Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » benzínový kohoutek

lukáš 79 (Člen)
13.05.2010 19:07:58
Offline

benzínový kohoutek

Zdar banditáci,ve stresu jsem měnil vzduchový filtr a při sundávání nádrže jsem zapoměl na kohoutek.To dá rozum,že jsem ho zlomil blbec.Dělal jsem to už kolikrát.Tak se Vás chci zeptat jestli sše to nějak dá opravit a jestli se dá koupit a za kolik.Díky moc.Mám 600s r.v.2000

K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2010 19:28:06
Offline

Re: benzínový kohoutek

lukáš 79 psal:

Zdar banditáci,ve stresu jsem měnil vzduchový filtr a při sundávání nádrže jsem zapoměl na kohoutek.To dá rozum,že jsem ho zlomil blbec.Dělal jsem to už kolikrát.Tak se Vás chci zeptat jestli sše to nějak dá opravit a jestli se dá koupit a za kolik.Díky moc.Mám 600s r.v.2000

pvní otázka..co jsi ulomil???ten plastovej hajz kterym se přepíná a nebo jsi ho ulomil celej?ten plast slepíš lepšim lepidlem a nebo by se to dalo koupit na www.partsdepot.cz


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
lukáš 79 (Člen)
13.05.2010 20:19:26
Offline

Re: benzínový kohoutek

Ne ten plastový hajzl je celý,zlomil jsem to v tom železnim co je v tom závit a drží to plastový.Myslim si,že to opravit nepůjde,budu muset koupit nový.

hlemejzd999 (Člen)
13.05.2010 21:05:15
Offline

Re: benzínový kohoutek

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile tak přesně stejný problém jsem si udělal při seřizování podtlaků...sundal jsem opatrně nádrž bokem i s kohoutem a když jsme to pak dávali zpět ,tak to zachytilo o ten černej plastovej kohout- sem  pussy no...slepil jsem to vteřiňákem (jen abych chytil ty úlomky k sobě) a omotal sklovláknem a slepil pryskyřicí z laminovací sady...stříknul sprejem na černo a kohoutek jak novej ...teď to už určitě neupadnegood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
13.05.2010 21:06:34
Offline

Re: benzínový kohoutek

hlemejzd999 psal:

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile tak přesně stejný problém jsem si udělal při seřizování podtlaků...sundal jsem opatrně nádrž bokem i s kohoutem a když jsme to pak dávali zpět ,tak to zachytilo o ten černej plastovej kohout- sem  pussy no...slepil jsem to vteřiňákem (jen abych chytil ty úlomky k sobě) a omotal sklovláknem a slepil pryskyřicí z laminovací sady...stříknul sprejem na černo a kohoutek jak novej ...teď to už určitě neupadnegood

ale ty to máš blbý bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
morganzd (Člen)
13.05.2010 21:48:30
Offline

Re: benzínový kohoutek

Motyku jsem koupil loni a je bylo (a stále je) tam nasazený cosi co vypadá jak ze starýho plynovýho kotle nebo wafek. Vzhledem k tomu, že to není na očích a že to víceméně nepoužívám (ale funguje), to tak i zůstane.


GSF 600 S '99
Martin1200 (Člen)
13.05.2010 21:52:01
Offline

Re: benzínový kohoutek

...mám někde v garáži to tělo kohoutu náhradní! Kupoval jsem ho použitej a sundal sem si pouze plastovej bazmek na přepínánísmokin Kohout je podle obj. čísla stejnej jako u staršího modelu.

Martin1200 (Člen)
13.05.2010 22:07:41
Offline
Standa 2 (Člen)
14.05.2010 06:53:32
Offline

Re: benzínový kohoutek

lukáš 79 psal:

Zdar banditáci,ve stresu jsem měnil vzduchový filtr a při sundávání nádrže jsem zapoměl na kohoutek.To dá rozum,že jsem ho zlomil blbec.Dělal jsem to už kolikrát.Tak se Vás chci zeptat jestli sše to nějak dá opravit a jestli se dá koupit a za kolik.Díky moc.Mám 600s r.v.2000

Zkus pohledat na:
http://www.motoolek.eu/advanced_search_ … %BD+kohout
http://www.motoolek.eu/product_info.php … ompl..html

lukáš 79 (Člen)
14.05.2010 15:13:22
Offline

Re: benzínový kohoutek

moc díky všem za rady,dám vědět jak jsem to vyřešil

veryangryman (Člen)
25.06.2012 13:55:02
Offline

Re: benzínový kohoutek

Ahoj,
navali se vam prosim nekomu doma ta plastova packa na benzinovy kohoutek? Nejakym zahadnym zpusovem se mi ulomila bad
DIky moc!

mxmartinn (Nový člen)
27.06.2012 07:18:20
Offline

Re: benzínový kohoutek

Taky scháním ten plastový bazmek na kohoutek a 384kč za novej se mě moc dávat nechce

Luk (Člen)
27.06.2012 12:29:15
Offline

Re: benzínový kohoutek

tak si to otoc kombinackama na RES a mas klidsmokin
nechapu, ze nekoho bavi kroutit kohoutem jak na jawe, ze jedu na rezervu vidim na budikach:surprised
PRI potrebujes jednou za rok, kdyz startujes po zime a i tak to neni nutny.


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Banditatom (Člen)
27.06.2012 12:33:39
Offline

Re: benzínový kohoutek

Luk psal:

tak si to otoc kombinackama na RES a mas klidsmokin
nechapu, ze nekoho bavi kroutit kohoutem jak na jawe, ze jedu na rezervu vidim na budikach:surprised
PRI potrebujes jednou za rok, kdyz startujes po zime a i tak to neni nutny.

pravdu díš kolego u starýho bečka jsem se kohoutu dotkl tak maximálně na jaře jinak jsem jezdil furt na res... a propo nikdy mi benzín nedošel good teda jo jednou jo ale za to kohout nemohlbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
27.06.2012 13:15:54
Offline

Re: benzínový kohoutek

mxmartinn psal:

Taky scháním ten plastový bazmek na kohoutek a 384kč za novej se mě moc dávat nechce

..už jen pro ten pocit , že mám origo novej ,hezkej ,lesklej good
na starý babičce sem ho měl lepenej a sralo mě to ,protože jsem o tom věděl bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Zdeněk (Člen)
27.06.2012 13:16:13
Offline

Re: benzínový kohoutek

No jo, ale když ono to bez toho plastu asi nevypadá moc bezva.


sou různí lidé mezi námi
yebat (Člen)
27.06.2012 13:16:24
Offline

Re: benzínový kohoutek

né každej to na budíkách vidí... takže natankuju, a když to začne kuckat, dám to na rezervu a vim že mám jet na benzínu...

Banditatom (Člen)
27.06.2012 13:20:00
Offline

Re: benzínový kohoutek

hlemejzd999 psal:
mxmartinn psal:

Taky scháním ten plastový bazmek na kohoutek a 384kč za novej se mě moc dávat nechce

..už jen pro ten pocit , že mám origo novej ,hezkej ,lesklej good
na starý babičce sem ho měl lepenej a sralo mě to ,protože jsem o tom věděl bigsmile

no a pak sis koupil S-ko a začalo ti to bejt jedno coevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
27.06.2012 13:28:48
Offline

Re: benzínový kohoutek

Banditatom psal:
hlemejzd999 psal:
mxmartinn psal:

Taky scháním ten plastový bazmek na kohoutek a 384kč za novej se mě moc dávat nechce

..už jen pro ten pocit , že mám origo novej ,hezkej ,lesklej good
na starý babičce sem ho měl lepenej a sralo mě to ,protože jsem o tom věděl bigsmile

no a pak sis koupil S-ko a začalo ti to bejt jedno coevil

tam je netknutej !pussy bigsmile ...a navíc to má ukazatel ...digi voe...bigsmile

...9 hodin ráno , rolujem si jointa , slnko vyšlo na oblohu...
... to je celá pointa


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
veryangryman (Člen)
27.06.2012 14:24:01
Offline

Re: benzínový kohoutek

Luk psal:

tak si to otoc kombinackama na RES a mas klidsmokin

To samo mam, ale dost nerad bych nekde zustal viset v levym pruhu spojce... Benal mi uz parkrat dosel a neni to nic moc sick

Luk (Člen)
27.06.2012 15:22:33
Offline

Re: benzínový kohoutek

dyt tam na tech budikach blika nejdriv symbol pumpy a pak jeste ten posledni ctverecek, kdyz obcas kouknes na budiky ( a jednou za par km se koukne kazdej) tak to nemuzes prehlidnout. To uz bych mel vetsi obavy z toho jak budu prepinat na RES s kuckajici motorkou pri predjizdecim manevru...idontknow Stalo se mi to jeste na jawe a vuuubec prijemny to nebyloass


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
yebat (Člen)
27.06.2012 15:26:37
Offline

Re: benzínový kohoutek

Luk psal:

dyt tam na tech budikach blika nejdriv symbol pumpy a pak jeste ten posledni ctverecek, kdyz obcas kouknes na budiky ( a jednou za par km se koukne kazdej) tak to nemuzes prehlidnout. To uz bych mel vetsi obavy z toho jak budu prepinat na RES s kuckajici motorkou pri predjizdecim manevru...idontknow Stalo se mi to jeste na jawe a vuuubec prijemny to nebyloass

nechci plácat píčoviny, ale mám pocit, že to je jenom na dvanáctkách, nebo možná i na novějších šestkách, ale já ho na svym prostě nemám (2001), neni tam ani kontrolka ani plovák... a manévr přepínání na rezervu při předjíždění už mám nacvičenej... good

Banditatom (Člen)
27.06.2012 15:33:43
Offline

Re: benzínový kohoutek

Luk psal:

dyt tam na tech budikach blika nejdriv symbol pumpy a pak jeste ten posledni ctverecek, kdyz obcas kouknes na budiky ( a jednou za par km se koukne kazdej) tak to nemuzes prehlidnout. To uz bych mel vetsi obavy z toho jak budu prepinat na RES s kuckajici motorkou pri predjizdecim manevru...idontknow Stalo se mi to jeste na jawe a vuuubec prijemny to nebyloass

ona B6 00 má mám pocit jen kontrolku rezervy


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
27.06.2012 17:57:01
Offline

Re: benzínový kohoutek

Banditatom psal:
Luk psal:

dyt tam na tech budikach blika nejdriv symbol pumpy a pak jeste ten posledni ctverecek, kdyz obcas kouknes na budiky ( a jednou za par km se koukne kazdej) tak to nemuzes prehlidnout. To uz bych mel vetsi obavy z toho jak budu prepinat na RES s kuckajici motorkou pri predjizdecim manevru...idontknow Stalo se mi to jeste na jawe a vuuubec prijemny to nebyloass

ona B6 00 má mám pocit jen kontrolku rezervy

...ani tu ne...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
27.06.2012 20:24:35
Offline

Re: benzínový kohoutek

Banditatom psal:
Luk psal:

dyt tam na tech budikach blika nejdriv symbol pumpy a pak jeste ten posledni ctverecek, kdyz obcas kouknes na budiky ( a jednou za par km se koukne kazdej) tak to nemuzes prehlidnout. To uz bych mel vetsi obavy z toho jak budu prepinat na RES s kuckajici motorkou pri predjizdecim manevru...idontknow Stalo se mi to jeste na jawe a vuuubec prijemny to nebyloass

ona B6 00 má mám pocit jen kontrolku rezervy

00 a 01 nemá nic jen pocit kdy ti při předjíždění dojde benzin a na rychlo hledáš kohout.jinak já na starý B12 jsem měl uražený celý otáčení tak jsem tam říznul M5 závit..svařil téčko z pětky svařovacího drátu na konci říznul závit stříknul modrou perletí a bylo téčko na otáčení  hotovýbigsmile Fijatovy se to tenkrát v Brně moc líbílo bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
28.06.2012 16:50:29
Offline

Re: benzínový kohoutek

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:
Luk psal:

dyt tam na tech budikach blika nejdriv symbol pumpy a pak jeste ten posledni ctverecek, kdyz obcas kouknes na budiky ( a jednou za par km se koukne kazdej) tak to nemuzes prehlidnout. To uz bych mel vetsi obavy z toho jak budu prepinat na RES s kuckajici motorkou pri predjizdecim manevru...idontknow Stalo se mi to jeste na jawe a vuuubec prijemny to nebyloass

ona B6 00 má mám pocit jen kontrolku rezervy

00 a 01 nemá nic jen pocit kdy ti při předjíždění dojde benzin a na rychlo hledáš kohout.jinak já na starý B12 jsem měl uražený celý otáčení tak jsem tam říznul M5 závit..svařil téčko z pětky svařovacího drátu na konci říznul závit stříknul modrou perletí a bylo téčko na otáčení  hotovýbigsmile Fijatovy se to tenkrát v Brně moc líbílo bigsmile

no jo ty abys něčím nebyl originálnígoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
veryangryman (Člen)
28.06.2012 17:59:10
Offline

Re: benzínový kohoutek

Ok, z této plodné diskuze si tedy odnáším, že se přepínač doma nikomu neválí... headshake

Mour (Člen)
28.06.2012 19:59:38
Offline

Re: benzínový kohoutek

...a ještě, že jedna z nejdramatičtějších činností na motocyklu je přepínání na rezervu surprised

hlemejzd999 (Člen)
28.06.2012 20:21:25
Offline

Re: benzínový kohoutek

Mour psal:

...a ještě, že jedna z nejdramatičtějších činností na motocyklu je přepínání na rezervu surprised

u mne to bylo ještě donedávna vytlačování motorky se sedumdesatkama riditkama  skrz sedumdesatky futra bigsmile
těch kuref dycky...
jo a přepínání se mi nikde nevali bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
29.06.2012 06:34:58
Offline

Re: benzínový kohoutek

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:


ona B6 00 má mám pocit jen kontrolku rezervy

00 a 01 nemá nic jen pocit kdy ti při předjíždění dojde benzin a na rychlo hledáš kohout.jinak já na starý B12 jsem měl uražený celý otáčení tak jsem tam říznul M5 závit..svařil téčko z pětky svařovacího drátu na konci říznul závit stříknul modrou perletí a bylo téčko na otáčení  hotovýbigsmile Fijatovy se to tenkrát v Brně moc líbílo bigsmile

no jo ty abys něčím nebyl originálnígoodbigsmile

na Zabakovi by standartni kohout vypadal blbe;-)smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
SuJazuwaki (Člen)
29.06.2012 11:16:48
Offline

Re: benzínový kohoutek

veryangryman psal:

Ok, z této plodné diskuze si tedy odnáším, že se přepínač doma nikomu neválí... headshake

Mě se v garáži válel celej kohout, poslal jsem ti ho na adresu z profilu smile1.
Né,  vážně mám palivovej kohout na bandita navíc.


SuJazuwaki
Ton@l (Člen)
29.06.2012 17:49:30
Offline

Re: benzínový kohoutek

SuJazuwaki psal:
veryangryman psal:

Ok, z této plodné diskuze si tedy odnáším, že se přepínač doma nikomu neválí... headshake

Mě se v garáži válel celej kohout, poslal jsem ti ho na adresu z profilu smile1.
Né,  vážně mám palivovej kohout na bandita navíc.

Taky se mi jeden nekde valibigsmile


Vzdy muze byt hur :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr