Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » servis v brně (kde?)

lukas (Člen)
23.04.2010 19:20:29
Offline

servis v brně (kde?)

ahoj všem.....jsem v Brně už několik let, ale rád bych vědel od Vás někoho , kdo opravdu dokáže seřídit bandasku a podívat se na cokoli.......tel.724546888 a nebo zde....ale moc sem nechodím,nemám moc čas..........díky za cokolibigsmile

Editoval osiris (23.04.2010 21:38:51)

DrIVER (Člen)
23.04.2010 22:22:35
Offline

Re: servis v brně (kde?)

Radek Frank, Holubice, 20km od Brna.

LukinB6 (Člen)
26.04.2010 20:58:55
Offline

Re: servis v brně (kde?)

Nikde, Brno je mrtvý (Hán je vocas drahej). Triskel v Břeclavy tam jezdím už 4 roky a spokojenost největší. (a taky jsem od Brna.)cool


GSX1250FA
VikecB12 (Člen)
26.04.2010 21:02:07
Offline

Re: servis v brně (kde?)

SpeedBike v tuřanech. Vodička dělával mašiny už dávno,ceny dobrý,termíny taky...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Wikky (Člen)
01.05.2010 17:27:28
Offline

Re: servis v brně (kde?)

LukinB6 psal:

Nikde, Brno je mrtvý (Hán je vocas drahej). Triskel v Břeclavy tam jezdím už 4 roky a spokojenost největší. (a taky jsem od Brna.)cool

Tak nevim ja su kusek od breclavy ale jezdim do brna do humota a v poho kamos si daval do triskelu sestelovat karbce a pussy mu seridily na triskel sem slysel jen same negativni nazory


METAL  FOREVER
LukinB6 (Člen)
03.05.2010 16:23:51
Offline

Re: servis v brně (kde?)

Wikky psal:
LukinB6 psal:

Nikde, Brno je mrtvý (Hán je vocas drahej). Triskel v Břeclavy tam jezdím už 4 roky a spokojenost největší. (a taky jsem od Brna.)cool

Tak nevim ja su kusek od breclavy ale jezdim do brna do humota a v poho kamos si daval do triskelu sestelovat karbce a pussy mu seridily na triskel sem slysel jen same negativni nazory

Ja dal na radu Blacka kterej tam kupoval GSX 1400 a jezdil do servisu a byl spokojen a já jsem též. Asi je to o osobní skušenosti


GSX1250FA
Monty Jack (Člen)
03.05.2010 17:40:23
Offline

Re: servis v brně (kde?)

DrIVER psal:

Radek Frank, Holubice, 20km od Brna.

Nevím kolik jich tam na dílně dělá, že by to bylo kus od kusu, ale co jsem dělal er5, která byla naposledy u něj, tak bych tam nedal ani koloběžku bad


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
SLUGI (Člen)
03.05.2010 18:41:30
Offline

Re: servis v brně (kde?)

... Rájec-Jestřebí : Rudy Moto good good evil
(bejvalý AA-moto který koupil borec co dělal mechoša v Hondě)


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
DrIVER (Člen)
03.05.2010 21:49:16
Offline

Re: servis v brně (kde?)

Monty Jack psal:
DrIVER psal:

Radek Frank, Holubice, 20km od Brna.

Nevím kolik jich tam na dílně dělá, že by to bylo kus od kusu, ale co jsem dělal er5, která byla naposledy u něj, tak bych tam nedal ani koloběžku bad

Co udělal, .. nebo neudělal,.. nebo podělal?surprised

Monty Jack (Člen)
04.05.2010 14:08:07
Offline

Re: servis v brně (kde?)

po jedné sezoně s minimálním nájezdem 6 z 8 vůlí pod limitem, "mistr" zřejmě manuál nečte a nějaký momenty jsou mu  u ass


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
skipi (Nový člen)
07.06.2010 10:09:08
Offline

Re: servis v brně (kde?)

MOTOMAN v brně na masné....good spolehliví,levní..vstřícní...super...termíny do týdne můžu doporučit....triskel rozhodně ne idontknow mají nehorázné ceny

Peka (Člen)
07.06.2010 10:59:34
Offline

Re: servis v brně (kde?)

Monty Jack psal:

po jedné sezoně s minimálním nájezdem 6 z 8 vůlí pod limitem, "mistr" zřejmě manuál nečte a nějaký momenty jsou mu  u ass

Uz mas odladeno podtklaky?? nejlepsi je se nebat a zainvestovat a servis si delat peclive doma, ze.


B12 neni uz je autobus :)
fox101. (Člen)
07.06.2010 18:30:27
Offline

Re: servis v brně (kde?)

Na motce jsem si pres zimu udelal vse sam, jediny co jsem potreboval udelat v servisu byly karbece i v souvislosti s ladakem. Dal jsem to k Frankovi a podle me odvedená super práce. Jsem unesen jak to jede. Kolega z prace k nemu jezdi se Stromem uz delsi dobu a je spokojen taky. Je pravda, ze je trochu drazsí, nemuzu porovnavat, jen z doslechu. Dal jsem za serizeni, vycisteni a pretryskovani karbecu 3700 voci. Ale prej to bylo 3x na motorovce, grafy jsem dostal, vse me vysvetlil a jsu spokojen. Jede jak drak a zvuk super, uz s vama budu moct vyjet good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr