Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Problém s řazením

Kirk (Člen)
06.03.2007 22:51:38
Offline

Problém s řazením

Ahoj
Dneska sem vyměnil olej a svíčky ujel cca 30km po městě a nastal problém s řazením z I. stupně na II. Vždycky to skočí do neutrálu a nejde dál. Při vypnutém motoru řadí normálně. Co se tomu najednou stalo ? Dá se něco poštelovat ?

osiris (Člen)
06.03.2007 22:59:24
Offline

Re: Problém s řazením

...asi jsi to jen nedorazoval, vsechno zimou ztuhly, i nohu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kirk (Člen)
06.03.2007 23:39:40
Offline

Re: Problém s řazením

nedořazoval??? po zaskočení neutrálu sem se pokoušel zařadit za II. a v převodovce klapání jak když to tam cpu bez spojky přez zuby??? Doufám že si to nějak sedne.

Pšán (Člen)
06.03.2007 23:40:15
Offline

Re: Problém s řazením

..dá se poštelovat..co by nešla..buďto na páčce nebo na spojkovém víku..
..to cos popisoval by špatným šestelováním mohlo být..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kirk (Člen)
06.03.2007 23:49:20
Offline

Re: Problém s řazením

Dneska sem se o to trochu snažil ale přišlo mi že když jí utáhnu tak zas prokluzuje.....??? Zejtra si s tim chci pohrát. Neni možný že by ta spojka byla hotová, kolik cca km vydrží při klasickym ježdení???

SuJazuwaki (Člen)
07.03.2007 07:42:25
Offline

Re: Problém s řazením

Tak nevim, zda to bude spojkou. Ja jsem to nezkoušel, ale někteří na svojich B zvládají řazení bez spojkyidontknow. Asi to motoru moc nesvědčíbad, ale jde to...


SuJazuwaki
maňas (Člen)
07.03.2007 08:04:58
Offline

Re: Problém s řazením

všechno jde - akprád mrtvá kočka nejde - a to vím docela přesně bigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Koldan (Člen)
07.03.2007 08:28:47
Offline

Re: Problém s řazením

sešteluj spojku,nic jinýho to dle mě není.a pozor,šteluje se na TŘECH místech,na páčce,na víku z vrchu a na víku z boku pod gumovou krytkou.Dle mě se ti uvolnila kontramatka a následně šroubek právě na tom štelungu co máš pod tou krytkou,tudíž von ten šroubek má velkou vůli od osky co rozpojujej spojku.Tagže povolit úplně kontramatku,dotáhnout na dotyk s oskou a o čtvrt otáčky vrátit (vůle),dotáhnout kontramatku,další vůli případně upravit na štelungu na páčce.Je to i v manuálu,nastudujgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kirk (Člen)
07.03.2007 08:53:47
Offline

Re: Problém s řazením

Koldan psal:

sešteluj spojku,nic jinýho to dle mě není.a pozor,šteluje se na TŘECH místech,na páčce,na víku z vrchu a na víku z boku pod gumovou krytkou.Dle mě se ti uvolnila kontramatka a následně šroubek právě na tom štelungu co máš pod tou krytkou,tudíž von ten šroubek má velkou vůli od osky co rozpojujej spojku.Tagže povolit úplně kontramatku,dotáhnout na dotyk s oskou a o čtvrt otáčky vrátit (vůle),dotáhnout kontramatku,další vůli případně upravit na štelungu na páčce.Je to i v manuálu,nastudujgood

Díky tohle dneska prubnu......

Pšán (Člen)
07.03.2007 20:36:59
Offline

Re: Problém s řazením

SuJazuwaki psal:

Tak nevim, zda to bude spojkou. Ja jsem to nezkoušel, ale někteří na svojich B zvládají řazení bez spojkyidontknow. Asi to motoru moc nesvědčíbad, ale jde to...

..tímhle zp. řazením se motoru ani spojce nic neděje..a je to poměrně běžná záležitost..bavím se o řazení směrem nahoru..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
PALOUS (Člen)
07.03.2007 20:45:00
Offline

Re: Problém s řazením

Vod tej doby co sem se lóni vyválel na srazu na moravě a přišel vo páčku a musel jet dom bez ní tak to teď používám dost často a je to super ale jak říká Pšán jen nahorugood


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
07.03.2007 20:49:21
Offline

Re: Problém s řazením

...i dolu good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
07.03.2007 20:54:27
Offline

Re: Problém s řazením

do leva .... do prava  ....bigsmile to sem z toho maňasbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Kirk (Člen)
07.03.2007 23:42:45
Offline

Re: Problém s řazením

Každopádně sem si podle Koldana dneska poladil spojku,,díky za info,, stalo se to ještě párkrát, ale de to, nevim jestli to bylo spojkou nebo si to po zimě sedá, ale vypadá to slibněbigsmilebigsmilebigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr