Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » XPD nebo Diadora

Bombarďák (Člen)
08.06.2010 23:12:31
Offline

XPD nebo Diadora

čus, chci si koupit boty a nemůžu se rozhodnout. Chci skloubit bezpečnost a praktičnost a vybírám z těchto dvou. Nemáte s nimi někdo zkušenosti, případně nějaké reference? Díkas.

http://www.motocentrum.pel.cz/cs/eshop- … 65836.html

http://www.paolo.cz/837,xcape-moto-boty-diadora.html


"Burn rubber, not your soul"
Koldan (Člen)
08.06.2010 23:31:56
Offline

Re: XPD nebo Diadora

voboje sů kotníkový a dle mýho názoru k hovnuidontknow měl sem taky kotníkový a šly z domu. Dyž si to vemeš tak to neochrání rozhodně jako klasiky, tzn. ty co sů vytáhnutý na holeně, v chladnu ti pod ně fůká, v horku zas tak výhodný nejsů, dyž v nich budeš chodit v okolí mašiny tag stejně budeš jako kosmonaut a za jízdy dyž ti bude v sebevětším horku fůkat na ponošky tag nadšenej nebudeš, tagže za mě nevidím žádnej přínosbad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Bombarďák (Člen)
08.06.2010 23:42:19
Offline

Re: XPD nebo Diadora

Koldan psal:

voboje sů kotníkový a dle mýho názoru k hovnuidontknow měl sem taky kotníkový a šly z domu. Dyž si to vemeš tak to neochrání rozhodně jako klasiky, tzn. ty co sů vytáhnutý na holeně, v chladnu ti pod ně fůká, v horku zas tak výhodný nejsů, dyž v nich budeš chodit v okolí mašiny tag stejně budeš jako kosmonaut a za jízdy dyž ti bude v sebevětším horku fůkat na ponošky tag nadšenej nebudeš, tagže za mě nevidím žádnej přínosbad

... ty XPD by měly mít chránič i na holeni. Na youtube je na ně instruktážní video a nevypadají špatně. Myslím si, že především kotník a pata by měly být v bezpečí, což jsou vlastně nejvíc exponovaný místa. Taky nejsem žádný okruhový jezdec, takže klasický vysoký "lyžáky" asi neupotřebuju. Hlavně chci bezpečí a když někam dojedu, abych se mohl bez problémů pohybovat (tím nemyslím tůry)!


"Burn rubber, not your soul"
Loser (Administrator)
09.06.2010 00:01:04
Offline

Re: XPD nebo Diadora

vono se da dobre a v pohode pohybovat i v tech vysokejch. A pokud planujes jet nekam, kde vis, ze budes vic chodit, tak prece neni problem vzit si batuzek a do toho hodit nejaky obyc tenisky. Zas tolik mista to nezabere. Nebo si pripadne vyber nejaky s pohyblivou patou (jakoze dopredu a dozadu).
Ja mam tyhle
http://www.mtt-brno.cz/g-rw-black-aquatech
a jsem s nima maximalne spokojenej. Vodchodim v nich klidne celovikendovej sraz a absolutne v nicem mi neprekazi. (a hlavne ted koukam, ze je maji za kurevsky dobrou cenu - loni jsem je tam kupoval za 6700)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
09.06.2010 08:06:02
Offline

Re: XPD nebo Diadora

...nahovno voboje...neš todle, to uš rači pořádný trekáče...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
09.06.2010 13:36:28
Offline

Re: XPD nebo Diadora

Taky nejsem žádný okruhový jezdec, takže klasický vysoký "lyžáky" asi neupotřebuju. Hlavně chci bezpečí a když někam dojedu, abych se mohl bez problémů pohybovat (tím nemyslím tůry)!

No já sem asi tak z motorkářova hovna pára a nechci radit ale dosti si protiřečíš a defacto chceš píčovinu. Nechceš vysoký boty, který sou bezpečnější ale na druhou stranu bezpečí chceš bot, který bezpečí v plný výši dodat nemůžou.odidontknow

Další věc je, že je prý nevyužiješ. To jako myslíš jak? Myslíš že v běžnym provozu, když můžeš spadnout kdekoliv, na cokoliv a podcokoliv narozdíl od okruhu je nevyužiješ?idontknow

Má rada, boty si kup pořádný, rozhodně vysoký a ne takovýhle sračky jako na nějaký kolo. Boty na motorku tě maj především uchránit při ježdění na motorce.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
ross (Člen)
09.06.2010 19:38:22
Offline

Re: XPD nebo Diadora

o těch nízkých sice nevím, jak jsou bezpečný ale vypadaj hrozněsurprised

a o to mi jde hlavněbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Koldan (Člen)
09.06.2010 20:44:10
Offline

Re: XPD nebo Diadora

Bombarďák psal:
Koldan psal:

voboje sů kotníkový a dle mýho názoru k hovnuidontknow měl sem taky kotníkový a šly z domu. Dyž si to vemeš tak to neochrání rozhodně jako klasiky, tzn. ty co sů vytáhnutý na holeně, v chladnu ti pod ně fůká, v horku zas tak výhodný nejsů, dyž v nich budeš chodit v okolí mašiny tag stejně budeš jako kosmonaut a za jízdy dyž ti bude v sebevětším horku fůkat na ponošky tag nadšenej nebudeš, tagže za mě nevidím žádnej přínosbad

... ty XPD by měly mít chránič i na holeni. Na youtube je na ně instruktážní video a nevypadají špatně. Myslím si, že především kotník a pata by měly být v bezpečí, což jsou vlastně nejvíc exponovaný místa. Taky nejsem žádný okruhový jezdec, takže klasický vysoký "lyžáky" asi neupotřebuju. Hlavně chci bezpečí a když někam dojedu, abych se mohl bez problémů pohybovat (tím nemyslím tůry)!

dyž kůpíš vysoký, kerý ti seknů, zistíš, že sa v nich cítíš líp než v bačkorách. Mám Oxtary a přestože su model jako Ross a sů už odříté a chtělo by to možná hesčí, měnit je nescu, seděj perfektně, vydržím v nich celej den, není mi v nich horko, prostě spokojenej parchant. Měl sem kotníkový a bylo to k ničemu, vono totiž i v 30 stupňovém horku dyž ti podfukuje na kotníky je k nasráníheadshake


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Bombarďák (Člen)
09.06.2010 21:01:43
Offline

Re: XPD nebo Diadora

Koldan psal:
Bombarďák psal:
Koldan psal:

voboje sů kotníkový a dle mýho názoru k hovnuidontknow měl sem taky kotníkový a šly z domu. Dyž si to vemeš tak to neochrání rozhodně jako klasiky, tzn. ty co sů vytáhnutý na holeně, v chladnu ti pod ně fůká, v horku zas tak výhodný nejsů, dyž v nich budeš chodit v okolí mašiny tag stejně budeš jako kosmonaut a za jízdy dyž ti bude v sebevětším horku fůkat na ponošky tag nadšenej nebudeš, tagže za mě nevidím žádnej přínosbad

... ty XPD by měly mít chránič i na holeni. Na youtube je na ně instruktážní video a nevypadají špatně. Myslím si, že především kotník a pata by měly být v bezpečí, což jsou vlastně nejvíc exponovaný místa. Taky nejsem žádný okruhový jezdec, takže klasický vysoký "lyžáky" asi neupotřebuju. Hlavně chci bezpečí a když někam dojedu, abych se mohl bez problémů pohybovat (tím nemyslím tůry)!

dyž kůpíš vysoký, kerý ti seknů, zistíš, že sa v nich cítíš líp než v bačkorách. Mám Oxtary a přestože su model jako Ross a sů už odříté a chtělo by to možná hesčí, měnit je nescu, seděj perfektně, vydržím v nich celej den, není mi v nich horko, prostě spokojenej parchant. Měl sem kotníkový a bylo to k ničemu, vono totiž i v 30 stupňovém horku dyž ti podfukuje na kotníky je k nasráníheadshake

... vysoký budou určitě bezpečnější o tom žádná, ale obávám se právě té pohyblivosti. Známí maj vysoký a choděj v tom jak postižení, protože to prostě pořádně nejde. A protože jsem doteď jezdil v teniskách, který nechránily ani kotník, tak si myslím, že jakýkoliv pro mě budou lepší, než to co jsem měl doteď smile1 Ty vysoký bych klidně bral, ale asi bude záležet model od modelu. A bohužel vyzkoušení v krámě mi nic víc neřekne, to totiž poznám až časem. Já se teda mrknu i po vysokých, když teda ty nižší všichni tak odsuzujete.


"Burn rubber, not your soul"
Zdenda (Člen)
09.06.2010 21:49:52
Offline

Re: XPD nebo Diadora

Když už kompromis tak nějaký vysoký, lehce turistycký taky najdeš. A furt lepší chodit v botech na motorku jako invalida, než kvůli jebkám botám na motorku invalida bejt.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
barynek (Člen)
10.06.2010 04:41:02
Offline

Re: XPD nebo Diadora

Zdenda psal:

Když už kompromis tak nějaký vysoký, lehce turistycký taky najdeš. A furt lepší chodit v botech na motorku jako invalida, než kvůli jebkám botám na motorku invalida bejt.

tak s timhle rozhodne souhlasim!good
ja mam oxtary (ted tcx)  za "par" korun (cca 200€), je tam holen, kotnik (jako ochrana) a vzdusny jsou taky, potis se vice-mene ve vsech vysokejch botech, ale za jizdy jsou v pohode, navic nepromokgood neni to zadna tvrda bota, ani mekka sracka, proste pohodlna sportovne turisticka botagood

https://www.polo-motorrad.de/de/ss-perf … iefel.html


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr