Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » helma Reevu se zpětným zrcátkem

Koldan (Člen)
25.06.2010 21:12:35
Offline

helma Reevu se zpětným zrcátkem

http://www.reevu.cz/prodejci.php
zajímavé, zajímalo by ňa, estli to vopravdu k něčomu je, nebo estli je to sméčko ve stylu teleshopingových capin. co dyby ňáký z cajzlíků to šel vyzkůšat a napsal sem pocityevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
gerrik (Člen)
25.06.2010 21:51:46
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

Níáhodou je to docela bomba, dobrej nápad good

nicola.foxx (Člen)
25.06.2010 21:58:34
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

No minimalne to ve me vzbudilo zvjedavostidontknow
Nechtel by to nabizet trebas Kojaksro v shopu?
Ze by to jako vodzkousel a poreferoval a nabo jeste Jaster a tomu to muze votestovat i Vipor nebo Viper neba jak se to psalo.good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Borák (Člen)
25.06.2010 22:35:45
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

no mě to zepředu připadá jak lebkouni,ani tam nikde nepíšou jak je ten škopek těžkej...ale jako nápad jo to beru
a tenn Choustníkáč je kousek vode mne


...nikdo nevojebe Ježíše...
PALOUS (Člen)
25.06.2010 22:41:58
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

kua pjekná věcgood


Jebat motorky :-)
Jaster (Člen)
26.06.2010 00:31:06
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

nicola.foxx psal:

No minimalne to ve me vzbudilo zvjedavostidontknow
Nechtel by to nabizet trebas Kojaksro v shopu?
Ze by to jako vodzkousel a poreferoval a nabo jeste Jaster a tomu to muze votestovat i Vipor nebo Viper neba jak se to psalo.good

no taky bych to rád vyzkoušel a případně určitě bych napsal jak se s tím jezdí, jestli to má cenu kupovat, atd.


motto "Vem za heft a val"
nicola.foxx (Člen)
26.06.2010 06:01:02
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

Jaster psal:

no taky bych to rád vyzkoušel a případně určitě bych napsal jak se s tím jezdí, jestli to má cenu kupovat, atd.

Tak des do toho?


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Monty (Člen)
26.06.2010 07:01:00
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

Vypadá to zajímavě.Do toho bych šel.good


Když všechno zklame, je třeba přečíst si návod.
faitík (Člen)
26.06.2010 07:15:56
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

jo, mě se to zdá dobrýgood, akorát to neni nic oku lahodnýho - něco jako pro n-kaře s-kosurprised
zajímavý bude, jestli se začnou ty helmy vozit i na moto GP nebo WSBK


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
XJelen (Člen)
26.06.2010 08:08:21
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

já bych z toho tak vodvázanej nebyl...idontknow
za á ... nevim jak dobrej je pohled do očí spolujezdce při dobržďování před ostřejším vinglem apod. celkově při tandemu je ta helma vcelku nakokot
za bé ... nevim nakolik je příjemný mít před xichtem (myslím vlastní obličej) souběžně poměrně velkej druhej obraz s diametrálně odlišným pohybem (viz ty ukázky).

ale jsem starý konzervativní kokot, který za vším vidí něco špatnýho bigsmile který si do dneška nenechal nevysvětlit výhody druhého hledí v přilbě, natož dofukování lícnic apod. evil


Strýcfajtr !!!
PALOUS (Člen)
26.06.2010 08:23:30
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

XJelen psal:

já bych z toho tak vodvázanej nebyl...idontknow
za á ... nevim jak dobrej je pohled do očí spolujezdce při dobržďování před ostřejším vinglem apod. celkově při tandemu je ta helma vcelku nakokot
za bé ... nevim nakolik je příjemný mít před xichtem (myslím vlastní obličej) souběžně poměrně velkej druhej obraz s diametrálně odlišným pohybem (viz ty ukázky).

ale jsem starý konzervativní kokot, který za vším vidí něco špatnýho bigsmile který si do dneška nenechal nevysvětlit výhody druhého hledí v přilbě, natož dofukování lícnic apod. evil

já bych s tím trabl třeba neměl bo za tři sezony sem měl spolujezdce cca 100Msmokin


Jebat motorky :-)
nicola.foxx (Člen)
26.06.2010 10:32:08
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

By me zajimalo, jak dlouho to trva nez si na to clovek zvykneidontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
karlos100 (Člen)
26.06.2010 10:43:54
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

no nevím,se koukneš dozadu,když budeš míjet pěknou slečnu v mini a s kozama na volnoběžku a vzápětí je z tebe samolepka na kufruheadshake
radši koukám jen dopředubigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Paladin86 (Člen)
26.06.2010 10:57:22
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

XJelen psal:

já bych z toho tak vodvázanej nebyl...idontknow
za á ... nevim jak dobrej je pohled do očí spolujezdce při dobržďování před ostřejším vinglem apod. celkově při tandemu je ta helma vcelku nakokot
za bé ... nevim nakolik je příjemný mít před xichtem (myslím vlastní obličej) souběžně poměrně velkej druhej obraz s diametrálně odlišným pohybem (viz ty ukázky).

ale jsem starý konzervativní kokot, který za vším vidí něco špatnýho bigsmile který si do dneška nenechal nevysvětlit výhody druhého hledí v přilbě, natož dofukování lícnic apod. evil

Já jsem koukal na reálný videa a ten obraz nejni tak velkej... Spíš nevim jestli nebude roztřesenej... je to pořád jenom soustava zrcadel. Ale za zkoušku člověk nic nedá! Spíš nevim co ten zadek... vypadá, že ten průhled ven je obrovskej, tak se bojim, aby to neoslabovalo skořepinu...bad

nicola.foxx (Člen)
26.06.2010 11:14:59
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

Paladin86 psal:

Já jsem koukal na reálný videa a ten obraz nejni tak velkej... Spíš nevim jestli nebude roztřesenej... je to pořád jenom soustava zrcadel. Ale za zkoušku člověk nic nedá! Spíš nevim co ten zadek... vypadá, že ten průhled ven je obrovskej, tak se bojim, aby to neoslabovalo skořepinu...bad

Tady bych spis cekal oslabeni vetrani na vrchu hlavy, nez oslabeni skorepiny.idontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Jaster (Člen)
26.06.2010 11:27:12
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

jo jdu do toho, včera jsem tam psal že mám zájem o distribuci těch přileb. tak hned pokud bude zájem na jejich straně, jednu vezmu a vyzkouším a dám vědět. co bych pro vás neudělalbigsmile já si jí nechávat asi nebudu, mám letos novou ale uvidíme, třeba změním názor. hlavně mě zajímá jestli mě to při jízdě nebude rozptylovat a abych se víc nesoustředil co je za mnou než co je přede mnou


motto "Vem za heft a val"
PALOUS (Člen)
26.06.2010 11:29:59
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

vjetrání kvjetáku f kerým je stejně nasráno bych neřešil a vrazily do vývoje 2 mil.liber a 10 let výzkumu tak bych řek,že to není žádnej šuntgood


Jebat motorky :-)
hlemejzd999 (Člen)
26.06.2010 11:35:29
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

já bych to i vyzkoušel...možná by mě jen rozptyloval ten vobraz té míhající se krajiny za mnou ...že bych na to musel furt očima sjíždět bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
26.06.2010 11:54:10
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

...já tam teda zajdu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
26.06.2010 19:17:24
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

to bude úžasný třeba večer když do toho posvítí zezadu sluníčkogoodgoodbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
26.06.2010 20:41:16
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

Můj nestranný názorsurprised

Ať si to strčí do prdele, nebo dávaj k jebkám jako bonus, bo to je jejich cílová skupinabigsmile


God Save The Queen!
Pajk (Člen)
26.06.2010 21:33:07
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

zajímavý to je, to jo. Ale třeba když zalehnu už takhle blbě vidim kvůli omezenýmu průzoru a mám pocit, že tadi s tim do předu nic a do zadu, tak maximálně nebesabigsmile.

yello (Člen)
26.06.2010 22:01:12
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

Zajimavy, jen bych chtel vedet, esi to neunavuje oci, kdyz musej furt preostrovat z dalky na blizko a naopak.
Dale mi neni jasny, proc se to doted vic nerozmohlo, kdyz je to v prodeji od 2006. Alespon tak jsem to nasel na spagetackym webu.


...che palle !!!
tomsth (Člen)
26.06.2010 22:33:59
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

zajímavý..ale uvidíme, až to někdo vyzkóší..
..ale představa, že nedej bože při kreši bych třeba vostal ležet xichtem k zemi a přitom viděl, jak nade mnou kroužej supové, je nic moc bigsmilebigsmilebigsmile


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
Pajk (Člen)
26.06.2010 22:53:31
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

tomsth psal:

zajímavý..ale uvidíme, až to někdo vyzkóší..
..ale představa, že nedej bože při kreši bych třeba vostal ležet xichtem k zemi a přitom viděl, jak nade mnou kroužej supové, je nic moc bigsmilebigsmilebigsmile

no ty voléidontknowbigsmile

Jaster (Člen)
26.06.2010 23:12:47
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

K.a.s.y.m. psal:

to bude úžasný třeba večer když do toho posvítí zezadu sluníčkogoodgoodbigsmilebigsmile

taky nevim za tmy když za mnou jede auto, už to oslnuje v zrcátkách, to vyřeším že se předkloním. ale do helmy ještě, to by mohlo být taky na prd. ale třeba to má nějakou clonu proti oslnění. ale řikám, když to vyjde tak to vyzkouším a dám vědět


motto "Vem za heft a val"
nicola.foxx (Člen)
27.06.2010 12:27:29
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

Jestli vono tam kvulyva tomu voslnovani nebude to zadni plego tmavy??? Ale jen domenka wogovebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Jaster (Člen)
28.06.2010 09:42:11
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

tak hlásím že už jsem se s firmou reevu skoro dohodl, vemu helmu na otestování a podle toho se rozhodnu zda si je zařadím do nabídky. dnes ji objednám a zítra snad dorazí. takže otestuju a první poznatky Vám tu sdělím


motto "Vem za heft a val"
huskyb12 (Administrator)
28.06.2010 16:29:53
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

tak sem byl dneska u Jokera a měl jí v ruce ...
polstr příjemnej, váha cca 1620 g, zrcátko je malinkatý, vadit by nemuselo, dá se sklopit ...
Joker jí proti záloze pučí na projetí ...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/9_p1100377.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/9_p1100378.jpg

ale di, Ty brepto ...
PALOUS (Člen)
28.06.2010 16:45:49
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

huskyb12 psal:

tak sem byl dneska u Jokera a měl jí v ruce ...
polstr příjemnej, váha cca 1620 g, zrcátko je malinkatý, vadit by nemuselo, dá se sklopit ...
Joker jí proti záloze pučí na projetí ...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 100377.jpg

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 100378.jpg

kua jak si tam přes hlavu strčil ten foťák abys to vyfotil?surprised


Jebat motorky :-)
Alessino (Člen)
28.06.2010 16:47:43
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

PALOUS psal:
huskyb12 psal:

tak sem byl dneska u Jokera a měl jí v ruce ...
polstr příjemnej, váha cca 1620 g, zrcátko je malinkatý, vadit by nemuselo, dá se sklopit ...
Joker jí proti záloze pučí na projetí ...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 100377.jpg

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 100378.jpg

kua jak si tam přes hlavu strčil ten foťák abys to vyfotil?surprised

Ty tam nekde vidis hlavu?bigsmile

nicola.foxx (Člen)
28.06.2010 17:00:04
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

PALOUS psal:

kua jak si tam přes hlavu strčil ten foťák abys to vyfotil?surprised

Von Houska hubne. Progear ho vyzval na boxerskej zapas, tak prej aby to bylo ferovy.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
huskyb12 (Administrator)
28.06.2010 18:10:17
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

PALOUS psal:

kua jak si tam přes hlavu strčil ten foťák abys to vyfotil?surprised

mám na čele nepěknou jizvu po skoku ze schodů, tak sem do tý jizvy vložil Spidysovo kameru :)))


ale di, Ty brepto ...
Jaster (Člen)
29.06.2010 17:21:31
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

tak helma je doma, právě mi ji přivezl. prohlídl jsem ji a design ujde, uvnitř je pohodlná a nikde mě netlačí. zrcátko si stačí nastavit jak bude vyhovovat a můžete vyrazit. jde vysunout i víc před vás, aby jste nemuseli koukat moc nahoru. Zkoušel jsem proti slunci jaký to bude, v zrátku moc vidět pak není, ale neoslňuje mě slunce a to je hlavní. to ze zrcátek na motorce většinou jo. zobrazení v tom není úplně ostré, ale trochu je to rozmazaný. ne teda hodně, co je za vámi rozpoznáte bez problémů. jak bude čas vyjedu to vyzkoušet při jízdě. ale bude mi trvat než si na to zvyknu


motto "Vem za heft a val"
nicola.foxx (Člen)
29.06.2010 17:48:50
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

goodgoodgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Jaster (Člen)
29.06.2010 20:31:05
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

projel jsem se asi 30km, tak dlouho mi trvalo než sem si to zrcátko správně nastavil a pak se jelo už pěkně a po pravdě do zrcátek jsem se za celou cestu nepodíval, stačilo to v helmě. vidíte tam za sebou slušně, když jde předjíždě stačí lehce natočit hlavu a podívat se do něj jestli není nic vedle vás. jelo za mnou auto, asi 15m a dokázal jsem přečíst jeho spz v tom zrcátku, což jsem ani nečekal že pujde. ještě jsem si na ni moc nezvykl, chce to více km s ní najezdit. ale zvykl bych si. do 90km/h je celkem tichá, ale jak jedete víc, začne vítr být slyšet a trochu zahvízdá. ale vítr ani necítíte že by se do ní moc opíral, díky té aerodynamice. polstrování má pohodlné, ale už jsem zvyklej na svou od Lazeru Fiber D1 Volute, ta mi přijde víc pohodlná. váhově je o něco těžší reevu, má 1600+-50g. to je zatím vše co k ní můžu z hlavy říct. kdyby vás něco napadlo co mám zkusit, nebo dotaz na ní napište. nebo kdyby jste měl někdo zájem kdo je z okolí, můžeme se dohodntou a helmu ukážu, můžete si ji vyzkoušet. mám tu velikost M v černé lesklé barvě


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
29.06.2010 21:11:08
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

jo a ted sem si vzpoměl na jednu nevýhodu. ten kryt nosu je dost vysokej a když se chci podívat ne budíky trochu mi tam vadí. je to ale o zvyku, po 10km jsem ho tam už ani nevnímal


motto "Vem za heft a val"
nicola.foxx (Člen)
29.06.2010 21:25:42
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

To zni, jakoze to funguje jak ma? Co slunce? Nebo svjetla aut? Koukal jsem, ze to plego vzadu je tonovany, tak jestli to je v pohode?
Ale jinak popis vypada dobre.good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Jaster (Člen)
29.06.2010 21:55:02
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

nicola.foxx psal:

To zni, jakoze to funguje jak ma? Co slunce? Nebo svjetla aut? Koukal jsem, ze to plego vzadu je tonovany, tak jestli to je v pohode?
Ale jinak popis vypada dobre.good

v noci jsem s tím nejel, tak auta nevim jestli oslnuji. vzadu to je tonovaný. když sem zkusil slunce aby mi svítilo přímo do toho zrcátka, v zrcátku nebo moc vidět, ale neoslnovalo mě, jako v normálních zrcátkách. když si to zrcátko dobře nastavíte, pak je to fakt dobrý, fakt jsem to nečekal. asi to zařadím do eshopu. pokud se vás na každou objednávku najde min.4 zájemci, mám od dodavatelel množstevní slevu a takže můžu dát i výraznější pičo slevu. jinak to moc srazit nejde, těch 10% si nechám. někdy i méně.


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
20.07.2010 15:00:35
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

mám zas pár informací o helmě reevu. najezdil jsem s ní necelých 200km a na zrcátko jsem si plně zvykl. občas když jedu ve svý helmě od lazeru tak se automaticky koukám nahorusmile1 a zrcátko nikde. celý ten systém je o vyzku a mít to zrcátko správně nastavené. zkoušením v prodejně zjistíte prd, lepší se s ní projet. ale plexi na ní netěsní tak dobře jako na lazerce a spodem do ní trochu více fouká, ale to asi proto že ji nemám tak těsnou. oslnění od slunce a aut se nekoná, díky cloně, více vás oslní v zrcátkách na řidítkách. jen musím upozornit, nečumte do toho moc dlouho když jedete, např. když sledujete jak ujíždíte autu co jste právě předjeli a mizí v dálce a zapomenete na následnou zatáčkubigsmile ...moje zkušenost


motto "Vem za heft a val"
Loser (Administrator)
20.07.2010 15:19:40
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

no, tak ted zkus jednou zapomenout na tu zatacku a muzes nam zde aspon napsat, jak se ta helma chova pri kresi a kolik se ti vysypalo zrcatek bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Jaster (Člen)
20.07.2010 15:34:24
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

Loser psal:

no, tak ted zkus jednou zapomenout na tu zatacku a muzes nam zde aspon napsat, jak se ta helma chova pri kresi a kolik se ti vysypalo zrcatek bigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmile ke kreši nedošlo tak nevim


motto "Vem za heft a val"
7martin (Člen)
20.07.2010 20:45:25
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

Docela slušná recenze je v ČMN ze 8.7.


...co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a získáš tak dva volné dny...
Pajk (Člen)
20.07.2010 22:50:06
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

Jaster psal:

jen musím upozornit, nečumte do toho moc dlouho když jedete, např. když sledujete jak ujíždíte autu co jste právě předjeli a mizí v dálce a zapomenete na následnou zatáčkubigsmile ...moje zkušenost

A právě proto bych si jí nekoupil, myslim že to bude spíš odvádět pozornost od řízení a to se muže stát osudným. Přeci je to jen nová vychytávka kterej se bude člověk víc věnovat a tím vzniká při jízdě přede mnou naopak víc rizika než užitku. A když už si na to zvyknu, tak stejně budu civět i do zrcátek a všechno to vohlídat jsou byť jen drahocený desetinky který můžou ve finále ve předu chybětbad.

Jaster (Člen)
20.07.2010 23:27:31
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

Pajk psal:
Jaster psal:

jen musím upozornit, nečumte do toho moc dlouho když jedete, např. když sledujete jak ujíždíte autu co jste právě předjeli a mizí v dálce a zapomenete na následnou zatáčkubigsmile ...moje zkušenost

A právě proto bych si jí nekoupil, myslim že to bude spíš odvádět pozornost od řízení a to se muže stát osudným. Přeci je to jen nová vychytávka kterej se bude člověk víc věnovat a tím vzniká při jízdě přede mnou naopak víc rizika než užitku. A když už si na to zvyknu, tak stejně budu civět i do zrcátek a všechno to vohlídat jsou byť jen drahocený desetinky který můžou ve finále ve předu chybětbad.

jasný, ale zas když se na to zvykne a naučíš se to využívat je to dobrá věc.


motto "Vem za heft a val"
zzzmrzlinar (Člen)
21.07.2010 10:01:18
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

hlavně hoši bacha na vokruhu, nezapomenout zrcátko v helmě přelepit bigsmile

Mour (Člen)
21.07.2010 11:49:39
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

A teď se hned pozná kdo se mi směje za mými zády goodbigsmilebigsmile

WenzelB6 (Člen)
21.07.2010 14:15:27
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

zzzmrzlinar psal:

hlavně hoši bacha na vokruhu, nezapomenout zrcátko v helmě přelepit bigsmile

než bych stačil zavostřit svý orlí voko už bych se válel v kačerusmile2
otázka pro Jastera: píšeš že je obraz rozvostřenej.
To jako když je to zrcátko pár čísel vod vočí, to jako bulvy švidraj ?
Koukáš přece do jednoho bodu(zrcátka) jesli tomu rozumim dobře.

Jaster (Člen)
21.07.2010 15:27:19
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

to WenzelB6 - prostě ten obraz není tak čistej jako když se koukáš přes plexi dopředu, ale teď co jsem s tím jezdil jsem si zvykl a ani nemusím přeostřovat na to zrcátko. ale řikám, přečteš v tom zrcátku i spz auta za sebou. a když vezete větší spolujezdkyni s výstřihem vidíte v něm přímo do něj bigsmile


motto "Vem za heft a val"
hlemejzd999 (Člen)
21.07.2010 15:34:13
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

Jaster psal:

to WenzelB6 - prostě ten obraz není tak čistej jako když se koukáš přes plexi dopředu, ale teď co jsem s tím jezdil jsem si zvykl a ani nemusím přeostřovat na to zrcátko. ale řikám, přečteš v tom zrcátku i spz auta za sebou. a když vezete větší spolujezdkyni s výstřihem vidíte v něm přímo do něj bigsmile

s tim výstřihem to neni špatná myšlenka...a co takhle přešitý sedlo se zrcadlovým povrchem ? ...zkontrolovat bobra ,esli se moc nepotí v tom horku ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Loser (Administrator)
21.07.2010 15:39:22
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

no ja nevim, jak vy, panove. Ale ja kdyz jedu na motorce a nedejboze za sebou vezu jeste nejakej batoh, tak me zajima akorat to, jestli mi dobre "klopi" do zatacek a nejak me neomezuje. Na kozy a bobre se ji vetsinou podivam pred nebo az po jizde. idontknowidontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
nicola.foxx (Člen)
21.07.2010 16:17:15
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

Loser psal:

no ja nevim, jak vy, panove. Ale ja kdyz jedu na motorce a nedejboze za sebou vezu jeste nejakej batoh, tak me zajima akorat to, jestli mi dobre "klopi" do zatacek a nejak me neomezuje. Na kozy a bobre se ji vetsinou podivam pred nebo az po jizde. idontknowidontknowidontknow

To snad koukas pred neeee??? Prece nebudes vozit zajice f pytlisurprised


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
hlemejzd999 (Člen)
21.07.2010 16:18:59
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

nicola.foxx psal:
Loser psal:

no ja nevim, jak vy, panove. Ale ja kdyz jedu na motorce a nedejboze za sebou vezu jeste nejakej batoh, tak me zajima akorat to, jestli mi dobre "klopi" do zatacek a nejak me neomezuje. Na kozy a bobre se ji vetsinou podivam pred nebo az po jizde. idontknowidontknowidontknow

To snad koukas pred neeee??? Prece nebudes vozit zajice f pytlisurprised

lepší je už teda rovnou jezdit pytlem v zajícovi bigsmile...nějakym...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
21.07.2010 16:20:28
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

Loser psal:

no ja nevim, jak vy, panove. Ale ja kdyz jedu na motorce a nedejboze za sebou vezu jeste nejakej batoh, tak me zajima akorat to, jestli mi dobre "klopi" do zatacek a nejak me neomezuje. Na kozy a bobre se ji vetsinou podivam pred nebo az po jizde. idontknowidontknowidontknow

no a právě když ti klopí do zatáček špatně , tak zmrdat....na fleku


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Jaster (Člen)
21.07.2010 16:21:16
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

taky si hlídám jestli dobře klopí a hlavně správně drží abych ji nevytratilbigsmile ale kontrolovat se musí všechno bigsmile ale jen to hlavní aby to mozek pobral


motto "Vem za heft a val"
zzzmrzlinar (Člen)
21.07.2010 16:36:22
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

hoši, hlavně bobři už nejsou, dneska jsou samá neopeřená holátka, slovo bobr se již nedá pro popis frndsmile1y použít, stejně tak drn je mimo mísu.

hlemejzd999 (Člen)
21.07.2010 16:51:06
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

zzzmrzlinar psal:

hoši, hlavně bobři už nejsou, dneska jsou samá neopeřená holátka, slovo bobr se již nedá pro popis frndsmile1y použít, stejně tak drn je mimo mísu.

no tak dobře ...pussy dnes vypadá , jak když kapr vodevře hubu ,ale účel to splňuje porát stejnej ...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Loser (Administrator)
21.07.2010 16:57:06
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

nicola.foxx psal:
Loser psal:

no ja nevim, jak vy, panove. Ale ja kdyz jedu na motorce a nedejboze za sebou vezu jeste nejakej batoh, tak me zajima akorat to, jestli mi dobre "klopi" do zatacek a nejak me neomezuje. Na kozy a bobre se ji vetsinou podivam pred nebo az po jizde. idontknowidontknowidontknow

To snad koukas pred neeee??? Prece nebudes vozit zajice f pytlisurprised

covece, ja jsem po trech mesicich v Anglii rezignoval na nejakou krasu nebo kvalitu (to zde skoro vubec nenajdes). Mne uz staci, ze je ochotna do toho sem nou jit. Co si budeme nalhavat. Krasnej jako za mlada uz nejsem, tak mi prijde trapny si jeste vybirat bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
huskyb12 (Administrator)
21.07.2010 17:27:22
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

Loser psal:

...Krasnej jako za mlada uz nejsem ...

štandopéde sem dej fotku krásnýho Lůzra ! :)))


ale di, Ty brepto ...
Loser (Administrator)
21.07.2010 17:54:22
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

huskyb12 psal:
Loser psal:

...Krasnej jako za mlada uz nejsem ...

štandopéde sem dej fotku krásnýho Lůzra ! :)))

zadnou tady u sebe zrovna nemam. Mozna o vikendu, jestli si vzpomenu bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
zzzmrzlinar (Člen)
21.07.2010 17:56:47
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

Šnek - šak jsem vo účelu neřek ani slovo, ten se zaplaťpánbůh eště nezměnil, asi jen do doby než to tady převezmou feministky

Loser - neboj, až se vrátíš tak se do toho dostaneš zpátky, v anglii je tuzex všechno kde se při tom rovnou nepobluješ.

Loser (Administrator)
21.07.2010 18:22:04
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

zzzmrzlinar psal:

Šnek - šak jsem vo účelu neřek ani slovo, ten se zaplaťpánbůh eště nezměnil, asi jen do doby než to tady převezmou feministky

Loser - neboj, až se vrátíš tak se do toho dostaneš zpátky, v anglii je tuzex všechno kde se při tom rovnou nepobluješ.

ja se nebojim. Se jezdim kazdej ctvrtek rekreovat zpatky do CR bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
hlemejzd999 (Člen)
21.07.2010 20:40:01
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

zzzmrzlinar psal:

Šnek - šak jsem vo účelu neřek ani slovo, ten se zaplaťpánbůh eště nezměnil, asi jen do doby než to tady převezmou feministky

vono je na to stejně nějak vedro,tak at do zimy feministky klidně kralujou ...badbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
21.07.2010 23:43:26
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

huskyb12 psal:

štandopéde sem dej fotku krásnýho Lůzra ! :)))

Ale krásnou duši má dodneška...good
smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
22.07.2010 09:17:14
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

Ondráš psal:
huskyb12 psal:

štandopéde sem dej fotku krásnýho Lůzra ! :)))

Ale krásnou duši má dodneška...good
smile1

Ha panáček je asi Anální Speologevil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ondráš (Člen)
22.07.2010 10:15:01
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

nicola.foxx psal:

Ha panáček je asi Anální Speologevil

Zeptej se Silverfoxe, ten ti to potvrdí.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
dejv2005 (Člen)
22.07.2010 17:44:48
Offline

Re: helma Reevu se zpětným zrcátkem

Koldan psal:

http://www.reevu.cz/prodejci.php
zajímavé, zajímalo by ňa, estli to vopravdu k něčomu je, nebo estli je to sméčko ve stylu teleshopingových capin. co dyby ňáký z cajzlíků to šel vyzkůšat a napsal sem pocityevil

Já to klíďo vyzkoušim, když mi jí koupíš smokin

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr