Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nejde natočit

Bechy (Nový člen)
07.04.2010 20:21:54
Offline

Nejde natočit

Zdarec chlapi,
dneska jsem vlítnul do díry jak do pekla a hned po tý mrdě mi zhasnul motor a nejde natočit. Rozsvítí se mi budíky a kontrolka oleje, ale neutrál třeba ne a moto ani neškytne. Jako kdyby tam nešla vůbec šťávabad. Pojistky to nejsou a třeba světla svítěj, ale blinkry jsou mrtvý. Takže jsem to naložil a odvez do garáže. Doufam, že tohle vyřešim, abych mohl řešid oba bouchlý ráfkyheadshake. Takže silničářům dík a vám díky za rady.
Jo a mam B6-S r.v.2003

Banditatom (Člen)
07.04.2010 20:24:18
Offline

Re: Nejde natočit

máš štěstí, že jsi si hubu nenatlouksurprised! ty skontroluj jestli ti někde nevypadl drát třeba na cívkách nebo k přívodu do spínačkygood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
07.04.2010 20:28:07
Offline

Re: Nejde natočit

Bechy psal:

Zdarec chlapi,
dneska jsem vlítnul do díry jak do pekla a hned po tý mrdě mi zhasnul motor a nejde natočit. Rozsvítí se mi budíky a kontrolka oleje, ale neutrál třeba ne a moto ani neškytne. Jako kdyby tam nešla vůbec šťávabad. Pojistky to nejsou a třeba světla svítěj, ale blinkry jsou mrtvý. Takže jsem to naložil a odvez do garáže. Doufam, že tohle vyřešim, abych mohl řešid oba bouchlý ráfkyheadshake. Takže silničářům dík a vám díky za rady.
Jo a mam B6-S r.v.2003

sundes sedačku a v zadní části u světla máš dvě krabičky...jedna je pojistková skříňka a druhá je združené relé které ma na starosti blinkry kontrolku neutrálu spínač bočáku a nouzovej vypínač na řidítkách...moc bych nedal za to ,že ti vypadnul nebo povyskočil bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Bechy (Nový člen)
07.04.2010 20:39:23
Offline

Re: Nejde natočit

K.a.s.y.m. psal:
Bechy psal:

Zdarec chlapi,
dneska jsem vlítnul do díry jak do pekla a hned po tý mrdě mi zhasnul motor a nejde natočit. Rozsvítí se mi budíky a kontrolka oleje, ale neutrál třeba ne a moto ani neškytne. Jako kdyby tam nešla vůbec šťávabad. Pojistky to nejsou a třeba světla svítěj, ale blinkry jsou mrtvý. Takže jsem to naložil a odvez do garáže. Doufam, že tohle vyřešim, abych mohl řešid oba bouchlý ráfkyheadshake. Takže silničářům dík a vám díky za rady.
Jo a mam B6-S r.v.2003

sundes sedačku a v zadní části u světla máš dvě krabičky...jedna je pojistková skříňka a druhá je združené relé které ma na starosti blinkry kontrolku neutrálu spínač bočáku a nouzovej vypínač na řidítkách...moc bych nedal za to ,že ti vypadnul nebo povyskočil bigsmile

Díky moc za tip, já si říkal, že tam asi něco chybí, koukal jsem totiž na to a přišlo mi to nějaký zvláštní, ale nebyl jsem si jistej, jak to má bejt.

Bechy (Nový člen)
07.04.2010 20:40:17
Offline

Re: Nejde natočit

Banditatom psal:

máš štěstí, že jsi si hubu nenatlouksurprised! ty skontroluj jestli ti někde nevypadl drát třeba na cívkách nebo k přívodu do spínačkygood

To jsem všechno kontroloval a vypadá to OK.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr