Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Palivový ventil (na B4, kde?)

Rotten (Člen)
31.05.2010 18:33:24
Offline

Palivový ventil (na B4, kde?)

Poraďte prosím někdo rychle
Po.... se mi podtlakový palivový ventil na B4 a nevím kde ho sehnat,nemáte někdo nebo nevíte? Nový stojí 2500 a to je pomalu 1/4 mašiny.
Tuším že by pásnul i z B6,příruba je na 2 šroubky M6 a rozteč cca 35mm,na koncích zakulacená. Je to japonka Mikuni a ta má zalisovanou membránu

Editoval osiris (31.05.2010 18:59:19)


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
Filous (Člen)
31.05.2010 21:09:23
Offline

Re: Palivový ventil (na B4, kde?)

...tag origo jetej na B4 budeš asi schánět těškosmile2 ...a esi tam pude z vječí B netušim, ale zejtra ti skusim změřit rosteč šroubů na B6 a na B12, bo mam vobje na dílně...teda dyš nezapomenu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Rotten (Člen)
31.05.2010 21:40:16
Offline

Re: Palivový ventil (na B4, kde?)

Děkuji zatím velmi pěkně,to víš,moto komplet v cajku-brzdy,olivy lak a vyk.... se ventil-to nas...evil když mi dali tech. jen na měsíc a chci stihnout opakopvačku.


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
Filous (Člen)
01.06.2010 22:35:03
Offline

Re: Palivový ventil (na B4, kde?)

...ty voe, sorry, já na to zapoměl jag na smrtsmile2 ...aš teť dyš sem si fšim, že si přihlášenej, tag sem si fspomělsmile2 ...nejlepčí bude, dyš mi zejtra po 18tý zavoláš nebo se připomeneš smskou, číslo je f profilu...pro sychr...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Rotten (Člen)
02.06.2010 20:01:47
Offline

Re: Palivový ventil (na B4, kde?)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1805_p1000906.jpg



Tak vypadá můj ventilek


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
osiris (Člen)
02.06.2010 22:55:18
Offline

Re: Palivový ventil (na B4, kde?)

...pokud tam máš teda taky (což tak vypadá) šestky šroubky, tak by to optickým odhadem mohlo roztečí pásnout

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_b4b6.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
02.06.2010 23:10:35
Offline

Re: Palivový ventil (na B4, kde?)

...rostečí to pásne, u B12 i u B6 je rosteč 35mm a 6tky šroupky a takle vypadá z venku kohout na starý B12:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/15_dsc01025.jpg

- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Rotten (Člen)
03.06.2010 18:25:27
Offline

Re: Palivový ventil (na B4, kde?)

Děkuji moc pánové,teď jen ho sehnat.good

Jináč fest najetých kilometrů přeju!!!


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
killerrebel (Člen)
04.06.2010 18:50:37
Offline

Re: Palivový ventil (na B4, kde?)

Rotten psal:

Děkuji moc pánové,teď jen ho sehnat.good

Jináč fest najetých kilometrů přeju!!!

Nemaš nahodou ted tu moto na žluto??.. jinak ventil to je prevít, ale přesvědč se zda to je opravdu ventilem taky jsem měl loni problem, myslel jsem že to je ventilem ale nakonec to bylo palivovym filtrem ( u B650 tam je ještě zvlašt palivovy filtr)

Nosorozec (Člen)
06.06.2010 12:49:25
Offline

Re: Palivový ventil (na B4, kde?)

čoveče ja měl na B4 ten samej problém nejdřív my za ten ventil dali elektromagnetickej ventil kterej otevřel když se zapnul klíček ale to bylo takový dost na... a pak mi ten ventil jeden opravář ňák překopal tak, že fungoval jako starej klasickej! Jinak jestli si dobře vzpomínám tak z B6 tak nejde myslím protože jsem se o to taky zajímal ale jistej si tím teď vůbec nejsem!! smile2


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
Rotten (Člen)
07.06.2010 07:24:23
Offline

Re: Palivový ventil (na B4, kde?)

killerrebel psal:
Rotten psal:

Děkuji moc pánové,teď jen ho sehnat.good

Jináč fest najetých kilometrů přeju!!!

Nemaš nahodou ted tu moto na žluto??.. jinak ventil to je prevít, ale přesvědč se zda to je opravdu ventilem taky jsem měl loni problem, myslel jsem že to je ventilem ale nakonec to bylo palivovym filtrem ( u B650 tam je ještě zvlašt palivovy filtr)

Jo jo to je teď moje vosa,pal. filtr sem tam hodil jen na hadičku a ten je nový,jinač tam jiný není.Podle roztečí šroubů a tvaru příruby by měl pásnout z B6 i B12. Snad ho kde seženu.


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
killerrebel (Člen)
09.06.2010 16:10:54
Offline

Re: Palivový ventil (na B4, kde?)

Rotten psal:
killerrebel psal:
Rotten psal:

Děkuji moc pánové,teď jen ho sehnat.good

Jináč fest najetých kilometrů přeju!!!

Nemaš nahodou ted tu moto na žluto??.. jinak ventil to je prevít, ale přesvědč se zda to je opravdu ventilem taky jsem měl loni problem, myslel jsem že to je ventilem ale nakonec to bylo palivovym filtrem ( u B650 tam je ještě zvlašt palivovy filtr)

Jo jo to je teď moje vosa,pal. filtr sem tam hodil jen na hadičku a ten je nový,jinač tam jiný není.Podle roztečí šroubů a tvaru příruby by měl pásnout z B6 i B12. Snad ho kde seženu.

Ja tam pravě taky hazel novy ten filtr na hadičku ale v tom byl ten zakopany pes, po nějake době ten papir v tom filtru nasakl benal a pak nepropouštěl... nevim proč když byl novy ale pak jsem to zkusil bez něj a trada a bylo po problemu, a jak jsem tam chtěl nějaky filtr tak jsem koupil origo raději,.... ktery funguje jak má.. zaleži co ti to děla ...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr