Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » volby 2010

faitík (Člen)
30.04.2010 00:12:26
Offline

volby 2010

koho budete volit?help

Losnu nebo Mažňáka?surprised


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
nicola.foxx (Člen)
30.04.2010 00:32:04
Offline

Re: volby 2010

Dycky sem volil ODS. Letos to vidim na TOP09.
Strasne rad bych videl, jak tri velky strany totalne propadnou ve volbach a utrou drzku.
Kdyby to tak dopadlo, tak bych se tesil jako malej kluk, jak budou napadat vysledek voleb u ustavniho soudubigsmile a stezovat si na negativni kampane. Knize by to stejne prospal a pak by snad zacal naplnovat volebni programgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
ross (Člen)
30.04.2010 00:34:22
Offline

Re: volby 2010

díky těm zkurveným patům a koaličním smlouvám stejně z programu zbyde úplný hovnosick


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
nicola.foxx (Člen)
30.04.2010 00:40:29
Offline

Re: volby 2010

Jojo. To chce konecne zmenu volebniho systemu z pomerovyho na vetsinovej. Je jedno o kolik tisicin procenta jsi vyhral. Vyhrals, tak tady mas ourad a ctyri roky predvadej co umis. Kdyz ti to pujde a bude to mit smysl 1/3 kratkodoby hledisko(tohle hlavne asi pro starsi a socialy) a 2/3 dlouhodobe hledisko/ rozpocty, reformy duchodu + zdravotnictvi + skolstvi + prumysl(mrdat drevenejma klackama pres hlavu ekology) a vono by se toho naslo. Hlavne at me neserou s tema statnima zakazkama. 1Km dalnice pres miliardu, kdyz to germani delaj za tretinu a trikrat dyl jim to vydrzi pri podstatne vetsim provozu to je k posranifuck


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Fresh Man (Člen)
30.04.2010 00:43:53
Offline

Re: volby 2010

já asi prase ---- čím dříf se to posere tím líp ... tagle se to bude plácat ... a neš to dopadne jako vřecku tak to bude trvat věky ...       bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
nicola.foxx (Člen)
30.04.2010 00:54:54
Offline

Re: volby 2010

Fresh Man psal:

já asi prase ---- čím dříf se to posere tím líp ... tagle se to bude plácat ... a neš to dopadne jako vřecku tak to bude trvat věky ...       bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

No ja ti nevim. Kazdymu vsecko zadarmo bez prace a prej jeste usetrejsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprised
Akorat bohatsi nejspis zdanej 100%sick
Takze se celou svou dosavadni karieru venuju pocitacum i ve volnym case, abych byl jako dobrej a hezky me platili a kdejakej zmrd co se vali doma z toho bude profitovat a kdyz uz nahodou chodi do prace, tak je v 15:00 doma a klopi lahvacefuck
A ja si pak jedu domu trebas ve vosum a kouka na me skrz prsty, ze si jedu na motorce a ze mam jiny auto a ze porad neco predelavam na baraku. Podle takovejch zakonite kradu. Kurvaaaaaaa uz mi zase praskaj zilkysicksicksicksicksick
Zasrana voranzova a ruda barvafuckfuckfuckfuckfuck


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Fresh Man (Člen)
30.04.2010 01:11:52
Offline

Re: volby 2010

nicola.foxx psal:
Fresh Man psal:

já asi prase ---- čím dříf se to posere tím líp ... tagle se to bude plácat ... a neš to dopadne jako vřecku tak to bude trvat věky ...       bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

No ja ti nevim. Kazdymu vsecko zadarmo bez prace a prej jeste usetrejsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprised
Akorat bohatsi nejspis zdanej 100%sick
Takze se celou svou dosavadni karieru venuju pocitacum i ve volnym case, abych byl jako dobrej a hezky me platili a kdejakej zmrd co se vali doma z toho bude profitovat a kdyz uz nahodou chodi do prace, tak je v 15:00 doma a klopi lahvacefuck
A ja si pak jedu domu trebas ve vosum a kouka na me skrz prsty, ze si jedu na motorce a ze mam jiny auto a ze porad neco predelavam na baraku. Podle takovejch zakonite kradu. Kurvaaaaaaa uz mi zase praskaj zilkysicksicksicksicksick
Zasrana voranzova a ruda barvafuckfuckfuckfuckfuck

no vidíš a proto dyš je zvolim ... tak ti konečně rupne v kouli a vyrzíte na hrad a vyházíte je z těch voken goodgoodgoodbigsmile


Bandit pičo
Ondráš (Člen)
30.04.2010 01:16:03
Offline

Re: volby 2010

nicola.foxx psal:

No ja ti nevim. Kazdymu vsecko zadarmo bez prace a prej jeste usetrejsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprised
Akorat bohatsi nejspis zdanej 100%sick
Takze se celou svou dosavadni karieru venuju pocitacum i ve volnym case, abych byl jako dobrej a hezky me platili a kdejakej zmrd co se vali doma z toho bude profitovat a kdyz uz nahodou chodi do prace, tak je v 15:00 doma a klopi lahvacefuck
A ja si pak jedu domu trebas ve vosum a kouka na me skrz prsty, ze si jedu na motorce a ze mam jiny auto a ze porad neco predelavam na baraku. Podle takovejch zakonite kradu. Kurvaaaaaaa uz mi zase praskaj zilkysicksicksicksicksick
Zasrana voranzova a ruda barvafuckfuckfuckfuckfuck

Miro klid... Do Nile Housu tyhle lidi nepustí.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Pavlusha (Člen)
30.04.2010 06:27:15
Offline

Re: volby 2010

Myslím,že je to jedno koho tam posadit!


Jezdím tak,abych se vždy v pohodě vrátil.
Luk (Člen)
30.04.2010 07:23:13
Offline

Re: volby 2010

ja asi knizetesurprised
libi se mi kampan, ze misto slibu co daj, slibujou co seberoubigsmilegood
i kdyz z toho stejne v eventualni vladni kolalici zbyde ass


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
PFremer (Člen)
30.04.2010 08:13:17
Offline

Re: volby 2010

Když by dávali chlebíčky, tak jsem jejich... ale takle... oni si to nějak rozdělej.
Někde na ty baráčky a dovolený brát musej idontknowsickfuck


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Pavlusha (Člen)
12.05.2010 09:35:31
Offline

Re: volby 2010

Kdyby radši daly ta peníze za předvolební kampaně na dětské domovy a jiné,kde je to víc potřeba.Ve školkách děcka maj namísto postelí na spaní madračky na zemi ke spaní odpoledne atd.
Já bych jim všem udělal supr kampań dohromady.Všeci do jednoho oploceného místa a u vchodu rule hadice s možností nařezání na kousky pro občany.Potom bych je nechal před lidma promluvit o tom za co berou svoje peníze (i jiné výhody) a co celý rok dělaj pro nás .Na to by si každý nespokojený přihléížející občan mohl uříznout kus hadice a rozdat pár výchovných.Panečku ti by vypadali a radši by si rozmisleli jestli šířit draze zaplacené bláboly před volbama.


Jezdím tak,abych se vždy v pohodě vrátil.
inkvizitorr (Administrator)
12.05.2010 09:43:42
Offline

Re: volby 2010

mě se líbí kampaň knížete. chodí po zaplivanejch hospodách, chlastá s lidma pívo a diskutujegood tak to má bejtgood a né nějaký hanlivý billboardy na konkurenci po celý republicebad letos dostane můj hlas vongoodsmokin


doba je temná...
jaryn (Člen)
12.05.2010 09:45:56
Offline

Re: volby 2010

k cemu volby,kdyz konecnej vysledek zhatej nejaci prebehlici. Vzpomente na minule,kde by byl Topolanek bez Melcaka a Pohanky? Tohle se muze opakovat kdykoli znovu. Vitez voleb sice nekdo bude,ale urcite ne vetsinovy. Otazkou pak tedy je,co s jeho programem vykona koalice. Cely volby mi pripominaj fotbalovou ligu-fandis,sledujes to,nekdo i sazi,nakonec se dozvis,ze je vsecho predem domluveny. Ale asi jsem jen pesimista a prd tomu rozumim.j


God Gave me Everything I want
Baltazar (Člen)
12.05.2010 09:55:00
Offline

Re: volby 2010

inkvizitorr psal:

mě se líbí kampaň knížete. chodí po zaplivanejch hospodách, chlastá s lidma pívo a diskutujegood tak to má bejtgood a né nějaký hanlivý billboardy na konkurenci po celý republicebad letos dostane můj hlas vongoodsmokin

můj takygood


The father of the little princess of the dawn
tomsth (Člen)
12.05.2010 10:09:15
Offline

Re: volby 2010

Všechny velký strany sem zavrh, žádná z nich mě neoslovila, u rudejch/oranžovejch/zelenejch sem ani neštudoval program páč to je pro mě ztráta času.
U mě vyhráli svobodní good, ale mám obamy, že bohužel pro větší část národa je důležitější 13.důchod/zrušení 30Kč poplatků u dochtora/zvýšení dávek/větší zdanění lidí s vyššími příjmy..škoda že tyhle lidi nepoužívaj mozek, to by se tu žilo krásně..


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
nicola.foxx (Člen)
12.05.2010 10:09:30
Offline

Re: volby 2010

Letos bych byl spokojenej kdyby mela TOP09 90% hlasu a o ten zbytek se popral zbytek rovnym dilem. To by se z nich do vlady nedostal nikdo a byl by klid. Prosadili by co maj v programu a nikdo by nemel sanci jim hazet klacky pod nohy.
Udelat vetsinovej system a mrdat na koalice.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Filous (Člen)
12.05.2010 10:24:49
Offline

Re: volby 2010

...se přiznám, že sem volil enem jednousurprised...a to dyš mi bylo vosumnáct a dostal sem tu možnost, tag sem ji využilidontknow...ofšem žádnej pocit uspokojení sem s toho neměl, tagže pro příště sem nechal volnej průbjech svýmu anarchisticko-pankáčskýmu já, kerý nevjeří žádnýmu systému a snažil sem se vykopat z aktuálního stavu ve státě maksimum pro sebe a svý blíský bes vohledu na to, gdo je u moci...sem prostě přesvječenej, že ať je u koryta Jyrka nebo Myrek, ani jeden z nich nebude dělat f první řadě nic pro normální lidi, ale bude se chtít napakovat sám, pag nechá "vydělat" svejm příbuznejm, kamarádum a známejm a pag možná něgdy udělá i něco pro vostatní...no a páč voni tydle kucí bejvaj dost hladový, bo s jídlem prostě roste chuť, tag sem ani nedoufal, že by se ty vobyčejný něgdy dočkali...a jag sem uš napsal, tag f celym politickym spektru nebyl nigdo, vo kom bych byl přesvječenej, že hladovej nejni, tag sem na to prostě sral...ofšem dneska je ve hře kníže, kerej se pakovat nepotřebuje, bo je prostě nažranej a i dyš vypadá poněkut zdegenerovaně, tag si myslim, že f palici to srovnaný má a naštěstí se křížení v rámci šlechty podepsalo enem na jeho vzhledu, ale každej je ňákej, já taky nejsem žádnej Delón a přes to jeho šišlání se dokážu přenýst...no abych to schrnul, tag de facto pudu volit prvně a hlas dostane kníže...esi je to dobře nebo ne se uvidísurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
12.05.2010 10:26:30
Offline

Re: volby 2010

jaryn psal:

k cemu volby,kdyz konecnej vysledek zhatej nejaci prebehlici. Vzpomente na minule,kde by byl Topolanek bez Melcaka a Pohanky? Tohle se muze opakovat kdykoli znovu. Vitez voleb sice nekdo bude,ale urcite ne vetsinovy. Otazkou pak tedy je,co s jeho programem vykona koalice. Cely volby mi pripominaj fotbalovou ligu-fandis,sledujes to,nekdo i sazi,nakonec se dozvis,ze je vsecho predem domluveny. Ale asi jsem jen pesimista a prd tomu rozumim.j

je to takbad po změně volebního systému volám už od začátku, vítěz musí brát většinu!!!!good jinak to bude furt stejnej hnuj jako teď... prostě dát mu možnost čtyři járy vládnout ať ukáže co umísmokin ať levej nebo pravejsmokin


doba je temná...
karlos100 (Člen)
12.05.2010 10:26:51
Offline

Re: volby 2010

Kníže má i můj hlasgood
Nikola: kdyby pohořely velký strany,taky by mne to těšilo..
Fresh: ty bejkubigsmile,ne že bych byl proti vyhození Prabuřta z vokna
ale vyhrát kvůlivá tomu nemusí a už vůbec ne ho vědomě volitidontknow
Snad jen omluvím,že někdo v opici z piva za dvě kačky omylem vybere oranžovou,
to se může státbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
12.05.2010 10:27:04
Offline

Re: volby 2010

Baltazar psal:
inkvizitorr psal:

mě se líbí kampaň knížete. chodí po zaplivanejch hospodách, chlastá s lidma pívo a diskutujegood tak to má bejtgood a né nějaký hanlivý billboardy na konkurenci po celý republicebad letos dostane můj hlas vongoodsmokin

můj takygood

za pana knížete bych se taky přimlouval good


Strýcfajtr !!!
kneehammer (Člen)
12.05.2010 10:46:29
Offline

Re: volby 2010

Filous psal:

...se přiznám, že sem volil enem jednousurprised...a to dyš mi bylo vosumnáct a dostal sem tu možnost, tag sem ji využilidontknow...ofšem žádnej pocit uspokojení sem s toho neměl, tagže pro příště sem nechal volnej průbjech svýmu anarchisticko-pankáčskýmu já, kerý nevjeří žádnýmu systému a snažil sem se vykopat z aktuálního stavu ve státě maksimum pro sebe a svý blíský bes vohledu na to, gdo je u moci...sem prostě přesvječenej, že ať je u koryta Jyrka nebo Myrek, ani jeden z nich nebude dělat f první řadě nic pro normální lidi, ale bude se chtít napakovat sám, pag nechá "vydělat" svejm příbuznejm, kamarádum a známejm a pag možná něgdy udělá i něco pro vostatní...no a páč voni tydle kucí bejvaj dost hladový, bo s jídlem prostě roste chuť, tag sem ani nedoufal, že by se ty vobyčejný něgdy dočkali...a jag sem uš napsal, tag f celym politickym spektru nebyl nigdo, vo kom bych byl přesvječenej, že hladovej nejni, tag sem na to prostě sral...ofšem dneska je ve hře kníže, kerej se pakovat nepotřebuje, bo je prostě nažranej a i dyš vypadá poněkut zdegenerovaně, tag si myslim, že f palici to srovnaný má a naštěstí se křížení v rámci šlechty podepsalo enem na jeho vzhledu, ale každej je ňákej, já taky nejsem žádnej Delón a přes to jeho šišlání se dokážu přenýst...no abych to schrnul, tag de facto pudu volit prvně a hlas dostane kníže...esi je to dobře nebo ne se uvidísurprised

Jo tag pod to se podepisuju. Od a do z.good Teda az na to anarchisticko-pankáčský já bigsmile
Jenom teda navic pridam, ze Jyrka a jeho kydy a plany poslat republiku do dvakrat vetsich sracek nez sme ted, me presvedcil, ze mam po sobotnim praseti to tam jit hodit.cool


..:: B12 inside ::..
jaryn (Člen)
12.05.2010 11:02:29
Offline

Re: volby 2010

helejte,kdyz tolik z vas uvazuje o knizeti,mohli bychom mu napsat. Co hodla TOP 09 udelat pro motorkare? Je nas tu dost na to,aby  taky za nas nekdo lobboval...bigsmile Kazdej nahore ma svyho Dalika,Dimuna...  Proc by jeho eminenci nemohl naseptavat nekdo od nas?


God Gave me Everything I want
karlos100 (Člen)
12.05.2010 11:06:46
Offline

Re: volby 2010

jaryn psal:

helejte,kdyz tolik z vas uvazuje o knizeti,mohli bychom mu napsat. Co hodla TOP 09 udelat pro motorkare? Je nas tu dost na to,aby  taky za nas nekdo lobboval...bigsmile Kazdej nahore ma svyho Dalika,Dimuna...  Proc by jeho eminenci nemohl naseptavat nekdo od nas?

myslíš jako že by jsme zvolili Banditpičotajemníkabigsmile


...a bude hůř!
jaryn (Člen)
12.05.2010 11:17:16
Offline

Re: volby 2010

si to predstav: picosrazy v parlamentni putyce za levno, Progyr by se konecne poradne najedl, imunita pro vsechny,pac bychom byli za poradce, heslo BanditPico na hlavickovym papire...


God Gave me Everything I want
osiris (Člen)
12.05.2010 11:18:33
Offline

Re: volby 2010

jaryn psal:

helejte,kdyz tolik z vas uvazuje o knizeti,mohli bychom mu napsat. Co hodla TOP 09 udelat pro motorkare? Je nas tu dost na to,aby  taky za nas nekdo lobboval...bigsmile Kazdej nahore ma svyho Dalika,Dimuna...  Proc by jeho eminenci nemohl naseptavat nekdo od nas?

...šlechta jezdí vole na koních bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
12.05.2010 11:26:32
Offline

Re: volby 2010

jaryn psal:

si to predstav: picosrazy v parlamentni putyce za levno, Progyr by se konecne poradne najedl, imunita pro vsechny,pac bychom byli za poradce, heslo BanditPico na hlavickovym papire...

Hlavičkovej papír s pičologem,ty woebigsmile,co dalšího??
Třeba na prezidentský standartě by se vyměnilo
Pravda vítězí za Bandit pičo! To by byl konečně pořádnej
praporbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Paladin86 (Člen)
12.05.2010 11:28:50
Offline
Kožak (Člen)
12.05.2010 13:07:04
Offline

Re: volby 2010

Tuhle planetu se lidstvo beztak rozhodlo zlikvidovat idontknow tak nevim proč bych měl někoho někam volit aby se nažral a měl se dobře ...mě to nijak nepomůže , takže to sabotuju tak jako vždycky fuck protože ať je tam gdo chce stejně si tam natahá příbuzný a kamarádíčky kerý tomu pussy rozumí ..howgh


MRDAT!!!
WenzelB6 (Člen)
12.05.2010 13:09:55
Offline

Re: volby 2010

volim taky grofa. Vosvěčil se i jako ministr foreign affair
Chlastá takže významný +
Minulost má jasnou
k rudejm má generační vodpor
koalici snima ani s bradafkou neuzavře
nenalejvá zadáčo
asik jedinej co by se bavil s naší Bpussydelegacijej

Ondráš (Člen)
12.05.2010 14:29:49
Offline

Re: volby 2010

WenzelB6 psal:

volim taky grofa. Vosvěčil se i jako ministr foreign affair
Chlastá takže významný +

To potvrdil i syn pani domácí, kterej dělal pingla v hospodě kam chodil.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
12.05.2010 14:35:03
Offline

Re: volby 2010

WenzelB6 psal:

asik jedinej co by se bavil s naší Bpussydelegacijej

tak já už tu čest měl bigsmile vedli jsme poměrně plodnou desetiminutovku good
ještě v době kdy rovnal rakouský štoptémelyn do latě bigsmile


Strýcfajtr !!!
cikin (Člen)
12.05.2010 14:50:38
Offline

Re: volby 2010

Koukám, že skoro všichni pro knížete. Ale ta jeho strana není jen on. Co takový pan Kalousek a ostatní. Ty se vám taky tak líbí. Jsou všichni chytrý ale byli v politice již hodně dlouho a co dokázali? Je to všechno jedna verbeš. Však se po volbách domluví, aby z toho měli užitek to se nebojte.

Filous (Člen)
12.05.2010 15:03:02
Offline

Re: volby 2010

cikin psal:

Koukám, že skoro všichni pro knížete. Ale ta jeho strana není jen on. Co takový pan Kalousek a ostatní. Ty se vám taky tak líbí. Jsou všichni chytrý ale byli v politice již hodně dlouho a co dokázali? Je to všechno jedna verbeš. Však se po volbách domluví, aby z toho měli užitek to se nebojte.

...máš recht, že s tech vokolo mam takový divný pocity vokolo žaludku...ale furt se mi  asi víc líbí Kalous neš Jyrka nebo "Myrkovo" modrý ftáci...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
12.05.2010 15:12:54
Offline

Re: volby 2010

cikin psal:

Koukám, že skoro všichni pro knížete. Ale ta jeho strana není jen on. Co takový pan Kalousek a ostatní. Ty se vám taky tak líbí. Jsou všichni chytrý ale byli v politice již hodně dlouho a co dokázali? Je to všechno jedna verbeš. Však se po volbách domluví, aby z toho měli užitek to se nebojte.

jo, kalousek a hlavně jeho dřívější působení na ministerstvu obrany je mi na tom notně nesympatický bad


doba je temná...
Mour (Člen)
12.05.2010 15:14:13
Offline

Re: volby 2010

inkvizitorr psal:

mě se líbí kampaň knížete. chodí po zaplivanejch hospodách, chlastá s lidma pívo a diskutujegood tak to má bejtgood a né nějaký hanlivý billboardy na konkurenci po celý republicebad letos dostane můj hlas vongoodsmokin

Můj ne bad, pro mě sou příliš radikální.

osiris (Člen)
12.05.2010 15:14:23
Offline

Re: volby 2010

cikin psal:

Koukám, že skoro všichni pro knížete. Ale ta jeho strana není jen on. Co takový pan Kalousek a ostatní. Ty se vám taky tak líbí. Jsou všichni chytrý ale byli v politice již hodně dlouho a co dokázali? Je to všechno jedna verbeš. Však se po volbách domluví, aby z toho měli užitek to se nebojte.

...vo kalouskoj mi nemluv sick, ten mě tam sere bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Drakoxxl (Člen)
12.05.2010 15:15:56
Offline

Re: volby 2010

Kalous ušatý politikou protřelý nebratbad...i když vojáci sou mu za ledacos z minulosti vděčnýevil
Ve volbách v 90letech sem kdysi volil pussyNEI (pro pamětníky Nezávislá erotická iniciativa měli úžasnej program pro rodiny) a nakonec po pár procentíkách se nikam nedostali, akorát dostali nějaký všimný  od státu za úspěchbigsmile, takže bylo z toho prdbad
Na a jak to vidím letosidontknow nic dobrýho všeobecněheadshake bude to vylučovací metodou.... a to co mi zbyde v rukou z toho něco vyberu.
Za takovejch Sládkovců, to bylo ve sněmovně vzrůšo.... a dnes co je z nich..velebnosti chce se mi z tohosick
P.S.: Nějak v tej naší politice postrádám institut zodpovídání se za svá špatná rozhodnutí (díry v zákoně), aby takovej lempl politik už nemohl více škoditheadshake
Něco jako žlutá, červená a odchodbigsmile, popř. mu to dát k úhraděgood


Lepší někdy, než nikdy.
XJelen (Člen)
12.05.2010 15:19:29
Offline

Re: volby 2010

Filous psal:
cikin psal:

Koukám, že skoro všichni pro knížete. Ale ta jeho strana není jen on. Co takový pan Kalousek a ostatní. Ty se vám taky tak líbí. Jsou všichni chytrý ale byli v politice již hodně dlouho a co dokázali? Je to všechno jedna verbeš. Však se po volbách domluví, aby z toho měli užitek to se nebojte.

...máš recht, že s tech vokolo mam takový divný pocity vokolo žaludku...ale furt se mi  asi víc líbí Kalous neš Jyrka nebo "Myrkovo" modrý ftáci...

no vono de spíš taky vo to, že kdyby to byl jenom kníže, tak se to daleko nedostane, páč v tom politickym sajrajtu by nevydržel, takže na to musí bejt nějakej "odolnej" jedinec, kterej se v tom bahně bude umět rochnit... a na to mi Kalousek přijde jako ušitej, mimochodem už to mockrát dokázal... samosebou, že nejni čistej ani pussy ale na tu špínu nemůže snad ani čistej čovek nastoupit headshake


Strýcfajtr !!!
Newada (Člen)
12.05.2010 15:20:48
Offline

Re: volby 2010

Já pokračuju v anarchii, k volbám pudu, ale obálka bude prázdná, to kilo jim prostě nedám. fuck


jak dlouho ještě?
Drakoxxl (Člen)
12.05.2010 15:21:51
Offline

Re: volby 2010


Lepší někdy, než nikdy.
Petr (Člen)
12.05.2010 15:31:11
Offline

Re: volby 2010

asi se shodneme na tom, že velké strany postat do řiti..fuckfuck
já asi dám Zemana, přijde mi jako "buran z lidu" každého pošle tam kam si mylsí že má jít bez ohledu na to jak to vyzní, a navíc taky popíjí a diskutuje po knajpách..cool
v záloze jsou VV..


tož tak..
Fidzi (Člen)
12.05.2010 16:11:08
Offline

Re: volby 2010

Jako každý rok KSČMgoodbigsmile

bery (Člen)
12.05.2010 18:53:04
Offline

Re: volby 2010

každej kdo je akční v politice nemyslí na lidi, ale pouze sám na sebe a na svoje blaho (at peníze - úplatky, prospěch v podobě kšeftů, prospěch v podobě restitucí - kníže, informace, dozorčí rady či představenstva)
je jen rozdíl jak u toho mlaskaj. a je fakt, že modrý ptáci a oranžády u toho mlaskaj až moc a to bez ostychu.
pár let jsem se v komunálu pohyboval, vím to z vlastní zkušenosti. a to jen tuším o kraji a natož tam nahoře.
nevolit by bylo špatně. chce to zase nějakou změnu a proto půjdu volit menší stranu co má šanci se do poslanecký zlodějny se dostat.


momentalně zavostalej
Jaster (Člen)
12.05.2010 19:04:11
Offline

Re: volby 2010

Drakoxxl psal:

Kalous ušatý politikou protřelý nebratbad...i když vojáci sou mu za ledacos z minulosti vděčnýevil
Ve volbách v 90letech sem kdysi volil pussyNEI (pro pamětníky Nezávislá erotická iniciativa měli úžasnej program pro rodiny) a nakonec po pár procentíkách se nikam nedostali, akorát dostali nějaký všimný  od státu za úspěchbigsmile, takže bylo z toho prdbad
Na a jak to vidím letosidontknow nic dobrýho všeobecněheadshake bude to vylučovací metodou.... a to co mi zbyde v rukou z toho něco vyberu.
Za takovejch Sládkovců, to bylo ve sněmovně vzrůšo.... a dnes co je z nich..velebnosti chce se mi z tohosick
P.S.: Nějak v tej naší politice postrádám institut zodpovídání se za svá špatná rozhodnutí (díry v zákoně), aby takovej lempl politik už nemohl více škoditheadshake
Něco jako žlutá, červená a odchodbigsmile, popř. mu to dát k úhraděgood

plně souhlasím. každý platí za své chyby kdekoliv, ale politici nic


motto "Vem za heft a val"
LukinB6 (Člen)
12.05.2010 20:20:25
Offline

Re: volby 2010

Jako člen Top09 volím svoji stranu. evil


GSX1250FA
Progear 650 (Člen)
12.05.2010 21:01:26
Offline

Re: volby 2010

kalousek nekalousek... kníže u mě vede......good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Borák (Člen)
12.05.2010 22:26:32
Offline

Re: volby 2010

hele Fikous co žes to říkal vo těch ftákách??? idontknow
žy bych vytách fotku f čem sis vozil prdel ? smokinbigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Filous (Člen)
12.05.2010 22:40:05
Offline

Re: volby 2010

Borák psal:

hele Fikous co žes to říkal vo těch ftákách??? idontknow
žy bych vytách fotku f čem sis vozil prdel ? smokinbigsmile

...já se je snažil rozložit zevnitř, takovej pátej vodbojredface ...vole, vopovaš se!!!bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
voldaa (Člen)
13.05.2010 07:30:30
Offline

Re: volby 2010

Já v tom mám jasno já jdu volit Dělnickou stranu,na co budu volit nějaký podnikatele a ředitele firem , když jsem obyčejnej dělník tak svůj k svému. V dělnické straně jsou obyčejní lidi jako soustružník ,zedník atd.Hlavně si myslim ,že je jedno koho tu budem volit jelikož je to jen jedna velká mafie a hrabou si jen na svým písečku a pro normální lidi nic dobrýho neudělaj.

Billy (Člen)
13.05.2010 09:06:05
Offline

Re: volby 2010

osiris psal:
cikin psal:

Koukám, že skoro všichni pro knížete. Ale ta jeho strana není jen on. Co takový pan Kalousek a ostatní. Ty se vám taky tak líbí. Jsou všichni chytrý ale byli v politice již hodně dlouho a co dokázali? Je to všechno jedna verbeš. Však se po volbách domluví, aby z toho měli užitek to se nebojte.

...vo kalouskoj mi nemluv sick, ten mě tam sere bigsmile

Kalousek ten zmrd to ho kdyz vidim je me na bliti taktez, svagr jeho plaval v pytlich po vode, majetek prevedenej na kalouska, vily za mega a mega z kdovi ceho bigsmile takjako ty dalsi kurvy ve vlade je na tom uplne stejne, akorat se vo tom jenom zase nemluvi. Lidi zapominaj hodne rychle. Je to stejna pakaz, volit pujdu jedne komary kdyz pujdu k volbam. a nebo tu novou stranu vod Zemana. Stejne si tam delaj co chtej ve vlade. Meli by jich par povesit pro vystrahu a nastolit jinej rezim zase.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Fidzi (Člen)
13.05.2010 09:06:59
Offline

Re: volby 2010

voldda> No tak teda potěš. Budeš volit tohodle debila?

http://www.youtube.com/watch?v=oDH_Zzxi … r_embedded

XJelen (Člen)
13.05.2010 09:45:48
Offline

Re: volby 2010

voldaa psal:

Já v tom mám jasno já jdu volit Dělnickou stranu,na co budu volit nějaký podnikatele a ředitele firem , když jsem obyčejnej dělník tak svůj k svému. V dělnické straně jsou obyčejní lidi jako soustružník ,zedník atd.Hlavně si myslim ,že je jedno koho tu budem volit jelikož je to jen jedna velká mafie a hrabou si jen na svým písečku a pro normální lidi nic dobrýho neudělaj.

krásnej revoluční názor good akorát by bylo vopčas dobrý si uvědomit, kde ty dělníci takňák pracujou... většinou u nějakýho "podnikatele" a "ředitele firmy"... takže pokavaď se nepovede dobře jim, tak ani těm dělníkům víme? Bo oni (vedení firem ať už těch malejch, nebo velkejch) si na svoje šáhnou jako poslední a nehledej v tom nic špatnýho... oni taky myslí na sebe jako každej normální člověk headshake
Myslím, že mým ovečkám jsem to vysvětlil srozumitelně a vypadá, že to pochopili smile1


Strýcfajtr !!!
voldaa (Člen)
13.05.2010 09:56:05
Offline

Re: volby 2010

Tak víš jak to my je jasný že musej pro někoho pracovat, ale tady jde taky o to proč nám berou naší práci ukrajinci vietnamci atd. Pak tady každej brečí jaká tady je nezaměstnanost a s tím by se hlavně mělo něco začít dělat.

karlos100 (Člen)
13.05.2010 10:00:24
Offline

Re: volby 2010

XJelen psal:
voldaa psal:

Já v tom mám jasno já jdu volit Dělnickou stranu,na co budu volit nějaký podnikatele a ředitele firem , když jsem obyčejnej dělník tak svůj k svému. V dělnické straně jsou obyčejní lidi jako soustružník ,zedník atd.Hlavně si myslim ,že je jedno koho tu budem volit jelikož je to jen jedna velká mafie a hrabou si jen na svým písečku a pro normální lidi nic dobrýho neudělaj.

krásnej revoluční názor good akorát by bylo vopčas dobrý si uvědomit, kde ty dělníci takňák pracujou... většinou u nějakýho "podnikatele" a "ředitele firmy"... takže pokavaď se nepovede dobře jim, tak ani těm dělníkům víme? Bo oni (vedení firem ať už těch malejch, nebo velkejch) si na svoje šáhnou jako poslední a nehledej v tom nic špatnýho... oni taky myslí na sebe jako každej normální člověk headshake
Myslím, že mým ovečkám jsem to vysvětlil srozumitelně a vypadá, že to pochopili smile1

...tady u dělníka jasně vidíš,že komunismus a fašismus jsou prakticky stejný ideologieevil
a na dělníky je hlavně potřeba bič,aby makali a nefilozofovalibigsmilebigsmilebigsmile
Jen s tím tučným bych úplně nesouhlasil,obávám se,že v českých luzích a hájích
platí u podnikatelů hlavně myslet na svůj zisk a zaměstnanci ať si políbíass
takže to vzájemně stojí za pussypussypussy


...a bude hůř!
Luk (Člen)
13.05.2010 10:02:37
Offline

Re: volby 2010

jelen, dobre tygoodbigsmile
celkem me prekvapuje jakou tu ma knize podporusurprised..nebo se priznivci ostatnich stran neozyvajidontknow
blby je, ze volby stejne asi dopadnou tak nejak fiftyfifty a naslednej program vznikly koalice bude "aby se vlk nazral a z kozy ubylo co nejmin"smile2bad


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Baltazar (Člen)
13.05.2010 11:01:50
Offline

Re: volby 2010

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_serou_vas_vase_deti.jpg

The father of the little princess of the dawn
XJelen (Člen)
13.05.2010 12:27:11
Offline

Re: volby 2010

Karlos - situace v našich luzích a hájích je bohužel na ass trvám ovšem na tom co jem napsal, pokud někdo bude "jebat" mě ... Stav se na debatu a půlkilák bigsmile

Luk - ostatní nepíšou, jej jich ale hodně smile2 uvidíme za dva týdny smile2

Baltík - dobře radikální good my šli mírnější cestou

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/112_vlastni_monta.jpg


www.antidluh.cz - adminimistrant promineredface


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
13.05.2010 12:27:22
Offline

Re: volby 2010

Fidzi psal:

voldda> No tak teda potěš. Budeš volit tohodle debila?

http://www.youtube.com/watch?v=oDH_Zzxi … r_embedded

A zdá se ti že v tom videu říká něco špatně? Nebojí se mluvit vo věcech kerý ostatní strany vobchází velkým vobloukem,aby se náhodou někoho nedotkli,nebo aby se náhodou nepřišlo na nějakej jejich hřích z minulostifuck Dostane zřejmě aji můj hlas,protože to kam to dopracovali ti soudruzi v oranžovém a modrém za dohledu černoprdelníků a šlechty vidíme fšichni dnes a denněsick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mara (Člen)
13.05.2010 12:33:55
Offline

Re: volby 2010

dam hlas knížeti, líbí se mi jeho přístup.goodNavíc je na tom tak, že si nemusí hrabat kapsu jako to prase gros. ale příležitost dělá zloděje a každej kdo se dostane ke korytu tak si chce nahrabat.Bohužel my češi to máme v povaze...bad


I´ve turned 33,but I don´t mind dying....
XJelen (Člen)
13.05.2010 12:37:31
Offline

Re: volby 2010

karlos100 psal:

...obávám se,že v českých luzích a hájích
platí u podnikatelů hlavně myslet na svůj zisk a zaměstnanci ať si políbíass
takže to vzájemně stojí za pussypussypussy

Ptal se mě onehdá Luigi: Hele kdys naposledy zaplatil lidem výplatu?... Povídám před třema měsícema... On na to: a pořád choděj do práce?... Povídám: jo... On povídá: že bysme od nich vybírali vstupný? 

Vtip!!! se jenom snažim trochu odlehčit situaci evil


Strýcfajtr !!!
Mek (Člen)
13.05.2010 12:45:20
Offline
Zdenda (Člen)
13.05.2010 12:47:18
Offline

Re: volby 2010

VikecB12 psal:
Fidzi psal:

voldda> No tak teda potěš. Budeš volit tohodle debila?

http://www.youtube.com/watch?v=oDH_Zzxi … r_embedded

A zdá se ti že v tom videu říká něco špatně? Nebojí se mluvit vo věcech kerý ostatní strany vobchází velkým vobloukem,aby se náhodou někoho nedotkli,nebo aby se náhodou nepřišlo na nějakej jejich hřích z minulostifuck Dostane zřejmě aji můj hlas,protože to kam to dopracovali ti soudruzi v oranžovém a modrém za dohledu černoprdelníků a šlechty vidíme fšichni dnes a denněsick

Ano, proč titulujete tohohle chlapa v tomto případě jako debila, kdy dle mého názoru neřekl nic špatného ba naopak!!! Debil? Asi to tak úplně debil neni když má celkem solidní podporu. Jakou podporu máš ty? A je fakt, že ostatní tyhle témata obcházejí obloukem. Jediný co mi na týhle straně vadí je to, že maj podporu hodně nácků což dle mého názoru je taky verbež. Moc bych si přál aby jsme byli suveréním státem, hrdým a aspoň trochu soběstačným, kde zákony platěj pro každýho stejně, abychom měli vlastní měnu, kterou mám rád (po vzoru Britské Libry) a nebyli předposraní z nějakého Bruselu.smile2


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
VikecB12 (Člen)
13.05.2010 13:02:11
Offline

Re: volby 2010

Zdenda psal:
VikecB12 psal:
Fidzi psal:

voldda> No tak teda potěš. Budeš volit tohodle debila?

http://www.youtube.com/watch?v=oDH_Zzxi … r_embedded

A zdá se ti že v tom videu říká něco špatně? Nebojí se mluvit vo věcech kerý ostatní strany vobchází velkým vobloukem,aby se náhodou někoho nedotkli,nebo aby se náhodou nepřišlo na nějakej jejich hřích z minulostifuck Dostane zřejmě aji můj hlas,protože to kam to dopracovali ti soudruzi v oranžovém a modrém za dohledu černoprdelníků a šlechty vidíme fšichni dnes a denněsick

Ano, proč titulujete tohohle chlapa v tomto případě jako debila, kdy dle mého názoru neřekl nic špatného ba naopak!!! Debil? Asi to tak úplně debil neni když má celkem solidní podporu. Jakou podporu máš ty? A je fakt, že ostatní tyhle témata obcházejí obloukem. Jediný co mi na týhle straně vadí je to, že maj podporu hodně nácků což dle mého názoru je taky verbež. Moc bych si přál aby jsme byli suveréním státem, hrdým a aspoň trochu soběstačným, kde zákony platěj pro každýho stejně, abychom měli vlastní měnu, kterou mám rád (po vzoru Britské Libry) a nebyli předposraní z nějakého Bruselu.smile2

Přesně tak sem to myslelgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
voldaa (Člen)
13.05.2010 13:40:25
Offline

Re: volby 2010

Pořád je to lepší než volit nějakýho Paroubka , Johna a nebo nedej bože nějakýho toho Schwanzerberga nebo jak se ten blb co mu neni ani slovo rozumět jmenuje vždyť to oni dovedli tenhle stat do toho v čem je akorat to jeden hází na druhýho ale u moci byli všichni a nikdo nic nezměnil ba i udělali dost kravin co udělat vůbec neměli a ntím sme se dostali do tkové situace v jaký sme a za chvíly to tady bude vypadat jak v ŘECKU.Hlavní problém je taky proč jsme lezli do EU vždyť nám jen vše zakazuje a přikazuje.

XJelen (Člen)
13.05.2010 14:32:30
Offline

Re: volby 2010

Tak ještě snad k Řecku a krachu a euru... nedej satan aby nás zastihnul krach ještě s korunou v kapse... kdyby řekové měli pořád ty svoje dináry nebo co to měli, asi by si těžko s nima dneska mazali němci a ostatní ruce co?
Taky mi eurobyrokracie nejde pod fousy... ale je třeba pochopit, že je to pořád něco za něco... eurofondy dobrý... ale to ostatní si evropo strč do ass

redfaceheadshakebad ale co už... hlavně jít volit... cokoliv... nesedět doma... kecy vo tom, že to nic nezmění poslouchám od prvních voleb headshake


Strýcfajtr !!!
Kukii (Člen)
13.05.2010 14:46:04
Offline

Re: volby 2010

XJelen psal:

Tak ještě snad k Řecku a krachu a euru... nedej satan aby nás zastihnul krach ještě s korunou v kapse... kdyby řekové měli pořád ty svoje dináry nebo co to měli, asi by si těžko s nima dneska mazali němci a ostatní ruce co?
Taky mi eurobyrokracie nejde pod fousy... ale je třeba pochopit, že je to pořád něco za něco... eurofondy dobrý... ale to ostatní si evropo strč do ass

redfaceheadshakebad ale co už... hlavně jít volit... cokoliv... nesedět doma... kecy vo tom, že to nic nezmění poslouchám od prvních voleb headshake

drachny to byly smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2010 14:52:36
Offline

Re: volby 2010

XJelen psal:

Tak ještě snad k Řecku a krachu a euru... nedej satan aby nás zastihnul krach ještě s korunou v kapse... kdyby řekové měli pořád ty svoje dináry nebo co to měli, asi by si těžko s nima dneska mazali němci a ostatní ruce co?
Taky mi eurobyrokracie nejde pod fousy... ale je třeba pochopit, že je to pořád něco za něco... eurofondy dobrý... ale to ostatní si evropo strč do ass

redfaceheadshakebad ale co už... hlavně jít volit... cokoliv... nesedět doma... kecy vo tom, že to nic nezmění poslouchám od prvních voleb headshake

no co devalvovali by měnu a chodili si pro vejplatu s nůší a žrali by kořínky.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
13.05.2010 15:04:40
Offline

Re: volby 2010

XJelen psal:

Tak ještě snad k Řecku a krachu a euru... nedej satan aby nás zastihnul krach ještě s korunou v kapse... kdyby řekové měli pořád ty svoje dináry nebo co to měli, asi by si těžko s nima dneska mazali němci a ostatní ruce co?
Taky mi eurobyrokracie nejde pod fousy... ale je třeba pochopit, že je to pořád něco za něco... eurofondy dobrý... ale to ostatní si evropo strč do ass

redfaceheadshakebad ale co už... hlavně jít volit... cokoliv... nesedět doma... kecy vo tom, že to nic nezmění poslouchám od prvních voleb headshake

Ale nás by klasicky evropa hodila přes palubu,euro neeuro,jako už mnohokrát v minulosti...
S EU sme se nechali napálit,nepotřebovali sme my unii,ale unie náš trhsmile2 Stejně děláme velkejm státům jenom křoví a přispívajícíhosick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2010 15:09:22
Offline

Re: volby 2010

VikecB12 psal:
XJelen psal:

Tak ještě snad k Řecku a krachu a euru... nedej satan aby nás zastihnul krach ještě s korunou v kapse... kdyby řekové měli pořád ty svoje dináry nebo co to měli, asi by si těžko s nima dneska mazali němci a ostatní ruce co?
Taky mi eurobyrokracie nejde pod fousy... ale je třeba pochopit, že je to pořád něco za něco... eurofondy dobrý... ale to ostatní si evropo strč do ass

redfaceheadshakebad ale co už... hlavně jít volit... cokoliv... nesedět doma... kecy vo tom, že to nic nezmění poslouchám od prvních voleb headshake

Ale nás by klasicky evropa hodila přes palubu,euro neeuro,jako už mnohokrát v minulosti...
S EU sme se nechali napálit,nepotřebovali sme my unii,ale unie náš trhsmile2 Stejně děláme velkejm státům jenom křoví a přispívajícíhosick

můžeme bejt rádi ,že zatim euro nemáme bo po ty půjčce co by po nás Řekové chtěli by jsme dopadli uplně stejně.
Já hlasoval v referendu proti vstupu a co je mi to platný....ass


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
13.05.2010 15:13:04
Offline

Re: volby 2010

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:
XJelen psal:

Tak ještě snad k Řecku a krachu a euru... nedej satan aby nás zastihnul krach ještě s korunou v kapse... kdyby řekové měli pořád ty svoje dináry nebo co to měli, asi by si těžko s nima dneska mazali němci a ostatní ruce co?
Taky mi eurobyrokracie nejde pod fousy... ale je třeba pochopit, že je to pořád něco za něco... eurofondy dobrý... ale to ostatní si evropo strč do ass

redfaceheadshakebad ale co už... hlavně jít volit... cokoliv... nesedět doma... kecy vo tom, že to nic nezmění poslouchám od prvních voleb headshake

Ale nás by klasicky evropa hodila přes palubu,euro neeuro,jako už mnohokrát v minulosti...
S EU sme se nechali napálit,nepotřebovali sme my unii,ale unie náš trhsmile2 Stejně děláme velkejm státům jenom křoví a přispívajícíhosick

můžeme bejt rádi ,že zatim euro nemáme bo po ty půjčce co by po nás Řekové chtěli by jsme dopadli uplně stejně.
Já hlasoval v referendu proti vstupu a co je mi to platný....ass

Já bohužél pro a dneska bych si zato dal nejrači počunismile2 To víš,byl sem mladej a blbejsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2010 15:16:10
Offline

Re: volby 2010

VikecB12 psal:
K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

Ale nás by klasicky evropa hodila přes palubu,euro neeuro,jako už mnohokrát v minulosti...
S EU sme se nechali napálit,nepotřebovali sme my unii,ale unie náš trhsmile2 Stejně děláme velkejm státům jenom křoví a přispívajícíhosick

můžeme bejt rádi ,že zatim euro nemáme bo po ty půjčce co by po nás Řekové chtěli by jsme dopadli uplně stejně.
Já hlasoval v referendu proti vstupu a co je mi to platný....ass

Já bohužél pro a dneska bych si zato dal nejrači počunismile2 To víš,byl sem mladej a blbejsmile2

to já byl taky...klika byla ,že jsme byl v tý době na VŠ a EU jsme tam měli jako jeden z předmětů..ty přednášky p.Romancova bych přál každýmu než tam šel hodit ten lístek... potom NE by bylo jednoznačný u většiny hlasujícího národa.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
13.05.2010 15:24:44
Offline

Re: volby 2010

Jinak,fčera sem měl v německu debatu s jednín němčourem,naříkal,že jim zavírají jeden pivovar za druhým,autoindustry jde do kytek,práci jim berou bulhaři,rumuni,poláci(při slově poláci si ukazoval na krk a naznačoval podříznutí hrdlasurprisedbigsmile) a celkově že se jim žije na pikaču a EU že je "šlecht". Pak sem mu řekl že su čech,vyhrkl na mě že mám germánckej ksicht a nasraně vodešelbigsmile  Tak myslím že EU v podobě jakou známe dneska dlouho nevydrží,protože němci si dlouho na peníze a životní ůroveň šahat nenechají,jak uš víme z minulostiidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
13.05.2010 15:30:09
Offline

Re: volby 2010

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:
K.a.s.y.m. psal:


můžeme bejt rádi ,že zatim euro nemáme bo po ty půjčce co by po nás Řekové chtěli by jsme dopadli uplně stejně.
Já hlasoval v referendu proti vstupu a co je mi to platný....ass

Já bohužél pro a dneska bych si zato dal nejrači počunismile2 To víš,byl sem mladej a blbejsmile2

to já byl taky...klika byla ,že jsme byl v tý době na VŠ a EU jsme tam měli jako jeden z předmětů..ty přednášky p.Romancova bych přál každýmu než tam šel hodit ten lístek... potom NE by bylo jednoznačný u většiny hlasujícího národa.

No jo,já byl vobyčejnej prosťáček,automechanik,já byl jenom namasírovanej kampaní vládnoucí sebranky a ti nám to malovali uplně jinakbigsmilesmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kukii (Člen)
13.05.2010 15:30:16
Offline

Re: volby 2010

VikecB12 psal:

Jinak,fčera sem měl v německu debatu s jednín němčourem,naříkal,že jim zavírají jeden pivovar za druhým,autoindustry jde do kytek,práci jim berou bulhaři,rumuni,poláci(při slově poláci si ukazoval na krk a naznačoval podříznutí hrdlasurprisedbigsmile) a celkově že se jim žije na pikaču a EU že je "šlecht". Pak sem mu řekl že su čech,vyhrkl na mě že mám germánckej ksicht a nasraně vodešelbigsmile  Tak myslím že EU v podobě jakou známe dneska dlouho nevydrží,protože němci si dlouho na peníze a životní ůroveň šahat nenechají,jak uš víme z minulostiidontknow

bude to ještě zajímavý surprised


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2010 15:38:44
Offline

Re: volby 2010

VikecB12 psal:
K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:


Já bohužél pro a dneska bych si zato dal nejrači počunismile2 To víš,byl sem mladej a blbejsmile2

to já byl taky...klika byla ,že jsme byl v tý době na VŠ a EU jsme tam měli jako jeden z předmětů..ty přednášky p.Romancova bych přál každýmu než tam šel hodit ten lístek... potom NE by bylo jednoznačný u většiny hlasujícího národa.

No jo,já byl vobyčejnej prosťáček,automechanik,já byl jenom namasírovanej kampaní vládnoucí sebranky a ti nám to malovali uplně jinakbigsmilesmile2

v tom má bohužel pravdu


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
13.05.2010 15:52:22
Offline

Re: volby 2010

VikecB12 psal:

Jinak,fčera sem měl v německu debatu s jednín němčourem,naříkal,že jim zavírají jeden pivovar za druhým,autoindustry jde do kytek,práci jim berou bulhaři,rumuni,poláci(při slově poláci si ukazoval na krk a naznačoval podříznutí hrdlasurprisedbigsmile) a celkově že se jim žije na pikaču a EU že je "šlecht". Pak sem mu řekl že su čech,vyhrkl na mě že mám germánckej ksicht a nasraně vodešelbigsmile  Tak myslím že EU v podobě jakou známe dneska dlouho nevydrží,protože němci si dlouho na peníze a životní ůroveň šahat nenechají,jak uš víme z minulostiidontknow

...tak jsem se tak zamyslel nad tím, jaká je tvoje mluvená němčina, když občan podle toho nepoznal že mluví s jinostrancem a notoval si s tebou podle ksichtu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
13.05.2010 15:55:15
Offline

Re: volby 2010

osiris psal:
VikecB12 psal:

Jinak,fčera sem měl v německu debatu s jednín němčourem,naříkal,že jim zavírají jeden pivovar za druhým,autoindustry jde do kytek,práci jim berou bulhaři,rumuni,poláci(při slově poláci si ukazoval na krk a naznačoval podříznutí hrdlasurprisedbigsmile) a celkově že se jim žije na pikaču a EU že je "šlecht". Pak sem mu řekl že su čech,vyhrkl na mě že mám germánckej ksicht a nasraně vodešelbigsmile  Tak myslím že EU v podobě jakou známe dneska dlouho nevydrží,protože němci si dlouho na peníze a životní ůroveň šahat nenechají,jak uš víme z minulostiidontknow

...tak jsem se tak zamyslel nad tím, jaká je tvoje mluvená němčina, když občan podle toho nepoznal že mluví s jinostrancem a notoval si s tebou podle ksichtu bigsmile

JJ Taky sem na to myslel jak šrichtíbigsmilea měl ho ještě dorazit tím,že jezdí na japoncký motorcebigsmile


Jebat motorky :-)
Lihy (Člen)
13.05.2010 16:19:03
Offline

Re: volby 2010

Filous psal:

....a jag sem uš napsal, tag f celym politickym spektru nebyl nigdo, vo kom bych byl přesvječenej, že hladovej nejni, tag sem na to prostě sral...ofšem dneska je ve hře kníže, kerej se pakovat nepotřebuje, bo je prostě nažranej a i dyš vypadá poněkut zdegenerovaně, tag si myslim, že f palici to srovnaný má a naštěstí se křížení v rámci šlechty podepsalo enem na jeho vzhledu, ale každej je ňákej, já taky nejsem žádnej Delón a přes to jeho šišlání se dokážu přenýst...no abych to schrnul, tag de facto pudu volit prvně a hlas dostane kníže...esi je to dobře nebo ne se uvidísurprised

good

jináč ještě trocha toho haněníbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/136_image005.jpg
XJelen (Člen)
13.05.2010 16:28:13
Offline

Re: volby 2010

osiris psal:
VikecB12 psal:

Jinak,fčera sem měl v německu debatu s jednín němčourem,naříkal,že jim zavírají jeden pivovar za druhým,autoindustry jde do kytek,práci jim berou bulhaři,rumuni,poláci(při slově poláci si ukazoval na krk a naznačoval podříznutí hrdlasurprisedbigsmile) a celkově že se jim žije na pikaču a EU že je "šlecht". Pak sem mu řekl že su čech,vyhrkl na mě že mám germánckej ksicht a nasraně vodešelbigsmile  Tak myslím že EU v podobě jakou známe dneska dlouho nevydrží,protože němci si dlouho na peníze a životní ůroveň šahat nenechají,jak uš víme z minulostiidontknow

...tak jsem se tak zamyslel nad tím, jaká je tvoje mluvená němčina, když občan podle toho nepoznal že mluví s jinostrancem a notoval si s tebou podle ksichtu bigsmile

bůhví esli to byl němec... těch už je taky málo headshake když jim při příjezdu čekuju pasy v poslední době, mám pocit, že tam zůstala komplet krasnaja ármija a zbytek ještě turci bigsmile


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
13.05.2010 16:31:55
Offline

Re: volby 2010

XJelen psal:
osiris psal:
VikecB12 psal:

Jinak,fčera sem měl v německu debatu s jednín němčourem,naříkal,že jim zavírají jeden pivovar za druhým,autoindustry jde do kytek,práci jim berou bulhaři,rumuni,poláci(při slově poláci si ukazoval na krk a naznačoval podříznutí hrdlasurprisedbigsmile) a celkově že se jim žije na pikaču a EU že je "šlecht". Pak sem mu řekl že su čech,vyhrkl na mě že mám germánckej ksicht a nasraně vodešelbigsmile  Tak myslím že EU v podobě jakou známe dneska dlouho nevydrží,protože němci si dlouho na peníze a životní ůroveň šahat nenechají,jak uš víme z minulostiidontknow

...tak jsem se tak zamyslel nad tím, jaká je tvoje mluvená němčina, když občan podle toho nepoznal že mluví s jinostrancem a notoval si s tebou podle ksichtu bigsmile

bůhví esli to byl němec... těch už je taky málo headshake když jim při příjezdu čekuju pasy v poslední době, mám pocit, že tam zůstala komplet krasnaja ármija a zbytek ještě turci bigsmile

...tak to to pak vysvětluje, že jeden kterej umí na hovno nepozná druhýho kterej huhňá stejně bigsmileredfacebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
13.05.2010 16:48:51
Offline

Re: volby 2010

osiris psal:
XJelen psal:
osiris psal:


...tak jsem se tak zamyslel nad tím, jaká je tvoje mluvená němčina, když občan podle toho nepoznal že mluví s jinostrancem a notoval si s tebou podle ksichtu bigsmile

bůhví esli to byl němec... těch už je taky málo headshake když jim při příjezdu čekuju pasy v poslední době, mám pocit, že tam zůstala komplet krasnaja ármija a zbytek ještě turci bigsmile

...tak to to pak vysvětluje, že jeden kterej umí na hovno nepozná druhýho kterej huhňá stejně bigsmileredfacebigsmile

Šulinibigsmile Jasně že su rát že žblechtnu pozdraf a pár pičovin k tomu,ale von stál ve firmě u vokýnka kde fasujeme camráky předemnou a čekal na zboží a u toho si stěžoval na poměry u nichbigsmile Byl to němec jak poleno,rezavej jak Boris Bekr,knírek...Ale je fakt že těch turků tam mají jak nasranejch,kdyš čekám přet továrnou na nakládku,tak seto tam dopoledne touhle verbeží jen hemží,nikdo nefachčí,jezdí stoletejma pežotama a tahají nákupy z lídlu v igelitkách a bufetí v koši přet továrnougoodbigsmile Rezaví němci sou v továrně u pásu a makají na jejich podporu,stejně jako je to u nássick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
13.05.2010 16:52:34
Offline

Re: volby 2010

PALOUS psal:
osiris psal:
VikecB12 psal:

Jinak,fčera sem měl v německu debatu s jednín němčourem,naříkal,že jim zavírají jeden pivovar za druhým,autoindustry jde do kytek,práci jim berou bulhaři,rumuni,poláci(při slově poláci si ukazoval na krk a naznačoval podříznutí hrdlasurprisedbigsmile) a celkově že se jim žije na pikaču a EU že je "šlecht". Pak sem mu řekl že su čech,vyhrkl na mě že mám germánckej ksicht a nasraně vodešelbigsmile  Tak myslím že EU v podobě jakou známe dneska dlouho nevydrží,protože němci si dlouho na peníze a životní ůroveň šahat nenechají,jak uš víme z minulostiidontknow

...tak jsem se tak zamyslel nad tím, jaká je tvoje mluvená němčina, když občan podle toho nepoznal že mluví s jinostrancem a notoval si s tebou podle ksichtu bigsmile

JJ Taky sem na to myslel jak šrichtíbigsmilea měl ho ještě dorazit tím,že jezdí na japoncký motorcebigsmile

To už by jeho hercna nevydrželagoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
svatej (Člen)
13.05.2010 19:22:36
Offline

Re: volby 2010

vyhazet tam vsechny,vymest a zacit znova. Stejne zas budou koalicni smlouvy,ten zna tohohle,ten tamtoho a je to tam,kde to bylo.fuck
Jinak tomu nerozumim a volim pro me za mne Bahnaka.cool


Amen. . .
K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2010 19:26:07
Offline

Re: volby 2010

svatej psal:

vyhazet tam vsechny,vymest a zacit znova. Stejne zas budou koalicni smlouvy,ten zna tohohle,ten tamtoho a je to tam,kde to bylo.fuck
Jinak tomu nerozumim a volim pro me za mne Bahnaka.cool

myslíš,že to má smysl..tyhle už maj aspoň částečně nahrabáno..když tam dáš nový budou hrabat od začátku a na plno..a lidí který maj nahrabáno a šli by tom dobrovolně vládnout..napočítáš na prstech jedný ruky.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
13.05.2010 19:38:15
Offline

Re: volby 2010

No ty wole Delnickou ani nahodou. Nazory nemaj zase tak spatny, ale vadi mi to jak se na ne lepi zakomplexovany nackove a idioti co je zajima kde koho zmlatit a ve vysledku je jim stejne jedno jestli mlati bily, hnedy, cerny, zluty.
A uprimne kolik z tech co rvou, ze jim pristehovalci berou praci, by si misto nih slo stoupnout s krumpacem do vykopu a nebo hazet lopatou. Asi jich taky moc nebude, ale je to aktualni, tak se toho drzi jako hovno kosilesick
Takze defenestrace a pak musej politici makat pod poradnym tlakem a ve strachu. Ono jak se tihle neboji a cejti se bezpecne, tak ty vysledky podle toho vypadaj. Maji se spokojene a tudiz neciti potrebuj nic menit.
Kurvaaaaaaa to uz je do jinyho vlaknasicksicksicksick


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
VikecB12 (Člen)
13.05.2010 19:47:40
Offline

Re: volby 2010

nicola.foxx psal:

No ty wole Delnickou ani nahodou. Nazory nemaj zase tak spatny, ale vadi mi to jak se na ne lepi zakomplexovany nackove a idioti co je zajima kde koho zmlatit a ve vysledku je jim stejne jedno jestli mlati bily, hnedy, cerny, zluty.
A uprimne kolik z tech co rvou, ze jim pristehovalci berou praci, by si misto nih slo stoupnout s krumpacem do vykopu a nebo hazet lopatou. Asi jich taky moc nebude, ale je to aktualni, tak se toho drzi jako hovno kosilesick
Takze defenestrace a pak musej politici makat pod poradnym tlakem a ve strachu. Ono jak se tihle neboji a cejti se bezpecne, tak ty vysledky podle toho vypadaj. Maji se spokojene a tudiz neciti potrebuj nic menit.
Kurvaaaaaaa to uz je do jinyho vlaknasicksicksicksick

Tady ale nejde vo to že by nám brali přistěhovalci práci,ale že čerpají naše sociální dávky,práce pro ně stejně není,takže to logicky přináší kriminalitu,drogy nemoci atd. Se podívej kam to dotáhli přistěhovalci ve francii,holandsku,anglii a německusick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nicola.foxx (Člen)
13.05.2010 19:50:10
Offline

Re: volby 2010

Vod vseho trochu. Posloucham zpravy a tak se mi toho seslo nejak moc.

Proste letos TOP09 a podle toho jak budu s jejich vykonama spokojenej se rozhodnu priste.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
VikecB12 (Člen)
13.05.2010 19:55:37
Offline

Re: volby 2010

nicola.foxx psal:

Vod vseho trochu. Posloucham zpravy a tak se mi toho seslo nejak moc.

Proste letos TOP09 a podle toho jak budu s jejich vykonama spokojenej se rozhodnu priste.

Co očekáváš po 20ti letech působení v politice těchto pacholků za aktivitubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
PALOUS (Člen)
13.05.2010 20:11:10
Offline

Re: volby 2010

Řenu to asi tak,ať budem volit kohokoli,tak stejně nic nesplněj a potáhnou dál ve svejch aktivitáchbigsmileTakže hurá v Řeckejch kolejíchbigsmileJá osobně budu volit stranu za zachování Gothaje páč gothaj je nejvíc gothaj je bůchbigsmileA na jitrnice tady na vsi si vyděláme takygood


Jebat motorky :-)
nicola.foxx (Člen)
13.05.2010 20:27:26
Offline

Re: volby 2010

PALOUS psal:

Řenu to asi tak,ať budem volit kohokoli,tak stejně nic nesplněj a potáhnou dál ve svejch aktivitáchbigsmileTakže hurá v Řeckejch kolejíchbigsmileJá osobně budu volit stranu za zachování Gothaje páč gothaj je nejvíc gothaj je bůchbigsmileA na jitrnice tady na vsi si vyděláme takygood

Moc nekric, nebo ti neco seberou a nezbude ti na ty jitrnice a ani na gothaj s cibulej. A vo koruni z lidloj ani nemluvimevilbigsmilebigsmilebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ondráš (Člen)
13.05.2010 23:01:57
Offline

Re: volby 2010

PALOUS psal:

Řenu to asi tak,ať budem volit kohokoli,tak stejně nic nesplněj a potáhnou dál ve svejch aktivitáchbigsmileTakže hurá v Řeckejch kolejíchbigsmileJá osobně budu volit stranu za zachování Gothaje páč gothaj je nejvíc gothaj je bůchbigsmileA na jitrnice tady na vsi si vyděláme takygood

No istěééééééé... smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mr.BSE (Člen)
13.05.2010 23:14:44
Offline

Re: volby 2010

Jak sem toho Vikeca dlouho neviděl, tak se mně začíná líbít good

Akorát DSSS bych asi nevolil, bo tak nějak už mohli ukázat, co umí a neukázali nic...
Furt dokola jen  "nejsme náckové, voni lžou"... Nevím no, nějak mě ta strana zklamalaidontknow
Názory Vandase v tom odkazu na YT sou krásný, takový idealistický, možná až moc...

Upřímně bych si přál, aby se v České republice s.r.o. něco změnilo, ale netuším jak toho dosáhnout ...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
4Fun.cz (Člen)
13.05.2010 23:30:05
Offline

Re: volby 2010

VikecB12 psal:
osiris psal:
XJelen psal:


bůhví esli to byl němec... těch už je taky málo headshake když jim při příjezdu čekuju pasy v poslední době, mám pocit, že tam zůstala komplet krasnaja ármija a zbytek ještě turci bigsmile

...tak to to pak vysvětluje, že jeden kterej umí na hovno nepozná druhýho kterej huhňá stejně bigsmileredfacebigsmile

Šulinibigsmile Jasně že su rát že žblechtnu pozdraf a pár pičovin k tomu,ale von stál ve firmě u vokýnka kde fasujeme camráky předemnou a čekal na zboží a u toho si stěžoval na poměry u nichbigsmile Byl to němec jak poleno,rezavej jak Boris Bekr,knírek...Ale je fakt že těch turků tam mají jak nasranejch,kdyš čekám přet továrnou na nakládku,tak seto tam dopoledne touhle verbeží jen hemží,nikdo nefachčí,jezdí stoletejma pežotama a tahají nákupy z lídlu v igelitkách a bufetí v koši přet továrnougoodbigsmile Rezaví němci sou v továrně u pásu a makají na jejich podporu,stejně jako je to u nássick

Má pravdu předseda  .Až mi z těch turbanů bylo na sick


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
K.a.s.y.m. (Člen)
14.05.2010 07:55:00
Offline

Re: volby 2010

http://www.novinky.cz/domaci/200232-kal … prask.html
taky vám to přišlo domu???
když mi daj daňový prázdniny tak ji klidně i zaplatim bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
14.05.2010 07:56:57
Offline

Re: volby 2010

K.a.s.y.m. psal:

http://www.novinky.cz/domaci/200232-kalouskovy-dluhove-slozenky-vyvolaly-mezi-lidmi-poprask.html
taky vám to přišlo domu???
když mi daj daňový prázdniny tak ji klidně i zaplatim bigsmile

...já uš jí zaplatil, Ája mi ji dala mezi vostatní, tag sem to vzal jednim vrzem...ale sem si řikal, že tedle měsíc platim ňák vícidontknowsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
14.05.2010 07:57:54
Offline

Re: volby 2010

Jo,fčera.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
14.05.2010 07:59:35
Offline

Re: volby 2010

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

http://www.novinky.cz/domaci/200232-kalouskovy-dluhove-slozenky-vyvolaly-mezi-lidmi-poprask.html
taky vám to přišlo domu???
když mi daj daňový prázdniny tak ji klidně i zaplatim bigsmile

...já uš jí zaplatil, Ája mi ji dala mezi vostatní, tag sem to vzal jednim vrzem...ale sem si řikal, že tedle měsíc platim ňák vícidontknowsurprised

to by mě ty tvoje měsíční výdaje docela zajímali když dáš vo 600 litrů víc a nepřijde ti to nijak divný bigsmile koukám melouchy nesou,coooo???bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
14.05.2010 08:02:52
Offline

Re: volby 2010

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

http://www.novinky.cz/domaci/200232-kalouskovy-dluhove-slozenky-vyvolaly-mezi-lidmi-poprask.html
taky vám to přišlo domu???
když mi daj daňový prázdniny tak ji klidně i zaplatim bigsmile

...já uš jí zaplatil, Ája mi ji dala mezi vostatní, tag sem to vzal jednim vrzem...ale sem si řikal, že tedle měsíc platim ňák vícidontknowsurprised

to by mě ty tvoje měsíční výdaje docela zajímali když dáš vo 600 litrů víc a nepřijde ti to nijak divný bigsmile koukám melouchy nesou,coooo???bigsmilebigsmile

...ááále, tag to víš no...ale uš mě to zmáhá, do noci makáš, pag přídeš domu a musíš ty prachy eště vobrátit, páč jinag ti to splesnivý a zas to musíš tahat do popelnice, no co ti mam povidatsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
14.05.2010 08:14:30
Offline

Re: volby 2010

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:


...já uš jí zaplatil, Ája mi ji dala mezi vostatní, tag sem to vzal jednim vrzem...ale sem si řikal, že tedle měsíc platim ňák vícidontknowsurprised

to by mě ty tvoje měsíční výdaje docela zajímali když dáš vo 600 litrů víc a nepřijde ti to nijak divný bigsmile koukám melouchy nesou,coooo???bigsmilebigsmile

...ááále, tag to víš no...ale uš mě to zmáhá, do noci makáš, pag přídeš domu a musíš ty prachy eště vobrátit, páč jinag ti to splesnivý a zas to musíš tahat do popelnice, no co ti mam povidatsmile2

bigsmilebigsmilegoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr