Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

Zdenda (Člen)
19.12.2006 00:52:08
Offline

Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

Byla mi způsobena škoda na vozidle, vozidlem klienta PP. Po oznámení, že to dám do autorizovaného servisu, mi bylo řečeno, že mi strhnou 30% z faktury. To si snad dělají prdel ne? Auto starý 4 roky, kokot mi ho rozstřelí a já nakonec budu doplácetfuckfuckfuck Někdo tvrdí, že to je nesmysl, někdo zase naopak. Poraďte dík. Každopádně PP je největší jebka všech jebek, to vim dávnosick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
19.12.2006 00:55:19
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

...ten co naboril manzelku mel ceskou - podminka byla znackovej servis, tak to nechapu? auto ma teda stary 2 roky


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
19.12.2006 13:17:13
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

hmm to je pěkný, to je verbež to je neuvěřitelný, lákaj socky na levný ručení a pak to podle toho vypadá.sick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Tom-DK (Člen)
19.12.2006 13:21:19
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

nejsem žádná socka fuck mám u nich moto a jedno auto.bigsmile

osiris (Člen)
19.12.2006 13:22:26
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

...to ti spis odpovedej pojistovaci, par jich tady je, jak to s tim vlastne je, jestli ti tam od nejakyho roku pak nesoupnou amortizaci


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mates (Člen)
19.12.2006 13:26:38
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

30 % surprised  to je nějaká blbost na autě starým 4 roky by ti v podstatě neměli strhnout skoro nic .... nebylo to spíš poj. plnění rozpočtem ??


… voranžová
Tom (Člen)
19.12.2006 13:30:46
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

Je to bordel-pred mesicem mi do sluzebniho auta nacouval nejakej deda. Rozbil mi blinkr a trochu odrel blatnik. Tak jsme vsechno sepsali a kdyz jsem si po ctrnacti dnech sel do servisu pro auto dostal jsem fakturu skoro na 20 litru s tim ze ceska pojistovna uz to poresila. Malej problem byl v tom ze jsem 4 litry musel zaplatit ja - prej amortizace vozidla. Po dvou dnech telefonovani a vysvetlovani, ze je mi uplne jedno ze do 6 let staryho auta daji kvuli nejakymu dedovi novy dily jsem se dovedel, ze ceska to tak dela a ze je to normalnifuck  Asi nova pussydoba nebo cosick

osiris (Člen)
19.12.2006 13:32:37
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

...címž teď na to asi mates kápnul


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Tom-DK (Člen)
19.12.2006 13:35:40
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

to by ale mely ty pojištovny chtít po svých ovečkách a ne po obětech. to je bordel sickfuck

Meloun (Člen)
19.12.2006 13:37:02
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

Mě rozstřelil před 3 rokama kamion-náklady na opravu s originál dílama přesahovala aktualní hodnotu vozu(totálka),ale nic tomu nebylo(světlo,blinkry,kapota,maska,nárazník+pár drobností)-jenže:kapota orig.bez laku 12tisíc,světlo 7500,- atd atd...
5ekli mi,že mi proplatěj na jeho pojišťovně opravu z jeho povinnýho ručení(kooperativa),ale že amortizace bude nějakejch 60 procent!!!fucksick,pač auto bylo starší pěti let a mělo přes 100tis.km...takže jsem to dal z havarijky a s drobnými podvody na cenovkách ve fakturách z vrakáčů jsem se dostal na téměř na 0.Spoluůčast byla 10tis.korun.Kterou jsem pak ještě vymáhal a dostal jen 50 procent-tz.5 000kčsmile2Někdo mě naboří a já ještě cálujufucksicksick
Jedině to uhrát na opravu rozpočtem a pak to nechat udělat levněji-např.blatník se napíše(spočítá)jako novej za 12tis a přitom ho necháš opravit za 5tis
atd...Ovšem chce to nechávat spravovat jinde než v aoutorizovanejch servisech-tam mě už nikdo nedostanefuck
Po týhle zkušenosti ti dám jednu radu-neser se s nima,otravuj je jak můžeš a to hoooodně intenzivně a buď drzej-přestane je to bavita vyříděj to rychleji-ČP si se mnou taky užila!bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Mour (Člen)
19.12.2006 13:38:47
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

Tom: Ano, ČP to tak dělá sick ...prej děda Ti nerozbil "nový" blatník a světlo idontknowsick

Tom (Člen)
19.12.2006 13:51:50
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

Byl jsem z toho vykulenej-naposled jsem boural tak pre 10-ti rokama na J350 a tam, slo vsechno jak po masle. jeste jsem vydelal a dokoupil tuningovy husto dilybigsmile Asi to chce dobry nervy a dobre vybrat pojistovnu. Nebo si nechavat nabourat jen novy vecibigsmile

Zdenda (Člen)
19.12.2006 14:08:34
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

Nevim na co Mates kápnul, ale mě je uplně jedno jestli to bude na fakturu nebo rozpočtem. Krávě jsem řekl, že to dám do origo servisu VW a hned mi s úsměvem řekla, že mi ale strhnou 30%. To jsem nežral!Pokud to je tak jak je, nechám to odstrojit, půl věcí se hodí jako vadnejch a foukne se to na rozpočet aby se to vykompenzovalo. Kokota ze sebe dělat nenechám.

Prosím nějaký pojišťováky, aby se tu k tomu vyjádřili. I když než se prokoušou k tomuhle tématu v tomhle novym chaosu tak nevim nevim. Jo a taky je bomba po PP chtít vědět co se kde a jak a kolik strhne. Nikoho se nedovoláte, nikdo vám nic neřekne, jediný prej dohodněte se s likvidátorem. Tak to asi dávaj ty procenta podle xichtu. Nechtěj platit? Ok tak si to vyberu jinym způsobem. fuckfuckfuckfuckfuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
19.12.2006 14:10:40
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

Jo někde jsem slyšel v nějaký pojišťovně, že na plastový díly se amortizace nepočítá! Tak jak?help

Sviněfuckfuckfucksicksicksick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
jirka silver (Člen)
19.12.2006 14:23:29
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

Mně pomohlo z největší krize při jednání na úřadech:
1.materiál -neprané 3xpoužité sportovní fusekle zvané stojačky(doporučuji balit do igelitu)
2.topinka s česnekem

Během jednání úřednice sdělí,že to nejde blabla.Pod stolem vysunout nohy z bot
zamávat a zeptat se znova na to samé,že to nechápete.Nejlépe požádat o protokol
o ústním jednání,kde by to podrobně popsala...protahovat svojí přitomnost za každou cenu.Kdo zvládne se uprdnout má vyhráno...pardon a pokračovat v jednání vyhledávat co nejbližší kontakt.
Zákon totiž nedefinuje co je smrad.Nejlépe to funguje na ženský.....
V úřední hodiny je Vám vydána na milost a nemilost a věřte,že to funguje.
Cikáni s tím vyhrávají na celé čáře všichni jim vyplňujou zběsile formuláře oni
jen podepisují.Proč nepoužít jejich know howgood


Najdete nás na každém kilometru
mates (Člen)
19.12.2006 14:36:18
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

zdenda:  hele když to jde z povinýho ručení toho druhýho tak ti nestrhnou nic ... amortizuje se plechařina ... je jasný že když to je 10 let stará šáde s prorezlýma blatníkama tak mu pojišťovna nezaplatí ouplně nová blatníky ( chrání se tak proti pojistnejm podvodům typu "hele Fando jebni mi do toho služební Tatrou mám prohnilý blatníky potřebuju je vyměnit" ) tak to prostě je ....

ale pokud má tvoje auto 4 roky strhnou prd ... slečna co si ti to řekla je holt pussy


… voranžová
mates (Člen)
19.12.2006 14:42:06
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

jo a rozpočtem = že ti vyplatí love (cena opravy -30% obvykle) a sprav si to třeba doma v garáži ... dá se na tom i vydělat surprised


… voranžová
Meloun (Člen)
19.12.2006 15:17:32
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

Na rozpočtu se vydělat dá...taď ale nevim,jestli ti to při nějakejch vyšších sumách schválej...navíc to vypadá,že to chceš dát mermomocí do autor.servisu a tam se s tebou o nějakým opravování bavit "nejspíš" nebudou a frknou tam novej(drahej) díl.
U amortizace hrajou roli i najetý kilometry.
Jestli máš havarijku,udělej to z ní a spoluůčast vymáhej na pojišťovně protivníka.
Přijdeš sice o nějakej ten bonus havarijky(předpokládám,že ji u 4 roky starýho auta máš),ale vyplatí se to!


PURE NAKED BIKE!
Datel (Člen)
19.12.2006 16:42:18
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

Za prvé: Uzavřít pojistku s makléřem.......tebe to nestojí nic navíc a on má různé páky na solidní vyjednání pojistky a plnění

Za druhé: Rozdíl ceny vymáhat soudní cestou po majiteli vozidla,které ti způsobilo škodu

Za třetí: Použít praktiky, které navrhoval Stříbrný Jirka........ovšem s nejistým výsledkem

osiris (Člen)
19.12.2006 18:07:25
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

...myslim, ze co se vymneni za novej dil a co se opravi urcuje prave likvidator a ne servis, pokud pak pri rozebrani usoudi servis, ze nekde pod "kabatem" je v haji jeste neco, tak opet likvidator schvaluje a urcuje jestli opravit nebo menit


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mates (Člen)
19.12.2006 18:08:59
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

osiris:  tak jest


… voranžová
osiris (Člen)
19.12.2006 18:18:37
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

mates psal:

osiris:  tak jest

...dyk vim, ty "muhehe" goodsmile1 uzs to dlooooooouho nenapsal smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Newada (Člen)
19.12.2006 18:21:53
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

Zloději, pojistil jsem u nich střep jednou a naposled. Při vracení části pojištění po odhlášení mě vobrali vo měsíc. fuck


jak dlouho ještě?
Meloun (Člen)
19.12.2006 19:14:18
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

Hradil jsem to z havarijky-likvidátor to ohodnotil jako totálku s tim,že jestli to chci dát dokupy,tak proplatěj pouze 75procent(přibližně)aktualní hodnoty vozu před událostí.
Tz-že co jsem si opravil a nakoupil po vrakáčích,inzerátech apod. mu bylo buřt!
Chtělo se po mě pouze předložit účty a faktury(lakovna,klempíři,díly).
Jedinej průser byl ten,že to bylo na leasing a ten vyžaduje opravu v autor.servisubadidontknowfucksick:
Musel jsem to dát do Kie Liberec-sráči vyjebanýfuck
Něco sice opravili-ale mnohem dráž,než kdybych to dal ke známýmu a něco uplně pokurvili,ale na to člověk přijde až časemsick
Když je vedoucí opravny šikovnej,tak na tom vydělá on i já-běžně se to dělá,že se napíše novej díl,koupí se replika nebo se to opraví a za ušetřenej chechták se může dát dokupy i něco jinýho...
Trochu se v tom pohybuju,takže to neni jen muj výmysl!


PURE NAKED BIKE!
Drak (Člen)
19.12.2006 19:17:05
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

Jediná možnost domáhat se občansko-právním sporem s tím co Ti tu škodu způsobil, takhle mi to tenkrát řekli na pojišťovně.


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Zdenda (Člen)
19.12.2006 19:59:02
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

Průser je, že každej tvrdí, z cizýho povinnýho ti nic nestrhnou. Hmm na týhle vyjebaný pojišťovně mi to řekla ta kráva co to se mnou sepisovala, pak  jsem volal na info liku a tam mi řekli - blbost, ovšem po telefonátu na oddělení likvidace mi řekli, že můžou i 50% To je v prdeli, tam jeden neví co dělá druhej. Navíc ze zkušeností s ostatními pojišťovnami (naposledy s Kooperativou, když mi čůza škrábla na Bandasce výfuk), šlo to taky na rozpočet a nestrhli nic.

Dá se někde sehnat nějaká instituce něco jako je ČOI, která by mě přesně informovala na co mám nárok ze zákona a no co ne? Nebo si mohu fakt dělat co chtějí podle xichtu?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Meloun (Člen)
19.12.2006 20:21:10
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

Hm,tak to už chce někoho,kdo v tom dělá-zkus se zeptat známejch co maj známý-třeba někoho znají...
Na úřady stylem-zezačátku velmi slušně,ale pokud začnou se člověkem(klienten)jebat,tak do toho jít tvrdě i za cenu trapasů na chodbách před ostatními(likvidátor a potom i vedoucí pobočky v Liberci by mohli vyprávět!bigsmile)
A jak se najednou nabídli,ať jdu raději  do kanclu a řešení bylo docela urychleno!surprisedbigsmile
Dožaduj se nadřízených,vedoucích atd...


PURE NAKED BIKE!
mates (Člen)
19.12.2006 21:10:26
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

osiris psal:
mates psal:

osiris:  tak jest

...dyk vim, ty "muhehe" goodsmile1 uzs to dlooooooouho nenapsal smile2

chuech .. jj máš recht ...

tož jeden eném pro tebe .... muhehehehééééé ueh ueh ueh ... bigsmile


… voranžová
Jerry (Člen)
19.12.2006 21:30:38
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

No, piju Frankovku a pojiš´tovnám nevěřím ani hovno! Je to už pár let co mojí kámošce likvidátorka na rovinu řekla že z vykradenýho bytu v ceně cca 60 klacků ji dá 40 ale musí ji položit deset na stůl. Ber nebo nech bejt.fuck

A za socializmu přišel k bráchovýmu ťuknutýmu autu likvidátor okoukl drobné škody a řekl: Auto zvednout, pod něj kovadlinu, shodit na ní, trefit tehle svár a my vám zaplatíme celou kastli. Zvláštní doba, zvláštní lidi. Nevěřím nikomu!bad


A kurva...
osiris (Člen)
19.12.2006 21:39:51
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

matesovi: diky kamo goodbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
18.07.2013 07:59:09
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

jirka silver psal:

Mně pomohlo z největší krize při jednání na úřadech:
1.materiál -neprané 3xpoužité sportovní fusekle zvané stojačky(doporučuji balit do igelitu)
2.topinka s česnekem

Během jednání úřednice sdělí,že to nejde blabla.Pod stolem vysunout nohy z bot
zamávat a zeptat se znova na to samé,že to nechápete.Nejlépe požádat o protokol
o ústním jednání,kde by to podrobně popsala...protahovat svojí přitomnost za každou cenu.Kdo zvládne se uprdnout má vyhráno...pardon a pokračovat v jednání vyhledávat co nejbližší kontakt.
Zákon totiž nedefinuje co je smrad.Nejlépe to funguje na ženský.....
V úřední hodiny je Vám vydána na milost a nemilost a věřte,že to funguje.
Cikáni s tím vyhrávají na celé čáře všichni jim vyplňujou zběsile formuláře oni
jen podepisují.Proč nepoužít jejich know howgood

ty pičo to je finta jaxviň bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Drakoxxl (Člen)
18.07.2013 09:32:10
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

hlemejzd999 psal:
jirka silver psal:

Mně pomohlo z největší krize při jednání na úřadech:
1.materiál -neprané 3xpoužité sportovní fusekle zvané stojačky(doporučuji balit do igelitu)
2.topinka s česnekem

Během jednání úřednice sdělí,že to nejde blabla.Pod stolem vysunout nohy z bot
zamávat a zeptat se znova na to samé,že to nechápete.Nejlépe požádat o protokol
o ústním jednání,kde by to podrobně popsala...protahovat svojí přitomnost za každou cenu.Kdo zvládne se uprdnout má vyhráno...pardon a pokračovat v jednání vyhledávat co nejbližší kontakt.
Zákon totiž nedefinuje co je smrad.Nejlépe to funguje na ženský.....
V úřední hodiny je Vám vydána na milost a nemilost a věřte,že to funguje.
Cikáni s tím vyhrávají na celé čáře všichni jim vyplňujou zběsile formuláře oni
jen podepisují.Proč nepoužít jejich know howgood

ty pičo to je finta jaxviň bigsmile

bigsmile
Šneku se nudíš co, když děláš archeologa bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
tachec (Člen)
18.07.2013 09:58:54
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

Drakoxxl psal:
hlemejzd999 psal:
jirka silver psal:

Mně pomohlo z největší krize při jednání na úřadech:
1.materiál -neprané 3xpoužité sportovní fusekle zvané stojačky(doporučuji balit do igelitu)
2.topinka s česnekem

Během jednání úřednice sdělí,že to nejde blabla.Pod stolem vysunout nohy z bot
zamávat a zeptat se znova na to samé,že to nechápete.Nejlépe požádat o protokol
o ústním jednání,kde by to podrobně popsala...protahovat svojí přitomnost za každou cenu.Kdo zvládne se uprdnout má vyhráno...pardon a pokračovat v jednání vyhledávat co nejbližší kontakt.
Zákon totiž nedefinuje co je smrad.Nejlépe to funguje na ženský.....
V úřední hodiny je Vám vydána na milost a nemilost a věřte,že to funguje.
Cikáni s tím vyhrávají na celé čáře všichni jim vyplňujou zběsile formuláře oni
jen podepisují.Proč nepoužít jejich know howgood

ty pičo to je finta jaxviň bigsmile

bigsmile
Šneku se nudíš co, když děláš archeologa bigsmile

Nu co, čte si fórum od začátku - jako knížku bigsmile
Je teprve v roce 2006 a nejsem si jistej, jestli to někdy dočte dokonce, když to tady pořád kyne.


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Fik-B6S (Člen)
18.07.2013 21:20:48
Offline

Re: Podnikatelská pojišťovna a pojistné plnění...

nevím čemu se divíte dělají to tak všechny pojišťovny. u KOOP si můžete připojisti 100% opravu při nezaviněné nehodě to je snad jediná možnost jak nepřijít o tzv. amortizaci...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr