Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » zklamání

Ondráš (Člen)
15.04.2010 23:20:06
Offline

Re: zklamání

Hanz psal:

......oproti 12 má 1250 i šestku..surprised..zkoušels..surprised.....bigsmile
Moje teda valí tachometrovejch 258km v tovární podobě....idontknowsmokin

Mě teda jede jen 256,5362734938273847625294052039484726 km/h. To poslední číslo je zaokrouhlený.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Hanz (Člen)
15.04.2010 23:46:02
Offline

Re: zklamání

Ondráš psal:
Hanz psal:

......oproti 12 má 1250 i šestku..surprised..zkoušels..surprised.....bigsmile
Moje teda valí tachometrovejch 258km v tovární podobě....idontknowsmokin

Mě teda jede jen 256,5362734938273847625294052039484726 km/h. To poslední číslo je zaokrouhlený.help

Holt moc žereš....evilbigsmilebigsmilebigsmile


WD club member...
Sucre (Člen)
16.04.2010 18:07:02
Offline

Re: zklamání

DonPepon psal:
Sucre psal:

Moje B6 jede 230 tachometrových... Takže trochu divný to je.

ta moje kobyla je asi už utahaná(66000km)bigsmile

Moje má 61 000 km good

Daniel (Člen)
16.04.2010 18:34:48
Offline

Re: zklamání

Moje B650 sveze mejch 115kg max220. Nesmí foukat a po rovince.good

romas (Člen)
16.04.2010 22:17:21
Offline

Re: zklamání

Hanz psal:
romas psal:

Moje 1250 max 230 a to z kopce do kopce prostě její to jedno ale víc nejdesmile2 (teda podle tacho) už jsem přemejšlel jestli to nemá omezovač páč 230 tam je relativně rychle a pak šlussurprised

......oproti 12 má 1250 i šestku..surprised..zkoušels..surprised.....bigsmile
Moje teda valí tachometrovejch 258km v tovární podobě....idontknowsmokin

Jakou šestkusurprised já to jel na čtyřku, myslel jsem že je to jako simsonbigsmile nebo snad ne?smokin


Představte si to ticho, kdyby lidé mluvili jen to, co vědí...
Sandman (Člen)
18.04.2010 02:05:24
Offline

Re: zklamání

Hmmm, jak to tak slyším, musím tomu také zkusit dupnout na krk. Ale aj tak budu mít po dnešku asi krásné fotoalba ze zlínského a olomouckého kraje...


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
zdenek 1 (Člen)
18.04.2010 23:12:36
Offline

Re: zklamání

zdenek 1 psal:

Tak za mě b650s max 216 tachometrových víc nejela ani pussy nevím proč ale to je už jedno bigsmile, pak b12s sem nějak max nezkoušel,ale 230 tach. jsem s ní jel,no a b1250s jsem jel 240tach. a ještě by jela,ale k vůli plechovkám jsem musel pak brzdit,ale jistě ještě vyzkouším bigsmile

tak oprava : jsem to nějak asi poplet b12 240 tach. a tam k vůli plechovkám brzdil a b1250 to tu ani nebudu psát,bo jsem to dneska zkoušel a......idontknow 230 a pak (hodně)pomalu po jednom kilometru surprised a to jsem zkoušel dvakrátsurprisedsurprisedsurprised  (akorát že jsem to prostě netahal od jedničky ale při stopade na pětku jsem to zalomil a cca při 210 dal šest a ......230pussysurprised jsem z toho jelen!! se mi to nezdá , že by se to muselo od jedničky dávat do omezovače aby to ve finále jelo 260 ??? to bych řek u šestky...idontknow


když to jede,je to OK
Pajk (Člen)
18.04.2010 23:47:21
Offline

Re: zklamání

to je pěkná blbost, že by to jelo ve finále víc když se to rve vod začátku do vomezovačeidontknow. Je to fuk rozjedu 6tku třeba vod 50 a koncová rychlost bude na stejnym úseku za srovnatelnejch podmínek stejná.

DonPepon (Člen)
19.04.2010 07:46:52
Offline

Re: zklamání

asi taky záleží jak je zajetá,jinak jsem vyměnil race výfuk za origo a už to jede jen 210smile2,citelný propad výkonusmile2

huskyb12 (Administrator)
19.04.2010 08:33:48
Offline

Re: zklamání

DonPepon psal:

asi taky záleží jak je zajetá,jinak jsem vyměnil race výfuk za origo a už to jede jen 210smile2,citelný propad výkonusmile2

myslim, že bys měl potrénovat normální výletnický tempo, místo maximálky, jantare ...


ale di, Ty brepto ...
K.a.s.y.m. (Člen)
19.04.2010 08:36:04
Offline

Re: zklamání

Sucre psal:
DonPepon psal:
Sucre psal:

Moje B6 jede 230 tachometrových... Takže trochu divný to je.

ta moje kobyla je asi už utahaná(66000km)bigsmile

Moje má 61 000 km good

a až jí budeš prodávat bude mít 30 000 bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Luk (Člen)
19.04.2010 08:40:23
Offline

Re: zklamání

huskyb12 psal:
DonPepon psal:

asi taky záleží jak je zajetá,jinak jsem vyměnil race výfuk za origo a už to jede jen 210smile2,citelný propad výkonusmile2

myslim, že bys měl potrénovat normální výletnický tempo, místo maximálky, jantare ...

+1good


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
DonPepon (Člen)
19.04.2010 10:53:41
Offline

Re: zklamání

Luk psal:
huskyb12 psal:
DonPepon psal:

asi taky záleží jak je zajetá,jinak jsem vyměnil race výfuk za origo a už to jede jen 210smile2,citelný propad výkonusmile2

myslim, že bys měl potrénovat normální výletnický tempo, místo maximálky, jantare ...

+1good

souhlasímgood ,jen jsem srovnával čistě technicky,neznamená že honím maximálku,asi mě někdo špatně pochopilsmokin,víceméně jezdím podle předpisůgood asi jako málokdo tady pussy

gore (Člen)
19.04.2010 11:16:11
Offline

Re: zklamání

DonPepon psal:
Luk psal:
huskyb12 psal:


myslim, že bys měl potrénovat normální výletnický tempo, místo maximálky, jantare ...

+1good

souhlasímgood ,jen jsem srovnával čistě technicky,neznamená že honím maximálku,asi mě někdo špatně pochopilsmokin,víceméně jezdím podle předpisůgood asi jako málokdo tady pussy

...spíš si se špatně vyjádřilpussy smokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
DonPepon (Člen)
19.04.2010 11:19:49
Offline

Re: zklamání

gore psal:
DonPepon psal:
Luk psal:


+1good

souhlasímgood ,jen jsem srovnával čistě technicky,neznamená že honím maximálku,asi mě někdo špatně pochopilsmokin,víceméně jezdím podle předpisůgood asi jako málokdo tady pussy

...spíš si se špatně vyjádřilpussy smokin

tak to se omlouvámsmile2,jsem začátečník,papíry od minulýho léta,jezdím jakass,ale myslím že každýho zajímají možnosti jeho stroje,jen tak pro porovnánígood,trochu provokuju,abyste se rozepsali,tak sorryredface

karlos100 (Člen)
19.04.2010 11:27:10
Offline

Re: zklamání

DonPepon psal:
gore psal:
DonPepon psal:


souhlasímgood ,jen jsem srovnával čistě technicky,neznamená že honím maximálku,asi mě někdo špatně pochopilsmokin,víceméně jezdím podle předpisůgood asi jako málokdo tady pussy

...spíš si se špatně vyjádřilpussy smokin

tak to se omlouvámsmile2,jsem začátečník,papíry od minulýho léta,jezdím jakass,ale myslím že každýho zajímají možnosti jeho stroje,jen tak pro porovnánígood,trochu provokuju,abyste se rozepsali,tak sorryredface

sick


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
19.04.2010 12:33:57
Offline

Re: zklamání

karlos100 psal:

sick

co je vole surprised nemáš chlastat bigsmile


Strýcfajtr !!!
ross (Člen)
19.04.2010 14:11:20
Offline

Re: zklamání

DonPepon psal:
gore psal:
DonPepon psal:


souhlasímgood ,jen jsem srovnával čistě technicky,neznamená že honím maximálku,asi mě někdo špatně pochopilsmokin,víceméně jezdím podle předpisůgood asi jako málokdo tady pussy

...spíš si se špatně vyjádřilpussy smokin

tak to se omlouvámsmile2,jsem začátečník,papíry od minulýho léta,jezdím jakass,ale myslím že každýho zajímají možnosti jeho stroje,jen tak pro porovnánígood,trochu provokuju,abyste se rozepsali,tak sorryredface

neposuzuj vlastnosti motorky podle maximálky

to jen do začátku

výhody 12-ky jsou jinde


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
DonPepon (Člen)
19.04.2010 14:26:35
Offline

Re: zklamání

ross psal:

neposuzuj vlastnosti motorky podle maximálky

to jen do začátku

výhody 12-ky jsou jinde

good to už jsem pochopil z tohoto vlákna,proto tato diskuze byla pro mě přínosná,takže díky všem za věcné příspěvkygood

PFremer (Člen)
19.04.2010 14:35:54
Offline

Re: zklamání

DonPepon psal:
Luk psal:
huskyb12 psal:


myslim, že bys měl potrénovat normální výletnický tempo, místo maximálky, jantare ...

+1good

souhlasímgood ,jen jsem srovnával čistě technicky,neznamená že honím maximálku,asi mě někdo špatně pochopilsmokin,víceméně jezdím podle předpisůgood asi jako málokdo tady pussy

Bych se musel hodně zbláznit, abych využil maximální potenciál tohoto strojeidontknowidontknow...
Je to asi jen o zvyku, když za to trochu zatáhnu, tak pocítím dost velkou sílu, která mi drtí vejce a v mžiku mám malího titínka :)help

Naco lítat jak na R1 když sis koupil pohodovýho naháčecool

Banditpussygood


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
DonPepon (Člen)
19.04.2010 14:43:24
Offline

Re: zklamání

PFremer psal:

Bych se musel hodně zbláznit, abych využil maximální potenciál tohoto strojeidontknowidontknow...
Je to asi jen o zvyku, když za to trochu zatáhnu, tak pocítím dost velkou sílu, která mi drtí vejce a v mžiku mám malího titínka :)help

Naco lítat jak na R1 když sis koupil pohodovýho naháčecool

Banditpussygood

souhlasgoodpussy

DonPepon (Člen)
19.04.2010 14:47:52
Offline

Re: zklamání

akorát ještě nerozumím co je "normální výletnický tempo",asi to každý vidí trochu jinakhelppussy,já jezdím cca obec 60/mimo obec100/dálnice150 a vy?smokin

hans (Člen)
19.04.2010 15:00:19
Offline

Re: zklamání

PFremer psal:
DonPepon psal:
Luk psal:


+1good

souhlasímgood ,jen jsem srovnával čistě technicky,neznamená že honím maximálku,asi mě někdo špatně pochopilsmokin,víceméně jezdím podle předpisůgood asi jako málokdo tady pussy

Bych se musel hodně zbláznit, abych využil maximální potenciál tohoto strojeidontknowidontknow...
Je to asi jen o zvyku, když za to trochu zatáhnu, tak pocítím dost velkou sílu, která mi drtí vejce a v mžiku mám malího titínka :)help

Naco lítat jak na R1 když sis koupil pohodovýho naháčecool

Banditpussygood

no zrovna nad tím s tou R1 jsem přemejšlel o víku na vyjížďce, tak jsem to sledoval. stroje následovné: B12, B6, r1, H6, GS500, xjr13, cbf 6, gsxf6....pokud nepočítám rovinky, který jsme jeli do 140, tak jsou ty stroje úplně vyrovnaný, ať si říká kdo chce co chce...mimo okruh je to podle mě úplně jedno, na čem kdo jezdí...

mimochodem do teď přemejšlím, proč jsem vlastně prodal 6ku a koupil 12ku, a jedinej rozumnej důvod mi přijde to ohromný péro, který mi pak narostlo smokin

co z toho vyplývá?? že maximálka je píčovina....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Petr (Člen)
19.04.2010 15:04:01
Offline

Re: zklamání

hans psal:
PFremer psal:
DonPepon psal:


souhlasímgood ,jen jsem srovnával čistě technicky,neznamená že honím maximálku,asi mě někdo špatně pochopilsmokin,víceméně jezdím podle předpisůgood asi jako málokdo tady pussy

Bych se musel hodně zbláznit, abych využil maximální potenciál tohoto strojeidontknowidontknow...
Je to asi jen o zvyku, když za to trochu zatáhnu, tak pocítím dost velkou sílu, která mi drtí vejce a v mžiku mám malího titínka :)help

Naco lítat jak na R1 když sis koupil pohodovýho naháčecool

Banditpussygood

no zrovna nad tím s tou R1 jsem přemejšlel o víku na vyjížďce, tak jsem to sledoval. stroje následovné: B12, B6, r1, H6, GS500, xjr13, cbf 6, gsxf6....pokud nepočítám rovinky, který jsme jeli do 140, tak jsou ty stroje úplně vyrovnaný, ať si říká kdo chce co chce...mimo okruh je to podle mě úplně jedno, na čem kdo jezdí...

mimochodem do teď přemejšlím, proč jsem vlastně prodal 6ku a koupil 12ku, a jedinej rozumnej důvod mi přijde to ohromný péro, který mi pak narostlo smokin

co z toho vyplývá?? že maximálka je píčovina....

tak B6 a B12 je velký rozdíl v pohodlí skrz krouťák vo tom žádná ale jinak bych ti dal za pravdu..


tož tak..
PFremer (Člen)
19.04.2010 15:45:24
Offline

Re: zklamání

hans psal:
PFremer psal:
DonPepon psal:


souhlasímgood ,jen jsem srovnával čistě technicky,neznamená že honím maximálku,asi mě někdo špatně pochopilsmokin,víceméně jezdím podle předpisůgood asi jako málokdo tady pussy

Bych se musel hodně zbláznit, abych využil maximální potenciál tohoto strojeidontknowidontknow...
Je to asi jen o zvyku, když za to trochu zatáhnu, tak pocítím dost velkou sílu, která mi drtí vejce a v mžiku mám malího titínka :)help

Naco lítat jak na R1 když sis koupil pohodovýho naháčecool

Banditpussygood

no zrovna nad tím s tou R1 jsem přemejšlel o víku na vyjížďce, tak jsem to sledoval. stroje následovné: B12, B6, r1, H6, GS500, xjr13, cbf 6, gsxf6....pokud nepočítám rovinky, který jsme jeli do 140, tak jsou ty stroje úplně vyrovnaný, ať si říká kdo chce co chce...mimo okruh je to podle mě úplně jedno, na čem kdo jezdí...

mimochodem do teď přemejšlím, proč jsem vlastně prodal 6ku a koupil 12ku, a jedinej rozumnej důvod mi přijde to ohromný péro, který mi pak narostlo smokin

co z toho vyplývá?? že maximálka je píčovina....

Já zvolil B12 jako tahouna za rozumnou cenu. Obložim jí kuframa...

Zrovna v sobotu jsem jel z Hrádku na Děčín po parádní cestě s písečnou přikrývkou.
Bylo uplně fuk, kdo měl co za mašinu. Všichni tam jeli se staženou řití :)ass


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
karlos100 (Člen)
19.04.2010 16:03:53
Offline

Re: zklamání

XJelen psal:
karlos100 psal:

sick

co je vole surprised nemáš chlastat bigsmile

pokud někdo sálodlouze zjišťuje maximálku,
tvrdí že jezdí podle předpisů jako málokdo
a přitom ho zajímají limitní vlastnosti..
tak z toho se mi fakt chce blejtbigsmile


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
19.04.2010 17:00:20
Offline

Re: zklamání

karlos100 psal:
XJelen psal:
karlos100 psal:

sick

co je vole surprised nemáš chlastat bigsmile

pokud někdo sálodlouze zjišťuje maximálku,
tvrdí že jezdí podle předpisů jako málokdo
a přitom ho zajímají limitní vlastnosti..
tak z toho se mi fakt chce blejtbigsmile

pussy sneseš už bigsmile


Strýcfajtr !!!
xrohy (Člen)
19.04.2010 17:45:42
Offline

Re: zklamání

XJelen psal:
karlos100 psal:
XJelen psal:


co je vole surprised nemáš chlastat bigsmile

pokud někdo sálodlouze zjišťuje maximálku,
tvrdí že jezdí podle předpisů jako málokdo
a přitom ho zajímají limitní vlastnosti..
tak z toho se mi fakt chce blejtbigsmile

pussy sneseš už bigsmile

To víš pondělek, tak nejni ve svý kůži..good


Čaroděj Dobroděj 8-)
huskyb12 (Administrator)
19.04.2010 18:20:32
Offline

Re: zklamání

DonPepon psal:

akorát ještě nerozumím co je "normální výletnický tempo",asi to každý vidí trochu jinakhelppussy,já jezdím cca obec 60/mimo obec100/dálnice150 a vy?smokin

hale, nejsme žádnej uzavřenej kruh, když na Tebe kluci volali, tak ses k nám bál, budiž ...
když přijel Pavel, přijel si blíž, ale aby si řek ahoj, já sem ten a ten, taky nic, budiž ...
jeli sme v pěti ( bez vás ) jenom já a Prase sólo, ale my sme drželi tempo skupiny, který udával Venca, kerej jel letos poprvé ...
přišli sme vo vás snad někde u Štěchovic, podle toho co řikal Petr ( XJR )
jeli sme kromě předjíždění 120, v obci do 60, což považuju za výletnický tempo
na druhou stranu beru jako klad, že pokud sis na todle tempo nevěřil, nedržel ses za každou cenu ...
ale pokud uvážim, co se v neděli dělo, pak mi naprosto nedochází Tvůj dotaz ohledně maximálky, vzhledem k tomu, že jezdíte nejvíc ve dvou a proto sem Tě taky nazval jantarem, což je lehkej vodvar vořežpruta :)

mimochodem, kde si tu maximálku pruboval, když jezdíš podle předpisů, ha, e  ?


ale di, Ty brepto ...
bery (Člen)
19.04.2010 18:29:11
Offline

Re: zklamání

mladý a neklidní


momentalně zavostalej
ross (Člen)
19.04.2010 19:15:55
Offline

Re: zklamání

bery psal:

mladý a neklidní

spíš mladí a vyplašení

nebyl jsem jinejbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Koldan (Člen)
19.04.2010 20:26:19
Offline

Re: zklamání

huskyb12 psal:

proto sem Tě taky nazval jantarem, což je lehkej vodvar vořežpruta :)

máš recht, vořešprut už je ultramega sílasurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
zdenek 1 (Člen)
19.04.2010 21:57:39
Offline

Re: zklamání

No já za sebe,mám tu B1250 cca.tři týdny tak jsem to muse prubnout (taky jezdím vcelku předpisově ) ale občas se mi prostě zachce to rozjet aspoń na dvě kila ale hned zase padám na 130-140 teda na dálnici,že....jen takovy výkřik do tmy jinak spíše cestuju (přeci už mám nějaký ty léta)bigsmile


když to jede,je to OK
DonPepon (Člen)
20.04.2010 08:23:07
Offline

Re: zklamání

huskyb12 psal:

hale, nejsme žádnej uzavřenej kruh, když na Tebe kluci volali, tak ses k nám bál, budiž ...
když přijel Pavel, přijel si blíž, ale aby si řek ahoj, já sem ten a ten, taky nic, budiž ...
jeli sme v pěti ( bez vás ) jenom já a Prase sólo, ale my sme drželi tempo skupiny, který udával Venca, kerej jel letos poprvé ...
přišli sme vo vás snad někde u Štěchovic, podle toho co řikal Petr ( XJR )
jeli sme kromě předjíždění 120, v obci do 60, což považuju za výletnický tempo
na druhou stranu beru jako klad, že pokud sis na todle tempo nevěřil, nedržel ses za každou cenu ...
ale pokud uvážim, co se v neděli dělo, pak mi naprosto nedochází Tvůj dotaz ohledně maximálky, vzhledem k tomu, že jezdíte nejvíc ve dvou a proto sem Tě taky nazval jantarem, což je lehkej vodvar vořežpruta :)

mimochodem, kde si tu maximálku pruboval, když jezdíš podle předpisů, ha, e  ?

bigsmile to bylo trochu nedorozumění,pokud sis všiml,tak na benzince kde byl sraz bylo více tlup,jak jsem mohl vědět,kdo jede do Bechyněsmile2,jediný koho jsem znal byl Dolínek,takže proto ten odstup,jestli na mě někdo ukazoval,tak já nic neviděl,ale to je jedno,jinak jsem alespoň poučen,že nemůžu jezdit s každým,protože na takovou jízdu ještě nemámidontknow a neber mě furt za každý slovo,ano zkusil jsem kolik moto jede.nic víc,jinak jezdím trochu pomaleji než Vy,toť všegood

DonPepon (Člen)
20.04.2010 08:32:39
Offline

Re: zklamání

karlos100 psal:

pokud někdo sálodlouze zjišťuje maximálku,
tvrdí že jezdí podle předpisů jako málokdo
a přitom ho zajímají limitní vlastnosti..
tak z toho se mi fakt chce blejtbigsmile

hele ty si podej ruku s huskyB12 a ja si podam ruku se zdenkem1good,co furt řešíte,jako byste na začátku svý moto kariery byli jinísick,prostě na to ještě nemám abych jezdil Vaším tempem a že jsem 2x-3x zkusil maximálku,tak to snad každý nesick,
jo a že se tohle vlákno trochu protáhlo za to já nemůžu,takže kdo je jantar a vořežprut?bigsmileass

karlos100 (Člen)
20.04.2010 08:51:03
Offline

Re: zklamání

DonPepon psal:
karlos100 psal:

pokud někdo sálodlouze zjišťuje maximálku,
tvrdí že jezdí podle předpisů jako málokdo
a přitom ho zajímají limitní vlastnosti..
tak z toho se mi fakt chce blejtbigsmile

hele ty si podej ruku s huskyB12 a ja si podam ruku se zdenkem1good,co furt řešíte,jako byste na začátku svý moto kariery byli jinísick,prostě na to ještě nemám abych jezdil Vaším tempem a že jsem 2x-3x zkusil maximálku,tak to snad každý nesick,
jo a že se tohle vlákno trochu protáhlo za to já nemůžu,takže kdo je jantar a vořežprut?bigsmileass

..mě je přece naprosto fuk,jak jezdíš,Pepone.
Každej jezdí jak chce,a tak je to myslím správně...
Ať už je to rychle,pomalu,opatrně nebo zběsilebigsmile
Jen ty jantarózní kecy okolo jednoduše nemám rádevil


...a bude hůř!
DonPepon (Člen)
20.04.2010 09:02:10
Offline

Re: zklamání

karlos100 psal:

..mě je přece naprosto fuk,jak jezdíš,Pepone.
Každej jezdí jak chce,a tak je to myslím správně...
Ať už je to rychle,pomalu,opatrně nebo zběsilebigsmile
Jen ty jantarózní kecy okolo jednoduše nemám rádevil

bigsmile asi budeš stejná povaha jako HuskyB12bigsmile
tož nemůžem být všichni hned nasírací a prudícígood
no a že se tady občas někdo sick co na tom,mě to nevabigsmile

XJelen (Člen)
20.04.2010 09:38:46
Offline

Re: zklamání

hela já se teda taky přidám... redface

DonPepon psal:

...prostě na to ještě nemám abych jezdil Vaším tempem a že jsem 2x-3x zkusil maximálku,tak to snad každý nesick

tak to založení vlákna o zklamání z maximálky B12 s vačkama atd. mám brát jak? help počítám že jako nepochopenej vtip evil


Strýcfajtr !!!
DonPepon (Člen)
20.04.2010 09:56:31
Offline

Re: zklamání

XJelen psal:

hela já se teda taky přidám... redface

DonPepon psal:

...prostě na to ještě nemám abych jezdil Vaším tempem a že jsem 2x-3x zkusil maximálku,tak to snad každý nesick

tak to založení vlákna o zklamání z maximálky B12 s vačkama atd. mám brát jak? help počítám že jako nepochopenej vtip evil

měla to být diskuze,kolik to jede Vám a jen pro srovnání,prostě mě to trochu zarazilo,myslel jsem,jestli nemám něco s motorkou,nenapadlo mě že kroutící moment je také důležitý,přišlo mi že H6 jela líp,ale to je jedno,a nyní ukončeme debatu nad smyslem tohoto vlákna.bigsmile
____________________________________________________________________
takže se ptám jaké je Vaše výletnické tempo a pro rejpaly a prudiče se ptám proto jestli najdu někoho s kým bych mohl na vyjížďku(moje průměrná rychlost obec/60,mimo obec 100/dálnice 140-150

díky všem pohodářům za příspěvkygoodsmokin

jaryn (Člen)
20.04.2010 10:08:31
Offline

Re: zklamání

to DonPepon: pohodari jsou tu vsichni... Ti ostatni odesli. A jezdi tak,jak vyhovuje tobe. Treba sam,hlavne se vyjezdi s nohama v teple a chladnou hlavou.


God Gave me Everything I want
DonPepon (Člen)
20.04.2010 10:16:34
Offline

Re: zklamání

jaryn psal:

to DonPepon: pohodari jsou tu vsichni... Ti ostatni odesli. A jezdi tak,jak vyhovuje tobe. Treba sam,hlavne se vyjezdi s nohama v teple a chladnou hlavou.

jezdím sám každý den,proto bych uvítal občas výjezd více motorek,ale nevím jak to v tlupě fungujeidontknow,první udává tempo a ostaní se buď udrží nebo odpanoubigsmile

ross (Člen)
20.04.2010 10:46:49
Offline

Re: zklamání

DonPepon psal:
jaryn psal:

to DonPepon: pohodari jsou tu vsichni... Ti ostatni odesli. A jezdi tak,jak vyhovuje tobe. Treba sam,hlavne se vyjezdi s nohama v teple a chladnou hlavou.

jezdím sám každý den,proto bych uvítal občas výjezd více motorek,ale nevím jak to v tlupě fungujeidontknow,první udává tempo a ostaní se buď udrží nebo odpanoubigsmile

a poslední platí prvním pokuty


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
DonPepon (Člen)
20.04.2010 10:53:32
Offline

Re: zklamání

ross psal:

a poslední platí prvním pokuty

tak proto všichni uháněj,aby nebyli posledníbigsmile

Filous (Člen)
20.04.2010 10:57:54
Offline

Re: zklamání

DonPepon psal:
jaryn psal:

to DonPepon: pohodari jsou tu vsichni... Ti ostatni odesli. A jezdi tak,jak vyhovuje tobe. Treba sam,hlavne se vyjezdi s nohama v teple a chladnou hlavou.

jezdím sám každý den,proto bych uvítal občas výjezd více motorek,ale nevím jak to v tlupě fungujeidontknow,první udává tempo a ostaní se buď udrží nebo odpanoubigsmile

...základ třeba tady:  http://www.severni-jezdci.cz/clanky/jiz … a-v-kolone


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
DonPepon (Člen)
20.04.2010 11:06:13
Offline

Re: zklamání

Filous psal:

...základ třeba tady:  http://www.severni-jezdci.cz/clanky/jiz … a-v-kolone

HI Filous,

velmi poučnégood

ps: počítáš se mnou na pátek?v kolik mám dorazit?já můžu být u Dvořáka 17:00

Luk (Člen)
20.04.2010 11:16:50
Offline

Re: zklamání

DonPepon psal:

měla to být diskuze,kolik to jede Vám...

si mel rovnou zalozit tema "kolik vam to jede"good

diskuze by se ubirala uplne jinym smerem...smokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
DonPepon (Člen)
20.04.2010 11:32:14
Offline

Re: zklamání

Luk psal:
DonPepon psal:

měla to být diskuze,kolik to jede Vám...

si mel rovnou zalozit tema "kolik vam to jede"good

diskuze by se ubirala uplne jinym smerem...smokin

asi máš pravdusmile1,no teď už se to ubírá zase jinamgood
no to zklamání tam taky bylo,ale to vyplynulo z nevědomosti co očekávat od B12
ještě že jsou tady všichni přátelští a nové členy usměrňujougood

Filous (Člen)
20.04.2010 11:50:44
Offline

Re: zklamání

DonPepon psal:
Filous psal:

...základ třeba tady:  http://www.severni-jezdci.cz/clanky/jiz … a-v-kolone

HI Filous,

velmi poučnégood

ps: počítáš se mnou na pátek?v kolik mám dorazit?já můžu být u Dvořáka 17:00

...počítam s tebou, vjeci mam připravený, čim dříf dorazíš tym líp, sedumnácka je ok...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
DonPepon (Člen)
20.04.2010 11:54:35
Offline

Re: zklamání

Filous psal:

...počítam s tebou, vjeci mam připravený, čim dříf dorazíš tym líp, sedumnácka je ok...

tak super dorazím na 17,fenkjůůgood

huskyb12 (Administrator)
20.04.2010 15:57:19
Offline

Re: zklamání

Filous: 15 zubů ? :)))

eště tam nejni, že se ve skupině nepředjíždí ...


ale di, Ty brepto ...
DonPepon (Člen)
09.05.2011 10:40:53
Offline

Re: zklamání

tak se musím pochlubit že jsem dostal z 650 K9 při 150kg zatížení krásných tachometrových 220km/hbigsmile pak že polotučná nejedegood

Hanz (Člen)
09.05.2011 16:35:34
Offline

Re: zklamání

DonPepon psal:

tak se musím pochlubit že jsem dostal z 650 K9 při 150kg zatížení krásných tachometrových 220km/hbigsmile pak že polotučná nejedegood

...tak málosurprised....bigsmilebigsmilebigsmile


WD club member...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr