Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » Nejde smazat inzerát

John (Člen)
26.05.2010 17:12:34
Offline

Nejde smazat inzerát

Čau všichni, potřebuju poradit jak smazat inzerát, vložil jsem tam nerozvážně Banďoura
v domění že ho prodám, a jak se tak oteplilo a po tom co mi nějakej troufalec nabízel 60 000 sick tak sem se rozhodl že si ho nechám , no a teď mně zase kamenujou noví zájemci co tam v tom bazoši jako dělá a tak. Takže sem dneska napnul všechny svoje IT síly a zkusil to smazat ale to ID nějak nemůžu trefit tož tak, a teď babo raďbigsmile

Inženýrek (Člen)
26.05.2010 17:20:39
Offline

Re: Nejde smazat inzerát

ID by jsi měl mít v mailu, kterej ti přišel po podání inzerátu.
Ale tu cenu jsi myslel vážně? idontknow smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
John (Člen)
26.05.2010 18:41:54
Offline

Re: Nejde smazat inzerát

Inženýrek psal:

ID by jsi měl mít v mailu, kterej ti přišel po podání inzerátu.
Ale tu cenu jsi myslel vážně? idontknow smile1

To ID co přišlo do mailu nějak nefunguje bo co smile1 A s tou cenou to nekecám ,čestný pionýrskýbigsmile fakt to zkoušel a to ji ještě ani nevidělsurprised

John (Člen)
26.05.2010 19:08:17
Offline

Re: Nejde smazat inzerát

Hele kdybych to nemyslel vážně tak to tam nenapíšu, neříkám že bych něco málo neslevil ale 23 tis je fakt už mocidontknow A teď už je to stejně fuk ,zůstává domasmile1

Inženýrek (Člen)
26.05.2010 21:29:34
Offline

Re: Nejde smazat inzerát

No teda já nevím. Jasný je to věc každýho soudruha, ale podívej se třeba na aktuální inzerát co tam teďkons je pověšenej. Jasně je to sice o pár let starší motorka, ale zase na druhou stranu na první pohled vypadá trochu jinak.
Ale tak jasně, už jsi se stejně správně rozmyslel, takže není co řešit smile1 good


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
John (Člen)
26.05.2010 21:48:56
Offline

Re: Nejde smazat inzerát

Jo jasně nevypadá špatně, já jenom nemám to srdce dát to pod cenou když vím co všechno sem do ní zainvestoval smile1 A zrovna ty musíš vědět o čem je řeč když sem viděl jak sis dal do kupy tu svougood

Inženýrek (Člen)
26.05.2010 21:57:00
Offline

Re: Nejde smazat inzerát

Ale jo, jasně. Jenže dneska práce jaká na tom byla vykonaná a doplňky nikoho nezajímají.  Bandit je "srdcovka", aspoň teda pro mně. Ale zase to není motorka, na které by se dalo vydělat. Není to o tom to dát pod cenu, ale prostě za cenu za jakou máš šanci ji prodat, když se teda jí chceš zbavit...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
John (Člen)
26.05.2010 22:10:45
Offline

Re: Nejde smazat inzerát

Inženýrek psal:

Ale jo, jasně. Jenže dneska práce jaká na tom byla vykonaná a doplňky nikoho nezajímají.  Bandit je "srdcovka", aspoň teda pro mně. Ale zase to není motorka, na které by se dalo vydělat. Není to o tom to dát pod cenu, ale prostě za cenu za jakou máš šanci ji prodat, když se teda jí chceš zbavit...

Jo je to tak a srdcovka to teda jegoodAle ještě sem se nedověděl jak to teda smazat
bigsmile Ale ono je to asi stejně jedno za tu cenu co sem tam máznul

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr