Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Mikeš byl rasista

Fresh Man (Člen)
14.04.2010 15:35:47
Offline

Mikeš byl rasista

http://www.novinky.cz/domaci/197545-ods … viste.html

tak to už je fááák moc,,, surprised mi rupne žilka !!!!!


Bandit pičo
SLUGI (Člen)
14.04.2010 15:38:03
Offline

Re: Mikeš byl rasista

... "nová doba" evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Fresh Man (Člen)
14.04.2010 15:42:08
Offline

Re: Mikeš byl rasista

a němci by mohli chtít vymazat z učebnic 2válku ... do pussy pussysicksicksicksick


Bandit pičo
Inženýrek (Člen)
14.04.2010 15:42:49
Offline

Re: Mikeš byl rasista

Já se vůbec divím, jak na to cigoši vůbec mohli přijít, že to v tý knížce je help


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Mek (Člen)
14.04.2010 15:44:11
Offline

Re: Mikeš byl rasista

ze jim to trvalo celkem dlouho nez zacali cist i neco jinyho nez formulare na socialni davky

Fresh Man (Člen)
14.04.2010 15:44:53
Offline

Re: Mikeš byl rasista

Inženýrek psal:

Já se vůbec divím, jak na to cigoši vůbec mohli přijít, že to v tý knížce je help

řek jim to bílej aktivista co má tiskárnu učebnic .... a potřebuje nejaký drobný :) a strááá šně se ted směje ...


Bandit pičo
Pšán (Člen)
14.04.2010 15:44:53
Offline

Re: Mikeš byl rasista

..toho Mikeše jim musel někdo nabonzovat..
..žádný cikhán neví,bo to nikdá žádný nečet,kdo je to Mikeš..
..fujtajbl jeden...ass


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Fresh Man (Člen)
14.04.2010 15:46:09
Offline

Re: Mikeš byl rasista

a nevim co chtěj mikeš byl taky černej ...


Bandit pičo
Honza (Člen)
14.04.2010 15:46:45
Offline

Re: Mikeš byl rasista

Navíc střílej do vlastních řad, Mikeš byl taky černej... smile2


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Honza (Člen)
14.04.2010 15:47:06
Offline

Re: Mikeš byl rasista

Hasurprisedbigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Mek (Člen)
14.04.2010 15:49:52
Offline

Re: Mikeš byl rasista

Michal Dk (Člen)
14.04.2010 15:55:55
Offline

Re: Mikeš byl rasista

Mek psal:

http://zpravy.idnes.cz/romove-chteji-emigrovat-do-vatikanu-i-kvuli-rasistickemu-mikesovi-1d8-/domaci.asp?c=A100414_151218_domaci_abr    at si jich uzije i papez bigsmile

..to asi zjistily jak jsou kněží hodný.smile1Zejména na děti.

Honzik8719 (Člen)
14.04.2010 15:57:14
Offline

Re: Mikeš byl rasista

to už je fakt vrchol...nejsou tu doma a ještě pussyjou


...relativní kochač...
Michal Dk (Člen)
14.04.2010 15:59:30
Offline

Re: Mikeš byl rasista

Jsou všudezdejší.

Loser (Administrator)
14.04.2010 16:00:01
Offline

Re: Mikeš byl rasista

tak to s tim papezem me fakt rozesmalo. Voni uz fakt envi, kam by a co by.

Prej: v evropskych zemich jsou ohrozovani na zdravi a zivote bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Petr J. (Člen)
14.04.2010 16:00:27
Offline

Re: Mikeš byl rasista

to Pšán: pravdu máš...to leda, že by o Mikešovi psali v kuchařce...

Pšán (Člen)
14.04.2010 16:03:26
Offline

Re: Mikeš byl rasista

..do Vatíku a Švajcu je to blíž..
..nebudou to mít daleko pro dávky..chamraď..
..kua,praskla mi cééééééévka..do pussy


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Fresh Man (Člen)
14.04.2010 16:08:00
Offline

Re: Mikeš byl rasista

at si emigrujou kam chtěj !!! na to jim serem ale srát se do pohádek a učebnic ...!!! kurva eště úplně jinýho národa !!!!

a nemyslim si že u papeže kerej byl v hitler jugent :) by pochodili hehe... ten má rád stejně jen modrovoký chlapečky :) bigsmile


Bandit pičo
SLUGI (Člen)
14.04.2010 16:11:08
Offline

Re: Mikeš byl rasista

... jj., jak se tam dole píše v diskuzi :
Ještě že je chudák pan Lada tolik let po smrti - dnes by dostal pořádný flastr. A třeba by mu prokázali i napojení na některou z extremistických organizací.


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Fresh Man (Člen)
14.04.2010 16:14:33
Offline

Re: Mikeš byl rasista

SLUGI psal:

... jj., jak se tam dole píše v diskuzi :
Ještě že je chudák pan Lada tolik let po smrti - dnes by dostal pořádný flastr. A třeba by mu prokázali i napojení na některou z extremistických organizací.

diskuze už číst nemůžu ... na to nemám ... by mi explodovala hlava ... ne jen žilka ...dycky se tam najde nejaká hláška ... a mám tmu !!!


Bandit pičo
XJelen (Člen)
14.04.2010 16:37:51
Offline

Re: Mikeš byl rasista

Fresh Man psal:

a nevim co chtěj mikeš byl taky černej ...

no nejdřív mě napadlo, že jim vadí to že je černej... jinak good to je prdel assbigsmile by mě zajímalo, kterej z nich poznal písmenko š  surprised v eslově Mikeš surprised


Strýcfajtr !!!
Hanz (Člen)
14.04.2010 16:41:45
Offline

Re: Mikeš byl rasista

tak to "š" bych ještě pochopil, je to přece jen trochu podobný "s" (sociálka), ale kdo poznal "m" (makat) to by mě zajímalo..idontknow......bigsmile


WD club member...
mr.BSE (Člen)
14.04.2010 17:00:18
Offline

Re: Mikeš byl rasista

Kdy už lidem dojde, že bez nasilí se s tím nehne idontknowsmile1

Nebo počkáme, až na tom budeme jako Francie?...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Inženýrek (Člen)
14.04.2010 17:04:42
Offline

Re: Mikeš byl rasista

mr.BSE psal:

Kdy už lidem dojde, že bez nasilí se s tím nehne idontknowsmile1

Nebo počkáme, až na tom budeme jako Francie?...

To zní, jako by jsi chtěl vyprovokovat nějakou akci evil


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Honzik8719 (Člen)
14.04.2010 17:07:53
Offline

Re: Mikeš byl rasista

zmrdi,místo aby makali tak vymejšleji píčovinyheadshakefuck


...relativní kochač...
nicola.foxx (Člen)
14.04.2010 17:09:27
Offline

Re: Mikeš byl rasista

Násilí asi nebude ta správná cesta. To by pak mohli aplikovat kdekoliv na jakoukoliv skupinu lidi. A bude jim jedno jestli makaj a nebo ne. Prostě bude jedna skupina druhé něco zazlívat a nebo závidět a je to zase v prdeli.

Jedinej recept je jeden metr na všechny bez ohledu na povolání, vyznání, barvu kůže a odkud pochází.
Třebas cikán kterej pracuje a platí daně a jeho děti chodí normálně do školy(jo je to trošku utopie, ale jsou i takový), mě nepříjde o nic horší než když je to u bílý rodiny.
Stejně je to teď celosvětově s těma prej menšinama na hovno. Dyť je to stejný jako paraziti. Řeknou, že jsou menšina a najednou už nemusí dělat to co ostatní a chtěj bez zásluh nějaký jistoty a privilegia.sick.

Mrdat tohle téma.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
barynek (Člen)
14.04.2010 17:30:50
Offline

Re: Mikeš byl rasista

nicola.foxx psal:

Násilí asi nebude ta správná cesta. To by pak mohli aplikovat kdekoliv na jakoukoliv skupinu lidi. A bude jim jedno jestli makaj a nebo ne. Prostě bude jedna skupina druhé něco zazlívat a nebo závidět a je to zase v prdeli.

Jedinej recept je jeden metr na všechny bez ohledu na povolání, vyznání, barvu kůže a odkud pochází.
Třebas cikán kterej pracuje a platí daně a jeho děti chodí normálně do školy(jo je to trošku utopie, ale jsou i takový), mě nepříjde o nic horší než když je to u bílý rodiny.
Stejně je to teď celosvětově s těma prej menšinama na hovno. Dyť je to stejný jako paraziti. Řeknou, že jsou menšina a najednou už nemusí dělat to co ostatní a chtěj bez zásluh nějaký jistoty a privilegia.sick.

Mrdat tohle téma.

neda se nesouhlasitgood


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
14.04.2010 17:38:34
Offline

Re: Mikeš byl rasista

Kdyby pracovali tak, jako kecaj píčoviny,byl by tu ráj.helpsmile2


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
14.04.2010 18:54:12
Offline

Re: Mikeš byl rasista

barynek psal:
nicola.foxx psal:

Násilí asi nebude ta správná cesta. To by pak mohli aplikovat kdekoliv na jakoukoliv skupinu lidi. A bude jim jedno jestli makaj a nebo ne. Prostě bude jedna skupina druhé něco zazlívat a nebo závidět a je to zase v prdeli.

Jedinej recept je jeden metr na všechny bez ohledu na povolání, vyznání, barvu kůže a odkud pochází.
Třebas cikán kterej pracuje a platí daně a jeho děti chodí normálně do školy(jo je to trošku utopie, ale jsou i takový), mě nepříjde o nic horší než když je to u bílý rodiny.
Stejně je to teď celosvětově s těma prej menšinama na hovno. Dyť je to stejný jako paraziti. Řeknou, že jsou menšina a najednou už nemusí dělat to co ostatní a chtěj bez zásluh nějaký jistoty a privilegia.sick.

Mrdat tohle téma.

neda se nesouhlasitgood

Ale dá se nesouhlasit. Nikola je už dost starej na to aby věděl že po dobrým to s nima skoušelo několik generací v různejch režimech a jak do dopadlo vidíme dneskasick Nejvíc se mě líbil ten článek co tady byl přet nějakou dobou,z doby dávno minulé,někdy za císaře pánabigsmile vo tom jak je četnictvo poviné cikánskou pakáž potírati a za hranice země hnátigoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
14.04.2010 18:55:04
Offline

Re: Mikeš byl rasista

Jasně, jeden metr.
Jenže to "jim" nemůžeš udělat, protože pak by začali bej nasilní oni a to jen pro to, že by se museli řídit stejnejma pravidlama, jako většina...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
14.04.2010 19:30:28
Offline

Re: Mikeš byl rasista

...další ladův průser smile1
(klikni si vždycky na blikající hvězdu v obrázku)
http://www.nepracuje.cz/lada.swf


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
14.04.2010 19:44:35
Offline

Re: Mikeš byl rasista

bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Frodo89 (Člen)
14.04.2010 19:58:09
Offline

Re: Mikeš byl rasista

osiris psal:

...další ladův průser smile1
(klikni si vždycky na blikající hvězdu v obrázku)
http://www.nepracuje.cz/lada.swf

Dobry smile1 good ale zaroven tragický

PS: Koho obviní dale? že by Krtečka? že je moc černej?
http://www.novinky.cz/domaci/174198-vce … soudu.html


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Zdenda (Člen)
14.04.2010 23:17:29
Offline

Re: Mikeš byl rasista

Dokud budou lidi jen kecat tak se tu ta verbež bude rojit jako včely. Taky jen kecám zpoza monitoru to je to špatnýbad


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
nicola.foxx (Člen)
15.04.2010 00:09:57
Offline

Re: Mikeš byl rasista

VikecB12 psal:

Ale dá se nesouhlasit. Nikola je už dost starej na to aby věděl že po dobrým to s nima skoušelo několik generací v různejch režimech a jak do dopadlo vidíme dneskasick Nejvíc se mě líbil ten článek co tady byl přet nějakou dobou,z doby dávno minulé,někdy za císaře pánabigsmile vo tom jak je četnictvo poviné cikánskou pakáž potírati a za hranice země hnátigoodbigsmile

Jo jenze co budeme delat az bude ta mensina z nas? HA Esurprised Taky bych je vobcas desne rad deportoval, ale to uz ted nejde. Takze zadny takovy, ze mi se budeme prizpusobovat privandrovalcum stavet mesity a ruzny jiny svatostanky a podobny kokotiny. Ale co ja to mrdam, se mi tu uzlujou cevky kvuly zajebanejm negativum. Proste delas bordel a dostanes po cuni a je jedno jestli jsi krasne bilej a nebo negativ a nebo pochcanej a nebo potomek Daviduv a co ja vim co jestesick.sicksick


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Jaster (Člen)
15.04.2010 07:49:45
Offline

Re: Mikeš byl rasista

pořád o cikánech mluví jako o menšině, ale pokaždý když nějaký potkám, tak jsou ve věšiněbigsmile já nejsem rasista, jen nemám rád cikány. čech jim nesmí nic udělat, krást atd. ae cikáni tady už můžou vše, no a když někdo má něco proti nim, je rasistasurprised nechápu to už


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
15.04.2010 07:51:16
Offline

Re: Mikeš byl rasista

a vůbec, nikdo z nich tu knížku nečetl, ani nevim jestli umí číst, do školy málo který poctivě chodí. umí hlavně počítat, když přijdou dávky


motto "Vem za heft a val"
Billy (Člen)
15.04.2010 07:52:04
Offline

Re: Mikeš byl rasista

Par jich verejne povesit a zacal by mozna klid, to same ve vlade. Lincovat je a nastolit strach to na lidi plati.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kožak (Člen)
15.04.2010 08:01:43
Offline

Re: Mikeš byl rasista

nicola.foxx psal:
VikecB12 psal:

Ale dá se nesouhlasit. Nikola je už dost starej na to aby věděl že po dobrým to s nima skoušelo několik generací v různejch režimech a jak do dopadlo vidíme dneskasick Nejvíc se mě líbil ten článek co tady byl přet nějakou dobou,z doby dávno minulé,někdy za císaře pánabigsmile vo tom jak je četnictvo poviné cikánskou pakáž potírati a za hranice země hnátigoodbigsmile

Jo jenze co budeme delat az bude ta mensina z nas? HA Esurprised Taky bych je vobcas desne rad deportoval, ale to uz ted nejde. Takze zadny takovy, ze mi se budeme prizpusobovat privandrovalcum stavet mesity a ruzny jiny svatostanky a podobny kokotiny. Ale co ja to mrdam, se mi tu uzlujou cevky kvuly zajebanejm negativum. Proste delas bordel a dostanes po cuni a je jedno jestli jsi krasne bilej a nebo negativ a nebo pochcanej a nebo potomek Daviduv a co ja vim co jestesick.sicksick

No vona ta menšina dřív nebo pozdějc z nás bude ....západ má malou porodnost a my vůbec snad nejmenčí a hrne se to sem z toho východu jag sviň bad pak budem chodit pro dávky mi .. tak co už bigsmile


MRDAT!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2010 08:04:05
Offline

Re: Mikeš byl rasista

pořád nějak netušim proč se ty cikáni oháněj menšinou..podívejte se jim do občanek co tam maj napsáno...nikdo z nich tam nemá napsanou národnost Romskou...všichni tam maj českou..a podle toho bych se k nim choval.fuckfuck


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
15.04.2010 08:19:08
Offline

Re: Mikeš byl rasista

K.a.s.y.m. psal:

pořád nějak netušim proč se ty cikáni oháněj menšinou..podívejte se jim do občanek co tam maj napsáno...nikdo z nich tam nemá napsanou národnost Romskou...všichni tam maj českou..a podle toho bych se k nim choval.fuckfuck

good ...jendže voni si dycky vyberou to co se jim hodí víc do krámu, dyš si dou pro dáfky vot státu, tag to sou češi jag poleno, ale dyš po nich chce stát aby si našli práci, tag to sou diskriminovaný rómové....ale hovno, co to kecam, já uš sem taky zblblej...tag to sou prostě cikáni, kerý nigdo nechce a fšichni vošklivý rasisti jim enem ubližujou...ale u toho článku sem se fčera kupodivu řezal smíchy jag...neš sem si uvjedomil , že to myslej vážně...chtěl sem to sem dát, ale nechtěl sem zakládat další "rasový" vlákno...počítám, že budou chtít chudáka pana Ladu vyhrabat ze země a veřejně ho pranýřovat na náměstí...nebo by mu mohli dát in memoriam doživotí...prostě abych to shrnul, je to pakáž, něco jako šváby a podobná havjeť...

P.S. ...fčera sem si pořídil další nůž do sbírky, sem připravenej naučit se vot Boráka stahovat...........................................


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2010 08:27:54
Offline

Re: Mikeš byl rasista

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

pořád nějak netušim proč se ty cikáni oháněj menšinou..podívejte se jim do občanek co tam maj napsáno...nikdo z nich tam nemá napsanou národnost Romskou...všichni tam maj českou..a podle toho bych se k nim choval.fuckfuck

good ...jendže voni si dycky vyberou to co se jim hodí víc do krámu, dyš si dou pro dáfky vot státu, tag to sou češi jag poleno, ale dyš po nich chce stát aby si našli práci, tag to sou diskriminovaný rómové....ale hovno, co to kecam, já uš sem taky zblblej...tag to sou prostě cikáni, kerý nigdo nechce a fšichni vošklivý rasisti jim enem ubližujou...ale u toho článku sem se fčera kupodivu řezal smíchy jag...neš sem si uvjedomil , že to myslej vážně...chtěl sem to sem dát, ale nechtěl sem zakládat další "rasový" vlákno...počítám, že budou chtít chudáka pana Ladu vyhrabat ze země a veřejně ho pranýřovat na náměstí...nebo by mu mohli dát in memoriam doživotí...prostě abych to shrnul, je to pakáž, něco jako šváby a podobná havjeť...

P.S. ...fčera sem si pořídil další nůž do sbírky, sem připravenej naučit se vot Boráka stahovat...........................................

myslíš,že to bude lepší jak klokan???bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
15.04.2010 08:32:25
Offline

Re: Mikeš byl rasista

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

pořád nějak netušim proč se ty cikáni oháněj menšinou..podívejte se jim do občanek co tam maj napsáno...nikdo z nich tam nemá napsanou národnost Romskou...všichni tam maj českou..a podle toho bych se k nim choval.fuckfuck

good ...jendže voni si dycky vyberou to co se jim hodí víc do krámu, dyš si dou pro dáfky vot státu, tag to sou češi jag poleno, ale dyš po nich chce stát aby si našli práci, tag to sou diskriminovaný rómové....ale hovno, co to kecam, já uš sem taky zblblej...tag to sou prostě cikáni, kerý nigdo nechce a fšichni vošklivý rasisti jim enem ubližujou...ale u toho článku sem se fčera kupodivu řezal smíchy jag...neš sem si uvjedomil , že to myslej vážně...chtěl sem to sem dát, ale nechtěl sem zakládat další "rasový" vlákno...počítám, že budou chtít chudáka pana Ladu vyhrabat ze země a veřejně ho pranýřovat na náměstí...nebo by mu mohli dát in memoriam doživotí...prostě abych to shrnul, je to pakáž, něco jako šváby a podobná havjeť...

P.S. ...fčera sem si pořídil další nůž do sbírky, sem připravenej naučit se vot Boráka stahovat...........................................

myslíš,že to bude lepší jak klokan???bigsmilebigsmile

...čoveče nevim, ale do psích konzerf by to myslim dát mohli...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
15.04.2010 08:34:29
Offline

Re: Mikeš byl rasista

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:

good ...jendže voni si dycky vyberou to co se jim hodí víc do krámu, dyš si dou pro dáfky vot státu, tag to sou češi jag poleno, ale dyš po nich chce stát aby si našli práci, tag to sou diskriminovaný rómové....ale hovno, co to kecam, já uš sem taky zblblej...tag to sou prostě cikáni, kerý nigdo nechce a fšichni vošklivý rasisti jim enem ubližujou...ale u toho článku sem se fčera kupodivu řezal smíchy jag...neš sem si uvjedomil , že to myslej vážně...chtěl sem to sem dát, ale nechtěl sem zakládat další "rasový" vlákno...počítám, že budou chtít chudáka pana Ladu vyhrabat ze země a veřejně ho pranýřovat na náměstí...nebo by mu mohli dát in memoriam doživotí...prostě abych to shrnul, je to pakáž, něco jako šváby a podobná havjeť...

P.S. ...fčera sem si pořídil další nůž do sbírky, sem připravenej naučit se vot Boráka stahovat...........................................

myslíš,že to bude lepší jak klokan???bigsmilebigsmile

...čoveče nevim, ale do psích konzerf by to myslim dát mohli...

ty vole zlatý granule, timhle sajrajtem bych to mejm voříškům nemoh udělat headshake


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2010 08:34:43
Offline

Re: Mikeš byl rasista

to bych tý naší chlupatý příšerce neudělal...headshakesmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
15.04.2010 08:37:33
Offline

Re: Mikeš byl rasista

...dyk to řikam, samej rasista to tady je, cpali by ste ty čokli samym bílym masíčkem, co??? ...samože myslim rybičky, králičky a kuřátkasurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2010 08:41:17
Offline

Re: Mikeš byl rasista

Kuš babo..dostává vyběrový hovězí z jatek bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Smoula.koumak (Člen)
15.04.2010 09:10:47
Offline

Re: Mikeš byl rasista

no jo no, aspoň je o čem debatovat když už motorky máme na sezonu připravený a teď chčijebigsmile   

tady na to stihli už i něco napsat:

http://radicalboys-brux.com/web/


Bandit v lese :-))
nicola.foxx (Člen)
15.04.2010 10:55:00
Offline

Re: Mikeš byl rasista

A to ja bych zrovinka kikanama pejska klidne krmil. Dyt se na to podivejte co papaj. Nic spatnyho nesezerou. To vidim dycky v krame. Vetsina lidi si tam kupuje dusenou sunku a tyhle utlacovany si kupujou sunku od kosti. Takze na nich nebude nic nezdravyho. Akorat je asi nalozit jako zverinu, aby to nebylo tuhy.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Banditatom (Člen)
15.04.2010 19:06:51
Offline

Re: Mikeš byl rasista

je to humus sicksickuž jen to, že si to ty ku... vůbec dovolí na to poukazovatfuck a ještě smutnější je to, že to někdo vůbec řešíbadsick nevadí mě větnamec běhající po tržišti nevadí mi černoch mongol či kdo je co za rasu nebo přesvědení,ale tohle mě hlo žlučífuck tfuj zas mám tlak jak parní lokomotivasick zachvíli budem jak frantíci co jim grilujou xxx půl paříže bad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr