Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Seřizování ventilů

Murdoc (Člen)
18.12.2006 23:04:13
Offline

Seřizování ventilů

Kam se ztratil ten článek kde to bylo popsaný,?????????  help?????? myslím že na strarých stránkách sem ho viděl... jde mi hlavně o ty vůle na ventilech surprised

osiris (Člen)
18.12.2006 23:07:29
Offline

Re: Seřizování ventilů

...jsou stejny jak na skodovce
...sani 0,15 a vejfuk 0,20


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Murdoc (Člen)
18.12.2006 23:13:23
Offline

Re: Seřizování ventilů

bigsmile Tak doufám že je to pravda , tedka se stejně do toho vrhat nebudu ale tak za měsíc jo... doufám ale že nebudu muse měnit rozvoďák je tam už přes 35tisíc (na tachu a doopravdy nevim) to by byla taky palba surprised

Filous (Člen)
19.12.2006 08:29:01
Offline

Re: Seřizování ventilů

Murdoc psal:

bigsmile Tak doufám že je to pravda , tedka se stejně do toho vrhat nebudu ale tak za měsíc jo... doufám ale že nebudu muse měnit rozvoďák je tam už přes 35tisíc (na tachu a doopravdy nevim) to by byla taky palba surprised

...je to pravda, neboj...přesnějc to je takle:

-sací 0,1- 0,15
-vejfuck 0,18 - 0,22

...já je dělam s/0,1 a v/0,2 a nazdar bazar...a rozvoďák si skontroluješ, aš budeš mít dole ventilový víko...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Murdoc (Člen)
19.12.2006 09:15:49
Offline

Re: Seřizování ventilů

bigsmile Tak to je jasný že to nezkontroluju s přišroubovaným víkem bigsmile

mikin (Člen)
02.01.2007 16:14:10
Offline

Re: Seřizování ventilů

Ja mam najeto na tachometru 32000km a sponovak na retez je tak dva zoubky pod pulkou.

Japa (Člen)
02.01.2007 16:32:06
Offline

Re: Seřizování ventilů

poslal jsem Ti ten článek na miel.good

Antikrist (Člen)
02.01.2007 20:33:57
Offline

Re: Seřizování ventilů

Japa pls nemohl bys mi ten článek taky poslat bo bych chtěl ty ventyly dělat. THNXsurprised


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Murdoc (Člen)
03.01.2007 09:36:02
Offline

Re: Seřizování ventilů

Dik Japa good

Bedřich (Člen)
03.01.2007 09:56:07
Offline

Re: Seřizování ventilů

ten článek bych si taky přečet.
Hele a musí jít motor ven nebo se tam vejdu???
Ten rovoďák poznám jestli je KO podle toho, že už nenapnu šponovák?Jak moc to má šponovat. Na autě když je řemen je to napnutí se dělá podle spešl přístrojů nebo podle danýho postupu utahování kladky. To jsem párkrát dělal, ale s řetěz ne.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Ondráš (Člen)
03.01.2007 10:29:06
Offline

Re: Seřizování ventilů

My když jsem dělali řemen u 105ky, tak jsme opřeli šroubovák o blok motoru a zatlačili na altík aby se to naplo... pak jen dotáhli. O přístrojích nemohla být řeč... A taky to jezdilogood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
03.01.2007 10:32:15
Offline

Re: Seřizování ventilů

Bedřich
když nevíš že je tu automatický napínání tak ti radím aby ses do dalších popsaných experimentů nepouštělsmile1


God Save The Queen!
Bedřich (Člen)
03.01.2007 10:43:20
Offline

Re: Seřizování ventilů

Právě že nevimsurprised proto se ptám, abych něco nedojebal a budu rád každou informaci. Ten článek by bodnul, jinak se mrknu do toho anglickýho manuálu.

Opravoval jsem spoustu věcí a tohle mi nepřijde tak složitý, jen pár věcí na který se musí dát bacha


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
osiris (Člen)
03.01.2007 11:25:31
Offline

Re: Seřizování ventilů

Ondráš psal:

My když jsem dělali řemen u 105ky, tak jsme opřeli šroubovák o blok motoru a zatlačili na altík aby se to naplo... pak jen dotáhli. O přístrojích nemohla být řeč... A taky to jezdilogood

...akorat, ze to co popisujes nema s rozvodakem nic spolecnyho idontknow smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
03.01.2007 11:32:59
Offline

Re: Seřizování ventilů

Já čekal že se chytne on a ne ty...helpsurprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Marťas (Člen)
03.01.2007 11:38:24
Offline

Re: Seřizování ventilů

To Kelly01: Tak mě tak napadlo, protože mě teď z jara taky čekaj ventily a podobný věcičkysick, kde v okolí Přerova sečenu solidního mechanika za solidní moneybigsmile?


"Diesel bietet Kraft ohne Ende, im sportlichen Einsatz ist er gegen den Benziner aber chancenlos"
Bedřich (Člen)
03.01.2007 11:46:15
Offline

Re: Seřizování ventilů

No sory, ale zas takovej čolek nejsem...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Ondráš (Člen)
03.01.2007 11:50:56
Offline

Re: Seřizování ventilů

2 Bedřich:good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
alex (Člen)
04.01.2007 16:01:44
Offline

Re: Seřizování ventilů

Bedřich psal:

Právě že nevimsurprised proto se ptám, abych něco nedojebal a budu rád každou informaci. Ten článek by bodnul, jinak se mrknu do toho anglickýho manuálu.

Opravoval jsem spoustu věcí a tohle mi nepřijde tak složitý, jen pár věcí na který se musí dát bacha

ja potrebujem surne manual na 12-ku a ten co je tu na webe nejde stiahnut... nevies kde ho zozeniem???


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
osiris (Člen)
04.01.2007 16:08:22
Offline

Re: Seřizování ventilů


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
alex (Člen)
15.01.2007 16:18:26
Offline

Re: Seřizování ventilů

Murdoc psal:

Kam se ztratil ten článek kde to bylo popsaný,?????????  help?????? myslím že na strarých stránkách sem ho viděl... jde mi hlavně o ty vůle na ventilech surprised

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … ov_B12.doc



------------------------
...vopravenej vodkaz
------------------------

Editoval osiris (15.01.2007 17:34:12)


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Ondráš (Člen)
16.01.2007 09:21:01
Offline

Re: Seřizování ventilů

2 Alex:
Pokud ti jde o seřizování ventilů, tak ten Wordovský dokument je pro novější verzi Bandita. Ty máš stejně jako já starou. Jelikož jsme to dělali o výkendu, přidám pár svých postřehů a změn oproti tomu dokumentu. Volikosti vůlí tam samozřejmě sedí, ale pokud se s tím nechceš srát, tak jak píše Filous 0,1 sací a 0,2 výfukový (páč planžetku např. 0,13 jsme fakt neměli).good

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/ondras/serizeni.jpg



Takže věc (1) netuším ani k čemu to je, ale má to 4 vývody, tak to bude asi něco od každého válce, nevím... Tu jsem tam teda nenašel. Místo toho tam byla ta cívka (2). Jelikož se nám nechtělo hrabat do elektriky a šli jsem cestou sundat toho co nejmíň, nechali jsem je tam a po odpojení hadice (3) jsem sundali kryt (4). Nevím, jak to je u té nové verze, ale u té staré sme to bez toho nemohli dostat přes kola u vačkových hřídelí. Raději jsem tedy povolili ty 4 šrouby. Ještě bych chtěl upozornit, že šroub (5) je i na přední části motoru! Nám šel teda povolit o poznání hůř, protože byl trochu zatuhlý (aby ne, vždyť má všechen bordel z první ruky - před vrácením očistit). Pak už šlo víko sundat celekem snadno a při seřizování nebyl problém dostat se kamkoliv, kde bylo potřeba.

Popisuji jak jsme to dělali my. Neznamená to, že je to jediný správný způsob, ale jelikož jsme to dělali prvně, tak si myslím, že tomu kdo to dělá také prvně by se moje postřehy mohly hodit.good Hodně štěstí.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
16.01.2007 09:27:09
Offline

Re: Seřizování ventilů

Ondráš
Pitomci jako já a Koval máme bod 1 vždy vyhozenej do odpadu..


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
16.01.2007 09:30:37
Offline

Re: Seřizování ventilů

2 Kelly: No já to tam taky nemám... Ani nevím k čemu to je? Ale když to vyhazujete, tak to asi bude něco směrem k ekologiibigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
16.01.2007 09:58:13
Offline

Re: Seřizování ventilů

Ondráš psal:

2 Kelly: No já to tam taky nemám... Ani nevím k čemu to je? Ale když to vyhazujete, tak to asi bude něco směrem k ekologiibigsmile

...chytrej kluk bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
16.01.2007 10:03:03
Offline

Re: Seřizování ventilů

2 Filous: A na co to teda je?help By mě napadlo třeba tlečení vzduchu za výfukový ventil pro dodatečné spalování, ale když ty hadice jsou gumové...surprisedhelp


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
alex (Člen)
17.01.2007 18:27:02
Offline

Re: Seřizování ventilů

Ondráš psal:

2 Filous: A na co to teda je?help By mě napadlo třeba tlečení vzduchu za výfukový ventil pro dodatečné spalování, ale když ty hadice jsou gumové...surprisedhelp

nie je to tam nahodou nieco podobne ako pri autach na odvetranie olejovej vane? v autach je to vyvedene z motora do vzduchoveho filtra....


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Palino (Člen)
17.01.2007 19:01:13
Offline

Re: Seřizování ventilů

Kelly01 psal:

Ondráš
Pitomci jako já a Koval máme bod 1 vždy vyhozenej do odpadu..

Kelly, verim, ze toho vis o motorkach hodne, tak nebud aspon jednou ironickybad a zkus poradit, mozna by to dost lidi ocenilogood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Kelly01 (Člen)
17.01.2007 19:59:26
Offline

Re: Seřizování ventilů

Pavel_B12
Já neradímsmile2
Já "nahazuji"smile1
Cynika který má v rodině všechny příbuzné učiteli jiný způsob vyjadřování nenaučíšsmile2


God Save The Queen!
Palino (Člen)
17.01.2007 20:38:10
Offline

Re: Seřizování ventilů

Kelly01 psal:

Pavel_B12
Já neradímsmile2
Já "nahazuji"smile1
Cynika který má v rodině všechny příbuzné učiteli jiný způsob vyjadřování nenaučíšsmile2

... a nebo taky stareho psa novym kouskum nenaucisbigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
osiris (Člen)
17.01.2007 21:11:29
Offline

Re: Seřizování ventilů

Pavel_B12 psal:

... a nebo taky stareho psa novym kouskum nenaucisbigsmile

...neřež kellymu vodítkem smile1
...jen nahazuju bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pool (Člen)
30.04.2009 00:57:26
Offline

Re: Seřizování ventilů

Ondráš psal:

2 Alex:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … rizeni.jpg

... Ještě bych chtěl upozornit, že šroub (5) je i na přední části motoru! Nám šel teda povolit o poznání hůř, protože byl trochu zatuhlý (aby ne, vždyť má všechen bordel z první ruky - před vrácením očistit)...

Ondrasi nebo kdokoliv ... mam stejenj problem ...ta pussy c.5 proste nejde a nejde ... co s tim ... mam pocit , ze sem doost blizko toho ze ho strhnu idontknow ... pude to v tech mistech dystak nejak odvrtat?? idontknow bo tyhle srouby sou nezdolny ... takze otazka ... jak tu mrchu povolit help


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Filous (Člen)
30.04.2009 07:59:14
Offline

Re: Seřizování ventilů

Pool psal:
Ondráš psal:

2 Alex:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … rizeni.jpg

... Ještě bych chtěl upozornit, že šroub (5) je i na přední části motoru! Nám šel teda povolit o poznání hůř, protože byl trochu zatuhlý (aby ne, vždyť má všechen bordel z první ruky - před vrácením očistit)...

Ondrasi nebo kdokoliv ... mam stejenj problem ...ta pussy c.5 proste nejde a nejde ... co s tim ... mam pocit , ze sem doost blizko toho ze ho strhnu idontknow ... pude to v tech mistech dystak nejak odvrtat?? idontknow bo tyhle srouby sou nezdolny ... takze otazka ... jak tu mrchu povolit help

...nastříkej na něj ňákej přípravek na zarezlý spoje, nech to třeba přes noc a pak ho voklepej a měl by jít...to abys použil dobrej imbus a né vožvejkanej šunt z číny je snat jasný...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
01.05.2009 12:04:46
Offline

Re: Seřizování ventilů

2 Pool: Jak jsem psal. Je tam nalítanej bordel a možná je i trošku zoxidovanej, takže WDčko, poklepat, dobrej imbus, zabrat a ono to půjde.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Pool (Člen)
02.05.2009 21:31:05
Offline

Re: Seřizování ventilů

bigsmile  ... dal sem prasek podle rady ... a skoncilo tot tak , ze sem ten imbusackej bit do toho sroubu natlouk asi nafurt smokin ... uz ho tam necham , ale rozebral sem ... holt clovek se nesmi bat pouzivat v jemne mechanice velky kladivo ... dik vsem good


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
víta (Nový člen)
09.05.2009 14:01:09
Offline

Re: Seřizování ventilů

osiris psal:
Ondráš psal:

My když jsem dělali řemen u 105ky, tak jsme opřeli šroubovák o blok motoru a zatlačili na altík aby se to naplo... pak jen dotáhli. O přístrojích nemohla být řeč... A taky to jezdilogood

...akorat, ze to co popisujes nema s rozvodakem nic spolecnyho idontknow smile1

šponuješ řemen na altik tak co tu plantáš rozvodák radši se do toho nepouštěj ja jsem na to lajk ale když nevíš zakladní věci no nevím

mr.BSE (Člen)
09.05.2009 15:10:17
Offline

Re: Seřizování ventilů

víta psal:
osiris psal:
Ondráš psal:

My když jsem dělali řemen u 105ky, tak jsme opřeli šroubovák o blok motoru a zatlačili na altík aby se to naplo... pak jen dotáhli. O přístrojích nemohla být řeč... A taky to jezdilogood

...akorat, ze to co popisujes nema s rozvodakem nic spolecnyho idontknow smile1

šponuješ řemen na altik tak co tu plantáš rozvodák radši se do toho nepouštěj ja jsem na to lajk ale když nevíš zakladní věci no nevím

bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Ondráš (Člen)
09.05.2009 15:20:07
Offline

Re: Seřizování ventilů

víta psal:

šponuješ řemen na altik tak co tu plantáš rozvodák radši se do toho nepouštěj ja jsem na to lajk ale když nevíš zakladní věci no nevím

Děkuju za radu...

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hide (Člen)
28.03.2010 20:38:54
Offline

Re: Seřizování ventilů

Ditaz: u toho tesneni pod vikem ventilu jak jsou ty zatky ojnic, musi se tam placnout nakej ten silikon, aby to neteklo nebo to udrzi jen ty zatky?? a kdyz tak jakej? mam doma ten cervenej jak se pouziva na olejovy vany.. diky za vase cenne rady

Kakac (Člen)
28.03.2010 20:55:57
Offline

Re: Seřizování ventilů

Dělal jsem to minulej týden bigsmile
Vůle 0,1 a 0,2 jinak na tom obrázku od ondráše je to přesně jak u mě takže dolů všechno 1-4 jenom hadice tam zůstali nic těžkýho a ten šroub č.5 šel krásně jenom je tam na hovno místo bad
Musíte občas ty svoje motyky taký umít a ne jen jezdit pak to nebudete mít zajebaný a zapeklej bordel a pak to nemůžete povolit.bigsmilebigsmile
Jinak jak říká můj kamoš mechoš na japonce vše v klidu a všechno ti bude pasovat takže žádnej tmel nebyl potřebagood to těsnění na ventilvíku pořádně porovnat a ne to tam nějak namrdatbigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
hide (Člen)
28.03.2010 21:03:33
Offline

Re: Seřizování ventilů

nj ale myslim, ze to tesneni je zasilikovany uz z vyroby :)

Kakac (Člen)
28.03.2010 21:12:49
Offline

Re: Seřizování ventilů

hide psal:

nj ale myslim, ze to tesneni je zasilikovany uz z vyroby :)

Tak to teda není, aspoň podle mě.
Můj názor , jebal se v tom nějakej rádoby opravář z JZD bigsmile
Ale rozhodnutí musí padnout od nějakýho machra, co OSI ?smile1
Je tam to těsnění v ventilvíku zasilikovaný nejakým tmelem ?idontknow


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
hide (Člen)
28.03.2010 21:25:56
Offline

Re: Seřizování ventilů

...po celym obvode sem nemyslel, ale jen v miste jak je vacka, jak sou ty spunty

Filous (Člen)
29.03.2010 09:14:15
Offline

Re: Seřizování ventilů

...v místech co sou vyfrézovaný místa do půlvoblouku je tmel uš z výroby, tagže doporučuju to lechce máznout při každý demontáži...a nejsou to žádný "zátky ojnic", bo ojnice je v motoru uplně něgde jindebigsmile ...jsou to profrézovaný místa, kvůli obrobení spodního uložení vaček, kerý sou součástí vodlitku hlavy...tagže prostě enem díra kvůli zjednodušení technologije výroby...a ten červenej tam klidně dej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
29.03.2010 09:52:51
Offline

Re: Seřizování ventilů

Filous psal:

...a nejsou to žádný "zátky ojnic", bo ojnice je v motoru uplně něgde jindebigsmile ...

čoveče to mi úplně uniklo goodbigsmile


Strýcfajtr !!!
hide (Člen)
29.03.2010 19:16:03
Offline

Re: Seřizování ventilů

no jasne ze ne ojnic bigsmile pisi rychlejc, nez myslim smokin

hide (Člen)
31.03.2010 16:15:35
Offline

Re: Seřizování ventilů

Jeste dotaz. S bribyvajicim najezdem km se vule zmensuji nebo zvetsuji??idontknow

osiris (Člen)
31.03.2010 16:30:49
Offline

Re: Seřizování ventilů

...většinou zvětšujou, ale nenech se tím uchlácholit, leckdy je i menší a to je horší než když je velká


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hide (Člen)
31.03.2010 17:07:12
Offline

Re: Seřizování ventilů

no ale kdyz spravnou merku strcim mezi cervika a ventil, tak tam vule snad bude vzdycky ne? to se snad neda bez vule ani nastavit..idontknow

Michal Dk (Člen)
31.03.2010 17:15:22
Offline

Re: Seřizování ventilů

hide psal:

no ale kdyz spravnou merku strcim mezi cervika a ventil, tak tam vule snad bude vzdycky ne? to se snad neda bez vule ani nastavit..idontknow

Když tam strčíš správnou měrku půjde protahovat tak akorát tak nemusíš nic nastavovat.

hide (Člen)
31.03.2010 17:46:44
Offline

Re: Seřizování ventilů

No spis sem to myslel tak, ze se to serizovanim vlastne neda pojebat...

XJelen (Člen)
31.03.2010 19:20:18
Offline

Re: Seřizování ventilů

hide psal:

No spis sem to myslel tak, ze se to serizovanim vlastne neda pojebat...

toť otázka... evil


Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
31.03.2010 21:03:12
Offline

Re: Seřizování ventilů

XJelen psal:

toť otázka... evil

smile1good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kakac (Člen)
31.03.2010 21:50:53
Offline

Re: Seřizování ventilů

Když je den blbec tak se dá rozjebat všechno bigsmilebigsmile
I uvařit čaj bigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Filous (Člen)
02.04.2010 09:47:26
Offline

Re: Seřizování ventilů

osiris psal:

...většinou zvětšujou, ale nenech se tím uchlácholit, leckdy je i menší a to je horší než když je velká

...navopag, vječinou se vůle zmenčuje, bo ventil se jakoby zaklepává a leze nahoru a tym se přibližuje k vahadlu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
02.04.2010 09:50:30
Offline

Re: Seřizování ventilů

Filous psal:
osiris psal:

...většinou zvětšujou, ale nenech se tím uchlácholit, leckdy je i menší a to je horší než když je velká

...navopag, vječinou se vůle zmenčuje, bo ventil se jakoby zaklepává a leze nahoru a tym se přibližuje k vahadlu...

Ho nech von ještě žije v době kdy se převážně používali rozvody SV a a tam se ta vůle zvětšuje bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
02.04.2010 12:33:48
Offline

Re: Seřizování ventilů

Filous psal:
osiris psal:

...většinou zvětšujou, ale nenech se tím uchlácholit, leckdy je i menší a to je horší než když je velká

...navopag, vječinou se vůle zmenčuje, bo ventil se jakoby zaklepává a leze nahoru a tym se přibližuje k vahadlu...

...jasný good ...ventil i ventilový sedlo jsou oboje z tvrdýho materiálu, není to ale tak jednoznačný jak píšeš, že se vždy zvětšuje, jak dole, stejně se vomýlá i nahoře, když je ventil už hodně jetej, je z něj v háji cementace, tak je to pak jistě rychlejší se zaklepat


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
02.04.2010 12:42:19
Offline

Re: Seřizování ventilů

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
osiris psal:

...většinou zvětšujou, ale nenech se tím uchlácholit, leckdy je i menší a to je horší než když je velká

...navopag, vječinou se vůle zmenčuje, bo ventil se jakoby zaklepává a leze nahoru a tym se přibližuje k vahadlu...

Ho nech von ještě žije v době kdy se převážně používali rozvody SV a a tam se ta vůle zvětšuje bigsmile

...kolik užs jich seřizoval ? coolsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
02.04.2010 12:45:49
Offline

Re: Seřizování ventilů

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:


...navopag, vječinou se vůle zmenčuje, bo ventil se jakoby zaklepává a leze nahoru a tym se přibližuje k vahadlu...

Ho nech von ještě žije v době kdy se převážně používali rozvody SV a a tam se ta vůle zvětšuje bigsmile

...kolik užs jich seřizoval ? coolsmile1

SV???? tuhle dobu nepamatuju bigsmile ale prej to dávaj dneska ještě do sekačekbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mikeson (Člen)
13.06.2010 20:44:52
Offline

Re: Seřizování ventilů

Zdar,nevíte kde nebo kdo by mi seřídil ventily? Jsem kousek od Karlových Varů.
Díky mocgood

hide (Člen)
13.06.2010 20:50:35
Offline

Re: Seřizování ventilů

servis?smile1

XJelen (Člen)
14.06.2010 11:18:31
Offline

Re: Seřizování ventilů

mikeson psal:

Zdar,nevíte kde nebo kdo by mi seřídil ventily? Jsem kousek od Karlových Varů.
Díky mocgood

Tak nejspíš asi "u zmrda" ve Varech, ale musíš na to mít žaludek redface ten mechoš je sice šikovnej ale celkově jejich jednání vyžaduje zvýšenou odolnost.

A nebo na to nalepit Hundaj a uplatit Karlose s Xrohym nějakou kořkou bigsmile sehraná dvojka vogo goodevil


Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
14.06.2010 11:20:43
Offline

Re: Seřizování ventilů

K.a.s.y.m. psal:

SV???? tuhle dobu nepamatuju bigsmile ale prej to dávaj dneska ještě do sekačekbigsmilebigsmile

Jj, když nám u sekačky rupla ojnice a rozebírali jsem to, tak tam byl. Pak si pamatuju, že to měl taky UAZ co měli hasiči u nás (4vál, 2.5L, pokud si to dobře pamatuji).

Viděl jste někdy někdo u něčeho rozvod F?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
14.06.2010 12:12:13
Offline

Re: Seřizování ventilů

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

SV???? tuhle dobu nepamatuju bigsmile ale prej to dávaj dneska ještě do sekačekbigsmilebigsmile

Jj, když nám u sekačky rupla ojnice a rozebírali jsem to, tak tam byl. Pak si pamatuju, že to měl taky UAZ co měli hasiči u nás (4vál, 2.5L, pokud si to dobře pamatuji).

Viděl jste někdy někdo u něčeho rozvod F?help

jo smile1 ale na ničem co by nebylo minimálně 3x starší než já bigsmile vesměs stabilní motory s otevřenou klikovou skříní bigsmile..některý měli i atmosférický ventily bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
14.06.2010 12:27:35
Offline

Re: Seřizování ventilů

K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

SV???? tuhle dobu nepamatuju bigsmile ale prej to dávaj dneska ještě do sekačekbigsmilebigsmile

Jj, když nám u sekačky rupla ojnice a rozebírali jsem to, tak tam byl. Pak si pamatuju, že to měl taky UAZ co měli hasiči u nás (4vál, 2.5L, pokud si to dobře pamatuji).

Viděl jste někdy někdo u něčeho rozvod F?help

jo smile1 ale na ničem co by nebylo minimálně 3x starší než já bigsmile vesměs stabilní motory s otevřenou klikovou skříní bigsmile..některý měli i atmosférický ventily bigsmile

http://www.youtube.com/watch?v=gP5P493ErfA


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mikeson (Člen)
16.06.2010 21:36:47
Offline

Re: Seřizování ventilů

XJelen psal:
mikeson psal:

Zdar,nevíte kde nebo kdo by mi seřídil ventily? Jsem kousek od Karlových Varů.
Díky mocgood

Tak nejspíš asi "u zmrda" ve Varech, ale musíš na to mít žaludek redface ten mechoš je sice šikovnej ale celkově jejich jednání vyžaduje zvýšenou odolnost.

A nebo na to nalepit Hundaj a uplatit Karlose s Xrohym nějakou kořkou bigsmile sehraná dvojka vogo goodevil

Tak se tam zajedu zeptat a uvidim.
Ještě jsem sehnal číslo na nějakýho pana Čížka z Varů že dělá taky motorky,neznáš ho?

XJelen (Člen)
17.06.2010 15:09:31
Offline

Re: Seřizování ventilů

mikeson psal:
XJelen psal:
mikeson psal:

Zdar,nevíte kde nebo kdo by mi seřídil ventily? Jsem kousek od Karlových Varů.
Díky mocgood

Tak nejspíš asi "u zmrda" ve Varech, ale musíš na to mít žaludek redface ten mechoš je sice šikovnej ale celkově jejich jednání vyžaduje zvýšenou odolnost.

A nebo na to nalepit Hundaj a uplatit Karlose s Xrohym nějakou kořkou bigsmile sehraná dvojka vogo goodevil

Tak se tam zajedu zeptat a uvidim.
Ještě jsem sehnal číslo na nějakýho pana Čížka z Varů že dělá taky motorky,neznáš ho?

čoveče nic mi to neříká, jsem spíš západně orijentovanej bigsmile Sokolov Cheb


Strýcfajtr !!!
Smoula.koumak (Člen)
17.06.2010 21:17:22
Offline

Re: Seřizování ventilů

mikeson psal:

Zdar,nevíte kde nebo kdo by mi seřídil ventily? Jsem kousek od Karlových Varů.
Díky mocgood

ještě Lomnice u Sokolova, s těma mám docela dobrý zkušenosti


Bandit v lese :-))
mikeson (Člen)
25.06.2010 11:01:18
Offline

Re: Seřizování ventilů

Zdar
Měl bych dotaz,byl jsem u jednoho bouráka a ten mi říkal že jenom kontrola tak 1500kč a když je bude muset štelovat tak zhruba jeden za 300kč,prý se tam musí sundat vačky a vyměnit podložky.idontknowale jak jsem to tady pročítal tak na tohle jsem nenarazil.Co vy na to?

XJelen (Člen)
25.06.2010 11:56:15
Offline

Re: Seřizování ventilů

mikeson psal:

Zdar
Měl bych dotaz,byl jsem u jednoho bouráka a ten mi říkal že jenom kontrola tak 1500kč a když je bude muset štelovat tak zhruba jeden za 300kč,prý se tam musí sundat vačky a vyměnit podložky.idontknowale jak jsem to tady pročítal tak na tohle jsem nenarazil.Co vy na to?

jestlis mu řekl, že jde o bandita, tak se seber a mazej od něj daleko.... bandit žádný podložky nemá, šteluje se to jako stodvacítka škodule, dokonce i ten vercajk mi tam pasoval škodováckej smile1, největší "mrdačka" je na tom akorát sundat víko good
pičo šestnáct ventilů po třech stovkách je skorem pět litrů surprised Kubajz!!!!! vem si ho do parády s Karlosem a udělejte mu pičoslevu 50% bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
XJelen (Člen)
25.06.2010 12:01:53
Offline

Re: Seřizování ventilů

a ještě ... i kdyby to mělo podložky, tak slova o vyndavání vačky snad ani nemoh myslet vážněhelp


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
25.06.2010 12:07:01
Offline

Re: Seřizování ventilů

mikeson psal:

Zdar
Měl bych dotaz,byl jsem u jednoho bouráka a ten mi říkal že jenom kontrola tak 1500kč a když je bude muset štelovat tak zhruba jeden za 300kč,prý se tam musí sundat vačky a vyměnit podložky.idontknowale jak jsem to tady pročítal tak na tohle jsem nenarazil.Co vy na to?

ten mechanik neví která bije..mazej od něj pryč.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
25.06.2010 12:12:52
Offline

Re: Seřizování ventilů

direktore,ty pussy seru na auta,
votevřu si pičoservisbigsmile a budu dávat slevybigsmilebigsmilebigsmile
2mikeson: přijeď se vokázat,jestli jsi normální
a pak uvidíme,jestli se domluvíme..
na kšeft neděláme,jen pro kámoše,tak se ukažbigsmile


...a bude hůř!
Smoula.koumak (Člen)
25.06.2010 12:36:51
Offline

Re: Seřizování ventilů

ale jinak u jebky je to asi normální cena


Bandit v lese :-))
K.a.s.y.m. (Člen)
25.06.2010 12:49:39
Offline

Re: Seřizování ventilů

Smoula.koumak psal:

ale jinak u jebky je to asi normální cena

300 za ventil je normální cena????kde to žiješ prosimtě??? bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
25.06.2010 12:57:32
Offline

Re: Seřizování ventilů

K.a.s.y.m. psal:
Smoula.koumak psal:

ale jinak u jebky je to asi normální cena

300 za ventil je normální cena????kde to žiješ prosimtě??? bigsmilebigsmilebigsmile

mele píčovinybigsmilebigsmilebigsmile
asi mu to doúčtujuevil


...a bude hůř!
Smoula.koumak (Člen)
25.06.2010 12:57:36
Offline

Re: Seřizování ventilů

to by měla být cena těch podložek, ještě jsem to nepotřeboval, tak nevím, zatím sem se jen tak zlehka rozhlížel kolik co na tu jebku stojí


Bandit v lese :-))
K.a.s.y.m. (Člen)
25.06.2010 12:58:57
Offline

Re: Seřizování ventilů

Smoula.koumak psal:

to by měla být cena těch podložek, ještě jsem to nepotřeboval, tak nevím, zatím sem se jen tak zlehka rozhlížel kolik co na tu jebku stojí

podložka stojí tušim 50,nebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Smoula.koumak (Člen)
25.06.2010 13:29:29
Offline

Re: Seřizování ventilů

K.a.s.y.m. psal:
Smoula.koumak psal:

to by měla být cena těch podložek, ještě jsem to nepotřeboval, tak nevím, zatím sem se jen tak zlehka rozhlížel kolik co na tu jebku stojí

podložka stojí tušim 50,nebigsmile

na partsdepot 273 jestli teda nekoukám na něco jinýho

http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh … ion=405070


Bandit v lese :-))
Filous (Člen)
25.06.2010 13:39:24
Offline

Re: Seřizování ventilů

Smoula.koumak psal:
K.a.s.y.m. psal:
Smoula.koumak psal:

to by měla být cena těch podložek, ještě jsem to nepotřeboval, tak nevím, zatím sem se jen tak zlehka rozhlížel kolik co na tu jebku stojí

podložka stojí tušim 50,nebigsmile

na partsdepot 273 jestli teda nekoukám na něco jinýho

http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh … ion=405070

...podloška u nás stojí 295,- vočí, ale f poctatě se ve vječině případů neúčtuje, bo si necháme tu vyndanou a takle se to točí...musí bejt poškozená, aby se zákazníkoj oučtovala...tagže tag...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Smoula.koumak (Člen)
25.06.2010 14:04:51
Offline

Re: Seřizování ventilů

prostě seriozní servisgood  pak se i domácím mrdalům jako já vyplatí to dát do servisu, než ty podložky schánět 

dovedu si ale představit, že to někde naúčtujouredface


Bandit v lese :-))
K.a.s.y.m. (Člen)
25.06.2010 14:11:20
Offline

Re: Seřizování ventilů

Filous psal:
Smoula.koumak psal:
K.a.s.y.m. psal:


podložka stojí tušim 50,nebigsmile

na partsdepot 273 jestli teda nekoukám na něco jinýho

http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh … ion=405070

...podloška u nás stojí 295,- vočí, ale f poctatě se ve vječině případů neúčtuje, bo si necháme tu vyndanou a takle se to točí...musí bejt poškozená, aby se zákazníkoj oučtovala...tagže tag...

Hmm tak to je hustá cena..ale ten přístup jakej k tomu máte se mi líbígood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
25.06.2010 15:51:11
Offline

Re: Seřizování ventilů

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
Smoula.koumak psal:


na partsdepot 273 jestli teda nekoukám na něco jinýho

http://www.partsdepot.cz/index.php?fveh … ion=405070

...podloška u nás stojí 295,- vočí, ale f poctatě se ve vječině případů neúčtuje, bo si necháme tu vyndanou a takle se to točí...musí bejt poškozená, aby se zákazníkoj oučtovala...tagže tag...

Hmm tak to je hustá cena..ale ten přístup jakej k tomu máte se mi líbígood

...tak to je snad samozřejmý, už před 20ti rokama ve značkovým servisu jsme to tak dělali


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
25.06.2010 15:54:55
Offline

Re: Seřizování ventilů

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:


...podloška u nás stojí 295,- vočí, ale f poctatě se ve vječině případů neúčtuje, bo si necháme tu vyndanou a takle se to točí...musí bejt poškozená, aby se zákazníkoj oučtovala...tagže tag...

Hmm tak to je hustá cena..ale ten přístup jakej k tomu máte se mi líbígood

...tak to je snad samozřejmý, už před 20ti rokama ve značkovým servisu jsme to tak dělali

to jsem ještě tahal kačera bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
26.06.2010 16:41:52
Offline

Re: Seřizování ventilů

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:


...podloška u nás stojí 295,- vočí, ale f poctatě se ve vječině případů neúčtuje, bo si necháme tu vyndanou a takle se to točí...musí bejt poškozená, aby se zákazníkoj oučtovala...tagže tag...

Hmm tak to je hustá cena..ale ten přístup jakej k tomu máte se mi líbígood

...tak to je snad samozřejmý, už před 20ti rokama ve značkovým servisu jsme to tak dělali

...ale dyk jo...na druhou stranu egzistujou servisy, kerý si ty podlošky normálně účtujou a eště si ty původní nechávaj...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mikeson (Člen)
27.06.2010 20:56:20
Offline

Re: Seřizování ventilů

To by bylo supergoodbych ti cinknul kde tě najdu a mohl bych se vokázat,mám to co by kamenem dohodilsmile1

karlos100 psal:

direktore,ty pussy seru na auta,
votevřu si pičoservisbigsmile a budu dávat slevybigsmilebigsmilebigsmile
2mikeson: přijeď se vokázat,jestli jsi normální
a pak uvidíme,jestli se domluvíme..
na kšeft neděláme,jen pro kámoše,tak se ukažbigsmile

mikeson (Člen)
27.06.2010 20:58:48
Offline

Re: Seřizování ventilů

kurva jsem to nějak obrátilbeeruž radši nepiju

XJelen (Člen)
27.06.2010 22:10:34
Offline

Re: Seřizování ventilů

mikeson psal:

To by bylo supergoodbych ti cinknul kde tě najdu a mohl bych se vokázat,mám to co by kamenem dohodilsmile1

karlos100 psal:

direktore,ty pussy seru na auta,
votevřu si pičoservisbigsmile a budu dávat slevybigsmilebigsmilebigsmile
2mikeson: přijeď se vokázat,jestli jsi normální
a pak uvidíme,jestli se domluvíme..
na kšeft neděláme,jen pro kámoše,tak se ukažbigsmile

normálka vogo přijdeš do salónu Mičubiši v Sokolově, rozrazíš dveře a zařveš " Bandit pičo vespolek! ", ničeho se neboj, jsou tam na to zvyklý, zvlášť je to vhodný když u samostatného stolku vlevo sedí spolu s tim plešatym pánem někdo v obleku bigsmilebigsmilebigsmile
nebo rovnou s bandaskou vjeď přímo do salónu...my to děláme taky tak good

neboj servis je to kvalitní, občas v sobotu se tam sejde vopravdu povedená skvadra vybranejch umělců ... eště štěstí, že mu posledně nešel foťák redface


Strýcfajtr !!!
xrohy (Člen)
27.06.2010 22:42:35
Offline

Re: Seřizování ventilů

Tudle sobotu si byl největší umělec ty vogobigsmilebigsmile


Čaroděj Dobroděj 8-)
karlos100 (Člen)
28.06.2010 07:23:59
Offline

Re: Seřizování ventilů

kurwa,vo to víc mne mrzí,že jsem direktora neblejsknul,
když tam tak zápasil s těma čínskejma pryžemabigsmilebigsmilebigsmile
2mikeson: tel. i mail mám v profilubigsmile


...a bude hůř!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr