Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » B1250 problém s řazením

Hanz (Člen)
06.06.2010 23:32:53
Offline

B1250 problém s řazením

Zdar borci....cool
Dnes jsem se byl po dlouhé době projet a hned asi problém....smile2
Nějak divně jde řaditbad, to že jednička jde trochu s odporem za doprovodu rachotu beru, ale že mi stejný odpor i rachot dělají všechny stupně, tak to teda čumím.....
Čumím proto, protože mi to nikdy předtím nedělalo kromě zmíněné jedničky. Nevím jestli není něco se spojkou, protože ikdyž pouštím spojku pomalu, tak motorka jakoby poskočí, pak na chvíli jakoby bez reakce a pak jede jakobych tu spojku už pustil. Při podřazování je to jak na divokým býkusurprised. A ke všemu odpor radičky je celkem značný, dokonce mi párkrát noha při pokusu zařadit vyšší stupeň sjela po řadičce bokemredface....
Co s tím?? Čím by to mohlo být??help
Nevím jestli tohle může mít spojitost. Kdysi mi v servisu upravovali výšku řadičky, měl sem vysoké boty a měl sem problém dát pod ni aspoň špičku abych zařadil. Nevím na čem to posouvali, ale na té zavitovce to nebylo, protože mi pak po cestě domů nešla párkrát zařadit dvojka, tak když jsem jim to pak dával zpátky, tak mi tvrdili, že se netrefili do nějakýho bodusurprised. Od té doby mi přišlo řazení trošku hrubší, ale nic hrozného, možná jen subjektivní pocit z již výše zmíněné změny umístění řadičky..
PS. Pro rejpaly: Vím, že je to S-ko, ale tím to asik v tomto případě nebudeheadshake......bigsmile


WD club member...
Koldan (Člen)
07.06.2010 07:51:03
Offline

Re: B1250 problém s řazením

tu výšku řadičky mohli upravovat jen pootočením té osky nebo pootočením celé řadičky na tisícíhranu, takže tam dle mě zakopanej Husky nebudesurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Billy (Člen)
07.06.2010 08:00:32
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Hanz psal:

Zdar borci....cool
Dnes jsem se byl po dlouhé době projet a hned asi problém....smile2
Nějak divně jde řaditbad, to že jednička jde trochu s odporem za doprovodu rachotu beru, ale že mi stejný odpor i rachot dělají všechny stupně, tak to teda čumím.....
Čumím proto, protože mi to nikdy předtím nedělalo kromě zmíněné jedničky. Nevím jestli není něco se spojkou, protože ikdyž pouštím spojku pomalu, tak motorka jakoby poskočí, pak na chvíli jakoby bez reakce a pak jede jakobych tu spojku už pustil. Při podřazování je to jak na divokým býkusurprised. A ke všemu odpor radičky je celkem značný, dokonce mi párkrát noha při pokusu zařadit vyšší stupeň sjela po řadičce bokemredface....
Co s tím?? Čím by to mohlo být??help
Nevím jestli tohle může mít spojitost. Kdysi mi v servisu upravovali výšku řadičky, měl sem vysoké boty a měl sem problém dát pod ni aspoň špičku abych zařadil. Nevím na čem to posouvali, ale na té zavitovce to nebylo, protože mi pak po cestě domů nešla párkrát zařadit dvojka, tak když jsem jim to pak dával zpátky, tak mi tvrdili, že se netrefili do nějakýho bodusurprised. Od té doby mi přišlo řazení trošku hrubší, ale nic hrozného, možná jen subjektivní pocit z již výše zmíněné změny umístění řadičky..
PS. Pro rejpaly: Vím, že je to S-ko, ale tím to asik v tomto případě nebudeheadshake......bigsmile

Ty a nemas zavzdusnenou spojku ? Ja tedka budu taky prevzdusnovat jak bude cas spojku bo sem daval sirsi vetve a musel lehce povolit u pumpy sroub abych pootocil benjo na pumpe. a asi si to srklo lehce vzduchu a je to na picu nejaky.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Hanz (Člen)
07.06.2010 15:01:45
Offline

Re: B1250 problém s řazením

To Koldan: Myslíš, že by mohlo jen to pootočení mít vliv na to, že tam pak šla dát strašně těžko dvojka - někdy vůbec ... a o jakým netrefeným bodě potom mluvili.....idontknowhelp

To Billy: Taky mě to pak večír ještě napadlo, že by mohl být zakopanej husky tady. Teď sem dorazil z pracoj, tak to jdu vomrknout....idontknow, doufám že to bude jenom totok...smile2


WD club member...
stvrto1 (Člen)
07.06.2010 16:16:29
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Hanz psal:

Zdar borci....cool
Dnes jsem se byl po dlouhé době projet a hned asi problém....smile2
Nějak divně jde řaditbad, to že jednička jde trochu s odporem za doprovodu rachotu beru, ale že mi stejný odpor i rachot dělají všechny stupně, tak to teda čumím.....
Čumím proto, protože mi to nikdy předtím nedělalo kromě zmíněné jedničky. Nevím jestli není něco se spojkou, protože ikdyž pouštím spojku pomalu, tak motorka jakoby poskočí, pak na chvíli jakoby bez reakce a pak jede jakobych tu spojku už pustil. Při podřazování je to jak na divokým býkusurprised. A ke všemu odpor radičky je celkem značný, dokonce mi párkrát noha při pokusu zařadit vyšší stupeň sjela po řadičce bokemredface....
Ako dlho motorka stála a koľko kilometrov má najetý olej? Ked je starý olej, tak sa viac "lepí" spojka a zle sa radí ... hm ... idontknow
Co s tím?? Čím by to mohlo být??help
Nevím jestli tohle může mít spojitost. Kdysi mi v servisu upravovali výšku řadičky, měl sem vysoké boty a měl sem problém dát pod ni aspoň špičku abych zařadil. Nevím na čem to posouvali, ale na té zavitovce to nebylo, protože mi pak po cestě domů nešla párkrát zařadit dvojka, tak když jsem jim to pak dával zpátky, tak mi tvrdili, že se netrefili do nějakýho bodusurprised. Od té doby mi přišlo řazení trošku hrubší, ale nic hrozného, možná jen subjektivní pocit z již výše zmíněné změny umístění řadičky..
PS. Pro rejpaly: Vím, že je to S-ko, ale tím to asik v tomto případě nebudeheadshake......bigsmile


Suzuki Bandit 1250SA
stvrto1 (Člen)
07.06.2010 16:18:53
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Ako dlho motorka stála a koľko kilometrov má najetý olej? Ked je starý olej, tak sa viac "lepí" spojka a zle sa radí ... hm ... idontknow


Suzuki Bandit 1250SA
Hanz (Člen)
07.06.2010 18:25:19
Offline

Re: B1250 problém s řazením

stvrto1 psal:

Ako dlho motorka stála a koľko kilometrov má najetý olej? Ked je starý olej, tak sa viac "lepí" spojka a zle sa radí ... hm ... idontknow

....motorka stála asi měsíc a něco, nevím přesněidontknow....olej byl dělaný ve 12tis a mám najeto něco přes 14tis.....tak tím to asik nebudeheadshakeidontknow

...jinak zavzdušněné to není, akorát kapalina je od novoty(cca 2roky stará), tak ještě tohle by snad mohla být příčina.....idontknowhelp


WD club member...
Koldan (Člen)
07.06.2010 19:04:54
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Hanz psal:

To Koldan: Myslíš, že by mohlo jen to pootočení mít vliv na to, že tam pak šla dát strašně těžko dvojka - někdy vůbec ... a o jakým netrefeným bodě potom mluvili.....idontknowhelp

já psal, že tím to nebude, na tom nejni co posratheadshake


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
07.06.2010 20:24:27
Offline

Re: B1250 problém s řazením

vyměň kapalinu,já to dělám každej rok a vždycky je to hnus tmavejsick
No a jestli je na té 1250 řadička přímo na motoru na tisícihranu,tak skontroluj jestli při tom přesazení už někde nedrhne vo motor při maximálním pohybu řadičky. jestli ani to né,tak bude trabl někde vevnitřsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
petr666 (Člen)
07.06.2010 21:06:43
Offline

Re: B1250 problém s řazením

čau, taky mam stejnej  proble      šel jsem aj  na servis  a řikali mi že jeto prej dobry       taky cítim   takový odpor jak dyby se  spojka lepila aj trošku ty zobečky ucitim  ale spojka neklouže!          jinak  mam uplne noví  olej a stejne mi to nepomohlo   taky meto sere  jinak  mi řikali   vprodejne    v suzuce   vpřerove    že mam schvalne vyskoušet     novy   bandit 1250s   a  skusit jak se řadi stou  novou     pak   se to bude řešit    jestli tam bude extremni rozdil evil    maji  tam    akcičku   od 14.7.2010 aby   si  ten zakaznik vyskoušel   třeba jinou  strojovnu  urči te bu de   takova akcička  aj uvas bigsmile jinak   sem šel naservis    najel jsem     1000km  a olej je     napul černy   mazec co

zdenek 1 (Člen)
07.06.2010 21:31:39
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Kurva já věděl proč to mám prodat smile1))  Hanzi prodej to dokud je čas idontknow bigsmile já jsem včil spokojenej parchant (teda co se týče cestování)...ale chybí ten oběm,ale ta spotřeba!!!


když to jede,je to OK
Bedřich (Člen)
07.06.2010 21:33:32
Offline

Re: B1250 problém s řazením

nestrašte měsurprised


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
petr666 (Člen)
07.06.2010 22:06:43
Offline

Re: B1250 problém s řazením

zdar bedřichu   jak se ti  řadi   na bandasce  mam uš nalitany ho 12800km  a spojka jak dyby      tam to obloženi lepilo ksobe    jinak jak sem psal ohledne toho  oleju  jak je  černy po 1000km   určite    zapomenili   vymenit olejovi  filtr nebo    vypoušteli      olej zmotoru  aj dyš byl studeny        motor !!!ja jim čim dal vic nevěřím  bad

VikecB12 (Člen)
07.06.2010 22:27:09
Offline

Re: B1250 problém s řazením

petr666 psal:

zdar bedřichu   jak se ti  řadi   na bandasce  mam uš nalitany ho 12800km  a spojka jak dyby      tam to obloženi lepilo ksobe    jinak jak sem psal ohledne toho  oleju  jak je  černy po 1000km   určite    zapomenili   vymenit olejovi  filtr nebo    vypoušteli      olej zmotoru  aj dyš byl studeny        motor !!!ja jim čim dal vic nevěřím  bad

Ale to že se olej zašpiní je dobře,je to známka toho že se na něho váže bordel,kerej se s olejem vypustí a nezůstane v motoru...
Někdo slyší aji trávu růstsurprisedbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenek (Člen)
07.06.2010 22:42:19
Offline

Re: B1250 problém s řazením

No jestli ti to nestáhly na táhle moc, a pak na tisícihranu nepřestavily moc do mrtvýho bodu, pak by se to mohlo trochu šprajcovat. Zdenek.

Bedřich (Člen)
07.06.2010 23:03:39
Offline

Re: B1250 problém s řazením

já mám něco málo k 15tis (za tohle víko libovka 750kmsmokin ... sice nemám prdel smile2 ),
ale co se týče motoru/převodovky nemám problém a doufám, že to tak i zůstaneidontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Pajk (Člen)
07.06.2010 23:45:21
Offline

Re: B1250 problém s řazením

přesazení řadičky na tom tiícihranu by nemohlo mít přeci vliv na cokoliv uvnitř převodovky, spíš snad na určitej naučenej sklop a pohyb nohy při přeřazení na výšší kvalt. A vod tohó máme kladivábigsmile.

Datel (Člen)
08.06.2010 00:16:57
Offline

Re: B1250 problém s řazením

2000km po vymene oleje....aco ti tam dali za olej?
ja bych to videl asik ve slepeni spojky bo jak pise Koldan v nastaveni radicky to nebude...

majcherisko (Člen)
08.06.2010 00:34:19
Offline

Re: B1250 problém s řazením

ja mam najeto 30 tisic a nikdy sem s tim trabl nemel ani pred vymenou oleje,ani po vymene.akorat jednicka dela kraval,ale dela ho od novoty na 650 i na 1250.

PFremer (Člen)
08.06.2010 07:53:38
Offline

Re: B1250 problém s řazením

majcherisko psal:

ja mam najeto 30 tisic a nikdy sem s tim trabl nemel ani pred vymenou oleje,ani po vymene.akorat jednicka dela kraval,ale dela ho od novoty na 650 i na 1250.

Tak teď jsem si trošku oddechl... Bál sem se, že má ta 1ka bebíčkoidontknow


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
stvrto1 (Člen)
08.06.2010 09:31:53
Offline

Re: B1250 problém s řazením

mám najazdených 12 tisíc a ked načas vymením olej, tak je to bez problémov smile1


Suzuki Bandit 1250SA
petr666 (Člen)
08.06.2010 14:48:07
Offline

Re: B1250 problém s řazením

jaky olej   lijete   do motoru  na tu bandasku 1250s  motorex nebo castrol? idontknow

Hanz (Člen)
08.06.2010 19:35:28
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Datel psal:

2000km po vymene oleje....aco ti tam dali za olej?
ja bych to videl asik ve slepeni spojky bo jak pise Koldan v nastaveni radicky to nebude...

....nějakou značkovou plnousyntetiku, nemůžu to po tom drápalovi v servisce přečíst......aspoň to tak tvrdili......idontknow, ale je to ten samý typ co tam byl od první výměny (kolem 1tis, 6tis, 12tis)....


WD club member...
Fik-B6S (Člen)
08.06.2010 19:47:04
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Hanz psal:
Datel psal:

2000km po vymene oleje....aco ti tam dali za olej?
ja bych to videl asik ve slepeni spojky bo jak pise Koldan v nastaveni radicky to nebude...

....nějakou značkovou plnousyntetiku, nemůžu to po tom drápalovi v servisce přečíst......aspoň to tak tvrdili......idontknow, ale je to ten samý typ co tam byl od první výměny (kolem 1tis, 6tis, 12tis)....

Zdena říkkal že už je to prý lepší že jsi to nějak poladil...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
petr666 (Člen)
08.06.2010 20:00:36
Offline

Re: B1250 problém s řazením

mam tam motorex

Hanz (Člen)
08.06.2010 20:33:08
Offline

Re: B1250 problém s řazením

...jinak sem si dneska hrál s tím tisícihranem a táhlem řadičky.....v tom kloubu co je mezi řadičkou a táhlem při mém hraní něco luplo a najednou je to v pohodě, tak sem z toho sundal tu gumu co na tom kloubu je a promazal to tam.....po 300km jízdě zatím ok...good
....co se týče vlivu posunu řadičky, tak bude asi něco pravdy na tom co psal Zdenek.....v určitých polohách jdou některé stupně špatně řadit, po posunutí jinam zas druhé, chce to kompromis, asi se to nějak zúhluje a síla se pak špatně přenáší..........nechápu....headshakeidontknow


WD club member...
Pajk (Člen)
08.06.2010 21:06:48
Offline

Re: B1250 problém s řazením

no, tak klouby se mazat musej a pokud ti to ještě třeba přenastavili až do nějaký mezní hodnoty toho kloububad, tak to tim klidně může bejt.

Datel (Člen)
08.06.2010 23:10:51
Offline

Re: B1250 problém s řazením

No to me poser bulvu. To by me nenapadlo ze v tom servisu budou takove jelita...
Ale aj tak me zarazi ze ti tam dali plnou syntetiku ale mozna ze vodnik to ma uz jinak nez vzduchac...

Pajk (Člen)
08.06.2010 23:21:28
Offline

Re: B1250 problém s řazením

mě by jí tam ve značkovým servisu taky klidně dali i do vzducháče, přímo řekli že je zbytečná ale když si jí budu přát nejni problém, nic vícbad.

Bedřich (Člen)
08.06.2010 23:38:13
Offline

Re: B1250 problém s řazením

motorex... a kloubky jsem v životě nemazalbigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Pajk (Člen)
09.06.2010 00:42:59
Offline

Re: B1250 problém s řazením

to, ale děláš chybu Bohumilesmile1. Kurva kdy já naposled mazal kloubybigsmilebigsmile?

Hanz (Člen)
09.06.2010 19:42:05
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Datel psal:

No to me poser bulvu. To by me nenapadlo ze v tom servisu budou takove jelita...
Ale aj tak me zarazi ze ti tam dali plnou syntetiku ale mozna ze vodnik to ma uz jinak nez vzduchac...

....to že tam dělaj jitrnice sem už zjistil, taky mě tam už víckrát neuvidí....sick
...co se týče oleje, tak taky nevím co by tam mělo správně být, jestli syntetika nebo polosyntetikaidontknow....se mě prostě zeptali jestli lepší nebo horší (dražší - levnější), tak sem řek lepší a mám tam plnousyntetiku, ale jestli je to dobře to nevím....idontknowhelp


WD club member...
PFremer (Člen)
10.06.2010 07:35:12
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Chlapáci, taky se voptám, Mám 1250 K9... řazení taky neni zrovna tichý, Jednička hrkne s nepěknou zvukovou kulisou, dvojka někdy taky... Nedělá to ale vždy, někdy skoro vůbec nepoznám, že jsem tam dal jinej kvalt.
Jak vám to řadí?že by mi to Pan Suzuki špatně sestavil?helpsmile2


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
majcherisko (Člen)
10.06.2010 07:40:45
Offline

Re: B1250 problém s řazením

PFremer psal:

Chlapáci, taky se voptám, Mám 1250 K9... řazení taky neni zrovna tichý, Jednička hrkne s nepěknou zvukovou kulisou, dvojka někdy taky... Nedělá to ale vždy, někdy skoro vůbec nepoznám, že jsem tam dal jinej kvalt.
Jak vám to řadí?že by mi to Pan Suzuki špatně sestavil?helpsmile2

K7 uplne stejne,od dvojky nahoru dobry bigsmile

Ondráš (Člen)
10.06.2010 09:50:44
Offline

Re: B1250 problém s řazením

PFremer psal:

Chlapáci, taky se voptám, Mám 1250 K9... řazení taky neni zrovna tichý, Jednička hrkne s nepěknou zvukovou kulisou, dvojka někdy taky... Nedělá to ale vždy, někdy skoro vůbec nepoznám, že jsem tam dal jinej kvalt.
Jak vám to řadí?že by mi to Pan Suzuki špatně sestavil?helpsmile2

A nechtěli byste tam dvouspojkový automat?idontknowheadshakesurprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
10.06.2010 09:55:43
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Ondráš psal:
PFremer psal:

Chlapáci, taky se voptám, Mám 1250 K9... řazení taky neni zrovna tichý, Jednička hrkne s nepěknou zvukovou kulisou, dvojka někdy taky... Nedělá to ale vždy, někdy skoro vůbec nepoznám, že jsem tam dal jinej kvalt.
Jak vám to řadí?že by mi to Pan Suzuki špatně sestavil?helpsmile2

A nechtěli byste tam dvouspojkový automat?idontknowheadshakesurprised

myslíš jako že by si koupili Hondu bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
10.06.2010 10:06:54
Offline

Re: B1250 problém s řazením

K.a.s.y.m. psal:

myslíš jako že by si koupili Hondu bigsmile

Mě přijde jak kdyby nikdy nejeli na Jawě... Vyřadit než zastavíš, zařazení jedničky dá ránu, jak když rupne rám... Jezdí to dodneška.
A tady se pozastavují nad tím, že když zařadíš jedničku, tak to "nepěkně cvakne".helpidontknow


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
10.06.2010 10:09:20
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

myslíš jako že by si koupili Hondu bigsmile

Mě přijde jak kdyby nikdy nejeli na Jawě... Vyřadit než zastavíš, zařazení jedničky dá ránu, jak když rupne rám... Jezdí to dodneška.
A tady se pozastavují nad tím, že když zařadíš jedničku, tak to "nepěkně cvakne".helpidontknow

no jo no co naděláš...ten kdo na ní jezdíl a nebo ještě občas jezdí tak ho tyhle věci nepřekvapí bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
PFremer (Člen)
10.06.2010 11:29:50
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

myslíš jako že by si koupili Hondu bigsmile

Mě přijde jak kdyby nikdy nejeli na Jawě... Vyřadit než zastavíš, zařazení jedničky dá ránu, jak když rupne rám... Jezdí to dodneška.
A tady se pozastavují nad tím, že když zařadíš jedničku, tak to "nepěkně cvakne".helpidontknow

No právě, že měl, tak mě to překvapuje...headshake řek bych, že od roku 90 co se narodila moje jawka se kurva dost věcí změnilobigsmile.TAk jsem se jen voptal, přecijen bandasku máte už nějakej ten pátek... Tak ste exprti :)goodpussy


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Inženýrek (Člen)
10.06.2010 11:43:30
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Jen taková blbá připomínka. Nemáš třeba moc vysoký volnoběžný otáčky?


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Ondráš (Člen)
10.06.2010 11:54:00
Offline

Re: B1250 problém s řazením

PFremer psal:

No právě, že měl, tak mě to překvapuje...headshake řek bych, že od roku 90 co se narodila moje jawka se kurva dost věcí změnilobigsmile.

Jen bych doplnil, že základ konstrukce tohodle banditího motoru pochází z přibližně stejné doby jako tvoje Jawka, tak jako vo co gou... smile1

Já teda myslel Jawy trochu staršího data, ale ono je to vlastně jedno. evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PFremer (Člen)
10.06.2010 12:05:32
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Inženýrek psal:

Jen taková blbá připomínka. Nemáš třeba moc vysoký volnoběžný otáčky?

cca 1000-1100ot


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
PFremer (Člen)
10.06.2010 12:11:36
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Ondráš psal:
PFremer psal:

No právě, že měl, tak mě to překvapuje...headshake řek bych, že od roku 90 co se narodila moje jawka se kurva dost věcí změnilobigsmile.

Jen bych doplnil, že základ konstrukce tohodle banditího motoru pochází z přibližně stejné doby jako tvoje Jawka, tak jako vo co gou... smile1

Já teda myslel Jawy trochu staršího data, ale ono je to vlastně jedno. evil

To vim,...
Nepotřebuju, aby to byla kosmická loď, jen jsem se chtěl ujistit, že je to ok.
Jak jsem zjistil, tak to dělá i ostatním, tak to tak bude asi v cajkugood

Díky.bigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
K.a.s.y.m. (Člen)
10.06.2010 12:17:50
Offline

Re: B1250 problém s řazením

PFremer psal:
Ondráš psal:
PFremer psal:

No právě, že měl, tak mě to překvapuje...headshake řek bych, že od roku 90 co se narodila moje jawka se kurva dost věcí změnilobigsmile.

Jen bych doplnil, že základ konstrukce tohodle banditího motoru pochází z přibližně stejné doby jako tvoje Jawka, tak jako vo co gou... smile1

Já teda myslel Jawy trochu staršího data, ale ono je to vlastně jedno. evil

To vim,...
Nepotřebuju, aby to byla kosmická loď, jen jsem se chtěl ujistit, že je to ok.
Jak jsem zjistil, tak to dělá i ostatním, tak to tak bude asi v cajkugood

Díky.bigsmile

hlavně je to konstrukcí převodovky řadí se přímo do zubovejch spojek a ne jako u auta přes brzdící synchron.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
PFremer (Člen)
10.06.2010 12:25:47
Offline

Re: B1250 problém s řazením

K.a.s.y.m. psal:
PFremer psal:
Ondráš psal:


Jen bych doplnil, že základ konstrukce tohodle banditího motoru pochází z přibližně stejné doby jako tvoje Jawka, tak jako vo co gou... smile1

Já teda myslel Jawy trochu staršího data, ale ono je to vlastně jedno. evil

To vim,...
Nepotřebuju, aby to byla kosmická loď, jen jsem se chtěl ujistit, že je to ok.
Jak jsem zjistil, tak to dělá i ostatním, tak to tak bude asi v cajkugood

Díky.bigsmile

hlavně je to konstrukcí převodovky řadí se přímo do zubovejch spojek a ne jako u auta přes brzdící synchron.

Jo tak, takže je ještě možnost, že až se převodovka troško víc usadí ( vobrousí ) tak to bude pepšígood. To jsem chtěl slyšet. smile1


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
K.a.s.y.m. (Člen)
10.06.2010 12:32:56
Offline

Re: B1250 problém s řazením

PFremer psal:
K.a.s.y.m. psal:
PFremer psal:


To vim,...
Nepotřebuju, aby to byla kosmická loď, jen jsem se chtěl ujistit, že je to ok.
Jak jsem zjistil, tak to dělá i ostatním, tak to tak bude asi v cajkugood

Díky.bigsmile

hlavně je to konstrukcí převodovky řadí se přímo do zubovejch spojek a ne jako u auta přes brzdící synchron.

Jo tak, takže je ještě možnost, že až se převodovka troško víc usadí ( vobrousí ) tak to bude pepšígood. To jsem chtěl slyšet. smile1

good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
10.06.2010 12:33:27
Offline

Re: B1250 problém s řazením

K.a.s.y.m. psal:
PFremer psal:
K.a.s.y.m. psal:


hlavně je to konstrukcí převodovky řadí se přímo do zubovejch spojek a ne jako u auta přes brzdící synchron.

Jo tak, takže je ještě možnost, že až se převodovka troško víc usadí ( vobrousí ) tak to bude pepšígood. To jsem chtěl slyšet. smile1

good

ale i tak nečekej ,že to bude tichý jako u auta..na to prostě zapomeň


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
PFremer (Člen)
10.06.2010 12:42:20
Offline

Re: B1250 problém s řazením

K.a.s.y.m. psal:
K.a.s.y.m. psal:
PFremer psal:


Jo tak, takže je ještě možnost, že až se převodovka troško víc usadí ( vobrousí ) tak to bude pepšígood. To jsem chtěl slyšet. smile1

good

ale i tak nečekej ,že to bude tichý jako u auta..na to prostě zapomeň

To je jasný :) Dík za odpověď, na festu tě pozvu na limču pussycool


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Ondráš (Člen)
10.06.2010 12:43:48
Offline

Re: B1250 problém s řazením

PFremer psal:

To je jasný :) Dík za odpověď, na festu tě pozvu na limču pussycool

surprised
Vždyť Ti nic špatnýho neudělal, tak proč ho chceš trestat?help

My se zveme na RUM.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
10.06.2010 12:48:27
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Ondráš psal:
PFremer psal:

To je jasný :) Dík za odpověď, na festu tě pozvu na limču pussycool

surprised
Vždyť Ti nic špatnýho neudělal, tak proč ho chceš trestat?help

My se zveme na RUM.cool

goodgoodbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
PFremer (Člen)
10.06.2010 12:53:02
Offline

Re: B1250 problém s řazením

K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:
PFremer psal:

To je jasný :) Dík za odpověď, na festu tě pozvu na limču pussycool

surprised
Vždyť Ti nic špatnýho neudělal, tak proč ho chceš trestat?help

My se zveme na RUM.cool

goodgoodbigsmilebigsmile

redface


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Ondráš (Člen)
10.06.2010 15:39:40
Offline

Re: B1250 problém s řazením

PFremer psal:

redface

Jsi abstinent?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
10.06.2010 15:47:52
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Ondráš psal:
PFremer psal:

redface

Jsi abstinent?help

taky jsem slyšel,že takový jedinci od přírody skutečně existujou..osobně znám dva,ale to jsou vyléčený alkoholici bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
PFremer (Člen)
10.06.2010 15:53:58
Offline

Re: B1250 problém s řazením

K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:
PFremer psal:

redface

Jsi abstinent?help

taky jsem slyšel,že takový jedinci od přírody skutečně existujou..osobně znám dva,ale to jsou vyléčený alkoholici bigsmile

... Ne to ne, odpoledne si klidně pivečko dáme, ale v noci po koncertě musíme fičet zpět do liberce. Mám bohužel brigádu v posilce a nikdo to neveme.
smile2Sere mě to...pussy


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
PFremer (Člen)
10.06.2010 15:55:19
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Ondráš psal:
PFremer psal:

redface

Jsi abstinent?help

idontknow si se zbláznilheadshake může bejt v dnešní době ještě někdo abstinent...smokingood


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
K.a.s.y.m. (Člen)
10.06.2010 15:55:22
Offline

Re: B1250 problém s řazením

PFremer psal:
K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:


Jsi abstinent?help

taky jsem slyšel,že takový jedinci od přírody skutečně existujou..osobně znám dva,ale to jsou vyléčený alkoholici bigsmile

... Ne to ne, odpoledne si klidně pivečko dáme, ale v noci po koncertě musíme fičet zpět do liberce. Mám bohužel brigádu v posilce a nikdo to neveme.
smile2Sere mě to...pussy

to máš teda blbý.badsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
10.06.2010 15:57:56
Offline

Re: B1250 problém s řazením

PFremer psal:

Mám bohužel brigádu v posilce a nikdo to neveme.

Napiš Kellymu. Když to podložíš fernetem a solárkem, tak určitě nebude proti.coolsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
majcherisko (Člen)
10.06.2010 17:42:04
Offline

Re: B1250 problém s řazením

PFremer psal:
K.a.s.y.m. psal:
PFremer psal:


To vim,...
Nepotřebuju, aby to byla kosmická loď, jen jsem se chtěl ujistit, že je to ok.
Jak jsem zjistil, tak to dělá i ostatním, tak to tak bude asi v cajkugood

Díky.bigsmile

hlavně je to konstrukcí převodovky řadí se přímo do zubovejch spojek a ne jako u auta přes brzdící synchron.

Jo tak, takže je ještě možnost, že až se převodovka troško víc usadí ( vobrousí ) tak to bude pepšígood. To jsem chtěl slyšet. smile1

prd se zlepší,povídám že mám najeto 30tkm a žádná změna sick. Taže radši startuju se zařazenou jedničkou,je mi líto převodovky headshake

zdenek 1 (Člen)
10.06.2010 21:56:31
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Jak bys je chtěl u střikačky zmenšit???surprised

Inženýrek psal:

Jen taková blbá připomínka. Nemáš třeba moc vysoký volnoběžný otáčky?


když to jede,je to OK
K.a.s.y.m. (Člen)
11.06.2010 07:24:46
Offline

Re: B1250 problém s řazením

zdenek 1 psal:

Jak bys je chtěl u střikačky zmenšit???surprised

Inženýrek psal:

Jen taková blbá připomínka. Nemáš třeba moc vysoký volnoběžný otáčky?

i tam to jde bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
11.06.2010 07:40:10
Offline

Re: B1250 problém s řazením

K.a.s.y.m. psal:
zdenek 1 psal:

Jak bys je chtěl u střikačky zmenšit???surprised

Inženýrek psal:

Jen taková blbá připomínka. Nemáš třeba moc vysoký volnoběžný otáčky?

i tam to jde bigsmile

...kupodivubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
11.06.2010 08:50:42
Offline

Re: B1250 problém s řazením

majcherisko psal:

prd se zlepší,povídám že mám najeto 30tkm a žádná změna sick. Taže radši startuju se zařazenou jedničkou,je mi líto převodovky headshake

Šmarjá... Nebuďte citlivky... Si poslechni Dukárnu...helpheadshake


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
zdenek 1 (Člen)
11.06.2010 09:19:36
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
zdenek 1 psal:

Jak bys je chtěl u střikačky zmenšit???surprised


i tam to jde bigsmile

...kupodivubigsmile

Tak jsem z toho jelen,v suzuce jsem chtěl posledně aby mi taky snížili k vůli jedničky otáčky na 1000 z 1200 , a oni povídali "pane to jde jen chvilkově seřídit třeba po dobu nějaké opravy ale pak se to zase dá zpět"  ....tak nevím !?surprised


když to jede,je to OK
K.a.s.y.m. (Člen)
11.06.2010 09:30:36
Offline

Re: B1250 problém s řazením

zdenek 1 psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:


i tam to jde bigsmile

...kupodivubigsmile

Tak jsem z toho jelen,v suzuce jsem chtěl posledně aby mi taky snížili k vůli jedničky otáčky na 1000 z 1200 , a oni povídali "pane to jde jen chvilkově seřídit třeba po dobu nějaké opravy ale pak se to zase dá zpět"  ....tak nevím !?surprised

že s tou jedničkou máte takovej problémidontknowidontknow
Jasně,že to jde na některejch stříkačkách máš normálně ladící kolečko jak na karbecích,ale většinou to bejvá schovaný mezi difuzorama aby do toho nikdo nehrabal..a toho bych se držel.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
11.06.2010 12:08:37
Offline

Re: B1250 problém s řazením

Ondráš psal:
majcherisko psal:

prd se zlepší,povídám že mám najeto 30tkm a žádná změna sick. Taže radši startuju se zařazenou jedničkou,je mi líto převodovky headshake

Šmarjá... Nebuďte citlivky... Si poslechni Dukárnu...helpheadshake

viď,řešej pussyviny...bigsmile
taky když tam kopnu jedničku,tak to je docela jeba,ale drží,nevyskakuje,
tak vo co deidontknowbigsmile


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
11.06.2010 13:49:52
Offline

Re: B1250 problém s řazením

majcherisko psal:
PFremer psal:
K.a.s.y.m. psal:

hlavně je to konstrukcí převodovky řadí se přímo do zubovejch spojek a ne jako u auta přes brzdící synchron.

Jo tak, takže je ještě možnost, že až se převodovka troško víc usadí ( vobrousí ) tak to bude pepšígood. To jsem chtěl slyšet. smile1

prd se zlepší,povídám že mám najeto 30tkm a žádná změna sick. Taže radši startuju se zařazenou jedničkou,je mi líto převodovky headshake

bych bejt tebou takovou ludru kop ze skály a okamžitě zakoupil starší modelidontknow u starý vrány ti nebude líto převodovky smokin


Strýcfajtr !!!
majcherisko (Člen)
11.06.2010 15:32:17
Offline

Re: B1250 problém s řazením

XJelen psal:
majcherisko psal:
PFremer psal:


Jo tak, takže je ještě možnost, že až se převodovka troško víc usadí ( vobrousí ) tak to bude pepšígood. To jsem chtěl slyšet. smile1

prd se zlepší,povídám že mám najeto 30tkm a žádná změna sick. Taže radši startuju se zařazenou jedničkou,je mi líto převodovky headshake

bych bejt tebou takovou ludru kop ze skály a okamžitě zakoupil starší modelidontknow u starý vrány ti nebude líto převodovky smokin

chtěl jsem,ale předběh mě,jestli se nepletu VikecB12-koupil mi jednu z posledních v republice před nosem fuck.tak na me zbyla holt jebka bigsmile

VikecB12 (Člen)
12.06.2010 17:21:41
Offline

Re: B1250 problém s řazením

majcherisko psal:
XJelen psal:
majcherisko psal:


prd se zlepší,povídám že mám najeto 30tkm a žádná změna sick. Taže radši startuju se zařazenou jedničkou,je mi líto převodovky headshake

bych bejt tebou takovou ludru kop ze skály a okamžitě zakoupil starší modelidontknow u starý vrány ti nebude líto převodovky smokin

chtěl jsem,ale předběh mě,jestli se nepletu VikecB12-koupil mi jednu z posledních v republice před nosem fuck.tak na me zbyla holt jebka bigsmile

Ještě nedávno měli,možná pořát majo B12K6 u Harnesu,v mé barvě,ale Nko. No a já měl tedka takovou myšlenku,že bych si pořídil 1250ku,ale tu 2010,s tím černým motorem se mě to líbígood Budu se na tom muset svest,ať vim jak to jede a jestli by to smělo domidontknowsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
XJelen (Člen)
12.06.2010 18:00:10
Offline

Re: B1250 problém s řazením

VikecB12 psal:
majcherisko psal:
XJelen psal:


bych bejt tebou takovou ludru kop ze skály a okamžitě zakoupil starší modelidontknow u starý vrány ti nebude líto převodovky smokin

chtěl jsem,ale předběh mě,jestli se nepletu VikecB12-koupil mi jednu z posledních v republice před nosem fuck.tak na me zbyla holt jebka bigsmile

Ještě nedávno měli,možná pořát majo B12K6 u Harnesu,v mé barvě,ale Nko. No a já měl tedka takovou myšlenku,že bych si pořídil 1250ku,ale tu 2010,s tím černým motorem se mě to líbígood Budu se na tom muset svest,ať vim jak to jede a jestli by to smělo domidontknowsmile1

srát na to kdo by to chtěl idontknow
redfacebigsmile


Strýcfajtr !!!
Pajk (Člen)
12.06.2010 18:09:23
Offline

Re: B1250 problém s řazením

souhlas, ty wogo ani zadarmobigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
13.06.2010 12:23:07
Offline

Re: B1250 problém s řazením

To Hanz: prodej to a kup starý B12Nsmokingood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr