motorkar,ale nez jsem se vubec predstavil, prolezl jsem  forum (hlavne technickou sekci),stahnul a vytisknul manual.... Omlouvam se za slohove cviceni,vcera jsem z nudy prolejzal Motorkare.cz...sick


God Gave me Everything I want
Ondráš (Člen)
06.04.2010 09:41:16
Offline

Re: K zamyšlení

Co se týče profilu, tak alespoň ten kraj nikoho nezabije. Můžeš ho pak i líp směřovat, kdy hledá třeba servis.

Jedno čínské přísloví říká:
Nedávej hladovému rybu. Nauč ho rybařit.
Prostě když mu někdo řekne hledej, tak v tom vidím to, že ho spíš učí jak si najít informace, což dělá některým lidem neskutečné problémy (nejen tady a nezávisle na počítačové gramotnosti). Co to tu Osiris moderatoruje, tak témata příspěvků bývají celkem výstižná a když nad tím člověk trochu zapřemýšlí, tak určitě najde v historii co potřebuje. I když je jak Lytří. smile1
Navíc, když se naučí hledat, tak najde informace hned a nemusí tu čekat až se někdo vyspí z opice a odpoví mu.smile1

Jsem to tu psal před časem... Nově příchozí se buďto přizpůsobí nebo odejdou. Panují tu jistá nepsaná pravidla. Ty je buď přijmeš a zůstaneš nebo nepřijmeš a odejdeš. S lidma, který hned v druhým příspěvku posílají všechny do pussy jezdit nemusím. Stejně nejradši jezdím sám.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
06.04.2010 10:15:40
Offline

Re: K zamyšlení

Ano, slušnost musí býtsmile1

Ale běžte s ní do pussy bigsmile

Už je dost na tom že tu máme zakázány rasistické řeči, obhajování DS a taksmokin

Ještě že tu platí možnost "dobrovolného" banu(sám se občas zabanuji!)ass


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
06.04.2010 10:21:41
Offline

Re: K zamyšlení

Jo, a vždycky jak nějdo přijde o Bandasku, povýší do "in levelu", tzn. koupí si nějakou plastovou vstřikovanou mrdku tak má tendenci přinést nějaké moudro a zamyšleníbigsmile

Uvědomte si, že třeba tu pussy Komenského a jeho zasranej Labyrint světa a ráj srdce dodnes nikdo nepochopilbigsmile

Měl se v Lešně upálit i s těmu svými výblitky a ušetřil nám, studentům, fůru časuredface

Jo, a měl sebou vzít i ty smrady Štůrovcebigsmile


God Save The Queen!
karlos100 (Člen)
06.04.2010 10:39:45
Offline

Re: K zamyšlení

Kelly01 psal:

Jo, a vždycky jak nějdo přijde o Bandasku, povýší do "in levelu", tzn. koupí si nějakou plastovou vstřikovanou mrdku tak má tendenci přinést nějaké moudro a zamyšleníbigsmile

Uvědomte si, že třeba tu pussy Komenského a jeho zasranej Labyrint světa a ráj srdce dodnes nikdo nepochopilbigsmile

Měl se v Lešně upálit i s těmu svými výblitky a ušetřil nám, studentům, fůru časuredface

Jo, a měl sebou vzít i ty smrady Štůrovcebigsmile

Ale fuj,takhle nadávat na Učitele národů a slovenské obroditelebigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
inkvizitorr (Administrator)
06.04.2010 10:53:26
Offline

Re: K zamyšlení

Kelly01 psal:

Jo, a vždycky jak nějdo přijde o Bandasku, povýší do "in levelu", tzn. koupí si nějakou plastovou vstřikovanou mrdku tak má tendenci přinést nějaké moudro a zamyšleníbigsmile
Uvědomte si, že třeba tu pussy Komenského a jeho zasranej Labyrint světa a ráj srdce dodnes nikdo nepochopilbigsmile
Měl se v Lešně upálit i s těmu svými výblitky a ušetřil nám, studentům, fůru časuredface
Jo, a měl sebou vzít i ty smrady Štůrovcebigsmile

koukám že futrál s písmenkama a stavbu slov typu má-ma ne-se ma-so už máš za sebougood a pak že se pro důchodce nic nedělábigsmilesmokin


doba je temná...
vlada1200 (Člen)
06.04.2010 10:56:47
Offline

Re: K zamyšlení

Zdenek psal:

To Freš,,,máš pravdu, jak se jedná vo babu tak se radama můžou všici strhat, ale starýmu dědkoj aby někdo poradil kolik mu to žere, nebo voznámili, že Kelly bydlí s nějakým němcem, to né, já se snad projedu po zábradlý s hřebíkem. Zdenek.bigsmile

Dědku...s tebou je pořád prdel!!!goodbigsmilebigsmile (PS: chystám se k tobě na kukačku, už jsem mluvil s tvým sousedem co má tu zelenou šeredu)


Jezdím tak, abych dojel!
Dado (Člen)
06.04.2010 10:58:35
Offline

Re: K zamyšlení

01 myslel komančský štourafce, to dá rozum, néébigsmilebigsmilegood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
osiris (Člen)
06.04.2010 11:02:57
Offline

Re: K zamyšlení

Kelly01 psal:

Jo, a vždycky jak nějdo přijde o Bandasku, povýší do "in levelu", tzn. koupí si nějakou plastovou vstřikovanou mrdku tak má tendenci přinést nějaké moudro a zamyšleníbigsmile
Uvědomte si, že třeba tu pussy Komenského a jeho zasranej Labyrint světa a ráj srdce dodnes nikdo nepochopilbigsmile
Měl se v Lešně upálit i s těmu svými výblitky a ušetřil nám, studentům, fůru časuredface
Jo, a měl sebou vzít i ty smrady Štůrovcebigsmile

...máte ještě furt prázdniny surprised ...hybaj, už zvonilo, než tě školník vezme násadou bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
06.04.2010 11:05:11
Offline

Re: K zamyšlení

Dnes mám jen angličtinu a pak valím do Brna do té "růže"ass


God Save The Queen!
Lihy (Člen)
06.04.2010 11:08:02
Offline

Re: K zamyšlení

Hurá zase nadešel můj čas....bigsmile

Jóó to na starym dobrym fóru bylo hej....

smokinbigsmile


ps. Bobule už to nehul máš z toho depky pussyo bigsmile

Newada (Člen)
06.04.2010 13:06:53
Offline

Re: K zamyšlení

Hele Bobuláku, že ty ses doma ještě nepochlubil? bigsmile
A teď máš deprézi ha?cool Bo mamina potřebuje novou plazmu ,hadříky na mladýho a novej golfáč a netuší, že prachy ležej na Jarově v jebce. good


jak dlouho ještě?
Kelly01 (Člen)
06.04.2010 13:12:38
Offline

Re: K zamyšlení

To bude paní rádabigsmile


God Save The Queen!
XJelen (Člen)
06.04.2010 13:22:44
Offline

Re: K zamyšlení

ajajbigsmile


Strýcfajtr !!!
Jarken (Člen)
06.04.2010 14:00:32
Offline

Re: K zamyšlení

Kelly Ty jedeš dnes do Brna pařit do růže surprised ?Se někdy stav v Olomouci, od počátku roku jsem změnil působiště smokin a přes týden jsem v olmíku, na víkendy se vracívám domů no né?No ano! good


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Fresh Man (Člen)
06.04.2010 14:02:45
Offline

Re: K zamyšlení

Lihy psal:

Hurá zase nadešel můj čas....bigsmile

Jóó to na starym dobrym fóru bylo hej....

smokinbigsmile


ps. Bobule už to nehul máš z toho depky pussyo bigsmile

jo starý foorum.... to byly vlákna :) goodgoodgoodgood


Bandit pičo
Jarken (Člen)
06.04.2010 14:08:44
Offline

Re: K zamyšlení

Jo a co píše čuňas Bobule nekomentuji, neb se  už pramálo na něco ptám, kdybych se ptal a někdo mne poslal do ass  , tak ho pošlu do pussy a ještě mu přidám fuck i profil mám jakž takž už nějaký ten pátek vyplněný, co se mi nechce nečtu - co ano, to ano a tak život běží dál smokin


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Kelly01 (Člen)
06.04.2010 14:11:15
Offline

Re: K zamyšlení

Jarken
Proč neřekls dřív, v OL jsem minim. 3x týdně, tenhle týden můžu středa odpoledne, pátek přes den, jinak po neděli, stejně s tebou potřebuji pokecatevil


God Save The Queen!
Kakac (Člen)
06.04.2010 14:12:58
Offline

Re: K zamyšlení

No po dlóhej dobje jsem sem kuknul a co to nevidímbigsmilebigsmile
Souhlasím s nazory Barynka, Ondráše,a Jaryna.
Prostě profil je základ,a je to tak trochu představení sebe sama.
Tlačítko Hledat vůbec není špatnýbigsmile
A vůbec prostě jsme trochu vyjímeční néééébigsmilebigsmile
Kdo ten příjimač vydrží tak je aspoň vidět jestli tady chce být, nebo jenom chce vycucávat rady a ani nepoužít tu svou lebku na nějakou činnostgood
A že tady dostávali sadu někteří lidi bigsmilebigsmile
Že XJelene bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile(oči máš zelené)bigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
VikecB12 (Člen)
06.04.2010 19:35:42
Offline

Re: K zamyšlení

Je to jednoduchý,měkejši votpadnou hnedka na začátku,nebo později koupí jebku a přastanou sen chodit a ti normální s banditama zůstávají a plkají tady vo hovně,taková domácí pohodasmokinsmile1
A pár pacošů s jebkou tady přetrvává proto,že mají vostatní pacoše rádigood
Vostatní ať si naserougoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
06.04.2010 19:40:47
Offline

Re: K zamyšlení

...boha oni mi tuná jebů


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
06.04.2010 20:02:05
Offline

Re: K zamyšlení

VikecB12 psal:

Je to jednoduchý,měkejši votpadnou hnedka na začátku,nebo později koupí jebku a přastanou sen chodit a ti normální s banditama zůstávají a plkají tady vo hovně,taková domácí pohodasmokinsmile1
A pár pacošů s jebkou tady přetrvává proto,že mají vostatní pacoše rádigood
Vostatní ať si naserougoodbigsmile

..asi tak..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Baltazar (Člen)
06.04.2010 20:13:26
Offline

Re: K zamyšlení

běžte fšici do pussy a vyplňte si profilfuck

myslím, že profil cosik napoví, jak říká Jarken no nééé, no anobigsmile


The father of the little princess of the dawn
PALOUS (Člen)
06.04.2010 20:18:40
Offline

Re: K zamyšlení

VikecB12 psal:

Je to jednoduchý,měkejši votpadnou hnedka na začátku,nebo později koupí jebku a přastanou sen chodit a ti normální s banditama zůstávají a plkají tady vo hovně,taková domácí pohodasmokinsmile1
A pár pacošů s jebkou tady přetrvává proto,že mají vostatní pacoše rádigood
Vostatní ať si naserougoodbigsmile

No istěééégood


Jebat motorky :-)
jennys (Člen)
06.04.2010 21:03:11
Offline

Re: K zamyšlení

Kelly01 psal:

Jarken
Proč neřekls dřív, v OL jsem minim. 3x týdně, tenhle týden můžu středa odpoledne, pátek přes den, jinak po neděli, stejně s tebou potřebuji pokecatevil

Zases někoho rohnul?bigsmilesurprisedbigsmileidontknowbigsmile

ross (Člen)
06.04.2010 21:48:27
Offline

Re: K zamyšlení

VikecB12 psal:

Je to jednoduchý,měkejši votpadnou hnedka na začátku,nebo později koupí jebku a přastanou sen chodit a ti normální s banditama zůstávají a plkají tady vo hovně,taková domácí pohodasmokinsmile1
A pár pacošů s jebkou tady přetrvává proto,že mají vostatní pacoše rádigood
Vostatní ať si naserougoodbigsmile

máš pravdu pičogoodbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
4Fun.cz (Člen)
06.04.2010 21:49:12
Offline

Re: K zamyšlení

osiris psal:

...boha oni mi tuná jebů

Těrazky hej!!!!bigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
ross (Člen)
06.04.2010 21:57:25
Offline

Re: K zamyšlení

a co máš vlastně bobuláku za jebku?


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
bobule (Člen)
06.04.2010 22:07:21
Offline

Re: K zamyšlení

a víte co? stejnak vás všechny mrdám do uchafuckbigsmile


to jebu
bobule (Člen)
06.04.2010 22:09:25
Offline

Re: K zamyšlení

ross psal:

a co máš vlastně bobuláku za jebku?

čum do řádně vyplněnýho profilu a neptej se jak trotlfucksmokinbigsmile


to jebu
ross (Člen)
06.04.2010 22:10:20
Offline

Re: K zamyšlení

bobule psal:

a víte co? stejnak vás všechny mrdám do uchafuckbigsmile

hele na mrdání do ucha ti jebu kurvafuckbigsmile

co máš za jebku?


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
4Fun.cz (Člen)
06.04.2010 22:10:49
Offline

Re: K zamyšlení

bobule psal:

a víte co? stejnak vás všechny mrdám do uchafuckbigsmile

Ale stačilo řídt ,že ti prostě chutná...bigsmilesmokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
ross (Člen)
06.04.2010 22:21:05
Offline

Re: K zamyšlení

bobule psal:
ross psal:

a co máš vlastně bobuláku za jebku?

čum do řádně vyplněnýho profilu a neptej se jak trotlfucksmokinbigsmile

ty mrdale jebkařskáfuckbigsmilebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
osiris (Člen)
06.04.2010 22:45:36
Offline

Re: K zamyšlení

bobule psal:
ross psal:

a co máš vlastně bobuláku za jebku?

čum do řádně vyplněnýho profilu a neptej se jak trotlfucksmokinbigsmile

...tak nějak jsem si vzpomněl na ty blahoslavený kydy vo dvouválu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
06.04.2010 22:49:02
Offline

Re: K zamyšlení

Z louže pod vokapsickbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
jirka silver (Člen)
06.04.2010 22:54:48
Offline

Re: K zamyšlení

Je to fakt někdy o ničem.Fora jakej olej,helmy ...doporučujete
už fakt nemusím.
Prostě už si vybírám podle uživatele:
Vorel,Inkviz,drzej kelly,palous,husky,jarken,čendina,baltazar,
osiris, takový skalní brambory.
Fora typu prodám:106 peugot,byt k pronájmu ještě tu chybí
multilevel kurva trochu úcty a nesrat sem svoje osobní sračky.
To by jsme každému foru musely přidělovat hvězdičky,aby přispěvatel viděl,že je mimoň a zkorigoval se sám.bad


Najdete nás na každém kilometru
Bedřich (Člen)
06.04.2010 23:16:17
Offline

Re: K zamyšlení

ulet... headshake


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
WenzelB6 (Člen)
07.04.2010 00:07:13
Offline

Re: K zamyšlení

bobulej: depa ..koukej víc na pussydoupata jako hladinka,69,mrdal-cimra, to je balzámsmile1good

Inženýrek (Člen)
07.04.2010 00:08:18
Offline

Re: K zamyšlení

jirka silver psal:

Je to fakt někdy o ničem.Fora jakej olej,helmy ...doporučujete
už fakt nemusím.
Prostě už si vybírám podle uživatele:
Vorel,Inkviz,drzej kelly,palous,husky,jarken,čendina,baltazar,
osiris, takový skalní brambory.
Fora typu prodám:106 peugot,byt k pronájmu ještě tu chybí
multilevel kurva trochu úcty a nesrat sem svoje osobní sračky.
To by jsme každému foru musely přidělovat hvězdičky,aby přispěvatel viděl,že je mimoň a zkorigoval se sám.bad

Šak diskuze je tady vod toho aby si tu každej řešil svoje osobní sračky ne? help
Na olej, helmy a tak dále je tu sekce jiná a řekl bych, že je to tu vedené vopravdu slušně.
Co potřebuju to si najdu a když to nenajdu tak se zeptám a za chvíli mám odpověď good


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Newada (Člen)
07.04.2010 10:56:45
Offline

Re: K zamyšlení

bobule psal:

a víte co? stejnak vás všechny mrdám do uchafuckbigsmile

Ty si fakt doma nekáp božskou. bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


jak dlouho ještě?
tomassodek (Člen)
07.04.2010 12:41:52
Offline

Re: K zamyšlení

Fresh Man psal:

motorku má dneska gdejakej kokot ,, já jezdím silný motorky vot 16cti CBR1500... ZRX 16000 a těšilo mně dyš lidi koukali jak sem vodjížděl po zadním z benízknky a pálil gumu a dělal šou ... ted má každej kokot bandita a v stroma a nikdo na mně nekouká :(

to si opsal od typussy z motohausu ?bigsmile


Nakřápnutý hrnec nejdéle vydrží.
Jaster (Člen)
07.04.2010 14:01:36
Offline

Re: K zamyšlení

tohle fórum je jiný a mělo by tak zůstat. přece nemusí být stejný jako všechny ostatní, tím má svou exkluzivitu.

je pravda, když něco hledám, tak to nějakou dobu trvá, než přejdu ty různý kecy okolo, ale zase se u nich pobavím a zasměju

profil jsem si vyplnil hned jak jsem se registroval, je to během pár sekund hotový a pak se ví o koho jde

motorku už může být kde kdo, jsou už hodně cenově dostupný. ale tím že ji vlastní, neznamená hned že je motorkář. většinou ji maji jen na dopravu z místa a do místa b. např. studenti dostanou 125ccm a jezdí na ní jen do školy aby nemuseli mhd. já si koupil taky kdysi 125ccm ale jen na cestu do školy jsem ji fakt neměl. jezdili jsme s klukama všude možně a skoro každej den, protože mě to baví a pořád nepřestalo, teď s banditem mě to baví ještě víc. ted na tý 125ccm jezdí bratr a už má od roku 2006 najeto asi 24000km, z toho 18000km je mých


motto "Vem za heft a val"
Pitrs-B12 (Člen)
07.04.2010 14:08:27
Offline

Re: K zamyšlení

Bobule tohle není jen tady ale i na našem foru "kde je 500-600 uživatelu z olomoucka "a jiných forech kde se lidi znají když to začínalo,uživatelu příbýva ale neznají se nejezdí na akce nepišou jenom zevlujou.stará garda to táhne dál jiní odpadnou přijdou další to je koloběh.a s tím razením je to všude stejný běž na motorkáře.cz a dej doztaz na hondu dostaneš pojeb at si koupíš kawu atd...u nás to stejný akorát to moderátoři mažou.My třeba uživatele dost mažem-nepředstavíš se do měsíce zdarec...ale to je na pravidlech co sou nastavený.Bude huř líp už bylo neboj bigsmile

Kim (Člen)
07.04.2010 18:53:35
Offline

Re: K zamyšlení

...množte se a žerte sebigsmile...je pravda když člověk něco hledá v technickej a než se prokousá těma tunama pičovin okolo,je na práškybigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Banditatom (Člen)
07.04.2010 19:05:08
Offline

Re: K zamyšlení

nemyslím-bolí tosmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
jaryn (Člen)
07.04.2010 20:05:57
Offline

Re: K zamyšlení

to Kim: je tu par lidi,kteri jsou ve svym oboru odbornici. Nadto maj vyplnenej profil (email,mobil). A kdyz je o nich vseobecne znamo,ze jsou ochotni poradit kdykoli a bez poznamek,pak jim pisnu nebo zavolam. Pokud je nad me sily HLEDAT, nebo nechci utrzit posmech od publika. (Filous,mas u me lahev)good


God Gave me Everything I want

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr