Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Je tu někdo z Chomutova???

Koldan (Člen)
12.04.2010 07:18:14
Offline

Je tu někdo z Chomutova???

Je tu někdo z Chomutova? Potřeboval bych, aby mi mrknul do jednoho kšeftu a něco mi tam omrknul:
http://www.motoboardel.cz/


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
XJelen (Člen)
12.04.2010 09:12:22
Offline

Re: Je tu někdo z Chomutova???

Koldan psal:

Je tu někdo z Chomutova? Potřeboval bych, aby mi mrknul do jednoho kšeftu a něco mi tam omrknul:
http://www.motoboardel.cz/

to je pech... Barynek je za louží a Luig skončil s motorkama bad
bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
Koldan (Člen)
12.04.2010 09:51:54
Offline

Re: Je tu někdo z Chomutova???

kuwa drát, nigdo inej?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
XJelen (Člen)
12.04.2010 10:36:09
Offline

Re: Je tu někdo z Chomutova???

čoveče tušim že Frodo pytlík je taky někde z okolí, zkus Luiga přes telefon, on bude zas až večer počítám, esli teda už jako s motorkama neskončil úplně.


Strýcfajtr !!!
luig (Člen)
12.04.2010 10:48:30
Offline

Re: Je tu někdo z Chomutova???

Ještě jsem neprodal takže val sem co potřebuješ bigsmile


Ne asi
Stavros Niarchos (Člen)
12.04.2010 10:50:04
Offline

Re: Je tu někdo z Chomutova???

Ahoj Koldane,já jsem z Chomutova.Co potřebuješ.Zavolej 733 747 706.,zkusím zařídit.
Stavros


Když to nejde po dobrém, dělej to násilím. Jestliže se to ulomí, šlo o vadnou součástku.
KOVAL (Člen)
12.04.2010 21:24:36
Offline

Re: Je tu někdo z Chomutova???

Betonářu,woe mam vod něj jeden motor,italskej,von rozebírá motorky který vozí vod talošu z vrakáčů a který nemaj noty teda krom toho že vozí i celý  s notama. Celkem se s nim dá osobně domluvit v pohodě typ,akorát po telefonu  je to horší páč u konkrétního dílu si každej z nás představuje lehčí poškození trochu jinakbigsmile,ale při osobnim jednání serioznígood i se zárukou a tak což se dneska moc nevidí.
Jo a jestli ses zamiloval čistě náhodou do zadního tlumiče z gsxr tak tam má jeden ale hrooozně špinavej a vošklivej z K05.bigsmile

Koldan (Člen)
13.04.2010 07:47:52
Offline

Re: Je tu někdo z Chomutova???

TO Koval: vodhadl jsi mě šmejde:o)  a ten K5 samo nechcu, ale dle fotek by tam měl být ještě jeden, nebo to je to samé? Ten na té poslední fotky už by měl být z K8, ne?
http://www.motorkari.cz/motobazar/nahra … 6928.html#


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Frodo89 (Člen)
13.04.2010 15:42:29
Offline

Re: Je tu někdo z Chomutova???

XJelen psal:

čoveče tušim že Frodo pytlík je taky někde z okolí, zkus Luiga přes telefon, on bude zas až večer počítám, esli teda už jako s motorkama neskončil úplně.

Do chomutova to mám přes celou měsíční krajnu. Ale nevidim v tom zas tak velky problem. Se tam zastavit na kukandu.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Koldan (Člen)
13.04.2010 21:02:54
Offline

Re: Je tu někdo z Chomutova???

už sem se domluvil se Stavrosem, každopádně dík, teď jen čekám na fotky od toho kluka, má těch tlumičů víc


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
KOVAL (Člen)
13.04.2010 22:11:55
Offline

Re: Je tu někdo z Chomutova???

čoveče mněl tam motor z K08,to vim,hele tobě muže bejt jedno jestli je z K6 nebo K8 hlavně aby mněl tusprávnou dýlku do těch 32cm jinak je to jedno,něco málo lze dohonit kostma ale třeba ze starších modelů např. Srad je na pussy bo má dýlku 35cm a to tam nejde ani kdyby ses ass,pak zas až z těch uplně starších kolem  89 do toho srada 96,takže za mně hlavně aby to nebyl ten špindíra co vypadá že je z vohořelý motorky,je to z nějaký k6 co se válela rozebraná na vrakáči u makarona proto je prej tak zasranej..

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr