Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Pomoc,vcera jsem ji polozil

bobin (Člen)
06.06.2010 11:16:22
Offline

Pomoc,vcera jsem ji polozil

Tak se mi vcera podarilo  polozit bandoura.Chtel jsem zastavit u kraje silnice a na sterku mi uklouzlo pr.kolo a uz sem lezel.Uz jsem skoro stal takze skody nejsou zas tak velky.Ale i tak nejaky sou - Utrzena stupacka,zlomena packa predni brzdy,ohnuty riditka vcetne drzaku,kelimky budiku odrene,blinkr taky v pussy .Prosim o radu kde sehnat  tyto nd a tak.help

Paladin86 (Člen)
06.06.2010 12:15:36
Offline

Re: Pomoc,vcera jsem ji polozil

bobin psal:

Tak se mi vcera podarilo  polozit bandoura.Chtel jsem zastavit u kraje silnice a na sterku mi uklouzlo pr.kolo a uz sem lezel.Uz jsem skoro stal takze skody nejsou zas tak velky.Ale i tak nejaky sou - Utrzena stupacka,zlomena packa predni brzdy,ohnuty riditka vcetne drzaku,kelimky budiku odrene,blinkr taky v pussy .Prosim o radu kde sehnat  tyto nd a tak.help

Něco by mohlo bejt tady v bazaru, něco by mohlo bejt na motorkářích, motoinzerci a tipmoto, jestli chceš nový tak partsdepot, použitý motopuzzle, motobouračky,... Jinak blinkry, řídítka a páčky budou určitě v abmoto.cz good

Datel (Člen)
08.06.2010 00:24:26
Offline

Re: Pomoc,vcera jsem ji polozil

mrkni aj na "odkazy" co tu sou na strankach....

Loser (Administrator)
08.06.2010 00:48:15
Offline

Re: Pomoc,vcera jsem ji polozil

vogo, a tos ji uz neudrzel? Mne i tatikovi se ji podarilo slozit uz nekolikrat a jediny, co to vzdy vobsralo, byl blinkr. A to dokonce i po saltu pres svodidla surprised


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
karlos100 (Člen)
08.06.2010 10:30:49
Offline

Re: Pomoc,vcera jsem ji polozil

Loser psal:

vogo, a tos ji uz neudrzel? Mne i tatikovi se ji podarilo slozit uz nekolikrat a jediny, co to vzdy vobsralo, byl blinkr. A to dokonce i po saltu pres svodidla surprised

vostrej odhazovač je XJelen,tomu se to válí furt, ale má svělou techniku,
padá mu to z pazour beze škod,moh by dělat instruktoragoodbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
netopir66 (Člen)
13.06.2010 21:06:53
Offline

Re: Pomoc,vcera jsem ji polozil

Jestli chces tak mi písni na mobil 737932666,origo řídítka se mi poflakujou po výměně za širší v garážigood


Bůh, já a ďábel nestojíme nikdy proti sobě.
LukinB6 (Člen)
14.06.2010 20:38:58
Offline

Re: Pomoc,vcera jsem ji polozil

Mám 2 zbytečné blinkry (pravý, levý) tak pokud chceš za rozumnou price je tvůj.cool


GSX1250FA
Mire (Nový člen)
25.10.2010 18:53:04
Offline

Re: Pomoc,vcera jsem ji polozil

Zdravim,
je to par dni co se mi podarilo sveho bandita tez polozit,... v zatacce me rozhodil hrbol-nestacil jsem to vybrat a sezrala me krajnice.. Osiris si me muze pripsat na jeho seznam povalecu :)
http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=10737

Vyuziju tohoto vlakna pro muj dotaz-(hledal jsem snad zodpovedne, ale bohuzel)
Nevite nekdo kde by se daly sehnat chromovane kelimky(kapky?) na pristrojovku?
Koukal jsem na http://www.partsdepot.cz , ale maj tam jen takovy ty pulkovy(jestli jsem koukal dobre). A pak, nejake se mi pri padu pokroutila cela takova ta stribrna deska kolem budiku... jak ma po stranach imbus-strouby a uprostred diru na zapalovani... da se to nejako tez poridit,  nebo to je rovnou na celou novou pristrojovku?

Tady treba jednu maji... sice za velky prachy ale krome tech kelimku tam je vse...

http://eshop.moto-jj.com/index.php?site … at=64&

a nebo zde... ale zas neni ta stribrna deska:(

http://motopuzzle.cz/dily.php?stav=2&am … zna=SUZUKI

Kdyztak pisnete, budu rad.
Btw.. schanim to na B6N 01

Mejte se... a diky za pripadne info;)


Tak že tak...
Banditatom (Člen)
25.10.2010 19:02:11
Offline

Re: Pomoc,vcera jsem ji polozil

koukám dobrej víkendsurprisedevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Inženýrek (Člen)
25.10.2010 19:02:42
Offline

Re: Pomoc,vcera jsem ji polozil

Kalíšky jsem taky sháněl a bohužel je to dost nedostatkový zboží, který se navíc nevyrábí jako druhovýroba. Na partsdepot.cz  je mají, maj tam jen katalog pro S, ale když si tam zeptáš, tak ti je nabídnou i na N. Druhá možnost na dlouhý zimní večery je sednout si k tomu a vyrobit si je sám - viz Kasym. Já osobně jsem je bral přes Kojaka na partsdepot.cz  za něco přes 2tisíce.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
hlemejzd999 (Člen)
25.10.2010 19:21:48
Offline

Re: Pomoc,vcera jsem ji polozil

jednou se mi takhle pomalu taky začal pokládat ,ale zabral jsem  a asi 10cm nad zemí jsem to držel ve vzduchu a začal ji zas narovnávat...jen mi při tom ruplo za krkem a tři dni jsem se nemohl hnout bigsmile...ale nepadla bigsmilegood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
25.10.2010 19:23:17
Offline

Re: Pomoc,vcera jsem ji polozil

hlemejzd999 psal:

jednou se mi takhle pomalu taky začal pokládat ,ale zabral jsem  a asi 10cm nad zemí jsem to držel ve vzduchu a začal ji zas narovnávat...jen mi při tom ruplo za krkem a tři dni jsem se nemohl hnout bigsmile...ale nepadla bigsmilegood

to je slovo bojovníkagoodbigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
netopir66 (Člen)
25.10.2010 20:19:14
Offline

Re: Pomoc,vcera jsem ji polozil

čus co si vyváděl??Když se ti to bude hodit tak řídítka mám taky i široký,a snad i zrcátka a blinkry.Telefon na mě je 737932666.


Bůh, já a ďábel nestojíme nikdy proti sobě.
Frodo89 (Člen)
25.10.2010 22:34:40
Offline

Re: Pomoc,vcera jsem ji polozil

Mire psal:

Zdravim,
je to par dni co se mi podarilo sveho bandita tez polozit,... v zatacce me rozhodil

........

Kdyztak pisnete, budu rad.
Btw.. schanim to na B6N 01

Mejte se... a diky za pripadne info;)

http://www.partsdepot.cz se podivej na 1200bandita tam najdeš ty eNkové

Jinak ty eskové tam nedavej. vypada to otřesně


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
25.10.2010 22:58:31
Offline

Re: Pomoc,vcera jsem ji polozil


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Tomboo (Člen)
26.10.2010 00:19:34
Offline

Re: Pomoc,vcera jsem ji polozil

Taky jsem řešil něco podobného ale naštěstí ne po kreši.Starší kryty těžko seženeš a nové stojí na partsdepot přes trojku a za ten vrchní štítek s obroučkama chtějí skoro čtyřku sick
Zlodějna prvního rázu... Zkus se ozvat na tento inzerát:
http://www.motorkari.cz/motobazar/nahra … 67203.html
Kupoval jsem od něj komplet Nkové budíky na 12ku v dobrém stavu ale píše že má i na 6ku.Chtěl po mě 6 litrů i s držákem.Vem si z nich co potřebuješ a zbytek prodej.Trocha práce navíc ale ušetříš a navíc uděláš někomu radost se zbytkem budíků good


Jawa 50,350,Bandit 1200N 02,SV 1000S K3.
Mire (Nový člen)
27.10.2010 17:37:27
Offline

Re: Pomoc,vcera jsem ji polozil

Zdravim,
moc diky za tipy... rozhodil jsem site :) uvidime co se u me doma sejde.

netopir66 psal:

čus co si vyváděl??Když se ti to bude hodit tak řídítka mám taky i široký,a snad i zrcátka a blinkry.Telefon na mě je ...

Dik, riditka vypadaj ok- ale kdyztak se ozvu ;)

Frodo a Tomboo... dekuju za odkazy, usetrili mi nejakej ten cas - tak parada.

Az se zase dobelham k motorce... zjistim co tam je jeste na hadry a poptam se, pokud to nenajdu vlastni silou :)

Jinak je to tu fajn forum.. chodim se fakt rad (i kdyz teda neprispivam), ale co se informacni hodnoty tyka-je to super.. Diky vsem ;)


Tak že tak...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr