Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Blinkr (nebliká)

Sucre (Člen)
27.04.2010 20:03:32
Offline

Blinkr (nebliká)

Čau, dneska jsem kontroloval jestli vše svítí a zjistil jsem, že nebliká pravý přední blinkr. Všechny ostatní blikali... Po chvíli přemýšlení jsem dospěl k závěřu, že jsem prostě vadnej a že koupím novej. Jenže pak jsme s kámošem přišli na to, že když se vypnou světla tak bliká! Poté jsem ujel asi 30 km a už nebliká ani se zhasnutými světly. Jinak mám tam diodový blinkry. Myslíte, že je tenhle jeden špatnej a nebo je nějaká závada v elektroinstalaci?help

Editoval osiris (27.04.2010 22:59:05)

K.a.s.y.m. (Člen)
27.04.2010 20:19:36
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

bych řek,že máš někde u blinkru špatnou kostru bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Sucre (Člen)
27.04.2010 20:23:16
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

K.a.s.y.m. psal:

bych řek,že máš někde u blinkru špatnou kostru bigsmile

To znamená co? redface Špatný kabely od blinkru?

K.a.s.y.m. (Člen)
27.04.2010 20:30:04
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

Sucre psal:
K.a.s.y.m. psal:

bych řek,že máš někde u blinkru špatnou kostru bigsmile

To znamená co? redface Špatný kabely od blinkru?

no k tomu blinkru co ti blbne máš špatnou kostru.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
LukinB6 (Člen)
27.04.2010 22:49:48
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

Z blinkru vedou 2 kabely. Jeden plus a druhý mínus. Skontroluj si jestli se ti to někde neutřepalo. Nejspíš ve spoji blinkru a kabeláže motorky (profík to zapájí a přetáhne smrťovačkou, hovado to zakroutí a oblepí izolepou). good


GSX1250FA
faitík (Člen)
27.04.2010 22:54:47
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

sem hovadosmokin


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
nicola.foxx (Člen)
27.04.2010 23:54:09
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

LukinB6 psal:

Z blinkru vedou 2 kabely. Jeden plus a druhý mínus. Skontroluj si jestli se ti to někde neutřepalo. Nejspíš ve spoji blinkru a kabeláže motorky (profík to zapájí a přetáhne smrťovačkou, hovado to zakroutí a oblepí izolepou). good

S tema hovadama vofafrne woe. Spousta elektrikaru tvrdi, ze nejlip prenasi krutispoj a nikda se nevytrepe a nerozpoji jako zacinovanej spojevil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
hlemejzd999 (Člen)
28.04.2010 07:15:40
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

nicola.foxx psal:
LukinB6 psal:

Z blinkru vedou 2 kabely. Jeden plus a druhý mínus. Skontroluj si jestli se ti to někde neutřepalo. Nejspíš ve spoji blinkru a kabeláže motorky (profík to zapájí a přetáhne smrťovačkou, hovado to zakroutí a oblepí izolepou). good

S tema hovadama vofafrne woe. Spousta elektrikaru tvrdi, ze nejlip prenasi krutispoj a nikda se nevytrepe a nerozpoji jako zacinovanej spojevil

taky jsem už několikrát slyšel od různých elektrikářů , že nejlepší spoj je motanej good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
pavlikbary (Člen)
28.04.2010 08:30:56
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

ja kroutim a izoluju smrstovackou takze jsem asi pulprase ale funguje to supergood

tomsth (Člen)
28.04.2010 10:39:15
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

antož sem vod fochu, tak vzkaz pro všechny 'hovada' a 'půlprasata': když máte potřebu napojit ňákej kábl, pohněte svojí maličkostí do nejbližšího slušnýho elektrokšeftu a obětujte pár korun za tohle http://www.vltava2000.cz/autoelektrika/ … oodsID=870 instalaci zvládne i necvičenej šimpanz a je to navěky; existuje i letovací varianta (uprostřed spojky je cín, kterej se po ohřátí zapalovačem rozteče a kroucený spoj proletuje)
hledat tzv. Siemensův kroucený spoj schovanej někde za rámem (nebo jinde kde neni vidět) působící nahodilý zkraty je fakt lahůdka fuck


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
K.a.s.y.m. (Člen)
28.04.2010 10:43:18
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

tomsth psal:

antož sem vod fochu, tak vzkaz pro všechny 'hovada' a 'půlprasata': když máte potřebu napojit ňákej kábl, pohněte svojí maličkostí do nejbližšího slušnýho elektrokšeftu a obětujte pár korun za tohle http://www.vltava2000.cz/autoelektrika/ … oodsID=870 instalaci zvládne i necvičenej šimpanz a je to navěky; existuje i letovací varianta (uprostřed spojky je cín, kterej se po ohřátí zapalovačem rozteče a kroucený spoj proletuje)
hledat tzv. Siemensův kroucený spoj schovanej někde za rámem (nebo jinde kde neni vidět) působící nahodilý zkraty je fakt lahůdka fuck

14 korun..to se ass ,ne?to to radši spájim a zaleju do smrštovačky smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomsth (Člen)
28.04.2010 11:19:36
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

14 korun..to se ass ,ne?to to radši spájim a zaleju do smrštovačky smile1

no ty jo bo nemáš obě ruce levý, ale sou talenti, který páječkou nevládnou nebo ani neví co to je, pro ty je to ideální..ináč ceny jsou od pjetikoruny vejš..to myslim nikoho nepoloží idontknow


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
K.a.s.y.m. (Člen)
28.04.2010 13:08:44
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

tomsth psal:

14 korun..to se ass ,ne?to to radši spájim a zaleju do smrštovačky smile1

no ty jo bo nemáš obě ruce levý, ale sou talenti, který páječkou nevládnou nebo ani neví co to je, pro ty je to ideální..ináč ceny jsou od pjetikoruny vejš..to myslim nikoho nepoloží idontknow

to máš pravdu 5 Kč ne smile1 je radost po někom předělávat uzlovanou elektrikugoodsick


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
28.04.2010 16:25:02
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

tomsth psal:

antož sem vod fochu, tak vzkaz pro všechny 'hovada' a 'půlprasata'.....

to si pořídim bigsmile...to sou vjeci dneska už ...holt moderní vymoženosti bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Sucre (Člen)
29.04.2010 15:27:06
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

Tak jsem to zkontroloval, vyčistil a zas zapojil a teď to bliká ale pouze když jsou vypnutá světla... Takže blinkrem to asi nebude, ne?

Srond (Nový člen)
13.05.2012 19:51:17
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

Zdravím.
Nechci zakládat zbytečně další téma tak se zeptám tu, přestal mi blikat zadní levý blinkr nejspíš je někde blba kostra, kabel de někam pod nádrž, nevíte někdo do čeho to tam vede, a jestli budu muset sundavat nádrž nebo je to umístěné někde kam se dá dostat i bez toho?


Computers says No!!
Filous (Člen)
13.05.2012 20:08:58
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

Srond psal:

Zdravím.
Nechci zakládat zbytečně další téma tak se zeptám tu, přestal mi blikat zadní levý blinkr nejspíš je někde blba kostra, kabel de někam pod nádrž, nevíte někdo do čeho to tam vede, a jestli budu muset sundavat nádrž nebo je to umístěné někde kam se dá dostat i bez toho?

...zadní blinkry maj konektory za sedlem f potsedláku, ne pot nádrží...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Srond (Nový člen)
13.05.2012 20:34:54
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

Ale od nich to de někam pod nádrž, konektor sem rozpojil ale naměřil jsem tam uplně to sámé jako v objímce, takže chyba musí být asi někde jinde a po trase jsme si nevšíml že by to někde bylo prodřené.


Computers says No!!
Filous (Člen)
13.05.2012 21:32:42
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

...tag to budeš mít trabl, bo pag je to zamotaný do hlavního svazku...je to sice prasárna a eletrikáři by se s toho střelili do palice, ale nejjednodušší je natáhnout si tam šťávu vot předního, neš kuchat svazek...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Srond (Nový člen)
14.05.2012 14:11:30
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

Dik, to mě nenapadlo, přestane to ale pak tak zběsile blikat nebo to bude furt brat jako že je ten zadní vadný?


Computers says No!!
bolek009 (Člen)
14.05.2012 16:22:53
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

Že by se to přerušilo ve svazku??? No je to možný, ale málo pravděpodobný. Myslím.
Kouknul bych do schématu na barvu vodiče a pak od kud to vede.
A pátral bych po vodiči.
Ve svazku se dá propíchnout špendlíkem a měřit. Vsázím na to, že drát to nebude.


GSF1250SA K7
sonyk (Člen)
14.05.2012 20:50:27
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

faitík psal:

sem hovadosmokin

me too bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
bandit.alien (Člen)
09.01.2013 12:20:12
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

Nechci denne zakladat X novejch vláken,..  ale Kde je přerušovač blinkrů? jelikož sem rozmrdal i blinkry, a koupil LEDkový,.. a nechci sem rdat s odporama když finančně stejně vyjde univerzal přerušovaš kterej sam pozna jestli živí žárofky nebo LEDky,.. tak to rovnou prohodim,.. kdyš to pujdu hledat a pujdu po kabelech tak poznam hovno pač se v tom vubec nevyznam :D fuck

K.a.s.y.m. (Člen)
09.01.2013 13:28:08
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

bandit.alien psal:

Nechci denne zakladat X novejch vláken,..  ale Kde je přerušovač blinkrů? jelikož sem rozmrdal i blinkry, a koupil LEDkový,.. a nechci sem rdat s odporama když finančně stejně vyjde univerzal přerušovaš kterej sam pozna jestli živí žárofky nebo LEDky,.. tak to rovnou prohodim,.. kdyš to pujdu hledat a pujdu po kabelech tak poznam hovno pač se v tom vubec nevyznam :D fuck

pokud nechces jit po kabelech tak to rovnou nekomu dej.protoze na Banditu je prerusovac v tom spolecnym relatku vedle pojistek a pokud chces dat univerzal tak musis po kabelech a kabeli z toho vypreparovat vensmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
morganzd (Člen)
09.01.2013 14:01:59
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

ma starou 600, tam je rele blinkru samostatne
je vzadu pod plastem po leve strane


GSF 600 S '99
K.a.s.y.m. (Člen)
09.01.2013 14:28:06
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

morganzd psal:

ma starou 600, tam je rele blinkru samostatne
je vzadu pod plastem po leve strane

v telefonu fotky nevidim ridil jsem se jen typem co ma v profilu.starej model ho ma jinde to je fakt.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mr.BSE (Člen)
09.01.2013 18:07:59
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

starej model ma rele pod levym plastovym krytem podsedlaku.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
bandit.alien (Člen)
09.01.2013 19:29:39
Offline

Re: Blinkr (nebliká)

morganzd psal:

ma starou 600, tam je rele blinkru samostatne
je vzadu pod plastem po leve strane

HA !! díky mam to good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr