Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Den Blbec

CZ_Iceman (Člen)
18.12.2006 22:59:49
Offline

Den Blbec

Toz sem dneska chtel vyuzit trosku pekneho dne a dostal jsem sileny napad jet na evidencku na STK po vlastni ose. TT bylo  odstrojene  od kapot nadrze a jinych prkotin, umyte a nalestene, proste pripravene na zazimovani. Nahodil sem nadrz poradne se zabalil a ficel na STK cca 10 Km. Lidi v autech se na mne divali jak na vola, ale na STK  jsem dojel uspesne smile1 No a jak tak cekam na technika tak zaclo snezit a hezky do toho este prset no proste naaadhera. Jelikoz jsem uz v garazi zaregistroval, ze mi sviti zebrave oko tak jsem chtel natankovat po ceste zpet. No a protoze zaclo byt hnusne tak jsem se rikal, ze se na to tankovani vyprdnu, ze to musi vyjit. No po ceste zpet jsem jel naprosto priposran a za velkeho ohlasu "publika" v okolnich autacich. No pri me smule samozrejme jeli kolem svestky a  hned mne stopli. A uz sem foukal, asi si mysleli ze musim byt ozraly jak svina kdyz sem vlezl na masinu v prosinci. Uz to vypadalo na pokutu za nekompletni motorku, ale nakonec mne pustili. No a tak zhruba v puli cesty (stale chcalo a do toho snih) motorka zakuckala - pojal jsem prvni podezreni, ze to nedopadne dobre bigsmile. No a za necely 1 km sem dojel. Takze v te nejvetsi sracce sem tlacil na prvni pumpu asi 3 Km (nastesti  vetsi pulka byla z kopce). No do garaze sem dojel zmrzly a promokly jak hovado. No a ke vsemu jsem jeste dneska volal do servisu triumpha a mechos mi rikal ze jak mam najeto 33 000 tak by mozna preventivne vymenil rozvodak - se mi to zda nejak brzo, diagnostika pry stoji 1000 a par dalsich sracek   bo proste dneska byl den BLBEC s velkym B.

MartysN6 (Člen)
18.12.2006 23:16:03
Offline

Re: Den Blbec

co k tomu dodat :Nemáš si kupovat novou motorku a šetřit na benzínuidontknow

smile1smile1smile1

CZ_Iceman (Člen)
18.12.2006 23:22:25
Offline

Re: Den Blbec

MartysN6 psal:

co k tomu dodat :Nemáš si kupovat novou motorku a šetřit na benzínuidontknow

smile1smile1smile1

Heh ja  nesetril zamerne ! Jenom jsem chtel tankovat po ceste zpet a nejak to nevyslo idontknow

Datel (Člen)
19.12.2006 16:48:09
Offline

Re: Den Blbec

Nevyměkl jsi a to se musí patřičně ocenit!!goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

bigsmilebigsmile

Drak (Člen)
19.12.2006 18:46:00
Offline

Re: Den Blbec

Klobouk dolů


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Jerry (Člen)
19.12.2006 21:40:32
Offline

Re: Den Blbec

Hezký. Nejezdit na STK na Černej most v Praglu. Chtěli vydět a vyzkoušet všechno! Keců jak kdyby byli z ministerstva všech stk. Cukali a zkoušeli i pásy!!!! To jsem ještě nezažil.idontknow


A kurva...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr