Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » kam dát servisovat?? (liberecko?)

netopir66 (Člen)
18.06.2010 22:01:23
Offline

kam dát servisovat?? (liberecko?)

Hola hola !!HELP!! přátelé,hlavně vy Liberecký kam dáváte na servis???Mám tak trochu trable.

Editoval osiris (21.06.2010 22:34:29)


Bůh, já a ďábel nestojíme nikdy proti sobě.
hide (Člen)
18.06.2010 23:53:46
Offline

Re: kam dát servisovat?? (liberecko?)

..trochu z ruky, ale vsichni co je navstivili byli nadmiru spokojenigood
http://www.motocentrumaz.com/

Dubis (Člen)
19.06.2010 11:43:04
Offline

Re: kam dát servisovat?? (liberecko?)

Čus chlapy.Kdo chce pořádnej servis ať to dá do nejlevnejsimotorky.cz!!!!!Je to pod sokolákem v bývalím arealu technických služeb!!!Fakt doporučuju!!!Levný a velice kvalitní!!!Dávam tam bandasku takygoodgood

netopir66 (Člen)
19.06.2010 21:02:47
Offline

Re: kam dát servisovat?? (liberecko?)

dubiasi děkuju,kluky asi po dovolený kluky tak na 80% navštívím mího mazlíčka už třetí den trápěj ty pussy na seřízení u vlakovího nádraží ve VORM UP a furt se jim to nějak nedaří přitom už to mělo bejt pojízdný už včera fuck.


Bůh, já a ďábel nestojíme nikdy proti sobě.
Dubis (Člen)
20.06.2010 13:11:36
Offline

Re: kam dát servisovat?? (liberecko?)

netopir66 psal:

dubiasi děkuju,kluky asi po dovolený kluky tak na 80% navštívím mího mazlíčka už třetí den trápěj ty pussy na seřízení u vlakovího nádraží ve VORM UP a furt se jim to nějak nedaří přitom už to mělo bejt pojízdný už včera fuck.

Zdar.Heleď tam jsou na hovno!Tyhle jsou fakt SUPER!!!!!Vše rychle,spolehlivě a hlavně ochota na úrovni!!!Fakt jen mohu doporučit!Už jsem to tam mě 2x a prostě super.Seřizovaly ventily,olej,filtri atd.A halvně se objednáš a já to měj druhý den hotový.good good

petr666 (Člen)
20.06.2010 16:52:57
Offline

Re: kam dát servisovat?? (liberecko?)

servis určite fajn ale   servis v přerove  toje hnus tam bych dal klidne atomovku       mam tam pomalu a jiste  skušenosti bad

MaraKM (Člen)
20.06.2010 20:46:31
Offline

Re: kam dát servisovat?? (liberecko?)

petr666 kam teda dáváš mašinu? Jsem z Kroměříže a přemýšlím nad HUMOTO Brno (v Brůně studuji) popř MOTOMAN .... aba dva jsem tu četl, ALE nevím nevím idontknow


Nic lidského mi není cizí
petr666 (Člen)
20.06.2010 21:27:21
Offline

Re: kam dát servisovat?? (liberecko?)

zatim    to davam   do přerova  na servis      toje stejne  poslední garančka vzaru ce  takže  uš konečne   možu  si menit všecko sam

netopir66 (Člen)
23.06.2010 22:26:41
Offline

Re: kam dát servisovat?? (liberecko?)

čauky Dubiasi tak mám konečně KOCOURA zase doma,ale asi už to k nim nedám a zkusim tebou nabízený servis.vím co je potřeba dalšího obávám se aby mě nevyhnalysmile2,bude potřeba vyměnit membrány a bohužel taky převložkovat lúžka šroubú na ventilové víkoidontknow.Prostě na co šáhly to pojebalypussy


Bůh, já a ďábel nestojíme nikdy proti sobě.
PFremer (Člen)
24.06.2010 07:25:25
Offline

Re: kam dát servisovat?? (liberecko?)

netopir66 psal:

čauky Dubiasi tak mám konečně KOCOURA zase doma,ale asi už to k nim nedám a zkusim tebou nabízený servis.vím co je potřeba dalšího obávám se aby mě nevyhnalysmile2,bude potřeba vyměnit membrány a bohužel taky převložkovat lúžka šroubú na ventilové víkoidontknow.Prostě na co šáhly to pojebalypussy

Jezdim k Matesovi do Luštěnic. Bezva přístup a ví do dělá. Je to cca 60Km od Liberce po dálnici. Když by si chtěl, napíšu číslo.

A nebo zkus Mejtskýho v Boru. Já tam ještě nebyl, ale bratránek, co měl taky banďoura pěl chválu. good


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
PFremer (Člen)
24.06.2010 07:27:42
Offline

Re: kam dát servisovat?? (liberecko?)

Jo, a k náhraží nedávej!!!
Dělaj 4kola.idontknowbigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
netopir66 (Člen)
24.06.2010 21:01:24
Offline

Re: kam dát servisovat?? (liberecko?)

To že k nádraží už to nedám je jistý už od okamžiku kdy sem si to tam vyzved.Na servis už sem párkrát čekal ale ne místo tři dny sedum.to fakt nasere když víš že má bejt pěkně chceš si to užít a nemúžeš protože ti podělaly štely na karburacíchfuck,z toho sem bzl fakt v ass.


Bůh, já a ďábel nestojíme nikdy proti sobě.
PFremer (Člen)
25.06.2010 07:41:28
Offline

Re: kam dát servisovat?? (liberecko?)

netopir66 psal:

To že k nádraží už to nedám je jistý už od okamžiku kdy sem si to tam vyzved.Na servis už sem párkrát čekal ale ne místo tři dny sedum.to fakt nasere když víš že má bejt pěkně chceš si to užít a nemúžeš protože ti podělaly štely na karburacíchfuck,z toho sem bzl fakt v ass.

Každopádně dej pak vědět, pojedem se třeba projet.


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Losky (Člen)
25.06.2010 16:51:32
Offline

Re: kam dát servisovat?? (liberecko?)

Ahoj, seženu někde na netu ceny nových origo dílů Suzuki? Potřebuju ceny kvůli pojišťovně přímo od Suzuki

bobin (Člen)
26.06.2010 21:05:18
Offline

Re: kam dát servisovat?? (liberecko?)

Nový Bor.Moto Mejtský.Autorizovaný servis suzuki.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr