Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Čišrtění pístků brzdiče - výměna těsnění

morganzd (Člen)
28.04.2010 08:41:06
Offline

Čišrtění pístků brzdiče - výměna těsnění

Čau,
je potřeba při čištění písků měnit těsnění? Jistota je jistota?


GSF 600 S '99
K.a.s.y.m. (Člen)
28.04.2010 08:43:01
Offline

Re: Čišrtění pístků brzdiče - výměna těsnění

je lepší koupit rovnou nový třmenyevilsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
morganzd (Člen)
28.04.2010 08:48:29
Offline

Re: Čišrtění pístků brzdiče - výměna těsnění

K.a.s.y.m. psal:

je lepší koupit rovnou nový třmenyevilsmile1

...ty tvoje bulíky... už je mám zase na nose...evil
Ale notak... zajímalo by mě, kdo to tak dělá...headshake


GSF 600 S '99
jaryn (Člen)
28.04.2010 09:42:19
Offline

Re: Čišrtění pístků brzdiče - výměna těsnění

jsem taky zvedavej,pac me to taky asi ceka.


God Gave me Everything I want
morganzd (Člen)
28.04.2010 09:47:16
Offline

Re: Čišrtění pístků brzdiče - výměna těsnění

No v každým případě jsem zatím našel těsnění jen na partsdepot (cca 690,- a to mi ještě není jasný, eši to je sada na jeden brzdič a nebo jen na jeden pístek !!!surprised).
Má tu někdo link na nějakého jiného prodejce, co to nabízí??


GSF 600 S '99
Filous (Člen)
28.04.2010 09:55:40
Offline

Re: Čišrtění pístků brzdiče - výměna těsnění

...pokut vim, tag krom partsdepot a origo suzuki nic jinýho neegzistuje...a dyš nejsou poškozený a pístky netečou, tag nejni potřeba je měnit...prostě to rozebereš, vyčistíš a dáš spjet...při zborce gumičky a pístky lechce mázni VAZELÍNOU NA TO URČENOU, NE VOBYČEJNOU!!! ...nebo aspoň brzdofkou, necpi to tam nasucho...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
morganzd (Člen)
28.04.2010 09:59:08
Offline

Re: Čišrtění pístků brzdiče - výměna těsnění

Filous psal:

...pokut vim, tag krom partsdepot a origo suzuki nic jinýho neegzistuje...a dyš nejsou poškozený a pístky netečou, tag nejni potřeba je měnit...prostě to rozebereš, vyčistíš a dáš spjet...při zborce gumičky a pístky lechce mázni VAZELÍNOU NA TO URČENOU, NE VOBYČEJNOU!!! ...nebo aspoň brzdofkou, necpi to tam nasucho...

To zní rozumně a asi to tak dopadne. Nicméně ještě si pamatuju, jak to bylo s prasátkem na starý škodárně 120. Tam jak se to jednou rozdělalo, muselo se těsnění dát nový, páč to jinak začalo týct. No snad to bude v cajku. Teď to neteče, ale ani se to moc nevrací smile2


GSF 600 S '99
K.a.s.y.m. (Člen)
28.04.2010 10:17:17
Offline

Re: Čišrtění pístků brzdiče - výměna těsnění

morganzd psal:
Filous psal:

...pokut vim, tag krom partsdepot a origo suzuki nic jinýho neegzistuje...a dyš nejsou poškozený a pístky netečou, tag nejni potřeba je měnit...prostě to rozebereš, vyčistíš a dáš spjet...při zborce gumičky a pístky lechce mázni VAZELÍNOU NA TO URČENOU, NE VOBYČEJNOU!!! ...nebo aspoň brzdofkou, necpi to tam nasucho...

To zní rozumně a asi to tak dopadne. Nicméně ještě si pamatuju, jak to bylo s prasátkem na starý škodárně 120. Tam jak se to jednou rozdělalo, muselo se těsnění dát nový, páč to jinak začalo týct. No snad to bude v cajku. Teď to neteče, ale ani se to moc nevrací smile2

viz jak psal Filous..jen mi neni jasný proč to chceš rozebírat pokud chodí pístky souměrně a netečou...nebo snad nějaká z těch věcí se ti děje???smile1pokud to je jen pří výměně destiček tak stačí opucovat co kouká a opatrně zastrčit zpět.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
morganzd (Člen)
28.04.2010 10:28:43
Offline

Re: Čišrtění pístků brzdiče - výměna těsnění

Jeden pístej se neochotně vrací (= spíš se nevrací).
Takže to chci rozebrat a vyčistit.


GSF 600 S '99
hans (Člen)
28.04.2010 10:55:48
Offline

Re: Čišrtění pístků brzdiče - výměna těsnění

morganzd psal:

Jeden pístej se neochotně vrací (= spíš se nevrací).
Takže to chci rozebrat a vyčistit.

někdy to stačí rozhejbat bez vyndavání....jenom ty pístky vymačkat co nejvíc, ale aby nevypadly a omejt...


Sapere Aude
www.gunlex.cz
morganzd (Člen)
28.04.2010 10:57:58
Offline

Re: Čišrtění pístků brzdiče - výměna těsnění

hans psal:
morganzd psal:

Jeden pístej se neochotně vrací (= spíš se nevrací).
Takže to chci rozebrat a vyčistit.

někdy to stačí rozhejbat bez vyndavání....jenom ty pístky vymačkat co nejvíc, ale aby nevypadly a omejt...

To jsem dělal onegdá. Šlo to na pussy, ale zdálo se, že se to probralo. Ale když jsem chtěl včera vyměnit desky, tak to bylo zas v ass zatuhlý.


GSF 600 S '99
jaryn (Člen)
28.04.2010 14:03:44
Offline

Re: Čišrtění pístků brzdiče - výměna těsnění

tak u me prej dobry. Kdyz jsem volne zatocil prednim kolem,lehce to sumelo z levyho trmenu. Mel jsem za to,ze me potkalo to samy jako na Felde: nevracejici se zarezly pistek brzdy... Ale mechanik prej ze je to normalni...


God Gave me Everything I want
morganzd (Člen)
28.04.2010 14:07:16
Offline

Re: Čišrtění pístků brzdiče - výměna těsnění

jaryn psal:

tak u me prej dobry. Kdyz jsem volne zatocil prednim kolem,lehce to sumelo z levyho trmenu. Mel jsem za to,ze me potkalo to samy jako na Felde: nevracejici se zarezly pistek brzdy... Ale mechanik prej ze je to normalni...

Taky protočím kolem, taky to šustí, nicméně jeden pístek v jednom třmeni se nevrací, nebo vrací ale velmi neochotně.
Takže se bude čistit...


GSF 600 S '99
huleba (Člen)
28.04.2010 18:26:36
Offline

Re: Čišrtění pístků brzdiče - výměna těsnění

kdyz to mate dole tak mi zmerte prumer pistu delam v autobrzdach mozna bych to mohl sehnat za hubickugood

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr