Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » čarodějnice v Černinách

Terez(k)a (Člen)
23.04.2010 22:20:07
Offline

čarodějnice v Černinách

kdyby měl někdo zájem, tak příští víkend grilovačka a pálení čarodějnice v Černínách (nedaleko Kutné Hory, Čáslavi, Uhlířkejch Janovic, Zruče nad Sázavou a Ledče nad Sázavousmile1 ) dorazíme tam v pátek cca v 7-8.... v sobotu sme celej den blízko Kut.hory na RC leteckym dni, nebo vám najdu ňákou prácičku na chalupě pro ty, co by se nechtěli jet někam projetsmile1 nic moc nechystám, takže si dovezte dyštak něco na gril, neco k pití.....se spanim neni prodlém (matrace na zemi, dvě postele, stan, auto....račte si vybrat) jen spacák se hodí....
p.s.garáž na motorky není momentálně k dispozici

PALOUS (Člen)
24.04.2010 16:04:32
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Terez(k)a psal:

kdyby měl někdo zájem, tak příští víkend grilovačka a pálení čarodějnice v Černínách (nedaleko Kutné Hory, Čáslavi, Uhlířkejch Janovic, Zruče nad Sázavou a Ledče nad Sázavousmile1 ) dorazíme tam v pátek cca v 7-8.... v sobotu sme celej den blízko Kut.hory na RC leteckym dni, nebo vám najdu ňákou prácičku na chalupě pro ty, co by se nechtěli jet někam projetsmile1 nic moc nechystám, takže si dovezte dyštak něco na gril, neco k pití.....se spanim neni prodlém (matrace na zemi, dvě postele, stan, auto....račte si vybrat) jen spacák se hodí....
p.s.garáž na motorky není momentálně k dispozici

si ještě zapoměla napsat ať si vemou klacky na voheň aby bylo co pálitidontknow


Jebat motorky :-)
Terez(k)a (Člen)
24.04.2010 20:56:54
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

to fakt neni treba.....je tam dřeva fakt dost......

Datel (Člen)
25.04.2010 10:27:24
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Terez(k)a psal:

to fakt neni treba.....je tam dřeva fakt dost......

Tak to mě odlehloevil

Filous (Člen)
25.04.2010 11:01:57
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

...nerejpejte nebo si budete muset eště zaplatit noclechbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PALOUS (Člen)
25.04.2010 11:05:06
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Filous psal:

...nerejpejte nebo si budete muset eště zaplatit noclechbigsmile

bigsmile


Jebat motorky :-)
Terez(k)a (Člen)
25.04.2010 12:10:57
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

nocleh je zdarma. večeře v 7, večerka v 10, budíček v 7, snidaně v pul 8..... eště náký blbý dotazy?? bigsmile jo, pivo ze 3 schodu,.....ale musíte pít pomalu....na 4.schodu byla minulej víkend už voda, tak aby se to stíhalo chladitbigsmile p.s. BUDE PREMIÉRA ELEKTRICKÉHO OSVĚTLENÍ - případně nehasit vodou ani pěnovými přístroji /barák neni pojištěn, ale pozemek má větší hodnotu bez baráku/

nicola.foxx (Člen)
25.04.2010 21:13:36
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

No a jedes tam aspon konecne na motorce ty carodejnice?evil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Bodlinka (Člen)
25.04.2010 21:16:46
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

nicola.foxx psal:

No a jedes tam aspon konecne na motorce ty carodejnice?evil

na který sím tě??? bigsmilebigsmilebigsmile


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
nicola.foxx (Člen)
25.04.2010 21:37:03
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Bodlinka psal:
nicola.foxx psal:

No a jedes tam aspon konecne na motorce ty carodejnice?evil

na který sím tě??? bigsmilebigsmilebigsmile

No nekecej, ze uz to pustila do svjetasurprised Se poserusick Este to snad ani nebylo zajetyheadshakeidontknowhelpsurprised


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ondráš (Člen)
25.04.2010 21:39:07
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Já budu čarodějnit v Ústí.help Už zas vidím, jak ty vožralý hovada rozvážím do ranního kuropění.sick


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
25.04.2010 21:44:31
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Ondráš psal:

Já budu čarodějnit v Ústí.help Už zas vidím, jak ty vožralý hovada rozvážím do ranního kuropění.sick

Ty vysokej skolak a na cary strizlivsurprised
To jako nic nezbudeevilbigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Bodlinka (Člen)
26.04.2010 09:29:38
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

nicola.foxx psal:
Bodlinka psal:
nicola.foxx psal:

No a jedes tam aspon konecne na motorce ty carodejnice?evil

na který sím tě??? bigsmilebigsmilebigsmile

No nekecej, ze uz to pustila do svjetasurprised Se poserusick Este to snad ani nebylo zajetyheadshakeidontknowhelpsurprised

přesně tak... trefils do černého... goodgood


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
nicola.foxx (Člen)
26.04.2010 14:37:06
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

headshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshake


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Kukii (Člen)
26.04.2010 14:39:20
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Bodlinka psal:
nicola.foxx psal:
Bodlinka psal:


na který sím tě??? bigsmilebigsmilebigsmile

No nekecej, ze uz to pustila do svjetasurprised Se poserusick Este to snad ani nebylo zajetyheadshakeidontknowhelpsurprised

přesně tak... trefils do černého... goodgood

surprised proč to? idontknow


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
26.04.2010 14:42:19
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Kukii psal:
Bodlinka psal:
nicola.foxx psal:


No nekecej, ze uz to pustila do svjetasurprised Se poserusick Este to snad ani nebylo zajetyheadshakeidontknowhelpsurprised

přesně tak... trefils do černého... goodgood

surprised proč to? idontknow

nemá to šlapky bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
26.04.2010 14:49:21
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

A je to moc vysoky a taky to nema ty noooo postrani kolecka na kyvceheadshakeheadshakeheadshake
Hlava mi to nebere.idontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Kukii (Člen)
26.04.2010 15:16:41
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:
Bodlinka psal:


přesně tak... trefils do černého... goodgood

surprised proč to? idontknow

nemá to šlapky bigsmile

myslíš, že Bodli se dala na sport jo??? smile1 tady je něco divnýho... spíš bych pochopila kdyby koupila něco jinýho smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
26.04.2010 15:36:57
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:


surprised proč to? idontknow

nemá to šlapky bigsmile

myslíš, že Bodli se dala na sport jo??? smile1 tady je něco divnýho... spíš bych pochopila kdyby koupila něco jinýho smile1

Bodli ne..Terka to prodala bych spíš řek..se mě ptala jestli nevim o někom kdo to chce.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žirafa (Člen)
26.04.2010 15:46:36
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:

surprised proč to? idontknow

nemá to šlapky bigsmile

myslíš, že Bodli se dala na sport jo??? smile1 tady je něco divnýho... spíš bych pochopila kdyby koupila něco jinýho smile1

krásně si to pomotala... smile1


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Bodlinka (Člen)
26.04.2010 15:46:49
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:

surprised proč to? idontknow

nemá to šlapky bigsmile

myslíš, že Bodli se dala na sport jo??? smile1 tady je něco divnýho... spíš bych pochopila kdyby koupila něco jinýho smile1

bigsmilebigsmilebigsmile

heh Jani, tak teď jsi mě rozsekala bigsmilebigsmile

já motorkuju pořád good prodávat nehodlám smile1
a neboj ještě stíhám sportovat ob den goodsmile1


... to Tereza GSR prodala a proč? Zkus hádat... bigsmilebigsmile


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Bodlinka (Člen)
26.04.2010 16:05:01
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

nicola.foxx psal:

A je to moc vysoky a taky to nema ty noooo postrani kolecka na kyvceheadshakeheadshakeheadshake
Hlava mi to nebere.idontknow

heh, jen nech bejt bigsmile postranní kolečka bych v květenci uvítala, páč jestli s tím plácnu, tak se půjdu oběsit bigsmilebigsmile

PS: headshake mě to hlava nepobrala už tenkrát... řekla bych, že člověk, když si kupuje motorku, tak většinou ví jakou - zjistí si všechna infa kolem a taky vyzkouší jestli mu bude sedět... když nedosáhnu na zem, tak přejdu k jiné možnosti nebo se na to vyseru... tenhle případ si myslím, že byl extrém už od začátku...


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Loser (Administrator)
26.04.2010 16:19:48
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Bodlinka psal:
nicola.foxx psal:

A je to moc vysoky a taky to nema ty noooo postrani kolecka na kyvceheadshakeheadshakeheadshake
Hlava mi to nebere.idontknow

heh, jen nech bejt bigsmile postranní kolečka bych v květenci uvítala, páč jestli s tím plácnu, tak se půjdu oběsit bigsmilebigsmile

PS: headshake mě to hlava nepobrala už tenkrát... řekla bych, že člověk, když si kupuje motorku, tak většinou ví jakou - zjistí si všechna infa kolem a taky vyzkouší jestli mu bude sedět... když nedosáhnu na zem, tak přejdu k jiné možnosti nebo se na to vyseru... tenhle případ si myslím, že byl extrém už od začátku...

no tak tos ted v podstate popsala i me pri koupi obou motorek. Proste se mi to libi a je mi jedno, jaky to ma vlastnosti. Kdyz na to sou love, tak to beru a fertich. Vono uz se to pak nejak vstreba.

treba zrovna pred chvili jsem si koupil adapter do british site a hned o pet minut pozdeji jsem zjistil proc byl tak levnej - nefunguje bigsmile No ale nekupteto, kdyz je to tak levny. Ted pujdu hledat jinej krameksmile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Lihy (Člen)
26.04.2010 16:32:03
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Looser: to je teď moderní bejt chytrej a zkoušet jestli ti to vyhovujebigsmile Taky sem bral to na co byly prašule...ale abych nekecal tak sem měl některý přísný kritéria... 1. motorku sem měl požadavek do 40 000 čtyřtakt a druhou něco kolem litru do  150 kKč ať mě to nevomrzí za rokbigsmile Holt asi strašná lika, že sem v obou případech koupil motorku která mě bavila  bigsmilebigsmilebigsmile

Loser (Administrator)
26.04.2010 16:45:24
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Lihy psal:

Looser: to je teď moderní bejt chytrej a zkoušet jestli ti to vyhovujebigsmile Taky sem bral to na co byly prašule...ale abych nekecal tak sem měl některý přísný kritéria... 1. motorku sem měl požadavek do 40 000 čtyřtakt a druhou něco kolem litru do  150 kKč ať mě to nevomrzí za rokbigsmile Holt asi strašná lika, že sem v obou případech koupil motorku která mě bavila  bigsmilebigsmilebigsmile

asi mame stesti na dobrej kauf goodbigsmile (a hlavne se zname, takze v podstate uz dlouho pred koupi vime, ze to pro nas bude to pravy good)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Bodlinka (Člen)
26.04.2010 17:51:55
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Loser psal:
Bodlinka psal:
nicola.foxx psal:

A je to moc vysoky a taky to nema ty noooo postrani kolecka na kyvceheadshakeheadshakeheadshake
Hlava mi to nebere.idontknow

heh, jen nech bejt bigsmile postranní kolečka bych v květenci uvítala, páč jestli s tím plácnu, tak se půjdu oběsit bigsmilebigsmile

PS: headshake mě to hlava nepobrala už tenkrát... řekla bych, že člověk, když si kupuje motorku, tak většinou ví jakou - zjistí si všechna infa kolem a taky vyzkouší jestli mu bude sedět... když nedosáhnu na zem, tak přejdu k jiné možnosti nebo se na to vyseru... tenhle případ si myslím, že byl extrém už od začátku...

no tak tos ted v podstate popsala i me pri koupi obou motorek. Proste se mi to libi a je mi jedno, jaky to ma vlastnosti. Kdyz na to sou love, tak to beru a fertich. Vono uz se to pak nejak vstreba.

treba zrovna pred chvili jsem si koupil adapter do british site a hned o pet minut pozdeji jsem zjistil proc byl tak levnej - nefunguje bigsmile No ale nekupteto, kdyz je to tak levny. Ted pujdu hledat jinej krameksmile1

ty seš jinej případ bigsmile ty jsi Loser bigsmilesmile1

btw. ty by sis koupil motorku, na který nedosáhneš nohama na zem? nebo když ani nevíš, zda jí budeš umět řídit?? surprised


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Brkos (Člen)
26.04.2010 17:58:32
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Loser psal:
Lihy psal:

Looser: to je teď moderní bejt chytrej a zkoušet jestli ti to vyhovujebigsmile Taky sem bral to na co byly prašule...ale abych nekecal tak sem měl některý přísný kritéria... 1. motorku sem měl požadavek do 40 000 čtyřtakt a druhou něco kolem litru do  150 kKč ať mě to nevomrzí za rokbigsmile Holt asi strašná lika, že sem v obou případech koupil motorku která mě bavila  bigsmilebigsmilebigsmile

asi mame stesti na dobrej kauf goodbigsmile (a hlavne se zname, takze v podstate uz dlouho pred koupi vime, ze to pro nas bude to pravy good)

Tak to jste břídilovébigsmile Já chtěl SVčko, ale žirafka už věděla že pro mě bude dobrej banditgoodA tak jsem si ho koupil, púrotože mě oslovila ta barva a teď si řikam že to byl moc dobrej kupbigsmile

Inženýrek (Člen)
26.04.2010 18:02:03
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Brkos psal:
Loser psal:
Lihy psal:

Looser: to je teď moderní bejt chytrej a zkoušet jestli ti to vyhovujebigsmile Taky sem bral to na co byly prašule...ale abych nekecal tak sem měl některý přísný kritéria... 1. motorku sem měl požadavek do 40 000 čtyřtakt a druhou něco kolem litru do  150 kKč ať mě to nevomrzí za rokbigsmile Holt asi strašná lika, že sem v obou případech koupil motorku která mě bavila  bigsmilebigsmilebigsmile

asi mame stesti na dobrej kauf goodbigsmile (a hlavne se zname, takze v podstate uz dlouho pred koupi vime, ze to pro nas bude to pravy good)

Tak to jste břídilovébigsmile Já chtěl SVčko, ale žirafka už věděla že pro mě bude dobrej banditgoodA tak jsem si ho koupil, púrotože mě oslovila ta barva a teď si řikam že to byl moc dobrej kupbigsmile

... Co myslíš miláčku, mám ještě žízěň bigsmile


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Brkos (Člen)
26.04.2010 18:08:09
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Inženýrek psal:
Brkos psal:
Loser psal:


asi mame stesti na dobrej kauf goodbigsmile (a hlavne se zname, takze v podstate uz dlouho pred koupi vime, ze to pro nas bude to pravy good)

Tak to jste břídilovébigsmile Já chtěl SVčko, ale žirafka už věděla že pro mě bude dobrej banditgoodA tak jsem si ho koupil, púrotože mě oslovila ta barva a teď si řikam že to byl moc dobrej kupbigsmile

... Co myslíš miláčku, mám ještě žízěň bigsmile

No a věděla že mámbigsmile A teď donesla plzeňgood

Progear 650 (Člen)
26.04.2010 18:08:33
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Inženýrek psal:
Brkos psal:
Loser psal:


asi mame stesti na dobrej kauf goodbigsmile (a hlavne se zname, takze v podstate uz dlouho pred koupi vime, ze to pro nas bude to pravy good)

Tak to jste břídilovébigsmile Já chtěl SVčko, ale žirafka už věděla že pro mě bude dobrej banditgoodA tak jsem si ho koupil, púrotože mě oslovila ta barva a teď si řikam že to byl moc dobrej kupbigsmile

... Co myslíš miláčku, mám ještě žízěň bigsmile

to je vono !!!! bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Meloun (Člen)
26.04.2010 18:32:06
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Každopádně víme, že když uvidíme babu na GSR, tak je kurevsky vysoká pravděpodobnost toho, že měla, má nebo bude mít něco s progearem..evil

Jinak vám vaše starosti závidim,děvčata..sickheadshakesmokin


PURE NAKED BIKE!
Bodlinka (Člen)
26.04.2010 18:43:12
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Meloun psal:

Každopádně víme, že když uvidíme babu na GSR, tak je kurevsky vysoká pravděpodobnost toho, že měla, má nebo bude mít něco s progearem..evil

Jinak vám vaše starosti závidim,děvčata..sickheadshakesmokin

starosti? surprised závidět? surprised věř, tomu, že nechtěl fuck

PS: a buď tak laskav a neházej mě do jednoho pytle s Terezou, ju? Já si nekoupila motorku kvůli chlapovi headshake


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Loser (Administrator)
26.04.2010 18:44:49
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

jak rikal kdosik loni na killerech - vo vejsce to neni. Kdyz ji milujes, naucis se ridit i tu u ktere nedosahnes na zem.
Doslechl jsem se povidku o nejake mrnave slecne, ktera si koupila V-Stroma a na zem nedosahla ani s vysokejma botama. Resila to tak, ze si stoupla vedle motorky, dala tam za jedna a pomalu se rozjizdela. Ve vhodny okamzik na to vyskocila jak na kona a uz jela. Kdyz potrebovala zastavit, resila to opacnym zpusobem. Verim, ze s tim uz milionkrat flakla, ale zbavit se toho proste nechtela.

btw. kazdej mame v zivote nejakej sen a ze je to blbost si uvedomime treba az se nam zacina plnit. Neni dulezity, ze vystupila, ale ze se aspon pokusila nastupit


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Bodlinka (Člen)
26.04.2010 18:47:16
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Loser psal:

jak rikal kdosik loni na killerech - vo vejsce to neni. Kdyz ji milujes, naucis se ridit i tu u ktere nedosahnes na zem.
Doslechl jsem se povidku o nejake mrnave slecne, ktera si koupila V-Stroma a na zem nedosahla ani s vysokejma botama. Resila to tak, ze si stoupla vedle motorky, dala tam za jedna a pomalu se rozjizdela. Ve vhodny okamzik na to vyskocila jak na kona a uz jela. Kdyz potrebovala zastavit, resila to opacnym zpusobem. Verim, ze s tim uz milionkrat flakla, ale zbavit se toho proste nechtela.

btw. kazdej mame v zivote nejakej sen a ze je to blbost si uvedomime treba az se nam zacina plnit. Neni dulezity, ze vystupila, ale ze se aspon pokusila nastupit

hmm... to zní i moudře good dobře ty bigsmile


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Inženýrek (Člen)
26.04.2010 18:47:42
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Loser psal:

btw. kazdej mame v zivote nejakej sen a ze je to blbost si uvedomime treba az se nam zacina plnit. Neni dulezity, ze vystupila, ale ze se aspon pokusila nastupit

Pravda pravdoucí smile1good


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Terez(k)a (Člen)
26.04.2010 18:50:35
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

nemám co dodat......idontknow

co ta chalupa?? nikdo?

Meloun (Člen)
26.04.2010 19:04:32
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Bodlinka psal:
Meloun psal:

Každopádně víme, že když uvidíme babu na GSR, tak je kurevsky vysoká pravděpodobnost toho, že měla, má nebo bude mít něco s progearem..evil

Jinak vám vaše starosti závidim,děvčata..sickheadshakesmokin

starosti? surprised závidět? surprised věř, tomu, že nechtěl fuck

PS: a buď tak laskav a neházej mě do jednoho pytle s Terezou, ju? Já si nekoupila motorku kvůli chlapovi headshake

Nikoho nikam neházim..mi to je upřímně buřt..smokin..Já jen, že se tu a tam objeví nějaký to rejpnutí a ček ani neví,vo co gou..tak už nám to povězte konečněevilbigsmile

Nebo mi zas něco uniklo??helpsmile2


PURE NAKED BIKE!
Bodlinka (Člen)
26.04.2010 19:15:25
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Meloun psal:
Bodlinka psal:
Meloun psal:

Každopádně víme, že když uvidíme babu na GSR, tak je kurevsky vysoká pravděpodobnost toho, že měla, má nebo bude mít něco s progearem..evil

Jinak vám vaše starosti závidim,děvčata..sickheadshakesmokin

starosti? surprised závidět? surprised věř, tomu, že nechtěl fuck

PS: a buď tak laskav a neházej mě do jednoho pytle s Terezou, ju? Já si nekoupila motorku kvůli chlapovi headshake

Nikoho nikam neházim..mi to je upřímně buřt..smokin..Já jen, že se tu a tam objeví nějaký to rejpnutí a ček ani neví,vo co gou..tak už nám to povězte konečněevilbigsmile

Nebo mi zas něco uniklo??helpsmile2

Neboooj neuniklo evil jen mám nevyléčitelnou alergii... bigsmilebigsmile


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Meloun (Člen)
26.04.2010 19:23:32
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Chlapi si podaj ruce a jdou na pivo..goodbigsmile..tedy pokud maj aspoň trochu toho zdravýho rozumu..beer


PURE NAKED BIKE!
Terez(k)a (Člen)
26.04.2010 19:30:40
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

je to jednoduchý....někdo tu má semnou problém a nedokáže to přenést přes srdce, tak dycky když sem něco napíšu tak to musí hned ohodnotit, tak sem nic nepíšu a je jakžtakž klid.....ale nechtěj vědět co de děje když se její chudák podpantoflák u mě staví na kafe bigsmile muhehe smile1
ale holt nemůžu všechno chápatsmile1

Meloun (Člen)
26.04.2010 19:31:31
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Hezkyyyysurprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Žirafa (Člen)
26.04.2010 19:33:44
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Meloun psal:

Hezkyyyysurprisedbigsmile

Už se perou??? bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Terez(k)a (Člen)
26.04.2010 19:44:00
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

no, napadlo mě jí pozvat na chalupu a napustit bazének bahnem, ale vim, že bych dostala přes hubusmile1

Terez(k)a (Člen)
26.04.2010 19:47:07
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

ani nevim o co se prátsmile2

Meloun (Člen)
26.04.2010 19:48:17
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Kdo má větší kozy?surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Bodlinka (Člen)
26.04.2010 19:50:39
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

a teď zas já bigsmilebigsmile

Terezko naše, nejdříve Ti moc děkuji za přaní k narozeniním, opravdu mě chytlo za srdce. A teď zpět k tvému poslednímu příspěvku... To víš hold nejsem dokonalá a tak se snažím chovat přesně jako ty kdysi, přeci jen jsi můj velký vzor good ale musím se přiznat,že to pelešení jen co Honza vytáhne paty z bytu mi nějak nejde help no jo hold nemůžu všechno umět a chápat smile2smile2

PS: nenech se rušit a dál pokračuj v původním záměru tohoto vlákna good


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
bobule (Člen)
26.04.2010 20:51:35
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

to je mazecbigsmile


to jebu
Zdenák (Člen)
26.04.2010 20:52:07
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Už se peou .... Už se perou.... good evil
Meloune pojď zasereme vlákno.... bigsmile

Jak se máš.... ??


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
qwerty (Člen)
26.04.2010 20:57:33
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

obe sou trapne jak vyprchany benzin bigsmilebigsmilebigsmile

ze si takove veci musi ventilovat na foru headshakesurprisedsurprisedsurprised

chtelo by je to zavrit do jedne mistnosti, a nechat je tam pres noc, priroda ukaze ktera ma pravdu coolsmokin


WD club member.
Meloun (Člen)
26.04.2010 21:01:14
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

qwerty psal:

obe sou trapne jak vyprchany benzin bigsmilebigsmilebigsmile

ze si takove veci musi ventilovat na foru headshakesurprisedsurprisedsurprised

chtelo by je to zavrit do jedne mistnosti, a nechat je tam pres noc, priroda ukaze ktera ma pravdu coolsmokin

Néééé doktore..to to fakt kazíš..nech je..bigsmile

Zdenák: Však vono se to nějak zasere samo..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
26.04.2010 21:03:55
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Zdenák psal:

Už se peou .... Už se perou.... good evil
Meloune pojď zasereme vlákno.... bigsmile

Jak se máš.... ??

Jééé čau hubeňoure tebe jsem tu neviděl ani nepamatuju...jak ti jdou na odbyt kamna?? bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
qwerty (Člen)
26.04.2010 21:04:53
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Meloun >>> voe , samo ze v te mistnosti by byly kamery smokin pak bych na tom jeste zbohatl cool


WD club member.
bobule (Člen)
26.04.2010 21:08:11
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

todle mě fakt nebereassassass

to se budu radši hádat s Palousem kdo má větší ocassmokinbigsmile


to jebu
K.a.s.y.m. (Člen)
26.04.2010 21:09:42
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

bobule psal:

todle mě fakt nebereassassass

to se budu radši hádat s Palousem kdo má větší ocassmokinbigsmile

a kdo má????evilbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
bobule (Člen)
26.04.2010 21:12:58
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

K.a.s.y.m. psal:
bobule psal:

todle mě fakt nebereassassass

to se budu radši hádat s Palousem kdo má větší ocassmokinbigsmile

a kdo má????evilbigsmile

to je snad jasný né?evilsmile1


to jebu
K.a.s.y.m. (Člen)
26.04.2010 21:13:51
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

bobule psal:
K.a.s.y.m. psal:
bobule psal:

todle mě fakt nebereassassass

to se budu radši hádat s Palousem kdo má větší ocassmokinbigsmile

a kdo má????evilbigsmile

to je snad jasný né?evilsmile1

Palous???smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
bobule (Člen)
26.04.2010 21:15:24
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

K.a.s.y.m. psal:
bobule psal:
K.a.s.y.m. psal:


a kdo má????evilbigsmile

to je snad jasný né?evilsmile1

Palous???smile1

no záleží na tom jestli má vodevřený laufy a nebo jestli tam má vložkybigsmile


to jebu
osiris (Člen)
26.04.2010 21:15:32
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

...chtěl napsat "je" a ne "" redfacebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenák (Člen)
26.04.2010 21:15:40
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

K.a.s.y.m. psal:
Zdenák psal:

Už se peou .... Už se perou.... good evil
Meloune pojď zasereme vlákno.... bigsmile

Jak se máš.... ??

Jééé čau hubeňoure tebe jsem tu neviděl ani nepamatuju...jak ti jdou na odbyt kamna?? bigsmile

Jsem tu pořád.... nikdy jsem neodešel.....
Byl jsem tu před tebou a budu snad i po tobě... evilbigsmile
Kamna bomba začíná sezona.... teď v létě to pojede....
Firma koupila kus Carriera (rozumej klimatizace) takže na zimu to vypukne s chladem. smile1


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
bobule (Člen)
26.04.2010 21:17:16
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

osiris psal:

...chtěl napsat "je" a ne "" redfacebigsmile

další rejpalfuck

však já ti na hajzlíku ukážubigsmile


to jebu
K.a.s.y.m. (Člen)
26.04.2010 21:31:54
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Zdenák psal:
K.a.s.y.m. psal:
Zdenák psal:

Už se peou .... Už se perou.... good evil
Meloune pojď zasereme vlákno.... bigsmile

Jak se máš.... ??

Jééé čau hubeňoure tebe jsem tu neviděl ani nepamatuju...jak ti jdou na odbyt kamna?? bigsmile

Jsem tu pořád.... nikdy jsem neodešel.....
Byl jsem tu před tebou a budu snad i po tobě... evilbigsmile
Kamna bomba začíná sezona.... teď v létě to pojede....
Firma koupila kus Carriera (rozumej klimatizace) takže na zimu to vypukne s chladem. smile1

máš to dobře rozvržený bigsmilegood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Silverfox (Člen)
26.04.2010 23:18:49
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

cau Terko, tato sezona bude z moji strany hodne pasivni. uvidim, jestli se mi bude chtit casem nekam zajet autem.
a hlavne at nemate misto pojistek hrebiky, chalupy by bylo skoda smokin


>>> neznam bolest <<<
Ondráš (Člen)
27.04.2010 00:18:13
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Tohle už tu dlouho nebylo. surprisedidontknow
Jestli ta alergie někoho na někoho jiného je alespoň taková, jako moje na penicilin, tak to fakt nezávidim.help
Jinak je mi z toho nablitísick, ale to se už opakuji.help
Napsal bych něco co jsem tu psal, ale reakce by byla taková, jaká byla před tím, takže proč to vytahovat.
Použiju tlačítko "Hledej".smile1

Meloun: Jdu taky zasírat?evil Jak se vede bez cigaret?Furt se držíš?smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Fresh Man (Člen)
27.04.2010 03:21:15
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

žencký neřešte tu pussyyoviny ... si někde dejte přes dršku... ale po tichu ... todle je trapný .... a co se KOZ týče .. moje hlasy má Terezka goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

šovinysti Fresh Man a Půl Motor ,,,, zdraví z Maltygood


Bandit pičo
Kukii (Člen)
27.04.2010 07:43:02
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Žirafa psal:
Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:


nemá to šlapky bigsmile

myslíš, že Bodli se dala na sport jo??? smile1 tady je něco divnýho... spíš bych pochopila kdyby koupila něco jinýho smile1

krásně si to pomotala... smile1

redfaceredfaceredface


Život je boj-mašina je nej!!!
Billy (Člen)
27.04.2010 08:53:27
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Kua tady tekla krev bigsmile, a ja bych rekl ze nejvic to odnese vzdycky chlap bigsmile teda v tomto pripade ultralajtchlap Prog redface


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
gore (Člen)
27.04.2010 09:55:55
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Billy psal:

Kua tady tekla krev bigsmile, a ja bych rekl ze nejvic to odnese vzdycky chlap bigsmile teda v tomto pripade ultralajtchlap Prog redface

...bigsmileja myslim ze ten se musi bavit upe nejvicgoodbigsmilebigsmile smokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
nicola.foxx (Člen)
27.04.2010 11:42:40
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Pjekne se to tu rozhorelosurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Luk (Člen)
27.04.2010 19:34:41
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

chtel sem neco napsat, ale vim houno vo co go, tak soupu nohama...idontknow

kazdopadne tenhle styl ventilace problemu je ubohejbadheadshake


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Terez(k)a (Člen)
27.04.2010 21:57:09
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

tak to se omlouvam jestli to nekoho pohorsilo, ale já začala vlákno s dobrejma úmyslama a to pozvat někoho na chalupu, kdyby měl někdo zájem a nebo kdyby někdo jel kolem a chtěl se stavit na kafesmile1 ale pobavilo to mě i Patrikasmile1 jo, a posílám pozdrav na Maltusmile1

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1368_09122009009.jpg
Pšán (Člen)
27.04.2010 22:06:02
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

..co to jé?surprisedidontknow


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
ross (Člen)
27.04.2010 22:39:20
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Pšán psal:

..co to jé?surprisedidontknow

kozy..


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
nicola.foxx (Člen)
27.04.2010 23:56:38
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

No joooo. Ale to sou kozy f chlifku a tech se jeste nikda nikdo nenazral. Chtelo by to zjednat napravu teda jako asi.surprisedevil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
nicola.foxx (Člen)
27.04.2010 23:58:20
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Anebóóóóó by to chtelo videt i ty druhy kozy v chlivku, abysme jako vedeli jak to je s tou soutezi a kdo dostane nejakou tu cenugood
No a pak muzeme k bejvaly Potterovy na to kafecool


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Pšán (Člen)
28.04.2010 00:02:24
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

ross psal:
Pšán psal:

..co to jé?surprisedidontknow

kozy..

..a jó ták..
..já jen,že už jsem něco takového dlouho neviděl..smile2


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
ross (Člen)
28.04.2010 01:10:32
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Pšán psal:
ross psal:
Pšán psal:

..co to jé?surprisedidontknow

kozy..

..a jó ták..
..já jen,že už jsem něco takového dlouho neviděl..smile2

ser na to

si raději vypijem než čumět na kozygood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Pšán (Člen)
28.04.2010 01:38:28
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

..tak to su klidny,bo tak od desate robim..
..a je to fajne..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kožak (Člen)
28.04.2010 07:04:45
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

ross psal:
Pšán psal:

..co to jé?surprisedidontknow

kozy..

A japa dělá koza ? ha bigsmile ... to bude fakáč !bigsmile


MRDAT!!!
Fresh Man (Člen)
28.04.2010 07:36:18
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Terez(k)a psal:

tak to se omlouvam jestli to nekoho pohorsilo, ale já začala vlákno s dobrejma úmyslama a to pozvat někoho na chalupu, kdyby měl někdo zájem a nebo kdyby někdo jel kolem a chtěl se stavit na kafesmile1 ale pobavilo to mě i Patrikasmile1 jo, a posílám pozdrav na Maltusmile1
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 009009.jpg

bigsmilebigsmilebigsmilegoodgoodgoodJasnej Favorit bigsmilegoodgoodgood


Bandit pičo
Bodlinka (Člen)
28.04.2010 09:36:04
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

nicola.foxx psal:

No joooo. Ale to sou kozy f chlifku a tech se jeste nikda nikdo nenazral. Chtelo by to zjednat napravu teda jako asi.surprisedevil

počkej si až se jí zahojí ten beďar mezi bigsmilebigsmile ... pak bude hezčí pohled goodgood ...možná helpbigsmile


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
nicola.foxx (Člen)
28.04.2010 11:50:08
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Bodlinka psal:
nicola.foxx psal:

No joooo. Ale to sou kozy f chlifku a tech se jeste nikda nikdo nenazral. Chtelo by to zjednat napravu teda jako asi.surprisedevil

počkej si až se jí zahojí ten beďar mezi bigsmilebigsmile ... pak bude hezčí pohled goodgood ...možná helpbigsmile

Nesmej se ji a hrn sem fotku. At vime kdo vyhraje. Vecer uz to bude na www.bwin.comgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Bodlinka (Člen)
28.04.2010 12:22:05
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

nicola.foxx psal:
Bodlinka psal:
nicola.foxx psal:

No joooo. Ale to sou kozy f chlifku a tech se jeste nikda nikdo nenazral. Chtelo by to zjednat napravu teda jako asi.surprisedevil

počkej si až se jí zahojí ten beďar mezi bigsmilebigsmile ... pak bude hezčí pohled goodgood ...možná helpbigsmile

Nesmej se ji a hrn sem fotku. At vime kdo vyhraje. Vecer uz to bude na www.bwin.comgood

Však to je přeci jasné, že moje dvojky se nemůžou vyrovnat vytahaným čtyřkám bigsmilebigsmile
Tuhle trofej s radostí přenechám slečně šlápotě good


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Lihy (Člen)
28.04.2010 12:29:55
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Bodlinka psal:

Však to je přeci jasné, že moje dvojky se nemůžou vyrovnat vytahaným čtyřkám bigsmilebigsmile
Tuhle trofej s radostí přenechám slečně šlápotě good

Ty vogo ty jí asi něco hustě závidíš co? Že do ní furt tak pálíšbigsmile

Ale aspoň že je prdelbigsmile Doufám, že to někde rozbalíte na srazu...my budem koukat s pivem, cigárkem uzavírat sázky....jo nemuselo by to bejt špatný, co taky jen furt krafat vo těch motorkáchsmokin

Filous (Člen)
28.04.2010 13:03:34
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

...kurva, na todle uš sem asi starejheadshake ...chlapy by si dali přes hubu a bylo by to uzavřenýgood ...ale že to vůbec komentuju, dyk mě je to fuckbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bodlinka (Člen)
28.04.2010 13:27:54
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Lihy psal:

Ty vogo ty jí asi něco hustě závidíš co? Že do ní furt tak pálíšbigsmile

Ale aspoň že je prdelbigsmile Doufám, že to někde rozbalíte na srazu...my budem koukat s pivem, cigárkem uzavírat sázky....jo nemuselo by to bejt špatný, co taky jen furt krafat vo těch motorkáchsmokin

no tfůůůj surprised závidět? idontknow neblbni surprised
jen jí prostě nemám ráda bigsmile

btw. na sraz snad jezdí lidi, co lítaj na motorkách ne? co já vím, tak ona lítá z vocasu na vocas bigsmilebigsmile

Filous psal:

...kurva, na todle uš sem asi starejheadshake ...chlapy by si dali přes hubu a bylo by to uzavřenýgood ...ale že to vůbec komentuju, dyk mě je to fuckbigsmile

nechejte mi alespoň tohle helpbigsmile vy rejete do mého muže, to je samá ass sem ass tam...
a já hold reju do šlápoty, noooo... se zas tolik neděje, ne?? evil


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Žirafa (Člen)
28.04.2010 14:04:55
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Filous psal:

...kurva, na todle uš sem asi starejheadshake ...chlapy by si dali přes hubu a bylo by to uzavřenýgood ...ale že to vůbec komentuju, dyk mě je to fuckbigsmile

No ten pocit že na tohle jsem už stará mam i já idontknow


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Loser (Administrator)
28.04.2010 14:07:38
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Žirafa psal:
Filous psal:

...kurva, na todle uš sem asi starejheadshake ...chlapy by si dali přes hubu a bylo by to uzavřenýgood ...ale že to vůbec komentuju, dyk mě je to fuckbigsmile

No ten pocit že na tohle jsem už stará mam i já idontknow

uz jsem asi taky starej. Nemam uz ani silu pridat komentar, abych trochu vyrovnal misky vah badbadbadbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Radek-Ban (Člen)
28.04.2010 14:08:24
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

to nás tady bude vícsick hlavně se zasírá vlákno...


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
mr.BSE (Člen)
28.04.2010 14:14:45
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Terez(k)a psal:
http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1368_09122009009.jpg

Netuším o co de, ale u mě vede Terez(k)a goodbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Meloun (Člen)
28.04.2010 14:18:58
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Loser: goodbigsmile

No co no..klasická telenovela..romantika už dneska nefrčí..nastává čas přitvrzování..smokin


PURE NAKED BIKE!
Fresh Man (Člen)
28.04.2010 14:20:53
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

mr.BSE psal:

Netuším o co de, ale u mě vede Terez(k)a goodbigsmile

ze jo. naprosto bezprecedentnegood


Bandit pičo
Bodlinka (Člen)
28.04.2010 14:37:30
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

mr.BSE psal:

Netuším o co de, ale u mě vede Terez(k)a goodbigsmile

viď... u mě taky good
jen by to chtělo tu fotku bez a bez... jako bez toho beďaru a bez toho chlívku... pak se může vypsat nová soutěž, kdo si správně typne, kam až jsou prověšené bigsmile
a) k břichu
b) k pussy
c) ke kolenům bigsmile


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Bodlinka (Člen)
28.04.2010 14:39:45
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

PS: zruště mi sem někdo přístup nebo se poass smíchy bigsmilebigsmile


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Borák (Člen)
28.04.2010 14:40:05
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

nekecej tu a koukej přidat fotku ke srovnání bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Meloun (Člen)
28.04.2010 14:42:24
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Ale tak to je normální přírodní jev..když jsou kozy větší, pochopitelně klesají k zemi..to se všechno dá spravit drobným chirurgickým zákrokem..(přinejhorším)..good

Horší je,když jsou to vyplandaný jedničky..I to jde!!surprisedsickbigsmile..a mezi nima ta dálnice..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Fresh Man (Člen)
28.04.2010 14:42:41
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Borák psal:

nekecej tu a koukej přidat fotku ke srovnání bigsmile

good


Bandit pičo
mr.BSE (Člen)
28.04.2010 14:45:06
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Bodlinka psal:
mr.BSE psal:

Netuším o co de, ale u mě vede Terez(k)a goodbigsmile

viď... u mě taky good
jen by to chtělo tu fotku bez a bez... jako bez toho beďaru a bez toho chlívku... pak se může vypsat nová soutěž, kdo si správně typne, kam až jsou prověšené bigsmile
a) k břichu
b) k pussy
c) ke kolenům bigsmile

Neříkej, že dosáhnou až k Rossovi surprisedidontknowhelp
(jauvajs redface)

bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Newada (Člen)
28.04.2010 14:48:02
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Lihy psal:
Bodlinka psal:

Však to je přeci jasné, že moje dvojky se nemůžou vyrovnat vytahaným čtyřkám bigsmilebigsmile
Tuhle trofej s radostí přenechám slečně šlápotě good

Ty vogo ty jí asi něco hustě závidíš co? Že do ní furt tak pálíšbigsmile

Ale aspoň že je prdelbigsmile Doufám, že to někde rozbalíte na srazu...my budem koukat s pivem, cigárkem uzavírat sázky....jo nemuselo by to bejt špatný, co taky jen furt krafat vo těch motorkáchsmokin

Souhlas s Lihim, jediné rozřešení dá souboj v bahně. goodbigsmile


jak dlouho ještě?
Meloun (Člen)
28.04.2010 14:53:33
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Souhlas s Lihim, jediné rozřešení dá souboj v bahně. goodbigsmile

Anééééébooo..tu jsou ještě další a mnohdy zajímavější tělesné partie..evilsmokin


PURE NAKED BIKE!
Loser (Administrator)
28.04.2010 15:26:07
Offline

Re: čarodějnice v Černinách

Meloun psal:

Souhlas s Lihim, jediné rozřešení dá souboj v bahně. goodbigsmile

Anééééébooo..tu jsou ještě další a mnohdy zajímavější tělesné partie..evilsmokin

kotniky? bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr