Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

bates (Člen)
19.04.2010 23:28:31
Offline

brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Mam tu jeden rebusidontknow.

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/938_obraz0008.jpg

Proč je jedna strana pistku vylezla vic než druha? Střet třmenu je mimo osu kotouče asi tak o 2,5mm, použivaji se na to nějaky vymezovaci podložky? Moc to nechapu, ty destičky jsem tam daval ja, kdyby ten třmen tak byl už při vyměně destiček, tak bych je tam určitě nemohl dostatheadshake.

Editoval osiris (20.04.2010 01:06:05)

Ondráš (Člen)
20.04.2010 00:48:14
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Máš podle mě na jedný straně (hádej jaký) zatuhlý pístky. Tzn. vyndat destičky, pístky očistit, namazat, rozchodit, vrátit destičky.
Možná bych i ty destičky už vzal do zásoby. Bacha, ať ti při tom číštění a mazání ten pístek nevyskočí.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
jaryn (Člen)
20.04.2010 08:25:45
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

nestacilo by to prostriknout sprejem na brzdy? Jako prvni pomoc...


God Gave me Everything I want
Filous (Člen)
20.04.2010 08:31:13
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

jaryn psal:

nestacilo by to prostriknout sprejem na brzdy? Jako prvni pomoc...

...nestačiloheadshake ...je potřeba sundat třmen, vyndat desky, vypumpovat pístky tak aby povylezli a pořádně je vyčistit...ale todle je pořát polovičatá práce, páč f třmenu ty pístky nigdy pořádně nevyčistíš, ideální je vypustit kapalinu, pístky vyfouknout ven uplně, vyčistit do leskla, vyčistit třmeny a gumičky a zas složit, nalejt, vodvzdušnit a fertig...je s tym trochu víc sraního, ale.....................


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bates (Člen)
20.04.2010 08:33:41
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Tak jednoduchy to asi nebude. Když zmačknu brzdu tak pistky povylezou a zase se vrati. Vypada to že chodi.

Filous (Člen)
20.04.2010 08:40:13
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

bates psal:

Tak jednoduchy to asi nebude. Když zmačknu brzdu tak pistky povylezou a zase se vrati. Vypada to že chodi.

...protože pružej f gumičkách...ale nechoděj...nic jinýho tam nejni, vjeř mi...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Standa 2 (Člen)
20.04.2010 08:42:28
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

bates psal:

Tak jednoduchy to asi nebude. Když zmačknu brzdu tak pistky povylezou a zase se vrati. Vypada to že chodi.

Jednou jsem obdobnou věc řešil na TDM, písky vyčištěné, nové gumičky, kapalina ... nakonec jsem to vzdal a prostě po nějaké době vyměnil vzájemně destičky ...

bates (Člen)
20.04.2010 08:49:20
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Filous psal:
bates psal:

Tak jednoduchy to asi nebude. Když zmačknu brzdu tak pistky povylezou a zase se vrati. Vypada to že chodi.

...protože pružej f gumičkách...ale nechoděj...nic jinýho tam nejni, vjeř mi...

To je divnyidontknow, přeci kdyby pružily v gumičkach tak nemužou byt tatuhly?! No a kdyby zatuhly byli a ja je rozchodil, co ten kotouč vrati se spatky na střet třmenu?

Filous (Člen)
20.04.2010 08:55:46
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

bates psal:
Filous psal:
bates psal:

Tak jednoduchy to asi nebude. Když zmačknu brzdu tak pistky povylezou a zase se vrati. Vypada to že chodi.

...protože pružej f gumičkách...ale nechoděj...nic jinýho tam nejni, vjeř mi...

To je divnyidontknow, přeci kdyby pružily v gumičkach tak nemužou byt tatuhly?! No a kdyby zatuhly byli a ja je rozchodil, co ten kotouč vrati se spatky na střet třmenu?

...prostě ty pístky v těch gumovejch těsněních nekloužou ale pístky tlakem kapaliny vytahujou ty gumičky ven a zase se vracej...neumim ti to líp vysvjetlit, umim to vopravit...kotouč se ti vrátí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bates (Člen)
20.04.2010 09:00:49
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Filous psal:
bates psal:
Filous psal:

...protože pružej f gumičkách...ale nechoděj...nic jinýho tam nejni, vjeř mi...

To je divnyidontknow, přeci kdyby pružily v gumičkach tak nemužou byt tatuhly?! No a kdyby zatuhly byli a ja je rozchodil, co ten kotouč vrati se spatky na střet třmenu?

...prostě ty pístky v těch gumovejch těsněních nekloužou ale pístky tlakem kapaliny vytahujou ty gumičky ven a zase se vracej...neumim ti to líp vysvjetlit, umim to vopravit...kotouč se ti vrátí...

bigsmile Ok budu ti věřit. Ještě se nasnidam a jdu to rozebratgood.

bates (Člen)
20.04.2010 11:50:58
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Tak jsem to rozebral. Kotouč se zpatky nevratilheadshake a pistky chodigood. A teď Filous raď!

Filous (Člen)
20.04.2010 12:04:48
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

bates psal:

Tak jsem to rozebral. Kotouč se zpatky nevratilheadshake a pistky chodigood. A teď Filous raď!

...f tom případě máš něco vohnutýho a kolo nejni ve středu...dyby byl kotouč vohnutej, tag by byl vohnutej v jednom místě a né po celym vobvodu...distanční podlošky na ose kola máš originál???...hází ráfek nebo kotouč???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
20.04.2010 12:12:02
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

...jak je na tom třmen na druhý straně??? ...ten je na středu nebo je taky vyosenej??? ...gdy sis toho fšim??? ...bylo to bořený??? ...esi choděj pístky, tag je prostě něco vohnutýho...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bates (Člen)
20.04.2010 12:17:25
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Filous psal:
bates psal:

Tak jsem to rozebral. Kotouč se zpatky nevratilheadshake a pistky chodigood. A teď Filous raď!

...f tom případě máš něco vohnutýho a kolo nejni ve středu...dyby byl kotouč vohnutej, tag by byl vohnutej v jednom místě a né po celym vobvodu...distanční podlošky na ose kola máš originál???...hází ráfek nebo kotouč???

podložky jsou original. Motorka mi minulej rok narazila čelně do autaevil ale kotoučum nic nebylo a kolo se srovnalo hazelo v jednom mistě asi 1,5mmm

bates (Člen)
20.04.2010 12:22:12
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Filous psal:

...jak je na tom třmen na druhý straně??? ...ten je na středu nebo je taky vyosenej??? ...gdy sis toho fšim??? ...bylo to bořený??? ...esi choděj pístky, tag je prostě něco vohnutýho...

Všiml jsem si toho v neděli když jsem chtěl zkontrolovat destičky, motorka normalně brzdi. na druhe straně je třmen přesně v ose kotoučeidontknow.

Filous (Člen)
20.04.2010 12:30:12
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

bates psal:
Filous psal:
bates psal:

Tak jsem to rozebral. Kotouč se zpatky nevratilheadshake a pistky chodigood. A teď Filous raď!

...f tom případě máš něco vohnutýho a kolo nejni ve středu...dyby byl kotouč vohnutej, tag by byl vohnutej v jednom místě a né po celym vobvodu...distanční podlošky na ose kola máš originál???...hází ráfek nebo kotouč???

podložky jsou original. Motorka mi minulej rok narazila čelně do autaevil ale kotoučum nic nebylo a kolo se srovnalo hazelo v jednom mistě asi 1,5mmm

...esi máš eště kolo venku, zatoč spodkem teleskopu kolem dokola a pozoruj případnou vodchylku...pokud se ti bude spodek vidlice vychylovat, víš proč nemáš třmen v ose...prostě je něco vohnutýho...zkontroluj i držáky třmenu na spodku teleskopu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bates (Člen)
20.04.2010 12:42:11
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

To by mohlo byt ono. to se musi vyzkoušetgood, ale až zitra musim do pracesick.

Kelly01 (Člen)
20.04.2010 14:00:55
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

blbost, takhle to jde u 6 kde pravá vidla lítá po ose, ale u 12 neheadshake


God Save The Queen!
Filous (Člen)
20.04.2010 14:03:34
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Kelly01 psal:

blbost, takhle to jde u 6 kde pravá vidla lítá po ose, ale u 12 neheadshake

...proč by to nešlo???...dyš bude mít spodek vidlice vohnutej, tag mu to bude házetidontknow ...bješ si skontrolovat spoďáry a nepleť se tady do toho, dětkufuckbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
20.04.2010 14:13:59
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Pokud to má doražený k vose tak by to bylo takový prohnutí že by nezapružil a šlo by to pod vůhlembigsmile
Ať vydělá ty podložky co tam nepatří a je vymalovánobigsmile
Postup pro blba je následovný:
1) vytáhnu desky
2) potočím kolem jestli je v ose(to uvidím a nemusím měřit)
3) podívám se ze strany desek co dělá kotouč v třmenu mezi deskama, jestli je uprostřed
5) řešímass
6) - pro puntičkáře: povolím teláky v brejlích, protožím za to lesklý a sleduju to matný jestli lítá dole víc než je zdrávo

A má plovoucí kotouče tak si holt zaplavaly, no a cosurprised
A


God Save The Queen!
Filous (Člen)
20.04.2010 14:26:57
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

...bod tři...von právje NEMÁ kotouč ve středu třmenu...esi sem to dobře pochopilidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
20.04.2010 14:28:42
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Filous psal:

...bod tři...von právje NEMÁ kotouč ve středu třmenu...esi sem to dobře pochopilidontknow

to je vidět i z fotky.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
20.04.2010 14:41:05
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Až to bude bez přítlaku desek a bude se točit kotouč v jednom místě ať už bez šmatlání nebo s, tak to teprv můžem posouditsmokin


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
20.04.2010 14:58:26
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Předpokládám že TAM NEJSOU DRUHÝ KOTOUČE, NEBO KOLO BO SE LIŠÍ VZDÁLENOSTÍ OD STŘEDU(starý a nový model)....


God Save The Queen!
Pšán (Člen)
20.04.2010 15:54:10
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

..krapet ohnutá vidle..vytočit v brýlích..
..naopak nasazená distanční podložka..tady je každá rada drahá..idontknowsmile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kelly01 (Člen)
20.04.2010 15:58:37
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Když to neumí nemá na to šahatbigsmile


God Save The Queen!
bates (Člen)
20.04.2010 22:39:13
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Kelly01 psal:

Když to neumí nemá na to šahatbigsmile

dětkufuckbigsmile

bates (Člen)
20.04.2010 22:49:22
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Filous psal:
bates psal:
Filous psal:

...f tom případě máš něco vohnutýho a kolo nejni ve středu...dyby byl kotouč vohnutej, tag by byl vohnutej v jednom místě a né po celym vobvodu...distanční podlošky na ose kola máš originál???...hází ráfek nebo kotouč???

podložky jsou original. Motorka mi minulej rok narazila čelně do autaevil ale kotoučum nic nebylo a kolo se srovnalo hazelo v jednom mistě asi 1,5mmm

...esi máš eště kolo venku, zatoč spodkem teleskopu kolem dokola a pozoruj případnou vodchylku...pokud se ti bude spodek vidlice vychylovat, víš proč nemáš třmen v ose...prostě je něco vohnutýho...zkontroluj i držáky třmenu na spodku teleskopu...

držaky třmenu jsou v pohodě, zkoušel jsem i otačet spotkem tlumiče taky bez nějake odchylkyheadshake. zitra ještě zkusim povolit tlumič v brylich a pootočit to v nich.

Filous (Člen)
21.04.2010 07:37:27
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

bates psal:
Filous psal:
bates psal:


podložky jsou original. Motorka mi minulej rok narazila čelně do autaevil ale kotoučum nic nebylo a kolo se srovnalo hazelo v jednom mistě asi 1,5mmm

...esi máš eště kolo venku, zatoč spodkem teleskopu kolem dokola a pozoruj případnou vodchylku...pokud se ti bude spodek vidlice vychylovat, víš proč nemáš třmen v ose...prostě je něco vohnutýho...zkontroluj i držáky třmenu na spodku teleskopu...

držaky třmenu jsou v pohodě, zkoušel jsem i otačet spotkem tlumiče taky bez nějake odchylkyheadshake. zitra ještě zkusim povolit tlumič v brylich a pootočit to v nich.

...skontroluj VOBA teelskopy...a to jag trupky, tag i spodky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
21.04.2010 08:01:55
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Sekce pro voly, bod 6)bigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
21.04.2010 08:04:38
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Filous"
"zatoč spodkem teleskopu kolem dokola a pozoruj případnou vodchylku"

to nemyslíš vážněsurprised

to bude mít pořád v ose i kdyby měl trubku do pravýho úhlubigsmile


God Save The Queen!
bates (Člen)
21.04.2010 08:42:26
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Kelly01 psal:

Filous"
"zatoč spodkem teleskopu kolem dokola a pozoruj případnou vodchylku"

to nemyslíš vážněsurprised

to bude mít pořád v ose i kdyby měl trubku do pravýho úhlubigsmile

Kelly nema v hlavě nasranogoodbigsmile. No Kelly podložky tam jsou ORIGINAL, kolo je v ose, kotouče nehažou (měli by byt original ja je neměnil) držaky třmenu jsou ok a přesto je ten pravej třmen mimo osu kotouče? Jedině ty tlumiče ale ty jsem po nehodě taky kontroloval

Filous (Člen)
21.04.2010 08:44:45
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Kelly01 psal:

Filous"
"zatoč spodkem teleskopu kolem dokola a pozoruj případnou vodchylku"

to nemyslíš vážněsurprised

to bude mít pořád v ose i kdyby měl trubku do pravýho úhlubigsmile

...to myslim uplně vážně...eštěs neviděls vohlej spodek teleskopu po nárazu??? ...já jo...trupku vyměníš nebo srovnáš, ale spodek skontroluje málogdo a dyš je přihnutej, tag máš trabl...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bates (Člen)
21.04.2010 08:48:30
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Filous psal:
Kelly01 psal:

Filous"
"zatoč spodkem teleskopu kolem dokola a pozoruj případnou vodchylku"

to nemyslíš vážněsurprised

to bude mít pořád v ose i kdyby měl trubku do pravýho úhlubigsmile

...to myslim uplně vážně...eštěs neviděls vohlej spodek teleskopu po nárazu??? ...já jo...trupku vyměníš nebo srovnáš, ale spodek skontroluje málogdo a dyš je přihnutej, tag máš trabl...

Dnes už je možny asi všechno, ale neprasklo by to spiš?

Filous (Člen)
21.04.2010 09:33:50
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

bates psal:
Filous psal:
Kelly01 psal:

Filous"
"zatoč spodkem teleskopu kolem dokola a pozoruj případnou vodchylku"

to nemyslíš vážněsurprised

to bude mít pořád v ose i kdyby měl trubku do pravýho úhlubigsmile

...to myslim uplně vážně...eštěs neviděls vohlej spodek teleskopu po nárazu??? ...já jo...trupku vyměníš nebo srovnáš, ale spodek skontroluje málogdo a dyš je přihnutej, tag máš trabl...

Dnes už je možny asi všechno, ale neprasklo by to spiš?

...neprasklo...v jednom případě jsem měl na dílně motorku s vohnutym spodkem, fšecko chodilo, jen třmen byl vyosenej, stejnej trabl měl Bedřich na svý starý B6 a aby původní majitel dostal třmen do osy, podložil ho na férofku podložkama a v druhym případě byl taky vohnutej spodek a špatně chodil celej teleskop, páč se to v ňom křížilo a vydírali se futra a to měla vonehdá na svý mašině Helis...prostě něco musí bejt vohnutý, jináč to nejni možný...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
21.04.2010 10:08:42
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

A proto točit celým telákem a neřešit pussyviny se spodkem, tak otočíš jednou a máš překontrolované všechny varianty popsané Fildou v různých krocích dle technologického postupubigsmile


God Save The Queen!
Pšán (Člen)
21.04.2010 13:29:45
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Kelly01 psal:

A proto točit celým telákem a neřešit pussyviny se spodkem, tak otočíš jednou a máš překontrolované všechny varianty popsané Fildou v různých krocích dle technologického postupubigsmile

..pělně to ojebáváš..takhle jak to děláš ty jen zjistíš,že je to NĚKDE hnuté..
..pro zjistění jestli šavle nebo spodní trubka musíš použít bod 6..
..řešil jsem to na svém B-čku,tak neser..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kelly01 (Člen)
21.04.2010 15:24:30
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Prostě má na výběr z několika postupůbigsmile

To by mělo na zjištění problému(kterej v podstatě není) stačitsmokin


God Save The Queen!
pepa (Člen)
25.07.2010 22:30:33
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

tak mě se po výměně desek nějak nevrací pístky v pravým třmenu. rukou je zatlačím, ale samy se nevrací čistil sem pístky tak, že jsem vyndal desky a vymáčkl je do středu brzdiče až se o sebe uprostřed opřely, pak očistil až se leskly. po zpětném zasunutí a nasazení desek a pak třmen na šavli mi vyjedou nejdřív pístky vnitřní a pak venkovní, když točím kolem tak to drhne a cvaká mi kotouč na nejtech, když s ním pohejbu zajedou pístky a kolo se točí volně, tak nevím co s tím idontknow

poradí někdo dík


GSX 1400 K7
pepa (Člen)
26.07.2010 07:01:51
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

nikdo neporadí idontknow


GSX 1400 K7
Filous (Člen)
26.07.2010 08:13:05
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

...je tam víc možností...vopotřebovanej čep desek, bordel v dosedacích plochách desky, moc kapaliny, šprajclá prachofka...každopádně normální to nejni, tagže si dej eště jednou rozborku-sborku, celý to znova projdi a uvidíš...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pepa (Člen)
26.07.2010 12:06:34
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

ok, co je ten čep desek - ta oska s pojistkou? co drží desky proti vypadnutí?
podle nákresu na parts depot jsou tam ty prachovky (těsnění dvě)
ještě to jednou rozdělám

díky


GSX 1400 K7
Filous (Člen)
26.07.2010 12:28:07
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

pepa psal:

ok, co je ten čep desek - ta oska s pojistkou? co drží desky proti vypadnutí?
podle nákresu na parts depot jsou tam ty prachovky (těsnění dvě)
ještě to jednou rozdělám

díky

...to je von, ten čep nebo chceš-li oska...a prachofky nejsou dvje, to hloupš a silnější je těsnění, to ouský je prachofka


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vlada1200 (Člen)
27.07.2010 01:43:12
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

když už tady řešíte brzdy a pístky

jedna brzdová deska mi hrká, nemám něco podobného s pístkama???idontknow


Jezdím tak, abych dojel!
Filous (Člen)
27.07.2010 08:10:50
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

vlada1200 psal:

když už tady řešíte brzdy a pístky

jedna brzdová deska mi hrká, nemám něco podobného s pístkama???idontknow

...jááág hrká, nemože hrkať, do třmenu ji tlačí péro, toš hrkať nemože, né???idontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenek (Člen)
27.07.2010 14:50:49
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Hele ty dědku Týnišťáckej, buďto si kup kloudnou motorku, nebo jako já čopra, ten nemá skoro žádný brzdy a nebude ti nic hrkat. Zdenek.bigsmile

Filous (Člen)
27.07.2010 14:57:15
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Zdenek psal:

Hele ty dědku Týnišťáckej, buďto si kup kloudnou motorku, nebo jako já čopra, ten nemá skoro žádný brzdy a nebude ti nic hrkat. Zdenek.bigsmile

...ušs koupils??? ...a jag, spokojenost???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenek (Člen)
27.07.2010 15:06:05
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

Já spokojenej a babča ještě víc, jestli vo něj nepřijdu, chce si jít na to udělat noty. Zdenek.goodbigsmile

pepa (Člen)
27.07.2010 22:02:12
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

tak snad záhada vyřešena, musel sem vypodložit třmen u horního šroubu, dal sem mezi vidli a třmen slabou podložku. asi je něco přihnutýho, protože i starý desky byli sjetý na šikmo. předchozí byly taky na šikmo, ale tenhle problém jsem neměl...


GSX 1400 K7
vlada1200 (Člen)
27.07.2010 22:27:56
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

tož právě hrká...ale jsem línej se na to podívat čím to je.
Čoprasick??? ....to jedině až mi bude koukat parte z kapsy jako tobě dědku Dobrušskej!!!bigsmilebigsmile
Přijedu se podívat a dát čudku...good


Jezdím tak, abych dojel!
Billy (Člen)
28.07.2010 07:20:06
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

pepa psal:

tak snad záhada vyřešena, musel sem vypodložit třmen u horního šroubu, dal sem mezi vidli a třmen slabou podložku. asi je něco přihnutýho, protože i starý desky byli sjetý na šikmo. předchozí byly taky na šikmo, ale tenhle problém jsem neměl...

Nejlip kdybys to dal nekomu kdo takovy veci zpravuje a neni to nejakej hobybastler a mrdal prace.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
pepa (Člen)
28.07.2010 17:50:15
Offline

Re: brzdovy třmen (jedna strana pistku vylezla vic?)

no jenže nikoho takovýho neznám a ta podložka tam ničemu nevadí...
no a kdyby se někdo našel, tak musí obrousit dolní úchyt na vidli o cca 0,5 mm


GSX 1400 K7

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr