Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Okruhová škola jízdy

trouba (Člen)
07.05.2010 23:02:32
Offline

Okruhová škola jízdy

Hned na začátku bych chtěl uvést, že to nepíšu s úmyslem prudit, do někoho se navážet nebo někoho naštvávat. Jenom se chci podělit o zážitky ze čtvrteční okruhové školy jízdy v Brně. Protože nejsem žádnej střelec a ani divokej pilot (na banditovi jsem jezdil jen tak výletovým tempem a na své nové jebce jsem zatím seděl jen párkrát), tak jsem uvítal zjištění, že se v Brně bude 6.5. pořádat okruhová škola jízdy. Protože propozice nic bližšího k tomu neříkali, tak jsem si představoval (z vyprávění účastníků jiných motoškol jsem si udělal takový úsudek), že v těch devadesáti minutách v kostce dozvím jak se chovat na okruhu, jak jezdit, kde a jak brzdit, kde a jak řadit, co znamenají jednotlivé vlajky, pak se něco zkusí na parkovišti a nakonec se udělá za instruktorem vláček zúčastněných a projede se pár koleček (alespoň 15 minut) na okruhu. Realita však byla jiná. Celých devadesát minut jsme se placatili po parkovišti, kde se nám pravda věnovali dva instruktoři, kteří se nás snažili naučit základnímu závodnímu posedu a vysedání, ale to bylo prakticky všechno.. Neříkám, že by to pro mě nebyla podnětná hodina a půl (opravdu jsem se něco málo dozvěděl), ale o jízdě na okruhu jako takové to opravdu nebylo. Přiznám se, že jsem se o jízdě na okruhu nedozvěděl vůbec nic a jenom po účasti na této škole bych měl strach samostatně na okruh vyrazit. Pro mě to bylo jednoznačně zklamání. Nevím jestli je to chyba organizátorů, kteří jasně nevymezili, co to vlastně ta okruhová škola jízdy je, anebo chyba moje, že jsem se dopředu nezajímal, co mě můžou naučit a jako trouba jsem vyhodil skoro dvatisíce korun, za které jsem se o jízdě na okruhu nic nedozvěděl a ani jsem se na něm nesvezl. Jak už jsem říkal na začátku, nechci se do nikoho navážet, ale pro mě to bylo neskutečné zklamání, zklamání a zase jen zklamání. Již nikdy více takovouhle zkušenost. To se budu raději dál placatit po okreskách svým výletově cestovním tempem..

Koldan (Člen)
07.05.2010 23:06:57
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

chápu tvé zklamání a byl bych asi rozčarovaný stejně, otázka je jak byla daná akce popsaná před tím než sis ji koupil. Většinou co jsem viděl byly jednotlivé kroky rozepsány a člověk věděl do čeho jdesurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
trouba (Člen)
07.05.2010 23:39:51
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

Právě že nabídka nebyla rozepsaná nijak. O škole jsem našel zmínku hned na úvodní stránce v článku Okruhové tréninky 2010 a Bikers Cup 2010. Je tam opravdu jenom zmínka jednou větou (nebo neumím hledat líp).

Koldan (Člen)
07.05.2010 23:53:23
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

v poho. já jen že pokud bych nevěděl co obnáší služba, kterou si platím, tak bych do toho nešel a je možné, že tady počítali právě s tím, že to bude hlavně o teoriicool


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
bery (Člen)
08.05.2010 09:32:03
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

já sem toto absolvoval loni v mostě a pocit mám ouplně jinej. jak si napsal, je to o tom co od toho očekáváš. já se žádnejch kamarádů neptal a nechal jsem se překvapit. taky sem nečekal, že za hodinu ze mě bude závodník a budu jezdit po okruhu, nebot jízdy byly až druhej den. závěr - naučil jsem se něco nového, slyšel jsem něco starého. jinak posez a podobné věci jsou podle mého základem jízdy. at je to na kole, motorce nebo ženské.
tím nechci obhajovat něco nebo někoho - je to můj názor a respektuji tvůj
pokud si nevěděl, tak ses neměl ptát kamarádů, ale toho co to pořádá nebot mail i tel je od začátku zde napsán a na bajkrsu je sem odkaz.
jak se říká, líná huba holé neštěstí - já si předem zavolal


momentalně zavostalej
trouba (Člen)
08.05.2010 12:53:50
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

bery psal:

jak se říká, líná huba holé neštěstí - já si předem zavolal

Souhlasím s tím, že jsem se měl podrobně informovat, co to vlastně nabízí a jsem trouba, že jsem to neudělal. Nejsem zase takový lečo, abych si myslel, že za hodinu a půl ze mě bude okruhovej závodník, a ani jsem po tom netoužil... Chtěl jsem se prostě jenom v kostce dozvědět základy k ježdění na okruhu a pokud by mě to chytlo, tak bych si zaplatil volné jízdy a instruktora.
Celé jsem to sem psal proto, že jsem se chtěl podělit o svoje zklamání (a svoji blbost) a případně ušetřit ho někomu, kdo by si myslel, že "tato" Okruhová škola ježdění nabízí ve zkrácené formě něco podobného jako ostatní motoškoly - teorie + trocha praktické jízdy.

bery (Člen)
08.05.2010 13:24:28
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

smile1


momentalně zavostalej
Ondráš (Člen)
09.05.2010 04:49:36
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

2 trouba:
Nevím, který z nás co jsme na té škole byly jsi ty (i když je to jedno), ale řeknu svůj názor z pohledu člověka, který tu školu absolvoval dvakrát a nějakej ten kilometr na různých okruzích taky odjel.
Na začátek jen dotaz. Kolik si toho najezdil na okruzích? (Brno, Most...) Možná dost podstatná otázka. Pokud si nikdy před tím na okruhu nejel, tak jak víš, že to co tě tam učil nebudeš potřebovat?
Jak se chovat na okruhu, jak jezdit, co znamenají jednotlivé vlajky, tohle by ses dozvěděl na rozpravě před vpuštěním na okruh. Za 10 minut.cool
Jak jezdit na okruhu, aby byl co nejrychlejší? Prostě na kurvysmokin
Kde a jak brzdit? Brzit tam, kde potřebuješ zpomalit. Takže nejspíš před zatáčkou. Jak? No na kurvy...evil Prostě co to jde. To se musíš naučit sám, s tím ti nikdo neporadí... Bojíš se, brzdíš dřív, jsi bezmozek, jedeš to na krev... Tohle si musíš vyzkoušet. Navíc s tím, jak se ten okruh učíš, tak se to mění. Mění se to i s tím, že poznáváš, jak se ta motorka chová a dovoluješ si víc. Jinak samozřejmě, nejlepší je brzdit na krev. smile1 Jak brzdit, to jsme v téhle motoškole na podzim dělali. Tady to nevím proč vypustil. Minule mě to přišlo jako asi nejužitečnější rada.
Kde a jak řadit? Měl bys vědět, v jakých točkách má ta motorka největší koule, v těch jezdit a podle toho i řadit, abys tam ten motor udržel. Selský rozum. A zase... S tím jak se ten okruh učíš a poznáváš hranice motorky, tak se to taky trochu mění...
Řeknu ti jediné. Je to o praxi.
Přihodím jedno přirovnání. Hraju už nějaký pátek na bubny a asi jako každý jsem do toho doma prostě řezal a učil se to, jak mi to tam padlo. Pak jsem přišel k učiteli a přesto, že jsem uměl už něco zahrát, tak prvně asi 3 měsíce jsem se učil držet paličky a bouchat do bubnu... Žádné noty, nebo poslechy. Ne... Jak správně bouchnout. Až pak jsme začli hrát z not.
Nechápal jsem to, proč se to učim znova a jinak. Protože je to tak prostě lepší, vyzkoušené a funguje to. Ale tohle všechno jsem pochopil až časem. Ne za 3 měsíce, ale za několik let. Prostě potřebuješ kvalitní základy, na kterých můžeš stavět. To myslím tahle škola splňovala dostatečně a protože vím, že mam v tomhle mezery, tak jsem si to dal s chutí znova a nelituju toho. good
Na co ti bude, že pojedeš ideální stopou, když 0,5 cm od kraje budeš mít netknutou gumu a dřít stupačkou.help
Ale je to jen můj názor.smokin
A k tomu, že sis myslel, že to bude něco jiného... Víš co znamená myslet...?smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
trouba (Člen)
09.05.2010 08:09:50
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

2 Ondráš
Pokud by sis přečetl co jsem psal, tak by sis všiml, že jsem na okruhu nikdy nebyl, a proto jsem chtěl jit do motoškoly kde získám nějaké základy a alespoň se jednou svezu, abych věděl vo co de... Dále říkám, že jsem koupil zajíce v pytli a teď pláču na rozlitým mlíkem. Su prostě blbej, že jsem do toho šel, když jsem nevěděl do čeho. Propozice v nabídce motoškoly nebyly žádný a já jsem to riskl a byl jsem zklamanej. Píšu to třeba taky proto, aby se někdo další nenachytal a raději si pořádně zjistil, co která motoškola nabízí než tam vleze...

bery (Člen)
09.05.2010 09:05:40
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

jenže to píšeš ve smyslu "nenachytal"
jak  jsem psal výše - líná huba holé neštěstí tj. za svou blbost si zaplatil
x krát tu bylo použij tlačítko hledat, x lidí to loni absolvovalo,
za to že si "trouba" to nepiš tak, že tě někdo podvedl
jak jsem psal, když někam chci, zeptám se u zdroje a ne kamarádů. pak nemůžu naznačovat, že mne někdo podvedl


momentalně zavostalej
Koldan (Člen)
09.05.2010 10:04:36
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

Ondráš psal:

2 trouba:
Nevím, který z nás co jsme na té škole byly jsi ty (i když je to jedno), ale řeknu svůj názor z pohledu člověka, který tu školu absolvoval dvakrát a nějakej ten kilometr na různých okruzích taky odjel.
Na začátek jen dotaz. Kolik si toho najezdil na okruzích? (Brno, Most...) Možná dost podstatná otázka. Pokud si nikdy před tím na okruhu nejel, tak jak víš, že to co tě tam učil nebudeš potřebovat?
Jak se chovat na okruhu, jak jezdit, co znamenají jednotlivé vlajky, tohle by ses dozvěděl na rozpravě před vpuštěním na okruh. Za 10 minut.cool
Jak jezdit na okruhu, aby byl co nejrychlejší? Prostě na kurvysmokin
Kde a jak brzdit? Brzit tam, kde potřebuješ zpomalit. Takže nejspíš před zatáčkou. Jak? No na kurvy...evil Prostě co to jde. To se musíš naučit sám, s tím ti nikdo neporadí... Bojíš se, brzdíš dřív, jsi bezmozek, jedeš to na krev... Tohle si musíš vyzkoušet. Navíc s tím, jak se ten okruh učíš, tak se to mění. Mění se to i s tím, že poznáváš, jak se ta motorka chová a dovoluješ si víc. Jinak samozřejmě, nejlepší je brzdit na krev. smile1 Jak brzdit, to jsme v téhle motoškole na podzim dělali. Tady to nevím proč vypustil. Minule mě to přišlo jako asi nejužitečnější rada.
Kde a jak řadit? Měl bys vědět, v jakých točkách má ta motorka největší koule, v těch jezdit a podle toho i řadit, abys tam ten motor udržel. Selský rozum. A zase... S tím jak se ten okruh učíš a poznáváš hranice motorky, tak se to taky trochu mění...
Řeknu ti jediné. Je to o praxi.
Přihodím jedno přirovnání. Hraju už nějaký pátek na bubny a asi jako každý jsem do toho doma prostě řezal a učil se to, jak mi to tam padlo. Pak jsem přišel k učiteli a přesto, že jsem uměl už něco zahrát, tak prvně asi 3 měsíce jsem se učil držet paličky a bouchat do bubnu... Žádné noty, nebo poslechy. Ne... Jak správně bouchnout. Až pak jsme začli hrát z not.
Nechápal jsem to, proč se to učim znova a jinak. Protože je to tak prostě lepší, vyzkoušené a funguje to. Ale tohle všechno jsem pochopil až časem. Ne za 3 měsíce, ale za několik let. Prostě potřebuješ kvalitní základy, na kterých můžeš stavět. To myslím tahle škola splňovala dostatečně a protože vím, že mam v tomhle mezery, tak jsem si to dal s chutí znova a nelituju toho. good
Na co ti bude, že pojedeš ideální stopou, když 0,5 cm od kraje budeš mít netknutou gumu a dřít stupačkou.help
Ale je to jen můj názor.smokin
A k tomu, že sis myslel, že to bude něco jiného... Víš co znamená myslet...?smokin

ci fix dyž koukám na ten čas gdys to psal, kuwa tys musel bejt nametenejbigsmile
jináč s tou stopou bych ouplně nesouhlasil, nenajezdil sem teho po okruzích moc, dohromady možná deset rund v Brně a je fakt, že se tam ztrácím, zkrátka že při té šířce člověk to vopčas jede jak mrdal a může pak křížit práve tu ideální stopu. Dyž pojede začátečník tu optimální, může střelec za ním předvídat jak pojede a bude snadněji čitelný, ale su mrdal a je to názor lajikabigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
L@dis (Člen)
09.05.2010 11:39:34
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

trouba
Jak píšeš vyhodit skoro 2 litry za 90 min. kecání mi taky nepříjde zrovna adekvátní. Taky bych určitě očekával jako ty, že za ty prachy " dostanu" podstatně víc bad.
... neví někdo jak bych se mohl stát instruktorem, prý je to docela dobře placené smile1

Ondráš (Člen)
09.05.2010 13:11:01
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

trouba psal:

2 Ondráš
Pokud by sis přečetl co jsem psal, tak by sis všiml, že jsem na okruhu nikdy nebyl, a proto jsem chtěl jit do motoškoly kde získám nějaké základy a alespoň se jednou svezu, abych věděl vo co de... Dále říkám, že jsem koupil zajíce v pytli a teď pláču na rozlitým mlíkem. Su prostě blbej, že jsem do toho šel, když jsem nevěděl do čeho. Propozice v nabídce motoškoly nebyly žádný a já jsem to riskl a byl jsem zklamanej. Píšu to třeba taky proto, aby se někdo další nenachytal a raději si pořádně zjistil, co která motoškola nabízí než tam vleze...

Já to četl, ale mezi brečením a tím, že ses čekal, že se tam naučíš víc než vysedávání a posez jsem to asi nějak přehlédl.redface
Zase zopakuju... Líná huba, holé neštěstí... Halbich se několikrát ptal, jestli jsou nějaké dotazy. Proč ses nezeptal, že tě to zajímá? Proč si pak nepřijel do boxů, kde bylo mraky lidí co na okruhu už jeli, včetně lidí kteří jezdili CEC, mohl sis dát pivo, klobásku a dozvědět se všechno co chceš (a asi i nechceš) a odnést si vizitku AB mota. smile1
A co se týče toho ježdění na okruhu. Já jsem teda lempl, který má problémy s krátkodobou pamětí (ani ty jiné na tom nejsou líp), ale jezdil jsem na tom okruhu hodinu a netroufám si tvrdit, že ho mám naučený.
Já neříkám, že 1800,- je málo. Pro mě jako studenta je to kurva hodně, ale na okruhu se ti to podle mě vrátí, i když si na něm před tím nejel. BTW. Motoškola pořádaná Brněnským okruhem stojí 3500,- Za to jsem měl hodinu ježdění po okruhu, kde jsem si mohl tuhle hodinu a půl ověřit. Jo kamaráde... šetřit se nevyplácí. smile1
2 Koldan: Jen trochu...redfacesmile1
O té čitelnosti... Hlavní je, jak to říkal na začátku rozpravy Inkviz... Nedělat prudké změny a jezdit předvídatelně. Je jedno, jestli v ideální stopě nebo ve své stopě, pokud je někdo rychlejší (zkušenější), tak to dokáže odhadnout (stejně jak když jedeš po silnici), kam asi tak pojede a pokud najedou neudělá prudkou změnu směru, tak je to myslím v poho. Ono stejně jak časem jezdíš, tak se do té ideální stopy dostaneš.
2 Ladis: Zajeď most za 1:45 a Brno za 2:15 a myslím, že se můžeš s klidem přihlásit. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
09.05.2010 13:13:29
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

L@dis psal:

trouba
Taky bych určitě očekával jako ty, že za ty prachy " dostanu" podstatně víc bad.

Co to je podstatně víc?helpsurprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
bery (Člen)
09.05.2010 13:15:26
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

třeba zaš.katbigsmile
ale to by musel jinamsmokin
fuj já sem ale praseevil


momentalně zavostalej
SleiP (Člen)
09.05.2010 13:21:48
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

Minuly rok stala ta motoskola v Moste jen 800 kc myslim.


nemusí kapat, stačí když prší
ross (Člen)
09.05.2010 16:10:38
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

tak se příště domluv s nějakým vyježděným jezdcem, ať ti věnuje 2 půlhodiny na okruhu

třeba ti to dá víc jak motoškola


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
osiris (Člen)
09.05.2010 17:17:29
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

...nevím co jste tam dělali, ale průjezd zatáčkou, brždění  a zrychlování v teorii neproběhlo ? helpidontknow


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
WenzelB6 (Člen)
09.05.2010 17:42:50
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

prvně okruhová škola proběhla tušim loni v Mostě http://www.suzukibandit.cz/view.php?naz … 2009070004
a určitě každýmu dala něco co se neztratí.
Pro jizdu na okruhu byla možnost taky osobního trenéra.

trouba (Člen)
09.05.2010 19:26:03
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

osiris psal:

...nevím co jste tam dělali, ale průjezd zatáčkou, brždění  a zrychlování v teorii neproběhlo ? helpidontknow

Pokud jsem tu hodinu a půl nespal, tak jsme celou dobu trénovali správné vysednutí z motorky při průjezdu zatáčkou a správné překlápění motorky. Určitě je užitečné to vědět, ale pro mě jako pro úplnýho novice to byly informace, které by se mi hodily až po nějakých základech (který nemám, a proto jsem chtěl jít do školy). Připadal jsem si jako kdybych přišel do školy plavání, kde by mi na úvod vysvětlovali, jak mám technicky správně plavat motýlka, když já ani nevím jak vypadá bazén. Jo a nakonec by mě ani do toho bazénu nepustili...
Opakuju - vím že jsem si měl dopředu zjistit co je mi za těch 1.800,- nabízeno a ne slepě tam vyrazit a pak kňučet jak stará žebračka. Jen říkám, že mě tato škola zklamala. Su pussy a dobře mi tak.
2 Ondráš: Máš pravdu, že jsem se mohl stavit zeptat borců do depa, ale měl jsem v úmyslu se něco dozvědět od profesionálů (instruktorů). Co si budeme nalhávat, každej jezdec (třeba i ty) mi řekne něco jinýho. Nějakej "ZKUŠENEJ" mi třeba poradí - prostě jeď co to jde a až budeš potřebovat brzdit, tak brzdi... až budeš potřebovat řadit, tak řaď.. však se to časem naučíš... Na takový rady kašlu ass Hubu si můžu rozbít i bez nich. Chtěl jsem základní informace od profesionálů, na kterých bych mohl začít stavět. Máš pravdu, že se šetřit nevyplácí. Motoškola na Brněnským okruhu nabízí 4 hodiny školy za 3.500,- kde mají jasně napsaný co nabízí (a kdo na ní byl, tak říkal, že se dozvěděl základy od A do Z). Já jsem do ní ale nešel, protože mi to nevycházelo časově.

Marián (Člen)
09.05.2010 19:35:31
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

zacni jezdit s nekym, kdo na tom uz trosku umi a da ti to za par vyjizdek daleko vic, nez nejaka motoskolagood

presne podle nej pak odhadnes, co si muzes dovolit, jak najet do zatacky, kdy zhruba brzdit atd...


...sam mezi jebkarema...
stvrto1 (Člen)
09.05.2010 19:42:42
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

kurva o čom to tu kecáte vlastne???  Ked si zaplatím za jazdenie na okruhu, tak sa po tom okruhu chcem za svoje prachy voziť!!! čiže ked mi niekto povie, že ide o školu jazdy na okruhu a potom ma odrbe vozením sa po parkovisku, tak isto naňho nebudem príjemný !!! po parkovisku sa môžem voziť pred domom úplne zadarmo!!!


Suzuki Bandit 1250SA
losmiros (Člen)
09.05.2010 20:49:58
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

zdravim

6.5. jsem byl taky v motoškole, dopoledne, nic jsem za ni neplatil, zacvakala to suzuki a potkal jsem tam nějaky lidi odsud - progear a spol. od motoškoly jsem čekal to co jsem dostal, nějaky kecy, ješděni po parkovišti mezi kuzelkama a brzdeni - coz mi bodlo a aspon to m vysvetlili vcelku obstojne a pak vozeni po okruhu parkrat po dvaceti minutach a nakonec az to bylo oschle tak 2x 25 min. coz si myslim ze bylo slusny.
necekal jsem ze by me ucili jak jezdit po okruhu, to ani nikde nepsali, navic pokud vim, tak instruktori ukazali idealni stopu, tak nevim proc si tady nekdo stezujesurprised ze nic nebylo, na jakej rychlostni stupen nebo kdy brzdit uz jaksi zalezi na kazdem soudruhovi
toz tak

doufam ze vseci dojeli domu ok a ja byl max spokojenej ze rano bylo vse mokre, aspon jsme tu motoskolu bezpecne jizdy meli jak se patri - ne skolu okruhove jizdy


on the road
Filous (Člen)
09.05.2010 21:28:45
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

losmiros psal:

zdravim

6.5. jsem byl taky v motoškole, dopoledne, nic jsem za ni neplatil, zacvakala to suzuki a potkal jsem tam nějaky lidi odsud - progear a spol. od motoškoly jsem čekal to co jsem dostal, nějaky kecy, ješděni po parkovišti mezi kuzelkama a brzdeni - coz mi bodlo a aspon to m vysvetlili vcelku obstojne a pak vozeni po okruhu parkrat po dvaceti minutach a nakonec az to bylo oschle tak 2x 25 min. coz si myslim ze bylo slusny.
necekal jsem ze by me ucili jak jezdit po okruhu, to ani nikde nepsali, navic pokud vim, tak instruktori ukazali idealni stopu, tak nevim proc si tady nekdo stezujesurprised ze nic nebylo, na jakej rychlostni stupen nebo kdy brzdit uz jaksi zalezi na kazdem soudruhovi
toz tak

doufam ze vseci dojeli domu ok a ja byl max spokojenej ze rano bylo vse mokre, aspon jsme tu motoskolu bezpecne jizdy meli jak se patri - ne skolu okruhove jizdy

...každej mluvíte vo jiný škole...to jen pro pořádek...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
09.05.2010 21:31:24
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

losmiros psal:

zdravim

6.5. jsem byl taky v motoškole, dopoledne, nic jsem za ni neplatil, zacvakala to suzuki a potkal jsem tam nějaky lidi odsud - progear a spol. od motoškoly jsem čekal to co jsem dostal, nějaky kecy, ješděni po parkovišti mezi kuzelkama a brzdeni - coz mi bodlo a aspon to m vysvetlili vcelku obstojne a pak vozeni po okruhu parkrat po dvaceti minutach a nakonec az to bylo oschle tak 2x 25 min. coz si myslim ze bylo slusny.
necekal jsem ze by me ucili jak jezdit po okruhu, to ani nikde nepsali, navic pokud vim, tak instruktori ukazali idealni stopu, tak nevim proc si tady nekdo stezujesurprised ze nic nebylo, na jakej rychlostni stupen nebo kdy brzdit uz jaksi zalezi na kazdem soudruhovi
toz tak

doufam ze vseci dojeli domu ok a ja byl max spokojenej ze rano bylo vse mokre, aspon jsme tu motoskolu bezpecne jizdy meli jak se patri - ne skolu okruhove jizdy

...každej mluvíte vo jiný škole...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
09.05.2010 21:42:22
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

Filous psal:

...každej mluvíte vo jiný škole...

každej tu mluvíte  ...smokin


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
09.05.2010 23:41:09
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

2 trouba:
Nevím co víc k tomu říct... Máme na to každý holt trochu jiný názor. Sám píšeš, že nemáš základy a když se tě je někdo snaží naučit, tak je to "špatně". Chceš se nechat vést od profesionálů, ale když to dělají, tak to není tak jak by mělo.
Co je ještě větší základ ježdění na motorce vůbec, než na ní dobře sedět, dobře s ní zatáčet a dobře brzdit (což tentokrát opomněl a to je podle mě škoda)?
Co tam teda měl učit? Průjezdy zatáčkou jsme dělali (to bylo to ježdění dokola, jak si se měl furt víc a víc naklánět k zemi). Výjezdy ze zatáčky (ne tolik, ale taky) a průjezdy "esíček" (levá a pravá za sebou) - to byl ten slalom a osmičky. Vnímání toho co se děje kolem tebe - to bylo to řvaní do helmy. Dokonce říkal i jak jezdit rovně.
Co tam teda chybělo? Mimo brzdění, které tam fakt nebylo. Změnil by se tvůj názor na celek, kdybys udělal 2 kolečka po okruhu?help
To se v motoškole od SuzaMoto nebo od Brněnského okruhu učí: V první zatáčce za cílovkou brzdi ve vzdálenosti 180 m na 120 a na 2 to projeď? helpsurprised
Zkus napsat jak by sis to představoval. Já myslím, že Halbich je v tomhle přístupnej a asi by to i dokázal upravit podle toho co lidi chtěj. Ať pak někdo zase nepíše, že to jsou vyhozený peníze.
Podle mě nejsou. Sice nechápu, proč to stálo o litr víc než na podzim, když to bylo skoro to samé (řekl bych teda, že ten podzimní byl lepšíhelp), ale problém je spíše náplň...
Který si vlastně byl Ty? Ten na tom šicím stroji od BMW?helpsmile1
Co se týče rad od "jezdců z depa", tak bych řekl, že ti, co do toho maj co kecat, by ti řekli ve směs to samé, páč tu trať prostě projíždí po relativně stejné stopě, tak musí dělat stejné věci. Každej ale jezdí na jiný motorce... Stejně tak ty... Máš jinou motorku a jak reaguje poznáš opravdu až tím, že na ní něco najezdíš. Takže to prostě časem musíš zjistit ty v jaké vzdálenosti před zatáčkou potřebuješ brzdit, aby to pro tebe byla akorát rychlost na její průjezd. Odjezdil jsem na tom okruhu hodinu a nemám pocit, že bych to měl zmáknuté.
Tohle je můj názor na věc. Možná je blbej, ale zatím mě nikdo nepřesvědčil o opaku.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
trouba (Člen)
10.05.2010 06:53:06
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

2 Ondráš
Nechci tě přesvědčovat o opaku, nepotřebuju abys měnil názor. Řeknu to jednoduše - pokud jdu na školu okruhovýho ježdění a dám za to dva litry, tak počítám s tím, že se alespoň na chviličku svezu na okruhu. Pokud toto pořádající neposkytne, tak je to pěknej vojeb a tahání peněz z lidí. Jinak se to nedá nazvat. Je úplně jedno, kterej jsem to byl, jestli ten na BMW nebo jiné plečce. Prostě mě to nasr... fuck A opravdu chceš vědět, co jsem od toho očekával? Kdyby sis místo těch svejch rádoby chytrejch řečiček přečetl můj první příspěvek, tak bys to věděl. Opravdu mám rád lidi, kteří si pořádně nepřečtou nebo nevyslechnou něčí názor a pak zasvěceně kafrají sick Na takový kecy z vysoka ass

Ondráš (Člen)
10.05.2010 08:15:34
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

trouba psal:

2 Ondráš
Nechci tě přesvědčovat o opaku, nepotřebuju abys měnil názor. Řeknu to jednoduše - pokud jdu na školu okruhovýho ježdění a dám za to dva litry, tak počítám s tím, že se alespoň na chviličku svezu na okruhu. Pokud toto pořádající neposkytne, tak je to pěknej vojeb a tahání peněz z lidí. Jinak se to nedá nazvat. Je úplně jedno, kterej jsem to byl, jestli ten na BMW nebo jiné plečce. Prostě mě to nasr... fuck A opravdu chceš vědět, co jsem od toho očekával? Kdyby sis místo těch svejch rádoby chytrejch řečiček přečetl můj první příspěvek, tak bys to věděl. Opravdu mám rád lidi, kteří si pořádně nepřečtou nebo nevyslechnou něčí názor a pak zasvěceně kafrají sick Na takový kecy z vysoka ass

Společnou řeč asi nenajdeme. Já víc psát nebudu. Všechno už jsem řekl.

Zbytek keců, kdy kopeš kolem sebe a do mě nehodlám komentovat. Mám podobný pocit, akorát větší trpělivost a snahu ukázat přínos, který sis z toho měl odnést, i když si na tom okruhu nejel. Chtěl jsem ti poskytnout nějakou zkušenost z praxe, ale zřejmě toho nejsem hoden. Ti to příště napíšu pod přezdívkou Pepa Sršeň. smile1 Třeba nad tím zkusíš zapřemýšlet, což si tentokrát vyloženě vypustil. Myslím, že je to škoda.

Rádi jsme tě Zdendo viděli a když si budeš chtít zaplatit JÍZDY NA OKRUHU, tak víš kam jít.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
trouba (Člen)
10.05.2010 08:57:09
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

2 Ondráš
Máš pravdu, je zbytečný, abysme spolu diskutovali. Každej se totiž bavíme o něčem jiným. Pořád si stojím za tím, co jsem v předchozích příspěvcích napsal. Jsem z této Okruhévé školy jízdy zklamanej a nic na tom nezměníš ani kdyby ses podepsal jako Ježíšek...

osiris (Člen)
10.05.2010 09:16:42
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

Ondráš psal:

..........Ti to příště napíšu pod přezdívkou Pepa Sršeň. smile1 Třeba nad tím zkusíš zapřemýšlet, což si tentokrát vyloženě vypustil. Myslím, že je to škoda.

...vole bigsmilebigsmile sršeň by těžko řek "brzdi když potřebuješ brzdit a zatoč když potřebuješ zatočit" bigsmileredfacebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
10.05.2010 10:01:57
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

osiris psal:

...vole bigsmilebigsmile sršeň by těžko řek "brzdi když potřebuješ brzdit a zatoč když potřebuješ zatočit" bigsmileredfacebigsmile

Všechno na kurvy a nikdy jinak.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
10.05.2010 10:13:31
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

Milý troubo, chápu tvé rozčarování, dát 2 tisíce za Okruhovou školu nebo jak se to oficiálně jmenuje, automaticky bych předpokládal, že po výkladu bude následovat předvedení v praxi byť třeba jen ve dvou kolech na samotném okruhu. Pokud tomu tak nebylo, je to smutný a celý předešlý výklad byl víceméně k hovnu. Řval bych stejně jako ty. Takže příště holt nedat na nafintěný název a marketingové kecy a zavolat a dopodrobna si to nechat vysvětlit co bude a nebude.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
inkvizitorr (Administrator)
10.05.2010 10:32:42
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

trouba psal:

Hned na začátku bych chtěl uvést, že to nepíšu s úmyslem prudit, do někoho se navážet nebo někoho naštvávat. Jenom se chci podělit o zážitky ze čtvrteční okruhové školy jízdy v Brně. Protože nejsem žádnej střelec a ani divokej pilot (na banditovi jsem jezdil jen tak výletovým tempem a na své nové jebce jsem zatím seděl jen párkrát), tak jsem uvítal zjištění, že se v Brně bude 6.5. pořádat okruhová škola jízdy. Protože propozice nic bližšího k tomu neříkali, tak jsem si představoval (z vyprávění účastníků jiných motoškol jsem si udělal takový úsudek), že v těch devadesáti minutách v kostce dozvím jak se chovat na okruhu, jak jezdit, kde a jak brzdit, kde a jak řadit, co znamenají jednotlivé vlajky, pak se něco zkusí na parkovišti a nakonec se udělá za instruktorem vláček zúčastněných a projede se pár koleček (alespoň 15 minut) na okruhu. Realita však byla jiná. Celých devadesát minut jsme se placatili po parkovišti, kde se nám pravda věnovali dva instruktoři, kteří se nás snažili naučit základnímu závodnímu posedu a vysedání, ale to bylo prakticky všechno.. Neříkám, že by to pro mě nebyla podnětná hodina a půl (opravdu jsem se něco málo dozvěděl), ale o jízdě na okruhu jako takové to opravdu nebylo. Přiznám se, že jsem se o jízdě na okruhu nedozvěděl vůbec nic a jenom po účasti na této škole bych měl strach samostatně na okruh vyrazit. Pro mě to bylo jednoznačně zklamání. Nevím jestli je to chyba organizátorů, kteří jasně nevymezili, co to vlastně ta okruhová škola jízdy je, anebo chyba moje, že jsem se dopředu nezajímal, co mě můžou naučit a jako trouba jsem vyhodil skoro dvatisíce korun, za které jsem se o jízdě na okruhu nic nedozvěděl a ani jsem se na něm nesvezl. Jak už jsem říkal na začátku, nechci se do nikoho navážet, ale pro mě to bylo neskutečné zklamání, zklamání a zase jen zklamání. Již nikdy více takovouhle zkušenost. To se budu raději dál placatit po okreskách svým výletově cestovním tempem..

takže konečně sem se dostal k odpovědi....

takže zaprvý, přesnej popis toho co se tam bude dít opravdu chyběl a ještě chybí. první a zásadní chyba, uznávámbad
tak a teď proč okruhovou školu zrovna tohodle stylu. když sem absolvoval jiný motoškoly s různejma programama, instruktorama a pod abych věděl kerá škola by mi nejvíc vyhovovala, zjistil sem, že přání lidí je: mít to co nejvíc zalevno, nejlépe zadarmo, jezdit hlavně na okruhu a suplovat tím volný ježdění a dostat co nejvíc vědomostí z instruktorů...
to bylo přesně to, co sem nechtěl lidem nabízet, protože přesně tenhle styl ala brněnská motoškola tenkrát ještě s lelkem bylo to nejhorší co sem absolvolvoval. vláček 10 moto kde se za instruktorem svez každej jedno jediný kolo kde moh něco odkoukat bo zbytek odkoukával od kolegy kerýho měl v tý svý rundě před sebou, tj už ne ideální stopa, posez, brždění atd... nehledě na neustálý smršťování a roztahování vláčku, prostě podle mě to bylo víc vo život než o tom něco se naučit. další z věcí. většina z těch, co se vláčku zůčastnila neměla žádný ponětí jak na tom sedět, co dělat při prždění, co v zatáčce jak odřazovat prostě většinu toho dělali špatně, včetně mě bo logicky to byli všichni samouci, jako většina z nás. proto sem chtěl hlavně nabídnout ve škole lidem to, na co neni čas při jízdě po dráze. to si měli osvojit ve škole jízdy večer před volným ježděním. potom se měli druhej den vydat na dráhu na volný jízdy a měli možnost si k tomu vzít ještě trenéra na dráze, kterej s nima pojede individuálně celou jejich rundu a bude se jim věnovat. význam vlajek a chování na dráze měli všichni v ranní rozpravě, ale předpokládám, že to sou věci kerý si každej dokáže přečíst v článku kerej mimo jiné tady taky je, myslim, že je naprosto zbytečný se tim ve škole zabývat, na to už má bejt každej připravenej, nejsme v mateřský škole.
nicméně díky za podmětnou reakci, sem za ní rád a proto z toho pro mě vyplynou dvě věci. první bude přesněj popis toho co v motoškole v mostě bude a druhej sme domluvili s pepou sršněm během ježdění a to že uděláme tentokrát školu trochu jinou, bude to samostatnej blok s ježděním na dráze, kdy budou dopoledne dvě dvacetiminutovky teorie v boxu těsně před ježděním, na instruktora budou pouze 4 lidi no a pak samotná dvakrát dvacetiminutovka na dráze ve vláčku instruktor+4lidi. školu povede pepa sršeň a další dva instruktoři (doufám že přemluvím víťase z mh a přemka glinze z lion racing s kerejma sem předběžně na tom domluvenej)... hned na tom zapracuju bo moc času do toho nezbejvá.
trouboj pak timto nabízim grátis jedno místo v naší motoškole v následujícím mostě nebo na slovakiaringu, třeba už ti tim kápnu do noty, co ty na to?


doba je temná...
Petula (Člen)
10.05.2010 11:23:27
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

to inkviz: A co kua dostanu já za tu loňskou nepovedenou motoškolu, kdy se na mě (a nejen na mě) vůbec nedostalo? idontknowevil
ešivá si stačí poztěžovat, tak to právě teď dělámbigsmilebigsmilebigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
VikecB12 (Člen)
10.05.2010 11:35:07
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

Petula psal:

to inkviz: A co kua dostanu já za tu loňskou nepovedenou motoškolu, kdy se na mě (a nejen na mě) vůbec nedostalo? idontknowevil
ešivá si stačí poztěžovat, tak to právě teď dělámbigsmilebigsmilebigsmile

Ty mazej za nějakejma rallye jezdcama,ať tě učí driftovat se štyrkolkouevilbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
inkvizitorr (Administrator)
10.05.2010 11:52:17
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

Petula psal:

to inkviz: A co kua dostanu já za tu loňskou nepovedenou motoškolu, kdy se na mě (a nejen na mě) vůbec nedostalo? idontknowevil
ešivá si stačí poztěžovat, tak to právě teď dělámbigsmilebigsmilebigsmile

no už sme udělali dodatečnou na letišti v č. brodě netušim jak je možný žes to nevědělas, ale zavolám a domluvíme kompenzaci, jo? smile1cool


doba je temná...
Petula (Člen)
10.05.2010 11:58:20
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

to inkviz: tak to jsem fáákt zvědavá, je fakt, že voláš, když něco chceš, akorát ne dát, ale vzít nebo zajistit bigsmilebigsmilebigsmile

to vikec: aji bych do toho šla, jen mít tu čtyřkolu..


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
VikecB12 (Člen)
10.05.2010 12:46:32
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

Petula psal:

to inkviz: tak to jsem fáákt zvědavá, je fakt, že voláš, když něco chceš, akorát ne dát, ale vzít nebo zajistit bigsmilebigsmilebigsmile

to vikec: aji bych do toho šla, jen mít tu čtyřkolu..

Tou štyrkolou sem myslel to,no,jak se to menuje....Jo už vím,kočáreksmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
trouba (Člen)
10.05.2010 14:21:27
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

2 inkvizitorr
Chtěl bych poděkovat za odpověď a za zhodnocení celé věci. Chodím na toto fórum už dlouho a vím, že to tady vede dobrá parta, která poradí, pomůže a na nikoho nedělá skrčky (proto jsem se taky přihlásit na motoškolu u vás) good Opět říkám, že uznávám svoji chybu v tom, že jsem se měl informovat, co nabízíte a pak se rozhodovat jestli jít nebo nejít (alespoň bych nebyl zklamanej, protože bych věděl do čeho jdu. Nebo bych zvolil jinou školu).
Hlavně bych chtěl poděkovat za nabídku grátis místa na příští motoškole v Mostě nebo na Slovakiaringu, ale musím to odmítnout, protože by to nebylo z mojí strany fér. Účastnil jsem se školy v Brně, kde se mi věnovali instruktoři, kteří mi přece jen něco dali a něco mě naučili (opravdu mi ke štěstí chyběla jen ta třešnička na dortu v podobě projížďky na okruhu pod dohledem instruktorů - chtěl jsem zkusit jaké to vůbec je svézt se na okruhu a podle toho se rozhodnout jestli já a okruh ano nebo ne. Třeba to zkusím jindy). Ještě jednou díky a ať se daří

Koldan (Člen)
10.05.2010 14:40:04
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

trouba: dyž židák něco nabízí, ber, nejni to často a sfět férovej nejnismokin

jináč z mýho hlediska: terorije je důležitá, obzvláště pokáď byl člověk samouk. Já teď jezdil s kámošem, kerej si koupil mašinu před nedávnem a začíná, nikdy předtím nejezdil, snad jen na kole. Takže to, že se má snažit držet hlavu v zatáčce kolmo, aby sa mu nezkresloval úhel náklonu, nebo že funguje něco jako kontrapohyb, kdy zatlačením do řidítka se mašina sklopí a nemusí tím pádem využívat jen přenášení hmotnosti těla, jsem mu řekl až já, dělal to, ale ne vědomě a byl pak překvapený a spokojený jak to vše funguje. Neměl od koho se to dozvědět. Takže za mě teorije určitě jo a pokud ještě někdo koukne jak člověk sedí na mašině a co dělá při akceleraci či brdění, je to paráda.
Na druhou stranu za 1900 či kolik to stálo bych asi taky očekával aspoň nějaké to kolečko na okruhu. V lepší variantě včetně videa, tak aby bylo možno zase po jízdě vyhodnotit chyby. Nevím o čem ta motoškola byla, ale je fakt, že dát téměř dva litry za to, že mi někdo udělá hodinu a půl přednášku mi přijde moc, ale to je otázka názoru, kerej nejni fundovanej páč nemám představu jaké byli náklady a co vše to obnášelo


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
inkvizitorr (Administrator)
10.05.2010 14:46:39
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

trouba psal:

2 inkvizitorr
Chtěl bych poděkovat za odpověď a za zhodnocení celé věci. Chodím na toto fórum už dlouho a vím, že to tady vede dobrá parta, která poradí, pomůže a na nikoho nedělá skrčky (proto jsem se taky přihlásit na motoškolu u vás) good Opět říkám, že uznávám svoji chybu v tom, že jsem se měl informovat, co nabízíte a pak se rozhodovat jestli jít nebo nejít (alespoň bych nebyl zklamanej, protože bych věděl do čeho jdu. Nebo bych zvolil jinou školu).
Hlavně bych chtěl poděkovat za nabídku grátis místa na příští motoškole v Mostě nebo na Slovakiaringu, ale musím to odmítnout, protože by to nebylo z mojí strany fér. Účastnil jsem se školy v Brně, kde se mi věnovali instruktoři, kteří mi přece jen něco dali a něco mě naučili (opravdu mi ke štěstí chyběla jen ta třešnička na dortu v podobě projížďky na okruhu pod dohledem instruktorů - chtěl jsem zkusit jaké to vůbec je svézt se na okruhu a podle toho se rozhodnout jestli já a okruh ano nebo ne. Třeba to zkusím jindy). Ještě jednou díky a ať se daří

co je dneska na světě féridontknow prostě a jednoduše si vyber jeden z těch třech termínů (brno už tam satanužel neni) a pojeď, pro mě je to dobrý že se nám podaří udělat produkt kterej budete chtít a jinak než s vašima kecama co se vám na tom nelíbilo to dohromady nedáme... takže kerej? přiřadim tě rovnou k pepovi, ten je výřečnej dost, tak ti kdyžtak zalepí hubu amerikou a bude pokoj bigsmilebigsmilebigsmilesmokin


doba je temná...
trouba (Člen)
10.05.2010 15:18:00
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

Koldan to vyhodnotil úplně přesně good

2 inkvizitorr Jestli teda můžu, tak mě připiš na 11.7. na Slovakiaring. Bližší údaje mailnu. Díky smile1

inkvizitorr (Administrator)
10.05.2010 15:30:06
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

trouba psal:

Koldan to vyhodnotil úplně přesně good

2 inkvizitorr Jestli teda můžu, tak mě připiš na 11.7. na Slovakiaring. Bližší údaje mailnu. Díky smile1

o.k., taky díkgoodsmokin


doba je temná...
Petula (Člen)
10.05.2010 18:10:12
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

VikecB12 psal:
Petula psal:

to inkviz: tak to jsem fáákt zvědavá, je fakt, že voláš, když něco chceš, akorát ne dát, ale vzít nebo zajistit bigsmilebigsmilebigsmile

to vikec: aji bych do toho šla, jen mít tu čtyřkolu..

Tou štyrkolou sem myslel to,no,jak se to menuje....Jo už vím,kočáreksmile1

tak naštěstí tahle čtyřkola nijak nevylučuje tu větší bigsmile kočárek vybíral ABik, takže asik bude trénovat on a já jezdit na okruhubigsmilebigsmilebigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
barynek (Člen)
10.05.2010 18:45:17
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

Petula psal:
VikecB12 psal:
Petula psal:

to inkviz: tak to jsem fáákt zvědavá, je fakt, že voláš, když něco chceš, akorát ne dát, ale vzít nebo zajistit bigsmilebigsmilebigsmile

to vikec: aji bych do toho šla, jen mít tu čtyřkolu..

Tou štyrkolou sem myslel to,no,jak se to menuje....Jo už vím,kočáreksmile1

tak naštěstí tahle čtyřkola nijak nevylučuje tu větší bigsmile kočárek vybíral ABik, takže asik bude trénovat on a já jezdit na okruhubigsmilebigsmilebigsmile

vy čekáte nějakýho novýhe jezdce???surprised no tak gratulacegood


Bandit 4EVER!!!
bery (Člen)
10.05.2010 19:51:03
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

trouba psal:

2 inkvizitorr
Chtěl bych poděkovat za odpověď a za zhodnocení celé věci. Chodím na toto fórum už dlouho a vím, že to tady vede dobrá parta, která poradí, pomůže a na nikoho nedělá skrčky (proto jsem se taky přihlásit na motoškolu u vás) good Opět říkám, že uznávám svoji chybu v tom, že jsem se měl informovat, co nabízíte a pak se rozhodovat jestli jít nebo nejít (alespoň bych nebyl zklamanej, protože bych věděl do čeho jdu. Nebo bych zvolil jinou školu).
Hlavně bych chtěl poděkovat za nabídku grátis místa na příští motoškole v Mostě nebo na Slovakiaringu, ale musím to odmítnout, protože by to nebylo z mojí strany fér. Účastnil jsem se školy v Brně, kde se mi věnovali instruktoři, kteří mi přece jen něco dali a něco mě naučili (opravdu mi ke štěstí chyběla jen ta třešnička na dortu v podobě projížďky na okruhu pod dohledem instruktorů - chtěl jsem zkusit jaké to vůbec je svézt se na okruhu a podle toho se rozhodnout jestli já a okruh ano nebo ne. Třeba to zkusím jindy). Ještě jednou díky a ať se daří

myslím že si to napsal velmi rozuměsmile1


momentalně zavostalej
ross (Člen)
10.06.2010 09:18:51
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

tu inkviz:

když bych chtěl jet ten závod na slovači, jakej musím mít čas?help

ještě sem tam totiž nejelidontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
inkvizitorr (Administrator)
10.06.2010 09:37:54
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

ross psal:

tu inkviz:
když bych chtěl jet ten závod na slovači, jakej musím mít čas?help
ještě sem tam totiž nejelidontknow

takovejch bude většina, domluvil sem se teď se sršněm, že pondělí dopoledne a možná i odpolko budete všichni jezdit za trenérama ve skupinách asi po 7 lidech a budete najíždět trať, voni vám budou ukazovat kudy a jak to najíždět, rychlosti a tak. taky v neděli večer bude přednáška o okruhu abyste věděli všechno co byste měli vědět než na tuhle novou a podle všeho úžasnou trať vyrazíte. závod pak bude v úterý, rozdělenej opět na dvě skupiny jako to bylo teď v mostě, pokud (a chtěl bych to tak udělat) bude dost lidí na naháčích, chtěl bych první race udělat šestky a litry a druhej bysem chtěl vyhlásti jako klubovej závod naháčů, ovšem záleží na vás jestli budete mít chuť si v klidu zazávodit mezi svejmaevil stojí to za to, myslim... ještě prozradim, že na slovač máme připravený exkluzivní, ale opravdu exkluzivní ceny pro ty co budou stát na bedně a prozradím, že plejba asik nepojede, čímž se zvyšuje pro všechny podstatně šance něco vyhrátgoodsmokin


doba je temná...
Filous (Člen)
10.06.2010 10:09:13
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

inkvizitorr psal:
ross psal:

tu inkviz:
když bych chtěl jet ten závod na slovači, jakej musím mít čas?help
ještě sem tam totiž nejelidontknow

takovejch bude většina, domluvil sem se teď se sršněm, že pondělí dopoledne a možná i odpolko budete všichni jezdit za trenérama ve skupinách asi po 7 lidech a budete najíždět trať, voni vám budou ukazovat kudy a jak to najíždět, rychlosti a tak. taky v neděli večer bude přednáška o okruhu abyste věděli všechno co byste měli vědět než na tuhle novou a podle všeho úžasnou trať vyrazíte. závod pak bude v úterý, rozdělenej opět na dvě skupiny jako to bylo teď v mostě, pokud (a chtěl bych to tak udělat) bude dost lidí na naháčích, chtěl bych první race udělat šestky a litry a druhej bysem chtěl vyhlásti jako klubovej závod naháčů, ovšem záleží na vás jestli budete mít chuť si v klidu zazávodit mezi svejmaevil stojí to za to, myslim... ještě prozradim, že na slovač máme připravený exkluzivní, ale opravdu exkluzivní ceny pro ty co budou stát na bedně a prozradím, že plejba asik nepojede, čímž se zvyšuje pro všechny podstatně šance něco vyhrátgoodsmokin

...kurva, kurva, kurvasmile2 ...a eště jednou kurvasmile2 ...do pičesmile2smile2smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petula (Člen)
10.06.2010 10:14:37
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

inkvizitorr psal:

...taky v neděli večer bude přednáška o okruhu abyste věděli všechno co byste měli vědět než na tuhle novou a podle všeho úžasnou trať vyrazíte...

Tak úžasná, to vona opravdu je, hlavně když zaprší bigsmilebigsmilebigsmile to by pak byla vyhlášená 3. varianta závodu, na vodních skútrechbigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
ross (Člen)
10.06.2010 14:18:23
Offline

Re: Okruhová škola jízdy

inkvizitorr psal:
ross psal:

tu inkviz:
když bych chtěl jet ten závod na slovači, jakej musím mít čas?help
ještě sem tam totiž nejelidontknow

takovejch bude většina, domluvil sem se teď se sršněm, že pondělí dopoledne a možná i odpolko budete všichni jezdit za trenérama ve skupinách asi po 7 lidech a budete najíždět trať, voni vám budou ukazovat kudy a jak to najíždět, rychlosti a tak. taky v neděli večer bude přednáška o okruhu abyste věděli všechno co byste měli vědět než na tuhle novou a podle všeho úžasnou trať vyrazíte. závod pak bude v úterý, rozdělenej opět na dvě skupiny jako to bylo teď v mostě, pokud (a chtěl bych to tak udělat) bude dost lidí na naháčích, chtěl bych první race udělat šestky a litry a druhej bysem chtěl vyhlásti jako klubovej závod naháčů, ovšem záleží na vás jestli budete mít chuť si v klidu zazávodit mezi svejmaevil stojí to za to, myslim... ještě prozradim, že na slovač máme připravený exkluzivní, ale opravdu exkluzivní ceny pro ty co budou stát na bedně a prozradím, že plejba asik nepojede, čímž se zvyšuje pro všechny podstatně šance něco vyhrátgoodsmokin

ještě by nesměl jet fijatbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr