Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jak dostat do papírů 25kW

Capri (Člen)
05.03.2007 19:32:44
Offline

Jak dostat do papírů 25kW

Prosím o radu jestli někdo neví jak dostat do techničáku 25kW chci si koupit motorku ale jelikož jsem omezenej kilowatama tak si nemužu moc vybírat smile2


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
hans (Člen)
05.03.2007 19:55:00
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

počkej do 21 a rozšiř si to..........papíry myslím woe...
taky čekám...


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Tomas600N (Člen)
05.03.2007 20:08:59
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

autorizovaný servis ti to za cca 6 tisic uzavře,si to obvolej a pozjišťuj good mě se ptali jestli to chci uzavřit jako fakt nebo jen papirověbigsmile,ale cena bude stejna

Milan (Člen)
05.03.2007 20:13:55
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

Nebo máš druhou možnost koupit něco, kde to už vyřešil někdo před tebou a je to už v techničáku zapsaný.


...chtěl bych se dožít obchvatu Náchoda...
Capri (Člen)
05.03.2007 20:20:40
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

to je fakt ale tu motorku co chci tak jich moc neni a sem taky hodně omezenej financema přecejenom jsem student tak moc nevydělávám ......jinak dělaj to uškrcení eště furt ? dělali ste to někdo někdy ted v nejbližší době ?


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
Milan (Člen)
05.03.2007 20:30:28
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

Tak se aspoň pochlub co chceš koupit, takle toho moc nevíme.smile1


...chtěl bych se dožít obchvatu Náchoda...
Tomas600N (Člen)
05.03.2007 20:31:53
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

no ja sem to ještě nedělalbigsmile ale volal sem tam asi před měsicem a chtěl typ motorky a rok vyroby,tak mě to bude stat 6 tisic pry,chci si to taky nechat udělat na jaře,už jen proto aby to bylo lépe prodejné

Capri (Člen)
05.03.2007 20:50:50
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

chci si koupit Hondu Horneta (vim že je to trochu blbý se na takový věci ptát na bandit foru ale žádný hornet forum sem nenašel) a hlavně se mě pořád víc stejnak líbí bandit ale u horneta se mě líbí motor (ne vzhledově ale vnitřně smile1


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
Newada (Člen)
05.03.2007 20:58:47
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

S omezenim rozpočtem, Hornet, 25kW idontknow


jak dlouho ještě?
KOVAL (Člen)
05.03.2007 21:01:02
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

Co já pamatuju,tak chudý studenti chodily pěšky a ty z lepších rodin jezdily na kole...
Holt jiná doba,soudruzi...

Milan (Člen)
05.03.2007 21:01:59
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

U Hondy by se zavřením na25kw neměl být problém,ale laciný to asi nebude.


...chtěl bych se dožít obchvatu Náchoda...
Capri (Člen)
05.03.2007 21:03:21
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

no horneta za 80 000 seženu v pohodě a kW slíbil tatík smile1 sme do motorek ujetý je to náš hodně velkej koníček :)


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
hans (Člen)
05.03.2007 21:11:01
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

prej študý chudent.....já bych ti ukázal co je to chudoba...bigsmile........


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Capri (Člen)
05.03.2007 21:32:39
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

no jako chudej sem pač tyhle prachy mam poctivě našetřený a kus je z prodaný 125ccm :)


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
nawrc (Člen)
05.03.2007 21:36:56
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

2 Capri: Kámoš to teď řeší na SVčko, chce kupovat funglofku a vyjde ho to asi na 15-20tis. že prej se tam musí dát nová řídící jednotka,, přeměřit na brzdě a zapsat do techničáku, takže je to docela pálka.
Další kamoš to řeší tak, že na Ninji šestce si nechá ucpat nasávání vzduchu(prej, vim to jen z doslechu ale moc se mi to nezdá), na motce pak nemůže jezdit, prej že by rychle zničil motor, nechá to přeměřit na brzdě a zapsat do TP, ale stejně je to ňáký divný.
Jediný co ti vychází nejlevnějc je koupit Bandita s 25kW tak jak já minulej rok a máš po starostech a za ty prachy co máš je to to nejlepší co můžeš sehnat. Hornet má zas větší výkon, ale na čem si jezdil doteď??? Na třiapůle??? Uvědom si, že musíš jít postupně a jakmile okusíš chuť Bandita, nic jinýho nebudeš chtít. Tož tak.
Banditpussy


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
Capri (Člen)
05.03.2007 22:06:32
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

no jezdil sem na všem možnym měl sem 125ccm pak mam šestikilo cagivu W16 pak mam báwo R-71 750ccm pak jawku 250 péráka jawu 90 cross a tak dale jinak jde mě o to že v hondě by se našli nejaky lidi co jsou známí známejch což by u mě byl v suzuce problem :( jinak bandita neodsuzuju je to krásná motorka ale technika je už staršího ražení (neřikam že hornet je nejaka super novinka ale přecejenom je ten motor technicky o krok napřed


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
Koldan (Člen)
06.03.2007 07:56:52
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

za celů dobu co se to tady kdy řešilo,si nepamatuju,že by to něgdo vyřešil (i gdyž je fakt,že mám pamět krátkůbigsmile) páč s tím bylo papírování a jiný sraní takové,že se to prostě nevyplatilo,tagže si sežeň už s 25 kw


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Capri (Člen)
06.03.2007 17:54:22
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

sakra :( to mě pěkně sejří to si holt asi budu muset nejaky prašule pujčit chjo :(


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
Capri (Člen)
07.03.2007 17:55:06
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

tak už sem zase o něco chytřejší volal jsem do hondy a tam mě řekli že uškrcení a přepsání není problem že obědnaj díly potřebny na přestavbu (nejaky gumový kroužky pod karbece a ještě nejaky chujoviny) pak to tam nastrkaj napíšou papír kterej se odnese na STK nebo na magistrát ted nevim tam se zaplatí nejakej směšnej poplatek napíše se výkon a do maleho TP se omezí kW a rychlost :)  jinak cena řikal kolem 5000 kč :)


Nikdy neříkejte, že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že se to nedá a udělá to!
Tomas600N (Člen)
07.03.2007 20:11:10
Offline

Re: Jak dostat do papírů 25kW

Capri psal:

tak už sem zase o něco chytřejší volal jsem do hondy a tam mě řekli že uškrcení a přepsání není problem že obědnaj díly potřebny na přestavbu (nejaky gumový kroužky pod karbece a ještě nejaky chujoviny) pak to tam nastrkaj napíšou papír kterej se odnese na STK nebo na magistrát ted nevim tam se zaplatí nejakej směšnej poplatek napíše se výkon a do maleho TP se omezí kW a rychlost :)  jinak cena řikal kolem 5000 kč :)

goodgoodgood

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr