Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Liptovska Mára slovensko

Dubis (Člen)
10.04.2010 15:04:40
Offline

Liptovska Mára slovensko

Zdarec lidičky.
Nechystá se někdo začátkem července na Liptovskou Máru???good

zdenek 1 (Člen)
10.04.2010 21:47:04
Offline

Re: Liptovska Mára slovensko

Co tam? jezdim tam často,jsem taky z Frýdlantu , ale nad ostravicí a mám to jen 180kilásků, ... a kdysi jsem tak jezdil deset let na ryby (které se tam kdysi ještě daly chytit denně) ..


když to jede,je to OK
mazo (Člen)
10.04.2010 22:24:53
Offline

Re: Liptovska Mára slovensko

hele, ved zaciatkom cervence je naked killer akcia....tak to sa tam bude banditmi len hemzit smile1

Zdenku mal by si si tam niekedy opat zajst na ryby ;-)


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Bedřich (Člen)
11.04.2010 11:34:23
Offline

Re: Liptovska Mára slovensko

kousek od dál je pěknej skanzengood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Filous (Člen)
11.04.2010 11:43:51
Offline

Re: Liptovska Mára slovensko

...loni sme se tam s Ájou na jedno votpoledne a noc stavili a pjekně sme se tam u stánku vožralibigsmilegood ...ale příště pojedu rači jinam...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zdenek 1 (Člen)
11.04.2010 15:10:30
Offline

Re: Liptovska Mára slovensko

mazo psal:

hele, ved zaciatkom cervence je naked killer akcia....tak to sa tam bude banditmi len hemzit smile1

Zdenku mal by si si tam niekedy opat zajst na ryby ;-)

No že by to tam zase bralo??? to bys mě potěšil...bigsmile ale chodili jsme nejvíce do zátoky přímo v místě,kde je na druhé straně přez cestu vjezd do tatralandie,byl jsem se tam před třemi roky na tu zátoku (snad po deseti létech) podívat,a nevěřil jsem vlastním očím !!! kdysi se tam k vodě nedalo k vůli zákazu vjezdu dostat autem,tak jsme parkovali přes tu cestu na kraji pole (co tam teď je ta tatralandie) a v zátoce bylo plno vody skoro až k cestě,no a teď polovina je zarostlá stromy , křaky,a ve zbytku zátoky jsou všelijak zakotvené loďky a uprostřed molo surprised. A to nemluvím že nad zátokou vyrostly nějaké domy či chaty nebo co to tam bylo headshake! No prostě jsem nevěřil jak se to změnilo (k horšímu) ale těch kaprů a candátů (zubáču) co jsme se tam nahytali.....to by nikdo nevěřil! chjo......


když to jede,je to OK
666killer (Člen)
12.04.2010 09:26:03
Offline

Re: Liptovska Mára slovensko

mazo psal:

hele, ved zaciatkom cervence je naked killer akcia....tak to sa tam bude banditmi len hemzit smile1

Zdenku mal by si si tam niekedy opat zajst na ryby ;-)

dohodneme sa s buranom a mozme ist ale aj na Oravskej priehrade sa da  kurva to by bola akcickagood


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
luboss (Člen)
12.04.2010 09:27:50
Offline

Re: Liptovska Mára slovensko

v Prosieku má strejda chaloupku, jezdili jsme na zubáče a jednou jsme potkali i pěknou ščuku, ale děsně jsem se jí bál, to si pamatuju bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
PFremer (Člen)
12.04.2010 12:15:37
Offline

Re: Liptovska Mára slovensko

Začátkem července...
Začnu ve Skalici a skončim v Liptovském Jánu.good
Dovča od soboty do neděle následujícího týdne.bigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Buran (Člen)
12.04.2010 20:40:18
Offline

Re: Liptovska Mára slovensko

666killer psal:

dohodneme sa s buranom a mozme ist ale aj na Oravskej priehrade sa da  kurva to by bola akcickagood

To by sme mohli kľudne to vieš píčo good som za! dovtedy bude možno už aj odznak evil to hneď zapijeme beer wine...
Stými rybami je to dnes trochu ťažšie, tlak rybárov na vodu je väčší ako kedysi, z druhej strany aj tie kormorány to idú vyďubať ale chytiť sa dá vždy len sa treba možno viacej snažiť...


...blood donor for funeral service industry...
PALOUS (Člen)
12.04.2010 20:50:37
Offline

Re: Liptovska Mára slovensko

Buran psal:
666killer psal:

dohodneme sa s buranom a mozme ist ale aj na Oravskej priehrade sa da  kurva to by bola akcickagood

To by sme mohli kľudne to vieš píčo good som za! dovtedy bude možno už aj odznak evil to hneď zapijeme beer wine...
Stými rybami je to dnes trochu ťažšie, tlak rybárov na vodu je väčší ako kedysi, z druhej strany aj tie kormorány to idú vyďubať ale chytiť sa dá vždy len sa treba možno viacej snažiť...

Jesi se tam daj chytnout aj filcky tak jedugoodtady snat uš vymřelysmile2


Jebat motorky :-)
Michal Dk (Člen)
12.04.2010 20:52:32
Offline

Re: Liptovska Mára slovensko

PALOUS psal:
Buran psal:
666killer psal:

dohodneme sa s buranom a mozme ist ale aj na Oravskej priehrade sa da  kurva to by bola akcickagood

To by sme mohli kľudne to vieš píčo good som za! dovtedy bude možno už aj odznak evil to hneď zapijeme beer wine...
Stými rybami je to dnes trochu ťažšie, tlak rybárov na vodu je väčší ako kedysi, z druhej strany aj tie kormorány to idú vyďubať ale chytiť sa dá vždy len sa treba možno viacej snažiť...

Jesi se tam daj chytnout aj filcky tak jedugoodtady snat uš vymřelysmile2

Hledáš pořádně?bigsmile

osiris (Člen)
12.04.2010 20:55:05
Offline

Re: Liptovska Mára slovensko

...ne, jen ho to už přestalo svědit, tak o nich už ani neví bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
12.04.2010 21:06:33
Offline

Re: Liptovska Mára slovensko

Sem konečně našel to stavebnici na hubeníbigsmile http://www.thuisexperimenteren.nl/dozen … ontage.htm kua ta si bylagood


Jebat motorky :-)
Buran (Člen)
12.04.2010 21:11:24
Offline

Re: Liptovska Mára slovensko

PALOUS psal:

Sem konečně našel to stavebnici na hubeníbigsmile http://www.thuisexperimenteren.nl/dozen … ontage.htm kua ta si bylagood

Čo to je za lego? idontknow


...blood donor for funeral service industry...
PALOUS (Člen)
12.04.2010 21:12:36
Offline

Re: Liptovska Mára slovensko

Buran psal:
PALOUS psal:

Sem konečně našel to stavebnici na hubeníbigsmile http://www.thuisexperimenteren.nl/dozen … ontage.htm kua ta si bylagood

Čo to je za lego? idontknow

ještě je k sehnánígood http://www.markt.de/dresden/Lernspielze … expose.htm  vemem do party Ondráše a já ti povím na co to je dobrýgood


Jebat motorky :-)
Ondráš (Člen)
12.04.2010 21:22:59
Offline

Re: Liptovska Mára slovensko

PALOUS psal:

ještě je k sehnánígood http://www.markt.de/dresden/Lernspielze … expose.htm  vemem do party Ondráše a já ti povím na co to je dobrýgood

Já neumim německy ani hovno...bad Palousi, vyprávěj... Prosím, prosím...smokinredface

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PALOUS (Člen)
12.04.2010 21:24:19
Offline

Re: Liptovska Mára slovensko

Ondráš psal:
PALOUS psal:

ještě je k sehnánígood http://www.markt.de/dresden/Lernspielze … expose.htm  vemem do party Ondráše a já ti povím na co to je dobrýgood

Já neumim německy ani hovno...bad Palousi, vyprávěj... Prosím, prosím...smokinredface

smile1

Na slovačigoodbigsmile


Jebat motorky :-)
Ondráš (Člen)
12.04.2010 21:54:58
Offline

Re: Liptovska Mára slovensko

PALOUS psal:

Na slovačigoodbigsmile

Vlk taky sliboval...redface
Ne že budeš dělat Zagorku...headshake
smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr