Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » benzin u vzduch.filtru

Dejvidos (Člen)
05.04.2010 22:02:25
Offline

benzin u vzduch.filtru

Ahoj,mam po zimě menši problem,vždy po projiždce byl citit benzin,vyndal jsem vzduch.filtr a v tom plast.boxu,co v v něm je filtr prišroubovanej,mam tak decku benzinu.Jinak motorka jede normalně,startuje na brnk,jak tepla tak studena,neřešil jste někdo podobny problem,diky.Jo,jedna se o Inazumu 750 2001..

corimec (Člen)
05.04.2010 22:44:59
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

nejaka svička ti nepálí a benzin teče z karburace do vzduchovýho filtru,vyměn svíčky

corimec (Člen)
05.04.2010 22:49:29
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

a nebo ti prostě karburace propouští,ale začal bych u těch svíček

osiris (Člen)
05.04.2010 23:12:48
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

corimec psal:

nejaka svička ti nepálí a benzin teče z karburace do vzduchovýho filtru,vyměn svíčky

...když svíčka nepálí, tak karburátor o tom neví a je mu to jedno smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
corimec (Člen)
05.04.2010 23:19:17
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

osiris psal:
corimec psal:

nejaka svička ti nepálí a benzin teče z karburace do vzduchovýho filtru,vyměn svíčky

...když svíčka nepálí, tak karburátor o tom neví a je mu to jedno smile1

mě to tak bylo vysvětleno,že když svíčka nepalí benzin se vraci do vzduchače,je to pry u suzuki,jak jsem nakoupil tak prodávámsmile1

Datel (Člen)
05.04.2010 23:30:37
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

Tak než budeš příště prodávat dál, tak popřemýšlej jestli to má logikuevil

corimec (Člen)
05.04.2010 23:35:17
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

ja jsem měl ten samej problem u šestikila,jinak bych to sem nepsal,stačilo vyměnit svíčky

Datel (Člen)
06.04.2010 00:16:39
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

jestliže ti nepálí svíce, tak ti nespálené palivo jde přes výfukové ventily do výfuku. Nevím kama by se to jako mělo vracet zpátky a ještě před karbce do érboxuidontknow

...ale klidně se nechám poučitgood

Billy (Člen)
06.04.2010 07:27:45
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

kdyz ti nepali svice, tak ma suzuki tzv reverzni chod a smes nadejchana vod vejfuck jde pres karburaci do filtru bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Dado (Člen)
06.04.2010 09:00:56
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

Billy psal:

kdyz ti nepali svice, tak ma suzuki tzv reverzni chod a smes nadejchana vod vejfuck jde pres karburaci do filtru bigsmile

Pak to chce dávat bacha aby ti nepřetekla podsedlovka, takže to chce přecuc zpatky do nadrže a jede se dál bigsmilegood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
corimec (Člen)
06.04.2010 09:06:11
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

jooo,delejte se prdelkygoodjá si budu trvat na svim že to bylo svíčkamaevilaž tu závadu odstraní at sem napíše čim to bylo

Billy (Člen)
06.04.2010 09:44:38
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

Ja bych rekl mozna vice zavad dohromady, spatna vyska hladiny v karbcu, mozna bordel v karbecich, taky ze mu mozna neuzavira podtlakovej ventil na nadrzi a prelivaji se karbce. Nemas aji benzin nahodou v motoru ?= netesni jehlovej ventil v karburatoru.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Ondráš (Člen)
06.04.2010 09:52:42
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

Dejvidos psal:

Ahoj,mam po zimě menši problem,vždy po projiždce byl citit benzin,vyndal jsem vzduch.filtr a v tom plast.boxu,co v v něm je filtr prišroubovanej,mam tak decku benzinu.Jinak motorka jede normalně,startuje na brnk,jak tepla tak studena,neřešil jste někdo podobny problem,diky.Jo,jedna se o Inazumu 750 2001..

Zkusil bych tu netěsnost.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Miro (Člen)
06.04.2010 11:17:28
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

to [Datel] Ona to nemusí bejt tak úplně pitomost. Řekl bych, že tu je jedna cesta, kudy by se tam dostal benzín. Mohlo by to jít přisáváním výfukových plynů kůli emisím, kde se část výfukových plynů přivádí zpět do sání. Má to moje GSX-R 1100 z roku 1990, takže to může mít klidně i Imazuna. Přiložený obrázek je sice z B12, ale bude to podobné. V místě šipek se odebírá část výfukových plynů a hadicí 15 by to mělo jít do airboxu.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/96_b12_odsavani.png
Datel (Člen)
06.04.2010 11:39:37
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

Miro psal:

to [Datel] Ona to nemusí bejt tak úplně pitomost. Řekl bych, že tu je jedna cesta, kudy by se tam dostal benzín. Mohlo by to jít přisáváním výfukových plynů kůli emisím, kde se část výfukových plynů přivádí zpět do sání. Má to moje GSX-R 1100 z roku 1990, takže to může mít klidně i Imazuna. Přiložený obrázek je sice z B12, ale bude to podobné. V místě šipek se odebírá část výfukových plynů a hadicí 15 by to mělo jít do airboxu.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … savani.png

To byla první věc, kterou jsem sundal po vzoru Kellyho a Kovalagood
Každopádně i to je dle mého nesmysl, protože vzduch jde z érboxu přes ten rozdělovač do výfuku aby naředil spaliny. V tom rozdělovači je klapka tudíž zpětně nic neprondeidontknow

Kelly01 (Člen)
06.04.2010 11:43:19
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

Když babču v roce 95 začaly vyrábět tak fungovala jak měla, pak začla ekologie-hysterie a začlo se to komplikovat, ve finále to dosrali vodousick

Takže každý krok ke kořenům je správným směremsmokin


God Save The Queen!
Dejvidos (Člen)
06.04.2010 11:51:31
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

Cus,oleje v motoru je pořad stejně,mezi ryskama. Ty svičky mužu vyměnit,stejně jsou tam dlouho a tak nějak jsem je planoval,ale motor běži  normalně na všechny čtyři valce.Vyměnim svičky,ale spiš bude něco kolek karburatoru,po vikendu na to skočim a pak dam vědět..Zatim diky a když by ješte někoho něco napadlo,tak dejte vědět..

Kelly01 (Člen)
06.04.2010 11:56:37
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

Dělal mi to ventilek v karbci..
Ale to samé se dá zvládnou přelitím nádrže a špatně vedenýma hadičkama...
neřešit, vylít a mít na pravé straně tu dírku od ekologického sání volnou, stihne se odpařovat a ty máš klidbigsmile


God Save The Queen!
Datel (Člen)
06.04.2010 12:02:55
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

Kelly01 psal:

neřešit, vylít a mít na pravé straně tu dírku od ekologického sání volnou, stihne se odpařovat a ty máš klidbigsmile

Dobrýgood a pak by ještě ušetřil za filtr bo by tam byl enom do počtubigsmile

Billy (Člen)
06.04.2010 12:03:46
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

Miro psal:

to [Datel] Ona to nemusí bejt tak úplně pitomost. Řekl bych, že tu je jedna cesta, kudy by se tam dostal benzín. Mohlo by to jít přisáváním výfukových plynů kůli emisím, kde se část výfukových plynů přivádí zpět do sání. Má to moje GSX-R 1100 z roku 1990, takže to může mít klidně i Imazuna. Přiložený obrázek je sice z B12, ale bude to podobné. V místě šipek se odebírá část výfukových plynů a hadicí 15 by to mělo jít do airboxu.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … savani.png

Prave ze ten pruvan jak mas nakreslenej jde presne navopak, jak pravil Datel a Kelly01


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Dejvidos (Člen)
06.04.2010 12:03:52
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

Ty vole je fakt,že když jsem pred zimou tankoval plnou,tak jsem ji přelil,až to chcalo s ty prepadovy hadičky,ale stejně tam musi byt něco špatně,co stoji ten ventilek?

Kelly01 (Člen)
06.04.2010 12:04:12
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

bigsmile


God Save The Queen!
Miro (Člen)
06.04.2010 13:01:18
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

Datel psal:

To byla první věc, kterou jsem sundal po vzoru Kellyho a Kovalagood
Každopádně i to je dle mého nesmysl, protože vzduch jde z érboxu přes ten rozdělovač do výfuku aby naředil spaliny. V tom rozdělovači je klapka tudíž zpětně nic neprondeidontknow

Nj. máš pravdu, nějak jsem si to poplet redface Směr je fakt obrácený, podtlakem dochází k nasávání čerstvého vzduchu z airboxu, který ústí těsně za výfukový ventil a ve výfukovém potrubí potom oxiduje s obsaženými uhlovodíky na  CO2 a na vodu.

Omlouvám se za mystifikaci.

Kelly01 (Člen)
06.04.2010 13:19:07
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

A českysurprised


God Save The Queen!
XJelen (Člen)
06.04.2010 13:21:53
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

Kelly01 psal:

A českysurprised

to ste ještě nebrali... zbytečný překládat evil


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
06.04.2010 13:38:45
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

...nehledejte f tom vjedu, prostě se někerej karbec přeplavuje vinou špatný hladiny a nebo netěsnícim ventilkem, kerej uzavírá palivo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
06.04.2010 13:43:08
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

To jsem psalbigsmile
Dělal mi to ventilek v karbci..


God Save The Queen!
Filous (Člen)
06.04.2010 13:44:27
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

Kelly01 psal:

To jsem psalbigsmile
Dělal mi to ventilek v karbci..

...no tag sorry, volebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Billy (Člen)
06.04.2010 14:25:17
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

pocitej 1500,- kus


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
l.korba (Nový člen)
17.03.2012 19:06:01
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

Ahoj, měl jsem na B1200 (2006) ten samý problém - benzín v airboxu a navíc občas divný "pšoukání" od karburátorů. Nakonec jsem zjistil, že gumový krytky na vývodech, kam se připojují "budíky" při synchronizaci jsou zcela zpuchřelý a jedna i pořádně děravá - takže to přisávalo "falešný" vzduch přímo mezi karburátorama a motorem... udělal jsem si nový záslepky (kousek hadičky zapalovačem nahřátá a na následně kleštěma zmáčklá) a problém vyřešen. chod motoru se zlepšil (bez sání "falešnýho" vzduchu nelze ani pochybovat...), benzín z airboxu zmizel

Filous (Člen)
17.03.2012 20:10:05
Offline

Re: benzin u vzduch.filtru

l.korba psal:

Ahoj, měl jsem na B1200 (2006) ten samý problém - benzín v airboxu a navíc občas divný "pšoukání" od karburátorů. Nakonec jsem zjistil, že gumový krytky na vývodech, kam se připojují "budíky" při synchronizaci jsou zcela zpuchřelý a jedna i pořádně děravá - takže to přisávalo "falešný" vzduch přímo mezi karburátorama a motorem... udělal jsem si nový záslepky (kousek hadičky zapalovačem nahřátá a na následně kleštěma zmáčklá) a problém vyřešen. chod motoru se zlepšil (bez sání "falešnýho" vzduchu nelze ani pochybovat...), benzín z airboxu zmizel

...good...nejsi první, gdo měl tedle trabl se spuchřelejma záslepkama...třeba Koldan, Borák a eště něgdo...ten motor pag vopčas foukne do érboksu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr