Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nestartuje

pet (Člen)
06.03.2007 15:18:24
Offline

Nestartuje

Tak jsem chtěl dnes do Olomouce a nestartujebad

Je možný že by to byla slabá baterka i když to krásně točí??
Benzín v karbci je,sem tam to má snahu blafnout,ale nechytne.Hodil jsem to na nabíječku a jestli to nepojede tak se sick

A teď čekám odpovědi,že je to tou baterkoubigsmile

pet (Člen)
06.03.2007 15:22:43
Offline

Re: Nestartuje

idontknowJo a abych nezapomněl tak před 14 dny mi to chytlo napoprvý

BlackBandit (Nový člen)
06.03.2007 15:25:06
Offline

Re: Nestartuje

Baterkou to není, jestli jsi ji dlouho neměl natočenou a máš kohoutek od nádrže přeplej na podtlakové dávkování benzínu, tak ti vyschly karbce a zalepili se ti.Takže buď je rozděláš a vypucuješ a nebo to budeš tak dlouho trápit až ti to chytne.Ale dej bacha můžeš ulejt a prorazit svíčky.good


Žij, jezdi, a po smrti.... budem přikládat pod kotlem :-D
Paja_77 (Člen)
06.03.2007 15:25:18
Offline

Re: Nestartuje

Nevím kde to garážuješ, ale taky jsem měl teď o víkendu problém nastartovat a garáž mám docela vlhkou nevytápěnou. Motor byl holt po 3 měsících stuhlej a vymrzlej, tak mi to trvalo tak 10 minut, než jsem ho nahodil. Krásně se točil, ale nechtěl naskočit.
Každopádně sytič na max. dokud se nechytne a chvíli nepoběží. Možná by stálo zato vyndat svíčky, vyčistit (vysušit) mohla na nich nakondenzovat voda a tak nechtějí pálit.

Nejsem žádnej odborník, ale třeba to pomůže.


Better safe than sorry!
Bedřich (Člen)
06.03.2007 15:31:50
Offline

Re: Nestartuje

pet psal:

idontknowJo a abych nezapomněl tak před 14 dny mi to chytlo napoprvý

A neulil jsi svíce? Jak vypadaj?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Ondráš (Člen)
06.03.2007 15:35:04
Offline

Re: Nestartuje

Koukni na pojistky.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bedřich (Člen)
06.03.2007 15:44:34
Offline

Re: Nestartuje

Ondráš psal:

Koukni na pojistky.

No to snad udělal, než se zeptal, ne?idontknow

Vlastně, vzhledem k současným trendům určitě nebigsmilebigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Ondráš (Člen)
06.03.2007 15:50:07
Offline

Re: Nestartuje

No právěbigsmile

Schválně. smile1 O co, že ne. Vo pivo a velkej RUMbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
06.03.2007 16:29:03
Offline

Re: Nestartuje

taky nechtela po dlouhem stani chytnout prepnul sem kohout a na poprvi smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
pet (Člen)
06.03.2007 20:42:39
Offline

Re: Nestartuje

Tak všem moc děkuju za rady ale nebylo to ničím z toho co tady popisujete.Bylo to tím že jsem naprostej debil,kretén a ignorantský hovado.Zasloužím si vymazat profil a exemplárně odebrat motorku.
Prostě to bylo tím že jsem spěchal a těšil se jak vyjedu,že jsem to startoval 20 minut bez sytičebad.Prostě pussy
Ale alspoň jsem si pěkně dobil baterkubigsmilebigsmile

Tak ještě jednou všem dík ,jo a diskuzi můžete pokračovat,protože jsem se byl ještě v osum večer projet,stavil jsem se u kámoše a tomu to taky nestartujesmile1

pet (Člen)
06.03.2007 20:45:33
Offline

Re: Nestartuje

Jo a můžete pokračovat tím co jsou to ulitý svícegood

Bedřich (Člen)
07.03.2007 07:50:24
Offline

Re: Nestartuje

bigsmile

Uleješ je když pořád dokola startuješ na sytič a nejlepší je ještě hmatat za heft. Tak tim je ulešeš. Pozdnáš to, když je vyndáš, že jsou navlhlý či dokonce mokrý a smrdí od benálu. Většinou je to doprovázený střílením z výfuku. Pak máš možnost  je dát na rozpálený topení či sporák pořádně vyschnout a skusit to s nima znovu, nebo si koupit nový.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
maňas (Člen)
07.03.2007 08:03:13
Offline

Re: Nestartuje

no akorád se z padesáti procent stává,že NGK - čka zabiješ,což se u Brisků nestává,proto dávám Brisk B 10 Sgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Billy (Člen)
07.03.2007 08:58:54
Offline

Re: Nestartuje

tot teda otazka jakou znacku svicek do B6S 00. novejsi model ? Budu tedka menit svicky a nevim co tam dat za znacku a pripadne jejich cena. V ty Brisky nevim jakou mam met duveru a NGK tam mam asi tedka taky. Championy jsou drahy asi.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
maňas (Člen)
07.03.2007 09:10:25
Offline

Re: Nestartuje

Billy psal:

tot teda otazka jakou znacku svicek do B6S 00. novejsi model ? Budu tedka menit svicky a nevim co tam dat za znacku a pripadne jejich cena. V ty Brisky nevim jakou mam met duveru a NGK tam mam asi tedka taky. Championy jsou drahy asi.

Já nevím u nás v mini klubu na ně jezdí téměř každej,vyjmenuji pár strojů : Bpussy12,Honda vfr 750,cb 1000,Vtr 1000,Yamaha dragstar 650 a 1100,gsx 750 f ,tdm 850 a Fazer 600. No a bez problémů,sice teď čekáme nové převodní tabulky,protože to není sranda určit,alternativu za ngk,nebo champion,ale prej už maj náhradu za všechny - možná nějaká vyjímka bude,hlavně sou dobrý ceny vůči ngk stojí brisk tak 25% a je vyzkoušený že když je i desetkrát uliješ,nic se jim nestane. Takže tak,každej může mít jinej názor,ale já sem spokojen.good


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr