Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » T-mobile

Koldan (Člen)
20.05.2010 17:43:58
Offline

T-mobile

manželka má tarif Přátelé síť nesíť+ (měsíčně 700 Kč) bylo to o tom, že za tu částku mohla neomezeně volat 5 lidem nezávisle na tom, do které sítě. Smlouva byla do 11/2011. No a dneska zavolal operátor, že odstupuje od smlouvy, že tento tarif ruší a nabídli jí něco jinýho, kde už jsou volné minuty omezeny,  nebo úplné odstoupení od smlouvy. Tak se ptám, kurva jak si můžou dovolit uprostřed smlouvy bez udání důvodu odstoupit??? I kdyby si to blbě spočítali a zjistili, že je to pro ně nevýhodné, tak snad  musí dodržet to co bylo dohodnuto, pokud ze strany zákazníka je vše v pořádku (platby atd.). Manželka taky neměla možnost v předchozích měsících co platila za tuto smlouvu odejít bez penále k jinému, třeba výhodnějšímu, operátorovi. Kurva to je bordelfuckfuckfuckfuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
redik27 (Člen)
20.05.2010 18:20:11
Offline

Re: T-mobile

Koldan psal:

manželka má tarif Přátelé síť nesíť+ (měsíčně 700 Kč) bylo to o tom, že za tu částku mohla neomezeně volat 5 lidem nezávisle na tom, do které sítě. Smlouva byla do 11/2011. No a dneska zavolal operátor, že odstupuje od smlouvy, že tento tarif ruší a nabídli jí něco jinýho, kde už jsou volné minuty omezeny,  nebo úplné odstoupení od smlouvy. Tak se ptám, kurva jak si můžou dovolit uprostřed smlouvy bez udání důvodu odstoupit??? I kdyby si to blbě spočítali a zjistili, že je to pro ně nevýhodné, tak snad  musí dodržet to co bylo dohodnuto, pokud ze strany zákazníka je vše v pořádku (platby atd.). Manželka taky neměla možnost v předchozích měsících co platila za tuto smlouvu odejít bez penále k jinému, třeba výhodnějšímu, operátorovi. Kurva to je bordelfuckfuckfuckfuck

hele myslím, že to zkouší. Rozhodně nepodepisovat novou smlouvu a pročíst řádně podmínky. Možná investice rady pravníka nebude taky k zahození


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Luk (Člen)
20.05.2010 19:06:56
Offline

Re: T-mobile

vyass bych se na ne a sel jinam...
uz z principusmokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
XJelen (Člen)
20.05.2010 20:17:09
Offline

Re: T-mobile

hele měl jsem první Dohodu s Oskarem za 550 korun třista minut kamkoliv, po třech měsících přišli na to že to byl fakt vod nich velkorysej nápad... ale víš co? mám to dodneška good i když každej rok dvakrát zkoušej jestli jsem si to nerozmyslel cool ale ve vší slušnosti, žádný vypovídání smluv fuck


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
20.05.2010 20:22:24
Offline

Re: T-mobile

...pošli je do prdele a to tag že hodně rychle, šmejdyfuck ...právně by to nevobhájili, tag ať si vylížou...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kim (Člen)
20.05.2010 20:24:28
Offline

Re: T-mobile

Koldan psal:

manželka má tarif Přátelé síť nesíť+ (měsíčně 700 Kč) bylo to o tom, že za tu částku mohla neomezeně volat 5 lidem nezávisle na tom, do které sítě. Smlouva byla do 11/2011. No a dneska zavolal operátor, že odstupuje od smlouvy, že tento tarif ruší a nabídli jí něco jinýho, kde už jsou volné minuty omezeny,  nebo úplné odstoupení od smlouvy. Tak se ptám, kurva jak si můžou dovolit uprostřed smlouvy bez udání důvodu odstoupit??? I kdyby si to blbě spočítali a zjistili, že je to pro ně nevýhodné, tak snad  musí dodržet to co bylo dohodnuto, pokud ze strany zákazníka je vše v pořádku (platby atd.). Manželka taky neměla možnost v předchozích měsících co platila za tuto smlouvu odejít bez penále k jinému, třeba výhodnějšímu, operátorovi. Kurva to je bordelfuckfuckfuckfuck

...prej je koupil čínanidontknow,čert ví co ty kurvy šikmooké mají za lubemsicksmile1


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
nicola.foxx (Člen)
20.05.2010 21:06:30
Offline

Re: T-mobile

A ja bych se na ne vysral uplnefuck. Uz jako pegas to stalo za hovno. Radsi jsem si platil o neco vic u eurotelu a mel jsem klid a hlavne signal a kvalitni.
Mrdat je do ucha. A po tech letech co jsou na trhu, uz budou mit tu smlouvicku asik vosefovanou a nekde tam bude klauzule o odstoupeni od smlouvy a u toho podminky za jakych se od tej smlouvy muze votstoupit.
To procti a uvidis, takhle tu budeme akorat varit z vodysick


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
20.05.2010 21:16:03
Offline

Re: T-mobile

mrdat na smlouvy u T-debil nebo kysliku bigsmile já jsem navýsost spokojenej s Vodafonem...i když taky má svoje chybi,ale výhody zatim převažujou bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
malda (Člen)
20.05.2010 21:43:07
Offline

Re: T-mobile

Ja mam tu samou službu přátele sit nesit platim 500kč v tom mam 100kč kredit na ostatni volani ! na 5 cisel neomezeně jen mi ted zmenili že na cisla mimo t mob mam 300minut pak platim dle tarifu .

fidoB6 (Člen)
20.05.2010 21:46:43
Offline

Re: T-mobile

no já zas na T-mobil zatim nemůžu dopustit.sem u nich od dob co vznik paegas, mam sice z normálnějších tarifů,ale veget.ono to bude asi o tom,že když někdo slibuje něco neomezeně, tak v tom bude nějakej zádrhel...


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
ross (Člen)
20.05.2010 21:55:50
Offline

Re: T-mobile

já mám podobnej trabl u UPS

furt volá nějaká kunda, jestli nechci využít zvýhodněnou nabídku na další stanice

pokaždý jim řeknu, že chci ať mi volaj, jen když mi někdo poradí jak ušetřit

a pak zase zavolá ta kundabigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
nicola.foxx (Člen)
20.05.2010 22:12:37
Offline

Re: T-mobile

ross psal:

já mám podobnej trabl u UPS

furt volá nějaká kunda, jestli nechci využít zvýhodněnou nabídku na další stanice

pokaždý jim řeknu, že chci ať mi volaj, jen když mi někdo poradí jak ušetřit

a pak zase zavolá ta kundabigsmile

To ale neni ta sama kunda. Vono jich je tam podstatne vicbigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
morganzd (Člen)
20.05.2010 22:14:31
Offline

Re: T-mobile

Patří je jebat! Tahají z lidí prachy, mimojiné za díry, který mají v systému.
Tento týden jsem chtěl volat (měl jsem twist) a zjistil jsem, že tam mám jen 18,-Kč. Taxem se na to vyprd a volal ze služebního. Od té doby jsem twist nepoužil.
Druhej den SMS, že všechny služby zablokovaný, páč mám nedostatečnej kredit. Sem se podíval a bratru -916,-Kč (ano, mínus!).
Mohl bych se na ně hned vysrat páč to byl twist, ale bylo mi líto čísla co jsem měl odjakživa. Tak jsem zavolal. Dnes se mi ozvali, že jsem prý byl 15min připojenej na net přes mobil a stáhnul nějaký kvanta dat (myslím že mlela něco o 3G). No absolutně vyloučeno, telefon ležel celou dobu přede mnou na stole, bluetooth ani nic jinyho nebylo aktivni, nikdo ho fyzicky nezneužil. Jen to číslo. Halt lidi (čti: šmejdi) jsou šikovní.
Nazávěr mi nabídla cituji "vstřícné gesto", že se o tu útratu šábnu s T-mobile napůl. Což nehrozí... Takže mě tahle sranda stála mejch 18,-Kč a číslo, který jsem měl věky. bad
Jebat T-mobile! good


GSF 600 S '99
ross (Člen)
20.05.2010 22:15:03
Offline

Re: T-mobile

nicola.foxx psal:
ross psal:

já mám podobnej trabl u UPS

furt volá nějaká kunda, jestli nechci využít zvýhodněnou nabídku na další stanice

pokaždý jim řeknu, že chci ať mi volaj, jen když mi někdo poradí jak ušetřit

a pak zase zavolá ta kundabigsmile

To ale neni ta sama kunda. Vono jich je tam podstatne vicbigsmile

špatně jsem to napsal, sou to kundy vod UPCbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
fidoB6 (Člen)
20.05.2010 22:42:18
Offline

Re: T-mobile

ross psal:
nicola.foxx psal:
ross psal:

já mám podobnej trabl u UPS

furt volá nějaká kunda, jestli nechci využít zvýhodněnou nabídku na další stanice

pokaždý jim řeknu, že chci ať mi volaj, jen když mi někdo poradí jak ušetřit

a pak zase zavolá ta kundabigsmile

To ale neni ta sama kunda. Vono jich je tam podstatne vicbigsmile

špatně jsem to napsal, sou to kundy vod UPCbigsmile

Mi od UPC taky volali několik dnů,naštěstí sem v práci neměl čas na telefon,tak sem to nezvedal a už nevolajbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmileale jestli je to nějaká kunda....no škoda,snad se zas někdy ozvebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Tomas600N (Člen)
20.05.2010 23:24:41
Offline

Re: T-mobile

morganzd psal:

Patří je jebat! Tahají z lidí prachy, mimojiné za díry, který mají v systému.
Tento týden jsem chtěl volat (měl jsem twist) a zjistil jsem, že tam mám jen 18,-Kč. Taxem se na to vyprd a volal ze služebního. Od té doby jsem twist nepoužil.
Druhej den SMS, že všechny služby zablokovaný, páč mám nedostatečnej kredit. Sem se podíval a bratru -916,-Kč (ano, mínus!).
Mohl bych se na ně hned vysrat páč to byl twist, ale bylo mi líto čísla co jsem měl odjakživa. Tak jsem zavolal. Dnes se mi ozvali, že jsem prý byl 15min připojenej na net přes mobil a stáhnul nějaký kvanta dat (myslím že mlela něco o 3G). No absolutně vyloučeno, telefon ležel celou dobu přede mnou na stole, bluetooth ani nic jinyho nebylo aktivni, nikdo ho fyzicky nezneužil. Jen to číslo. Halt lidi (čti: šmejdi) jsou šikovní.
Nazávěr mi nabídla cituji "vstřícné gesto", že se o tu útratu šábnu s T-mobile napůl. Což nehrozí... Takže mě tahle sranda stála mejch 18,-Kč a číslo, který jsem měl věky. bad
Jebat T-mobile! good

stala se mi ta sama věc,nejdřiv sem měl okolo 20kč a rano SMS že mam 0 kredit,a jak sem se podival tak -250kčfuck tak sem tam volal,a typek že sem byl pry na netu nebo co,no uplne hovna,tak sem to neřešil,ovšem o 14 později opět z cca 100kč na - 200kč, tak mi frajer řekl že je mu to lito,tak sem ho poslal do piči a mrdat na to,nic sem neplatil mam novou simku,ovšem už ne u T-mobilesick sice pry to muže dělat sam telefon,že se samovolně připoji na net,ale ja sem tam nic nenastavoval,nikdy mi to nedělalo,tak ať dou do pussy teď už to mam pro jistotu blokle

Ondráš (Člen)
21.05.2010 00:10:53
Offline

Re: T-mobile

ross psal:

špatně jsem to napsal, sou to kundy vod UPCbigsmile

Sem si říkal jaká kunda ti může volat ze záložního zdroje energie. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Fulltank (Člen)
21.05.2010 02:07:53
Offline

Re: T-mobile

Tomas600N psal:
morganzd psal:

Patří je jebat! Tahají z lidí prachy, mimojiné za díry, který mají v systému.
Tento týden jsem chtěl volat (měl jsem twist) a zjistil jsem, že tam mám jen 18,-Kč. Taxem se na to vyprd a volal ze služebního. Od té doby jsem twist nepoužil.
Druhej den SMS, že všechny služby zablokovaný, páč mám nedostatečnej kredit. Sem se podíval a bratru -916,-Kč (ano, mínus!).
Mohl bych se na ně hned vysrat páč to byl twist, ale bylo mi líto čísla co jsem měl odjakživa. Tak jsem zavolal. Dnes se mi ozvali, že jsem prý byl 15min připojenej na net přes mobil a stáhnul nějaký kvanta dat (myslím že mlela něco o 3G). No absolutně vyloučeno, telefon ležel celou dobu přede mnou na stole, bluetooth ani nic jinyho nebylo aktivni, nikdo ho fyzicky nezneužil. Jen to číslo. Halt lidi (čti: šmejdi) jsou šikovní.
Nazávěr mi nabídla cituji "vstřícné gesto", že se o tu útratu šábnu s T-mobile napůl. Což nehrozí... Takže mě tahle sranda stála mejch 18,-Kč a číslo, který jsem měl věky. bad
Jebat T-mobile! good

stala se mi ta sama věc,nejdřiv sem měl okolo 20kč a rano SMS že mam 0 kredit,a jak sem se podival tak -250kčfuck tak sem tam volal,a typek že sem byl pry na netu nebo co,no uplne hovna,tak sem to neřešil,ovšem o 14 později opět z cca 100kč na - 200kč, tak mi frajer řekl že je mu to lito,tak sem ho poslal do piči a mrdat na to,nic sem neplatil mam novou simku,ovšem už ne u T-mobilesick sice pry to muže dělat sam telefon,že se samovolně připoji na net,ale ja sem tam nic nenastavoval,nikdy mi to nedělalo,tak ať dou do pussy teď už to mam pro jistotu blokle

Hele tuhle vojebavku zkouseli taky bigsmile prej sem se pripojil na net pussy ale kdyz se podivam na muj predchozi mobil tak se rozhodne na nejaky surfovani po netu necejti bigsmile ...tusim ze to byla stara nokia idontknow
Po kratkym rozhovoru s operatorem padlo par kund mozna i nejaky curaci bigsmile ale jistej si nejsem a telefon i s kartou sem vzteklej zahodil sick a mam klid bigsmile

nicola.foxx (Člen)
21.05.2010 08:41:21
Offline

Re: T-mobile

ross psal:

špatně jsem to napsal, sou to kundy vod UPCbigsmile

No a gdyz jim nahodou chces volat zpatky, ze ti jako neco nefungiruje, tak si na libovolnou kundu pockas i 45minsick


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
huskyb12 (Administrator)
21.05.2010 08:54:52
Offline

Re: T-mobile

to já byl větčí bombarďák :)
koupil sem novej mobil, nechal si vod SE poslat nastavení a aniž bych kouknul co za to ty pussy chtěj tak sem vesele serfoval ...
znejistěl sem když mi začaly lítat SMS odečteno 80 kč, než sem jí stačil přečíst, už tu byla další :)))
inu projebal sem asi kilo kreditu a eště sem se dostal asi mínus litr ...
kartu mam dlouho, číslo na vizitkách, začal sem to řešit ...
linka nahovno, prej musim na pobočku, pobočka na sto hoven prej musim reklamovat písemně, tak sem to udělal a teď se podržte voni ( kyslík ) uznali chybu a kredit mi vrátili na původní vejšku surprised
fakt je ten, že sem argumentoval tim, že mam předplacenku právě pro to, abych se do mínusu nemoh dostat ...


ale di, Ty brepto ...
ross (Člen)
21.05.2010 09:06:06
Offline

Re: T-mobile

nicola.foxx psal:
ross psal:

špatně jsem to napsal, sou to kundy vod UPCbigsmile

No a gdyz jim nahodou chces volat zpatky, ze ti jako neco nefungiruje, tak si na libovolnou kundu pockas i 45minsick

Mají ještě lepší vychytávkugood

Normálně ti přijde esemeska, že se ti nemohli dovolat ať jim zavoláš zpátkyass

Koumácibigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
PALOUS (Člen)
21.05.2010 21:47:53
Offline

Re: T-mobile

Za 240Kč s Dépéhá 300 volnejch minut kamkolif a rodina si voláme zdarma již čtvrtým rokemsmokin


Jebat motorky :-)
rick (Člen)
21.05.2010 22:47:00
Offline

Re: T-mobile

Hmm mám lepší za 250 Kč 3000 volnejch min + 250 sms-dal sem výpověď a jak se kurvy snažeji,už víc jak rokgood

PETzBRNA (Člen)
22.05.2010 11:46:20
Offline

Re: T-mobile

Kamarad ma kseft s prisluskem na mobily a kdyby jste videli kolik za nim chodi lidi s tim pripojenim na internet ...
Asi to bude nejaka akce T-Mobilu, protoze mu prisla nadavat duchna, ze  jsou hajzli, ze ani nevi co to ten internet je a z kapsy vytahla staryho Alcatela, ktery se tak tak umi pripojit W@P.

Jinak T-Mobile a jeho vyuctovani je taky kapitola sama pro sebe - bohuzel jej mame jako firemniho operatora a v tech vyuctovanich se nevyzna ani operator sam surprised

A pak posledni vtip, kdyz jsme si nechali vypracovat nabidku od  konkurence, tak jedni sli o 30% dolu a druzi dokonce o 60% smile1


Každý sám svého štěstí strůjce ...
bobule (Člen)
22.05.2010 19:59:00
Offline

Re: T-mobile

jebu to, složenka jako složenkasick


to jebu

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr