Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » vlnění šestky při vyšší rychlosti

smilflek (Člen)
22.06.2010 21:47:48
Offline

vlnění šestky při vyšší rychlosti

Ahoj, už se tu něco podobného probíralo, ale stejně se zeptám.redface

Mám B6N ´98, vyměnil jsem nedávno zadní tlumič a nechal vyvážit přední kolo. Při rychlosti nad 150km/h se mi občas motyka začne vlnit, ale nedělá to pokaždé...
No a dneska se mi stala tahle nepěkná věc v zatáčce, je fakt, že ta silnice byla trochu hrbolatá, ale když jsem tu zatáčku projížděl (asi 150km/h) tak se mi to tak rozvlnilo, že jsem měl plné ruce práce, abych ji udržel ještě na vozovce...idontknow

Dotaz zní:
Může tohle dělat jen vyvážení kol? Co ten zadní tlumič? Nemůže tomu taky pomoct? Nebo jiná rada co by to mohlo být?help

PS: V rychlosti nad 180km/h se to vlní i na fungl nové dálnici...ale zase jen někdy. idontknow


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
ross (Člen)
22.06.2010 22:00:32
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

nebude ten zadek zbytečně tvrdej oproti předkusurprised


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
smilflek (Člen)
22.06.2010 22:03:42
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

ross psal:

nebude ten zadek zbytečně tvrdej oproti předkusurprised

dík za připomínku, za zkouštu to určitě stojí...


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
ross (Člen)
22.06.2010 22:09:43
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

smilflek psal:

PS: V rychlosti nad 180km/h se to vlní i na fungl nové dálnici...ale zase jen někdy. idontknow

tohle zase může být pozicí na motorce a jak křečovitě to držíš


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Pajk (Člen)
22.06.2010 22:30:24
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

smilflek psal:

Při rychlosti nad 150km/h se mi občas motyka začne vlnit, ale nedělá to pokaždé...
No a dneska se mi stala tahle nepěkná věc v zatáčce, je fakt, že ta silnice byla trochu hrbolatá, ale když jsem tu zatáčku projížděl (asi 150km/h) tak se mi to tak rozvlnilo, že jsem měl plné ruce práce, abych ji udržel ještě na vozovce.
PS: V rychlosti nad 180km/h se to vlní i na fungl nové dálnici...ale zase jen někdy. idontknow

se divíš ? Se chceš zabít wogoidontknow. Taková babička musí mít už svoje mouchybigsmile

Koldan (Člen)
22.06.2010 22:53:57
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

Pokáď to nedělá vždy a je to jen nečekaně, asi bych v tem nehledal chybu mašiny, spíš posed, přitahování k řidítkám, možná fůknutí bočního větru, případně nerovnost v zatáčce. Mám podpobnou zkušenost, v Buchlákách dyž se jede na Brno je levotočivá ztáčka, tuším první za odbočků na Buchlov , a tam jsou nabržděné tři vlnky a taky ňa to dycinky rozhodí a rozvlní, tagže to jezdím buď vnějškem, nebo až po ty vlnky to podržím rovně a pak to teprve sklopímgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
smilflek (Člen)
22.06.2010 23:08:15
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

Pajk psal:
smilflek psal:

Při rychlosti nad 150km/h se mi občas motyka začne vlnit, ale nedělá to pokaždé...
No a dneska se mi stala tahle nepěkná věc v zatáčce, je fakt, že ta silnice byla trochu hrbolatá, ale když jsem tu zatáčku projížděl (asi 150km/h) tak se mi to tak rozvlnilo, že jsem měl plné ruce práce, abych ji udržel ještě na vozovce.
PS: V rychlosti nad 180km/h se to vlní i na fungl nové dálnici...ale zase jen někdy. idontknow

se divíš ? Se chceš zabít wogoidontknow. Taková babička musí mít už svoje mouchybigsmile

babička nebabička, musí držet bigsmile

ale je fakt, že tu zatáčku jezdím bezpečně ve 130km/hod a dneska jsem to před ní rozhulil na 180, tak jsem se zavřením plynu dostal jen na těch 150, příště už vím, že musm pustit dříve, nebo ji víc položit, páč stupačky jsem ještě nedrhnul bigsmile


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
smilflek (Člen)
22.06.2010 23:09:58
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

Koldan psal:

Pokáď to nedělá vždy a je to jen nečekaně, asi bych v tem nehledal chybu mašiny, spíš posed, přitahování k řidítkám, možná fůknutí bočního větru, případně nerovnost v zatáčce. Mám podpobnou zkušenost, v Buchlákách dyž se jede na Brno je levotočivá ztáčka, tuším první za odbočků na Buchlov , a tam jsou nabržděné tři vlnky a taky ňa to dycinky rozhodí a rozvlní, tagže to jezdím buď vnějškem, nebo až po ty vlnky to podržím rovně a pak to teprve sklopímgood

že by to bylo stylem jízdy? je fakt, že na téhle motyce je znát každej poryv větru a taky různé styly jízdy jí dávají rozdílné vlastnosti...


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
Pšán (Člen)
23.06.2010 07:11:48
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

..Koldan zapomněl napsat,že i hadry mohou být důvodem..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Koldan (Člen)
23.06.2010 07:12:46
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

Pšán psal:

..Koldan zapomněl napsat,že i hadry mohou být důvodem..

má pravdu přetsedogood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
tomassodek (Člen)
23.06.2010 07:49:45
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

co by to bylo za bandita kdyby se nevlnilbigsmile ale co je moc to je moc


Nakřápnutý hrnec nejdéle vydrží.
XJelen (Člen)
23.06.2010 08:18:17
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

tyhle hodnocení jsou mnohdy hodně subjektivní....
smilfleka neznám persönlich, ale třeba to co on považuje za nesnesitelné vlnění nemusí třeba Koldan ani postřehnout 
Naposledy se mě zavlnilo snad ještě iksjéčko, vod tý doby jsem to nějak závažně neregistroval... když jsem pozoroval šmoulu ještě na karkulce v Mostě, měl jsem pocit že dostane mořskou nemoc, ale po příjezdu jenom říkal, že to není tak hrozný bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
Smoula.koumak (Člen)
25.06.2010 14:15:15
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

no ty vole, ale letos je to moc, nevím jestli karkule zase zestárla nebo sem si prostě jenom odvyk, ale v neděli cestou z festu to bylo chvílema jak na houpacím koníkovi. nebo taky to bylo možná tím chlastembigsmile


Bandit v lese :-))
nicola.foxx (Člen)
25.06.2010 22:10:28
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

Smoula.koumak psal:

no ty vole, ale letos je to moc, nevím jestli karkule zase zestárla nebo sem si prostě jenom odvyk, ale v neděli cestou z festu to bylo chvílema jak na houpacím koníkovi. nebo taky to bylo možná tím chlastembigsmile

Ty tady knouras na chlast a vlneni, ALE ted si prectav jak asik bylo Kojakovi, dyz mel rano zbytkac 4 promilebigsmilebigsmilebigsmile Ten mozna ani nezaznamenal, ze jel domu a proste se tam najednou vobjevil.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Pajk (Člen)
25.06.2010 23:25:11
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

Smoula.koumak psal:

Ty tady knouras na chlast a vlneni, ALE ted si prectav jak asik bylo Kojakovi, dyz mel rano zbytkac 4 promilebigsmilebigsmilebigsmile Ten mozna ani nezaznamenal, ze jel domu a proste se tam najednou vobjevil.

bigsmile¨jo ty vole a to ještě na 12cebigsmile

XJelen (Člen)
26.06.2010 07:58:09
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

Kojaka do toho netahejte ... to je jiná liga idontknow

bigsmilegoodevil


Strýcfajtr !!!
nicola.foxx (Člen)
26.06.2010 10:33:06
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

Si delate prdel, ale ja mel fakt strach jestli s tim nekde nekrusne, zakze sem cumel vic do zrcatek nez pred seberedface


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Billy (Člen)
26.06.2010 10:34:20
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

Smoula.koumak psal:

no ty vole, ale letos je to moc, nevím jestli karkule zase zestárla nebo sem si prostě jenom odvyk, ale v neděli cestou z festu to bylo chvílema jak na houpacím koníkovi. nebo taky to bylo možná tím chlastembigsmile

Ty woe ten central si mel v prdeli kdyz jsi letel do lesa v Jedasich. Sezen central jetej z B12. good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
smilflek (Člen)
26.06.2010 20:28:42
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

XJelen psal:

tyhle hodnocení jsou mnohdy hodně subjektivní....
smilfleka neznám persönlich, ale třeba to co on považuje za nesnesitelné vlnění nemusí třeba Koldan ani postřehnout 
Naposledy se mě zavlnilo snad ještě iksjéčko, vod tý doby jsem to nějak závažně neregistroval... když jsem pozoroval šmoulu ještě na karkulce v Mostě, měl jsem pocit že dostane mořskou nemoc, ale po příjezdu jenom říkal, že to není tak hrozný bigsmilebigsmilebigsmile

neznáš? však počkej až poznáš bigsmile

nejsem žádný tintítko, takže jen tak nějaké vlnky mě nerozhodí, ale dyž mi motyka pomalu skáče po silnici, to už začínám ubírat plyn idontknow

pud sebezáchovy se u mě najde, ale čas od času za to vemu víc a pak se to vlní jak pussy


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
smilflek (Člen)
26.06.2010 20:31:41
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

smilfleka neznám persönlich, ale třeba to co on považuje za nesnesitelné vlnění nemusí třeba Koldan ani postřehnout 

PS: jedinej kdo mě z místních lidiček poznal osobně je Kasym, páč jsem vod něj málem koupil eSko evil


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
faitík (Člen)
27.06.2010 09:13:47
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

Ale K.a.s.y.m. nemá eskohelp


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
K.a.s.y.m. (Člen)
27.06.2010 10:30:54
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

faitík psal:

Ale K.a.s.y.m. nemá eskohelp

tak tak goodgoodbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
smilflek (Člen)
28.06.2010 18:48:11
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

faitík psal:

Ale K.a.s.y.m. nemá eskohelp

ale ještě před necelým rokem MĚL bigsmile


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
smilflek (Člen)
28.06.2010 18:49:03
Offline

Re: vlnění šestky při vyšší rychlosti

K.a.s.y.m. psal:
faitík psal:

Ale K.a.s.y.m. nemá eskohelp

tak tak goodgoodbigsmilebigsmile

moc pěkně jsi ji předělal good

a pak že předělávka na Nko je složitá bigsmile


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr